>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37 kolejka Premier League [12.05 - 14.05] + zaległe mecze

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Everton-Watford
Godzina: 20:45
Typ: everton wygra dokładnie 2 golami
Kurs: 4.5
Bukmacher:

Analiza: Na jutro moim typem dnia będzie wygra Evertonu z zespołem Watfordu. Gospodarze nie grają już o nic zapewnili sobie w tym sezonie miejsce w czołówce ligowej klasyfikacji co daje im udział w Europejskich pucharach w sezonie 17/18. Goście natomiast mają w tym momencie 40 punktów i 3 spotkania do rozegrania do końca sezonu, co praktycznie daje im utrzymanie w lidze. Na swoim boisku Everton ostatnio grał bardzo dobrze i skutecznie, jedynie porażka z Chelseą delikatnie zaburzyła ten rytm, gospodarze wygrywali praktycznie wszystkie spotkania do tego strzelali w nich sporo bramek. Goście natomiast na wyjazdach zawsze mieli problemy ze zdobywaniem bramek i kompletowaniem ligowych punktów, w poprzednich 5 spotkaniach wyjazdowych zanotowali 5 kolejnych porażek bez chociażby strzelonej jednej bramki, ogólnie przez cały sezon goście strzelili tylko 12 bramek na wyjazdach . Według mnie w tym meczu mogą gola strzelić ponieważ gospodarze graja do przodu i czasem zapominają o defensywie , co za tym idzie Everton ma na swoim koncie 16 bramek straconych w domowych meczach, jest to praktycznie 1 bramka na rozegrane spotkanie. Mój typ na ten mecz to wygrana gospodarzy , obie strzelą i dokładny wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Everton - Watford
Niemoc strzelecka Evertonu trwa już 3 mecze. Co prawda jest już pewne, że The Toffees zajmą w tej kampanii siódmą lokatę, jednak z pewnością będą chcieli przełamać się na koniec, zakończyć sezon z twarzą i podziękować za niego kibicom. Tak, będzie to ostatni domowy mecz podopiecznych Koemana. Zadanie będzie ułatwione, bo do Liverpoolu przyjeżdża fatalny w ostatnim czasie Watford. Rozumiem rozprężenie po utrzymaniu, ale Szerszenie od jakiegoś czasu grają po prostu kichę niegodną Premier League. Umiejętności i motywacja leżą dziś po stronie gospodarzy i myślę, że bez problemu okażą się zwycięscy.
Wraz z zastojem bramkowym drużyny, nie ulega zmianie dorobek strzelecki Lukaku. Belg ma 24 trafienia na końcie, a goniący go Kane 21. Ten drugi jednak rozegra mecz więcej. Jeśli Lukaku chce być królem strzelców, a chce na pewno, powinien dziś zostać królem polowania. Z Arsenalem już tak łatwo nie będzie, jak z dziurawą obroną Szerszeni.
Lukaku strzeli, a Everton wygra @2.02 unibet ⛔ ⛔
 
lukas88 305,3K

lukas88

Forum VIP
12.05.2017 g. 20.45 Everton- Watford
-
Typ: 1 (-1)
Kurs: 1,81
Pinnacle
Stawka 5/10

Ostatnie spotkanie Evertonu na Goodison Park w obecnym sezonie ligowym. Podopieczni Koemana podejmują Watford. Jeśli chodzi o sytuację w tabeli to oba zespoły mają już wakacje. Everton ma zapewnione 7 miejsce i grę w pucharach w przyszłym sezonie i nic w tej materii się już nie zmieni, natomiast Watford ma 40 pkt, i przewagę 6 punktów nad strefą spadkową, także 99,9 % ze utrzymają się w lidze.
Dlaczego gram na Everton, otóż gospodarze to 3 siła w lidze jeśli chodzi o spotkania na własnym stadionie, 40 punktów w 18 spotkaniach, w tym tylko 2 porażki. Potrafią mocno przycisnąć rywala i stwarzają sobie masę sytuacji, które wykorzystuje „nowy Drogba” czyli Romelu Lukaku, który pewnie zmierza po koronę króla strzelców Premier League. Poza tym zapewne są podrażnieni trzema spotkaniami bez zwycięstwa i powinni się przełamać.
Watford wyjazdy ma bardzo słabe, tylko 3 zwycięstwa na 17 spotkań, także bilans kiepski. Mają szczęście że wcześniej udało im się nazbierać 40 punktów bo terminarz na 3 ostatnie spotkania ułożył się ciekawie:
12.05.2017 Everton- Watford
15.05.2017 Chelsea- Watford
21.05.2017 Manchester City- Watford
Także o punkty w każdym z tych spotkań będzie trudno.
Reasumując, mimo iż jest to tak naprawdę mecz o pietruszkę uważam że Everton będzie chciał z przytupem zakończyć sezon przed własna publicznością i pewnie pokona zespół gości, alternatywnie proponuję następujące zakłady:

Everton + over 2,50 @ 2,20 4/10
Everton + BTS @ 3,02 2/10
Everton HT @ 1,90 5/10

Kursy: Marathonbet​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Sunderland - Swansea
Typ: 2
Kurs: 1.92
buk: unibet
Wynik: 0:2 ✅

Drużyna Paula Clementa ostatnio zaskakuje swoją dobra formą, a potwierdzeniem tego wszystkiego było minimalna wygrana z wyżej notowany Evertonem 1:0. Wcześniej Swansea wygrało min z Stoke i zremisowali z Manchesterm United. Teraz czas na spotkanie z pierwszym spadkowiczem PL Sunderlandem. Gospodarze jutrzejszego spotkania dość niespodziewanie wygrali na wyjeździe z Hull 2:0 pokazując tym samym, że chcą się pożegnać godnie z Premier League. Swansea jednak to solidna ekipa, i w przypadku jutrzejszej wygranej i porażki Hull w tej kolejce, Łabędzie zapewnią sobie utrzymanie. Oba zespoły mają problemy kadrowe. W składzie gospodarzy nie zobaczymy m.in. Paddy&#39;ego Mcnaira czy Lee Cattermole&#39;a. Kadra gości jest osłabiona brakiem takich graczy jak Nathan Dyer czy Angel Rangel. Tak jak wspomniałem, goście są w dużo lepszej dyspozycji niż Sunderland dlatego też idę tu w stronę Swansea, którzy powinni w tym spotkaniu powalczyć o zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Tottenham - MU @1.75
Taki kurs na Totki u siebie które grają wyśmienicie na własnym podwórku, a ponadto mają jeszcze cień szans na mistrzostwo. Brak w ich składzie znaczących kontuzji. Po drugiej stronie United, które jak wszyscy wiedzą skupiają się tylko na LE. W czwartek ciężki mecz z Celtą więc na pewno pojawią się zmiany. Ponadto będą bez m.in Ibry, Fellainiego i Younga. Kurs 1.75 z pocałowaniem w rękę pobieram.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Tott&#39;ham Hotspur - Manchester United / 14.05 - 17:30
W niedzielę w Londynie dojdzie do wyjątkowego meczu. Po raz ostatni piłkarze Tottenhamu wybiegną na murawę White Hart Lane. Okazja na pożegnanie stadionu wyśmienita tym bardziej że przeciwnikiem będzie Manchester United.
Gospodarze ze swojego obiektu w tym sezonie uczynili prawdziwą twierdzę. Z 18 dotychczas rozegranych meczy wygrali aż 16 i zremisowali tylko 2. Pozostają jak do tej pory jedyną drużyną która nie przegrała w tym sezonie na własnym stadionie. Szansa na podtrzymanie tej serii jest bardzo duża gdyż drużyna gości w ostatnich meczach spisuje się słabo.
Manchester United przed sezonem po przyjściu Mourinho oraz pozyskaniu takich graczy jak Pogba czy Ibrahimovic był wymieniany w gronie faworytów do mistrza. Niestety możemy już śmiało stwierdzić że ten sezon podopiecznym Portugalczyka kompletnie nie wyszedł. Zawiodła przede wszystkim forma u siebie gdzie Manchester na 18 meczy wygrał tylko 7. W ostatnich dniach United musili łączyć ligę z meczami pucharowymi. Portugalczyk stara się rotować składem ale po porażce wyjazdowej z Arsenalem i remisie u siebie ze Swansea trudno już liczyć na pozycję w top4 na koniec sezonu.
Osobiście najbardziej dla mnie rozczarowujący jest styl gry Manchesteru. Praktycznie co mecz powtarza się sytuacja gdzie Manchester prowadząc jedną bramką zaczyna bronić co kończy się stratą bramki. Tak było i ze Swansea jak i w grach pucharowych z Anderlechtem czy Celtą. Wprawdzie na wyjazdach United spisują się lepiej i są pod tym względem na 3 miejscu w tabeli jednak ostatnie dwa mecze wyjazdowe nie pokazały tego. Porażka 2:0 z Arsenalem i remis 0:0 z City gdzie oddali 1 ( słownie JEDEN ) celny strzał na bramkę nie napawają optymizmem przed wyjazdem na WHL.
Wg mnie gospodarze będą mocno zdeterminowani by pożegnać się miło z kibicami na Lane i wygrają ten mecz. Trudno spodziewać się by Mourinho zagrał coś nowego niż obrona i gra z kontry. Tottenham u siebie gra bardzo ofensywnie i zdobywanie bramek nie jest dla niego problemem. Goście będą mieć w nogach czwartkowy pojedynek z Celtą gdzie do ostatnich sekund musieli drżeć o wynik. Wydaje mi się że kurs na gospodarzy jak na tą chwilę jest dość wysoki i warty zagrania. Do niedzieli zapewne spadnie.
Spurs @ 1,71 unibet ✅ ✅ ✅
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Panowie z typem na Tottenham bym uważał. United to United, Mourinho to Mourinho. Nie zdziwi mnie jeżeli się zamurują na swojej połowie i będą bronić bezbramkowego remisu. Do tego dochodzi fakt, że CFC może dzisiaj przypieczętować tytuł mistrzowski i tak naprawdę Totki mogą nie wyjść zmotywowani w 100%. Myślę, że po takim kursie nie warto tego grać. Ja od siebie dodam delikatny becik na dzisiaj. Watford od paru spotkań nie gra praktycznie nic. Zapewnili sobie utrzymanie i tak naprawdę mają &quot;wbite&quot; w pozostałe mecze. Everton jest jedyną ekipą, której pozycja w ligowej tabeli nie ulegnie już zmianie - zakończą sezon na 7 miejscu obojętnie jak będą grali. Co to znaczy? W moim rozumowaniu ten mecz nie będzie typowym spotkaniem, gdzie zawodnicy będą walczyć o każdy 1m2 boiska, a bardziej będzie to spokojnie spotkanie, gdzie Everton powinien zwyciężyć. Lukaku jest liderem w kwalifikacji strzelców mając 3 bramki przewagi nad Kanem i myślę, że on dzisiaj coś ukuje. Ja jednak odpuszczam bet na jego bramkę i idę w stronę underu kartek. Linia wystawiona na 3.5 czyli dość nisko jednak tak jak wspominałem dla mnie to spotkanie będzie bardzo spokojne. Mecze Watfordu potrafią przynieść sporą ilość kartek jak mecz z Hull. Ostatnia kolejka (vs.Leicester) czy spotkanie ze Swansea nie przyniosły nam żadnej kartki. Dzisiaj wyczuwam także spotkanie bez dużej ilości kartek, ponieważ jak wcześniej wspominałem jest to mecz o &quot;nic&quot;.

Under 3.5 kartki - 1.84/unibet
✅
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Myślę, że po takim kursie nie warto tego grać.
Bez jaj to po jakim kursie byś to grał? Trudno żeby na drużynę która nie przegrała ani jednego meczu u siebie i zremisowała tylko 2 był jakiś kurs rzędu 2-3. Jeszcze w poprzedniej kolejce każdy tu stawiał na beniaminka Hull który pewnie spadnie po kursach 1,5 - 1,6 i opisywane to było jako mega pewniak a tu na drużynę która zdobyła najwięcej punktów w lidze w ostatnich dwóch sezonach jest 1,7 i nie warto? Nie kumam.
 
tyrion-l 64

tyrion-l

Użytkownik
Bez jaj to po jakim kursie byś to grał? Trudno żeby na drużynę która nie przegrała ani jednego meczu u siebie i zremisowała tylko 2 był jakiś kurs rzędu 2-3. Jeszcze w poprzedniej kolejce każdy tu stawiał na beniaminka Hull który pewnie spadnie po kursach 1,5 - 1,6 i opisywane to było jako mega pewniak a tu na drużynę która zdobyła najwięcej punktów w lidze w ostatnich dwóch sezonach jest 1,7 i nie warto? Nie kumam.
Sprawdz sobie wyniki Spursów z zeszłego sezonu kiedy to stracili szanse na mistrza. Generalnie teraz to Tottenham gra o nic bo lige na 2 miejscu zakonczy tak czy inaczej, takze kurs 1.7 przeciw druzynie ktorą prowadzi Mou - nie warto ;).
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Manchester City - Leicester
Rozpoczął się etap sezonu, gdy dla niektórych drużyn każdy z meczy jest meczem o wszystko. Taką drużyną niewątpliwie jest Manchester City. Dzisiaj Obywateli będzie obchodziło jedynie zwycięstwo i będą o nie walczyć od pierwszej do ostatniej minuty. Życie uprzykrzy im ekipa Lisów, która nie ma zamiaru tanio skóry sprzedać. Ustępujący Mistrzowie Anglii nie odpuszczają końcówki sezonu i chcą się piąć w górę tabeli. Grają jednocześnie bez presji i kompleksów. To będzie cięźki mecz dla gospodarzy. Z pewnością najtrudniejszy z im pozostałych więc skupienie i motywacja powinny być na najwyższym poziomie.
Idę tutaj w stronę rzutów rożnych gospodarzy. Nie pierwszy raz - liczę, że znowu się nie zawiodę. Sterlingowi, Sane i spółce można pod tym względem zaufać. Ostatnie mecze City to 9 korków z Palace, 11 na Boro, 7 z United, 8 na Soton, 7 nabili Hull i 9 Chelsea. Nie mam żadnych wątpliwości, że przy dzisiejszym naporze na bramkę przyjezdnych, średnia zostanie co najmniej podtrzymana.
Tym bardziej, że Lisy nie stronią od bronienia się przed dośrodkowaniami z linii końcowej. Pomijając wynik Watfordu, któremu nie chce się grać w piłkę, i rewanż z Atletico, gdy po golu wszystko było jasne, rywale zdobywali na Lisach sporo rożnych. West Brom 5, Arsenal 12, Palace 8, Atletico w pierwszym meczu również 8. Dziś posdopieczni Shakespeare&#39;a również powinni mieć sporo &#39;okazji&#39; do wybicia piłki za własną bramkę.
Nie można też nie wspomnieć o scenariuszu, gdy to Leicester strzeli bramkę i będzie bronić przewagi. City po prostu rzuci się do ofensywy totalnej i pokryje tą linię x2.
City pokrywało tę linię w czterech ostatnich meczach z Lester - wszystkich począwszy od 2015 roku: 10, 13, 11, 11.
City powyżej 7,5 rożnych @1.62 Unibet ✅ ✅ ✅
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Sprawdz sobie wyniki Spursów z zeszłego sezonu kiedy to stracili szanse na mistrza. Generalnie teraz to Tottenham gra o nic bo lige na 2 miejscu zakonczy tak czy inaczej, takze kurs 1.7 przeciw druzynie ktorą prowadzi Mou - nie warto ;).
Nie lubie takich porównań że jak coś było rok temu to i teraz tak będzie. Zawsze możecie grać na remis albo czystą dwójkę jeśli to dla was United jest w tym meczu faworytem. Nikomu nie bronię.

PS

Sky Sports typuje 3:0
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dopiero co sie obudzilem... typy skonstruuje za 2-3h, ale chcialbym szybko przestrzec przed graniem na Tottenham. Dlaczego? Spurs zapewne wyjdą najsilniejszym skladem, ale wielką niewiadomą jest sklad Man Utd. Wszystko zalezy od wynikow Man City, Arsenalu i LFC! Jezeli ktoras z tych druzyn straci punkty - diabły pójdą na calosc, widząc szanse na top 4, jeżeli nie stracą - moim zdaniem oraz kolegów z Anglii, kibicow Man Utd - Mourinho da pograc młodziakom. Ja wstrzymuje sie z typem na Spurs, aż do godziny 17:00 w niedziele ;)
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Dopiero co sie obudzilem... typy skonstruuje za 2-3h, ale chcialbym szybko przestrzec przed graniem na Tottenham. Dlaczego? Spurs zapewne wyjdą najsilniejszym skladem, ale wielką niewiadomą jest sklad Man Utd. Wszystko zalezy od wynikow Man City, Arsenalu i LFC! Jezeli ktoras z tych druzyn straci punkty - diabły pójdą na calosc, widząc szanse na top 4, jeżeli nie stracą - moim zdaniem oraz kolegów z Anglii, kibicow Man Utd - Mourinho da pograc młodziakom. Ja wstrzymuje sie z typem na Spurs, aż do godziny 17:00 w niedziele ;)
Wczoraj Mou mówił że w meczu z Crystal Palace da odpocząć znanym graczom, natomiast nie sądzę by poddał mecz z Tottenhamem. Składy będą o 16:30 na godzinę przed meczem.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ode mnie 2 petardy:
1) Man City over 7,5 korka + Swansea over 0,5 = ako 2.0
2) Crystal Palace over 1,5 kartki @1.72
1) Mam wielką nadzieje, że Lisy nie przegrają, bo wtedy LFC ma szanse na 3 miejsce ;) Jednak scenariusz ten jest małoprawdopodobny. Bez wątpienia the citizens bedą napierali całą 1 polowe, a lisy - obrona czestochowy - korki gwarantowane. Linia na korki w 1 polowie 5,5, mam nadzieje, że spadnie do 4,5 po kilku minutach lub 5 jako azjan, wtedy wchodze z grubej rury. Spojrzcie w staty, ja nie musze ;)
2) Mecz wojna!!! Cpalace w ostatniej kolejce ma wyjazd do Man Utd, a Hull u siebie Tottenham. To bedzie brutalne widowisko moim zdaniem. Linia 1,5 jest zaniżona ze wzgledu na sedziego, który poprowadzi to spotkanie, ale moim zdaniem Atkinson nie bedzie mial wyboru i kartki sie posypią. Zastanawiam sie tez nad over 2,5 kartki dla tygrysów, ale nie jestem pewien...
Oba kwity 7/10
edit: zapomnialem napisac o Swansea, ale czy to konieczne... hmmm spojrzcie w tabele, h2h i ostatnia forme ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Tottenham- manchester - 1
1,85
Po obejrzeniu czwartkowego meczu z Celtą, utwierdziłem się w przekonaniu ze ofensywa United bez Zlatana, nie istnieje. drużyna Mourinho jest w wyraźnym kryzysie, co potwierdził mecz z Hiszpanami w którym manchester zagrał najmocniejszym składem na dziś, ci piłkarze do niedzieli na pewno nie zdazą sie zregenerować, patrząc na ostatnie mecze wyjazdowe czerwonych diabłów nasuwa sie wniosek ze będą się skupiać głownie na obronie. Totenham gra świetnie u siebie, wszyscy piłkarze są zdrowi, drużyna z Londynu jest niewątpliwym faworytem.
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Manchester City - Leicester
Ja w tym meczu idę na dodatni handicap w stronę Lisów. Wiadomo Leicester jest już pewne utrzymania. City z kolei musi walczyć o LM. Możemy zapomnieć o tym, że powtórzy się wynik z meczu City - Crystal Palace. Lisy nie dadzą sobie strzelić 5 bramek. Poza tym nie pewny jest występ Kuna, a jak wiemy jest on najlepszym strzelcem Obywateli. Podawane h2h nie ma sensu w mojej ocenie. Obie drużyny mają coś do udowodnienia, ale to większa presja będzie po stronie Obywateli niż Lisów. Ja trzymam kciuki za Lisy i wierzę w to, że nie są na traconej pozycji w tym meczu.
Ps. Co do meczu Spurs - United. Każdy kto wierzy w to że United coś strzeli to jest niespełna rozumu. Gdyby Celta miała jaja to by Manchester odpadł z LE. Oglądałem ten mecz i takiego farta United dawno nie miało. Ja na ten mecz typuję Spurs -1 po 2,50, ale fakt warto poczekać do jutro i zobaczyć jakie składy będą.
Lisy + 2 azjan kurs 1,8 óni ✅✅
Lisy + 1,5 azjan kurs 2,25 (dla odważnych) óni ✅✅

Wynik końcowy 2:1 dla City
.

 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Middlesbrough - Southampton
Spadkowicz Boro zmierzy się dzisiaj z Southampton. Idę w zwycięstwo Świętych, którzy gro ze swoich punktów zdobywali właśnie na wyjazdach. Dzisiaj czeka ich łatwe zadanie, Boro spadło z ligi w opłakanym stylu i mimo, że ostatni w tabeli jest Sunderland to nie wiem czy to oni nie są na ten moment najgorszą drużyną PL. Soton wygrywając dzisiaj bardzo zwiększa swoje szansę na zakończenie sezonu w top10 i to będzie to odpowiednie miejsce dla drużyny Pueal&#39;a.
Southampton win @2.15
Unibet
 
M 59

mixon

Użytkownik
Manchester City - Leicester
Lei bez Morgana i Fuchsa zagra w eksperymentalnym ustawieniu w defie z Fuchsem na środku. Do tego wiemy jak mocne w ofensywie jest City. Lei lubi grać z kontry więc bardzo możliwe, że dziś City czystego konta nie zachowają. Spodziewam się otwartego meczu z kilkoma golami - co ciekawe w meczach o 13:30 pada statystycznie najwięcej goli w meczach PL.
Dlatego:

Wynik meczu/obie strzelą - City/Tak - 2,25 Toto
City over 2,5 gola - 1,72 Expekt

Ktoś strzelać musi, na Jesusa za niski kurs, a ostatnio słabo wyglądał, więc:
KDB strzeli - 2,7 Toto
Sane strzeli - 2,2 Toto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom