>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38 kolejka Premier League [21.05]

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Promocja w Totolotek - 100% do 700PLN plus 10zł freebet bez depozytu!

Kolejny sezon Premier League dobiega końca. Ostatnia kolejka zostanie rozegrana w niedzielę o 16:00. Jedno ważne pytanie nie otrzymało jeszcze odpowiedzi. Kto zajmie 3 i 4 miejsce? Czy Liverpool jest wstanie stracić miejsce w top4 na własnym stadionie z Middlesbrough? No i kto zostanie królem strzelców? Kane, Sanchez czy Lukaku? Dwaj ostatni zagrają między sobą w hicie kolejki na The Emirates. Zapraszam do dyskusji!​
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Manchester United totalne rezerwy i mlodziez
Crystal Palace wygrana a przegrana to piec pozycji roznicy w tabeli co sie przeklada na 10 milionow funtow nagrody finansowej wiec Crystal gra o 10 milionow.
A Mourinho specjalnie podlozy mecz bo narzeka na terminarz i brak pomocy ligi tu nie bedzie zadnego dealu z bukmacherami ani nic honor wazniejszy
A w imie honoru Manchester przegra ten mecz, specjalnie i celowo.
Moze nie 1-5 ale zdecydowanie przegra to United
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Manchester United totalne rezerwy i mlodziez
Crystal Palace wygrana a przegrana to piec pozycji roznicy w tabeli co sie przeklada na 10 milionow funtow nagrody finansowej wiec Crystal gra o 10 milionow.
A Mourinho specjalnie podlozy mecz bo narzeka na terminarz i brak pomocy ligi tu nie bedzie zadnego dealu z bukmacherami ani nic honor wazniejszy
A w imie honoru Manchester przegra ten mecz, specjalnie i celowo.
Moze nie 1-5 ale zdecydowanie przegra to United
Jeżeli CP wygrają to zajmą max. 11. miejsce, natomiast jeśli przegrają to mogą wylądować nawet na 17. miejscu, choć to mało prawdopodobne.
Pytanie, skąd te info o 10 milionach funtów?
Jeżeli to prawda i faktycznie kilka pozycji w topowych ligach przekłada się na aż tak gigantyczne kwoty to może być ta wiedza pomocna przy obstawianiu wyników ostatniej kolejki... Posiadasz kolego jakieś pomocne linki?
EDIT:
Ok, mam:
http://www.totalsportek.com/money/premier-league-prize-money/
Za 11. miejsce klub otrzymuje 122 miliony funtów, natomiast za 17. lokatę &quot;jedynie&quot; 103 miliony.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Czekał bym jednak na skład MU. Oszczędzenie składu nie będzie oznaczać wcale mega totalnych rezerw. Bardziej mi śmierdzi tym co Mou robi najlepiej w tym sezonie czyli remisik ;)
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Mourinho zapowiedział, że na pewno od pierwszej minuty wyjdzie Pogba i ogólnie w pierwszej jedenastce wystawi 3/4 zawodników z podstawowego składu. Reszta to mają być młodziki i rezerwowi.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Czekał bym jednak na skład MU. Oszczędzenie składu nie będzie oznaczać wcale mega totalnych rezerw. Bardziej mi śmierdzi tym co Mou robi najlepiej w tym sezonie czyli remisik ;)
Dokładnie dla tego warto grać 2 DNB jeżeli już ewentualnie X2 do dubelka.
Oni wcale przed własną publicznością nie będą się podkładać . Pewnie wyjdzie 4 z pierwszego składu tak jak mówił jacyś ławkowicze i może 2-3 młodzieżowców. Remis spokojnie mogą ogarnąć a nawet i wygrać.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Obie strzelą w tym meczu wydaje się też sensowym typem jeśli kurs nie jest 1,3 ???? Oczywiście po sprawdzeniu pierw składu żeby nie grać w ciemno. Pierwsza piątka jak dla mnie wygra swoje mecze. Chelsea ustanowi rekord jeśli wygra. Spurs pokazali że nie olewają meczy o nic a Harry walczy o króla. Liverpool &amp; City wiadomo o utrzymanie swoich miejsca dających odpowiednio LM i kwalifikacje LM. Arsenal czekając na potknięcie kogoś z powyższej dwójki też &quot;musi&quot;. Pierwsze dwie drużyny pewnie znów do składu dodadzą jakiś rezerwowych i młodych graczy. Pozostała trójka potraktuje pewnie te mecze jak o mistrzostwo. Jak dla mnie ekipy z miejsc 3-5 jak dobrze zagrają wygrają minimum 2 golami. Chociaż w takich kolejkach aż za piękne by chyba było jak by każdy wygrał ;) Gdzie szukać niespodzianki?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Arsenal-Everton
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.90
Buk Unibet
Analiza: Ostatnia kolejka Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej, w którym Londyński Arsenal na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Evertonu Liverpool. Ekipa gospodarzy jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, ich gra wyglądała ostatnio dobrze, punktowali za 3 w każdym z poprzednich 4 spotkań ligowych, bowiem muszą gonić pierwszą czwórkę do której obecnie się nie kwalifikują, muszą w tym wypadku liczyć na swoje zwycięstwo oraz na wpadki Liverpoolu albo Manchesteru City. Goście natomiast nie wgrają już o nic , mają zapewnioną kwalifikację do piłkarskiej ligi europy , zajmują 6 pozycję i ani z niej nie spadną ani nie awansują dalej, dlatego też według mnie to gospodarze mają tutaj o co grać i powinni mieć znacznie większą motywację żeby zdobyć w tym spotkaniu komplet punktów. Evertonowi ostatnio te spotkania na stadionie Londyńskiego Arsenalu nie wychodziły , przegrywali praktycznie za kązdym razem, biorąc pod uwagę fakt iż goście na wyjazdach grają znacznie słabiej i nie wygrali meczu od 7 poprzednich kolejek to gospodarze od pierwszej do ostatniej minuty powinni kontrolować przebieg tego spotkania, stawiam na wynik 2;1.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Brac Crystal z remisem po 1.6 w totomix i nie narzekac. Skoro final juz w srode to wszystkie sily pojda na LE. Crystal notuje rozne mecze i nawet jakby grali z pelnym skladem MU to by powalczyli(ograli 2:1 CHelsea i niedawno zniszczyli Hull 4:0) Wg mnie warto wziac Crystal z podporka, bo Mou na pewno nie podlozy sie Crystal , bardziej czuc remis w powietrzu.
Do tego moja perełka na jutro. Leicester vs Bournemouth. Leicester wygra 1.9 totomix
Ostatni mecz Lisow u siebie. Z tottenhamem baty ale z Bournemouth, ktore nie gra zle nie powinni sprawic kibicom blamazu. Wg mnie bedzie rehabilitacja i Leicester po ciekawym meczu ogra Bournemouth. Jak mialbym stawiac wynik 3:1 Lisy.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Crystal Palace to calkiem niezly zespol, napewno nie zaslugujacy na spadek. Zrobilo sie nerwowo w pewnym momencie, bo Alan Pardew, nalezy przypominac to nazwisko zanim ktos tego niedowlada umyslowego znowu posadzi na lawce trenerskiej, rozwala kazda druzyne po obiecujacym poczatku, przegrywajac mecz za meczem
Do zatrudnienia tego gamonia przymierzaja sie czasem konoorcja chinskie albo zupelnie niekumaci chairmani typu Jez Moxey w Norwich, ale na szczescie w odpowiedniej chwili wkraczaja kibice i ratuja klub blokujac zatrudnienie Pardew.
Co ciekawe Pardew sam chyba nigdy bezposrednio nie odpowiadal za spadek klubu, zawsze byl poganiany w pore albo uciekal sam i bezposrednio spadku nie mozna mu przypisac, ale zawsze koniec byl taki sam - wszystko zmierzalo w tragicznym kierunku. Czy to Newcastle, Crystal, i inni wczesniej
Gracze Crystal napewno nie sa tacy tragiczni zeby leciec z hukiem, utrzymanie to miniumum, spokojne utrzymanie to z tymi grajkami powinno zawsze byc, to cos lekko ponizej poziomu Southampton. Wszystko zalezy od atmosfery w klubie tam, jak jest dobra to mloca
Kilka lat temu byl taki mecz United - Hull gdzie na United u siebie bylo 2,50 a i tak wygrali 1-0. Pomyslcie, Real u siebie z Granada kurs 3 i co gracie? Taka okazja sie nie powtorzy czy cos tu smierdzi?
Jeszcze bardziej pewne niz to, ze Crystal jutro wygra jest ze kursy na nich spadna, wiec mozna hedgowac.
Jak spadnie np na 1,4 na United to wiadomo, ustawka, mecz zostal ukrecony i United wygra, ale tak sie raczej nie zdarzy. Zadecyduje Mourinho a on zrobi wszystko zeby to przegrac bo ma swoje powody i nic tu go nie przekona zeby powalczyl
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Watford - Manchester City
Mój stosunek, nastawienie i oczekiwania wobec tych dwóch klubów są już na tym forum znane. Od kilku kolejek gram przeciwko Watfordowi i na rożne City. Ostatnio obie serie w dość komiczny sposób się przerwały, ale jutro pora powrócić do reguły.
City (-1,5) @1.70 ✅ ✅ ✅
City powyżej 7,5 rożnych @2.40
⛔ ⛔ ⛔
Hull - Tottenham
Hull podłamane, Tottenham pokazał, że leci na pełnej do końca. Kane powinien przypieczętować króla strzelców. Tak naprawdę różnica trzech klas i jeśli Tygrysy nie mają o co grać, będzie to widać aż nadto.
Tottenham powyżej 2,5 goli @2.48 ✅ ✅ ✅
Manchester United - Crystal Palace
Trochę o tym meczu już napisano, CP ma o co grać. Po ostatnim spotkaniu już jest spokój i powinni tutaj pyknąć odpuszczający Manchester. CP będzie głównie szalać na skrzydłach. Nie wiem jak będzie z golami, bo to w końcu ManU, ale według mnie jest duża szansa na sporo rożnych.
Crystal Palace powyżej 5,5 rożnych @2.48 ✅ ✅ ✅
Unibet
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Witam wszystkich, na dzisiejsze popołudnie zaplanowano mecz ostatniej kolejki Premier League,pomiędzy ekipą Manchesteru Utd który to podejmować będzie zespół Crystal Palace. Sporo dzisiaj spekulacji na temat tegoż wydarzenia,nie tylko na Forum ale także w prasie i necie. Pytanie które nurtuje sporą część graczy to kogo powoła &quot;The Special One&quot; na ostatnie spotkanie w lidze ?
cyt... Jose Mourinho
- Jeden młody piłkarz może grać w środku dobrej i doświadczonej struktury. Nie jesteśmy jednak gotowi, być dać szansę wszystkim na raz. Wprowadzę trzech lub czterech piłkarzy z pierwszego zespołu. To doda doświadczenia, ale jednocześnie oszczędzi zawodników na środę. Nie wiem, czy Wayne zagra. Rozegrał 90 minut w ostatnim meczu, więc prawdopodobnie nie.

... cyt:
Okazję do gry mają otrzymać Joel Pereira, Demi Mitchell, Angel Gomes, Josh Harrop oraz Scott McTominay. Po krótkiej przerwie formę meczową będą również odbudowywać Paul Poga oraz Timothy Fosu-Mensah.

Więc tak, &quot;Czerwone diabły&quot; jako priorytet zapewne mają starcie
z Ajaxem, które pozwoli (przy ewentualnym zwycięstwie) uratować nieco stracony sezon dla piłkarzy, a także samego Mourinho, gdyż wiadomo wszystkim co da im puchar Ligi Europy.

Co do &quot;Orłów&quot; to bedą zapewne walczyć aby uzyskać w lidze jak najwyższą lokatę, co oczywiście wiąże się ze sporym hajsem ...(jak się nie mylę, to kwota rzędu kilkunastu milionów funtów)
W ich składzie również mamy osłabienia, prawdopodobnie nie wystąpi Johan Cabaye, kontuzje stopy złapał Townsed, oraz na ból kolana narzeka Scott Dann.

Podsumowujac powyższe wypociny, wydaje mi się że mistrzowie remisów zagrają dzisiaj bardzo asekuracyjnie i mimo braków kadrowych w obu drużynach będą to kolejne szachy bez polotu.

United - Crystal Palace /under 2.5 &amp; bramki @ 1.84 Unibet ✅
obie drużyny strzelą bramkę / NIE @ 2.14 Unibet ✅
wynik /połowa/ pełne spotkanie / remis/remis @4.90 Unibet⛔

&quot;jeśli moja analiza pomogła ci w czymkolwiek kliknij - dzięki&quot;
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja powiem tak - kiedy takie rzeczy jak &quot;odpuszczenie&quot; wyłapie się i nie robi się z tego szumu to zazwyczaj wchodzi, ale jak trąbią o tym wszyscy to już nie koniecznie. Znając przekorną naturę Mou nie zdziwiłbym się jak by dzisiaj Utd gryzło trawę aby to wygrać, szczególnie skoro już o tym piszą w prasie. Są 2 szkoły - jedna mówi aby przed ważnym meczem oszczędzać się, druga - wręcz przeciwnie po to aby drużyna była w rytmie meczowym. Przed historycznym meczem Barcelona vs PSG w LM Barcelona zagrała wcześniejszy mecz ligowy w najsilniejszym składzie, za to PSG grało rezerwami. Wiemy jak to się skończyło... Oczywiście każdy trener ma inną taktykę i wiele zależy od wielu okoliczności. Uważałbym też na to co mówi Mou na konferencjach przedmeczowych bo to mistrz zasłon dymnych, prowokacji i manipulacji. Nie byłbym zaskoczony gdyby dzisiaj wybiegł najsilniejszy skład. Myślę, że poczekajmy do ogłoszenia składów i tylko wtedy coś tu grajmy.
edit// od wczoraj kursy na Utd maleją. W forBet było wczoraj rano 2,65 do 2,65 dzisiaj jest już 2,35 na Utd i aż 2,90 na Crystal więc tym bardziej należy ostrożnie podchodzić do tematu odpuszczenia przez Mou.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dobra Panowie, to już jest przesada. Połowę waszych wypocin usunąłem, bo to nie są posty warte bycia w tym temacie. Proszę weźcie to pod uwagę. Jeżeli chodzi o większość spotkań dzisiaj to chyba warto czekać na składy. Przede wszystkim warto czekać na składy Evertonu i United, bo tam dostrzegam Value w dwukrotnym graniu na gości. Mam jednak pewien mecz, który dla mnie jest meczem sezonu, a do tego jest warty obstawienia.
Liverpool - Middlesbrough
Wiadomo nie od dziś, że problemem LFC jest granie ze słabszymi drużynami. Dziś jednak rozegrają oni spotkanie, które można nazwać finałem tego sezonu. Wygrana starczy, aby zrealizować cel na ten sezon czyli awans do top4. Przeciwnik teoretycznie słaby czyli najgorzej grający w piłkę zespół - Middlesbrough. Od momentu odejścia Karanki ten zespół zupełnie nie przekonuję i gra fatalnie. 10 spotkań pod wodzą Agnewa i jedynie 6 pkt. Jedyne zwycięstwo to wygrana w &quot;meczu na szczycie&quot; z Sunderlandem 1-0 na własnym boisku. Dzisiaj jadą na Anfield i osobiście nie daję im żadnych szans. Duet Coutinho&amp;Sturridge zagrali świetne spotkanie w ostatniej kolejce w Londynie i można było dostrzec w ich grze zrozumienie czego brakowało przez cały sezon. Coutinho, gdy wrócił po kontuzji stał się prawdziwym liderem Liverpoolu i ciągnie ich do top4. No i na koniec chyba najważniejsze, w bramce zespołu gości nie zagra dziś Victor Valdes czyli moim zdaniem najlepszy ich gracz w tym sezonie. Zastąpi go Brad Guzan czyli doświadczony bramkarz jednak umiejętnościami odstający już od klasy Premier League. Jeżeli LFC uda się strzelić dziś bramkę to jestem zdania, że bez większego problemu rozstrzelają Boro, które dziś z hukiem spadnie z Premier League. Moje propozycje:
LFC (-1.5) - 1.4/unibet ✅ (u mnie w dublu z Realem po 1.71/unibet)
LFC (-2.5) - 1.97/unibet ✅
Powyżej 2.5 i obie nie strzelą - 2.2/sts
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Cześć.

Co myślicie o graniu na undery kartkowe? Na przykład taki mecz Burnley vs West Ham. Mecz o pietruchę, raczej nikt nikomu na wakacje krzywdy robić nie chce. spiny wielkiej nie ma. Under 3.5 kartonika za 1.85 chyba do gry. Ogólnie w tej ostatniej kolejce,w meczach o pietruszkę, undery kartkowe wyglądają spoko, bo chyba nikt gryźć trawy nie planuje. Co myślicie?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Panowie z typem na Tottenham bym uważał. United to United, Mourinho to Mourinho. Nie zdziwi mnie jeżeli się zamurują na swojej połowie i będą bronić bezbramkowego remisu. Do tego dochodzi fakt, że CFC może dzisiaj przypieczętować tytuł mistrzowski i tak naprawdę Totki mogą nie wyjść zmotywowani w 100%. Myślę, że po takim kursie nie warto tego grać. Ja od siebie dodam delikatny becik na dzisiaj. Watford od paru spotkań nie gra praktycznie nic. Zapewnili sobie utrzymanie i tak naprawdę mają &quot;wbite&quot; w pozostałe mecze. Everton jest jedyną ekipą, której pozycja w ligowej tabeli nie ulegnie już zmianie - zakończą sezon na 7 miejscu obojętnie jak będą grali. Co to znaczy? W moim rozumowaniu ten mecz nie będzie typowym spotkaniem, gdzie zawodnicy będą walczyć o każdy 1m2 boiska, a bardziej będzie to spokojnie spotkanie, gdzie Everton powinien zwyciężyć. Lukaku jest liderem w kwalifikacji strzelców mając 3 bramki przewagi nad Kanem i myślę, że on dzisiaj coś ukuje. Ja jednak odpuszczam bet na jego bramkę i idę w stronę underu kartek. Linia wystawiona na 3.5 czyli dość nisko jednak tak jak wspominałem dla mnie to spotkanie będzie bardzo spokojne. Mecze Watfordu potrafią przynieść sporą ilość kartek jak mecz z Hull. Ostatnia kolejka (vs.Leicester) czy spotkanie ze Swansea nie przyniosły nam żadnej kartki. Dzisiaj wyczuwam także spotkanie bez dużej ilości kartek, ponieważ jak wcześniej wspominałem jest to mecz o &quot;nic&quot;.

Under 3.5 kartki - 1.84/unibet
✅
Moja analiza z poprzedniej kolejki. Jak najbardziej przychylam się ku graniu underów w meczach o &quot;pietruszkę&quot;. Warto jednak sprawdzić kto sędziuje dany mecz i jak obie drużyny kartkują. Jeżeli chodzi o mecz WH z Burnley to obie ekipy mają w swoich składach walczaków, którzy łapią kartki. Nie mniej jednak jest to kurs warty grania. Ode mnie polecam grać w stronę Sturridge jeszcze. Dobre dwa ostatnie mecze, jeżeli dziś będzie grał od początku to jestem prawie pewien, że coś ukuje.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Składy MU są i co mówicie??
Że jest wielu debiutantów, z pierwszego składu tylko Pogba, Bailly, Jones, może Lingard i Rooney, ale patrząc na grę tego ostatniego, ciężko powiedzieć, żeby to było wzmocnienie. Reszta graczy to juniorzy, na ławce też wielu juniorów. Powstrzymałbym się przed graniem jakiegoś X2, bardziej poszedłbym w over 2.5 goli lub over kartkowy - młodzi pierwszy mecz, u siebie, będą grali na 120% zaangażowania.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zagrałbym coś na Crystal bo Utd słabiutkim składem, ale ruch kursowy jest na tyle dziwny, że coś czuję, że może być dziwnie... Na teraz w forBet 2,25 na Utd i 3,10 na Crystal wobec wczorajszego 2,65 do 2,65
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Najlepiej odpuścić a nie grać na siłę ???? Mecz o nic i wszystko w nim może być, ewentualnie za drobne dla własnego sprawdzenia się ale nie szukał bym w tym meczu czegoś pewnego do grania.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
No to po kolejce ;) Cudów nie było poza &quot;największym pewniakiem&quot; Crystal Palace ???? ???? ???? Zadziwia mnie że ludzie którzy mają tu reputację 1000+ używają zwrotów o mega pewniakach czy teksty że manager klubu zrobi wszystko by przegrać.
Do następnego sezonu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom