• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

38. Kolejka Ligue 1 [19.05.2018]

Temat na forum 'Francja' rozpoczęty przez ibis, Maj 15, 2018.

Więcej tematów od ibis
    1. ibis Moderator

ibis
      Polubienia:
      365
      Reputacje:
      4054
      38. kolejka

kursy od: fortuna

Czas i na ostatnią kolejkę w Ligue1. Tu dalej toczy się walka o Ligę Mistrzów pomiędzy Monaco, Lyon i Marsylią. Na cud liczą piłkarze Troyes oraz Toulouse, które biją się o utrzymanie.
      Zapraszam do dyskusji. ​

ibis, Maj 15, 2018 Reputacja: (0)
    2. Borys30 Użytkownik

Borys30
      Polubienia:
      6
      Reputacje:
      28
      jak by Marsylia dzis wygrala LE czym kwalifikuje sie do LM to wtedy zwalnia się jedno miejsce w lidze do LE ? ?

3. raindropz Dobrze znany użytkownik

raindropz
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      30
      nie ale wtedy przy takim zakonczeniu sezonu we francji, by byly 4 druzyny z francji w lm. zas zwycisestwo athelitico nie zmienia. 3 druzyny z w lm (tj na dzis psg, monaco, lyon) i trzy w le marsylina, rennes i nicea. nicea bo psg zdobylo puchar a finalista juz nie ma takiej szansy zastepuje ja nastepny w tabeli

4. Kibic Zwierze Użytkownik

Kibic Zwierze
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      27
    5. DamCizarobić Użytkownik

DamCizarobić
      Polubienia:
      7
      Reputacje:
      5
      ja sam grubiej wejdę w Lyon oraz Bordo :okay:
      Krótka piłka, Lyon wygrywa i ma miejsce w LM, Bordo wygrywa wyprzedzając Nicea (miejsce premiowane ligą europy), która przegrywa z Lyonem. Jak dla mnie nie trzeba dodawać nic więcej

6. cinas89 Dobrze znany użytkownik

cinas89
      Polubienia:
      6
      Reputacje:
      97
      ktos wie co w przypadku wygranej CEAN nad PSG , czy wygrana daje im szanse na utrzymanie jesli zrownaja sie z punktami z zesolem Touluse?

+ czy wygrana tuluzy dzisiaj daje im szane na utrzymanie?

Ostatnia edycja: Maj 19, 2018 o godzinie 08:38
    7. Borys30 Użytkownik

Borys30
      Polubienia:
      6
      Reputacje:
      28
      Caen ma 3 punkty przewagi nad Tuluza, brak przegranej daje pewne utrzyamnie natomiast porażka przy wygranej Tuluzy daje utrzymanie tym drugim ;)

cinas89 lubi to.
    8. Karciarz Moderator

Karciarz
      Polubienia:
      341
      Reputacje:
      2928
      Cavani strzeli przynajmniej 2 gole @3.23 zwrot
      sts

Cavaniego nie trzeba nikomu przedstawiać. Znakomity atakujący, znakomicie odnajduje się w polu karnym przeciwnika. Potrafiący zdobyć gola z niczego. Dużo się mówiło, że dla Urugwajczyka jest to ostatni sezon w koszulce PSG. Cavani jest wstanie zdobyć dwie bramki. Co to jest dla takiego zawodnika? W tym sezonie 48 spotkań i 40 bramek. Znakomity wynik. Król strzelców Ligue 1 i brakuje dwóch goli, aby dobić do 30 strzelonych.

Marsylia + Lyon -Nice poniżej 3.5 gola @2.26:minus:

Ostatnia edycja: Maj 20, 2018 o godzinie 10:23
    9. FilipeQ Dobrze znany użytkownik

FilipeQ
      Polubienia:
      81
      Reputacje:
      260
      Wg. flashscore Cavani nie gra z powodu kontuzji mięśnia (więc nic dziwnego że na P$G jest 1.80)

Karciarz lubi to.
    10. Karciarz Moderator

Karciarz
      Polubienia:
      341
      Reputacje:
      2928
      To kuźwa pięknie, nie wiem jak ja patrzyłem:headbang: orientuje się ktoś jak to jest na sts? Jeśli nie wystąpi, to będzie zwrot czy kasa stracona?

11. bobair Aktywny użytkownik

bobair
      Polubienia:
      17
      Reputacje:
      0
      Zwrot.

12. JerzyWalec Dobrze znany użytkownik

JerzyWalec
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      12
      Ale pobranego podatku juz pewnie nie oddadzą :facepalm:

13. Grac45 Forum VIP

Grac45
      Polubienia:
      268
      Reputacje:
      5653
      Tak. Zakład się nie odbędzie i dostanie z powrotem mniej niż dał. Ja pierd...

sts z tego co kojarze ma warunek rozegrania minimum 45 minut w meczu
      generalnie każda firma inaczej to sobie rozlicza (musi zagrać od 1 minuty) itd. jakieś chamy nie pamiętam kto, ale mają (zagra chociażby minutę).

Brak Cavaniego w kadrze wisiał już od kilku dni. Same buki powinny go ominąć w ofercie.

-----------------------
      Lyon - Nicea over 4,5 kartki @1,95 :plus: fajny mecz na kartki + dobry sędzia ponadto Nicea to jest mocno agresywny zespół łapiący prawie najwięcej kartek w lidze no i Lyon, który zrobi wszystko by skończyć sezon z LM.

Nie gram Bordo po 1,50 pre bo to nie ma najmniejszego sensu. 2,00 co mieli na wyjście z tydzień temu ten sens posiadało, tak pozostało ewentualnie śledzić live.
      Powiem jedno zdanie na temat Bordo i ich chęci w LE w tym sezonie. Odpadli już w 3 rundzie z węgierskim Videotonem, gdzie mówiąc najdelikatniej dziwne mieli podejście w dwumeczu. Czort tam wie jak z ich podejściem do tych rozgrywek w dalszym ciągu. Realna perspektywa rozpoczynania sezonu gdzieś 4 tyg lub więcej nie wiem jak tam startuje Francja, ale pierwszy mecz Bordo w LE grałoby 26 lipca to będzie zaledwie 2 runda dopiero. Już pal licho rozpoczęcie zmagań w LE, ale sama liczba spotkań w przeciągu całego sezonu jakby jeszcze zahaczyli o fazę grupową będzie bardzo duża.

Ostatnia edycja: Maj 21, 2018 o godzinie 17:41
      nikoosg123 i Karciarz lubią to.
    14. baku193 Dobrze znany użytkownik

baku193
      Polubienia:
      279
      Reputacje:
      4091
      Dyscyplina: Piłka nożna Francja
      Spotkanie: Caen-PSG
      Typ: 1
      Kurs: 4.50
      Bukmacher: fortuna
      Godz: 21:00
      analiza: Ostatnia kolejka francuskiej ekstraklasy piłkarskiej, mistrz Francji pojedzie w tym spotkaniu na wyjazdowe spotkanie do zespołu Caen , goście już dawno zapewnili sobie tytuł mistrza kraju w obecnym sezonie, teraz grają tylko o tak zwaną pietruszke, gospodarze natomiast mają 3 punkty przewagi nad strefą spadkową . Kurs na gospodarzy mocno leci w dół, ja uważam że będzie to spotkanie w którym każda z ekip może zdobyć komplet punktów bowiem PSG występuje bez kilku podstawowych zawodników takich jak: Dani Alves, Neymar, Cavani, Ben Arfa i Veratti, w ekipie Caen nie zobaczymy Bessata, Genevoisa oraz Diomade. Pomimo tego że goście dysponują znacznie lepszym zespołem to widać brak motywacji w poprzednich kolejkach kiedy już nie mają o co grać 3 kolejne spotkania bez zwycięstwa w ligue one w tym porażka z Rennes w poprzedniej serii spotkań na swoim stadionie co było niespodzianką dosyć sporą , Caen też może taką sprawić pomimo bardzo słabych wyników w poprzednich kolejkach, przypomnę iz gospodarze nie wygrali spotkania ligowego od 4 marca roku bieżącego, od tamtej pory zanotowali 8 porażek oraz 2 podziały punktów. Myślę że to by było fantastyczne zakończenie sezonu dla gospodarzy jeśli udało by im się pokonać mistrza kraju. Stawiam na dokładny wynik 3:1 po 90 minutach.

Poleć forum