>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

37. kolejka LOTTO Ekstraklasy (4.06.2017) - Strefa Mistrzowska

Status
Zamknięty.
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Jak już to pomyśl o dorzuceniu do tego Jaga 1X na podbicie stawki bo przy tym rozwiązaniu masz 3 opcje
Jaga wygra Lechia X2 wchodzi Tobie zabezpieczający
Jaga X Lechia X wchodzą Tobie oba
Lech wygrywa z automatu wchodzi Tobie ten z wygraną 25 k
Także dorzucenie Jaga 1X podbija Tobie wygraną o około 40% (w zależności od kursu) na kuponie zabezpieczającym na którym chciałbyś zagrać Lechia X2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Legia Warszawa-Lechia Gdańsk
1X - wydaje się być fajną lokatą,po stronie argumentów piłkarskich Stołeczni są zespołem dużo lepszym a Lechia na wyjazdach bardzo bladziutka,Legia to drużyna doświadczona ograna w pucharach tylko nie mogę zrozumieć jak nie wywalczyli do ostatniej kolejki mistrza Polski.Trochę śmisznych remisów Legia na wiosnę zaliczyła ,ale niedzielny da Mistrza Polski
1X - 1,20 - całoroczny
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Legia Warszawa-Lechia Gdańsk
1X - wydaje się być fajną lokatą,po stronie argumentów piłkarskich Stołeczni są zespołem dużo lepszym a Lechia na wyjazdach bardzo bladziutka,Legia to drużyna doświadczona ograna w pucharach tylko nie mogę zrozumieć jak nie wywalczyli do ostatniej kolejki mistrza Polski.Trochę śmisznych remisów Legia na wiosnę zaliczyła ,ale niedzielny da Mistrza Polski
1X - 1,20 - całoroczny
Przecież remis im nie daje mistrzostwa. By nie oglądać się na innych muszą ten mecz wygrać. Lechia im tego nie ułatwi bo po pierwsze jest obecnie najlepiej grającą drużyną a po drugie remis albo porażka gdańszczan może skutkować zajęciem czwartego miejsca i brakiem udziału w europejskich pucharach.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Przecież remis im nie daje mistrzostwa. By nie oglądać się na innych muszą ten mecz wygrać. Lechia im tego nie ułatwi bo po pierwsze jest obecnie najlepiej grającą drużyną a po drugie remis albo porażka gdańszczan może skutkować zajęciem czwartego miejsca i brakiem udziału w europejskich pucharach.
Dzięki za sprostowanie,faktycznie remis nie da mistrzostwa w przypadku zwycięstwa Jagiellonii.Mój błąd:grin:
No to w takim układzie zmiana typu:
BTTS - kurs ok 1,75
over2,5 - kurs ok 1,80
No to teraz troszkę będzie zależało od scenariusza meczu w Białymstoku,chyba,że Legia szybko strzeli.Dalej twierdzę ,że Legia mistrza nie wypuści z rąk
 
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
Legia - Lechia
mój typ: X2 (kurs 1,98 w STS) ✅
Lechia ostatnio mocno wystrzeliła z formą, porównując formacje obu zespołów, to moim zdaniem:
1)bramka - lepsza jest Lechia;
2)obrona - raczej remis ale Lechia w sześciu ostatnich meczach bez straty bramki, a Legia w pięciu;
3)środek - remis bo niby Legia ma Vadisa, który ostatnio za bardzo na boisku zajmuje się &quot;gwiazdorzeniem&quot;, ale Lechia ma Wolskiego, który mając dobrą dyspozycje dnia robi różnicę;
4)atak - tutaj chyba największa przewaga Lechii, bo Legia w tym momencie nie ma żadnego napastnika z prawdziwego zdarzenia.
Biorąc pod uwagę całokształt idę w kierunku Lechii, która na pewno będzie walczyć o pierwszy tytuł MP w swojej historii, poza tym zagrają va banque, bo nie mają wyboru(albo triumf albo porażka-4 miejsce).
 
legia 122

legia

Użytkownik
Legia - Lechia
mój typ: X2 (kurs 1,98 w STS)

Lechia ostatnio mocno wystrzeliła z formą, porównując formacje obu zespołów, to moim zdaniem:
1)bramka - lepsza jest Lechia;
2)obrona - raczej remis ale Lechia w sześciu ostatnich meczach bez straty bramki, a Legia w pięciu;
3)środek - remis bo niby Legia ma Vadisa, który ostatnio za bardzo na boisku zajmuje się &quot;gwiazdorzeniem&quot;, ale Lechia ma Wolskiego, który mając dobrą dyspozycje dnia robi różnicę;
4)atak - tutaj chyba największa przewaga Lechii, bo Legia w tym momencie nie ma żadnego napastnika z prawdziwego zdarzenia.
Biorąc pod uwagę całokształt idę w kierunku Lechii, która na pewno będzie walczyć o pierwszy tytuł MP w swojej historii, poza tym zagrają va banque, bo nie mają wyboru(albo triumf albo porażka-4 miejsce).
Lechia czy Lech to zespoły grające idealną piłkę dla Legii...
dość powiedzieć, że na 5 dotychczasowych potyczek z tymi drużynami w tym sezonie Legia wygrała wszystkie 5, a na Łazienkowskiej Lech dwukrotnie a Lechia póki co jednokrotnie kompletnie nie istniały

inna sprawa to to czy Lechia udźwignie ciężar spotkania, Legia to dużo bardziej doświadczona drużyna potrafiąca grać z presją, własne boisko także będzie faworyzować Legię
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lechia to pokazała swoją &quot;siłę&quot; i mentalność w Poznaniu, grając na czas już w 1 połowie, nie podejmując żadnego ryzyka. Nie widzę porażki Legii w tym meczu, tym bardziej że jak już pisałem nie zdziwi mnie fakt jak lechiści znów pokaża jaja i zagrają na remis. Z drugiej strony nie ma w tym roku w Ekstraklasie mocno dominujacej druzyny. Legia nie gra nic wielkiego. Połowa wartosci druzyny to Odidja.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Legia - Lechia
mój typ: X2 (kurs 1,98 w STS)

Lechia ostatnio mocno wystrzeliła z formą, porównując formacje obu zespołów, to moim zdaniem:
1)bramka - lepsza jest Lechia;
2)obrona - raczej remis ale Lechia w sześciu ostatnich meczach bez straty bramki, a Legia w pięciu;
3)środek - remis bo niby Legia ma Vadisa, który ostatnio za bardzo na boisku zajmuje się &quot;gwiazdorzeniem&quot;, ale Lechia ma Wolskiego, który mając dobrą dyspozycje dnia robi różnicę;
4)atak - tutaj chyba największa przewaga Lechii, bo Legia w tym momencie nie ma żadnego napastnika z prawdziwego zdarzenia.
Biorąc pod uwagę całokształt idę w kierunku Lechii, która na pewno będzie walczyć o pierwszy tytuł MP w swojej historii, poza tym zagrają va banque, bo nie mają wyboru(albo triumf albo porażka-4 miejsce).
Ale się uśmiałem hahahah
bramka na remis obrona na remis środek pomocy na remis ????

powinieneś kawały wymyślać ????

Malarz im starszy tym lepszy , Kuciak zapalona głowa , robi błędy pod presją , pamiętam go jeszcze z Legii.

obrona ? wystarczy spojrzeć na powołania na najbliższy mecz z Rumunią , Jędza i Pazdek. Hlousek wciąga nosem swojego vice versa z Lechii a Dąbrowski trzyma swój poziom.

Pomoc ? Vadis , Nagy , Guilherme , Moulin a po drugiej stronie Borysiuk , Heraslin i Peszko pijak ????

Atak zgodzę się to mocna strona Lechii ale u siebie w domu.

Lechia nie gra za dobrze na wyjazdach , brak jakichkolwiek meczów o stawkę , o tak ważną stawkę.
Doświadczenie po stronie Legii. Choćby to z europejskich pucharów.
Idealny mecz z presją dla Legii która w tym sezonie w meczach z Lechią Jagiellonią i Lechem na 24 punktów możliwych zdobyła 20.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Legia Warszawa vs Lechia Gdańsk - w 50 minucie 5 kartek a potem nic...
Kartki żółte Over 5.5 @ 1.80 Fortuna ⛔
Kartki żółte Over 4.5 @ 1.90 LVBET - taka perełka ✅

Co ja tu widzę, mecz o mistrzostwo, będzie dużo twardej gry, pewnie spięcia itd, a sędziuje Bartosz Frankowski - człowiek, który uwielbia rozdawać kartki. Jego średnia to 4.30
Tutaj jego staty z ostatnich spotkań
[IMG]http://wgrajo.pl/img/wqe132.png[/IMG]
Widać ostatnio mecz Jaga vs Legia - 6 zółtych i czerwona. Mecz ważny, chociaż nie taki jak tutaj, gdzie nie można się pomylić.
Sędzia ten w mojej opini wprowadza wiele zamieszania i nerwów swoimi decyzjami, trochę nie rozumiem jego wyboru, no ale co zrobić.
Zarówno w Lechii i Legii ma kto faulować.
Poniżej H2H kartek w meczach tych ekip - od 2015 roku:
5, 6, 7, 6, 7, 5, 6
Biorąc pod uwagę tą statystykę + sędziego Frankowskiego, wchodzę w to ;), a poniżej pisałem na temat kartek w spotkaniu Jaga vs Legia i też tym samym sędzią:
https://forum.bukmacherskie.com/f344/35-kolejka-lotto-ekstraklasy-19-05-22-05-2017-a-145773-3.html#post6421447
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Peszko kartka 2,25 sts
Szukałem i sts wystawił - choć liczyłem na 2,5.
Nie wiem czy muszę jakos to argumentowac? Zbiera duzo kartek, goraco głowa szczegolnie w takich meczach. Piłkarsko wychowany w Płocku, potem w Poznaniu. Legii nie darzy sympatią.
Osobiscie szanse na powodzenie szacuje na jakies 70%.
Widzę też sporo cornerów na Legii i Jagielloni.
 
S 8

sooko

Użytkownik
Odnośnie meczu Pogoń-Korona polecam zagrać 1 DNB(1.85 całoroczny). Studiuje w Szczecinie i mecz poniekąd reklamowany na juwenaliach kibice myśle tez chcieliby ujrzeć na koniec sezonu porządna piłkę u Szczecinian, młyn powinien zebrać dobra frekwencję na ostatni mecz. Osobiście nie gram, ale proponuję, jest to również mecz o pietruszkę, wiec under 2,5 (2.1 całoroczny) również pewnie siądzie. Ciekawi mnie co piłkarze na ostatni mecz z obecnym trenerem, kibice go nie lubią młyn ma swoją przyśpiewkę &quot;Moskal do domu nie powiemy nikomu&quot;, jeżeli w szatni nastroje jak na trybunie to nie ma co liczyć na grad bramek i piękne zostawienie sezonu ze strony Pogonian. Mysle 0:0 1:0 1:1, ale jak mówię nie gram tego, bo to mecz o nic, dosłownie.

edit: Jak juwenalia to darmowe piwko dla studentów będzie ? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
areck 213

areck

Użytkownik
@Sooko
Co za gość, nie gram, ale polecam...
Polecam bo:
- mecz reklamowany na juwenaliach
- kibice chcieliby obejrzeć porządny mecz (cóż za oryginalna zachcianka!)
- kibice mają przyśpiewkę na moskala
- mecz o nic więc under 2,5 xD
- nie ma co liczyć na piękne zestawienie sezonu przez Pogoń więc grajcie 1 DNB xDDD
Musisz być trollem koleżko, nie widzę innej opcji
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 8

sooko

Użytkownik
@areck
Masz racje, kijowa analiza. Pisana głównie na przeczucie ???? Myśle po prostu ze w meczu o pietruszkę ciut lepiej się pokażą gospodarze, ale gradu bramek nie czuje.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
@areck
Masz racje, kijowa analiza. Pisana głównie na przeczucie ???? Myśle po prostu ze w meczu o pietruszkę ciut lepiej się pokażą gospodarze, ale gradu bramek nie czuje.
generalnie nie zagra Delew i Gyurcso , a Korona wykartkowana ciężko coś tutaj wymyślić, generalnie dobrą opcją byłby over, no ale te braki, trzeba się dobrze zastanowić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Pogoń - Korona
Ciężko w tym meczu cokolwiek obstawić, ja swoją uwagę zwrócę w stronę rzutów rożnych.
Mecz o przysłowiową pietruchę, może wielu bramek się nie spodziewam ale przynajmniej sytuacji pod polem karnym obu drużyn już tak.
Statystycznie może to nie wygląda najlepiej bo Pogoń do tej pory uzyskała 176 rożne - średnia niecałe 5 na mecz, Korona trochę lepiej bo 199 rożnych co daje średnią 5,5.
Zakładam jak we wczorajszym meczu Cracovii z Piastem, że może zdarzyć się tak, że wielu bramek nie zobaczymy ale przynajmniej sytuacje bramkowe będą a to z kolei przełoży się na rzuty rożne.
Typ: powyżej 10,5 rzutów rożnych ⛔ 6 - 0 (beznadziejny występ Korony, żeby nawet 1 rzutu rożnego nie zdobyć to naprawdę trzeba się wykazać)
Kurs: 2.03
STS
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Bruk-Bet Nieciecza
Godzina: 18:00
Typ: 1/powyżej 2,5 ⛔
Kurs: 2,21
Bukmacher: eFortuna
Przed nami mecz o tzw pietruszkę, dla obu zespołów sezon już się zakończył. Wydaje się, że dla Niecieczy już pare miesięcy temu gdzie zaczeli grać bardzo słabo i tak grają to dnia dzisiejszego.
W tym sezonie obie ekipy grały już ze sobą 2 razy i oba mecze wygrała Wisła, 2:0 u siebie i 3:2 na wyjeździe.
W grupie mistrzowskiej obie ekipy spisują się poniżej oczekiwań, Termalica 5 porażek i tylko 1 remis, 1:1 z Pogonią Szczecin natomiast Wisła Kraków po obiecującym początku czyli 1:1 z Legią na Łazienkowskiej przyszły 4 porażki i tylko 1 zwycięstwo z Pogonią u siebie 4:0 ale właśnie u siebie Wisła jest mocna zwłaszcza z tymi słabszymi drużynami potrafi wysoko wygrać.
Wisła u siebie bardzo często strzela minimum 2 bramki a nawet więcej było tak np w meczu z Pogonią 4:0, Wisła Płock 3:2, Jagiellonią 3:1, Lechią 3:0, Arką 5:1 czy Łęczna 3:2. No a do tego dodamy nieszczelną obronę Wisły gdzie można spodziewać się, że Nieciecza strzeli tę 1 bramkę a jeśli nie to wierzę, że Wisła zakończy ten sezon bardzo widowiskowo i nastrzela pare goli w tym meczu.
W Wiśle nie zobaczymy M. Sadloka i K. Maczynskiego natomiast w Niecieczy nie zagrają R. Gergel i B. Smuczyński.
Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom