>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [31.10.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Panowie a co sądzicie o rzutach różnych w meczu PSG-Anderlecht dokładnie kto więcej typ Anderlecht @9.5. W poprzednim meczu między tymi drużynami było 6-1 dla Anderlechtu. Patrząc w h2h obu drużyn ciężko znaleźć jaką zależność miedzy wynikiem a ilością rr jedynie co widzę to jak PSG ma duże posiadanie piłki to wtedy mają przewagę w cornerach ale to raczej normalne. Pytanie z jakim nastawieniem przyjedzie Anderlecht-oddać piłkę i się bronić czy spróbować coś pograć tak jak w pierwszym spotkaniu.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Celtic - Bayern
Over 3,5 zoltych kartek, kurs 1,62
Nie potrafilem znalezc pewniejszego typu na ten wieczor. Celtic, jezeli chce sie liczyc jeszcze w tej edycji musi wygrac z Bayernem. Wlasciwie juz stawka spotkania wystarczylaby jako argumentacja. Bayern bez Lewego takze wynik 0:3 czy 0:4 po, ktorym Celtic by juz odpuscil jest o wiele mniej prawdopodobny. Spojrzmy dodatkowo na sedziego tego spotkani, ktory lubi czestowac zoltymi kartkami.
Pewnym punktem odniesienia jest mecz Liverpool - Sevilla gdzie pokazal 5 zoltych kartek w tym czerwona.
Mowie o tym, poniewaz czesto uwaza sie, ze sedziowie w LM kieruja sie innymi kryteriami i sa bardziej poblazliwi.
PS.Sorry za brak Polskich znakow.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Prawie co roku Bazylea wygrywa swoją ligę deklasując resztę, więc jak raz się przydarzy gorszy sezon to nie ma tragedii. A po za tym o jakim sezonie ja mówię, mają 7 pkt straty to YBB i ponad 20 kolejek na odrobienie. Oni to jeszcze mogą skończyć kilkunastoma punktami przewagi. Bazylea to europejski solidny średniak i średniakiem będzie. Będą balansować od konieczności czterokrotnego mierzenia się z Lechem w eliminacjach do LM i w LE do sporadycznego walczenia o wyjście z grupy w Lidze Mistrzów. Gdzieś w tych ramach zawsze będą bo taki jest tam potencjał.
Zgodnie z tym można wysnuć pewne przypuszczenia. Tabele każdy zainteresowany zna lub może sobie sprawdzić. Bazylea wygrywa - praktycznie zaklepuje awans i sezon niezależnie od kłopotów ligowych jest udany. Będą mogli się skupić na lidze a w play-off to już nikt od nich cudów wymagać nie będzie. Wyjdą z dobrym nastawieniem i albo wygrają albo nie - co ugrają to ich. Gdyby przegrali to niestety zaczynają się schody i to strome, bo zamiast eldorado mogą skończyć w LE bo na 4 miejscu to już chyba nie.
Jeżeli ja tak to widzę, to w obozie Szwajcarów też pewnie tak to analizowali. Dlatego sądzę, że będą gryźć trawę żeby to wygrać. Jak się bardzo chce to nie zawsze wychodzi (inna sprawa że remis też nie byłby taki zły) dlatego domu to bym na to nie stawiał ale samochód teścia można spróbować
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Basel - CSKA Moskwa X2 (1,87)
Widzę, że gruba masówka na Basel. Jednak nie jest to ta sama drużyna co jeszcze kilka lat temu gdzie w cuglach wygrywała ligę szwajcarską. W tym sezonie grają bardzo nieregularnie i przeplatają dobre występy tymi słabszymi. W Lidze Mistrzów oprócz porażki z faworytem grupy, Man Utd pewnie rozprawili się z outsiderem grupy, Benficą oraz odnieśli zwycięstwo na trudnym terenie w Moskwie. Drużynę ciągnie wonderkid Oberlin na spółkę z generałem obrony, Markiem Suchym. Jednak CSKA to z pewnością nie nowicjusz i na pewno pałają rządzą rewanżu mając świadomość, że porażka teoretycznie przekreśli ich szanse na walkę o drugie miejsce w grupie. Nie są murowanym faworytem w starciu ze Szwajcarami, upatruje w tym pojedynku wyrównanego starcia, więc proponuje spróbować zagrać na ekipę Akinfeeva podpartą remisem, może wreszcie uda mu się chłopakowi zachować czyste konto w meczu Ligi Mistrzów pierwszy raz od 11 lat ???? Pozdro!
Dokładnie. Rosjanie staną piątką w obronie i się Basel obsra. Benfica dostała w Szwajcarii bo otworzyli się od początku. Helweci dużo bardziej wolą grać z kontry aniżeli atakiem pozycyjnym.
PS. C+ to coraz większe gówno, nie dziwię się, że redaktorzy powoli uciekają z tonącego statku. NIe ma jak pokazać takie spotkania jak Celtic z Bayernem czy Olympiakos z Barcą a mieć wyjebane na bezpośrednie pojedynki o awans.
Rzygać się już chce tym wiecznym pokazywaniem Barcy i Bayernu.
 
C 5

corner-stats

Użytkownik
W poprzedniej rundzie Ligi Mistrzów Bayern i Celtic grali po rzutach rożnich: 12: 3.
Dziś Bayern gra na wyjeździe, gdzie statystyki są o wiele skromniejsze.
Szczególnie, jeśli spojrzysz na jej wyjazdowe gry w ostatnich trzech sezonów z druzinami, które są podobne w siłę do Celtica (https://corner-stats.com/celtic-bayern-munich-31-10-2017/uefa-champions-league-europe/match/138870):

Jak można zauważyć na podstawie danych, w 16 meczach wyjazdowych Bawarii z drużynami podobnymi do Celtica, średnij total jest 8,31 rzutow rożnych.
W tym samym czasie 11 na 16 meczów zakończyło się na poniżej 10,5 rzutow rożnych.
Bukmacher Bet365 daje total rzutow rożnych 10,5 po 1,9. Nie jest tutaj value bet na total poniżej?
 
eco 388

eco

Użytkownik
Atletico 1 połowa
1.4

To zdarzenie zamyka mi kilku kuponów i wcale nie kusi mnie by je kontrować. Wiem, że Atletico lubi grać minimalistycznie, ale w tym wypadku nie widzę możliwości by mieli zlekceważyć kazachów. Siądą na nich od początku i do przerwy będą prowadzić minimum 2 golami. Zrobią z nimi coś w stylu 6-0.
Haha. No mniejsza z golem dla kazachów, ale w 40 minucie posiadanie piłki Atletico 43% i mniej podań od kazachów, Grają tak jakby mieli 12 punktów i prowadzili w meczu 9-0. Kazachowie mądrze i spokojnie.

(jednak skontrowałem swoje kupony. Kontra polegała na postawieniu remisu do przerwy, bo prowadzenia kazachów nie brałem pod uwagę)
 
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
Zgadzam sie z uzytkownikiem morszczynem co do Basel tyle ze nie szedlbym w zadna strone nawet z podporka, tutaj wszystko moze sie zdarzyc. Szwajcarzy to dobra druzyna ale nie przesadzalbym ze wygra spokojnie. Rosjanie to tez doswiadczona ekipa dlatego wydaje mi sie ze mecz moze potoczyc sie roznie. Osobiscie ten mecz zagralem btts i over 2,5. Nie jestem pewny co do Bayernu. W tym meczu zagralbym 1 lub 1X do przerwy. W fortunie kursy odpowiednio 6.6 i 1.94. Tez fajny kurs (1.96 w fortunie) jest na btts i over 2.5. Celtik od poczatku rzuci sie do ataku a oslabiony Bayern moze dostac z jeden albo dwa szybkie ciosy. Przypomnijcie sobie mecz Celticu z Man City w ubieglym sezonie LM (3:3, do przerwy 2:2). Wydaje mi sie ze Man Utd u siebie mozna grac z handicapem. Ja tu widze porazke Benfici ze 2:0, moze 3:1. Man Utd ma dobra obrone i bedzie chcial tutaj zdobyc pewne 3 punkty. W fortunie 1.91 za to zdarzenie. Tez sie zastanawiam dlaczego niektorzy sie powoluja na mecz z Azerbejdzanu, ze niby skoro tam sie Atletico meczylo to u siebie pewnie tez bedzie. Moim zdaniem Atletico do przerwy w fortunie 1.42 albo nawet handi 0:2 za 2.3. Hiszpanie dla swoich kibicow beda chciali ich rozniesc za remis w Azerbejdzanie. Pozdrawiam i zycze powodzenia.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Basel - CSKA
Pierwszy mecz fatalny w wykonaniu CSKA. Bramki Basel wykorzystywane po dziecinnych błędach. Nie było niczego za co można by było pochwalić ówczesnych gospodarzy. Ani agresji ani zaciętości no niczego. Gładkie 2-0 dla Basel i gasimy światło. morszczyn podał bardzo celne uwagi 3 piętra wyżej i się z tym w pełni zgadzam. Może nie aż na tyle by grać CSKA z remisem, ale bardziej unikając jedynki na Basel. Albo inaczej, jaki sens pakować hajs w coś czego nie można w żaden sensowny sposób przewidzieć. Typowy no bet.
Prawie co roku Bazylea wygrywa swoją ligę deklasując resztę, więc jak raz się przydarzy gorszy sezon to nie ma tragedii. A po za tym o jakim sezonie ja mówię, mają 7 pkt straty to YBB i ponad 20 kolejek na odrobienie.
Coś mi się ostatnio obiło o uszy, że Bazylea wjechała z nowym projektem w tym sezonie. Głównym celem w tej chwili jest promowanie młodzieży i jak widać tak jak zaplanowali tak to realizują stąd pewnie taka sytuacja w tabeli. Odszedł dyrektor sportowy i kilku innych ważnych ludzi. Jest nowy trener w postaci Raphaela Wickiego pamiętam go jeszcze z boiska, od 4 lat zajmował się sekcjami młodzieżowymi w Bazylei. Dyrektorem sportowym z kolei został Marco Streller jeszcze bardziej znany z grania i tak dalej i tak dalej. Spore zmiany. Na pewno nie jest to tak silna drużyna jak w ostatnich latach.
W pierwszym meczu naciąłem się strasznie na overze kartkowym. Mecz był ostry przynajmniej na samym początku, ale z Kuipersem z Holandii jednak nie da się wygrać. Facet mur beton chyba najbardziej underowy sędzia w stawce. Pamiętam jak dziś sytuację z 20 którejś minuty, jak rusek wjeżdża wślizgiem i zatrzymuje się dopiero korkiem na kostce przeciwnika. Za samą agresję w tym wślizgu już powinna być kartka a jeszcze wjechał mu z całej siły w nogi. Na czerwoną spokojnie pasowało. A jak się skończyło? Gwizdek, faul, gramy dalej... Dzisiaj sędziuje Mazić z Serbii i może nie jest to Bóg wie jaka rewelacja w jego osobie, ale na pewno będzie lepiej jak w pierwszym meczu i tu jestem mocno przekonany o tym. Dzisiaj w zasadzie jeszcze ważniejszy mecz jak przed dwoma tygodniami. Nie chce mi się wierzyć, że zakończą drugim underem. Sama stawka meczu nawet na to nie pozwala. Linia do przyjęcia, kurs tak samo.
Jak to lubię mówić. To jest po dwie kartki na łeb i piąta decydująca dla byle kogo.
Over 4,5 kartki @ 2,08 Uni ⛔⛔ 4.... Szkoda, że jeszcze trzeciego meczu nie będzie. CSKA tak pięknie wynik odwróciło i nawet to nie pomogło.
albo Totolotek @2,00 bez podatku
 
kolak11 16

kolak11

Użytkownik
Ciekawe jest to, że ludzie unikają jak ognia typowania wyniku Roma - Chelsea. Oczywiście się nie dziwię, bo tam każdy wynik jest możliwy, ale nawet nieśmiałych prób nie ma.
 
R 125

roger12

Użytkownik
powielam to co napisał gracz45 co do kartek. Mecz 1 był dość ostry ale sędzia tam nie chciał pokazywać kartek. Szczególnie Szwajcarzy gdzie nie zostali nagrodzeni ani pół kartonikiem. Tym razem nie ulega wątpliwości że,mecz będzie jeszcze bardziej ostrzejszy gdyż tutaj ważą się już losy awansu. Mazic to kolejny loteryjny arbiter i tu w głównej mierze znów od arbitra będzie zależało ale wg mnie warto.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Ciekawe jest to, że ludzie unikają jak ognia typowania wyniku Roma - Chelsea. Oczywiście się nie dziwię, bo tam każdy wynik jest możliwy, ale nawet nieśmiałych prób nie ma.
Ja pograłem over 2,5 + BTS. Napisałem co prawda jedno-dwa zdania, ale mam to na taśmie. Grubo bym tego nie grał. Jak pisałem, obie ofensywne ekipy, czego doświadczyliśmy w Londynie, Chelsea trochę napsuła mi krwi, że tyle straciła ale cóż. Dziś też powinni stracić. Roma u siebie bardzo mocna, Chelsea na wyjazdach też dużo jakości nie traci (Madryt, Tottenham, Stoke, Leicester), także minimum bramkę powinni zdobyć ;)
 
lukas88 306,9K

lukas88

Forum VIP
31.10.2017 g. 20.45 AS Roma- Chelsea Londyn
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,88
BAH
Stawka 6 j

Jeden z hitów 4 kolejki LM, w poprzedniej kolejce na Stamford Bridge było świetne widowisko z genialnymi bramkami. Przez większość spotkania grę prowadziła Chelsea, która była stroną przeważającą. Duże znaczenie dla losów meczu miała kontuzja Luiza, który niesamowicie czyścił środek pola. Po jego zejściu Roma w kilka minut wsadziła dwie bramki. Osobiście wyżej cenię Antonio Conte i jego zespół, niż Di Franchesco.
Spodziewam się zaciętego i taktycznego pojedynku z małą ilością bramek, nie sądzę aby padł chociażby zbliżony wynik do tego z przed 2 tygodni.
Alternatywnie:
under 3 @ 1,89 Marathonbet 4/10
Chelsea + under 2,5 @ 6,70 eFortuna 2/10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
31.10.2017 g. 20.45 Atletico Madryt- Qarabag
Typ: Atletico wygra obie połowy
Kurs: 1,95
Efortuna
Stawka 7 j

Atletico już nie ma miejsca na błędy jeśli myślą o awansie do fazy pucharowej LM. W pierwszym spotkaniu byli zdecydowanie lepszym zespołem, zabrakło jednak skuteczności na terenie rywala. Uważam że na własnych śmieciach od pierwszych minut dosiądą rywala w jego szesnastce i szybko pokażą kto jest lepszym zespołem. Uważam że 2:0 to totalne minimum, które powinni wykonać podopieczni Simeone.
Alternatywnie:
Atletico (-2)@ 1,86 Pinnacle 5/10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
31.10.2017 g. 20.45 Basel- CSKA Moskwa
Typ: 1
Kurs: 1,9
Unibet
Stawka 5 j

Co prawda to grupa zaskakuje i każde dotychczasowe spotkanie pomiędzy zespołami: CSKA, Benfica, Basel kończyło się porażką faworyta to jednak w tym kierunku idę na przełamanie. Oglądałem pierwsze spotkanie tych zespołów i to co grają Ruscy to jakaś paranoja, Basel to nie potęga a emeryci z Moskwy nie potrafią oddać celnego strzału, tak się meczu nie wygra. Bazylea na własnych śmieciach powinna uporać się z marnym rosyjskim zespołem, których linia defensywna jest starsza od węgla i wolniejsza od żółwia.
Szwajcarzy mają potencjał, dominują w środku pola za sprawą Xhaki i Zuffiego, którzy robią robotę.
Poza tym nie spodziewam się tutaj wielu bramek, CSKA przy takiej częstotliwości celnych strzałów wątpię by coś ustrzeliło, a Basel to nie znowu potęga, odczuwalny jest brak Van Wolswinkela.
31.10.2017 g. 20.45 AS Roma- Chelsea Londyn
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,88
BAH
Stawka 6 j

Jeden z hitów 4 kolejki LM, w poprzedniej kolejce na Stamford Bridge było świetne widowisko z genialnymi bramkami. Przez większość spotkania grę prowadziła Chelsea, która była stroną przeważającą. Duże znaczenie dla losów meczu miała kontuzja Luiza, który niesamowicie czyścił środek pola. Po jego zejściu Roma w kilka minut wsadziła dwie bramki. Osobiście wyżej cenię Antonio Conte i jego zespół, niż Di Franchesco.
Spodziewam się zaciętego i taktycznego pojedynku z małą ilością bramek, nie sądzę aby padł chociażby zbliżony wynik do tego z przed 2 tygodni.
Alternatywnie:
under 2,5 @ 1,80 Unibet 5/10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
31.10.2017 g. 20.45 Manchester United- Benfika
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,20
Unibet
Stawka 6 j

Po świetnym początku sezonu Czerwone Diabły nieco zatraciły skuteczność, zaciął się również Romelu Lukaku. Benfika to cień zespołu z przed 2-3 lat, porażka 5-0 z Bazyleą tylko to potwierdza, zresztą pierwsze spotkanie w Portugalii również to pokazało. Na własnym stadionie nie oddali celnego strzału na bramkę De Gei. Katastrofa.
W tamtym spotkaniu Manchester zdominował Benfikę, mając 62% posiadania piłki i stwarzając wiele dogodnych sytuacji w których zabrakło wykończenia.
Poza tym w zespole gości zabraknie dwóch kluczowych defensorów, którzy odpoczną za czerwone kartki Luisao i Almeidy. Z kolei w bramce prawdopodobnie znowu zobaczymy młokosa Svilara, który zawalił bramkę w pierwszym meczu.
Spodziewam się przełamania ofensywy zespołu Mourinho, tym bardziej że rywal mało wymagający.
Alternatywnie:
Manchester (-2) @ 3,25 Unibet 2/10
Lukaku strzeli przynajmniej 2 gole @ 3,40 eFortuna 2/10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
31.10.2017 g. 20.45 Celtic- Bayern Monachium
Typ: 1 (+1,5)
Kurs: 1,95
Marathonbet
Stawka 7 j

Jak dla mnie jeden z lepszych betów na LM. Bayern mocno osłabiony, nie zagrają Neuer, Bernat, Ribbery, Muller, Lewandowski. W ataku zabraknie zatem napastnika, co już w 2 połowie meczu z Lipskiem miało miejsce i nie funkcjonowało tak jak powinno.
Celtic mimo porażki u siebie 0-5 z PSG ma potencjał i na CelticPark potrafią napsuć krwi, zresztą Bayern na wyjazdach to również zupełnie inny zespół. Wygrali tylko 2 z ostatnich 9 spotkań w LM. Nie zdziwię się jak Szkoci urwią bawarczykom jakieś punkty w tym spotkaniu.
Wyjściowa &quot;11&quot; Bayernu:
Urlaich- Rafinha, Sule, Boateng, Alaba- Martinez, Tholisso, James, Vidal- Coman, Robben
Alternatywnie:
under 3 @ 2,27 Marathonbet 4/10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
31.10.2017 g. 20.45 Olimpiakos- Barcelona
Typ: 2 + under 3,5
Kurs: 2,12
eFortuna
Stawka 5 j

Typ na czuja, Barca mocno osłabiona (Dembele, Vidal, Pique, Rafinha, Iniesta, Turan), mogą porotować składem. Grecy u siebie postawią autokar, jednak Messi i spółka pewnie wcisną 1-2 bramki. W dodatku bez formy jest Suarez, któremu wystawianie na skrzydle nie ułatwia sprawy.
Spodziewam się jednostronnego pojedynku ale bez remontady.
Wyjściowa &quot;11&quot; Barcelony:
Ter Stegen- S. Roberto, Umtiti, Mascherano, Alba- Paulinho, Semedo, Sergio- L. Suarez, Messi, D.Suarez

Alternatywnie:
under 1,5 HT @ 1,71 18Bet 3/10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
31.10.2017 g. 20.45 PSG- Anderlecht
Typ: 1 (-1,5) HT
Kurs: 2,14
Marathonbet
Stawka 6 j

W pierwszym spotkaniu PSG powinno prowadzić do przerwy ze 4-1, Anderlecht gra ofensywną piłkę, co stwarza miejsce na szybkich Neymara i Mbappe. Gdyby oboje mieli lepszy dzień 2 tygodnie temu to obaj mieliby przynajmniej po hat-tricku. Anderlecht to zupełnie inny poziom, trio CMN robi z obroną co tylko chce, uważam że w Paryżu będzie tylko gorzej dla Belgów. Defensywa PSG, która pozwoliła Anderlechtowi na kilka groźnych strzałów dziś wyglądać będzie lepiej bo do składu wraca Silva.
To może być prawdziwa demolka w tym spotkaniu.
Wyjściowa &quot;11&quot; PSG:
Areola- Alves, Marquinios, Silva, Kurzwa- Draxler, Rabiot, Veratti - Neymar, Cavani, Mbappe
Alternatywnie:
over 4 @ 1,74 Marathonbet 5/10
over 5 @ 2,68 18Bet 4/10​
over 6 @ 4,65 18Bet 3/10​

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
31.10.2017 g. 20.45 Sporting- Juventus
Typ: 2
Kurs: 1,95
Tempobet
Stawka 8 j

Bet dnia, Juve to o dwie klasy lepszy zespół. Wynik pierwszego spotkania, przekłamuje obraz pierwszego meczu. Tak naprawdę Juve powinno tam strzelić 4-5 bramek a nie dwie. Sporting stworzył tak naprawdę dwie akcje, pierwszą, po której swojaka strzeliło Juve i drugą w doliczonym czasie gry gdzie z piłką minął się Doumbia. Dziś uważam że Włosi od pierwszej minuty wyjdą skoncentrowani i wygrają to spotkanie bez większych problemów.

Alternatywnie:
Juve (-1) @ 2,70 Unibet 5/10​
 
O 0

olimpijczykk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions Ligue
Godzina: 20:45
Spotkanie: Oliympiakos Pireus - Barcelona
Typ: Olympiakos over 0,5

Kurs: 2.00
Bukmacher: Coral
Analiza: Witam, dziś pod lupę wziąłem mecz ligi mistrzów w ktorej druzyna z Pireusu podejmie słynna Barcelonę. Olympiakos w tegorocznej edycji ligi mistrzów strzelił gola w 6 z 7 rozgrywanych meczów, nie udało mu sie to tylko w wyjazdowym meczu z Juventusem mimo oddanych 9 strzełow w tym 2 celnych i zmarnwaniem jednej stu procentowej okazji. Olimpyakos wyjdzie najmocniejszym skladem w przecienstwie do Barcelony, ktora jest osłabiona brakiem takich piłkarzy jak: Pique, Dembele, Iniesta, Vidal, Rafinha, Turan
Uważam , ze Olympiakos nie powinien miec wielkich problemow ze zdobyciem gola na wlasnych boisku, a kurs jest bardzo wysoki.

.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Wniosłem swój czas, swój wysiłek żeby się podzielić typami, a taki bezproduktywny pajac jedyne co to pisze, ciekawe, który mecz położy kupony.
Adamo80, możesz mieć pretensje wyłącznie do siebie, bo to Ty a nie kto inny składa januszowe typy w taśmę. Ostatnio napisałeś mi, że Ty takie januszowe typy grasz, ale to Twoja broszka.
Nie przesadzaj z tym &quot;wniesionym wysiłkiem&quot;, bo takie typy to ja nawet po pół litrze mogę zawsze podać. Jeśli ktoś gra w ziemniaku to typ na zwycięstwo PSG czy Atletico są absurdalne, bo tak czy siak dokład się do biznesu, a ukrycie nieskich kursów w taśmie nieczego nie zmienia.
I dla mnie lepsza jest wątpliwość, czy Bayern lub Barcelona wygra, niż podany typ z kursem 1.11 (po wysiłku intelektualnym, że aż pot leje się z czoła)
Uważam, że przy 12% podatku podawanie typów z kursami &lt; 1.20 nie ma najmniejszego sensu
Więc nic Ciebie nie upowaznia, by nazwywać kogokolwiek pajacem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo80, możesz mieć pretensje wyłącznie do siebie, bo to Ty a nie kto inny składa januszowe typy w taśmę. Ostatnio napisałeś mi, że Ty takie januszowe typy grasz, ale to Twoja broszka.
Nie przesadzaj z tym &quot;wniesionym wysiłkiem&quot;, bo takie typy to ja nawet po pół litrze mogę zawsze podać. Jeśli ktoś gra w ziemniaku to typ na zwycięstwo PSG czy Atletico są absurdalne, bo tak czy siak dokład się do biznesu, a ukrycie nieskich kursów w taśmie nieczego nie zmienia.
I dla mnie lepsza jest wątpliwość, czy Bayern lub Barcelona wygra, niż podany typ z kursem 1.11 (po wysiłku intelektualnym, że aż pot leje się z czoła)
Uważam, że przy 12% podatku podawanie typów z kursami &lt; 1.20 nie ma najmniejszego sensu
Więc nic Ciebie nie upowaznia, by nazwywać kogokolwiek pajacem
Ale jakoś się nie wysiliłeś i nie podałeś żadnego typu, a teraz raptem po paru dniach się odzywasz...
I jeszcze jedno - w żadnym z podanych betów nie było podatku 12%. To tak Apropos.
Co uważasz, że jak ktoś gra LM i nie stawia codziennie 10zł na wszystko co się rusza to już musi być &quot;januszem&quot; ? Ja 3 lata miałem taki okres, że dzień bez betu był dniem zmarnowanym i grałem wszystkie ligi łącznie z II brazylijską i ekwadorską, tennis, baseball i miałem gorsze wyniki (właściwie to straty) przy znacznie większym zaangażowaniu niż teraz jak co 2,3 tyg. gram sobie LM i inne puchary.
A pajacem jest każdy kto umie tylko krytykować innych bez żadnej dyskusji, zresztą jak ty sam co rzucisz coś w stylu proroctwa jak to, że Dotrmund potopi &quot;januszy&quot; itd, ale żadnej do tego analizy, żadnego typu. Nie masz własnego tematu z typami. Udzielasz się głównie na forum na temat jaki to świat zły, ze zabrali nam zagraniczne buki itd. Więc zacznij udzielać się MERYTORYCZNIE, przekonuj dlaczego taki, a nie inny typ jest zły, a nie wydziwiaj od &quot;januszy&quot;.
Przepraszam wszystkich za Atletico. Remis w Lizbonie dobrze wyczułem i 2x weszło. Niestety Altetico potopiło wszystko. Barcelona nie dała rady Olympiakosowi. Real ostatnio przegrał z Gironą...
Zapamiętajcie ten dzień - ja jako prorok wam mówię, że ten sezon to będzie początek końca dominacji hiszpańskiej piłki ????
 
L 2

legion18

Użytkownik
Tylko, że logując się na stronie są normalne kursy w kuponie. Dlatego się zastanawiam czy to oni mają taki dziwny sposób działania apki. Zagrałem też brak gola Draxlera, i pokazuje mi na apce kurs 1,4 czyli taki jaki jest teraz do zagrania. A przecież by mi tak bezczelnie nie zmienili kursu(z 1,8 -&gt; 1,4), tym bardziej, że nie jestem zainteresowany graniem tego zdarzenia po takim kursie.
Tak czysto informacyjnie, to tolotek nie poleciał w kulki i wszystko ładnie rozliczył. Gimenez po kursie 2,1 a nawet nie było go na rezerwie;)
Brawo za typ ChaosWSzambie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom