>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37. kolejka LOTTO Ekstraklasy (4.06.2017) - Strefa Mistrzowska

Status
Zamknięty.
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Lechia najbardziej frajerski klub sezonu, Peszko najbardziej frajerski piłkarz sezonu.

Pucharki? Zapraszam do grycana.

EEEE tam LEchia to taki polski Arsenal Londyn ???? zawsze na czwartym a co do wpisu kolegi Psychol to według mnie powinieneś już się nastawiac na następny sezon na max środek tabeli. A może i nawet będzie powtórka z historii Piasta Gliwice
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
EEEE tam LEchia to taki polski Arsenal Londyn ???? zawsze na czwartym a co do wpisu kolegi Psychol to według mnie powinieneś już się nastawiac na następny sezon na max środek tabeli. A może i nawet będzie powtórka z historii Piasta Gliwice
Widzę że masz ból czterech liter z powodu wicemistrzostwa Jagi. Będzie środek tabeli to będzie, będzie walka o utrzymanie to będzie i co z tego. Widać że z Ciebie kibic sukcesu.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Magiera jest nielepszy. Dla mnie to trochę takie dziecko szczęścia. Pisałem to już wcześniej, że kilka centymetrów niżej w meczu z Realem i nie byłoby Magiery, nie byłoby Ligi Europy i kto wie, jak potoczyłyby się jego losy przy tak żenującej postawie Legii w lidze. Dziś również miał dużo szczęścia, że Jaga jednak nie dała rady.
Za rundę wiosenną powinny tam polecieć głowy, głównie za transfery. Ja nie wiem, na jakiej podstawie zostali sprowadzeni Necid i Chukwu, chyba obu oglądali na Youtube w meczach sprzed 3 lat. Legia ze swoim potencjałem i doświadczeniem powinna zapewnić sobie mistrza kilka kolejek przed końcem. A tak Doczłapali się do końca, dzięki szczęśliwym wynikom przeciwników, jak np. remis Lecha z Lechią czy dzisiejszym.
Podobno zwycięzców się nie sądzi, ale obiektywnie patrząc, to styl zdobycia tego mistrzostwa był żenujący i taka Legia nie ma żadnych szans na Ligę Mistrzów. Losowanie już nie pomoże, bo lepiej nie da się już trafić. Będzie tylko trudniej, a za rok może być to nierealne. Taka prawda niestety.
Tutaj juz nie chodzi o to jak słaba jest Legia. Tutaj chodzi o to jak żałośni są rywale. Tylko człowiek ułomny na umyśle myślał, że ktos inny bedzie mistrzem. W Warszawie mają mega polew, żę najwiekszy wróg załatwił im mistrza. W tej lidze Legia nie ma rywala, który prezentował by jakiś wyraźny, swój styl, który potrafił by wygrać kilka spotkań z rzędu. Gole sa zdobywane w 90% po jakiś wrzutkach, zamieszanaich, stałych fragmentach, strzałąch z daleka, bach bach 2-4 podania i jakiś gol. Chyba nie doczekamy sie nigdy druzyny, ktora by coś grała swojego. Tak jak Wisła Kasperczaka, grająca najpierw skrzydłami a potem prostopadłymi piłkami, potrafiąca przed golem wymienic 10-15 podań. czy nawet potem Groclin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Widzę że masz ból czterech liter z powodu wicemistrzostwa Jagi. Będzie środek tabeli to będzie, będzie walka o utrzymanie to będzie i co z tego. Widać że z Ciebie kibic sukcesu.
w ogóle mnie to nie interesuję , mój zespół któremu kibicuję od ponad 20 lat zakończył sezon na pierwszym ;)
mówię tylko jak ja widzę Jagiellonie w następnym sezonie co od razu nie oznacza że tak właśnie będzie ;)
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
W takim razie nastaw się na to że w tym roku przygoda z LM skończy się na eliminacjach. Drugi raz farta w losowaniu nie będzie.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
W takim razie nastaw się na to że w tym roku przygoda z LM skończy się na eliminacjach. Drugi raz farta w losowaniu nie będzie.
Nie wiem skąd w Tobie tyle pesymizmu . Ja też nie jestem kibicem Legii ale uważam, że to jedyny zespół w PL, który ma realne szansę na awans do fazy grupowej LM. Lech jako tako ma jeszcze szansę aby coś ugrać w LE ale boję sie , ze Jaga zwyczajnie się skompromituje więc nie ma o czym gadać.
 
U 8

uzytkownik-130596

Użytkownik
Nie wiem skąd w Tobie tyle pesymizmu . Ja też nie jestem kibicem Legii ale uważam, że to jedyny zespół w PL, który ma realne szansę na awans do fazy grupowej LM. Lech jako tako ma jeszcze szansę aby coś ugrać w LE ale boję sie , ze Jaga zwyczajnie się skompromituje więc nie ma o czym gadać.
Jeśli Legia nie dokona poważnych wzmocnień w sile ofensywnej (+ sprzedaż szrotu w postaci Chukwu i zakończenie współpracy z Necidem) i w środku pola (partner dla Moulin) to nie ma czego szukać w 4 rundzie eliminacji.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - nie udało się zastąpić ani Nikolić&#39;a ani Prijović&#39;a a Mistrzostwo Polski zawdzięczamy w sporej mierze ułomności rywali. Z taką dyspozycją jak w ostatnich spotkaniach (z wyłączeniem meczu z Lechem) nie mamy szans na awans do LM.
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Nie wiem skąd w Tobie tyle pesymizmu . Ja też nie jestem kibicem Legii ale uważam, że to jedyny zespół w PL, który ma realne szansę na awans do fazy grupowej LM. Lech jako tako ma jeszcze szansę aby coś ugrać w LE ale boję sie , ze Jaga zwyczajnie się skompromituje więc nie ma o czym gadać.
Nie pesymizmu tylko realizmu. Nie ma szans by po raz kolejny trafić w czwartej rundzie na takich ogórków jak Dundalk. Może i Jaga się skompromituje ale podaj mi argumenty na podstawie których stwierdzasz że Lech ma szanse ugrać coś w LE skoro jest zwyczajnie słabszy od Jagi?
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Nie pesymizmu tylko realizmu. Nie ma szans by po raz kolejny trafić w czwartej rundzie na takich ogórków jak Dundalk. Może i Jaga się skompromituje ale podaj mi argumenty na podstawie których stwierdzasz że Lech ma szanse ugrać coś w LE skoro jest zwyczajnie słabszy od Jagi?
Nie zamierzam tu nic podawać. Widzę po grze co gra Jaga, a co gra Lech i Lech jest lepszy minimalnie. Tak czy siak oprócz Legii jeśli ktoś zagra w fazie grupowej LE to będzie to sukces. Baa jeśli Jaga i Arka przejdą choćby jedną rundę eliminacji to będzie dobrze. Legia jakieś wzmocnienia zrobi na pewno ,a Magiera to trener , który ten zespół nieźle poukłada.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Nie zamierzam tu nic podawać. Widzę po grze co gra Jaga, a co gra Lech i Lech jest lepszy minimalnie. Tak czy siak oprócz Legii jeśli ktoś zagra w fazie grupowej LE to będzie to sukces. Baa jeśli Jaga i Arka przejdą choćby jedną rundę eliminacji to będzie dobrze. Legia jakieś wzmocnienia zrobi na pewno ,a Magiera to trener , który ten zespół nieźle poukłada.
Arka zaczyna w 3 rundzie i na niej skończy.
Jagiellonia pewnie tradycyjnie pierwszą rundę zrobi a później wojna z rywalami pokroju Omonii Nikozja jak ostatnim razem. Później szybka wyprzedaż najlepszych graczy sezonu i ponowne mozolne budowanie nowych graczy.
Lech dojdzie do decydującej rundy i też poleci, nie ma co się czarować. Jeśli faktycznie planują sprzedaż swoich wychowanków + ich słaby skauting zagraniczny przeplatany 1 zawodnikiem dobrym a 3 słabymi to nie ma co sobie wiele obiecywać.
Spójrzcie sobie jakie drużyny czekają w 3 rundzie;
Bilabo, Bordo, PSV, Krasnodar, Fener, Milan, Everton, OM, Zenit Sparta, PAOK, Dinamo, Gent i jeszcze kilka innych zespołów i wisienka na torcie.......Arka Gdynia. :grin:
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jeśli Legia nie dokona poważnych wzmocnień w sile ofensywnej (+ sprzedaż szrotu w postaci Chukwu i zakończenie współpracy z Necidem) i w środku pola (partner dla Moulin) to nie ma czego szukać w 4 rundzie eliminacji.
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - nie udało się zastąpić ani Nikolić&#39;a ani Prijović&#39;a a Mistrzostwo Polski zawdzięczamy w sporej mierze ułomności rywali. Z taką dyspozycją jak w ostatnich spotkaniach (z wyłączeniem meczu z Lechem) nie mamy szans na awans do LM.
I tutaj może być sedno sprawy. Jeżeli Legia nie zrobi znaczących ruchów w ofensywie to wyleci z pucharów z hukiem.
Śmieszne jest to, że najlepszym strzelcem Legii w tym sezonie został z 13 bramkami Nikolić, który odszedł po 20 kolejce a więc nie brał udziału w aż 17 następnych spotkaniach a i tak nikt nie był w stanie go nawet dogonić.
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Arka zaczyna w 3 rundzie i na niej skończy.

Spójrzcie sobie jakie drużyny czekają w 3 rundzie;
Bilabo, Bordo, PSV, Krasnodar, Fener, Milan, Everton, OM, Zenit Sparta, PAOK, Dinamo, Gent i jeszcze kilka innych zespołów i wisienka na torcie.......Arka Gdynia. :grin:
Z tymi zespołami to i Legia by nic nie ugrała
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jak kiedyś pisałem, że Legia na miejsce Nikolicia i Prijovicia nie znajdzie godnych następców to dużo osób pisało, że z pieniędzy z LM i ze względu na udział w LM na pewno ktoś przyjdzie. Nie przyszedł. Rozumiem że Necid to nie jest anonimowy piłkarz i Chukwu też coś tam w swoim czasie strzelał ale było widać, że to nie jest to.
Mioduski w jednym z programów mówił, że Legia nie będzie ściągać drogich zawodników bo jej na to wbrew pozorom nie stać. Będą dalej polować na takich typu Ofoe którzy albo wypalą albo nie. Dlatego ja dla bezpieczeństwa bym się nastawił, że nikt wielce sensowny do Warszawy nie zawita.

Co do Jagiellonii i Lecha to wg mnie w lepszej sytuacji jest Lech. Większość piłkarzy ma doświadczenie z pucharami, może i nie jakieś wielkie ale ma. Atutem będzie trener Bjelica, który może coś o pucharach powiedzieć. Myślę, że będzie wiedział, jak grać z równymi sobie a nawet nieco lepszymi. Transfery napewno będą w jedną i drugą co jest otwarcie zapowiadane, kwestia tylko czy bilans wyjdzie na plus. W Poznaniu chcieli Europy, więc może ujrzymy działania rozsądne.
Jagiellonia w niepewności. Trenera który zrobił wynik ponad stan już nie ma, kto wie czy nowy będzie w stanie z przeciętnego składu utrzymać mocny zespół. Kilku piłkarzy może chcieć zmienić otoczenie, niby chodzą plotki, że do końca przygody z pucharami nikt nie odejdzie, ale jak ktoś da dobre pieniądze to myślę, że prezes się ugnie.
Realnie patrząc to pod względem sportowym ani jedni ani drudzy nic nadzwyczajnego nie grają. Na ich miejsce widziałbym Lechię, która przynajmniej na swoim stadionie jest gwarantem walki, dobrej piłki i bramek. Wyszło jak wyszło, przegrali mistrzostwo słabymi wyjazdami, ale myślę, że w tym sezonie możemy już spodziewać się nawet 1 miejsca. Doświadczenie i zgranie rośnie, może jeszcze jakiś ciekawy transfer?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom