>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

39 Kolejk Championship

Status
Zamknięty.
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Rotherham - Sheffield Wed 0-2 ✅
Typ: 2 1,54 Unibet

Sytuacja dla gospodarzy tego spotkania jest już jasna. Na siedem kolejek przed końcem sezonu ekipa z New York Stadium jest już pewna spadku do League One. Na dzień dzisiejszy mają 17pkt na swoim koncie i brak widoków na utrzymanie się w lidze nawet z czystko matematycznej strony. Ostatni mecz, jaki wygrał zespół gospodarzy miał miejsce 14ego stycznia. Jeśli chodzi o gości to są oni w zdecydowanie lepszej sytuacji. Tylko 1pkt dzieli ich od szóstego miejsca dającego możliwość rozegrania play offów o awans do PL. Dlatego też mam nadzieję że dzisiejszy mecz będzie jedynie formalnością i komplet punktów trafi do ekipy z Hillsborough Stadium.
Brighton - Birmingham 3-1 ✅
Typ: 1 1,56 Unibet

Gospodarze na miejscu drugim. Jeden z dwóch kandydatów do bezpośredniego awansu do PL. W tym sezonie radzą sobie po prostu świetnie. Jedynie 1pkt straty do pierwszego Newcastle i aż 9pkt przewagi nad miejscem trzecim. W poprzednim sezonie zajęli właśnie miejsce 3 mając tyle samo punktów co drugie Middlesbrough, przegrywając jedynie różnicą dwóch bramek. W półfinale play offów ulegli zespołowi Sheffield Wed, który zresztą przegrał w finale z Hull City.
Myślę że tym razem nie dadzą sobie odebrać awansu, tym bardziej walcząc do końca o miejsce pierwsze.
Bilans spotkań gospodarzy na własnym stadionie to - 15/3/2, strzelając przy tym 41 bramek i tracąc jedynie 11.
Goście mają przewagę 6pkt nad miejscem dającym spadek. Tak jak pisałem wcześniej jest jeszcze kilka kolejek do końca więc w ich przypadku jeszcze wiele może się wydarzyć. Podejrzewam że remis w dzisiejszym meczu wzięli by w ciemno jednak sądzę że szanse na ugranie chociaż by jednego punktu są tu bardzo niewielkie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Regionalliga Bavaria
Godz: 20:45
Spotkanie: Preston North End F.C. - Bristol City F.C.
Typ: Preston North End F.C.
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 40 kolejkę angielskiej Championship.
W ciekawym spotkaniu na Deepdale zmierzą się ze sobą miejscowe Preston North End Football Club a w gości przyjedzie drużyna Bristol City Football Club.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 39 meczach zdobyli 58 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na pozycji 21 ze zdobytymi 41 oczkami w swoich 39 rozegranych spotkaniach.
Preston North End F.C. w tym sezonie ligowym u siebie 10 zwycięstw, 5 remisów oraz 5 przegranych z bilansem bramkowym 33-22 zaś Bristol City F.C. w delegacjach 3 wygrane, 4 remisy oraz 13 porażek i bilans bramek 25-34.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy grają u siebie bardzo dobrze posiadając obecnie na swoim terenie dobrą serię a goście na wyjazdach grają bardzo słabo i tracą sporo goli co moim zdaniem skończy się dla nich w tym spotkaniu porażką z dobrze grającymi przed swoją publicznością gospodarzami.
✅ 5:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Huddersfield - Norwich 3-0 ⛔ Słabo
Typ: BTS 1,82 Unibet

Gospodarze spotkania są na czwartym miejscu z dorobkiem 71pkt. Do miejsca drugiego, premiowanego bezpośrednim awansem tracą 10 pkt. Nad miejscem 7, czyli tym które nie daje szansy na play offy o awans mają 7pkt przewagi. Na pierwsze dwie lokaty już raczej nie mają co liczyć. Nie wieże aby teraz, w kluczowej fazie rozgrywek zespoły Brighton i Newcastle złapały aż taki spadek formy i dały sobie wydrzeć awans. Z drugiej strony szansa na spadek w tabeli o 3 oczka jest cały czas całkiem realna. Wniosek z tego taki że trzeba uważać i dopisywać punkty do swojego konta. Gospodarze są również czwartą najlepiej grającą drużyną na swoim terenie, bilans w meczach 13,2,4 oraz w bramkach 27/17 wygląda całkiem nieźle.
Jeśli chodzi o gości to zespół Kanarków zajmuje 10 miejsce i cały czas ma realną szansę na zajęcie któregoś z miejsc barażowych, chodź by tego zajmowanego przez dzisiejszych przeciwników. Niestety chodź na swoim terenie radzą sobie bardzo dobrze to spotkania wyjazdowe nie wyglądają już tak kolorowo. Uwzględniając jedynie wyjazdy są na miejscu 20 z bilansem 4/5/11 oraz 24/40.
Podsumowując myślę że chociaż to gospodarze są dziś faworytem to spotkanie nie powinno być wcale zbyt łatwe. Pomimo iż Kanarki tracą sporo goli na wyjazdach potrafią je też strzelać. Liczę że dziś też zdołają tego dokonać.

Newcastle - Burton 1-0 ⛔
Typ: LB gospodarze over 1,5 1,57 Unibet

Krótko. Ekipa z St James Park wciąż rywalizuję z Brighton o miejsce pierwsze. Ostatnio mieli kilka &quot;potknięć&quot; w postaci dwóch remisów oraz porażki, jednak nadal są w grze o najwyższą stawkę.
Zespół Burton zajmuje pozycję 19 i ma 4 pkt przewagi nad strefą spadkową także utrzymania jeszcze pewni być nie mogą.
Być może sprawią dziś niespodziankę i wydrą Srokom jakieś punkty?
Zobaczymy. Przede wszystkim liczę na dwie bramki gospodarzy którzy nastrzelali ich w tym sezonie już 72! co jest najlepszym wynikiem w lidze i daję 1,8 bramki na mecz.
 
N 22

nika8332

Użytkownik
A moja głupia teoria spiskowa na Sroki do końca sezonu to spoglądać co robią , wiem zostało 6 kolejek ale awans praktycznie jest .Od pozycji 3 zespoły zrozumiały już raczej ze tylko baraże im zostają , widać to po wynikach .
Takie pytanie co srokom da to pierwsze miejsce w lidze ?-moja odp .kompletnie nic . Ale za to firmy bukmacherskie stracą za zakłady długoterminowe ze Newcaastle wygra championship.
Wiem wiem bredzę, ale czystość gry już dawno przestałam wierzyć
zycze powodzenia w typach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom