>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka I ligi (18-19.08.2017)

Status
Zamknięty.
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
W tej kolejce 1 ligi póki co próbuję to:

Stal Mielec DNB @1,97 ✅ ✅
Miedź Legnica wygra @1,95 ✅ ✅
Fortuna

1 - Dzisiejszy typ dnia wybieram ze spotkania Górnika Łęcznej ze Stalą Mielec. Gospodarze spadli z Ekstraklasy i póki co w 1 lidze grają przeciętnie. Mają na pewno o wiele lepsza sytuacje niż druga drużyna która z nimi opuszczała Ekstraklasę czyli Ruch Chorzów. Po porażce z Odrą Opole wygrali ze słabo spisującym się Zagłębiem Sosnowiec i zremisowali z Wigrami 0-0. Stal zaczęła od skromnego 1-0 z Ruchem. Następnie porażka 0-1 z GKS Tychy, ale grali tam dobrze, a drużyna z Tych jest po prostu w bardzo dobrej formie i niestety drużyna z Mielca nie zdobyła nawet punktu. W poprzedniej kolejce znów wygrali tym razem z Olimpią Grudziądz. Drużyna Stali po awansie spisuje się bardzo dobrze. Widać w nich potencjał chociaż wygrywają skromnie 1-0, ale przegrali też skromnie 0-1. Dzisiejsze spotkanie pokaże czy Górnik Łęczna ma jakieś szanse na powrót do Ekstraklasy czy nie, bo to będzie kolejny mocny przeciwnik po Odrze z którą dostali 3-0. Zdobycie 3 punktów z Zagłębiem Sosnowiec nie jest wyznacznikiem, bo drużyna z Sosnowca gra w tym sezonie bardzo przeciętnie. Z Wigrami również nie można cieszyć się z punktu, bo drużyna z Suwałk gra totalny piach. Myślę że Stal mimo wyjazdu, wygra tutaj i zdobędzie 3 punkty. Nie ważne czy znów skromnie czy nie W razie remisu mamy zwrot.

2 - Miedź podejmie u siebie drużynę z Sosnowca. W tamtym sezonie obydwie drużyny walczyły do końca o Ekstraklasę, jednak żadnej nie udało się awansować. W tym sezonie lepiej zaczął gospodarz dzisiejszego spotkania. Po dwóch remisach, wygrana ze znakomicie spisującą się Odrą Opole 4-2 na wyjeździe. Zagłębie po dwóch porażkach, w tym z Górnikiem Łęczna, wygrali z Pogonią Siedlce 1-0. Na pewno to przełamanie ich podbuduje, ale dzisiaj nie widzę szansy nawet na punkt. W tym sezonie Miedź mocno się wzmocniła. Mają w swoim składzie doświadczonych piłkarzy takich jak Bozić, Garguła czy Osyra. Ciekawymi zawodnikami są Vojtus - Słowak ostatnio z Odrą zdobył dublet goli, Hiszpanie: Marquitos, Santana Cabrera czy De Amo pokazali już w PP z Sandecją co potrafią i awans mieli na wyciągnięcie ręki, ale multum nie wykorzystanych sytuacji się zemściło. Ławka też nie wygląda źle, i myślę że Miedź w tym sezonie jest jednym z głównych kandydatów do awansu. Jednak żeby to się stało muszą zdobywać 3 punkty, wykorzystywać sytuacje, ale także słabą dyspozycję przeciwników, a Zagłębie jest w dołku i dzisiaj drużyna z Legnicy powinna wywalczyć 3 punkty na swoim terenie.

EDIT: Ostatnio nie stawiałem I ligi, dzisiaj wyszukałem te 2 typy i 2x ✅, Miedź łatwo 4-1, Stal 4-3 z Górnikiem Łęczną po na prawdę szalonym meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
To, że Ruch dziś wygra było nie tyle pewniakiem co dość ciekawą opcją zważywszy na fakt, że w tygodniu skończył im się ban na transfery i zakontraktowali z tego co wiem kilku piłkarzy. I teraz moje pytanie do śpeców: czy Chorzowianie dziś zagrali nowymi nazwiskami, tj. tymi, które wcześniej grać nie mogły?
 
B 10

blutharsch

Użytkownik
To, że Ruch dziś wygra było nie tyle pewniakiem co dość ciekawą opcją zważywszy na fakt, że w tygodniu skończył im się ban na transfery i zakontraktowali z tego co wiem kilku piłkarzy. I teraz moje pytanie do śpeców: czy Chorzowianie dziś zagrali nowymi nazwiskami, tj. tymi, które wcześniej grać nie mogły?
Śpecem nie jestem, ale skład Ruchu bardzo się nie zmienił. Z nowych zagrali: Posinkovic, Setla i młodziutki Hołownia, więc tylko trzech z ośmiu(chyba) nowych. Nie zagrał Arak, który chyba będzie zmieniał klub.
Pewnie jakiś powiem świeżości to dało. Reszta się zmotywowała tym,że nie została zmieniona :razz:.
A co do samego typu to złapałem na samym początku po 2,55 i jak dla mnie był to dobry kurs jak najbardziej do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom