>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka La Liga [15.09 - 18.09.2017r.]

Status
Zamknięty.
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
A nie pomyślałeś dlaczego? Sociodad gra w tym sezonie bardzo dobrze, grali u siebie gdzie nawet gdy formy nie było zawsze byli mocni no i Real ostatnio w małym kryzysie, bo jak inaczej nazwać 2 remisy w lidze i to u siebie.
Kursy poniżej @2,00 w tym meczu na Real były nieopłacalne.
No to jak widać mi się opłacił. A zawodnicy Realu musieli dostać kubeł zimnej wody na głowę w postaci meczów z Valencią i Levante, bo widocznie myśleli, że już wszyscy przeciwnicy się będą przed nimi kłaść. Sociedad grał mecz w czwartek, Real w środę, dzień odpoczynku więcej. A wystarczy też spojrzeć na H2H, wcale wielkich problemów Sociedad Madrytowi nigdy nie stwarzał. Wiadomo, że skoro jest ligowym przeciwnikiem, to zdarzyły się wygrane lub remisy zawodników z Anoeta, ale to pojedyncze przypadki. Nie wiem, jak można było uwierzyć, że drużyna taka jak Real Madryt złapie na początku sezonu zadyszkę i od razu zaliczy wtopę w trzech meczach z rzędu. Jedynie mecz z Valencią nie jest aż tak dużą niespodzianką, bo nawet w najwyższej formie Real nie miał z nimi po drodze.
Gdzie ten Sociedad grał u siebie dobrze? W tym sezonie wygrali tylko dwa mecze u siebie, z kilka klas słabszym Rosenborgiem i Villarealem, który miał problemy z Astaną Nawet żadnego z 5 meczy towarzyskich u siebie Sociedad nie wygrał.
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Jeśli według Ciebie Ros i Vill są o kilka słabszym zespołem niż Sociodad to kończymy rozmowę. Powodzenia w dalszym typowaniu ????
Kilka klas tyczyło się tylko Rosenborgu ???? to, że mają u siebie Bendtnera nie czyni ich od razu zespołem z wyższej półki, a Sociedad tylko zweryfikował aktualną formę Ajaxu wygrywając 4:0 w spacerku z Rosenborgiem ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Espanyol - Celta Vigo
Celta z remisem @ 1.54
buk: bah

Obie drużyny nie tak wyobrażały sobie start nowego sezonu. Espanyol po trzech kolejkach ma zaledwie jeden punkt, natomiast goście mają ich tylko trzy, dzięki ostatniej wygranej z Alaves. Espanyol jest kompletnie po za formą co pokazały trzy ostatnie spotkania. Wiem, że wygrana w końcu muszą nadejść, ale to jeszcze nie dziś. W Celcie pokładane są duże nadzieje i ja również liczę, że ten zespół odbije się od dna. Pierwsze dwie porażki można nazwać dużym pechem bowiem Celta miała w nich wszystko pod kontrolą do 70 minuty, później zespół jest myślami gdzie indziej i wszystko się burzy. Unzue jak na razie robi niezłą robote bowiem zespół jest ustawiony dość ofensywnie i w ataku wygląda bardzo dobrze. Znakomicie do ligi wprowadził się Urugwajczyk Maximiliano Gomez, który ma na swoim koncie już trzy gole. Nie zapominajmy o świetnym Aspasie czy też Sisto. Z meczu na mecz coraz lepiej wygląda Lobotka. Celta może dziś nie wygra, ale na pewno jest w stanie wywieźć remis z tak ciężkiego terenu jak Espanyol.​
 
ciastonowsky 16

ciastonowsky

Użytkownik
Espanyol Barcelona vs Celta Vigo
Czas: 18.09.17, 21:00
Typ: Zółte kartki (od 4.5 w górę) dla ogółu w całym meczu - 1.85 lvbet

Jeden i drugi zespół pokazuje do tej pory poziom równy spadkowiczom. Celta Vigo jednak pragnie się odbić od dna i musi się postarać wygrać z drużyną gospodarzy. Celta ma w swoim w swoim arsenale ludzi do robienia kartek (m.in Jonny mielony), który ma już dwie żółte kartki z rzędu. W 3 ostatnich meczach, Celta średnio zgarniała 3 żółte kartki. Panowie z Barcelony zawyżają tę średnią, gdyż w trzech ostatnich meczach średnia ta wynosi 4. Gospodarze też w arsenale mają ludzi do robienia kartek np: Darder, który lubi otrzymywać ostatnio żółtko oraz czerwo. Dodajmy historię kartek z pięciu ostatnich meczy między tymi drużynami. 6ż/1cz ... 5ż ... 2 ż ... 7ż/1cz ... 3ż / 2cz. Średnia żółtych kręci się koło liczby 5, więc w moim przekonaniu 4.5 kartki w meczu jest jak najbardziej do osiągnięcia. Liczę także na Hernandeza z Chile, który za często nie gra i nie zbiera kartek. Jednak ma taką dziwną tendencję do zbierania kartek, gdy gra z Espanyolem, wiec liczę że pojawi się na boisku.
Można także zaryzykować i zagrać, że będzie czerwona kartka, chociaż jest to mniej pewny typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mniejsza o to w każdym razie gdybym miał cokolwiek stawiać w tym meczu postawiłbym na gospodarzy.
... i przegrałbyś. Naprawdę bukmacherka to z jednej strony strony bardzo ciężka sprawa, ale z 2 bardzo łatwa - na nic nasze świetne analizy i rozkminy jak typ nie wchodzi, a my jesteśmy na minusie. Wiesz kto by był idealnym typerem ? Osoba kompletnie nie znająca się na piłce, sporcie, statystykach itd a posiadająca jeden - jedyny dar - przewidywania przyszłości ????
Nawet kurs 1,01 był wart gry skoro już wiemy, jak się skończyło, a Twoje posty to wyglądają jak byś był cofnięty w czasie ???? . Real WYGRAŁ 3:1 - weszło by nawet handi.
Ja oczywiście rozumiem, że się patrzy na kursy i wyławia jakieś godne gry, a gdy uważamy, że jest za niski nie podejmujemy ryzyka i ja nie o tym, żeby nie było na mnie jakiś ataków. Tylko trochę zabawne jest jak po wygranym meczu piszesz, że kurs nie był wart gry.
 
K 13

kapa3991

Użytkownik
Espanyol Barcelona vs Celta Vigo
Czas: 18.09.17, 21:00
Typ: Zółte kartki (od 4.5 w górę) dla ogółu w całym meczu - 1.85 lvbet

Jeden i drugi zespół pokazuje do tej pory poziom równy spadkowiczom. Celta Vigo jednak pragnie się odbić od dna i musi się postarać wygrać z drużyną gospodarzy. Celta ma w swoim w swoim arsenale ludzi do robienia kartek (m.in Jonny mielony), który ma już dwie żółte kartki z rzędu. W 3 ostatnich meczach, Celta średnio zgarniała 3 żółte kartki. Panowie z Barcelony zawyżają tę średnią, gdyż w trzech ostatnich meczach średnia ta wynosi 4. Gospodarze też w arsenale mają ludzi do robienia kartek np: Darder, który lubi otrzymywać ostatnio żółtko oraz czerwo. Dodajmy historię kartek z pięciu ostatnich meczy między tymi drużynami. 6ż/1cz ... 5ż ... 2 ż ... 7ż/1cz ... 3ż / 2cz. Średnia żółtych kręci się koło liczby 5, więc w moim przekonaniu 4.5 kartki w meczu jest jak najbardziej do osiągnięcia. Liczę także na Hernandeza z Chile, który za często nie gra i nie zbiera kartek. Jednak ma taką dziwną tendencję do zbierania kartek, gdy gra z Espanyolem, wiec liczę że pojawi się na boisku.
Można także zaryzykować i zagrać, że będzie czerwona kartka, chociaż jest to mniej pewny typ.
Kurs fajny, wysoki, też myślałem nad tym, żeby pograć kartki w tym meczu, ale trochę odrzucił mnie sędzia tego meczu i jego średnia kartek, jest dosyć niska, co prawda sędziował mecze SD, gdzie niby sędziowie dają mniej kartek, ale ja bym mimo wszystko uważał.
 
ciastonowsky 16

ciastonowsky

Użytkownik
Kurs fajny, wysoki, też myślałem nad tym, żeby pograć kartki w tym meczu, ale trochę odrzucił mnie sędzia tego meczu i jego średnia kartek, jest dosyć niska, co prawda sędziował mecze SD, gdzie niby sędziowie dają mniej kartek, ale ja bym mimo wszystko uważał.
Ale dzisiaj jednak postarał się dać te 4.5 kartek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom