>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37. kolejka LOTTO Ekstraklasy (4.06.2017) - Strefa Mistrzowska

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Wisła - Termalica
Tutaj dla mnie sprawa jest oczywista.
Zawodnicy gości po wskoczeniu do górnej ósemki rozpoczęli wakacje - na 6 spotkań 1 remis i 5 porażek. Wisła może nie lepiej bo tylko 1 wygrana, 1 remis i 4 porażki. Ale różnicę jak dla mnie robi ta jedna wgrana z Pogonią, która po zakończeniu rundy zasadniczej też w zasadzie rozpoczęła wakacje. Ta wygrana to 4-0 i myślę, że ten mecz z Termalicą również zakończy się wysokim zwycięstwem gospodarzy.
Typ: Wisła 1 (-1) ⛔ 1 - 2 (tutaj bez komentarza)
Kurs: 2,5
Expekt
 
pigularz77 47

pigularz77

Użytkownik
Legia Warszawa vs Lechia Gdańsk
Kartki żółte Over 5.5 @ 1.80
Fortuna

Co ja tu widzę, mecz o mistrzostwo, będzie dużo twardej gry, pewnie spięcia itd, a sędziuje Bartosz Frankowski - człowiek, który uwielbia rozdawać kartki. Jego średnia to 4.30
Tutaj jego staty z ostatnich spotkań
[IMG]http://wgrajo.pl/img/wqe132.png[/IMG]
Widać ostatnio mecz Jaga vs Legia - 6 zółtych i czerwona. Mecz ważny, chociaż nie taki jak tutaj, gdzie nie można się pomylić.
Sędzia ten w mojej opini wprowadza wiele zamieszania i nerwów swoimi decyzjami, trochę nie rozumiem jego wyboru, no ale co zrobić.
Zarówno w Lechii i Legii ma kto faulować.
Poniżej H2H kartek w meczach tych ekip - od 2015 roku:
5, 6, 7, 6, 7, 5, 6
Biorąc pod uwagę tą statystykę + sędziego Frankowskiego, wchodzę w to ;), a poniżej pisałem na temat kartek w spotkaniu Jaga vs Legia i też tym samym sędzią:
https://forum.bukmacherskie.com/f344/35-kolejka-lotto-ekstraklasy-19-05-22-05-2017-a-145773-3.html#post6421447
Typ bardzo popieram, ale czy nie lepiej w LVBET
Over 4.5 ŻK @1.90? ;)
edit:
No tego się nie spodziewałem ;), pograne dodatkowo Over 4.5 , nadal uważam, że spokojnie 6 kartek Frankowski pokaże, linia świetna do gry. - Robson1416
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Wisła - Termalica
Typy:
Wisła do przerwy/na koniec @ 2.38 ⛔
Wisła @ 1.60 ⛔
buk: unibet
Wynik:
Od sześciu kolejek piłkarze z Niecieczy nie zaznali smaku zwycięstwa. Runda finałowa w ich wykonaniu jest fatalna, co może wynikać z faktu, że zrealizowali oni główny cel, jakim było utrzymanie się w LOTTO Ekstraklasie i to tyle jeśli można napisać o ekipie gości. Wiadomo też, że od nowego sezonu drużynę Bruk-Bet Termaliki Nieciecza będzie prowadził nowy trener. Prawdopodobnie będzie to Waldemar Fornalik. Wisła Kraków jest jedną z najlepszych drużyn pod względem wyników osiąganych na własnym terenie. Na dodatek Wisła prezentuje u siebie dość przyzwoity futbol, który jest przyjemne dla oka. Po stronie &quot;Białej Gwiazdy&quot; zabraknie natomiast Krzysztofa Mączyńskiego, Pola Llonacha oraz Rafała Pietrzaka. Piłkarze z Krakowa nigdy nie dal się ograć kopciuszkowi z Niecieczy. Trzy razy górą była Wisła, a dwukrotnie spotkania kończyły się wynikami remisowymi. Biorąc pod uwagę obecny kryzys ekipy gości nie należy zakładać, że nastąpi ich przełamanie.
18:00 Legia - Lechia
Typ: 1
Kurs: 1.75 ⛔
buk: unibet
Wynik:​

Legia Warszawa ma wszystko w swoich rękach i jeżeli wykona ostatni krok, to obroni mistrzostwo Polski. W ostatnich tygodniach zespół trenera Jacka Magiery prezentuje wysoką formę. W świetnej formie jest Moullin, Nagy, Odjiidia oraz para stoperów Pazdan-Dąbrowski. Gdyby w zespole był jeszcze Nikolic zespół ten był by kompletny, lecz niestety brak dobrego napastnika jest widoczny. Na tej pozycji nie radzi sobie Radović, ale mimo tego i tak pomaga drużynie. Kucharczyk nie zagra do końca sezonu i dzisiaj też będzie go brakować. Zawodnicy Lechii Gdańsk powinni przystąpić do niedzielnej rywalizacji ze świadomością tego, że nie mają nic do stracenia. Aktualnie gdańska drużyna znajduje się na czwartym miejscu w tabeli by zdobyć tytuł drużyna musi wygrać z Legią i liczyć na to, że w meczu Jagiellonia - Lech padnie remis. W ekipie gości zabraknie dzisiaj tylko Wojtkowiak, reszta zawodników jest do dyspozycji trenera. Legia na pewno powinna obawiać się Marco Paixao, który tylko w trzech ostatnich spotkaniach zdobył sześć goli. Czy dzisiaj Paixao odbierze mistrzostwo Legii?. Wydaje mi się, że nie. Trudno będzie musi się przebić przez parę obrońców Dąbrowski-Pazdan, którzy będą mieli za zadanie zatrzymać Marco. Legia natomiast będzie musiała pokonać świetnego ostatnio Duszana Kuciaka byłego bramkarza Legii. Mimo tego jestem zdania, że Legia dziś i tak wygra, że presja jaka ciąży na zawodnikach lepiej zniosą gospodarzy i to oni sięgną po kolejne mistrzostwo Polski.
Typ: żółte kartki powyżej 5.5 ⛔
kurs: 1.80
buk: fortuna
Wynik:​

Świetna linia i Typ na to spotkanie. Dzisiaj emocji nie będzie brakować, nie będzie też brakować brzydkich i głupich fauli. Lechia już w spotkaniu z Lechem pokazała swój ostry futbol. Dziś myślę, że będzie podobnie. Legia to też nie jest zespół, który odpuszcza. Stawka meczu jest na wagę mistrzostwa, dlatego spodziewam się ostrej gry po obu stronach. Sędzia tego spotkania jak najbardziej nadaje się do tego kartkowego overa. Pobieram to!
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Jagiellonia - Lech over 2,5 @2,04 Uni ✅

W takich meczach bramki padają. Jeśli tylko któraś z drużyn otworzy wynik, nie pozostaje nic innego jak grać do przodu i starać się odrobić straty. Wczorajszy finał pokazał, że jeśli padnie bramka worek się otworzy. Kurs jest atrakcyjny, w ostatnim pojedynku Lech popełniał sporo błędów w defensywie, Wisła mogła spokojnie wygrać. Jagiellonia jest mocna i z pewnością stać ją na zdobycie kompletu punktów, jednak ja stawiam na over bramkowy. Lech także ma spory potencjał z przodu, jest już Jevtic, od którego dużo będzie zależeć. Myślę, że nie będzie szachowania z obu stron, to jest walka o mistrzostwo.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co do meczu Lech-Lechia dla ekipy z Gdańska potencjalny punkt był tu dobry, niestety dla nich remis padł również w późniejszym meczu Jaga-Legia.Obecnie sytuacja jest taka ze porażka wyrzuca ich z pucharów bez względu na wynik równoległego meczu, remis daje im podium jeśli w meczu Jaga-Lechia jedna z drużyn przegra, jeśli wygra Lech obie ekipy godzić się mogą remisem, Legia zdobędzie mistrza a Lechia puchary, jednak jeśli przy remisie zwycięży Jaga to ona zdobędzie mistrzostwo.
Dla Lechii sytuacja podobna sprzed roku kiedy w ostatniej kolejce stracili puchary na rzecz Cracovii w bezp. meczu.Lechia w tym meczu musi podjąć ryzyko jeśli nie da rady Lech, nie maja tu wyjścia nie wejdą na podium puchary i tyle.
W Warszawie pewnie będą race odpalać a mecz się przedłuży min 10`, jeśli Lech wygra to się podziela punktami, ja to tak przynajmniej widzę.
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Wszystko fajnie tylko czy Lech ma jakieś argumenty by wygrać w Białymstoku. Bo ja nie widzę żadnych i zwycięstwo Kolejorza będzie dla mnie niespodzianką. Może mało obiektywny jestem ze względu na to że kibicuje Jadze ale tak to widzę. Jedyną szansę dawał bym im w następującym przypadku. Końcówka meczu Lechia prowadzi z Legią , a w Białymstoku remis. Jaga się odkrywa bo jest szansa na mistrzostwo i Lech strzela z kontry.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia - Lechia
W tym spotkaniu proponuję zakłady na inne zdarzenia niż już podane a mianowicie na celne strzały i spalone.
Kursy na kartki, których pewnie nie zabraknie poszły w dół i teraz jakiś dobry do grania kurs można złapać przy linii ok 7 żk.
Co do meczu zapewne Legia nie będzie oglądać na to co dzieje się w Białymstoku tylko sama będzie chciała rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść i tym samym zdobyć tytuł mistrzowski.
Spodziewam się z ich strony od samego początku zmasowanych ataków na bramkę Lechii, które przełożą się na ilość celnych strzałów. W końcu aby wygrać to muszą coś strzelić.
Typ: powyżej 5,5 celnych strzałów gospodarza ⛔ (pełna beznadzieja, Legia po raz pierwszy trafiła w bramkę w ok 80 minucie, żart)
Kurs: 1,9 / Totolotek

Co do spalonych to pod względem ilości spalonych drużyna Legii zajmuje 1 miejsce - 93 razy, sami łapali przeciwników 66 razy.
Lechia w tych statystykach też nie wygląda najgorzej, bo jeżeli chodzi o ilość ile razy oni z kolei łapali przeciwników na spalone to tutaj zajmują 2 miejsce - 84 razy, sami dali się złapać 70 razy.
Jak widać Legia najczęściej daje się łapać na spalone z wszystkich drużyn ekstraklasy, Lechia z kolei jest jedną z lepszych drużyn jeżeli chodzi o zastawianie pułapek ofsajdowych.
Typ: powyżej 4,5 spalonych ✅ 6 - 1 (tutaj statystyki jednak nie kłamały)
Kurs: 1.85 / Totolotek
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
over 1 goal do HT w meczach Legii i Jagielonii (oba azjany) @ 3.52 Unibet czyli jak bedzie 1 gol to zwrot, zeby nie bylo ???? przegrana tylko jak w ktoryms meczu bedzie 0:0 do przerwy ⛔ Slabiakina Legii

Ja to widze tak. W obu meczach zespoly nie powinny czekac na drugie polowy. Legia musi zalozyc, ze Jaga zagra o zwyciestwo wiec powinna spiac tylki juz w pierwszej polowie i zaatakowac i strzelic gola. Oni musza wyjsc z zalozeniem, ze ten mecz trzeba wygrac by zdobyc misrza i mam wrazenie, ze tak wlasnie bedzie. Jagielonia tez nie moze sie patrzec na przeciwnikow a poniewaz szanse na mistrzostwo nadal maja to zapewne w pierwszej polowie zagraja ambitniej niz w drugiej jak dowiedza sie o wyniku z Warszawy. Mysle, ze pierwsze polowy beda ciekawsze niz drugie i warto pograc w nich gole.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Legia-Lechia
Typ: Legia wygra dokładnie 1 golem ⛔
Kurs 3.50
Buk Forbet
Analiza: Ostatnie spotkania w polskiej ekstraklasie piłkarskiej, Legia Warszawa podejmowała będzie na stadionie przy łazienkowskiej drużynę Gdańskiej Lechii. Gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , jak i do ostatecznego triumfu w lidze w sezonie 2016/2017. Goście żeby zdobyć tytuł mistrza kraju mają znacznie ciężej sami muszą tutaj wygrać i liczyć na korzystny wynik w spotkaniu Jagielloni z Lechem. Na pewno Lechia jako pierwsza powinna ruszyć w tym meczu do ataku bowiem ona nie ma nic do stracenia , wiadomo jednak jak groźna jest Warszawska Legia grająca z kontrataku, dlatego spotkanie zapowiada nam się mega ciekawie . Ostatnie zwycięstwo drużyna z pomorza uzyskała tutaj w roku 2013 , potem raz remisowała i przegrywała trzykrotnie , jak już przegrywała to znacznie , więc myślę że w dniu jutrzejszym to gospodarze okażą się zespołem o tą jedną bramkę lepszym, stawiam na dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wisła Kraków vs Termalica Nieciecza 1:2
Wisła Over 1.5 @ 1.54 ⛔
Wisła -1 @ 2.00 ⛔
unibet

Wygrana jednym golem = zwrot.

Pożegnanie ligi w Krakowie, ecz, który można by uznać za towarzyski, no ale trzeba zagrać, dla mnie Wisłą zdecydowanym faworytem, grają ofensywną piłkę, nawet brak dzisiaj Mączyńskiego nie powienien im przeszkodzić w strzelaniu bramek. 4 bramki Pogoni, 3 bramki Koronie, bramkę przeciwko Lechowi potrafili strzelić, generalnie poradzą sobie i tutaj, Termalica natomiast już ma dość, postawili się Jagiellonii u siebie byli nawet blisko sprawienia sensacji, ale to wciąż nie to, dla nich sezon się już dawno skończył. Dlatego sądzę, że Wisła znowu dzisiaj strzeli może 3, może 4 bramki i pokona Termalice,
Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
Pauzują za kartki: Gutkovskis
Kontuzjowani: Gergel, Smuczyński
W Wiśle oprócz Mączyńskiego nie zagra Sadlok oral Llonch.
Skład Wisły:
Wisła: Załuska – Cywka, Gonzalez, Głowacki, Spicić – Uryga – Boguski, Stilić, Brlek, Małecki – Ondrasek
Termalica: Baran - Kupczak, Putiwcew, Fryc, Guilehrme - Guba, Jovanovic, Stefanik, Mikovic, Misak - Kędziora
W tym sezonie Wisła już wygrała u siebie ze Słonikami - 2:0
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Legia - Lechia
Ilość fauli powyżej 32,5 @1,8
Totolotek ⛔
Ilość żółtych kartek powyżej 5,5 @1,7 Fortuna ⛔
Ostatni mecz sezonu, obie ekipy z szansą na mistrzostwo Polski, w lepszej sytuacji Legia, która jeśli wygra obroni tytuł bez względu na wynik meczu w Białymstoku. Obie drużyny w grupie mistrzowsjkiej zdobyły najwięcej punktów, po 14 oraz mają najszczelniejsze defensywy, Legia straciła jedną bramkę i to z rzutu karnego, a Lechia nie straciła żadnej. Ogólnie spodziewam się brzydkiego meczu z dużą ilością przerywanej gry w środku pola, ze względu na stawkę meczu nikt nogi nie odstawi, więc faule i mam nadzieję, że również kartki będą się pojawiać, a im bliżej końca meczu tym drużyna, której nie będzie szło będzie musiała rzucić wszystko na jedną szalę, stąd moje typy na ilość fauli oraz kartki.
Jagiellonia - Lech
1 DNB @1,7
Totolotek ▶ ZWROT
Ilość kartek powyżej 5,5 @1,7 Fortuna ✅
Drugi mecz, w którym się wyjaśni kto będzie reprezentował nasz kraj w pucharach w przyszłym sezonie. Dzisiaj idę bardziej w stronę gospodarzy, którym Lech najwyrazniej leży, bowiem na ostatnie 5 bezpośrednich pojedynków górą była za każdym razem Jaga, lech wydaje mi się, że może być największym przegranym tego sezonu, mogli jako pierwsi zapewnić sobie grę w Europie, ale jak pamiętamy przegrali finał Pucharu Polski z Arką i nadal muszą walczyć o kwalifikacje. Tutaj również spodziewam się brzydkiego meczu, takich piłkarskich szach, z dużą ilości ostrej gry oraz mam nadzieję...kartek, im bliżej końca meczu tym napięcie będzie rosło i niektórym puszczą nerwy, stąd typ na kartki, a poza tym liczę, że Jagiellonia podtrzyma passe zwycięstw nad drużyną z Poznania i przynajmniej nie przegra, dlatego typ podparty zwrotem w przypadku remisu.
Wisła - Termalica
1 @1,62
Totolotek ⛔
1H(-1,5) @2,3 Totolotek ⛔
Ostatnia koleja naszej Ekstraklasy,gospodarze mają jeszcze szansę na 5 miejsce na koniec sezonu, Termalica po awansie do czołowej ósemki spuściła całkowicie z tonu i jest zdecydowanie najsłabszą drużyną z całej stawki, widać po nich, że chcą tylko dograć ten sezon do końca jak najmniejszym nakładem sił, Wisła ostatnio również nie zachwyca, ale fakt, że mają jeszcze szansę wyprzedzić Koronę, która zagra w Szczecinie + godnie pożegnać się z kibicami pod Wawelem, ogólnie myślę, że będzie to mecz overowy, a proponowany handicap powinien zostać pokryty przez Wisłę. Jeżeli chodzi o kontuzje to w Wiśle nie zagra nieobecny już od dłuższego czasu Sadlok, a w Termalice Gergel i Smuczyński. Jeżeli chodzi o H2H między nimi to do tej pory zagrali 6 razy, z czego 4 mecze wygrała Wisła i były 2 remisy, dzisiaj uważam, że Biała Gwiazda dołoży 5 wygraną, a popularne Słoniki na pierwsze zwycięstwo będą musieli poczekac co najmniej do przyszłego sezonu.
Pogoń - Korona
2 @3,55
Totolotek ⛔
Powyżej 2,5 gola @1,65 Fortuna ✅
Obie drużyny po sezonie pożegnają swoich trenerów, dla części zawodników to też za pewne ostatni mecz w barwach obecnych drużyn, więc pewnie będą chcieli się pokazać i zwrócić na siebie uwagę potencjalnych nabywców, mecz bez ciśnienia, bardziej zmotywowana powinna być Korona, która raz, że gra ladniejszą piłkę niż Pogoń, a dwa, że bronią 5 miejsca na koniec sezonu, stąd typ na nich, drugi to mecze pomiędzy tymi drużynami często są overowe, na ostatnie 11 bezpośrednich meczy między nimi over ten poryty został w 8, więc liczę na podtrzymanie tej passy i dzisiaj.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Wielka szkoda Jagi, to byłby epicki comeback na miarę Man City sprzed kilku lat albo Man Utd z finału Ligi Mistrzów. Normalnie bym pogratulował Legii, ale na to nie zasłużyła tym meczem, w ten sposób widać małość tej ekipy. Zamiast zapewnić sobie pewną wygraną w osłabionym rywalem, było doczłapywanie do końca meczu i liczenie na innych. To przystoi ekipom broniącym się przed spadkiem, a nie drużynie mistrzowskiej. Jeśli to Lech swoim remisem ratuje Legii mistrza, to chyba coś tu jest nie tak.
Mimo wszystko, Legia jest jedyną realną opcją na awans do Ligi Mistrzów, więc z dwojga złego, lepiej, że to oni wygrali niż Lech czy Lechia. Tak więc teraz potrzeba potężnych wzmocnień i czekamy na kwalifikacje ;)
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Takie na szybko podsumowanie ostatniej kolejki w grupie mistrzowskiej. Powinien być jeszcze typ/konkurs na frajera sezonu.
Dzisiaj według mnie kandydatów mamy dwóch a mianowicie Lech i Lechia. Nie wiem kto większym ale wydaje mi się, że jednak jakby zrobić sondę to wygrałby Lech.
Remis z Jagiellonią co prawda dał im udział w pucharach ale ten mogli zapewnić sobie dużo wcześniej wygrywając Puchar Polski. Wcześniej 2 finały przegrali właśnie z Legią a w tym roku ze słabiutką Arką. Teraz mogli odwdzięczyć się Legii w najlepszy sposób a mianowicie pozbawiając ich tytułu mistrzowskiego. Zapewne wszyscy doskonale pamiętają jak w poprzednim czy w tym sezonie przegrywali z Legią po bramkach w ostatnich minutach strzelanych przez Hamalainena ich byłego zawodnika. A tak remisując dzisiaj z Jagiellonią podarowali im jednak ten tytuł. Co prawda porażką sami pozbawili by się udziału w pucharach ale według mnie na to nie zasłużyli przegrywając finał Pucharu Polski. Lechici delikatnie mówią nie darzą sympatią Legionistów ale dzisiaj fundują im Mistrza Polski ???? Taki paradoks.
Drugi kandydat to Lechia, przyjechała do Warszawy walczyć o tytuł Mistrza Polski a wyjeżdżają na tarczy zajmując 4 miejsce, które oznacza, że nawet nie powąchają gry w eliminacjach Ligi Europy. Oddali cały 1 celny strzał na bramkę Legii. Z czym do ludzi, chcieli zostać mistrzem ale nie zrobili nic aby to osiągnąć.
Ciekawy jestem waszej opinii w tym temacie, kto według Was zasłużył na tytuł frajera sezonu. Pozdrawiam.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Drugi kandydat to Lechia, przyjechała do Warszawy walczyć o tytuł Mistrza Polski a wyjeżdżają na tarczy zajmując 4 miejsce, które oznacza, że nawet nie powąchają gry w eliminacjach Ligi Europy. Oddali cały 1 celny strzał na bramkę Legii. Z czym do ludzi, chcieli zostać mistrzem ale nie zrobili nic aby to osiągnąć.
Ciekawy jestem waszej opinii w tym temacie, kto według Was zasłużył na tytuł frajera sezonu. Pozdrawiam.
Przypomnę, że mecz z Lechem wyglądał identycznie. Lechia zwyczajnie nie ma jaj, aby walczyć o najwyższe cele. Grali zachowawczo i zostali z przysłowiową &quot;ręką w nocniku&quot;. Scenariusz identyczny, jak w przypadku Legii, liczyli na innych i się przeliczyli. Żeby zagrali o pełną pulę, to albo by wygrali albo przegrali, co w ostatecznym rachunku tez dałoby im 4 miejsce, a tak dostali psikusa od Jagi.
Jagiellonia pomimo najmniejszych możliwości finansowych i kadrowych była 1 gola od mistrzostwa. Szkoda, że zapewne w nowym sezonie powtórzy się scenariusz znany już w Białymstoku, czyli odejście kluczowych zawodników i brak Probierza, co zaskutkuje znów popadnięciem w ligową przeciętność.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Zdecydowanie Lechia. Lech sfrajerzył się w finale PP. Puchary jednak finalnie osiągnął. Na mistrzostwo po prostu nie zasłużył. Za mało jakości.
A Lechia powtórze jeszcze raz. Okrutny wręcz minimalizm. Już pisałem - oddali dobrowolnie szanse na pierwszy tytuł w historii klubu w Poznaniu. Obrazek Kuciaka grającego na czas dziś przy niekorzystnym wyniku mówi wszystko.
Inna sprawa, po co takiej Jagielloni czy Lechowi puchary? Szybko odpadną, a urlopy krótkie..
 
klook 366

klook

Użytkownik
Lechia najbardziej frajerski klub sezonu, Peszko najbardziej frajerski piłkarz sezonu.
Pucharki? Zapraszam do grycana.
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Byłem na meczu mojej Jagi i mimo remisu dającego wicemistrzostwo pozostał niesmak. Lech praktycznie cały mecz nie istniał a udało im się strzelić 2 gole. Co do pracy sędziów to nie będę się wypowiadał bo to już norma że chcieli przekręcić Jagę Jeden karny za zagranie ręką się należał.
Probierz odchodzi ale podobno ma przyjść jakiś zagraniczny trener z doświadczeniem. Kandydatur jest kilka. Według zapewnień zarządu póki będziemy grać w pucharach nikt nie odejdzie. Potem 2 maksymalnie 3 piłkarzy dostanie pozwolenie na odejście. Ja tam się nie martwię o kadrę bo przyjdą w ich miejsce inni, może i lepsi. Jaga rośnie w siłę, tak zarządzanego i rozwijającego się innego klubu ciężko szukać. Jedynie brak okresu przygotowawczego może nie napawać optymizmem przed kolejnym sezonem.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Nowak wielki strateg w Mourinho sie bawil, na remisach chcial puchary.W meczu z Lechem grali na remis chociaz bylo to do ugrania z Legia podobnie bo znali wynik Jagii. Dobrze, ze Jaga wyrownala i szkoda troche bylo tak blisko.Dobra akcja kibicow z tymi serpentynami spodziewalem sie tak jak TommyTSW napisal, ze to mecz Legii przez race bedzie przedluzony.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Magiera jest nielepszy. Dla mnie to trochę takie dziecko szczęścia. Pisałem to już wcześniej, że kilka centymetrów niżej w meczu z Realem i nie byłoby Magiery, nie byłoby Ligi Europy i kto wie, jak potoczyłyby się jego losy przy tak żenującej postawie Legii w lidze. Dziś również miał dużo szczęścia, że Jaga jednak nie dała rady.
Za rundę wiosenną powinny tam polecieć głowy, głównie za transfery. Ja nie wiem, na jakiej podstawie zostali sprowadzeni Necid i Chukwu, chyba obu oglądali na Youtube w meczach sprzed 3 lat. Legia ze swoim potencjałem i doświadczeniem powinna zapewnić sobie mistrza kilka kolejek przed końcem. A tak Doczłapali się do końca, dzięki szczęśliwym wynikom przeciwników, jak np. remis Lecha z Lechią czy dzisiejszym.
Podobno zwycięzców się nie sądzi, ale obiektywnie patrząc, to styl zdobycia tego mistrzostwa był żenujący i taka Legia nie ma żadnych szans na Ligę Mistrzów. Losowanie już nie pomoże, bo lepiej nie da się już trafić. Będzie tylko trudniej, a za rok może być to nierealne. Taka prawda niestety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom