>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

38. kolejka La Liga + zaległy Celta Vigo - Real Madryt [17-21.05.2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


38. kolejka + zaległy





Kursy od: forbet

Po wczorajszej wygranej Realu nad Sevillą 4:1, nikt raczej nie jest w stanie zatrzymać Królewskich aby dać jakiekolwiek nadzieje ekipie Barcelony. Real rozegra w tym tygodniu jeszcze dwa spotkania, w środę zaległy z Celtą i w niedziele z Malagą, oba spotkania te odbędą się na wyjazdach i tak naprawdę musiała by się stać katastrofa żeby Real przegrał ten sezon. Dlatego już dziś można pogratulować Królewskim mistrzostwa. Zobaczymy jak spiszą się ekipy, które walczą o europejskie puchary. Po wczorajszych remisach Real Sociedad, Villarreal i Athletic dalej są w grze.

Zapraszam do pisania analiz i ciekawiej dyskusji.

Aby was zmotywować to najlepsze analizy będą nagradzane reputacją.

 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Z ważniejszych informacji też, że Gijon spadł ,bo ma gorszy bezpośredni bilans spotkań z Deportivo. Więc z tyłu już wszystko pewne. Sevilla pewna 4 miejsca.
Ciekawie powinno być w Walencji, gdzie Valencia podejmie Villarreal w derbach regionu, więc nie puści im wygranej dającą przepustkę do LE.
Athletic ma ciężki wyjazd z Atletico na ostatni mecz Atletico na Vicente Calderon ( w następnym sezonie się przenoszą na inny stadion );
W Vigo - Celta podejmie Real Sociedad. Tutaj też powinno być ciekawie. Choć Berizzo odpuścił ostatni mecz ligowy i z Realem zagra pełnym składem, to i w ostatnim meczu ligowym nie powinien specjalnie mega rotować składem. Wszak ostatni mecz, więc wypoczną w wakacje.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina:
21:00
Spotkanie:
CV - Real Madryt 1-4 (0-1)
Typ:
Goście zdobędą bramkę w obu połowach - tak
Kurs:
1,46 (skoczył do 1,49 a na totolotku jest 1,65 ;] )

Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Jedno z dwóch ostatnich spotkań przed zespołem Królewskich.
Bardzo ważne spotkanie w którym liczą się jedynie 3pkt.
Jeśli zespół Realu zdoła je zdobyć będzie to wielki krok do zapewnienia sobie mistrzostwa, a po ostatnim gwizdku sędziego przegonią Barcelonę o 3pkt i wskoczą na pierwsze miejsce.
Ostatni mecz to starcie z ekipą Malagi która na swoim terenie radzi sobie bardzo dobrze. Chociaż sezon dla Boquerones już się skończył, nie sądzę aby z tego powodu postanowili ułatwić życie podopiecznym Zinedine Zidana. Chodź by jeden punkt zdobyty w tym meczu da Realowi tytuł.
Aby jednak mogło się tak stać, mecz z CP musi być wygrany.
Gospodarze są w słabej formie, ostatnio długa seria przegranych.
Przyznać trzeba że dopóki grali w LE, w lidze nie grał pierwszy skład, jednak nie sądzę aby przy obecnej formie przeciwnika jak i zarówno swojej sprawili tu jakąkolwiek niespodziankę.
Można też spróbować po lepszym kursie-
goście wygrają obie połowy - 2,20.



 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Celta Vigo - Real Madryt
Typ:
2/obie strzelą ✅
Kurs:
1.98
Bukmacher:
eFortuna
Analiza:
Przed nami mecz który zadecyduje o Mistrzostwie Hiszpanii już na 99%. Celta Vigo podejmuje u siebie Real Madryt i tylko strata punktów przez Królewskich da jakąś nadzieję Barcelonie.
Celta Vigo co by nie mówić jest trudnym przeciwnikiem dla Realu Madryt już od paru meczy Real męczy się w tych meczach. Dziś Celta Vigo nie gra już o nic w lidze lecz wyjdzie w najmocniejszym zestawieniu a ten mecz co zapowiedział trener Celty, ostatnio trener raczej wystawiał skład rezerwowy w lidze na rzecz Ligi Europejskiej gdzie odpadli w półfinale z Manchesterem ale i tutaj nie byli bez szansa, rozegrali świetne mecze co pokazuje prawdziwą moc tej drużyny a co za tym idzie Celta nie wygrała w lidze od 8 kolejek właśnie przez rotacje co może mylić niektórych i każdy może stwierdzić, że Celta jest słaba nie...Sam trener powiedział, że dziś zagrają przede wszystkim dla kibiców by podziękować im za doping, natomiast kibice dziś podziękują piłkarzom za rewelacyjne mecze w lidze europejskiej.
Dla Realu jest to mecz w sumie jeden z dwóch najważniejszych w tym sezonie, kolejny będzie z Juventusem... Wiadomo można twierdzić, że Real remisując dalej ma wielkie szanse na mistrza ale wątpię by sobie aż tak spieprzyli sprawę.
Real w lidze sporo bramek traci dlatego idę w kierunku, że dziś także stracą bramkę.
Celta Vigo strzelała Realowi co najmniej 1 bramkę w 6 ostatnich meczach.
Nie wyobrażam sobie by Real tego meczu nie wygrał, piłkarze są w świetnej formie ostatnio. Zidane ma do wyboru 18 świetnie dysponowanych piłkarzy i sam zapowiedział, że do końca sezonu będzie już wystawiał najmocniejsza jedenastkę to nie czas na odpoczynek.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Celta - Real Madryt
Typy:
2/2 @1.57 ✅
powyżej 3.5 gola @ 1.60 ✅
buk: unibet

Patrząc na ostatnie pięć spotkań, Celta Vigo to obok Granady jest to najgorsza drużyna w lidze. Seria pięciu porażek z rzędu w tym aż trzech u siebie nie napawa optymizmem przed spotkaniem z rozpędzonym w stronę mistrzostwa Realem Madryt. Gościom tak naprawdę zostały trzy finały do rozegrania, aby być pewnym mistrzostwa w dwóch ostatnich ligowych spotkaniach Real potrzebuje 4 punktów. Real jest w wysokiej formie i pokazuje to z każdym spotkanie, nawet zmiennicy udowadniają, że warto na nich stawiać. Zidane bardzo dobrze to rozegrał na koniec sezonu i potwierdziło to, że Francuz ma wyrównaną kadrę. Real w ostatnich pięciu meczach na wyjeździe wygrał wszystkie spotkania, zdobywając aż 19 bramek. Tak doskonała forma nie pozostawia złudzeń, że graczy Celty raczej dzisiaj nie będą mieli czego szukać. W ostatnich pięciu wyjazdowych meczach Realu w lidze padło aż 26 bramek, co daje średnią na mecz ponad 5 goli. Real dużo strzela, ale też i traci. Celta nie będzie miała nic do stracenia, po ostatnim porażkach i odpadnięciu z Ligi Europy, piłkarze z Vigo będą starali się przed własną publicznością pokazać się z jak najlepszej strony i jakoś godnie zakończyć ten sezon, dlatego pomimo wygranej Królewskich to spotkanie może obfitować w gole.
Przewidywane składy:
Celta Vigo: Sergio; Mallo, Cabral, Roncaglia, Jonny; Radoja, Pablo, Wass; Sisto, Aspas, Guidetti.
Pozostali powołani: Iván Villar, FontĂ*s, Sergi Gómez, Pape Cheikh, Marcelo Díaz, Jozabed, Beauvue i Hjulsager.
Real Madryt: Navas; Danilo, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modrić; Isco, Benzema, Ronaldo.
Pozostali powołani: Casilla, YáĂąez, Nacho, CoentrĂŁo, Kovačić, Asensio, Lucas Vázquez, Morata i Mariano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 Barcelona - Eibar
Typy:
powyżej 4.5 gola w meczu @ 1.94 ✅
gospodarze powyżej 3.5 gola @ 1.61 ✅
buk: unibet

W tym spotkaniu wybrałem gole. Jest to ostatni mecz Enrique na Camp Nou i przedostatni w jego kadencji jak trener Barcelony. Gospodarze zapewne godnie będą chcieli pożegnać swojego trenera odnosząc wysoką wygraną. Na dodatek po meczu ma odbyć się fiesta odnośnie odejście swojego sternika. Wszyscy w Barcelonie wiedzą, że liga jest przegrana i nikt tutaj się nie łudzi, że Królewscy przegrają swój mecz z Malagą (ale o tym poniżej). Wybrałem gole ponieważ Barcelona ma szanse z Enrique pobić jeszcze jeden rekord, a mianowicie. Gospodarze mają strzelonych 112 bramek i brakuje im tylko trzech trafień do wyrównania rekordu Tito Vilanovy z sezonu 2012/13, gdzie wtedy Blaugrana zanotowała 115 trafień do siatki rywala. Myślę, że w niedzielę ten rekord zostanie nawet pobity, a Barcelona pewnie wygra z swoim rywalem. Co do składu gospodarzy to zapewne będą to pierwszy skrzypce, bez większych rotacji.
20:00 Malaga - Real Madryt
Typ: 2/2
Kurs: 1.55
buk: unibet
Wynik: 0:1/0:2 ✅

Wczorajszą wygraną nad Celtą 1:4, Real po raz kolejny udowodnił, że w tym sezonie niema sobie równych. Teraz czas na przedostatni finał w tym sezonie. Po raz kolejny idę, że goście będą prowadzić do przerwy i na koniec meczu. Tak naprawdę Królewskim w tym spotkaniu potrzebny jest remis aby zapewnić sobie wygraną w lidze, ale nikt tutaj niema zamiaru grać na krawędzi ryzyka. Spodziewam się podobnego meczu do tego Celtą, Real konsekwentnie będzie szukał swoich szans i goli, a te na pewno padną. Malaga pomimo, że ostatnio jest w niezłej dyspozycji to na tle Realu może wypaść słabo. Na dodatek wypowiedź właściciela Malagi mówi tutaj wszystko:
„Jeżeli Bóg nam pomoże, pokonamy ich. Jednak kataloński ***** nawet nie powącha tytułu po kłamstwach na temat Míchela (trener Málagi)
wypowiedź Michela:
Jestem zdecydowanie większym madridistą niż Valdano – rzucił Michel, czym wywołał duży niesmak wśród hiszpańskich dziennikarzy, bodaj najbardziej przewrażliwionych na punkcie afer w Europie. 54-latek próbował się później tłumaczyć. – Real Madryt jest moim klubem, podobnie jak Malaga.
Nie szukam tutaj sensacji, bo Barcelona jest sobie sama winna. Real w tym spotkaniu udowodni po raz kolejny, że zasłużył na wygranie Ligi, a jedyną osobą, której może zależeć na wygranie z Realem jest Sandro Ramirez, były gracz Barcelony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Przed obstawianiem kolejki sugeruję się wieloma aspektami ale przed kilkoma minutami pewien &quot;pomysł&quot; podsunął mi kolega viren postem dot. Premier League:
https://forum.bukmacherskie.com/f339/38-kolejka-premier-league-21-05-a-145806.html#post6420009
Tutaj można sprawdzić jakie siano dostaną kluby w La Liga za zakończenie sezonu na danej pozycji:
http://www.totalsportek.com/football/spanish-la-liga-prize-money/
Mimo tego, że kilka klubów ma już pewne utrzymanie, to mogą powalczyć chociaż o tę jedną pozycję wyżej w tabeli ze względu na kilka milionów Euro, które mogą zarobić.
 
M 0

michal14qwe

Użytkownik
Ja podczepiam się pod @ibis z typem na Barcelonę, to chyba największy pewniak od dawna. Barcelona żegna trenera, gra ze słabeuszami, marzy jeszcze o mistrzostwie, na które mają 1% szans.
Co do Realu i Malagi to mogę powiedzieć kilka rzeczy
Co przemawia ze tym, że Malaga to przegra?
-Trener - były gracz Realu, deklarujący, że jest madridistą
- Właściciel- piszący na twitterze, że Katalończycy nawet nie powąchają tytułu
- Malaga nie grająca o nic
- Real grający o mistrza
- Real jest zwyczajnie lepszy
Co przemawia za tym, że Malaga wygra?
- chęć zdobycia 3 punktów
- Większy hajs za prawa do transmisji
- profesjonalizm
- Sandro Ramirez
Dla mnie no bet, Real już kiedyś stracił tytuł w ostatniej kolejce i tak może być też tym razem, choć to mało prawdopodobne. Gdybym miał grać, to postawiłbym btts i over 1,5 Malagi, bo dla mnie takim najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest 3-2 dla Realu.
Prywatnie chciałbym zwycięstwa Malagi, jako fan Barcelony, ale wierzę w to mniej, niż wierzyłem w remontadę.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Malaga CF - Real Madryt
1X2
Real Madryt

FC Barcelona - SD Eibar
Ile goli padnie w 1. połowie?
Więcej niż 1,5

@1.87
Bwin
⛔

Realowi wystarczy remis, ale będąc w formie spokojnie sięgną po komplet punktów. Do tego dochodzi znakomita forma CR7. Wszystkie znaki na niebie wskazują dziś wygraną Realu. Real to zbyt porządna marka, żeby bawić się w minimalizm. Ostatnia kolejka, więc wypada sezon zakończyć z przytupem, wysokimi moralami i myśleć o finałowym meczu Ligi Mistrzów.
Wyjdą zrobią swoje i tyle... O porażce nie ma mowy, bo w przypadku wygranej Barcy przegrywają ligę i zostają największymi frajerami, jak Ajax w zeszłym sezonie.

Mimo, że Malaga ostatnio rozgrywa dobre mecze, to jednak mierzą się z solidną marką. Większa motywacja będzie po stronie przyjezdnych, bo gospodarze nie walczą już o nic.

Barca na ostatnie 5 spotkań bodajże tylko raz nie pokrywał overa w pierwszej połowie.
Został im 1% szansy na mistrzostwo, wszystko jest w rękach Malagi. Prawdę mówiąc, to Barcelona przegrała mistrzostwo na własne życzenie i nie ma co się teraz doszukiwać spisków, że Malaga się podłoży, bo dostaną kasę z klauzuli Isco, bla bla bla, przegrali i tle.
Ostatni mecz sezonu, więc będą chcieli pożegnać się solidnie z publicznością tym bardziej, że grają na własnym stadionie.
Barca średnio na własnym stadionie strzela 3,33 bramki. Przeciwnik nie jest wymagający, więc liczę na szybkie dwie brameczki i spokojne kontrolownie gry i szukanie okazji na kolejne zdobyczne.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja podczepiam się pod @ibis z typem na Barcelonę, to chyba największy pewniak od dawna. Barcelona żegna trenera, gra ze słabeuszami, marzy jeszcze o mistrzostwie, na które mają 1% szans.
Co do Realu i Malagi to mogę powiedzieć kilka rzeczy
Co przemawia ze tym, że Malaga to przegra?
-Trener - były gracz Realu, deklarujący, że jest madridistą
- Właściciel- piszący na twitterze, że Katalończycy nawet nie powąchają tytułu
- Malaga nie grająca o nic
- Real grający o mistrza
- Real jest zwyczajnie lepszy
Co przemawia za tym, że Malaga wygra?
- chęć zdobycia 3 punktów
- Większy hajs za prawa do transmisji
- profesjonalizm
- Sandro Ramirez
Dla mnie no bet, Real już kiedyś stracił tytuł w ostatniej kolejce i tak może być też tym razem, choć to mało prawdopodobne. Gdybym miał grać, to postawiłbym btts i over 1,5 Malagi, bo dla mnie takim najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest 3-2 dla Realu.

Prywatnie chciałbym zwycięstwa Malagi, jako fan Barcelony, ale wierzę w to mniej, niż wierzyłem w remontadę.
A gdzieś na forum wyczytałem że Malaga dostanie od Realu pieniądze za transfer Isco w przypadku zdobycia tytuł u przez Real.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
A gdzieś na forum wyczytałem że Malaga dostanie od Realu pieniądze za transfer Isco w przypadku zdobycia tytuł u przez Real.
Tak, przy transferze Isco do Realu zawarte były także zmienne, 1 mln euro w przypadku zdobycia mistrzostwa.
Wszystkie znaki sportowe i pozasportowe przemawiają za Realem. Nie zdziwię się nawet jeśli Sandro zacznie mecz na ławce.
Do tego dochodzą kolejne wypowiedzi zawodników Malagi:
Miguel Torres: &quot;Nie wyobrażam sobie, by Barça zdobyła mistrzostwo dzięki naszemu zwycięstwu&quot;.
Myślę, że argumentów sportowych przemawiających za Realem nie ma sensu powielać, jednak uważam, że lepiej nie stawiać na Real, bo remis im wystarcza. A właśnie często, w takich sytuacjach, w meczach &quot;przyjaźni&quot; taki wynik pada. Zatem proponuję lekką stawką pograć X, który urządza oba zespoły.

Malaga-Real X @7.0 Unibet
 
M 0

michal14qwe

Użytkownik
Kiedy była taka sytuacja ?
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&amp;amp;id=28659

Oczywiście dostanie Malaga milion za zwycięstwo Realu, dzięki kontrakcie Isco.
Llorente nie wystąpi, bo ma zapis w kontrakcie, ze przeciwko Realowi nie zagra.
Kiedy Malaga w tym sezonie ograła Barcę, mieli szczególne powody do świętowania, bo to madridiści ( z małymi wyjątkami). Poza tym, z wypowiedzi trenera, szejka-właściciela i kilku piłkarzy można wywnioskować, że nie zagrają na 100%. Mają wyjść na murawę, i grać przyzwoicie, ale żadnego biegania do końca, szarpania i twardej walki.
Tylko, że jest jedno ALE, które jest nadzieję Barcelony. Niektórzy z graczy Malagi nie mają nic do stracenia, grają ostatni raz w sezonie, Ten mecz będzie oglądany na całym świecie, więc jeśli się dobrze zaprezentują, to mają szansę na transfer. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś tak mocno kibicował Realowi, że postawiłby własną karierę na szali, byleby tylko wygrali mistrza. Liczę na dobry mecz, wbrew temu jadowi, który czytam na stronie realmadryt.pl. Wolałbym, żeby to był czysty mecz i żeby Real wygrał mistrza po czystej walce, niż po przyjacielskich układach.
No i jest Kameni a chyba wiecie co to znaczy...
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Myślałem, że spadną kursy na Athletic, ale jeszcze się trzymają o dziwo.

Atletico dziś bez największej broni, czyli defensywy. Kompletnie rozsypała się ta formacja. Brak Godina, Gimeneza, Vrsaljko, Juanfrana i Filipe. Zostaje Savic i Lucas. Do kadry powołany został zawodnik rezerw Alex.
Bramkarze: Moyá, Oblak
Obrońcy: Savić, Lucas, Alex
Pomocnicy: Tiago, Koke, Saúl, Carrasco, Gabi, Cerci, Thomas, Gaitán, Moreno
Napastnicy: Griezmann, Torres, Correa, Gameiro
Na prawej obronie można się spodziewać Thomasa, który zagrał już tam ze 2 mecze. W środku obrony zagra Savic zapewne z Saulem, który grywał na tej pozycji, ale w Rayo. Stare czasy.
Savic popełnia w tym sezonie sporo błędów, lewa strona bez Filipe też nie będzie aż tak solidna.
No i Athletic &#39;musi&#39;.
Takie kurs traktuję jako Value, bo sam dałbym 50/50.
@3.60 Athletic
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No cóż jezeli juz ma byc spacerek dla Realu i podanie im mistrza na tacy przez Malage to mecz powinien nie być jakis agresywny( chyba, ze dla ściemy) wiec zagram
under 5,5 żołtych kartek @ 1,58 unibet
Klub i gracze Malagi za pewne wiekszy rozgłos i szacunek w Europie niz ta kasa za Isco zyskali by wygrywając ten mecz ale to jest nierealne.
Z graniem na Real mam troche obawy bo wystarczy im remis a można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Wygrać lige i zrobic ustawke bukmacherską bo ida na ten mecz setki milionow na swiecie. Wtedy komicznie by to wtedy wyglądało gdyby był remis, kilka min do konca i Malaga musiała by niezła szopke odstawiac zeby chociaz pozory zrobic, że walcza. Prawdopodobny jest scenariusz, ze Real strzela 1-2 gole a potem je traci pod koniec dla ściemy i dla zysku $.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Myślałem, że spadną kursy na Athletic, ale jeszcze się trzymają o dziwo.
La liga jest tak nudna w tym sezonie, że nawet najstarsi górale zakaukascy takiej sytuacji nie pamiętają. Nie mówiąc już o piratach somalijskich. Poza tym sędziowanie na poziomie Aborygenów i to, że Liga na należy do najbardziej skorumpowanych w Europie, ale zamiata się to pod dywan od lat. Rozgrywki te mogą co najwyżej pasjonować tzw. komentatorów z Eleven.
Mnie nic w tej lidze nie zdziwi, w tym także kurs.
Niewiadomą są tylko 3 pozycje dające prawo gry w LE, a dokładniej dryżyna, która zajmie 7 miejsce i będzie musiała w wakację tyrać, zamiast popijać drinki z parasolką i zaliczać kolejne panienki.
Tyle tylko, że wytypowanie tej drużyny, to loteria, choć moim zdaniem ostatnia kolejka nic nie zmieni. To taki ostatni etap przyjaźni w wyścigu kolarskim.
Faktycznie można wejść w Bilbao, bo kurs jest fajny, ale czy wygrany.
Real ma wszystko pod kontrolą, a śmieszni są ci, którzy liczą na emocje i tytuł Barcelony. Jest już pozamiatane. Czekamy na kolejny sezon i ufamy, że beniaminkowie wniosą jakiś koloryt, bo tegoroczni to kupa mułu tylko była!
 
M 0

michal14qwe

Użytkownik
Real ma wszystko pod kontrolą, a śmieszni są ci, którzy liczą na emocje i tytuł Barcelony
Real ma moim skromnym zdaniem 90% szans na tytuł, ALE! Nie zapominaj Teneryfy, gdzie Królewscy 2 razy pod rząd stracili mistrza. Jeśli Celta wygra z Realem Sociedad a Valencia z Villarrealem to Malaga będzie walczyć do końca. Szkoda czasu na takie dywagacje sami zobaczycie, że Malaga powalczy.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
ten mecz z Atletico to byla jakas parodia zero jakiegokolwiek zaangazowania ze strony Athleticu. mam nadzieje ze cud dokona sie i Barcelona nie wygra w pucharze i ze Bilbao nie bedziemy ogladac w LE.
lekko mozna sprobowac brak kartki w meczu Malaga - Real. kurs 61 w 1xbet. Skoro Malaga nie chce zeby Barcelona zgarnela mistrza to powinni puscic ten mecz Realowi. Podskoczyc ani nizej spasc w tabeli tez nie moga wiec wynik jest im kompletnie obojetny.

Edit: Gdyby nie kontrowersyjna bramka i awanturujacy sie zawodnicy Malagi to by weszlo.. :/
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Układy układzikami , Malaga ma puścić mecz Realowi ale przecież tutaj remis zadowoli jednych i drugich. Real nie musi wygrywać. Jednak to ostatni mecz więc może paść kilka bramek. Jakieś 2-2 a może 3-3.
To tylko moje przypuszczenia , Real pewnie i bez odpuszczania meczu przez Malagę to ogarnął by sprawę.
No ale skoro ma być taki piknik i mecz przyjaźni to nie wypada nic innego jak zaproponować tutaj również przyjemny zakład po jeszcze przyjemniejszym kursie.
over 2,5 gola &amp; under 50 pkt za kartki po kursie 2,80 !!!
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Glupki z Barcy sprzedali mecz, to wyglada jak jakas farsa.
Bez przesady, 2 strzały życia Inui&#39;ego i kilka zmarnowanych setek. Przy tylu stworzonych sytuacjach, tylko kwestią czasu było aż zaczną trafiać. Ale setek mieli na dwucyfrówkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom