>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38. kolejka Ligue1 [20/05/2017]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
38. kolejka Ligue 1


kursy efortuna

Monaco oficjalnie już mistrzem Francji. Dzieje się na dole tabeli, więc jest o co grać. Zapraszam do analizowania spotkań ostatniej kolejki Ligue 1 16/17. Wszystkie mecze o 21:00.​
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Lorient - Bordeaux
Na jutrzejszą, ostatnią kolejkę wybrałem pojedynek dwóch drużyn, które nadal o coś walczą. Lorient broni się przed degradacją - aktualnie zajmują 18 lokatę, oznaczającą konieczność gry w barażach, jednak tylko punkt i 3 punkty straty mają Bastia i Nancy. Sytuacja jest dramatyczna i gospodarze naprawdę muszą tutaj wygrać. Z kolei Bordeaux walczy z Marsylią o lokatę numer 5, premiującą grą w Lidze Europy. Tracą do OM 1 oczko. Ci jednak swoje ostatnie spotkanie rozgrywają u siebie z Bastią i można przypuszczać, że nie stracą punktów. Ponad to, tak jak koledzy wyżej ustalili, jeśli Puchar Francji zdobędzie PSG, Bordeaux nie musi, oprócz rozegrania meczu, nic - kwalifikacja zapewniona z 6 miejsca. &#39;Na wszelki wypadek&#39; i tak warto byłoby to spotkanie wygrać. Uważam jednak, że w związku z taką sytuacją w tabeli, Żyrondyści podejdą do tego pojedynku bardziej na luzie.
W kontekście BTS cakiem niedawno pisałem już o obu zespołach:
https://forum.bukmacherskie.com/f25/36-kolejka-ligue1-05-07-05-2017-a-145527.html#post6407105
https://forum.bukmacherskie.com/f25/36-kolejka-ligue1-05-07-05-2017-a-145527.html#post6408380
Myślę, że sytuacja, gdy Lorient gra o życie, a Bordeaux bez spiny, jednak z chęcią wygranej, przyniesie nam tutaj co najmniej po golu dla obu stron.
obie strzelą @1.51 Unibet ✅ ✅ ✅
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Lique 1
Spotkanie: Lyon - Nice
Godzina: 21:00
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,42
Bukmacher: eFortuna

Przed nami ostatnia kolejka w lidze Francuskiej. Wszystko co najważniejsze do rozstrzygnięcia pozostało na dole tabeli widmo spadku ma aż 5 drużyn, no i w sumie pozostało 1 miejsce w lidze europejskiej i powalczą o nie Marsylia i Bordeaux - dzieli ich różnica 1 punkta.

Ja dziś przeanalizuję spotkanie o nic... Lyon podejmuje u siebie Nice, sensacyjną drużynę która stoi na podium w Lique 1. Nice przed długie kolejki było włączone w walce o Mistrzostwo Francji, na własnym obiekcie nie przegrali ani jednego meczu... aż do ostatniej kolejki gdzie polegli 0:2 z Angers.

Moim zdaniem patrząc po grze to Nice zakończył sezon już kolejki temu, od tamtej pory 2 porażki a ostatnia u siebie 0:2 z Angers.. mówi sama za siebie.
Lyon niby nie walczy też o nic ale myślę, że będą chcieli ograć na koniec sezonu 3 ekipę ligi.

Duże straty są w ekipie gości, nie zagrają : W. Cyprien, Dante, V. Eysseric, A. Plea, M. Le Marchand i prawdopodobnie: P. Ricardo, M. Obiaddi, M. Le Bihan. W Lyonie nie zagra tylko M. Gonalons a pod znakiem zapytania stoi występ Rafaela i J. Morel



Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom