>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. Grand Prix Rosji [28 -30.04.2017]

Status
Zamknięty.
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Ja mam na dzisiaj coś takiego. Wydaje się, że trzy pewniaki i jedno zdarzenie 50/50. Mianowicie.

Groesjean - Ocon - 2 z kursem 1,4
Massa - Stroll - 1 z kursem 1,14
Alonso - Vandoorne - 1 z kursem 1,25
Kvyat - Sainz Jr. - 2 z kursem 1,7
W Totolotku AKO 3,39

Co myślicie o pojedynku Kvyata z Sainzem? Hiszpan da radę? Rosjanin niby u siebie, większa motywacja, ale i to może go zgubić. Wiadomo nie od dziś, że popełnia głupie błędy, może gdzieś polecieć na którymś z zakrętów. Sainz jeździł lepiej w treningach, a tu nagle jest za Ruskim w kwalifikacjach, dla mnie małe zaskoczenie. Startuje dwie pozycje za Kvyatem, jednak myślę, że może go wyprzedzić. Jakie jest wasze zdanie?

Dorzucam jeszcze Pereza w 10. Powinien tam być, jeździ dobrze i regularnie.
Sergio Perez zajmie miejsce w pierwszej 10 kursem 1,45
Szkoda, że nie można łączyć w Totolotku takiego zdarzenia z innymi, jednak myślę, że ten typ można grać grubo.
 
ranczo0123 455,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na bet365 widze taki zaklad: Roman Grosjean zostanie sklasifikowany: NIE @ 2.5 czy to jest ten sam zaklad?.

Robson// Tak, ten sam. Ale Expekt rozlicza na plus ów zakład nawet w przypadku gdyby Grosjean nie wystartował do wyścigu. Pozdrawiam
Robson mylisz sie. Jak nie wystartuje do wyscigu to robia zwrot. wiem bo gralem ze nie ukonczy Grosjean wyscigu w Brazylii 2016 kiedy to Romek rozbil sie jeszcze przed wyscigiem i nie pojawil sie na starcie. Mowi nam o tym ich punkt regulaminu &quot;Pierwsze wycofanie - kierowcy muszą wziąć udział w okrążeniu rozgrzewkowym. Zakłady są rozpatrywane na podstawie numeru okrążenia, w któm dany kierowca wycofa się. Jeśli dwóch lub kilku kierowców wycofa się podczas tego samego okrążenia, obowiązują zasady &#39;dead heat&quot;.&quot;
Fernando Alonso zostanie sklasyfikowany?
Typ: TAK @ 1,55
O ile typ na Strolla rozumiem i popieram o tyle tego na Alonso juz nie. McLaren to zlom kompletny. Racjonalnych argumentow za tym typem nie widze. jest to typowe 50/50. moze sobie dojedzie a moze sie zepsuje i nie dojedzie. Nie moge znalezc jego wypowiedzi przed GP Rosji ale na relacjach z treningow lub kwalifikacji wydaje mi sie ze komentatorzy powiedzieli ze Alonso w wywiadzie mowil ze dojechanie do mety wyscigu w GP Rosji bedzie cudem. Oczywiscie moze sie zdarzyc ze faktycznie Fernando w koncu ukonczy wyscig ale dla mnie to pelen random.
Typ: Grosjean nie ukonczy wyscigu
Tutaj w pelni zgadzam sie z kolegami wyzej i rowniez to gram. Romain caly weekend z problemami z bolidem. Jak twierdzi zespol sami nie wiedza gdzie lezy problem i nie potrafia go rozwiazac. Tak bylo przed kwalifikacjami po treningach i bylo to bardzo widac podczas czasowki. Ostatni, najgorszy czas mowi sam za siebie. Wyscig jest bardzo dlugi i wymagajacy. Nie widze tutaj Grosjeana na mecie..
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Rosji - wyścig niedziela 14:00
Carlos Sainz - Kevin Magnussen 1 @ 1,68✅✅10-13
Sergio Perez - Esteban Ocon 1 @ 1,55✅6-7
AKO @ 2,27 po podatku Milenium

Sainz dużo lepszy niż Magnussen, startują obok siebie bo Sainz kara +3 w tył... W Bahrajnie nie dojechał przez swój błąd bo wjechał w Strolla. Sainz jednak to kierowca na top10. Magnussen może mieć ciężko o punkty dzisiaj.

Perez w Rosji czuje się świetnie, mowa o torze oczywiście. W 2015 roku pokazał tutaj kawał dobrego ścigania i zajął 3 miejsce. Rok temu 9 msc, sam w komentarzu mówi, że lubi tutaj się ścigać.
Chciałem grać najpierw Pereza w parze z Hulkenbergiem, ale po zastanowieniu myślę, że jednak Hulk może w końcu pojechać dobry wyścig więc zdecydowałem się, że Perez lepszy od Ocona, a kursy wclae nie jakieś zróżnicowane. Wszyscy startują obok siebie, a z tego grona jednak tych trzech kierowców najsłabiej wygląda Ocon wg mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 531

albuquerque

Użytkownik
Liczba zawodników, którzy nie ukończą 1. okrążenia? 1 i więcej. @2.07 (po opodatkowaniu) Fortuna
e/ Alonso na rozgrzewkowym, Grosjean i Palmer kolizja ✅ ✅ ✅
Długa prosta i 2 zakręt, na którym co roku bardzo dużo się dzieje.
2014:
&quot;Szalony początek
Rosberg wystartował szybciej i w drugim zakręcie próbował wyprzedzić Hamiltona, jednak zblokowane koła i wyjazd poza tor sprawiły, że sędziowie kazali mu oddać pozycję. Ponadto w trakcie tego błędu Niemiec tak bardzo uszkodził opony, że już po pierwszym okrążeniu zjechał po nowy komplet pośrednich opon.
Z tyłu było sporo zamieszania i w trzecim łuku zdarzały się nawet 4 auta jadące bok w bok. Ostatecznie najlepiej po pierwszym okrążeniu odnalazł się Magnussen, który wszedł do pierwszej dziesiątki oraz Vettel, który był dziewiąty – przed Ricciardo. Później kierowcy Red Bulla rzucili się do odrabiania strat i szybko poradzili sobie z kierowcami Toro Rosso wchodząc na miejsca 6 i 7.&quot;
2015:
&quot;Chaotyczny start, awaria Rosberga
Wszystko rozpoczęło się od dość chaotycznego startu. Bardzo dobrze ruszył Raikkonen, dzięki czemu przeszedł od razu na trzecią lokatę, spadł za to Vettel – na piąte miejsce. W drugim zakręcie przyczepność tymczasem stracił Nico Hulkenberg, w którego uderzył Marcus Ericcson. Przy okazji &quot;oberwał&quot; Max Verstappen, co przebiło jego oponę. Cały incydent spowodował wyjechanie samochodu bezpieczeństwa i chwilowo zawiesił walkę na torze.&quot;
2016:
&quot;Dramatyczny start
Wszystko jednak zaczęło się bardzo dużym zamieszaniem na starcie. O ile samo ruszenie z miejsca nie przyniosło żadnych zmian w stawce to wystarczył dojazd do drugiego zakrętu, by w powietrze wzniosły się iskry, odłamki włókna węglowego, a poziom testosteronu osiągnął swój zenit. Gdy Sebastian Vettel przymierzał się do wyprzedzania Ricciardo po wewnętrznej, nagle w tył jego bolidu uderzył Daniił Kwiat. Ucierpiał również Ricciardo ale do apogeum doszło w najdłuższym wirażu na torze, gdy Kwiat po raz kolejny uderzył Niemca, który wylądował w barierach. Komentarz Vettela do incydentu był w większości niecenzuralny, a oba Red Bulle musiały zjechać po nowe skrzydła i opony.
W tyle stawki doszło również do kraksy pomiędzy Hulkenbergiem, Haryanto, jak również nieco wyżej ucierpiał Perez. Wszystkie te incydenty spowodowały najpierw wirtualną neutralizację, a chwilę później wyjazd samochodu bezpieczeństwa. Porządkowym zajęło kilka minut uprzątnięcie odłamków i bolidów, w tym czasie Vettel za sterami skutera powrócił do boksów, by wyjaśnić z kilkoma osobami swoją kraksę.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom