>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 Kolejka LIGUE1 [29-30sierpnia]

M 0

martines0071994

Użytkownik
Marsylia - Bordeaux 2

Wysokie kursy to to co nie których odpycha mnie jednak tym razm nie zraził do siebie ten wysoki kurs mówimy o kursie 3.20(STS)
Jak dla mnie Bordeaux jest faworytem tego spotkania jak widać dla STS-u nie jednak znakomita ich forma i wygrane typu Girondins Bordeaux vs. Nice 4:0
robią na mnie duże wrażenie doając ostani meczyk Marsylii
Rennes vs. Olympique Marseille 1:1 reasumuje i wychdzi mi żemój TYP to: 2
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
PSG - LILLE
W 4 kolejce francuskiej Ligue1 zagrają ze sobą odpowiednia 3 i 16 drużyna tego sezonu. PSG 2-1-0, 7-4 zagra z LILLE 0-1-2, 2-4. Drużyna z Paryża u siebie grała jeden raz i ograła Le Mans 3-1. LILLE natomiast grało na wyjeździe również jeden raz i przegrali oni ten mecz z Marsylia 1-0. Moim zdaniem PSG wygra po raz 3 w tym sezonie ponieważ są oni na pewno wypoczęci, ponieważ nie grają w żadnych pucharach tak jak ich rywale. Lille dzisiaj wygrało u siebie w LE z Genk 4-2 i piłkarze na pewno będą w niedzielę odczuwać ten czwartkowy mecz w nogach. Na przełomie 9 ostatnich lat ekipy te spotkały się ze sobą 19 razy. Bilans przedstawią się następująco: 6 wygranych PSG, 7 remisów, 6 wygranych LILLE. Gdy gospodarzem było PSG bilans ten przedstawią się: 6 wygranych PSG, 4 remisy, 0 przegranych, bilans bramkowy: 12-6. PSG w tym sezonie celuje w mistrzostwo a z taką ekipą jak mozna rozdawać przemęczonym słabym rywalom punkty ? Dla mnie w tym meczu pewna 1. Kursiki bardzo zachęcają ????
1.85
Pozdro
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Lyon-Nancy typ:1 kurs 1,4
Dlaczego ten mecz?A bo kurs jest może nie za duży ale mecz jak dla mnie najlepszy w tym tygodniu ze wszystkich mocnych lig europejskich.Widać że Lyon łapie ostatnio formę i gra coraz lepiej i z Nancy na własnym boisku powinni wygrać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Marsylia - Bordeaux 2

Wysokie kursy to to co nie których odpycha mnie jednak tym razm nie zraził do siebie ten wysoki kurs mówimy o kursie 3.20(STS)
Jak dla mnie Bordeaux jest faworytem tego spotkania jak widać dla STS-u nie jednak znakomita ich forma i wygrane typu Girondins Bordeaux vs. Nice 4:0
robią na mnie duże wrażenie doając ostani meczyk Marsylii
Rennes vs. Olympique Marseille 1:1 reasumuje i wychdzi mi żemój TYP to: 2
Obok takich postow nie można przejśc obojętnie.
Co ma piernik do wiatraka ? Porównujesz mecze Bordeaux z Niceą i Rennes z OM jakby nie patrząc na potencjał zespołów. Nicea w domu uwierz mi że jest wiele razy słabszym rywalem niż Rennes u siebie. Uwierz że ta różnica jest wielka i takie porównywanie nie ma najmniejszego sensu.
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Nie można też przejść obojętnie wobec Twoich postów wysokie zwycienstwa śwadczą o skutecznośći która napewno w takich meczach jest nie zbędna.
Dodam jeszcze że w meczu towrzyskim Bordeaux wygrało z Marsyllią 2:1 wiem że to tylko mecz towarzyski lecz moje zdanie nadal się nie zmienia 2.
 
makaveli23 174K

makaveli23

Typer Miesiaca
Boulogne - Auxerre 1 (2.50) bet365
Stawiam na beniaminka. Auxerre jeszcze bez bramki, nic dziwnego jak ma sie w skladzie kontuzjowanych 4 napastnikow. Nie beda mieli jak obstawic ataku. Przeciwnik dla nich anonimowy nie wiedza czego maja sie spodziewac. Boulogne szczesliwe 3 punkty wywiezione z St. Etienne moze nie grali jakiejs przecudownej pilki ale wygrana powinna dodac im pewnosci siebie, uskrzydlic przed nastepnym domowym spotkaniem.
Soszo - Monaco 1 @ (2.15) bełt gun
To powienien byc mecz Soszo. Monako gra w kratke, i nie wykluczone ze jutro po prostu odpusci jak dwa tygodnie temu w Nice 0-4. Cmon Davies!
Ale zes TBM wjechal na ostro z tym kursem ???? , pomysl nad handi gdzie niegdzie jest 2.2 to sie nadaje na 5/10. Lyon jak juz wygra to zrobi to zdecydowanie tak jak sam ujeles jeszcze grozniej bezdyskusyjny a to slowo bardziej pasuje mi do handi, Lyon jest wystrzalowy w ofensywie zawodnicy do jakiegos momentu beda nadal glodni bramek takze dopuki im sie nie znudzi beda strzelac ile zechca ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W sobotę zanosi się na bezdyskusyjną wygraną Olympique Lyon. Nancy w pierwszych meczach zaskoczyło z ofensywną taktyką jaką ma w tych rozgrywkach preferować trener Correa, ale przed tygodniem ich możliwości zostały zweryfikowane w Le Mans gdzie przegrali 1:2. Les Gones rozpędzają się i Nancy nie powinno dla nich stanowić wielkiej przeszkody.
Mój typ: Olympique Lyon - 1,35 w Unibet [8/10]

W pozostałych sobotnich spotkaniach nie widzę zdecydowanych typów. Bukmacherzy po raz kolejny mocno zaniżają kursy na St.Etienne, które gra bardzo słabo i próbuje ratować się transferami m.in Sanogo. Ciekawy mecz na Felix-Bolleart gdzie Lens podejmie Rennes, moim zdaniem goście nie przegrają, ale ogólnie lepiej nie typować.

W niedzielę spotkania drużyn z aspiracjami na miejsca w ścisłej czołówce. Najpierw PSG podejmie Lille i wydaje się, że Paryżanie nie zawiodą. A jak będzie wieczorem na Stade Velodrome? Obie drużyny bardzo dobrze rozpoczęły sezon, ale wydaje mi się, że atut własnego boiska może tutaj przechylić szalę zwycięstwa na korzyść OM. Widziałem mecze z udziałem obu drużyn i bardziej podobała mi się gra Marsylii nawet mimo remisu z Rennes. Jednakże czy ten mecz typować? Jeszcze to przemyślę.
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
Ja mysle , ze godnymi uwagi w tej kolejce sa mecze NIce z Montpellier i Tuluzy z Valenciennes.
Nice tydzień temu dostało dotkliwej porazki z Bordo (4-0), Będą chcieli sie zapewne swoim kibicom zrewanzować , wygrywajac dzis z beniaminkiem. Podopieczni Rene Girard nie zaznali jeszcze porazki w tym sezonie, co jest sporym zaskoczeniem jak na beniaminka.
NIce w ubiegłym sezonie radziło sobie bardzo dobrze na własnym podwórku , jak dotąd grali z Montpellier u siebie 9 razy wygrywając 6.
Moim zdaniem beniaminek dozna dzisiaj pierwszej porazki, podopieczni Didier Olle-Nicolle pokażą im miejsce w szeregu.
Co do drugiego meczu to Tuluza jest zdecydowanym faworytem . W lidze prezentuje sie przyzwoicie, na tygodniu awansowała do fazy grupowaj LE eliminujac Trabzonspor .Sprawa było przesądzona juz po pierwszym spotkaniu w Turcji , gdzie Francuzi wygrali 3-1, wiec w czwartek Gignac i spółka zagrali na półgwizdka i przegrali 0-1.Ekipa Valenciennes fatalnie rozpoczęla rozgrywki . Po trzech kolejkach ma zerowy dorobek punktowy i nic nie wskazuje na poprawe w ten weekend , bowiem w klubie jest istny szpital.
Nie zagraja:penneteau, Lacourt, Sebo, Saez, Mody i DameTraoré oraz Grégory Pujol.
Zanosi sie na pewna wygrana Les Violets , nawet z handi
.

Nice - Montpellier 1 @2,05 Tobet
Tuluza - Valenciennes 1 @1,6 Tobet
Tuluza - Valenciennes [HC 0-1] 1 @2,70 Tobet
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Idąc dalej w mojej indywidualnej analizie zaglądamy na boiska Ligue1.
Tutaj zbytnio się rozpisywał może nie będe.


Po pierwsze widzi mi się w tej kolejce wynik underowy w spotkaniu Saint Ettiene- Grenoble. Oba zespoły mają przeogromne kłopoty ze strzelaniem bramek. Lekarstwem na to w ekipie Zielonych ma byc Sanogo sprowadzony z Werderu, ale Zieloni grają poprostu fatalnie już dłuższy czas. Poprzedni sezon cudem uratowany byt w Ligue1, tegoroczne rozgrywki zaczęli od 3 porażek i 1 strzelonej bramki. Ich rywalem będzie Grenoble, które niby w ataku ma Ljuboje jednak nie jest zespolem preferującym ofensywny styl gry. Buki widac że także są przekonane że w tym meczu zbyt wielu bramek to kibice nie obejrza. Grenoble w poprzednim sezonie było najczesciej underowym zespołem. Licze że w tym także nie zawiodą;)

Typ: Poniżej 2,5 gola @ 1,50 Tobet


Nie dziwic powinien wybór z tej kolejki na jakiś kupon typu na Ol.Lyon. W starciu z Nancy na Stade Gerland nie powinni oni miec problemów z pokonaniem gości. W el. Champions League zdeklasowali Anderlecht 8-2! W zespole i we Francji zaaklimatyzował się już Lisandro Lopez i płaczu po Benzemie nie ma. Nancy nie potrafi grac na boisku Lyonu gdzie przegrało ostatnie 4 mecze. Moze nie były to druzgocące porażki bo tylko jednobramkowe jednak aktualna forma OL każe widziec w nich faworyta do zwycięstwa.

Typ : Ol.Lyon win @ 1,35 Tobet


Z pozostalych spotkań zwrócilem także uwage na mecze niedzielne. Zainteresowal mnie typ na zwycięstwo Toulouse. U siebie ten zespół jest silny. Kadre także ma ciekawą. Gignac, Sissoko czy Braaten. Valenciennes nie potrafi w Ligue1 zdobywac pkt w meczach wyjazdowych. Ten stan rzeczy utrzymuje się od kilkudziesięciu spotkań. Forma Tuluzy jest dobra. Awansowali do fazy grupowej LE a i w lidze czas na kolejne zwycięstwa.

Typ : Touluse win @ 1,60 Tobet


I ostatnie ze spotkań, które mi się rzucilo w oczy to mecz na Parc des Princes. PSG kontra Lille. Nie zamierzam tutaj jednak typowac zwycięzcy bo niby teoretycznie nim jest zespoł stołeczny, ale Lille ma ciekawy skład i w kazdej chwili moze wystrzelic formą. PSG ma ciekawą ofensywe. Przebojem do składu wdarł się Erding i już zachwyca swoją grą. Sessegon to bardzo duży potencjał w ofensywie, ale ile on szans marnuje w każdym z meczów.
Po przeciwnej stronie Obraniak czy Vittek. Ciekawe starcie nam się szykuje. W mojej pamięci mam że starcia tych zespołów zawsze były zacięte i bramek tam jak na lekarstwo. Potwierdzają to staty wzajemnych gier. Pod lupe wziąłem 15 ostatnich spotkań czy to na Parc des Princes czy stadionie Lille. Bilans 3 overy i 12 underów! Taka argumentacja za mna przemawia ;)

Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,62 Tobet
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Lyon - Nancy
Trzecia drużyna poprzedniego sezonu tj. Lyon nie zbyt dobrze weszła w sezon remisując na inauguracje z Le Mans 2:2 a na dodatek strzelając wyrównującą bramkę w 90 min. i już wtedy każdy skazywał ich na porażkę w tym sezonie jednak CI już w kolejnych meczach udowadniali że będą się liczyć w walce o tytuł w tym sezonie. Teraz Lyon zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów, które wywalczyli w meczach z Valenciennes wygrywając 1:0 oraz z Auxerre 3:0 w międzyczasie pokonali w dwumeczu Anderlecht 8:2. Gracze ściągnięci przed tym sezonem np. L. Lopez udowadniają że warto było wydać na nich tak wielkie pięniądze jak 70 mln. euro. Czy udowodnią to również w tym meczu ? Mam nadzieję że tak, Lyon jest bardzo mocny na swoim stadionie, z Nancy w ostatnich 8 spotkaniach wygrali wszystkie 8 razy, osłabień znaczących nie ma, to wszystko wskazuje na dzisiejszą wygraną Lyon&#39;u jednak z handicapem bym ich nie ryzykował bo Nancy to nie są chłopcy do bicia jednak kurs w okolicach 1.40 jaki jest na Lyon jest całkiem przyjemny i można grać :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ale zes TBM wjechal na ostro z tym kursem ???? , pomysl nad handi gdzie niegdzie jest 2.2 to sie nadaje na 5/10. Lyon jak juz wygra to zrobi to zdecydowanie tak jak sam ujeles jeszcze grozniej bezdyskusyjny a to slowo bardziej pasuje mi do handi, Lyon jest wystrzalowy w ofensywie zawodnicy do jakiegos momentu beda nadal glodni bramek takze dopuki im sie nie znudzi beda strzelac ile zechca ????
To zależy od kuponu, akurat do mojego pasowała zwykła jedynka na Lyon. Później jednak jako kontrę grałem już z handi tak jak pisałeś ;) Oba typy skuteczne.

---

A co dzisiaj? Robson ciekawie piszesz o underze w meczu PSG z Lille możliwe, że pobiorę ten typ. Jeśli chodzi o mecz Tuluzy z Valenciennes to odejście trenera Kombouare przed sezonem z drużyny dzisiejszych gości to ich największe osłabienie. Póki co może i są waleczni, ale nie mają wyników i dziś także raczej przegrają.
 
Do góry Bottom