>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37 kolejka Serie A [20-22 maja 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP



37 seria spotkań a więc to już przedostatnia kolejka w tym sezonie :-( Do wyjaśnienia mamy wciąż wiele spraw. Pierwsza to Roma - Napoli i kwesta wicemistrzostwa. Druga, batalia w pogoni z Ligą Europy Milanu i Fiorentiny i trzecia najważniejsza bo walka o życie między trzema drużynami.
Niesamowite 2 miesiące Crotone, dosyć dobra gra i wyniki Empoli i Genoa, która dzięki dobrej pierwszej rundzie w tamtym roku miała i w sumie dalej ma zaliczkę punktową. Jakby liga potrwała o miesiąc dłużej i te 4-5 spotkań więcej to Genoa by leciała z ligi bezapelacyjnie. Przeczuwałem ich brak zwycięstwa na Sycylii, niestety z braku czasu nie mogłem tego przedstawić tu na forum. Z perspektywy terminarza najtrudniej oczywiście ma Crotone - biednemu zawsze wiatr w oczy. Juventus i Lazio u siebie czyli dwójka finalistów Coppa przed nimi, o ile z Lazio u siebie powinni &quot;wygrać&quot; tak Juventusu w życiu w Turynie nie pykną, ciężko nawet o remis będzie. Pytanie nasuwa się takie, czy ew. 3 punkty z Lazio coś dadzą przy terminarzu Empoli i dziadów z Genoi. Niemniej FORZA CROTONE!
Mecze mniej istotne fajnie dobrane Udine-Sampdoria, Sassuolo-Calgiari czy nawet Lazio - Inter czuć overami na kilometr. Podobnie jak zwycięstwa Napoli, Romy i pewnie Milanu, który wobec mocno prawdopodobnej porażki Violi w Neapolu będzie mieć Ligę Europy. O ile Inter celowo chce ominąć te rozgrywki tak Milan raczej będzie chciał wrócić do gry w Europie.
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy :wink:
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Tak jak w zapowiedzi kolejki i mając w pamięci ostatnie sezony i końcówki ligi jadą na razie takim triplem;
Udinese - Sampdoria + Sassuolo - Calgiari + Lazio - Inter
wszędzie over 2,5 @ 3,42 Unibet ⛔ Szkoda meczu w Udine, od 70 minuty grali łącznie z 3 czerwonymi
Mecze bez większego ciśnienia a więc radosna gra przed nami. Udinese robi przeważnie dobre mecze u siebie, Sampdoria z kontry powinna coś dołożyć. Sassuolo złapało formę i wróciło ze swoją starą dobrą grą. 5 ostatnich meczów 5 overów łącznie 11 punktów. Calgiari wiadomo jak gra na wyjazdach także tutaj warunki dyktować będzie trio z Berardim na czele. Ostatni mecz to Lazio z wynikami rzędu 7-3 z Sampdorią i Inter nie gorszy jak 4-5 z Fiorentiną. Przy tym co wyprawia Inter w defensywie powinno pójść łatwo + Lazio po pucharze daje dodatkowy handicap dla Interu. Zabrzmi to trochę absurdalnie, ale czuje ich przełamanie.
Pescara - Palermo
Skusiłem się na dnb @2,75 w stronę Sycyliczyków od ruskiego jeszcze przed ich wygraną z Genoą. Teraz trochę spadło, ale znowu nie na tyle by nie można było tego teraz zagrać. Palermo jak gdyby pozbyło się presji spadku, który przyklepali 2 tygodnie temu i teraz robią wyniki. Sytuacja kuriozalna trochę, ale tak to wygląda. 3 mecze - 7 punktów i tylko jedna stracona bramka. Można? Można, szkoda tylko że to już musztarda po odbiedzie. Pescara to jest syf totalny, dostają bęcki od każdego i to już się nie zmieni w ostatnich dwóch kolejkach. Dla mnie kursy z miejsca powinny być 50 na 50 a tutaj mamy za faworyta Delfiny, tylko za bardzo nie wiem z jakiego powodu.
Palermo dnb @ 2,75 (teraz 2,33) 1xbet ⛔ Palermo jednak kicha totalna, ogólnie sam poziom meczu tragedia
Roma + Napoli + Sassuolo @ 3,1 1xbet ✅✅ Roma 5-3, Napoli 4-1 i Sass 6-2 tzw. Izzunia
Roma i Napoli wiadomo.Sassuolo tak jak wspomniałem wyżej. Dobra a nawet bardzo dobra forma ostatnio. Mają jeszcze szansę zamknąć ten sezon w TOP10 a jak dobrze pamiętam z zeszłego sezonu to 10 miejsce jest ostatnim za które przyznawane jest 3,5 miliona euro. Od jedenastego w dół jest to już tylko 1 milion, taki klub jak Sassuolo na pewno ma to w myślach a terminarz nawet nawet. Teraz cienkie Calgiari u siebie i później wyjazd do Torino, które umówmy się gra różne mecze i wynik tam może pójść w każdą stronę. I w sumie najważniejsza kwesta, Byki już nie zmienią miejsca w tabeli. Taka Sampdoria, która jest obecnie na 10 miejscu ma przed sobą wyjazd do Udinese i Napoli u siebie, także słaba perspektywa.

-----------------
Typy na 38 kolejkę, które warto łapać. Na razie na sucho, wyjaśnienie będzie za tydzień.
Crotone - Lazio Crotone dnb @ 2,24 1xbet
Palermo - Empoli Empoli dnb @ 1,88 1xbet
over 2,5 w Toro-Sassuolo + Calgiari-Milan + Sampdoria-Napoli @3,3 1xbet

i oczywiście warto zwrócić uwagę na strzelców przy kontuzji Dżeko robi się spora szansa dla pozostałych
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mam pytanie do znawców Ligi Włoskiej. Mam zamiar jutro zagrać kupon na dłuższy okres i w tym kuponie chce zamieścić Lazio - Inter 1. Inter jest żenujący a Lazio jest wyśmienite ostatnie i teraz pytanie.... Czy aby nie wyjdą rezerwą po meczu jutrzejszym z Juve... właśnie zastanawiam się. Może ktoś coś się wypowie?
Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Inter jest żenujący a Lazio jest wyśmienite ostatnie i teraz pytanie.... Czy aby nie wyjdą rezerwą po meczu jutrzejszym z Juve... właśnie zastanawiam się. Może ktoś coś się wypowie?
W tej chwili nikt nie jest w stanie Ci tego powiedzieć jaki skład wyjdzie w niedzielnym meczu. Jedynie Simone Inzaghi to wie... Ale na to składa się jeszcze wiele czynników, czy wygrają jutro finał, czy nikt nie dozna kontuzji itp.
Ale raczej wyjdą w najlepszym składzie w niedziele.
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Panowie czy wygrana Empoli z Atalanta nie wydaje się pewniakiem?
Empoli musi wygrać i wtedy prawdopodobnie zapewni sobie byt gdyż nie widzę szans na to żeby Crotone cokolwiek ugrało w Turynie (gdzie Juve potrzebuje jeszcze przynajmniej punktu do mistrzostwa), a jeżeli ugra to tym bardziej Empoli musi wygrać ten mecz. Atalanta już zapewniona LE (nawet jak Milan wygra oba mecze, a w ich bezpośrednich meczach były remisy to Atalanta ma plus +9 w bramkach także bez szans dla Milanu) więc realnie zapewniony udział w LE. A w przyszłym sezonie może przydadzą się Atalancie punkty... ja tu widzę czystą 1 czy Wy tez?
Podobnie widzę to w meczu Genoa - Torino
Torino o nic nie walczy pierwszą 10 ma zapewnioną, a Genoa utrzymanie jeszcze nie. Wprawdzie zakładając, że Crotone nie ugra nic z Juve wystarczy im remis to jednak myślę że mogą sie pokusić o win tylko czy ich stać na to. Dlatego pytam Was jak to widzicie
Oba kursy elegancki na Empoli ok 2,2 na ten moment na Genoa 1,95
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus - Crotone
Czy zespół 1 wygra do zera?
Tak
1.70
Bwin
✅✅

Izzi,mamy to! Czekamy Na Cardiff.



Mamy 1/3 i liczę, że w niedzielę będzie 2/3.
Z Romą mecz odpuszczony, ale tam w głowach mieli już Puchar i udało się wygrać pierwsze trofeum i zrobić mały kroczek ku zapisywaniu nowej historii.

To nie będzie zwykły mecz... Stara Dama walczy o mistrzostwo, a Crotone rozgrywają woje najlepsze mecze i bronią się przed spadkiem. Faworytem jest Juventus, mecz rozgrywany jest na twierdzy Juventus Stadium i to Stara Dama jest bardziej doświadczonym zespołem. Liczy się tylko zwycięstwo, które zapewni mistrzostwo i będzie można myśleć spokojnie o Cardiff.

Liczy się tylko zwycięstwo i Crotone musi zagrać pod ich dyktando i tak z pewnością będzie. Na samym początku trzeba powstrzymać ich zapędy i pokazać kto rozdaje karty. Nie ma mowy o oszczędzaniu się piłkarzy Juve jak to bywało już parę razy.

Goście ostatnio grają bardzo dobrze, ale to Juve jest mistrzem!

Koncentracja i spięcie na 100% taki zobaczymy Juventus i mamy 2/3 a potem czekać na finał i spełniać marzenia.

Stara Dama w obecnym sezonie przed własną publicznością straciła tylko 9 goli. Crotone jakoś na wyjazdach nie szaleje z przodu - mają tylko 13 goli.

W historii obu zespołów na trzy spotkania Crotone jeszcze nigdy nie strzeliło gola dla Juve.

FORZA JUVE!!!
 
A 0

alien93

Użytkownik
Osobiście mogę dodać parę w miarę łatwych typów dla zainteresowanych:

Roma - Chievo typ 1

Co tu dużo pisać, jak to się mówi Chievo nie gra już o nic, środek mają pewny jesynie różnica paru miejsc. Rzymianie natomiast, walczą o wicelidera i bezpośrednie LM i są na bardzo dobrej drodze po ostatnim zwycięstwie z Juvemtusem. Także spokojnie można pograć win gospodarzy, zresztą żadne odrycie. Bardziej zaawansowani pewnie zrobią zobie jakąś głębszą analize z overkiem na gola lub na rożne, ja się słabo na tym znam.

Lazio - Inter typ 1

Forma Lazio jaka jest każdy widzi grają w kratkę, natomiast Atalanta może im oderać czwarte miejsce co oznacza tylko skutek w klasyfikacji końcowej, ale Inzaghi na pewno będzie chciał zakończyć sezon jak najlepiej. Jeżeli chodzi o Inter, sami sobie zakończyli ten sezon, zwolnili trenera, odpuścili LE, przegrywają nawet z Sassuolo, także powinno wejść. Nawet jeżeli Lazio wyjdzie mieszanym składem po finale i tak będzie kim atakować.

Milan - Bologna typ 1

Milan szczęśliwie zremisował poprzedni mecz z Atalantą, dzięki czemu el. w LE mają niemal pewne, sam Montella niedawno zapewniał, iż gra w tych rozgrywkach w następnym sezonie jest dla nich priorytetem. Zmiana właścicieli wpłynęła na zespół negatywnie, byli zmieszani nie potrafili się skupić, być może mało kto czuł się pewnie patrząc w swoją przyszłość w klubie. Myślę jednak, że wystarczy zawodu dla kibiców w kończącym się sezonie. Mimo nieobliczalności wierzę tutaj w trzy punkty. Bologna ma pewny środek tabeli a gospodarze mogą stracić szansę na LE. Dodam jeszcze, że Bologna ost. wygrała na wyjeździe 12.03 z Sassuolo a chłopaki Montelli wiedzą o co grają.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Lazio vs Inter X2
X2 bet365
Sezon dla Lazio się już skończył. Zajmą 4 lub 5 miejsce w lidze i rozgrywki w Europie zaczną od fazy grupowej LE. Inter po &quot;fantastycznych&quot; ostatnich 4 meczach juz ma tylko iluzoryczne szanse na Europę w tym sezonie. Choć w ostatnim z Sasuolo byli lepsi jedna przegrali 1-2. Inter to nie jest drużyna z podwórka tylko renome posiada. 5 porażek z rzędu takiemu klubowi nie przystoi. Wierzę że urwia punkty. Ewentualnie kto nie jest pewny typu może sprawdzić składy przed meczem. A nóż trener wpuścić paru zmiennikow
 
artur15152 7

artur15152

Użytkownik
Roma - Chievo typ 1
Co tu dużo pisać, jak to się mówi Chievo nie gra już o nic, środek mają pewny jesynie różnica paru miejsc. Rzymianie natomiast, walczą o wicelidera i bezpośrednie LM i są na bardzo dobrej drodze po ostatnim zwycięstwie z Juvemtusem. Także spokojnie można pograć win gospodarzy, zresztą żadne odrycie. Bardziej zaawansowani pewnie zrobią zobie jakąś głębszą analize z overkiem na gola lub na rożne, ja się słabo na tym znam.
Roma gra na wyjeździe...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Sezon dla Lazio się już skończył. Zajmą 4 lub 5 miejsce w lidze i rozgrywki w Europie zaczną od fazy grupowej LE.
Jeśli Juventus wygra Ligę Mistrzów, to czy czwarte miejsce nie będzie dawało awansu do Ligi Mistrzów (a dokładniej możliwości gry w eliminacjach)?
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Ja nie jestem pewien Opieram sie w analizie na 90minut.pl Co jakby nie bylo Lazio ma 4 ptk przewagi nad Atalanta i lepszy bilans spotkan bezposrednich.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Lazio Rzym - Inter Mediolan
Typ:
1/obie strzelą
Kurs:
2.80
Bukmacher:
eFortuna
Analiza:
Lazio przegrał w środę w finale pucharu Włoch 0:2 z Juventusem i dziś jest świetna okazja aby trochę humory były lepsze, ogranie Interu było by najlepszym rozwiązaniem. Lazio ogólnie w ostatnim czasie gra świetną piłkę C. Immobile i B. Keita w wyśmienitej formie i nie tylko Oni, reszta zespołu też. Inter sezon zakonczył już wtedy kiedy nie mieli szansę na ligę mistrzów, Oni nie chca grać w lidze europejskiej co dobitnie to ostatnio pokazują, 4 porazki z rzędu i spadek na 8 miejsce. Lazio niby pewne już ligi europejskiej ale pewnie będą chcieli obronić 4 lokatę.
Lazio ostatnio strzela mnóstwo bramek dla przykładu 2:3 z Fiorentiną, 7:3 z Sampdorią, 3:1 z Romą czy 6:2 z Palermo. W każdym z tych meczów również tracili bramkę.
Dziś typuję 3:1/3:2 dla Lazio Rzym. Oby tylko po meczu pucharowym wyszli najmocniejsza 11 stką.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jeśli Juventus wygra Ligę Mistrzów, to czy czwarte miejsce nie będzie dawało awansu do Ligi Mistrzów (a dokładniej możliwości gry w eliminacjach)?
Nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie kto w przypadku wygranej Juventusu zagra w LM w przyszłym sezonie, ale na pewno nie będzie to 4 zespół z Serie A. To miejsce pewnie uzyska ktoś z najwyżej rozstawionych zespołów przystępujących do kwalifikacji. Ale to jest do sprawdzenia jeszcze.

Panowie czy wygrana Empoli z Atalanta nie wydaje się pewniakiem?
Nie sądzę, że Empoli jest pewniakiem. Ten zespół nie gra nic ciekawego. Może i Atalanta juz swój cel osiągnęła, może i Empoli potrzebuje punktów, ale na papierze to goście z Bergamo są dużo lepsi. Ale ostatnie kolejki jak co roku to faworyzowanie zespołów, które &quot;muszą&quot;.
Atalanta dziś nie odpuszcza, Gasperini najlepszy skład wystawia, a skoro tak to Skorupski będzie miał co robić. Może Papu Gomez trochę pokiwać sobie. Sezon kapitalny, a jest komu grać w Atalancie.

VS

Lazio - Inter
Typ; Lazio @ 1,90 Totolotek

Lazio dziś bez Parolo, Lukaku, de Vrija, Radu i Marchettiego. Więc najbardziej cierpią formacje defensywne. Inter z kolei bez Icardiego, a więc cała ofensywa rozsypana. Na szpicy &quot;goleador&quot; Eder... Znowu Gabigol na ławce. Wiem,z nam go z Santosu, tam nie był jakimś nie wiadomo jakim bożyszczem Vila Belmiro,ale grać potrafi. Nie wiem w czym jest gorszy od Edera, który prochu nie wymśli, a Inter nawet sobie nie ogrywa młodego Gabigola. Dziwna to polityka. Pewnie na zmianę i tak wejdzie Palacio... haha. Cały Inter, ich logika mnie przeraża.

Lazio ten mecz powinno spokojnie wygrać bo Inter nawet nie pokazuje, że im się chce cokolwiek. Lazio ma wszystkie atuty w ofensywie po swojej stronie. Balde Keita sztos co ostatnio gra, Immobile i Milinkovic - Savic także kapitalni. Nieco Felipe Anderson zagubiony, ale potencjał jest. Inter bez czegokolwiek, na Olimpico w Rzymie raczej czeka ich porażka.

Skład Interu na dziś: Handanovic - D&#39;Ambrosio, Murillo, Andreolli, Nagatomo - Medel, Gagliardini, Brozovic - Perisić, Eder, Candreva

Jak ten skład się potwierdzi to taki skład nie gwarantuje po prostu nic pozytywnego moim zdaniem. Nie ma nawet jednego gościa w formie... Gagliardini też przygasł w ostatnich tygodniach. Perisić chaotyczny, Candreva gra pod siebie, nawet jak gościa już kiwnie, to zaraz go kiwa jeszcze raz i traci... Dramat Interu trwa w najlepsze.
Mam nadzieję, że Lazio to wykorzysta i wygra to spotkanie.


AC Milan - Bologna

Przed Milanem szansa już dziś na zapewnienie sobie udziału w Lidze Europy. Milan chce, ale Milan ostatnio zawodził, bo zespół jest przetrzebiony kontuzjami. Dziś nie zagra też Suso. Montella przebudował skład na 3-5-2. Co w ogóle mi do Milanu jakoś nie pasuje...
Prawdopodobnie dziś Lapadula &amp; Bacca razem z przodu. Deulofeu na prawym wahadle, Vangioni na lewym. W teorii powinni wygrać. Ale nie po takim kursie. Milan wciąż nie jest Milanem z początku sezonu. teraz im nie warto ufać.
W Bologni świetny ostatnio młody Di Francesco jest, do tego Destro nawet dwa razy po dwie bramki strzelił rywalom.


Juventus - Crotone

Mecz o tytuł i mecz o spadek. Teoretycznie najciekawszy, bo stawka jest dla jednych i drugich,ale w praktyce szykuje się jednak wygrana Juventusu. tym bardziej, że przewidywany jest skład najlepszy z możliwych, czyli Dani Alves, Buffon, Pjanić, Dybala, Higuain, Alex Sandro itp itd. Zatem Crotone raczej marne szanse ma.


A Wy jakieś propozycje na dzisiejsze mecze macie? Zapraszam do dyskusji ;)
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Nie sądzę, że Empoli jest pewniakiem. Ten zespół nie gra nic ciekawego. Może i Atalanta juz swój cel osiągnęła, może i Empoli potrzebuje punktów, ale na papierze to goście z Bergamo są dużo lepsi. Ale ostatnie kolejki jak co roku to faworyzowanie zespołów, które &quot;muszą&quot;.
I prawda jest taka, że 90% tych zespołów, które muszą, wygrywają. Ostatnie dwa tygodnie to najlepszy okres do grania a co za tym idzie do wygrywania pieniędzy. Nie zdziwię się, jeżeli Empoli to pyknie. Nie gram Włochów bo to oszuści, także nie wiem jak wyglądają poszczególne zespoły, choć teraz to nie ma znaczenia, taka prawda. Możesz kopać się po czole ale kiedy grozi spadek zgrasz jak z nut.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie gram Włochów bo to oszuści, także nie wiem jak wyglądają poszczególne zespoły, choć teraz to nie ma znaczenia, taka prawda.
Oszuści? No bez przesady. To jakaś łatka jaka przylgnęła do tej nacji... Dziwna łatka nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Coś takiego jak Serie A to catennacio,a Bundesliga to pokaz ofensywnej piłki. Taaaa, na pewno, yhy :p Kilkanaście meczów w tym sezonie Bundesligi widziałem i te hitowe mecze to takie gnioty, że szok! Włosi mają mentalność swoją. Ja się z tym nie zgadzam co napisałeś ;) Ale to moje zdanie. Można polemizować jak ze wszystkim. Stereotypy po prostu przemawiają Tobą myślę.
Empoli przez większą część sezonu kopie się po czole i nagle wygra z czołową ekipą sezonu jaką jest Atalanta? Może i wygra, ale mówić o tym, że to pewniak?
Dla mnie wcale dwa ostatnie tygodnie to nie jest najlepszy okres do typowania bo jak widać kursy na faworytów są strasznie niskie i nie ma nawet z czego dziś wybrać fajnego kuponu.
Teoretycznie powinny padać gole. takie widzę przede wszystkim w Genui, gdzie Torino z Belottim na pewno postraszy gospodarzy, a Genoa walczy o utrzymanie.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Robson lubię polemizować akurat z Twoją osobą a co za tym idzie czytać Twoje posty. Jesteś tu jednym z konkretniejszych osobników i tak jak mówisz, każdy ma prawo do swojego zdania. Tutaj chodzi przede wszystkim o takie spotkania jak np. wczoraj Koln, Nancy, ostatnio Mainz z Frankfurtem. W prawie każdej lidze na dwie kolejki przed końcem można złapać drużyny, które Nas nie zawiodą. Nie chodzi mi tutaj o granie na faworytów bo nie ruszam takich spotkań, ale właśnie tych kopciuszków z dolnych rejonów tabeli. Dobrze wiesz o co chodzi z meczami, gdzie jedna z drużyn &#39;must win&#39; bo wczoraj sam grywałeś dubelka OM+Koln. I nie mówię, że takie spotkania jak Empoli to pewniak, ale wolałbym to zagrać aniżeli Milan, który raz za razem musi strzelić jakimś babolem. Życzę szczęście grającym Serie A.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
kezmanovic 5

kezmanovic

Użytkownik
Wybrałem na tę kolejkę 3 mecze, które rozpoczną się o 15.

Juventus - Crotone
✅

Juventus Turyn i Poniżej 4.5 gola
1.5 forbet


Tutaj Juve okaże się katem dla walczącego o utrzymanie Crotone. Juve po porażce z Romą, musi wygrać ten mecz. Rzecz jasna najmniejszym nakładem sił, jak to Juve ;). Nie wykluczam bramki Crotone, będącego ostatnio w dobrej dyspozycji, stąd wysoka linia under 4.5.

US Sassuolo - Cagliari

Obie drużyny strzelą bramkę✅
1.4 forbet


Mecz o pietruszkę obie drużny w środku tabeli Serie A. Sassuolo lubi strzelać, ale i tracić bramki. Ostatnio są w b. dobrej dyspozycji. Cagliari z osłabieniami musi sobie radzić od marca. Sassuolo z wyjątkiem Duncana bez większych osłabień. Caglari od meczu z Palermo gra w kratkę, jeden mecz wygrywa, jeden przegrywa. Warto, zauważyć, że we wszystkich tych meczach strzela bramkę, w tym Napoli, Udinese czy dwie bramki z Torino. Z H2H również wychodzić BTTS. Dla odważnych polecam DW 1:1

Jednak nie był o pietruszkę, grali o kase do budżetu

Empoli - Atalanta⛔

Obie strzelą &amp; over 2.5
2.0 forbet


Empoli broni się przed spadkiem. Zagra dziś z rewelacją sezonu Atalantą. Atalanta od kilku spotkań gra już luźno z tyłu w 6 spotkaniach zagrała na BTTS, a Empoli? coż... od 15 spotkań regularnie tracą bramkę a w 5 ostatnich meczach tej drużyny był over 2.5. Spodziewam się dziś otwartego meczu obfitującego w gole. Empoli ma przed sobą mecz z Palermo, jednak myślę, że dziś jako pierwsi stracą bramkę, wtedy się otworzą dąząc do remisu.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Jak ktoś gra w paddypower to w mecz Lazio - Inter bukmacher proponuje 2,29 na Lazio &amp; over 1,5 gola
a na Lazio &amp; over 2,5 gola już tylko 2,10 ???? ???? ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Pescara Calcio - US Palermo
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,87
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Mecz 2-óch spadkowiczów, dwóch ewidentnie najsłabszych drużyn w całym sezonie w lidze Włoskiej.
Pescara, która uzbierała przez 36 kolejek tylko 14 punktów! Wygrała zaledwie 2 mecze, Palermo zaś uzbierało tylko 23 punkty wygrywając 5 meczy.
W pierwszym meczu obu ekip padł wynik remisowy 1:1 ale drużyną przeważającą byli goście czyli drużyna Pescara.
W ekipie gospodarzy dziś nie zobaczymy: A. Benali i prawdopodobnie: S. Pepe, H. Campagnaro, G. Stendardo i D. Vitturini natomiast w ekipie gości prawdopodobnie zabraknie: A. Gazzi i C. Embalo.
Pescara będzie chciała wygrać ten ostatni mecz w Serie A przed własną publicznością, Palermo nie ma o co grać bardziej bym powiedział, że gospodarzą będzie zależeć by pokazać się z dobrej strony na sam koniec, podziękować kibicom za doping wygraną.
Palermo niby ostatnio lepsza forma, 2 wygrane 1 remis - 2:0 z Fiorentiną, 1:1 z Chievo, 1:0 z Genoa.
Pescara 5 porażek z rzędu, dziś liczę na przełamanie.
Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom