>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37 kolejka Premier League [12.05 - 14.05] + zaległe mecze

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
City vs Leicester. Leicester +2.5 bramki 1.55 Sportingbull.
City w formie ale nie wierze, by dzis Lisy przegraly trzema bramkami. Bramkę na pewno ustrzela a wtedy City musialo by strzelic az cztery bramki. Lisy to nie Crystal. Defensywa lepsza u Lisow niz miesiac temu. Z Arsenalem przegrana jedna bramka, a poza tym dwie wygrane, gdzie nie stracili gola. Taki Handicap wg mnie warty pogrania.
2:1 City.
Stoke vs Arsenal. Stoke +1.5 bramki 1.4 Sportingbull
Stoke to bardziej niewygodny rywal niz Southampton. Ostatni mecz u siebie 0:0 z WHU. i 2:2 z Bournemouth. Wg mnie dzis bedzie sporo walki i byc moze ten mecz zniszczy nadzieje Arsenalu na Top4. Szanse sa duze, Stoke w pelnym skladzie, na koncowke sezonu zawsze dla kibicow staraja sie rozegrac dobry mecz, pamietny pogrom Liverpoolu, bodaj w zeszlym sezonie. Do meczu. Arsenal lepiej , ale to jest liga angielska, Stoke u siebie to mega solidny i waleczny klub, jak maja dzis przegrac to jedna bramka , ale licze na chociazby punkt a w mojej opinii nawet caly komplet dla Stoke.
1:4 tragedia Stoke.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Crystal Palace - Hull 4:0 masakra! ⛔
Typy:
Hull z remisem @ 1.88 ⛔
Hull DNB @ 2.90 ⛔
buk: unibet

Hull ostatnią porażką z Sunderlandem bardzo sobie skomplikowali swoją sytuację w walce o utrzymanie. Dzisiaj stoją pod ścianą i potrzebują trzech punktów, które dadzą im nadzieje w ostatniej kolejce na jakiekolwiek szanse pozostania w Premier League. Czy jest szansa na zwycięstwo?. Myślę, że zawsze jest bowiem na przeciw siebie stają drużyny, która jedna w spotkaniach u siebie mowa o Crystal Palace spisuje się kiepsko - mają jeden z dwóch najgorszych ligowych bilansów w meczach u siebie gdzie wygrali zaledwie pięć spotkań, dwa zremisowali i ponieśli jedenaście porażek i oczywiście Hull na wyjeździe - The Tigers w tym sezonie przywieźli tylko sześc punktów i w spotkaniach wyjazdowych spisują się fatalnie. Przed dzisiejszym spotkaniem piłkarzy gości powinno cieszyć to, że Crystal Palace ostatnio grają słabiej, a w trzech ostatnich spotkaniach nie zdobyli ani jednego punktu i stracili aż osiem bramek. Jednak tak naprawdę Londyńczycy w dzisiejszym spotkaniu potrzebują tylko remisu aby zapewnić sobie utrzymanie. Tygrysy muszą zagrać tutaj o pełną pulę. Ten zespół stać na wygrywanie i to w niezłym stylu. Trener Marco Silva zrobił tutaj kawał dobrej roboty i szkoda by było, żeby Hull opuściło PL.
Spójrzmy jeszcze jak prezentuje się ostatnia kolejka gdyby dziś Hull odniosło zwycięstwo:
16:00 Hull - Tottenham
16:00 Swansea - West Bromwich
16:00 Manchester United - Crystal Palace.
Tabela po 37. kolejce w przypadku dzisiejszej wygranej Hull:
16. Crystal Palace 38 pkt
17. Swansea 38 pkt
------
18. Hull 37 pkt
Jak widzimy The Tigers wcale nie stoją na przegranej pozycji. Dziś trzeba odnieść zwycięstwo, które da spore nadzieje. Za tydzień wygrać z Tottenhamem i liczyć, że United wygra z Crystal Palace. Oczywiście nie zapominajmy o Swansea, które zmierzy się z niewygodnym rywalem jakim jest West Bromwich. Najbardziej martwi to, że Hull ma najgorszy bilans bramkowy spośród całej trójki, dlatego też musi wygrać oba ostatnie spotkania.
 
C 135

charming

Użytkownik
Ciężka droga czeka zawodników Hull. Zdecydowanie zawalili sprawę meczem z Sunderlandem. Większość meczu atakowali i strzelali na bramkę przeciwnika jednak i tak przegrali. Spowodowane to było myślę małym doświadczeniem tych zawodników w Premier League, dali się ograć trochę jak dzieci i dlatego dziś rozegrają pierwszy mecz o pozostanie w elicie. Spotkanie będzie o tyle ciekawe ze Crystal Palace tez nie jest pewny swojego bytu w Premier League. Ze względu na ten fakt żaden wynik na boisku nie będzie satysfakcjonował obu stron. Idę więc w kierunku rożnych, widać że linia jest dość wysoka i bukmacherzy spodziewają się takiego meczu, lecz wydaje mi się iż i tak jest do gry. Crystal u siebie potrafi dominować, niezawsze jest to poprarte wynikami ale bardzo często tak właśnie jest. Hull nie może pozostać dłużne ponieważ nawet remis ich nie urządza.

Crystal Palace - Hull
powyżej 11.5 rzutów rożnych
1xbet @1.97
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Spurs - United
Co tu dużo mówić flashscore pokazuję, że w United nie zagrają Pogba, Fella, Shaw, Young. Znów wyjdzie eksperymentalny środek z Herrerą i Mikim w środku albo z Carrickiem do tego Rooney staruszek .... A kogo mamy po przeciwnej stronie Ali Eriksen Son i do tego Kane z przodu ;) Wystarczy, że Tottki zagrają tak jak Arsenal i będzie gładkie 2:0 chodź spodziewam się więcej. Dla United liga się już nie liczy najważniejszy jest finał w Szwecji. Dla mnie to oczywiste, że ten mecz zakończy się zwycięstwem Tottenhamu. Nie wiem co tu można więcej pisać ... Na koniec mała ciekawostka. Ten mecz będzie ostatnim rozgrywanym na White Hart Line tak więc zawodnicy Kogutów będą zmotywowani aby godnie pożegnać stary obiekt.
Moje typy na ten mecz:
Spurs -1 azjan 2,32 Óni ZWROT
Spurs -1,5 azjan 3,10 Óni ⛔⛔
Spurs -2 azjan 5,40 Óni ⛔⛔

// Wynik końcowy 2:1 do 70 min było pięknie, ehhh zabrakło koncentracji do końca
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Crystal Palace - Hull
Cóż to będzie za mecz ! Kolejny z kategorii tych, gdzie niezależnie od wyniku, któraś z drużyn będzie przeć na bramkę przeciwnika. A przy remisie, przeć będą obie. Zapowiada się ostry, szybki, szarpany w dwie strony pojedynek.
Obie ekipy zanotowały spadek formy w najmniej odpowiednim momencie. CP nie strzeliło gola od trzech spotkań, Hull dwóch. Wcześniej Orły zanotowały passę ośmiu kolejnych meczy ze strzeloną bramką, Tygrysy trafiały w pięciu kolejnych potyczkach. Myślę, że dzisiaj wrócimy do tego trendu i zobaczymy gole po obu stronach. Oba zespoły nie mogą ostatnio pochwalić się szczelną defensywą, a motywacja i ciąg na obie bramki będą dzisiaj ogromne.
Dzisiaj większość ataków przebiegać będzie skrzydłami. Trzech bardzo szybkich dryblerów - Zaha, Townsend i Grosicki powinni raz po raz szarpać na swojej flance. Schodzić do środka, próbować strzałów, wrzutek. Centry mają być do kogo kierowane, bo Benteke i Hernandez do niskich nie należą. Kursor aż sam kieruje się na zakładkę &#39;rzuty rożne&#39;. Sam zaczyna klikać i wpisywać stawkę, gdy spojrzymy na ostatnie statystyki dzisiejszych rywali. Wszyscy pamiętamy mecz, gdy Crystal Palace ograło Chelsea na Stamford Bridge. Oto liczby kornerów w ich meczach od tamtego wydarzenia: 12, 22, 13, 13, 7, 13, 18, 12. Z rywalami z niższej półki sami nabijają masę korków (np. Burnley - 14, Leicester - 8, Southampton - 11), z kolei z potentatami mnóstwo ich &#39;tracą&#39; (np. Tottenham - 11, Chelsea - 9, City - 9). Dzisiaj taki rywal, że według cyferek i łatwo będzie mu nabić i sporo trzeba będzie bronić. Również bardzo łatwo można to przedstawić na liczbach. Ostatnie mecze Hull to 11, 12, 11, 10 i 10 kornerów. Dziś nie może być inaczej.
BTS @1.83 ⛔
powyżej 11,5 rzutów rożnych @2.02
⛔
Unibet
ajajaj, boleśnie blisko do obu :&lt;
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Cóż to będzie za mecz ! Kolejny z kategorii tych, gdzie niezależnie od wyniku, któraś z drużyn będzie przeć na bramkę przeciwnika. A przy remisie, przeć będą obie. Zapowiada się ostry, szybki, szarpany w dwie strony pojedynek.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd , CP weźmie remis z pocałowaniem ręki .Nie liczyłbym na to , że mając wynik remisowy będą &quot;napierać&quot;. Hull nie ma co kalkulować musi to spotkanie wygrać by przedłużyć szanse na 17 miejsce. CP wystarczy remis i mogą już jechać na wakacje.
 
M 59

mixon

Użytkownik
Nie uważacie, że na WHU trochę przesadzony kurs, a na Live zaniżony?
Ostatni mecz WHU przed własnymi kibicami, więc raczej nie odpuszczą i nie zagrają na pół gwizdka. Do tego mogą jeszcze wskoczyć do pierwszej 10 w tabeli. Ostatnie 5 meczy Młotów to 2 wygrane i 3 remisy, więc drużyna po wcześniejszej fatalnej serii zaczęła grać lepiej, co najlepiej pokazuje wygrana z Tottenhamem w poprzedniej kolejce. Na Liverpool kurs leci w dół, bo oni muszą wygrać, ale już nie raz przekonałem się że taki musi nic nie znaczy. Już zdarzało się w ostatnich latach, że Live zawalało sezon w końcówce i nie osiągało swojego celu i ja tu widzę pewno analogię. Spore szanse, że Arsenal znów skończy na 4 miejscu i załapie się do LM ????
Lekko spróbuje na przeczucie:

WHU DNB 4,4 Uni
WHU lub remis 2,4 Uni
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
&quot;W kadrze United znalazło się miejsce dla kilku graczy rezerw. Do Londynu pojechali bowiem: Matthew Olosunde, Axel Tuanzebe, Demetri Mitchell, Scott McTominay czy Matthew Willock.&quot;
źródło: devilpage.pl
Nie zagra Pogba, któremu zmarł koło piątku ojciec.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Watford 4:3
Typ: Chelsea strzeli w obu połowach ✅
Kurs: 1,77
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz teoretycznie o przysłowiową pietruszkę, Chelsea zdobyła już mistrzostwo Anglii, Watford się utrzymało w PL. Chelsea ma niesamowity bilans u siebie na ostatnie 20 meczy wygrała 18 i zaliczyła 2 porażki, pierwszy typ jaki mi przyszedł na myśl to, że Chelsea wygra do zera, ale kolega wyżej już mnie ubiegł, więc dam, że Chelsea zdobędzie gole w obu połowach, myślę, że będą chcieli podziękować kibicom za ten sezon i trochę postrzelają dziś wieczorem.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: Długoterminowy
Spotkanie: Król strzelców Premier League
Typ: Diego Costa
Kurs: 51.0
Bukmacher: bet365

Analiza: Więc tak, jak wiadomo Chelsea zgarnęło mistrzostwo Anglii, ale moim zdaniem korona króla strzelców jeszcze jest nie rozstrzygnięta, mimo że Lukaku ma dwie bramki przewagi nad Kane-m, trzy nad Sanchez-em i 4 nad wspomnianym Costą, a więc do rzeczy, Evertonowi został jeden mecz do rozegrania na Emirates z Arsenalem, który bądź co bądź ma teoretyczne szanse na top4 i myślę że mecz ten będzie wyrównany z niskim wynikiem stawiałbym jakieś 2-0 dla Arsenalu, czyli bez gola Lukaku, Sanchez może coś strzeli jutro z sunderlandem i właśnie z evertonem ale nie sądzę żeby strzelił wiecej niż 3 bramki w tych dwóch meczach, co do Kane to także uważam że nie podreperuje swojego bilansu bramkowego za bardzo, za trzy dni czeka ich mecz na trudnym terenie w Lester i w ostatniej kolejce jadą do zdegradowanego już Hull, jednak myślę że gospodarze będą chcieli na własnym stadionie pokazać sie w ostatnim meczu w PL i będą mieć wiekszą motywacje od zdobywcy wicemistrzostwa, co uważam że będzie to wyrównany mecz bez dużej ilości goli. Jeżeli chodzi o Chelsea i Coste udowodnili że są piekielnie mocni w tym sezoni i kto nie wyjdzie w pierwszym składzie robi różnicę na boisku, co do mojego typu to wiele będzie zależało od dzisiejszego meczu, jeżeli mistrzowie PL podejdą poważnie do meczu to mysle ze 4-5 bramek są w stanie spokojnie strzelić, Watford po utrzymaniu się w lidze gra totalną padakę, także różnica będzie aż nadto widoczna, jeżeli Costa dzisiaj zdobędzie 2-3 bramki to wszystko będzie otwarte, a w ostatniej kolejce podejmą u siebie Sunderland także kto wie. Typ jest bardzo ryzykowny, ale nie do nie trafienia, szczególnie że taki kurs, nie mówie żeby stawiac domy czy samochody na ten typ, ale za parę &quot;groszy&quot; można zaryzykować ;) Zobaczymy po dzisiejszym meczu. Można sie wstrzymać z typem i poczekać na składy przed dzisiejszym meczem. Powodzenia.
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Chelsea - Watford
Konsekwentnie przeciwko Watfordowi, który jak już wiele razy wspominałem, po utrzymaniu gra padakę i ma ogromne problemy z zestawieniem defensywy. Nie inaczej zagram w meczu, przy którym Chelsea będzie świętować mistrzostwo na Stamford Bridge. Przy obecnej formie, Szerszenie powinny raczej myśleć o jak najmniejszym wymiarze kary, niż o postawieniu się mistrzowi.
Chelsea -1,5 @1.75 Unibet ⛔
Manchester City - WBA
Również konsekwentnie na rożne City. Powinniśmy znowu zobaczyć szturm Obywateli na bramkę rywala. Sterling i Sane beędą kręcić mniej zwrotnymi obrońcami WBA. Mecz z CP pokazał, że podopieczni Guardioli, mając rywala na łopatkach, nie zatrzymują się. Sądzę, że jest duża szansa ponownie zarobić na kornerach The Citizens. Obszerniejsze analizy do tego typu w tematach ostatnich kolejek.
City powyżej 7,5 rożnych @1.72 Unibet ⛔
Głupie gole Watfordu i brak 1 rożnego kończą dwie fantastyczne serie. Znowu w bolesny sposób. No cóż, i tak było warto. ????
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: Długoterminowy
Spotkanie: Król strzelców Premier League
Typ: Diego Costa
Kurs: 51.0
Bukmacher: bet365

Analiza: Więc tak, jak wiadomo Chelsea zgarnęło mistrzostwo Anglii, ale moim zdaniem korona króla strzelców jeszcze jest nie rozstrzygnięta, mimo że Lukaku ma dwie bramki przewagi nad Kane-m, trzy nad Sanchez-em i 4 nad wspomnianym Costą, a więc do rzeczy, Evertonowi został jeden mecz do rozegrania na Emirates z Arsenalem, który bądź co bądź ma teoretyczne szanse na top4 i myślę że mecz ten będzie wyrównany z niskim wynikiem stawiałbym jakieś 2-0 dla Arsenalu, czyli bez gola Lukaku, Sanchez może coś strzeli jutro z sunderlandem i właśnie z evertonem ale nie sądzę żeby strzelił wiecej niż 3 bramki w tych dwóch meczach, co do Kane to także uważam że nie podreperuje swojego bilansu bramkowego za bardzo, za trzy dni czeka ich mecz na trudnym terenie w Lester i w ostatniej kolejce jadą do zdegradowanego już Hull, jednak myślę że gospodarze będą chcieli na własnym stadionie pokazać sie w ostatnim meczu w PL i będą mieć wiekszą motywacje od zdobywcy wicemistrzostwa, co uważam że będzie to wyrównany mecz bez dużej ilości goli. Jeżeli chodzi o Chelsea i Coste udowodnili że są piekielnie mocni w tym sezoni i kto nie wyjdzie w pierwszym składzie robi różnicę na boisku, co do mojego typu to wiele będzie zależało od dzisiejszego meczu, jeżeli mistrzowie PL podejdą poważnie do meczu to mysle ze 4-5 bramek są w stanie spokojnie strzelić, Watford po utrzymaniu się w lidze gra totalną padakę, także różnica będzie aż nadto widoczna, jeżeli Costa dzisiaj zdobędzie 2-3 bramki to wszystko będzie otwarte, a w ostatniej kolejce podejmą u siebie Sunderland także kto wie. Typ jest bardzo ryzykowny, ale nie do nie trafienia, szczególnie że taki kurs, nie mówie żeby stawiac domy czy samochody na ten typ, ale za parę &quot;groszy&quot; można zaryzykować ;) Zobaczymy po dzisiejszym meczu. Można sie wstrzymać z typem i poczekać na składy przed dzisiejszym meczem. Powodzenia.
a wiesz moze co sie dzieje jesli obaj beda mieli po tyle samo bramek? Typ wtedy wchodzi czy zwrot?
Shake// Wydaje mi się, że powinno wejść gdyż obaj zawodnicy dostaną nagrodę choć najlepiej doczytać w regulaminie.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
a wiesz moze co sie dzieje jesli obaj beda mieli po tyle samo bramek? Typ wtedy wchodzi czy zwrot?
Shake// Wydaje mi się, że powinno wejść gdyż obaj zawodnicy dostaną nagrodę choć najlepiej doczytać w regulaminie.
a widzicie dobre pytanie w sumie się nie zastanawiałem, ale napisałem do tych z 365 na chacie i to co mi odpisała pani:
&quot;Panie Marcinie w takiej sytuacji zostanie zastosowane tzw. Dead heat W przypadku, kiedy dwóch lub więcej zawodników osiągnie taki sam wynik i w rezultacie osiągną zwycięski remis, zastosowany kurs będzie równy zaakceptowanemu kursowi podzielonemu przez liczbę zawodników, którzy osiągnęli rezultat remisowy, (Np. Zaakceptowany kurs 2.70 i troje zwycięzców daje następujący kurs: 2.70/3 = 0.90)&quot;
Ale każdy buk może mieć inaczej, także trzeba popytać
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Watford
Typ: połowa/koniec 1/1
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś w lidze angielskiej jedno spotkanie: Chelsea - Watford. Faworyt tego pojedynku jest jeden - londyńska Chelsea. Gospodarze to zespół, który zapewnił sobie już mistrzostwo kraju, bowiem zostały 2 kolejki do końca, a The Blues mają 7 pkt przewagi nad Kogutami. Chelsea jest w fantastycznej formie wygrali 4 kolejne spotkania, warte odnotowania jest 2:1 z Manchesterem City, oraz 4:2 z innym zespołem ze stolicy Anglii - Tottenhamem 4:2. Chelsea w Premier League jeśli chodzi o występy na Stamford Bridge wygląda następująco: 17 meczy - 15 zwycięstw, oraz 2 porażki, strzelili przy tym 46 bramek tracąc tylko 13. Goście to Watford - 16 zespół Premier League: 36 spotkań - 11 zwycięstw, 7 remisów, 18 porażek, strzelili przy tym 37 bramek tracąc ich 59. Watford przegrał 4 ostatnie spotkania ligowe: 2:0 na wyjeździe z Hull, u siebie 0:1 z Liverpoolem, 0:3 na wyjeździe z Lisami, oraz na Evertonie. Watford na wyjazdach spisuje się kiepsko: 18 meczy - 3 zwycięstwa, 3 remisy, 12 porażek, stracili przy tym 35 bramek. Chelsea jest dużo lepszym zespołem niż Watford miejsca w tabeli mówią wszystko. Goście zagrają bez Pereyry, Zarate i Kaboula, w Chelsea możemy się spodziewać kilku zmian, mimo to kadra jest bardzo mocna i powinni bez problemu zgarnąć 3 pkt, prowadząc już do przerwy.
 
areck 213

areck

Użytkownik
Leicester - Tottenham
over 2,5
1,76 uni

mięciutko, chociaż więcej się spodziewałem po Leicester, a myślałem, że Totki to odpuszczą (zeszłoroczny finisz)
Ostatnie kolejki, Tottenham nie gra już o nic, Leicester będzie chciało przesunąć się ciut w górę tabeli. Spodziewam się ofensywnego meczu, większego luzu w obronie (w szczególności Spurs) oraz dużego naporu Leicester. A i Tottenham coś ustrzeli, w końcu mają bardzo dużo jakości z przodu. Dla mnie kurs zadowalający, spodziewałem się niższego. Do rozważenia Leicester 1X, 2,0
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
radze uważać na chelsea, grają rezerwy i nie wiadomo czego sie spodziewać teraz
Nie demonizujmy. To jest w połowie jedynie rezerwowy skład. A tacy co nie grali typu Zouma, Ake, Kennedy czy Batshauyi także mają wielki potencjał.

No, ale raczej nie ma co stawiać w dzisiejszym meczu. Kursy nie zachęcające na Chelsea zupełnie, a innych opcji nie ma sensu. Ale co kto lubi ;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jak oglądam Czelską to stwierdzam, że Terry powinien zakończyć dawno temu karierę.
Strzelił gola na 1-0 ale nie potrafi podać z główki do bramkarza, dzięki temu Watford wyrównał na 1-1.
Co z tego że Chelsea grała głównie ławką, stracić 3 gole z Watfordem to wstyd, bo oni strzelili 4 gole w tym roku na wyjazdach w PL, w tym dwa Arsenalowi ale oni też są słabi.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Arsenal - Sunderland
Końcówka sezonu, więc idę w kartki, gdyż wydają się one najprostszym sposobem na to aby zarobić pieniążki na ostatnich kolejkach, a także tym spotkaniu. Moyes otwarcie powiedział, że wystawi dzisiaj rezerwowy skład. Tak naprawdę Sunderland nie ma rezerw, więc wystąpią młodzi chłopcy, którzy za wszelką cenę będą chcieli się pokazać. Umiejętnościami będą zapewne odstawać od swoich bardziej doświadczonych kolegów z Londynu jednak nie będzie można im odmówić walki i chęci pokazania. &quot;Kanonierzy&quot; powinni to spotkanie kontrolować od początku, więc ekipa &quot;Czarnych Kotów&quot; będzie miała sporo okazji do tego, aby złapać kartoniki. Jeżeli spojrzymy na tabelę kartek PL to zobaczymy, że Sunderland jest w niej na 3 miejscu (76ŻK/4CZK), a Arsenal zalicza się do najmniej kartkujących zespołów w lidze klasując się na 15 miejscu (61ŻK/2CZK). Moim zdaniem warto spróbować betu na więcej kartek Sunderlandu do jakiegoś dubelka oraz na delikatnym singlu handi.

Sunderland (-0.5) kartki - 1.55/unibet ⛔
Sunderland (-1.5) kartki - 2.55/unibet ⛔
Sunderland powyżej 1.5 kartki - 1.7/lvbet
✅
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Southampton-Man Utd
Typ: United wygra dokładnie 1 golem
Kurs 5.20
Buk Unibet
Analiza : Southampton na własnym stadionie w tej kolejce podejmował będzie ekipę Manchesteru United, obie ekipy zagrają spotkania sparingowe , bowiem gospodarze już dawno wypadli z gry o chociażby kwalifikację piłkarskiej Ligi Europy , a goście porażką z Tottenhamem zamknęli sobie drogę do piłkarskiej Ligi Mistrzów, chyba że zwyciężą w finale z Ajaxem. Jest to spotkanie w którym moim faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie ekipa przyjezdnych , spotkanie zapowiada się na wyrównane, obie ekipy jednak ostatnio grają słabiej, gospodarze w końcu wygrali ze spadkowiczem z Middlesbrough po 5 kolejnych spotkań bez zwycięstwa, goście natomiast teraz mają serię 3 spotkań bez wygranej i na pewno będą tutaj chcieli sięgnąć po komplet punktów, oczywiście jak mówiłem w wcześniej bez większych nakładów siły bowiem przecież czeka ich ważne spotkanie w Lidze Europy , które gwarantuje im Ligę mistrzów w przyszłym sezonie więc nie mogą tam przegrać i to dla nich będzie priorytetem , gospodarze z Manchesterem na swoim stadionie nie wygrali od 2005 roku, po prostu &quot;Czerwone Diabły&quot; im nie leżą nawet przed własną publiką poza tym gospodarze są drużyną której za bardzo nie robi różnicy czy grają u siebie czy na wyjeździe, bowiem zdobyli podobną ilość punktów, mój typ na to spotkanie to wygrana gości dokładnie 1 bramkę oraz wynik 1:2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom