>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [01.11.2017]- środa

Status
Zamknięty.
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Jak można uprawiać bukmacherke nie znając szegółowych informacji na temat meczu i składów. Piszesz głupoty że Falcao to egzekutor to pierw sprawdz czy ten piłkarz zagra dzisiaj....
Jeśli masz już dostęp do składów to podziel się nimi a jeśli sprawdzasz składy na flashscore i na takiej podstawie twierdzisz że nie zagra to nie mam pytań :confused:
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Napoli-Man City mój typ to 2 druzyna strzeli +1,5 przy kursie 1,95 warto zagrac.Dlaczego warto zagrac wystarczy zerknąc na statystyki z obecnego sezonu gdzie Man City strzela conajmiej 2 bramki na mecz lub wiecej
Dlaczego warto? / edit ibis
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Ktoś ma jakieś info na temat sędziowania meczu Napoli - City ?
Dosyć ciekawie wygląda oferta na kartki, bardzo odmienne zdania mają różne buki na temat linii i kursów:
STS - linia 3.5 - over 1.65, under 1.98
ForBet- linia 3.5 - over 1.15, under 3.55
Fortuna-linia 5.5 - over 2.08, under 1.65
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Jeśli masz już dostęp do składów to podziel się nimi a jeśli sprawdzasz składy na flashscore i na takiej podstawie twierdzisz że nie zagra to nie mam pytań :confused:
GOALKEEPERS
Subasic, Benaglio, Sy
DEFENDERS
Glik, Jemerson, Jorge, Raggi, Touré
MIDFIELDERS
Boschilia, Fabinho, Lemar, Moutinho, N&#39;Doram, Rony Lopes, Tielemans
FORWARDS
Baldé, Carrillo, Diakhaby, Ghezzal, Jovetic
MEDICAL UPDATE
  • Djibril Sidibé continues to have treatment for pelvis pain.
  • Guido Carrillo and Rachid Ghezzal have returned to full training.
  • Radamel Falcao is following a specific training regime as he returns from injury.
  • Terence Kongolo remains in treatment.
  • Soualiho Meité is having treatment on a sore hamstring.

źródło: http://www.asmonaco.com
 
areck 213

areck

Użytkownik
Ktoś ma jakieś info na temat sędziowania meczu Napoli - City ?
Sędziuje Felix Brych, jeden z bardziej kartkujacych arbitrow, chyba najbardziej kartkujacy niemiecki sedzia. Niski poziom kartki, a w dodatku lubi czepiac sie pierdol. Od siebie powiem, ze jezeli mam jakis mecz upatrzony pod over kartek i widze w obsadzie tego sedziego to zawsze gram ;)
Over 3,5 powinno wejsc, wyzszej linii bym nie ruszal. Stawka meczu dosc wysoka, Napoli walczy o awans, City o 1 msc ww grupie, wiec mysle ze akurat City za wszelka cene zabijac sie nie bedzie. Takze szukalbym over 3,5, ewentualnie kartek Napoli.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Ja dziś zagram tylko to. Borussia-Apoel btts @2.35 i do tego btts i over 2.5 @ 2.63.Apoel strzelił u siebie Borussii więc dlaczego nie może strzelić na wyjeździe? Kursy zacne.Fortuna
Ps.Borussia ma następny mecz z Bayernem i myślę że nie będą się dziś wysilać
✅✅
⛔⛔
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Borussia - Apoel
Apoel +3
@1.85
Uni✅✅

Wczoraj podobno Atletico miało zrobić porządek z Qarabagiem, a wiemy jak to się skończyło. Nie oszukujmy się, ale Borussia nic nie osiągnie w tym sezonie i ich celem będzie liga. Pierwszy ich mecz to było frajerstwo. Dwie porażki... Nic kompletnie ten zespół sobą nie pokazuje. Mimo, że Apoel to drużyna słabsza, jedna potrafili strzelić bramkę. Dziś również będą walczyć o trzecie miejsce, które da im grę w Lidze Europy.
Borussia dalej bez Łukasza Piszczka, Reusa, Durma i Rode. Ławka Borussi również nie zachwyca.
Porażka w lidze z Hanoverem, gdzie Borussia nie grała rezerwami.
Duża część zawodników z Apoelu w ostatnim ligowym meczu odpoczywała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cieszynianin 0

cieszynianin

Użytkownik
Fajny kurs jest na Besiktas Monaco
spotkanie/1.pol. ilosc bramek
fortuna 1+1.5 kurs 5.1
Obie druzyny bardzo ofensywny styl prezentuja i w ostanim meczu w pierwszej polowie było 1;1
a w drugiej zdobyl bramke Besiktas. Jezeli ktos gra systemem 2 z 4 lub podobne to warto sprobowac zagrac taki typ. pozdrawiam
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Tottenham Hotspur - Real Madryt
Typ; Tottenham over 1,5 gola w meczu @2,08
Według mnie typ bardzo prawdopodobny, Real jest wyraźnie w dołku i ma problemy kadrowe przed tym bardzo ważnym spotkaniem. Krótko dlaczego tak typuje:​
Oglądałem wszystkie spotkania Realu w tym sezonie i z pełną odpowiedzialnością mówię, coś nie gra w tej ekipie. Z meczu na mecz mieli się rozpędzać, a ja zauważam odwrotny trend. Gra wygląda słabo, większość akcji kończy się dośrodkowaniami, czasem przypomina mi to taktykę Manu pod wodzą Moysa.
Czołowi piłkarze Realu są bez formy; Ronaldo, Marcelo, Casemiro. Inni kontuzjowani; Bale, Kova, Carvajal, Varane, Navas. Szczególną uwagę zwracam na defensywe; Nie zagra 3 z 5 podstawowych zawodników w obronie. Na miesce Carvajala zagra młody Archaf, który jeszcze rok temu grywał vs Legii u19, Nacho jako solidny zmiennik stworzy parę ŚO z Ramosem a Casiilas bez s w bramce. Na dokładkę Marcelo, z 4kg nadwagą...Nie wygląda to dobrze. W tym sezonie Getafe Girony strzelają Realowi gole, praktycznie każdy im strzela i stwarza sobie po kilka dogodnych okazji.
Przechodząc do Gospodarzy, zagrali bardzo dobrze na Bernabeu i spokojnie mogli wbić dwie bramki. Wydaję się również że coraz pewnie czują się na Wembley. Kapitalny mecz z Liverpoolem 4-1 i świetnie kontorwali Borussie. Ogólnie jedynym moim zmartwieniem jest Kane, który nabawił się drobnego urazu.
W takim spotkaniu powinien zagrać i podbić swoją cenę strzelając bramki Realowi.
Ogólnie zagrałbym po lepszym kursie win Totków, ale klasa Realu jest duża dlatego gram bezpieczniej.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Heh kursy na kartki na szybko... dzis dla mnie bet dnia to Besiktas over 1,5 kartki 1,55 totolotek.pl. Turecka druzyna nakrecona przez swoja fanatyczna publike moze dzis swietowac swoj najwiekszy sukces na arenie miedzynarodowej, tu bedzie ogien wiec nikt nogi nie odstawi i awans do kolejnej rundy stanie sie faktem. Tureckie ekipy zwykle graja agresywnie a Pepe tez umie fajnie kogos skasowac ???? Monaco posiada mloda szybka druzyne wiec okazji do fauli nie zabraknie, goscie z nozem na gardle wiec emocjie w obu ekipach.Wloski sedzia tez daje mi pewnosc co do powodzenia typu
z fartem ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tottenham lub remis
1.67
Uni✅✅

Kolega dwa posty wyżej dobrze napisał. W Realu dzieje się źle i było to widać w meczu przeciwko Giron. W drużynie Królewskich cały zespół nie funkcjonował. Obronna dziecinne błędy, pomoc nie istniała, a Benzema to statysta jakich mało plus dziwaczne zmiany Zizou.
Totki ostatnio przegrali w lidze, ale OT to prawdziwa twierdza. Tamten mecz stał na wyrównanym poziomie i wynik mógł pójść w drugą stronę.
widzę tutaj duże szansę, na zwycięstwo gospodarzy, po tym co ostatnio wyprawiają Królewscy nie warto ryzykować.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Porto - RB Lipsk
Typ: Porto wygra dowolną połowę
Tottenham - Real
Typ: Over 10,5 RR
Sevilla - Spartak
Typ: 1
________________________
AKO: 3,50
Buk: 1xbet
✅ ✅ ✅
Porto jeżeli chce awansować do kolejnej rundy, to chyba ostatni dzwonek aby zacząć grać na całego. Dziś grają u siebie, świetny doping powinien ich ponieść po 3 punkty. RB Lipsk na pewno ma zadyszkę. Tydzień temu zapierdzielali w Pucharze Niemiec z Bayernem 120 minut w tym 70 w 10-tkę, w sobotę również z Bayernem i też w 10-tkę tyle, że od 13 minuty, więc prawie cały mecz. Zostawili ogrom zdrowia w tych dwóch meczach, do tego ten zespół dopiero pojawia się w poważnej piłce i nie są przyzwyczajeni do tak intensywnej gry co 3 dni, ciężki wyjazd na Estadio do Dragao może być tego potwierdzeniem, że po prostu złapali zadyszkę. Porto ostatnie mecze jakie przegrało u siebie to z Besiktasem i Juventusem, czas w końcu zgarnąć pełną pulę, zwłaszcza, że ten mecz jest bardzo ważny w kontekście awansu. Nie mówię, że wygrają całe spotkanie choć powinni, ale połowę powinni dać radę.
Co tu dużo mówić, dwie bardzo ofensywne drużyny. &quot;Maszynki&quot; do rożnych. W ostatnim meczu zrobili 17, myślałem żeby brać ov 11,5 @1,76 ale lepiej chyba oczko niżej. Też ważny mecz w kontekście awansu. Z Bernabeu KFC wywiozło punkcik, u siebie mogą mocno powalczyć o zwycięstwo, wraca Kane więc siła rażenia wzrasta. Z Borussią wygrali, czemu nie powtórzyć tego z Realem? Mimo to liczę, na podobny mecz jak ostatnio z wieloma akcjami podbramkowymi, które mam nadzieję, przełożą się na rogi.
Sevilla obecnie zajmuje 3-cie miejsce ustępując Spartakowi i LFC. Ostatnio dostali srogi łomot 5-1, więc jest się za co zrewanżować. Do tego Sevillistas są bardzo mocni na Ramos Sanchez Pizjuan, gdzie w tym roku spotkania jeszcze nie przegrali. Wygrali 14 spotkań, zremisowali 7 (w tym 1 w pucharze z Realem). Naprawdę niezła twierdza. Daleka podróż też może zmęczyć Rosjan. Jeżeli Sevilla ma zamiar awansować do PO a przypuszczam, że takowy ma to dziś nie wchodzi w rachubę nic innego jak złapać się za cohones i zgarnąć pełną pulę.
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dobra, teraz coś ode mnie. Generalnie jak piszę coś o Realu to zazwyczaj mam rację, vide mecz z Borussią. Mogę napisać jedynie to samo, co we wrześniu - oglądając 50+ meczów tej drużyny od co najmniej kilku lat (wcześniej mniej, bo i Real grał tych meczów mniej przed erą Pereza 2.0 ???? ) pewne rzeczy się wie i czuje.
Real Madryt gra dramat. Ronaldo i Benzema bez formy, choć uważam, że gra tego drugiego jest mocno demonizowana - oczywiście można mu zarzucić pierdolenie setek z Valencią czy Tottenhamem i straty punktów w obu tych spotkaniach są tylko i wyłącznie jego zasługą, mimo to osobiście widzę w jego grze dużo więcej pozytywów aniżeli przed rokiem - z Gironą przyczynił się chociażby do bramki wyprowadzając kontratak. Brakuje mu porządnego przełamania, goli, widać, że to w nim mocno siedzi, ale mniejsza z tym, bo nie będę skupiał się tylko na Benzemie. Meritum jest takie, iż Cristiano gra dno, Karim nie strzela i w zasadzie nie ma komu wepchnąć piłki do siatki. Asensio chyba zbyt szybko uwierzył, że jest Panem Piłkarzem, bo od sierpnia nic nie wnosi do gry zespołu a i zbyt często próbuje wszystko rozwiązywać samemu. Casemiro nie zapewnia równowagi, Kroos ostatnio nic nie wnosi, Marcelo wolny jak wóz z węglem i nie robi przewag na skrzydle, do czego przyzwyczaił, w obronie zawsze kogoś brakuje, błędy w kryciu, Ramos bez koncentracji, Keylor, który trochę uratował Real z Tottenhamem na Bernabeu wypadł, a jedynymi, o których można napisać coś pozytywnego: Varane - wypadł z Gironą i zamiast niego zagra prawdopodobnie Nacho, Isco - nabawił się urazu, jego występ wcale nie jest zbyt pewny, a i tak nie zachwyca tak, jak w końcówce zeszłego sezonu i Modric, do którego zarzutów mieć nie można. Co tu dużo mówić - forma była przygotowana na Superpuchary, gdzie Real dosłownie rozjechał Barcelonę i United, a mikrocykl zaplanowany jest tak, aby przepracować mini okres przygotowawczy w czasie świąt i wejść na pełnej w nowy rok. To nie jest nic nowego - rok temu było dokładnie to samo. Jakie są więc różnice między Realem dzisiejszym, mającym osiem punktów straty, a tym z roku poprzedniego, liderującemu w La Liga i rozbijającemu chociażby Atleti na Calderon 3:0? To proste - gra na jesieni 16/17 wyglądała równie tragicznie, różnicą była dwójka Morata i Ramos, pierwszy potrafił wejść z ławki i wcisnąć bramkę odmieniając losy meczu, a Ramos dołożył wiele ważnych bramek z główki (chociażby Malaga, Deportivo) zapewniając Realowi punkty. Tego nie ma w tym roku i nie ma punktów. Wcale nie uważam, aby kadra Realu była słabsza od tej z sezonu 16/17, brakuje mi tylko napastnika za Moratę, game-changera, no ale tak to zaplanował sobie Zidane, który zasługuje na odrobinę zaufania po dwóch ostatnich sezonach. Plan na obecny sezon został podobnie zarysowany, co na ten poprzedni, mając na uwadze dosyć prosty terminarz było to uzasadnione, licząc, że słabsi przeciwnicy zostaną pokonani chociażby poprzed indywidualności - niestety Zidane, Bettoni i Pintus przeliczyli się.
Do czego zmierzam - za Realem Madryt w dzisiejszym meczu naprawdę nie przemawia nic.
Ale jednak coś mnie kusi ku Królewskim. Bycie z drużyną tak blisko, jak tylko jest mi dane będąc w Polsce daje mi ogromny kapitał i tak, jak z Borussią wcale nie byłem przekonany do zwycięstwa Realu tak dziś czuję, że Real wywiezie z Wembley 3 punkty. Nie jest to uzasadnione konkretnymi argumentami (wręcz kontrrargumenty przedstawiłem wyżej), to przeczucie, znajomość tego zespołu, wiedza na ich temat. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że Real Madryt to zupełnie inna drużyna w Lidze Mistrzów, Champions League nazwałbym wręcz Ligą Realu Madryt. Wie to sam Pochettino mówiąc, iż sztab Tottenhamu analizował tylko mecze Królewskich w LM. Po meczu z Gironą, jak mówiono w Chiri, padło wiele ostrych słów - jeden z ważniejszych zawodników powiedział podobno - &quot;to przegraliśmy my sami. Jesteśmy chujami&quot; - inspirował się chyba Grzegorzem Skwarą. Zizou wspominał o lekceważeniu przeciwnika i braku koncentracji - sądzę więc, że dziś zobaczymy zupełnie inny Real, bo Królewscy nie popełniają tych samych błędów dwa razy (w tak krótkiej perspektywie). Kolejna kwestia to Zinedine Zidane - to nie jest wuefista, gość na polu taktycznym pokonywał już Carlo Ancelottiego, Diego Simeone, Jose Mourinho, zachwalanego Maurizio Sarriego, Massimilliano Allegriego - samych wielkich taktyków. W zasadzie nie przypominam sobie, aby przegrał taktyczną bitwę, co najwyżej je remisował - jak chociażby z Pochettino, bo trzeba oddać Maurycemu, że świetnie przygotował Tottenham na mecz na Bernabeu.
Tottenham to świetna drużyna i z każdym kolejnym rokiem dojrzewa. Mimo to na Wembley wcale nie grają zachwycająco. Dwa okazałe zwycięstwa na tym stadionie to z beznadziejnym w defensywie Liverpoolem i BVB, gdzie mecz mógł ułożyć się zupełnie inaczej. Poza tym 1:2 z Chelsea, 1:1 z Burnley, dwukrotnie 1:0 z Barnsley w CC i Bournemouth, a ostatnio nawet wstydliwa porażka z West Hamem prowadząc 2:0. Sam Kane, niekwestionowany lider tej drużyny - dużo lepiej czuje się na wyjazdach i na Wembley nie strzela tylu bramek. No właśnie - Kane. Odniósł niedawno uraz, w meczu z United był oszczędzany, dzisiaj zagra - pytanie - na ile jest gotowy? Nie uważam, by była to drużyna jednowymiarowa, jednak to od niego najwięcej zależy i na ile gotów by nie był - brak gry w dwóch ostatnich meczach na pewno mu nie pomoże.
Aby już zbytnio nie przedłużać - &quot;Real jest zmotywowany&quot; - będzie pustym frazesem, bo można napisać to o obu drużynach. Real jest zmotywowany, aby zmazać plamę - jest o wiele bardziej na miejscu. Na Królewskich w ostatnim czasie wylało się sporo krytyki, również ze strony własnych kibiców, a Real Madryt, jak to Real Madryt, w takich momentach zazwyczaj zamyka mordy. Jak mówił Sergio Ramos w zeszłym sezonie: &quot;Kto opuszcza teraz statek niech nie wraca na koniec sezonu, by świętować&quot;. Myślę, że Real jedzie na Wembley, aby samodzielnie objąć prowadzenie w grupie, wierzę - bo oparte jest to na wierze i przeczuciu - że zobaczymy dzisiaj zupełnie inny Real Madryt.
Real Madryt @ 2,32 ⛔
1xbet

O rzutach rożnych nie piszę, to sprawa oczywista, już wielu z was o tym napisało. Do gry.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Salah gol x Tottenham lub remis
AKO: 2.59/fortuna ✅

Nigdy ale przenigdy nie sądziłem, że zagram przeciwko Realowi. Tym bardziej w LM. Pierwszy jednak raz nie widzę dzisiaj dla nich argumentów żeby wygrać to spotkanie. W lidze grają bardzo słabo, Ronaldo również jakoś super nie wygląda, a Tottenham z Poche na przodzie jest naprawdę fantastyczną drużyną. Do tego Kane. Kane, który dziś ma zagrać od początku i poprowadzić &quot;Koguty&quot; do wyjścia z grupy i wygrania meczu przy Wembley. Patrząc na kadrę Realu to aktualnie poza Isco nie widzę nikogo kto jest w jakiejkolwiek formie. Oczywiście warto poczekać na składy, ale dzś Koguty będą mogły wystąpić najsilniejszym garniturem. Ten zmiażdżył już w tym sezonie Liverpool i przełamał passę Wembley. Dziś można udowodnić po raz kolejny, że Koguty musi szanować i respektować cała obrona. Warto również wspomnieć, że wraca Alli, który będzie dodatkową jakością dla Kane w przodzie. Ja osobiście widzę value w kursie 1.67 i z chęcią dorzucam to do gola Salaha. Właśnie bramkę Egipcjanina dzisiaj wybrałem do gry obok &quot;Kogutów&quot;. Egipcjanin jest aktualnie najbardziej aktywnym graczem &quot;The Reds&quot; i w każdym spotkaniu dochodzi do przynajmniej 2 stuprocentowych sytuacji bramkowych. W przypadku braku Cou i Mane widać, że to właśnie on jest główną bronią ekipy Kloppa. Liverpool wyjazdowe spotkanie wygrał gładko i dzisiaj również powinno tak być. Klopp na konferencji prasowej powiedział, że do gry wypuści najlepszych zawodników jakich ma, bo jest to bardzo ważne spotkanie. Tutaj tylko 3 pkt wchodzą w rachubę, a i pewna wygrana jest potrzebna. Biorąc pod uwagę, że LFC nie ma tylko jednej strzelby to kilku zawodników może dziś postrzelać. Jednym z nich jest na pewno Salah, dlatego jego właśnie dorzucam. Jestem ciekaw czy kolejny rzut karny również dostanie do uderzania? Miejmy nadzieję, że tak będzie, bo Maribor dzisiaj może trochę powycinać gospodarzy tego spotkania.

EDIT
Zapomniałem napisać, że próbuję również bramki Matipa. W tym sezonie brakuję mu naprawdę niewiele do strzelenia gola. Z United De Gea zabrał mu bramkę niesamowitą interwencją. Pamiętam również jedną poprzeczkę i jedno minimalne pudło. Dzisiaj zapewne LFC znów nabiję dużo korków, więc powinno być parę dośrodkowań w stronę Kameruńskiego obrońcy. Kurs mega wysoki jak na ilość bramek, które może zdobyć dziś LFC, więc polecam deliaktnie spróbować.
Matip - GOL - 9/lvbet ⛔
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Napoli - Man City over 2.5
Sevilla - Spartak Moskwa over 2.5
Tottenham - Real M over 2.5
@3.65 Fortuna
✅✅✅✅
Na dzisiaj dwa hiciory i cyrk w Sevilli ????
Napoli u siebie z ostatnich 10 meczy wykręciło 27-5 widać że....potrafią grać w ataku. Na własnym podwórku 10-1-0 totalna dominacja, można powiedzieć że w końcu jakiś godny rywal do korony dla Juve. Baaaardzo mocny mają skład, wielu świetnych piłkarzy siedzi na ławie ciężko się dopchać to pierwszej jedenastki, są niesamowici moim zdaniem i grają z polotem. Do tego z takim składem to jednak brak awansu z takiej grupy będziemy traktować jako kompletną kompromitację. Dzisiaj mecz o 6pkt bo ich sytuacja w tabeli nie jest wesoła, wszystko przez porażkę na Ukrainie. To będzie woda ma młyn dla City z drugiej strony, też wydaję się ze korona na wlasnych śmieciach jest praktycznie za darmo. Idą jak burza, Pep w tym sezonie dużo lepiej to poukładał noi te transfery! Ten Jesus i Sane to istne perełki do tego Sterling i jeszcze Aguero, po prostu przepych w ataku, moim zdaniem top 2 ofensywy w Europie razem z PSG. Liczę tutaj na strzelanko bo działa jedni i drudzy mają klasowe.
O Sevilli i spotkaniu w Moskwie nie będę się rozpisywał, 1:5?....to zdecydowanie największa kompromitacja w tej edycji. Spartak w swojej lidze nic nie gra jest chyba na 5-6 miejscu, mają masę remisów i sporo problemów. Jednak powrót po latach do LM dodaje im skrzydeł w tych rozgrywkach na pewno dzisiaj nie oddadzą meczu bez walki. Sevilla z drugiej strony uwielbia grać w domu, 7-3-0 z ostatnich 10 można więc stwierdzić ze 1X dzisiaj to lepsza lokata niż w banku? A no nie koniecznie bo zapowiada się szalony mecz, trzeba odzyskać honor po manicie w Moskwie, ale ze sporymi problemami w defensywnie będzie jazda bez trzymanki.
Trzecie spotkanie obarczone jakby większym ryzykiem ze względu na .....Real. Po dwóch latach dominacji wilk jest syty i chłopcy z Madrytu są narazie na wakacjach. W lidze festiwal żenady, przegrywają na stojąco, wyglądają jak kloce. CR7 narazie z jedną bramką, to najgorsza statystyka od 6 czy 7 lat tego pana, nie ma Bale Benzema gra okrutnie słabo, Asensio i Isco są ostatnio oskarżani że szukają tylko siebie nawzajem i nie podają do gwiazdeczek, jeszcze wyleciał Navas z bramki a jego dubler to dużo niższa liga. Brakuje także Daniego na skrzydle który dogrywał sporo piłek, Varan ostatnio zagrał katastrofalnie z Gironą został zdjęty w 45minucie....wyglądają po prostu beznadziejnie. Totki w miarę solidnie znowu będzie top 4 w PL i to ogromny sukces tej ekipy. W tamtym sezonie zajęli drugiej miejsce co jest można powiedzieć mega zaskoczeniem patrząc na firmy z wysp. Podyktowane jest to kolektywem, tam prócz Kane nie ma gwiazd, skład jest bardzo równy na każdej pozycji i fajnie to wygląda jako całość. Liczę że dziś powalczą bo jest spora szansa na zajęcie pierwszego miejsca w grupie i teoretycznie &quot;lepszego&quot; rywala z 1/8.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA, Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - Real
Typ: powyżej 13,5 RR ⛔ 12 RR
Kurs: 2.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Na dzisiaj wybrałem bardzo ciekawie zapowiadający się mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Tottenhamem a Realem Madryt, dużo typów już z tego meczu zostało podanych, w typowanie 1x2 nie będę się bawił, chociaż oczywiście liczę na wygraną przyjezdnych, obie ekipy w ostatni weekend poniosły porażki, o ile przegrana Kogutów na Old Traford hańby im nie przynosi, tak już porażka Królewskich z bieniaminkiem Gironą można rozpatrywać w kategorii sensacji. Jednak Liga Mistrzów to rozgrywki, gdzie o mobilizację nie trudno i liczę, że oba zespoły zapewnią nam dzisiaj niesamowity wieczór z wieloma bramkami i...rzutami rożnymi. Jedni i drudzy preferują ofensywny styl oraz są zespołami overowymi jeśli chodzi o statystyki rzutów rożnych. Tottenham w swoich ostatnich 10 spotkaniach ma średnią 11,4 RR, z czego sam nabija średnio 6,5 RR na mecz, natomiast jeśli chodzi o Los Blancos to ta średnia jest jeszcze wyższa i wynosi 11,9 RR na mecz, a średnia samych rogów wykonywanych przez Real wynosi 8,1 RR na spotkanie. Początkowo chciałem podać typ z forBet każda drużyna powyżej 1 RR w każdej połowie, który wydaje mi się bardzo prawdopodobny, ale już został napisany wcześniej, więc postanowiłem pójść w over ogólny w całym meczu, typ trochę ryzykowny, ale za drobne uważam, że warto spróbować. Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom