>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. kolejka LOTTO Ekstraklasy (10.08-13.08.2018)

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pogoń - Cracovia
Typ: Pogoń over 5,5 rożnych
Kurs: 2,0 w STS
Wynik: 6 rożnych ✅

Piękny kurs w STS na rożne Portowców. Inni bukmacherzy polscy oferują albo nieco niższy (1,96 w Fortunie) albo wręcz odwrotne, jak choćby 1,7 w Forbet, czy Totolotku. Zapowiada się mecz, gdzie obie drużyny będą atakować, w końcu okupują dno tabeli i rażą nieskutecznością. Pogoń w poprzednich kolejkach nastukała mnóstwo rożnych, co było m.in. pokłosiem tego, że gonili wynik. Z Piastem 8, z Zagłębiem Sosnowiec 12. Z Piastem szczególnie zabolało, bo grałem wtedy under 9,5 rożnych w meczu i do przerwy były zaledwie 2, a potem się worek rozwiązał. Pogoń w tym meczu od początku będzie atakować, chcąc jak najszybciej strzelić bramkę. Spodziewam się dużej ilości akcji skrzydłami, podłączania się bocznych obrońców i wrzutek, które będą wybijane przez obrońców gości. Linia 5,5 jest dla mnie w sam raz do zagrania, polecam. Pisane na szybko, przepraszam za wszelkie błędy składniowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Zrobię to za niego: https://www.pzpn.pl/public/system/files/site_content/635/1978-Regulamin Ekstraklasa 2017.2018.pdf -&gt; Rozdział: &quot;OBOWIĄZKI KLUBÓW&quot;
Z założenia mecz odbywa się na zasadach fair play. Skoro ktoś twierdzi, że tak nie było to musi przedstawić dowody żeby to udowodnić, czyż nie? Post pawel1980 nie jest opinią, bo ona brzmiałaby &quot;zremisowali bo słabo zagrali, niewykorzystali X szans&quot; ale oskarżeniem &quot;wydrukowali mecz&quot;. Nie jestem żadnym prawnikiem ale chyba wszystkim znana jest zasada domniemanej niewinności.
Więcej się nie wtrącam w ten temat ????
Jakie dowody zostaly przedstawione np w 93 po slynnym Wisla - Legia 0-6, kiedy Legia musiala wygrac wysoko zeby zdobyc MP?Wisla tam pozwalala Legii robic co chca, kibice spiewali &quot;Wiselko podziel sie z nami&quot;Odebrali legi to mistrzostwo,ok, ale tam sie nikt nie przyznal.Na MS zdarzaly sie mecze jak Francja-Dania czy Szwajcaria Kostaryka albo nasz z Japonia, ktore z fair play malo mialy wspolnego, ale dowodow nigdy nie ma.Poczytaj sobie troche o koprupcji w takich ligach jak nasza serbska (tydzien temu chocby u nich dwa wesole mecze Vojvodiny i Partizana u siebie) czy bulgarska, w rosji czy ukrainie tez duzo tego bylo.Moze zbyt dosadnie sie wczoraj wyrazilem, ale takie mialem wrazenie po tym meczu.Wisla plock smierdzi mi na kilometr juz od meczow z juniorami Gornika, ktory wystawil chlopakow z rezerw, i Korona z ktora pod koniec sezonu wygrali wysoko walczac o puchary, kazdy moze miec swoje zdanie i tyle, ja wyrazam tylko swoj poglad.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Tak jak powiedziałem nie mam zamiaru się spierać. Nie mniej jednak regulamin lub zapisy w nim zawarte nie obowiązują od dzisiaj czy od wczoraj, ale jednak ponad 600 osób z wyrokami i zamieszane 52 kluby w aferze Fryzjera to fakt.
I dlatego teraz nie ma ustawek bo wszyscy się boją
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Angulo strzeli 2,75 Sts 2,8 Fortuna
Dzisiaj wieczorem odbędzie się mecz Arki Gdynia z Górnikiem Zabrzem.W tym meczu stawiam że Igor Angulo &#39;&#39;ukąsi&#39;&#39; w tym meczu.W poprzednim meczu w Legnicy wystarczyła w sumie jedna akcja by strzelić bramkę troche pomógł bramkarz ale bramka prawą nogą zdobyć bramke rzadko mu sie udaje.W meczu z Wisła Płock też wszedł i strzelił bramkę.Dzisiejszy mecz sędziuje Przybył z Kluczborka a do Zabrza już nie tak daleko a za kokpitem będzie Marciniak.Igor dzisiaj zapewne bedzię miał okazje bo Górnik może sie odblokować i zwycieżyć i jedna bramke strzeli Angulo bo może być to również z rzutu karnego. Z fartem ! ????
 
P 1

pavel45

Użytkownik
Pany, czytam tak wasze analizy odnośnie meczu Arka - Górnik i coraz bardziej powątpiewam w zakład że Arka strzeli gola... Mam możliwosc cash outu z tasiemca i nie wiem co zrobic z tym zakladem, jakies wasze rady?
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Pany, czytam tak wasze analizy odnośnie meczu Arka - Górnik i coraz bardziej powątpiewam w zakład że Arka strzeli gola... Mam możliwosc cash outu z tasiemca i nie wiem co zrobic z tym zakladem, jakies wasze rady?
Powinna strzelic może byc 1:1 nie wiadomo co sie wyprawi tam ;)
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Jagiellonia
obie strzelą @1,8
forBET ⛔
Zagłębie DNB @1,65 forBET ⛔ do niewykorzystanego karnego wyglądało to całkiem przyzwoicie, później już tylko równia pochyła, zasłużona wygrana Jagi, rotacje Lewandowskiego w składzie na minus.
Ciekawie zapowiada się spotkanie w Lubinie, gdzie miejscowe Zagłębie podejmie Jagiellonię, obie ekipy obiecująco zaczęły sezon, mają na koncie po 6 punktów, wygrały po dwa mecze i raz doznały goryczy porażki, minimalnym faworytem są Miedziowi, którzy mieli więcej czasu na regenerację, ponieważ Jaga w czwartek grała mecz w eliminacjach Ligi Europy, poza tym ze względu na rewanż i konieczność odrabiania strat trener Mamrot będzie musiał za rotować składem. Natomiast Zagłębie wyjdzie najmocniejszą jedenastką jaką dysponuje na chwilę obecną trener Lewandowski. Mój główny typ na to spotkanie to obie strzelą, na ostatnie 6 spotkań pomiędzy nimi w 5 obie ekipy zdobyły co najmniej po golu, w bieżącym sezonie w meczach Zagłębia w każdym z trzech meczy wspomniany BTS został pokryty, gorzej wygląda w tej kwestii Jagiellonia, w której meczach w tym sezonie ani razu obie drużyny nie trafiły do siatki, jednak w jedynym jak narzie meczu wyjazdowym piłkarze z Białegostoku strzelili 2 gole i myślę, że w Lubinie także ich stać na strzelenie gola. Drugi typ to wygrana Miedziowych, ale dla bezpieczeństwa asekuruję się zwrotem w przypadku remisu, powody podałem wcześniej, może dołożę tylko jeden, że Zagłębie gra u siebie i może liczyć na wsparcie trybun. Z ciekawostek jeszcze to w ostatnich 14 bezpośrednich starciach nie padł remis, ostatni raz obie ekipy podzieliły się punktami prawie 6 lat temu, druga ciekawostka jaka wpadła mi w oko to, że na przestrzeni ostatnich 3 lat, w ostatnich 8 meczach na przemian wygrywała jedna lub druga drużyna i dzisiaj wypada, że wygra...Zagłębie, a jak będzie przekonamy sie już wieczorem.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Piast po ostatnio sezonowej nerwówie, którą sobie sam sprezentował wziął się do roboty i rewelacyjnie zaczął sezon. Zwycięstwa pewne wybiegane ale co ważne rozegrane z głową przez Fornalika powodują, że są w czubie i pewnie dążą do swego. Głośnych transferów nie zrobili, ale mimo, że nie są głośne to skuteczne. W każdym meczu strzelone dwie bramki. Jak Legia zagrywa od początku sezonu to każdy wie i drwi na lewo i prawo. Nie ma się co dziwić po transferach jakich dokonali można oczekiwać od nich lepszej postawy. Ostatnie blamaże w europejskich pucharach przelały czarę goryczy i kibice mają już tego dość. Mimo wszystko widzę w nich potencjał. Po kilku nieudanych meczach widać w ich poczynaniach nerwowość, ale myślę, że Vuko tchnie w nich ducha walczaka jakim sam był. Najbardziej zaskakuje mnie in minus obrona Legii już pisałem o tym, że Pan Wieteska to jeszcze musi pograć troszkę, aby wiwatować jaka to gwiazda jest. Zgadzam się z tym co powiedział Vuko przed meczem z Gliwicami - nie wierzę w to, że przez dwa tygodnie Legioniści zapomnieli jak się gra w piłkę. Dodatkowego smaczku doda fakt, że Jodłowiec i Czerwiński będą chcieli pokazać się na tle byłych kolegów. Parafrazując znany ostatnio utwór Zaleskiego, Korteza i Podsiadłę &quot; ja (nie) chce iść pod wiatr&quot; i zagram na Legię. Gdzie nie zajrzę, gdzie nie czytam to Piast już wygrał z Legią.
Legia 2 DNB @ 1,73 Fortuna KE ✅
Zastanawiam się jeszcze nad 2 @2,5, ale to zdecyduje przed meczem - w końcu nie zagrałem czystej 2.
Natomiast przed meczem trafiłem jeszcze DnB (na STS) po pięknym kursie 1,95 ????
Po meczu muszę przyznać, że było mało Piasta w Piaście. Grali niemrawo jakby się przestraszyli. Legia też nie zagrała rewelacyjnie,ale na Gliwice wystarczyło. Pana Valencję to tak słabo było widać, Dziczek zasłynął tylko z tego, że szarpał się z Kante.
Serdecznie zapraszam do wypowiedzi użytkownika DobraZmiana, aby wypowiedział się po zeszłym tygodniu, kto pisał bez sensu...
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Zagłębie - Jagiellonia
obie strzelą @1,8
forBET
Zagłębie DNB @1,65 forBET
Ciekawie zapowiada się spotkanie w Lubinie, gdzie miejscowe Zagłębie podejmie Jagiellonię, obie ekipy obiecująco zaczęły sezon, mają na koncie po 6 punktów, wygrały po dwa mecze i raz doznały goryczy porażki, minimalnym faworytem są Miedziowi, którzy mieli więcej czasu na regenerację, ponieważ Jaga w czwartek grała mecz w eliminacjach Ligi Europy, poza tym ze względu na rewanż i konieczność odrabiania strat trener Mamrot będzie musiał za rotować składem. Natomiast Zagłębie wyjdzie najmocniejszą jedenastką jaką dysponuje na chwilę obecną trener Lewandowski. Mój główny typ na to spotkanie to obie strzelą, na ostatnie 6 spotkań pomiędzy nimi w 5 obie ekipy zdobyły co najmniej po golu, w bieżącym sezonie w meczach Zagłębia w każdym z trzech meczy wspomniany BTS został pokryty, gorzej wygląda w tej kwestii Jagiellonia, w której meczach w tym sezonie ani razu obie drużyny nie trafiły do siatki, jednak w jedynym jak narzie meczu wyjazdowym piłkarze z Białegostoku strzelili 2 gole i myślę, że w Lubinie także ich stać na strzelenie gola. Drugi typ to wygrana Miedziowych, ale dla bezpieczeństwa asekuruję się zwrotem w przypadku remisu, powody podałem wcześniej, może dołożę tylko jeden, że Zagłębie gra u siebie i może liczyć na wsparcie trybun. Z ciekawostek jeszcze to w ostatnich 14 bezpośrednich starciach nie padł remis, ostatni raz obie ekipy podzieliły się punktami prawie 6 lat temu, druga ciekawostka jaka wpadła mi w oko to, że na przestrzeni ostatnich 3 lat, w ostatnich 8 meczach na przemian wygrywała jedna lub druga drużyna i dzisiaj wypada, że wygra...Zagłębie, a jak będzie przekonamy sie już wieczorem.
Z tego co czytałem to na konferencji Mamrot powiedział że nie będzie tyle zmian w składzie co w Gdyni. Co najważniejsze powiedział że granie co trzy dni to żaden problem. Problemem są dalekie podróże na mecz.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Piast Gliwice -:- Legia Warszawa
Typ: powyżej 2.5 gola @ 1.95
buk: Fortuna
✅ 95


Chyba mało kto by się spodziewał, że zespół Piasta Gliwice po trzech kolejkach będzie obok Lecha liderem ekstraklasy. Wiadomo, że jest to początek sezonu, ale każdy zdobyty punkt jest tu na wagę złota aby nie dopuścić do sytuacji, która miała miejsce w poprzednim sezonie gdzie Piast drżał o utrzymanie do ostatniej kolejki. Dzisiaj w Gliwicach, Legia poszuka drugiego ligowego zwycięstwa, a Piast będzie chciał sprawić niespodziankę i dobić rywala. Mówię dobić, bowiem Legia jest w dużym kryzysie. Goście nie grają porywająco co pokazują ostatnie spotkania ligowe i te w europejskich pucharach. Ostatnia porażka w czwartek spowodowała falę krytyki na ten zespół, ale nic w tym dziwnego, bowiem osoby co zarabiają grubą kasę powinni zostawić serce na boisku - i to jest moje zdanie!. Na dodatek spore zamieszanie z trenerem. Nie wiem co robi dalej Vuković?!. Gość ma dożywotni kontrakt czy miliardową klauzulę odejścia?. Może jest zasłużony dla klubu, ale jak na razie błyszczy swoimi beznadziejnym konferencjami prasowymi. Przyjście Kante i Carlitosa jak na razie nie robi na mnie większego wrażenia. Obaj panowie są cieniem z poprzedniego sezonu i trzeba tu faceta z jajami żeby postawił ich na nogi. Piast jest w dobrej formie, a co najważniejsze gra solidnie w obronie. Tu brawa należą się dla Czerwińskiego, który mocno się odbudował. Do tego Pana można dopisać śmiało Jodłowca, który ma na koncie jedno trafienie, a z przodu mocno pracują Valencia i Papadopulos. Fornalik tworzy coś nowego i jak na razie mu to wychodzi. Sam jestem ciekaw czy Piast dzisiaj skarci Legię, ale co najważniejsze interesują mnie gole w tym meczu. Legia będzie szukał rehabilitacji za poprzednie niepowodzenia dlatego dziś muszą strzelić przynajmniej bramkę bądź dwie. Piast spokojnie będzie doszukiwał swoich szans, a gdy taka nadejdzie liczę, że zamieni choć jedną na bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Typ
: Zagłębie Sosnowiec strzeli w 1-72 minucie gry ⛔
Kurs: 2.05 (fortuna)
Goście dzisiejszego spotkania nie zaczęli zbyt dobrze sezonu jako beniaminek ligi. Porażka na początku z Piastem u siebie musiała boleć, jednak w 3 kolejce odnieśli efektowne zwycięstwo nad Pogonią 3:0. Co do mojego typu, Zagłębie w poprzednich 3 meczach strzelało bramki w przedziale czasowym do 72 minuty meczu. Zagłębiu na plus można zaliczyć, że oddają dużo strzałów. Z każdym ze spotkań po 9-11 strzałów, jednak najwyżej 4 celne. Nie będę ukrywał, Lech jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Mimo porażki w Belgii, zapewne kilku zmianom w podstawowym składzie będzie faworytem i powinien zgarnąć u siebie 3 punkty. W 3 kolejkach zanotował 2 czyste konta, jednak bardziej przez nieudolność przeciwników (niestrzelony karny Helika, notoryczne spalone Śląska). Bardzo jestem ciekaw jak zaprezentuje się zespół Dariusza Dudka, będzie to pierwszy poważny przeciwnik, który walczy o najwyższe cele.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Legia Warszawa
powyżej 9,5 rożnych @ 1,8 ✅
powyżej 3,5 żółtych kartek @ 1,65 ⛔
Totolotek
Nie podejmuję się typowania w tym spotkaniu 1X2 czy bramek a proponuję rożne i kartki. Na boisku powinno się sporo dziać, Legia nie będzie grała w każdym spotkaniu słabo i w końcu wyjdzie im dobre spotkanie. Na przeciwko jednak mają dobrze dysponowaną drużynę Piasta (najlepszy start w historii występów w Ekstraklasie), w której dodatkowo zobaczymy dwóch byłych Legionistów (Jodłowiec na razie tylko wypożyczony), którzy są mocnymi punktami gospodarzy.
Piast na razie 19 rożnych ale aż 10 z nich nabił w domowym meczu z Lubinem, Legia na koncie 17 rożnych także tych linia spokojnie przez obie ekipy do zrobienia.
Co do kartek, w poczynaniach gości widać sporo nerwowości, szczególnie w meczach pucharowych gdzie łapią na potęgę czerwone kartki. Dzisiaj też nie będą mieli spacerku i będą musieli się sporo wysilić na boisku. Piast na razie gra bardzo czysto i na koncie ma tylko 1 żółtą kartkę, jednak dzisiaj czeka ich mecz walki i muszą zagrać bardzo agresywnie aby wywalczyć dobry rezultat.
Sędziuje M. Złotek, który w tamtym sezonie miał średnią 4,25 żk na mecz więc te 4 kartki jest dzisiaj w stanie spokojnie pokazać.
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
powyżej 9,5 rożnych @ 1,8 ⛔
Totolotek
Lech w tamtym sezonie był maszynką do nabijania rożnych w tym wręcz przeciwnie, po 3 kolejkach mają najmniej zdobytych rożnych w lidze bo tylko 9. Dzisiaj liczę jednak na przełamanie tej niemocy i sporą ilość rożnych z ich strony. Co prawda przed nimi mecz rewanżowy w LE, w którym muszą odrobić dwubramkową stratę ale dzisiaj będą mieli okazję pokazać rywalom, że stać ich na odrobienie takiej straty i powinni od początku mocno zaatakować gości aby jak najszybciej objąć prowadzenie. Sosnowiec też powinien wyjść z niejedną kontrą i jakiegoś kornera wywalczyć. Mocno liczę, że to właśnie gospodarze przypomną sobie jak w poprzednim sezonie męczyli rywali ciągłymi atakami pod bramką, które często skutkowały przynajmniej rożnymi.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Piast vs Legia 2,8 bet365
Jak gra Legia kazdy widzi. Padaka totalna.Jednak to jest druzyna z potencjalem 10 razy wiekszym niz Piast. Jesli Legia mysli o grze dalej w Lidze Europy dzis musza pokazac ze to juz koniec koniec kryzysu i wracaja na stare tory. Kurs zacheca
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 4:0
Sosnowiec +1,5
1,51 Fortuna
Tutaj stawiam dość bezpiecznie, wydaje mi się, że Lech w trakcie grania jeszcze kwalifikacji do Ligi Europejskiej będzie robił sporo zmian w składzie na lige i tak będzie i dziś. Myślę, że Lech wyjdzie dziś składem rezerwowym, jednak granie co 3-4 dni daje się we znaki, jest to już 8 mecz w ciągu miesiąca Lecha.
Sosnowiec póki co w każdym meczu strzela gola, jeśli dziś strzeli to bardzo mnie przybliży do mojego handi, ja stawiam, że Zagłębie Sosnowiec nie przegra więcej niż 1 bramką.
Do Sosnowca wczoraj przyszedł były piłkarz Lecha Poznań Sz. Pawłowski ale dziś na pewno nie zagra lecz uważam, że w przeciągu kolejnych meczy będzie to spore wzmocnienie.
Lech póki co komplet punktów natomiast w ostatniej kolejce Zagłębie zdobyło pierwsze punkty, wygrali 3:0 z Pogonią, myślę, że mało kto daje szanse gościom w tym meczu da też komfort taki, że nie muszą a mogą i powalczą o chociażby 1 punkty z Lechem.
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0:2
Lubin (bez remisu)
1,64 Fortuna
Jagiellonia bez czwartek jedzie na rewanż do Belgii i tam musi odrobić stratę 1 bramki, dziś powinni dać odpocząć kilku kluczowym graczom. Zagłębie w tym sezonie już potrafił ograć Legię 3:1, 2:1 z Sosnowcem i ostatnio porażka 1:2 z Piastem natomiast Jagiellonia najpierw przegrała 0:1 z Lechią, następnie wygrali 2:0 z Arką i ostatnio wygrali 1:0 z Wisłą Kraków dość szczęśliwie bo strzelili gola dopiero gdy bramkarz Wisły dostał czerwoną kartkę.
Zagłębie Lubin u siebie myślę, że nie przegra z Jagiellonią, która będzie moim zdaniem myślami w następnym meczu z Belgią bo u siebie całkiem dobrze zagrali i myślę, że powinni wierzyć w odrobienie strat.​
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lech - Zagłębie
Typ: x2
Kurs: 2,34
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
Dziś trochę ryzykownie, ale kursy nie są w sumie najgorsze. Lech na razie bardzo dobrze łączył grę w Lidze Europy z Ekstraklasą i mimo, że sam styl może nie imponował to o wyniki przyczepić do Poznaniaków się nie można. W czwartek w Belgii różnica klas między Lechem i rywalem była widoczna gołym okiem, a sam mecz toczony był w bardzo wysokim tempie i Lech wydawał się mocno zmęczony w drugiej części. Gdyby nie brak skuteczności to byłaby to zdecydowanie wyższa porażka. Dziś pewnie znów rotacja, a kadra wybitnie szeroka nie jest. Zagłębie pewnie się zamuruje i będzie próbowało zabić ten mecz, więc nie łatwo będzie przebić mur. No i ciężko uwierzyć mi w czwarty wygrany mecz Lecha w tej dziwnej lidze i przy tej nierównie grającej drużynie. Pachnie mi tu remisem, a 2,34 na x2 nie jest najgorsze, bo może akurat jakaś kontra gościom wpadnie.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Korona-Slask
Wynik 2:1(kolejny przegrany mecz powinien byc
&#39; wygrany dla Slaska)
JaK donosza lokalne wiesci,na tym meczu na widowni maja zasiasc Jurek Brzeczek w roli obserwatora oraz Frank de Boer,tak o przy okazji.Normalnie taka sytuacja powinna sprzyjac aktywnosci pilkarzy.
Nawet bez tych wymienionych osob widze tu bts,nawet w 1 pol. ✅
Slask po pasmie nieszczesc w ostatnim meczu z Lechem powinien miec juz 4 gole wiecej na koncie jednak kazdy wie jak to wygladalo.Cala sportowa zlosc powinna byc wyladowana w tym spotkaniu,jest co najmniej 4 pilkarzy potrafiacych umiescic pilke w siatce.
O gol dla gospodarzy takze jestem pewny,z racji,ze graja u siebie i takze maja kim uderzyc,a Slowik to nie SuperMarian ze starych lat ,ze bedzie gral za cala obrone broniac kilka setek,na pewno cos wpusci.
BTS kurs 1.8✅
SPORTINGBET lub Bwin
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Mecz się jeszcze nie skończył. Dlaczego Wy typy skreślacie już w pierwszej połowie.
Niewazne, goscie z Legii ruina fizyczna , kuchaczyk nie ma sil biegac, Antolic z trudem kopie
pilke, a oni dostaje bramke i czerwana lapia, taka legie powinni klepnac ze 2-0 nie wysilajac sie.Mamy taka lige, ze szkoda mowic.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Niewazne, goscie z Legii ruina fizyczna , kuchaczyk nie ma sil biegac, Antolic z trudem kopie
pilke, a oni dostaje bramke i czerwana lapia, taka legie powinni klepnac ze 2-0 nie wysilajac sie.Mamy taka lige, ze szkoda mowic.
Szkoda tej czerwonej kartki bez niej Piast dominowałby w drugiej połowie jeszcze wyraźniej. Bramka na 2:1 błąd obrony, szkoda, ale dalej progresu w Legii nie widać, fajnie, że wrócił Jędrzejczyk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom