>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

38. kolejka Premier League + Zaległe (08.05-13.05.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
38. kolejka + zaległe spotkania

kursy od: Fortuna

Granie z Premier League zaczynamy już od wtorku, a to z tego względu, że mamy sporo zaległych spotkań, które trzeba rozegrać w tym tygodniu. Chelsea dzięki wczorajszej wygranej nad Liverpoolem 1:0, dalej ma szansę aby zagrać w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. The Blues muszą wygrać swoje dwa spotkania i liczyć na potknięcia Liverpoolu oraz Tottenhamu. Jutro gorąco powinno być w pojedynku Swansea-Southampton. Jesienią obie drużyny nie potrafiły strzelić sobie bramki, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Teraz oba kluby mają po 33 punkty, lecz Swansea mając gorszy bilans bramkowy znajduje się w strefie spadkowej. Ten mecz może zdecydować o tym kto spadnie klasę niżej.
Zapraszam zatem już dziś do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Mecz o sześć punktów
Zaległy mecz pomiędzy Swansea a Southampton będzie niezwykle ważny dla Southampton , ze względu na to , iż jutrzejszy przeciwnik będzie o wiele ,,lżejszy&#39;&#39; pod względem czysto sportowym niż kolejny przeciwnik.
Southampton powinno zależeć na wygraniu spotkania tym bardziej , iż już tą sobotę Święci zmierzą się u siebie z Manchester&#39;em City , a na każde potknięcie ekipy gości będzie czyhała ekipa gospodarzy , która w niedzielny wieczór będzie mierzyło się u siebie z Stoke.
Pod względem kadrowym , jeśli chodzi o absencje , o wiele w korzystniejszej sytuacji jest ekipa gości , w której nie zagra tylko Steven Davis. Z kolei w ekipie gospodarzy nie zagrają m.in. Fer oraz Wilfred Bony.
Samo spotkanie powinno obfitować w bramki. Obydwa zespoły wyjdą zmobilizowane na ten mecz , czego wynikiem powinny być gole po obydwu stronach.
A jeżeli chodzi o zwycięstwo którejkolwiek drużyny , to jednakże kierowałbym się w stronę gości , tym bardziej , iż ostatni mecz z Evertonem był niemal wygrany , jednakże bramka strzelona w ostatnich minutach (!) doliczonego czasu gry przez zawodnika The Toffies , pozbawiła Southampton szansy na wygranie tego meczu.
Z kolei Swansea zagrała kolejny , słaby mecz , znowu przegrywając 1:0 , tym razem z Bournmouth
Tak jak wcześniej wspominałem , w tym meczu nie powinno zabraknąć emocji pod obiema bramkami , jak i ładnych i składnych akcji.
Główny typ: obie drużyny strzelą gola Kurs: 1.92 Fortuna ⛔⛔⛔
Poboczny typ: over 2,5 gola Kurs: 2,26 Fortuna ⛔⛔⛔
WYNIK: 0-1
Bramki;

Mario Gabbiadini 72&#39;
PRZEGRANA
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔



Faworyt musi być tylko jeden !

Oczy wszystkich sympatyków angielskiej ekstraklasy powinny być skierowane na górne części tabeli , gdyż nie tylko w strefie spadkowej drużyny walczą o bardzo ważne cele ,ale także pomimo zdobycia mistrzostwa przez Manchester City , także w okolicach miejsc 3-5 tez toczy się walka o znacznie większe cele , jakimi są udziały w europejskich pucharach.
Chelsea , aby zapewnić sobie udział w tychże elitarnych rozgrywkach , musi wygrywać kolejne spotkania i licząc oczywiście na potknięcie Tottenham&#39;u w meczach z Newcastle i Leicester u siebie.
Pierwszym krokiem w osiągnięciu tego celu będzie wygrana w zaległym spotkaniu , w którym The Blues zmierza się z Huddersfield.
W historii meczy pomiędzy tymi drużynami aż trzykrotnie wygrywali zawodnicy z Londynu , i zaliczyli tylko jedną przegraną , i to prawie 20 lat temu.
Stawiam złotówki przeciwko funtom , że Chelsea przekonywująco wygra mecz , i to przynajmniej różnicą jednej bramki !
Główny typ: handicap 0:1 dla Chelsea Kurs: 1.52 Fortuna ⛔⛔⛔
WYNIK: 1-1
Bramki:

Chelsea: Alonso 62&#39;
Huddersfield: Depoitre 50&#39;​
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Panowie, dlaczego tutaj tak cicho?? Dzisiaj wieczorem (oficjalnie*) WIELKI mecz.
120 mln funtów na stole.
Ciekawostka: &quot;Piłkarzom Southampton anulowano rezerwację hotelu w pobliżu Liberty Stadium, informując, że panuje tam wirus. Ale pozostałe rezerwacje są normalnie przyjmowane. Święci musieli zamieszkać pod Cardiff.&quot;
*Wynik został już ustalony, tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Czegoś takiego nie rozstrzyga się sportowo.
Pierwsza myśl podpowiada Southampton, ale nawet kursy im sprzyjają, a to śmierdzi.
Nie jestem jeszcze gotowy na bet. Monitorujemy sytuację.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Swansea - Southampton
Mecz o być albo nie być. Jedni i drudzy obecnie mają po 33 punkty i żadna z drużyn nie zadowoli się tutaj remisem. Za plecami cały czas walczący i wywierający presję West Brom ze stratą 2 punktów i jakby nie patrzeć dobrej formie, bo od kiedy zwolnili Pardew to na 5 meczów (grali z United, Liverpoolem i Tottenhamem) mają 3 wygrane i 2 remisy. Według mnie w gorszej sytuacji znajduje się Southampton - jeżeli dzisiaj nie wygrają, to w ostatniej kolejce czeka ich mecz z Manchesterem City, gdzie nie ma co się oszukać, ale o punkty będzie ciężko. Trochę lepiej wygląda to w przypadku Swansea, bo ostatni mecz zagrają u siebie z żenujacym Stoke, które spadek ma już zapewniony. Czuje ze nie bedzie tu żadnych kalkulacji i czeka nas otwarty mecz z fajerwerkami. Nie zdziwię się jak typ będzie rozliczony już w 1 połowie.

Swansea - Southampton
BTTS @1.95 bet563
0-1, szanse były... ⛔
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Panowie, dlaczego tutaj tak cicho?? Dzisiaj wieczorem (oficjalnie*) WIELKI mecz.
120 mln funtów na stole.
Ciekawostka: &quot;Piłkarzom Southampton anulowano rezerwację hotelu w pobliżu Liberty Stadium, informując, że panuje tam wirus. Ale pozostałe rezerwacje są normalnie przyjmowane. Święci musieli zamieszkać pod Cardiff.&quot;
*Wynik został już ustalony, tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Czegoś takiego nie rozstrzyga się sportowo.
Pierwsza myśl podpowiada Southampton, ale nawet kursy im sprzyjają, a to śmierdzi.
Nie jestem jeszcze gotowy na bet. Monitorujemy sytuację.
Soouthampton juz wygral ten mecz moim zdaniem. Wyjasnilem zreszta w typach dnia, niczego specjalnie nie ukrywam
Ciekawe czy beda drukowac bo Swansea zapewne sie nie polozy
Taka academia, tyle transferow, ile &#39;wielkich klubow&#39; typu Liverpool czy Manchester United nakarmili. Takich braci sie trzyma
Do tego Nathan Redmond, moj znajomy, przyszla podpora reprezentacji Anglii
Juz to widze jak spadaja
Mozna grac czerwona kartka dla Swansea, karny Southampton, Southampton wygra po golu z karnego
Jedno jest pewne bedzie ciekawie, ciekawe jak przepchna to Southampton bo to ze Swansea nie sprzeda to chyba jasne. Jak dzis Swansea przegra to juz zgineli
PS skad ten cytat o Southampton? Dobre zrodlo
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Soouthampton juz wygral ten mecz moim zdaniem. Wyjasnilem zreszta w typach dnia, niczego specjalnie nie ukrywam
Ciekawe czy beda drukowac bo Swansea zapewne sie nie polozy
Taka academia, tyle transferow, ile &#39;wielkich klubow&#39; typu Liverpool czy Manchester United nakarmili. Takich braci sie trzyma
Do tego Nathan Redmond, moj znajomy, przyszla podpora reprezentacji Anglii
Juz to widze jak spadaja
Mozna grac czerwona kartka dla Swansea, karny Southampton, Southampton wygra po golu z karnego
Jedno jest pewne bedzie ciekawie, ciekawe jak przepchna to Southampton bo to ze Swansea nie sprzeda to chyba jasne. Jak dzis Swansea przegra to juz zgineli
PS skad ten cytat o Southampton? Dobre zrodlo
swansea nie spada bo ?
z tego co sie orientuje to nie może być w premier league 2 drużyn z walii , a Cardiff juz awansowało- czy jestem w błędzie?
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ja mowie of poczatku ze spada. To moze byc kolejny argument.
Ale ja bez tego wiem ze leca. Mysle ze oni juz to wiedza
Nie do pomyslenia zeby obcy zabierali nam miejsca w lidze a tyle zasluzonych klubow kibluje po nizszych ligach
 
uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
To ma sens, taka podmianka Cardiff za Swansea, jeden do jednego.
Ja również idę w stronę tego że Southampton się utrzyma - dziwi mnie tylko to przeciąganie meczu z Evertonem, arbiter dołożył 4 minuty do regulaminowych 90-ciu, a bramka padła w 96 minucie, co mocno skomplikowało sytuację Southampton.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Nic nie zmienial tamten mecz w ich sytuacji. Tyle ze remisujac sprawili jeszcze niespodzianke West Bromowi ktory ma iluzoryczne nadzieje
Gdyby przegrali to wygrywajac dzis musieliby dokupic jeszcze remis z City. A to jesli trzeba da sie latwo zalatwic
Gdyby wygrali to tez musieliby ugrac remis tutaj albo w City jeszcze
Ogromne pieniadze sa na czarnym rynku na Southampton. Jesli to nie wejdzie to te sily rozpieprza cala druzyne, wykoncza trenera, cokolwiek. Bedzie rewolucja taka jak w Crystal Palace jak przegrali z United rok temu - na drugi dzien trener zostal zmuszony do odejscia mimo ze sie utrzymali.
Oni nie podaruja ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
@ 199

@2.00

Użytkownik
Soouthampton juz wygral ten mecz moim zdaniem. Wyjasnilem zreszta w typach dnia, niczego specjalnie nie ukrywam
Ciekawe czy beda drukowac bo Swansea zapewne sie nie polozy
Taka academia, tyle transferow, ile &#39;wielkich klubow&#39; typu Liverpool czy Manchester United nakarmili. Takich braci sie trzyma
Do tego Nathan Redmond, moj znajomy, przyszla podpora reprezentacji Anglii
Juz to widze jak spadaja
Mozna grac czerwona kartka dla Swansea, karny Southampton, Southampton wygra po golu z karnego
Jedno jest pewne bedzie ciekawie, ciekawe jak przepchna to Southampton bo to ze Swansea nie sprzeda to chyba jasne. Jak dzis Swansea przegra to juz zgineli
PS skad ten cytat o Southampton? Dobre zrodlo
Interesujące spostrzeżenia.
Nie sądzisz jednak, że z Championship będzie im jeszcze łatwiej wyciągać największe gwiazdy Świętych?
Jeżeli będzie tak jak mówisz, to też jestem bardzo ciekaw jak rozegrają chociażby mecz z City, żeby to wyszło subtelnie.
Tak czy siak za dużo w tym logiki, więc cuchnie. Pomyśl ile mogą na tym zarobić ludzie postronni.
Cytat z twittera Rudzkiego. Wielki mecz z dwoma Polakami, więc się trochę wysilił. W trakcie sezonu wiele tego typu newsów u niego nie znajdziesz.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Ten mecz moim zdaniem bierze Southampton. Tym bardziej ze cisza od Nathana a probowalem go zlapac poki co bez odpowiedzi
Jesli Redmond dzis nastrzela, bedzie mial znakomita reklame zeby jechac na mistrzostwa - I tak go wezma, ale tez do transferu bo nie oszukujmy sie Nathan bedzie promowany zeby byc wytransferowany za duza sume latem
To nie jest zly chlopak, nie wiem czy nic nie wie czy ukrywa, nie musi nic wiedziec ze sciany beda I&#39;m pomagac
Oczywiscie mozliwe jest ze Southampton dzis przegra I sie utrzyma, tak samo mozliwe jest ze West Brom sie utrzyma, czyli szansa na 1/10000 no aele dopoki pilka w grze ;)
Ale Nathan Redmond gol albo dwa gole goraco polecam!
Jedno jest ciekawe ten mecz jest superinteresujacy I zadecyduje o spadku trzeciej druzyny. Druga jest West Bromwich.
Obserwujcie co sedziowie beda wyprawiac, albo jakies samobojcze ruchy pojedynczych pilkarzy Swansea.
Szkoda Swansea bo trener nawet ladnie to ogarnal I sportowo nie zasluzyli na spadek, ale no wlasnie. Natrafili komus za mocnemu na odcisk I zrobili przeciwko nim spoldzielnie
Ja juz sie zamykam, temat chyba zostal wyczerpany,

z Nathanem sie znam I jak ktos chce zdjecie,autograf, dedykacje, nie ma problem, przy okazji zalatwie
 
uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
&quot;Obserwujcie co sedziowie beda wyprawiac, albo jakies samobojcze ruchy pojedynczych pilkarzy Swansea. &quot;

Właśnie to ciekawi mnie najbardziej - chyba że nie będzie to potrzebne bo mecz od początku &quot;ułoży&quot; się pomyślnie..
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Ja pobieram swansea 1x po 1.60. Żadnych argumentów po stronie gości nie widzę.
swansea nie spada bo ?
z tego co sie orientuje to nie może być w premier league 2 drużyn z walii , a Cardiff juz awansowało- czy jestem w błędzie?
Jesteś w błędzie. Nie ma żadnych przeszkód żeby 2 drużyny walijskie grały jednocześnie w PL.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Swansea vs Święci. Swansea 3.3 fortuna 0:1. mecz do jedynego gola, Święci nie spadną.
Swansea to ogarnie. Bracia Ayew w napadzie , oj bedzie sie dzialo .Redmond ? czy aby podola presji ? Austin ? tez moze nie dac rady. Idę w gospodarzy.
 
uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
Hej,
Ciekawostka przed dzisiejszym wieczorem.
Sprawdziłem kursy na zakończenie sezonu w efortunie przed chwila.

Wczoraj było 4.5 na Chelsea.
Ciekawe co się zmieniło od wczoraj - duża liczba obstawiających na Chelsea 1-4 czy coś innego.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Jako , iż poprzednie typy nie były za bardzo trafne , to w tym poście postaram się , aby nowe były jak najbardziej trafne , lecz te zadanie będzie dość trudne.

Dla Łabędzi z zachodniej części Anglii , wygranie tego spotkania powinno być sprawą priorytetową.
Jednak przeszkodą nie do ominięcia może być bardzo słaba formacja atakująca drużyny gospodarzy , którza w ciągu ostatnich pięciu meczach nie strzeliła żadnej bramki !!!!
Zatem . logicznie rzecz ujmując , kierowałbym się bardziej , iż w tym spotkaniu nie czeka na nas grad bramek , a raczej walka w środku pola oraz dużo sytuacji przed polami karnymi obydwu drużyn.
Wśród absencji w obydwu drużynach nie zmieniło się prawie nic, do gry nadal nie są zdolni Wilfred Bony i Fer w zespole gospodarzy , a w ekipie gości Ibrahim Affelay oraz Martins Indi.
No to czas na podsumowanie : w tym meczu kierowałbym się w stronę remisu 1:1 , bądź też remisu z podpórką w stronę Stoke City, jednakże postawię na mniejszą liczbę goli w meczu.
Główny typ: remis lub wygrana Stoke Kurs: 1.90 fortuna ✅✅✅
Poboczny typ: poniżej 2,5 gola na mecz Kurs:1.8 fortuna ⛔⛔⛔
WYNIK: 1-2
Bramki:

Swansea: King 14&#39;
Stoke: Ndiaye 31&#39; ; Crouch 41&#39;
W 54 minucie karnego nie wykorzystał Shaqiri .

WYGRANA
✅✅✅✅✅✅✅


Zadaniem ,,must have &#39;&#39; Chelsea będzie wygranie meczu z moją z najulubieńszych angielskich drużyn. :puke:
Chelsea raczej nie może już liczyć na awans nawet przez kwalifikacje do Champions League , choć naprawdę zasłużyła na uczestnictwo w jej następnej edycji , a w szczególności w samej końcówce sezonu , nie przegrywając siedmiu meczy pod rząd.
Powodem słabej pozycji podczas całego sezonu były konflikty pomiędzy piłkarzami The Blues a szkoleniowcem , Antonio Conte , który miał nieco inną wizję prowadzenia zespołu od niektórych swoich podopiecznych.
Samo spotkanie powinno być widowiskowym spektaklem obydwu drużyn , które nie mają już zbytnio wiele do stracenia.
Główny typ: przedział bramek 2-3 gola a mecz Kurs: 2.0 fortuna ✅✅✅
Poboczny typ: wygrana Chelsea powyżej 1,5 gola Kurs: 1.89 fortuna ⛔⛔⛔
WYNIK: 3-0
Bramki:

Gayle 23&#39;
Perez 59; 64&#39;
WYGRANA
✅✅✅✅✅✅✅

 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Moje typy:
Burnley - Bournemouth
Idę tutaj w stronę gospodarzy. Bou już o nic nie walczy w sumie Burnley też ma zapewnioną grę w eliminacjach do LE. Uważam jednak, że zwycięstwo na koniec sezonu będzie taką wisienką na torcie dla kibiców Burnley. Fakt ostatnie 4 mecze Burnley to dwa remisy i i dwie porażki jednak wierzę w to, że dziś wygrają szczególnie, że grają u siebie. Bou na wyjeździe na bilans 3Z 6R 9P.
O meczu Newcastle - Chelsea wypowiedział się kolega wyżej i uważam tak jak on, że ten mecz dla Chelsea jest &quot;must win&quot; !!! Kurs może nie rozpieszcza, ale można do doubla dorzucić.
Ostatni typ to United - Watford. Szerszenie spore braki kadrowe w United z kolei poza Lukaku wszyscy zdrowi. Ostatni mecz sezonu przed kibicami zwycięstwo jest potrzebne. Mimo że nie specjalnie jestem zwolennikiem Mou to wierzę w zawodników, że zwycięstwem będą chcieli pożegnać się z kibicami.
AKO 5:08 efortuna
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Huddersfield strzeli gola⛔
Chelsea under 2.5✅
Liverpool under 4.5✅
ManUtd 1X✅
CPalace 1X✅
@3.08
Rashford strzeli gola✅
Burnley - Bournemouth remis do przerwy⛔
@4.67
Swansea 1X⛔
Newcastle +1.5✅
West Ham - Everton under 3.5⛔
@2.61
Burnley - Bournemouth btts✅
CPalace over 1.5✅
ManUtd over 1.5⛔
Newcastle strzeli gola✅
@5.83
Zainwestowałem w te kwity tylko 100pln.
Huddersfield zagra na lajcie gdzie Kanonierzy będą przeć do przodu żeby pożegnać Wengera. Z kontry powinni coś włożyć na swoim terenie.
Chelsea musi wygrać, ale w Newcastle nie gra się łatwo, Sroki w swoim stylu ogrywaly u siebie już drużyny z top 5. Nie zdziwi mnie wygrana gospodarzy, kurs na Niebieskich nie do gry moim zdaniem. Liczę na Beniteza i spółkę jako kibic Liverpoolu.
LFC nie przegra dzisiaj, ale także nie pogromi gości jakimś 5-0, tak mi się wydaje. Brighton gra solidny wyspiarski football. Nie wiadomo czy zagra Mane, wolałbym żeby nie zagrał i wyleczył się na finał ligi mistrzów...
W Manchesterze jeden z meczy o pietruchę. W Watfordzie dużo kontuzji. Myślę że będzie 2-0 dla gospodarzy. Przypuszczam że Rashford zagra w wyjściowej 11 a management Czerwonych Diabłów zaoszczędzi 75 000 funtów i nie wystawi Alexisa w pierwszej 11.
Edit: Rashforda nie ma w składzie to cofam ten zakład i coś na live pykne.
CPalace u siebie solidne. Myślę że będzie to fajny dla oka, ofensywny mecz, może 2-1 albo 2-2?
W Burnley także przewiduje fajne widowisko. W meczach z udziałami tych drużyn bardzo często padał btts ale także remis do przerwy w meczach z innymi drużynami Premier League. Pachnie mi tu remisem do przerwy trochę bardziej niż @ft.
Swansea zaprzepaścili szansę a może jej nie mieli... Dzisiaj bez stresu moim zdaniem nie przegrają na własnym podworku, Stoke jest cinkie jak barszcz w barze mlecznym.
W West Hamie meczyk na lajcie, nie sądzę żeby padł grad goli, nie wiem co więcej napisać ????
Lajtowe typki dla podniesienia emocji!
Powodzenia!
YNWA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom