>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. Grand Prix Azerbejdżanu [27 - 29 kwietnia 2018]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Grałem zwycięstwo Hamiltona ale bardziej na czuja bo na tym torze wszystko może się zdarzyć i to co się stało pod koniec to naprawdę niesamowite ???? miałem wrażenie jakby to wszystko działo się pod mój bet najpierw Grosjean którego miałem w ako że nie ukończy sugerując się typem kolegi wyżej potem błąd vettela i nagle przebitopona Bottasa .. Nieprawdopodobne!
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grałem zwycięstwo Hamiltona ale bardziej na czuja bo na tym torze wszystko może się zdarzyć i to co się stało pod koniec to naprawdę niesamowite ???? miałem wrażenie jakby to wszystko działo się pod mój bet najpierw Grosjean którego miałem w ako że nie ukończy sugerując się typem kolegi wyżej potem błąd vettela i nagle przebitopona Bottasa .. Nieprawdopodobne!
Milo nam to slyszec :fistbump::cash: Zachecam do aktywnej dzialanosci w dziale podczas kolejnych weekendow GP :] Sam wyscig cos niesamowitego. Myslalem ze w porownaniu do zeszlorocznego poziomu emocje bedzie trudno dorownac ale jednak na szczescie sie mylilem. Red Bulle bez komentarza.. Na Verstappena w tym sezonie smialo mozna mowic Maldonado. Czara goryczy powoli sie przelewa i atmosfera robi sie coraz bardziej gesta. Najwiekszy pechowiec zdecydowanie Valtteri Bottas chociaz Grosjean z Finem przegral w tej kategorii o wlos :fubar:
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Perez moze stracic podium za nielegalne uzycie DRSu tuz po restarcie. Trwa dochodzenie w tej sprawie. Grozi mu kara doliczenia 5 sekund do koncowego rezultatu i spadek na 5 pozycje.
Edit:
Perez uruchamiał w niewłaściwy sposób DRS o godzinie 16:53 oraz 16:55 – do obu zdarzeń doszło więc w połowie wyścigu.
O podobne przewinienia podejrzani są także Lance Stroll oraz Kevin Magnussen. Duńczyk będzie musiał się także wytłumaczyć z incydentu z udziałem Pierre&#39;a Gasly&#39;ego.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Szczerze mówiąc kiedyś myślałem, że Verstappen wyląduje w Ferrari albo Mercedesie i będzie najlepszy ale po tym co ten gość wyprawia od dłuższego czasu to zmieniłem zdanie o nim o 180 stopni. Ja rozumiem, że odwaga to istotny czytnik jeśli chcesz być najlepszy ale bez przesady, kiedyś swoimi dziwnymi manewrami przy wyprzedzaniu psul wyścig innym kierowca a teraz to co wyprawia to jest niepojęte, on w ogóle nie panuje nad emocjami podczas wyścigu i traci głowe..
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Siergiej Sirotkin otrzymał karę przesunięcia +3 pozycje na starcie do wyścigu o Grand Prix Hiszpanii. To efekt kolizji z Sergio Perezem tuz po starcie wyscigu.
Sędziowie dopisali punkty karne również Kevinowi Magnussenowi, a także doliczyli dziesięć sekund do jego końcowego rezultatu. Duńczyk podczas walki z Pierrem Gasly po ostatniej neutralizacji doprowadził do kolizji, przez którą zarówno o jak i Francuz spadli wgłąb stawki. Kierowca Haasa otrzymał dwa punkty do swojej superlicencji i w chwili obecnej posiada ich już osiem. W przypadku zebrania kolejnych czterech, Magnussen zostanie zawieszony na jedno Grand Prix.
Ricciardo i Verstappen
dostali od sędziów reprymendę za spowodowanie kolizji.
Sergio Perez jednak zachowa podium i nie zostanie nalozona na niego zadna kara za nieprawidlowe uzywanie DRS. Tak samo wyglada sprawa ze Strollem.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Jeżeli chodzi o typy to ciężki weekend. Co prawda główny typ wszedł ale tak czułem że granie H2H dziś to czysta loteria ???? Bardzo fajny wyścig myślę, że każdy kto oglądał do końca tego nie żałował. Wielka szkoda Bottasa bo pojechał solidny i czysty wyścig, wytrzymał bardzo długo na jednym komplecie opon i tylko przez pecha nie wygrał tego wyścigu chociaż z drugiej strony miał masę szczęscia, że w ogóle się w takiej sytuacji znalazł. O Maxie już zostało powiedziane chyba wszystko. Jasne, taki kierowca ubarwia rywalizacje ale jak długo jeszcze można przymykać oko na to co on wyprawia na torze? Sam talent i młody wiek nie wystarczy. Jak sie chłopak nie opamięta to skończy jak Maldonado a byłaby wielka szkoda bo jest to kierowca o znacznie większym potencjale niż szalony Pastor.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
GP Azerbejdżanu - wyścig niedziela 14:10
Kierowca, który zostanie sklasyfikowany w GP:

Grosjean niesklasyfikowany @ 3.20 ✅
Magnussen niesklasyfikowany @ 3.20 ⛔
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Mialem pograc zaklad ze po prostu przynajmniej jeden Haas nie ukonczy wyscigu po kursie 1.90 ale jak sobie rozbije stawke na te dwa bety po rowno to nawet jak jeden nie dojedzie to z moich obliczen kurs mi wychodzi 2.20 a zawsze jest szansa ze na przyklad oba nie ukoncza ???? Uwazam, ze Grosjean jest glownym faworytem do tego aby wyscigu nie ukonczyc. Kwalifikacje zakonczyl nie przejezdzajac nawet jednego pomiarowego okrazenia przez problemy z hydraulika w jego aucie. Do tego ogladalem wszystkie treningi i nie wygladalo to dobrze. Bardzo duzo bledow na dohamowaniach, przestrzelone zakrety i wyjazdy na pobocza tak w skrocie mozna powiedziec o tym co tam sie dzialo. No i oczywiscie glowny punkt programu czyli liczne narzekania przez radio na samochod.. Do tego jest to tor uliczny gdzie mamy bardzo blisko bandy. Maly blad i konczymy udzial w imprezie z uszkodzonym zawieszeniem. Przekonal sie o tym bolesnie podczas FP3 Sirotkin ktory rozbil swojego Williamsa. Magnussen w kwalifikacjach tez nie mogl powalczyc o dobra pozycje po tym jak w Q1 jakis duzy element odpadl z jego samochodu. Obaj beda sie przebijac z konca stawki i co prawda mamy tutaj mega dluga prosta ale akcji na torze nie powinno zabraknac i mysle ze przynajmniej jeden Haas nam tutaj nie dojedzie do mety.
Alonso Fernando - Stroll Lance ✅
Kurs: 1.60
Bukmacher: 1xbet/Millenium

Dodatkowo jezeli mialbym pograc jakas pare na wyscig to wybralbym Alonso ze bedzie wyzej niz Stroll. Typ raczej na czuja bo wiadomo ze dluga prosta premiuje tutaj bolid Williamsa ktory jest napedzany silnikiem Mercedesa ale mysle ze McLaren w wyscigu lepiej bedzie sie spisywal niz to mialo miejsce w kwalifikacjach i nawet przy niedoborach mocy Renault stary mistrz Alonso lepiej powinien sobie poradzic od ogorka/pay drivera Strolla.

Bottas Valtteri - Ricciardo Daniel ⛔
Kurs: 1.75
Bukmacher: Millenium

Red Bull mial najlepsze tempo na dlugich przejazdach podczas symulacji wyscigu w treningach a strata na starcie do Fina do tylko jedna pozycja. Dodatkowo RIC uskrzydlony wygrana w Chinach powinien tutaj spokojnie powalczyc o podium z Mercedesami.
Sorry, że tak późno wtrącam swoje trzy grosze, ale dopiero teraz w wątek wszedłem.
Mała uwaga, graj następnym razem kurs @1,9 (na to że jeden z kierowców nie ukończy wyścigu), bo jak zagrałeś 2 typy po @3,2, to niestety ale kurs jaki zagrałeś to @1,6 (matematyki nie oszukamy:p)
Pozdro
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Sorry, że tak późno wtrącam swoje trzy grosze, ale dopiero teraz w wątek wszedłem.
Mała uwaga, graj następnym razem kurs @1,9 (na to że jeden z kierowców nie ukończy wyścigu), bo jak zagrałeś 2 typy po @3,2, to niestety ale kurs jaki zagrałeś to @1,6 (matematyki nie oszukamy:p)
Pozdro
Dzieki za uwage :highhive: Pozniej dopiero sie doliczylem bo mi sie nie zgadzalo ale juz nic nie chcialem mieszac. Oczywiscie masz w 100% racje :eek:kay:
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wyścig super, aż obejrzałem sobie drugi raz. tylu dramatów juz dawno nie było , tak samo jak niespodziewanych rozstrzygnięć. Kto by pomyslał że Leclerc bedzie tak wysoko w punktach a Perez stanie na podium ( chociaz musze przyznac ze typ na kierowcę różowych na podium od wczoraj miałem w głowie, tyle ze bardziej w kierunku Ocona szedłem) . Bottas miał już prawie win w kieszeni ale przejechał po odłamkach innego bolidu i szczerze mówiąc położył mi fajna kasę. Kimi konsekwentnie robił swoje, chociaż z Estebanem to mógł sie inaczej zachować bo miejsca tam nie było a był z tyłu mimo wszystko. Przez to zepsuł wyścig Estebanowi i fajny typ z kursem. Ale najlepszy numer mimo wszystko odstawiły Byki. Tak naprawde trudno mówić o winie któregoś z kierowców ale bardziej chyba Maxa. W punktach w końcu Williams ale to raczej zasługa toru i niekonieczie wysokich temperatur oraz fury szczęscia lub nieszczęscia innych. Teraz czas na Barcelone i pierwszy trening Roberta. Oglądanie obowiazkowe.
 
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
No i właśnie dlatego obstawianie par w wyścigach (no może nie wszystkich) jak dla mnie mija się z celem. Lepiej już iść w kierunku że ktoś nie dojedzie tym bardziej w takich wyścigach i mając na uwadze to co robi Maxiu. Samego mnie kusiło żeby postawić na to że nie dojedzie i teraz trochę żałuję. Zresztą Pan Roman odwalił jeszcze większy cyrk. Jak można taki numer zrobić jadąc za SC.
Jestem też ciekaw czy jest jakiś bukmacher, który wystawia kursy na to ile razy wyjedzie SC? Dla mnie to że wyjedzie wczoraj co najmniej dwa razy było pewniakiem.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
No i właśnie dlatego obstawianie par w wyścigach (no może nie wszystkich) jak dla mnie mija się z celem. Lepiej już iść w kierunku że ktoś nie dojedzie tym bardziej w takich wyścigach i mając na uwadze to co robi Maxiu. Samego mnie kusiło żeby postawić na to że nie dojedzie i teraz trochę żałuję. Zresztą Pan Roman odwalił jeszcze większy cyrk. Jak można taki numer zrobić jadąc za SC.
Jestem też ciekaw czy jest jakiś bukmacher, który wystawia kursy na to ile razy wyjedzie SC? Dla mnie to że wyjedzie wczoraj co najmniej dwa razy było pewniakiem.
Ja tam nie narzekam na Grosjeana.. ???? Co do typow na ilosc wyjazdow SC oczywiscie sa tacy bukmacherzy ktorzy wystawiaja na to kursy. Wyscig mega. Duzo zwrotow akcji i niespodziewanych wydarzen. Pary mozna grac ale raczej na kwalifikacje chociaz mowie w tym roku troszeczke slabo jesli chodzi o ten aspekt u bukow :headbang:
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
No i właśnie dlatego obstawianie par w wyścigach (no może nie wszystkich) jak dla mnie mija się z celem. Lepiej już iść w kierunku że ktoś nie dojedzie tym bardziej w takich wyścigach i mając na uwadze to co robi Maxiu. Samego mnie kusiło żeby postawić na to że nie dojedzie i teraz trochę żałuję. Zresztą Pan Roman odwalił jeszcze większy cyrk. Jak można taki numer zrobić jadąc za SC.
Jestem też ciekaw czy jest jakiś bukmacher, który wystawia kursy na to ile razy wyjedzie SC? Dla mnie to że wyjedzie wczoraj co najmniej dwa razy było pewniakiem.
na 1xbet widziałem możliwość obstawiania ile razy SC będzie na torze ale niestety nie były to linie over/under a dokładna ilość i chyba były 3 typy: dokładnie 1,2 lub 3 razy. Pewnie na każde GP mają to w ofercie.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Specjalne podziekowania za swoj wklad i merytoryczne wypowiedzi w ten weekend dla:
mark1973
kobe28
szczypior1983


Juz za 2 tygodnie 11-13 maja widzimy sie w Hiszpanii! Przypominam, ze w 1 sesji treningowej jezdzic bedzie Robert Kubica.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom