>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [01.11.2017]- środa

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Wszystkie oczy zwrócone na Neapol i Londyn, co nie może dziwić.
Fajnie zapowiada się rewanż w Hiszpanii, gdzie Sevilla na pewno nie zostawi tak łatwo tego jakie bęcki dostała w Moskwie. Bardzo ważny mecz w kontekście awansu.
Liverpool, BVB i Szachtar do jednej bramki. Ukraińcy nie mają prawa stracić punktów.
Grupa G jak zawsze na propsie i czekają nas kolejne dwa mega wyrównane spotkania.

Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
p-z. 123,1K

p-z.

Użytkownik
Liverpool - Maribor | over 3.5 gola (1.46) Fotruna
4 gole i Liverpool u siebie, moim zdaniem to powinno wejść bez większych problemów, gdzie na wyjeździe udało się strzelić 7 bramek.
Sevilla - Spartak Moskwa | 0-15 minuta X (1.44) Fortuna

Przed Sevilla ważne spotkanie i rehabilitacja za ostatnią porażkę, ale moim zdaniem Spartak nie da sobie tak łatwo strzelić i myślę, że przez pierwsze 15 minut utrzyma się wynik remisowy.

A co do meczu Tottenhamu i Realu jak myślcie warto tam iść w stronę rzutów rożnych???

 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Myślę, że można spróbować zagrać Besiktas po takim kursie. Jutro jak wygrają to zapewnią sobie awans. Grają w Lidze mistrzów naprawdę dobrze, czego nie można powiedzieć o Monaco, które jest kompletnie przemeblowane. Do tego nie zagra Falcao. Jednak głównym powodem, dla którego warto grać Besiktas jest własne boisko, na którym wiadomo jaka atmosfera panuje i na którym praktycznie nie przegrywają.
 
V 21

valixen

Użytkownik
Co do meczu na Wembley Stadium to polecam troszkę inny typ niż zwykły 1 X 2...a dokładnie:
Zakład bez zwycięstwa 2-drużyny TYP: X @ 2.01 Bukmacher Totolotek ( na czas LM jest bez podatku jak jest kurs 2+ zatem akurat tutaj ten typ jest idealny).
Czemu tak? A to dlatego, że remis będzie odpowiedni dla obu drużyn ponieważ zwiększy to szansę dla obu drużyn na dalszy awans. Wiadomo, że mecz z drużyną z Cypru to obie drużyny mogą sobie dopisać 3pkt...więc zostaje tylko BVB, a jak każdy dobrze wie piłkarze z Dortmundu ostatnio coś kiepsko grają więc mogą nawet z nimi wygrać...no ale nie o tym mowa. Mowa o tym, że nawet jak z nimi przegrają to i tak będą wyżej..
Teraz w tabeli BVB ma 1pkt więc 6 pkt mniej niż dwie pierwsze drużyny zatem jak pierwsza dwójka z tabeli zremisuje w tym meczu, a potem wygrają z Nikozja to będą mieć 11pkt...a Borussia jak wszystkie mecze wygra to i tak będzie mieć mniej punktów, a dokładnie 10.
Popieram ten typ przez wygraną gości ponieważ jak każdy wie , Królewscy potrafią się zmobilizować na LM i grają tam o wiele lepiej niż w La Liga...w ogóle jak by to był inny klub. Więc jak Real tutaj wygra to mamy zwrot...taki zabezpieczający....
Oczywiście gram też czysty remis po kursie @ 3.70 również w Totolotku bez podatku ;)
Co do stawek to pierwszy typ gram 9/10 , a drugi 2/10.
 
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
Sporting-Juventus typ 2 kurs 2.05
Nie lekceważyłbym Sportingu. Są w świetnej formie i u siebie są w stanie nawiązać walkę z największymi drużynami jak Real czy Barca. Wyjdą na ten mecz zmotywowani, wspierani dopingiem swoich fanów i ze świadomością że to dla nich ostatnia szansa żeby powalczyć o awans. Zresztą w ostatnim starciu tych ekip w Turynie Juve dopiero w końcówce zapewniło sobie wygraną, a Sporting w tym meczu nawet objął prowadzenie. Oczywiście to Stara Dama pozostaje faworytem ale kurs trochę ryzykowny bo Lwy nie są bez szans. Bardziej tutaj widzę jakiś over bramek/bts.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Sporting-Juventus typ 2 kurs 2.05
Nie lekceważyłbym Sportingu. Są w świetnej formie i u siebie są w stanie nawiązać walkę z największymi drużynami jak Real czy Barca. Wyjdą na ten mecz zmotywowani, wspierani dopingiem swoich fanów i ze świadomością że to dla nich ostatnia szansa żeby powalczyć o awans. Zresztą w ostatnim starciu tych ekip w Turynie Juve dopiero w końcówce zapewniło sobie wygraną, a Sporting w tym meczu nawet objął prowadzenie. Oczywiście to Stara Dama pozostaje faworytem ale kurs trochę ryzykowny bo Lwy nie są bez szans. Bardziej tutaj widzę jakiś over bramek/bts.
Znowu musze odpowiedzieć, piszesz że nie lekceważyłbyś Sportingu, a typujesz zwycięstwo Juve, po czym piszesz ze widzisz jakis over lub bts, troche to niemerytoryczne jakos nie trzyma się kupy że tak brzydko powiem, nie mam nic przeciwko typom ale analiza troche do nich nie pasuje takie mam wrażenie...
 
cieszynianin 0

cieszynianin

Użytkownik
Moje typy na srode LM
Besiktas - Monaco +3,5 gola
Tottenham - Real Madryd 2
FC Porto - RB Lipsk 1
Ekipa Leonardo Jardima mająca naszego Kamila Glika w składzie przegrywając wyeliminuje się z Champions League. Jednocześnie wygrana da Besiktasowi awans do fazy pucharowej, więc o żadnym odpuszczaniu nie ma tu mowy i spodziewam sie dużo bramek.
Real celuje w największe mecze. Myślę, że będą chcieli za wszelką cenę pokazać jaką siłą dalej dysponują, a koguty bez Kane&#39;a jak widać grają przeciętnie.
Porto już w meczu z Monaco pokazało że stać ich na dobrą grę i tym razem mogą zgarnąć pełną pule.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Napoli-Manchester City
Typ: 1
Kurs 2.75
Buk Fortuna
Analiza: 4 kolejka spotkań piłkarskiej ligi mistrzów, Napoli na swoim stadionie podejmowało będzie ekipę Manchesteru City. Bukmacherzy mniej więcej po równo wystawili kursy na to spotkanie, w pierwszym meczu Manchester City wygrał 2:1 , ale goście z Włoch nie wykorzystali jedenastki , teraz jeżeli napoli nie wygra to można powiedzieć iż pożegna się z ligą mistrzów w obecnym sezonie, bowiem Szachtae raczej punktów z zespołem Feyenoordu u siebie na stadionie nie straci, wygrał na wyjeździe i był tam zespołem znacznie lepszym, natomiast w pierwszym spotkaniu pomiędzy ekipa Manchesteru oraz Napoli mogło paść więcej bramek, obie ekipy stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji , obie grają ofensywną piłkę więc uważam że w tym spotkaniu będzie podobnie i żadna z drużyn nie będzie tutaj grała defensywnie dlatego że to z takim potencjałem ofensywnym im po prostu nie przystoi. Tak więc ja na ten mecz mam kilka ciekawych typów, myślę że zobaczymy bramki po obu stronach to prawie na pewno , można pograć over 2.5 braki, może nawet bramkę więcej . Poza tym tak jak wspomniałem wcześniej gospodarze powinni się bardziej postarać bowiem jest to dla nich spotkanie ostatniej szansy, bowiem jak Napoli tutaj przegra a Szachtar wygra swój mecz to będzie miał już nad ekipą z Włoch 6 punktów przewagi i 2 spotkania do końca, czego raczej już Neapol nie zdoła odrobić...
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Panie baku193 to nie jest żaden mecz ostatniej szansy. Biorąc w ciemno 18 pkt City w tej grupie. Napoli wystarczy wygrać z Feyenoordem i Szachtarem
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
baku193 ma trochę racji. Napoli w przypadku porażki bardzo sobie skomplikuje sytuację w grupie. Myślisz że w razie jutrzejszej wygranej City rewanż w Doniecku wygrają? Bo ja bym się nie zdziwił gdyby padł tam remis.
PS
Ponawiam pytanie derox o H.Kana czy zagra jutro??
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
“Harry will be on the (squad) list,” said Mauricio. “We have one more day to assess him but today he was good in training.
“He trained with the group and was good, at the same level of the team.
&quot;Now we need to know the feeling from him tonight and tomorrow and then take the best decision for him, first of all, and then the team.
“We’re happy. To avoid a risk in the last two games was good for him and we hope he will be in 100 per cent condition to play.”
 
damcizarobic 5

damcizarobic

Użytkownik
Moim zdaniem warto dzisiaj iść w stronę rzutów rożnych w meczu Tottenham - Real Madryt. Obie drużyny są maszynami do nabijania rożnych. Tottenham średnio w PL z zespołem przeciwnym nabija 11.7 rożnych na mecz, natomiast hiszpanie nabijają 12.4. Liczę na otwarty mecz, gdzie obie drużyny będą atakować. W ostanim meczu padło 17 kornerów!!
Na bet365 z pocałowaniem ręki biorę powyżej 10 rż za kurs 1.5
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
W iforbet jeśli chodzi o RR i mecz Realu jest zakład na życzenie. Każda drużyna powyżej 1 rr w każdej połowie po kursie 2.15. Wczoraj taki typ w meczu Bayernu wszedł po kursie Ok 3. Także dziś tez próbuje pozdro
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
wojtas, czyli obydwa zespoły muszą mieć w 1 połowie po 2 rożne tak? Czy to jest azjan i jak będzie totek miał np 1 korner to zwrot?
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
jakby był azjan to już miód malina ;) niestety 2 kornery każda z ekip w każdej połowie ;) przy tych drużynach imo warto zagrać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom