>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

38. Kolejka Ligue 1 [19.05.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
38. kolejka

kursy od: Fortuna

Czas i na ostatnią kolejkę w Ligue1. Tu dalej toczy się walka o Ligę Mistrzów pomiędzy Monaco, Lyon i Marsylią. Na cud liczą piłkarze Troyes oraz Toulouse, które biją się o utrzymanie.
Zapraszam do dyskusji.​
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
nie ale wtedy przy takim zakonczeniu sezonu we francji, by byly 4 druzyny z francji w lm. zas zwycisestwo athelitico nie zmienia. 3 druzyny z w lm (tj na dzis psg, monaco, lyon) i trzy w le marsylina, rennes i nicea. nicea bo psg zdobylo puchar a finalista juz nie ma takiej szansy zastepuje ja nastepny w tabeli
 
damcizarobic 5

damcizarobic

Użytkownik
Lyon + OM + Bordo ?
ja sam grubiej wejdę w Lyon oraz Bordo :eek:kay:
Krótka piłka, Lyon wygrywa i ma miejsce w LM, Bordo wygrywa wyprzedzając Nicea (miejsce premiowane ligą europy), która przegrywa z Lyonem. Jak dla mnie nie trzeba dodawać nic więcej
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
ktos wie co w przypadku wygranej CEAN nad PSG , czy wygrana daje im szanse na utrzymanie jesli zrownaja sie z punktami z zesolem Touluse?
+ czy wygrana tuluzy dzisiaj daje im szane na utrzymanie?
 
B 167

borys30

Użytkownik
ktos wie co w przypadku wygranej CEAN nad PSG , czy wygrana daje im szanse na utrzymanie jesli zrownaja sie z punktami z zesolem Touluse?
+ czy wygrana tuluzy dzisiaj daje im szane na utrzymanie?
Caen ma 3 punkty przewagi nad Tuluza, brak przegranej daje pewne utrzyamnie natomiast porażka przy wygranej Tuluzy daje utrzymanie tym drugim ;)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Cavani strzeli przynajmniej 2 gole @3.23 zwrot
sts

Cavaniego nie trzeba nikomu przedstawiać. Znakomity atakujący, znakomicie odnajduje się w polu karnym przeciwnika. Potrafiący zdobyć gola z niczego. Dużo się mówiło, że dla Urugwajczyka jest to ostatni sezon w koszulce PSG. Cavani jest wstanie zdobyć dwie bramki. Co to jest dla takiego zawodnika? W tym sezonie 48 spotkań i 40 bramek. Znakomity wynik. Król strzelców Ligue 1 i brakuje dwóch goli, aby dobić do 30 strzelonych.
Marsylia + Lyon -Nice poniżej 3.5 gola @2.26⛔
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Wg. flashscore Cavani nie gra z powodu kontuzji mięśnia (więc nic dziwnego że na P$G jest 1.80)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Wg. flashscore Cavani nie gra z powodu kontuzji mięśnia (więc nic dziwnego że na P$G jest 1.80)
To kuźwa pięknie, nie wiem jak ja patrzyłem:headbang: orientuje się ktoś jak to jest na sts? Jeśli nie wystąpi, to będzie zwrot czy kasa stracona?
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ale pobranego podatku juz pewnie nie oddadzą :facepalm:
Tak. Zakład się nie odbędzie i dostanie z powrotem mniej niż dał. Ja pierd...
sts z tego co kojarze ma warunek rozegrania minimum 45 minut w meczu
generalnie każda firma inaczej to sobie rozlicza (musi zagrać od 1 minuty) itd. jakieś chamy nie pamiętam kto, ale mają (zagra chociażby minutę).
Brak Cavaniego w kadrze wisiał już od kilku dni. Same buki powinny go ominąć w ofercie.
-----------------------
Lyon - Nicea over 4,5 kartki @1,95 ✅ fajny mecz na kartki + dobry sędzia ponadto Nicea to jest mocno agresywny zespół łapiący prawie najwięcej kartek w lidze no i Lyon, który zrobi wszystko by skończyć sezon z LM.
Nie gram Bordo po 1,50 pre bo to nie ma najmniejszego sensu. 2,00 co mieli na wyjście z tydzień temu ten sens posiadało, tak pozostało ewentualnie śledzić live.
Powiem jedno zdanie na temat Bordo i ich chęci w LE w tym sezonie. Odpadli już w 3 rundzie z węgierskim Videotonem, gdzie mówiąc najdelikatniej dziwne mieli podejście w dwumeczu. Czort tam wie jak z ich podejściem do tych rozgrywek w dalszym ciągu. Realna perspektywa rozpoczynania sezonu gdzieś 4 tyg lub więcej nie wiem jak tam startuje Francja, ale pierwszy mecz Bordo w LE grałoby 26 lipca to będzie zaledwie 2 runda dopiero. Już pal licho rozpoczęcie zmagań w LE, ale sama liczba spotkań w przeciągu całego sezonu jakby jeszcze zahaczyli o fazę grupową będzie bardzo duża.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja
Spotkanie: Caen-PSG
Typ: 1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Fortuna
Godz: 21:00
analiza: Ostatnia kolejka francuskiej ekstraklasy piłkarskiej, mistrz Francji pojedzie w tym spotkaniu na wyjazdowe spotkanie do zespołu Caen , goście już dawno zapewnili sobie tytuł mistrza kraju w obecnym sezonie, teraz grają tylko o tak zwaną pietruszke, gospodarze natomiast mają 3 punkty przewagi nad strefą spadkową . Kurs na gospodarzy mocno leci w dół, ja uważam że będzie to spotkanie w którym każda z ekip może zdobyć komplet punktów bowiem PSG występuje bez kilku podstawowych zawodników takich jak: Dani Alves, Neymar, Cavani, Ben Arfa i Veratti, w ekipie Caen nie zobaczymy Bessata, Genevoisa oraz Diomade. Pomimo tego że goście dysponują znacznie lepszym zespołem to widać brak motywacji w poprzednich kolejkach kiedy już nie mają o co grać 3 kolejne spotkania bez zwycięstwa w ligue one w tym porażka z Rennes w poprzedniej serii spotkań na swoim stadionie co było niespodzianką dosyć sporą , Caen też może taką sprawić pomimo bardzo słabych wyników w poprzednich kolejkach, przypomnę iz gospodarze nie wygrali spotkania ligowego od 4 marca roku bieżącego, od tamtej pory zanotowali 8 porażek oraz 2 podziały punktów. Myślę że to by było fantastyczne zakończenie sezonu dla gospodarzy jeśli udało by im się pokonać mistrza kraju. Stawiam na dokładny wynik 3:1 po 90 minutach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom