>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37 kolejka Premier League [12.05 - 14.05] + zaległe mecze

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Man City - WBA
Moje rozkminki na ten mecz...
Man City nie wygrywając tego meczu naraża się na gre w kwalifikacjach do LM, na co licze bardzo bardzo mocno ???? ???? ???? Moim zdaniem 1 polowa bedzie kompletną dominacją the citizens, rzadko zobaczymy pilke w polu karnym gospodarzy, usiądą na defensywnie usposobionym WBA i bedą probowali ustalic losy spotkania przed przerwą. City lubi grac skrzydłami i ma kim grać na tych pozycjach ;) Z biegiem czasu w ich grę bedzie wkradać sie nerwowosc, no chyba, że szybko strzelą bramke lub dwie. Nie zdziwiłbym sie jak pojdzie jedna, druga kontra ze strony gości i coś wpadnie na ich konto... Pep zapewne też bierze pod uwage taki scenariusz, mysle, że bedą nerwy oj bedą. Chcąc uniknąć straty bramki obrona może nie przebierac w srodkach, jest to dla nich mecz o na prawde wysoką stawke. W związku z tym gram:
Man City over 1,5 kartki (sędzia nawet sprzyjający) @2.10
over 5,5 korka HT @2.03
powodzonka!
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Arsenal[-2] - Sunderland
HE 1
kurs;1.71
Unibet
Londyńczycy w walce o europejskie puchary no może nawet o LM , ale cud tylko by im pomógł M.City musiałby zaliczyć wpadki a wtedy Druzyna Wengera wskoczyłaby na 4 miejsce oczywiście pod warunkiem że wygra dzis mecz , a ma ku temu okazje bo zagra ze spadkowiczem.Typuje tu handicapdla Arsenalu . Na Emirates Stadium liczę na T.Walcotta i
O. Giroud że poprowadzą zespół do wysokiej wygranej
do tego Walcott zdobędzie gola
1.97
oraz jeżeli wystąpi Sanchez bo pod znakiem zapytania
strzeli 1.56
kursy z unibet


EDIT:
Troszeczkę słaba ta analiza. Przecież ekipa &quot;Kanonierów&quot; głównie patrzy na Liverpool, który także mogą przegonić. Walcott zaczyna dziś na ławce przecież... /Brodaty
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Southampton - Manchester United
Zapowiada się leniwy, wakacyjny pojedynek. Mourinho otwarcie mówi, że on nie chce grać tego meczu. Niezależnie jaki skład wystawi, zadaniem piłkarzy nie będzie ani korzystny wynik, ani dobra gra, a zakończenie spotkania bez kontuzji, jak najmniejszym nakładem sił.
Southampton myślami też już na wakacjach. 0-0 z Hull, nudne 0-0 z Liverpoolem, 0-2 z Arsenalem i wygrana 1-2 z Boro. Tym ostatnim akurat bym się nie sugerował, wiadomo. To już absolutnie ostatnia prosta i nikt tu się nie będzie spinał na odpuszczający Manchester. Spodziewam się tempa spacerowego z dużymi przestojami w grze.
Obie ekipy należą do underowych w tym sezonie. Odpowiednio 88 i 81 goli w 36 meczach z ich udziałem, daje średnią daleką od 2,5. Ktoś powie, że to nie ma odzwierciedlenia, bo grają bez presji i mogą poszaleć. Jednak ja, jak wspomniałem na początku uważam, że tym bardziej ciąg na bramkę będzie mniejszy. Mou jest, jaki jest i nawet jak wystawi rezerwy, to poinstruuje piłkarzy według moich wskazówek, gdyż nie wiadomo, co się przed finałem LE stanie, być może któryś z graczy z głębokiej ławki okaże się niezbędny.
Poniżej 2,5 gola i poniżej 10,5 rożnych @2.45 Unibet ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typowy-janusz 112

typowy-janusz

Użytkownik
Dzień Dobry,
krótka analiza od Janusza, bo ja nie chciałem nic wam pisać ostatnio, ale... patrze se na kursy z angielskiej, czy jest coś na jutro, a tam kursy lisełów z Tottenhamonem ▶, a tam 1.85 na wygraną gości... ???? hehhehhszki no i se myślę dalej/// To teraz tak... (2.00!) na to , że gospodarze wygrają albo będzie remis :grin: - brzmi lepiej? - lepiej. Tottenham traci na jakości w spotkaniach na wyjazdach i to fakt. Przepieprzyli ostatnio nawet z West Ham, gdzie mieli walczyć do końca, o mistrza. Spoko, tak się zdarza... to teraz ja się pytam czemu takie kursy z solidnym Leicester na wyjeździe? bo co, manCity depcze im po piętach o drugą lokatę (czyli o bezpośredni awans do ligi mistrzów) i teraz must win? niee... za duże matematykowanie teraz się zaczynałoby... tutaj trzeba stawiać po prostu po januszowatemu.
* pobieram kursiwo niczym VIPa z biedronki na wyprzedaży ????

LEC - TOT 1x (2.00) jónibet
18.05.2017

⛔ absolutnie...
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Miałem już iść spać, ale @Typowy Janusz dał mi do myślenia, i o ile nawet zgadzałbym się z jego typem, o tyle proponuję alternatywne, dużo lepsze rozwiązanie.
Lisy grają do końca. Celem na teraz z pewnością top10, co z resztą powinno się udać, bo jak nie jutro z Totkami, to w ostatniej kolejce, w bezpośrednim pojedynku o wyższą lokatę z Bournemouth. Lester dobrze zagrało już przeciwko City w Manchesterze, i właśnie wtedy pomyślałem, że z pewnością w następnym meczu będą mocno walczyć. Tym razem mecz również z bardzo silną ekipą, jednak u siebie. Obie drużyny zagrają tu wyłącznie o prestiż, aczkolwiek myślę, że żadna z nich absolutnie nie zrezygnuje tu z walki.
Oba zespoły cechują się zadziornym, walecznym charakterem. Nikt tu nie odpuści, bo byłby to po prostu wstyd. Gospodarze zagrają o top10, natomiast Tottenham będzie chciał po raz kolejny pokazać, że jest, gdzie jest, nie przez przypadek, i stłamsić napędzonego rywala. Sezon się jeszcze nie skończył - cały czas jest o co grać, choćby o koronę króla strzelców dla Kane&#39;a. Spodziewam się sporej motywacji, jak na, wydawałoby się, wakacyjny pojedynek. To będzie ładny, otwarty mecz, z golami po obu stronach. Końcowego rezultatu nie odważę się jednak wytypować.
I co robię, gdy wiem, że mecz będzie emocjonujący, a nie wiem kto strzeli więcej goli ? Patrzę na ilość ich i rzutów rożnych. O bramkach trochę już napisałem. Jeśli chodzi o kornery, to również wynika to poniekąd z powyższej analizy. Dodam jednak, że linię 10,5, Leicester pokrywało 5/5 ostatnich razy; Tottenham 4/5 - raz było 10.
Leicester - Tottenham: powyżej 2,5 goli i powyżej 10,5 rożnych @2.85 Unibet ⛔ ⛔
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Z tego co się orientuję ale nie dam uciąć sobie głowy z to jeżeli United wygra le to powinno. Musi się zgadzać ilość miejsc obsadzonych w LE. Skoro teraz zajmuje je United to kiedy je zwolni powinni wskakiwac kolejni czyli z pozycji 8.
Może ktoś potwierdzić? Bo to może znacznie zmienić perspektywę meczu np Lisów dziś
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
&quot;Clubs winning either the UEFA Champions League or the UEFA Europa League will not add an extra place to the total number of places available for that association in the subsequent club competition season – with one exception.
&quot;The only time an association can gain an additional place in the subsequent season&#39;s club competitions will be if one of their clubs wins either the UEFA Champions League or the UEFA Europa League and, at the same time, does not finish in a place in their domestic league or domestic cup which automatically grants a place in a UEFA club competition.
United jest w 6, czyli 8 miejsce nie daje spota.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Z tego co się orientuję ale nie dam uciąć sobie głowy z to jeżeli United wygra le to powinno. Musi się zgadzać ilość miejsc obsadzonych w LE. Skoro teraz zajmuje je United to kiedy je zwolni powinni wskakiwac kolejni czyli z pozycji 8.
Może ktoś potwierdzić? Bo to może znacznie zmienić perspektywę meczu np Lisów dziś
Tutaj w wątku była ostatnio dyskusja o miejscach dających awans do pucharów, więc żeby nie pisać od nowa daje link https://forum.bukmacherskie.com/f339/dyskusje-o-premier-league-92380-48.html
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Coś w stronę Leicester dziś?
Uprzedzam, że to nie analiza a po prostu spojrzenie na chłodno...
Mają duże szansę na 8 miejsce, sądzę, że po pierwszej części sezonu 8 miejsce to duża sensacja na koniec.
A za kadencji tego &quot;szekspira&quot; to 8 meczy u siebie i 7-1-0 bilans.
Kurs 1.75 jest zachęcający na zagranie 1X.
Forbet
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Panowie taka uwaga ode mnie, nie &quot;hejtuje&quot; typów, bo w sumie zgadzam się, że w kursie na 1X było małe Value jednak wasze &quot;analizy&quot; wołają o &quot;pomste do nieba&quot;. Nie usuwam analiz, ale gwarantuję wam, że jeżeli w kolejnym sezonie takie &quot;analizy&quot; będą pojawiały się w tym dziale to będę usuwał i krzyczał. Zbliżają się wakacje, zaczynamy sezon ogórkowy, więc wybaczam. Liczę jednak, że w kolejnym sezonie będzie dużo lepiej. Pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom