>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka LOTTO Ekstraklasy (4.08-7.08.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP



ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
ForBET!
ForBET - bonus 100% do 600zł!

Kolejna kolejka za nami, już wszystkie zespoły mają przynajmniej 1 punkt. Ciekawie było w piątek we Wrocławiu, ciekawie w Poznaniu. Ale przed nami kolejna seria, fajne spotkanie szykuje się w Gdańsku - tam miejscowa Lechia podejmie beniaminka z Zabrza. Angulo w formie, Kuciak nie bardzo, może być ciekawie.


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!

 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Jako że Ekstraklasa jest czymś więcej niż piłkarską ligą i ma prawa robić [*]z logiki, to przypuszczam skromnie, że seria zwycięstw Jagi się zakończy a Piast przed własną publicznością nie da się Śląskowi.
Stricte piłkarsko, ciekaw jestem niezmiernie Gdańszczan u siebie przeciwko Górnikowi z Angulo na czele (kapitan w fantasy &lt;3).
forBET:
Jaga nie wygra - @1.85 ✅
Piast DNB - @1.68 ▶ ZWROT
AKO: @3.05 ▶ 1.85
Edit: Proszę więcej argumentów, bo nieprzewidywalność, to nie jest argument ;). Robson1416.
Edit2: Jako, że nie edytujesz to napiszę tutaj, jeszcze raz mówisz, że niewiadomo jaką sensacją będzie porażka Śląska w Gliwicach. Hmm.. Jakbyś spojrzał w H2H, to byś zobaczył, że Śląsk 8 lat nie potrafi wygrać w Gliwicach, także dla mnie takie coś nie będzie zaskoczeniem.
A mecz Jagiellonii i Jaga nie wygra ? No przecież z Poznania wywieźli punkt, w Warszawie do momentu czerwonej kartki Sandecja też dawała radę, także naprawdę, proszę uargumentować typy.
DODAJĘ ARGUMENTY:
Piast nie przegra, ponieważ Śląsk od 8 lat nie potrafi wygrać w Gliwicach.
Jaga nie wygra, ponieważ Sandecja zarówno z Lechem jak i Legią dawała radę.
Edit3: Nie zrozumiałeś. Piszesz o swoich przypuszczeniach, a patrząc w statystyki masz wszystko jak na dłoni, ale mniejsza o to. na przyszłość - jak usuwam Ci z tekstu słowo niecenzuralne, to nie poprawiaj tego potem, bo ja to wciąż widzę. Robson1416
A na poważnie, głównym argumentem jest nieprzewidywalność ekstraklasy, co zaznaczyłem w pierwszym zdaniu. Pisanie argumentów na siłę przeze mnie w tym momencie jest zatem zbędne, ale proszę... Sandecja prezentuje się świetnie jak na beniaminka w obronie a nie sądzę, żeby Jaga na czele z Sheridanem z przodu pewna siebie po trzech wygranych z rzędu przełamała siłę Sandecji w defensywie. Nie zdziwi mnie bezbramkowy remis a może nawet i pierwszy gol beniaminka w tym sezonie. Co do Śląska to uważam, że zgrany zespół może więcej niż ekipa, która wymieniła sporą część składu na indywidualności (Kosecki czy Robak) i nie prezentuje jeszcze zespołowości pozwalającej na zawojowanie ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 24

miko1

Użytkownik
Ciekawe mecze w tej kolejce, zreszta jak co tydzien w Ekstraklasie ;) wszystkie kursy z 365.
Piast - Slask
Slask predzej czy pozniej wypalic musi. Wygrana u siebie z Lechia da im jeszcze kopa. Piast jak narazie zamyka tabele z zaledwie jednym oczkiem zdobytym w pierwszym meczu. Poza tym, ciezko mi sobie wyobrazic obrone czestochowy w tym spotkaniu.
Over 2.5 @ 2.0 ⛔
Slask Wroclaw i over 2.5 @ 5.0 ⛔

Lechia - Gornik
Edit: Proszę więcej argumentów, bo nieprzewidywalność, to nie jest argument ;). Robson1416
Akurat na polska lige jakis argument to jest ;).

EDIT: Tak, ale nie główny. Robson1416

Kurs @6.0 w polskiej lidze to po prostu value. Szczegolnie jesli jest to kurs na Gornika Zabrze ktory jest w swietnej formie. Co prawda swoj jedyny wyjazd przegrali, ale ten mecz mogli rownie dobrze wygrac. Swietna okazja zmarnowana przy 1-1 i karny w samej koncowce meczu dla Jagielloni. Ja jednak szedlbym w kierunku BTS @ 1.80 ✅. Wydaje mi sie, ze mecz bedzie wyrownany i nie zdziwie sie jesli skonczy sie remisem 1-1 @7.0 ✅
Termalica - Legia
Szczesliwy remis z Lubinem w poprzedniej kolejce. Z przebiegu meczu zdecydowanie Termalica byla druzyna slabsza. W tym sezonie zdobyli tylko jedna bramke i to po bledzie Polaczka. Nie wiadomo jednak w jakich nastrojach Legia podejdzie do tego spotkania po meczu z Astana. Jak na wyjazdowe zwyciestwo to troche slabo platne, ale Legia &amp; Under 2.5 @ 4.0 wyglada smakowicie. ⛔
Jagiellonia - Sandecja
Zdecydowanie w strone gospodarzy. Sandecja jeszcze bez bramki, Jaga mocna u siebie. Mysle, ze lepiej zagrac Jagiellonie u siebie, niz Legie na wyjezdzie po takim samym kursie.
Jagiellonia win @ 1.66 ⛔
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Piast Gliwice vs Śląsk Wrocław 1:1 Vassiljev kolejny raz topi over...
Over 2.5 @ 1.96 ⛔
BTS @ 1.70 ✅
LVBET

MAM DE JAVU ???? ????
https://forum.bukmacherskie.com/f344/1-kolejka-lotto-ekstraklasy-14-07-17-07-2017-a-146783-3.html#post6465915

Nie idę jak koledzy wyżej w kierunku, kto wygra, a kto nie, jakoś nie mam przekonania, niby Śląsk wygrał z Lechią i powinno mnie to cieszyć, że wreszcie dobrze zagrali i wygrali spotkanie, ale jakoś średnio, bo to bardziej Kuciak przegrał Lechii to spotkanie niż Śląsk wygrał, chociaż widać, że zespół się coraz lepiej zgrywa.
Przede wszystkim Chrapek, dobry zawodnik, jego podanie przy jednej z bramek w ostatnim spotkaniu genialne, 10/10, będzie dobrym wzmocnieniem. Na &#39;10&#39; brakuje kreatywnego zawodnika ma być nim Riera, hmm średni wybór, jednak Riera nie zagra w tym spotkaniu, po faulu Łukasika, który powinien z hukiem wylecieć z boiska i jeszcze dostać karę 3 spotkań minimum, ale &#39;200 kilowy&#39; Musiał nie zdążył za akcją oczywiście, dlaczego on sędziuje w ogóle. Nieważne, my nie o tym.
Moim zdaniem, a zaczyna już się takie gadanie - zwłaszcza u Urbana, że w związku z brakiem klasycznej &#39;10&#39; zagra ustawieniem 4-4-2 i wszystko byłoby cacy, tylko nie ma napastnika na rezerwie ???? , to jest żal, mówi się o kolejnych wzmocnieniach, ma przyjść Wojtkowiak na prawą obronę do czasu wyzdrowienie Dankowskiego, ale potrzeba jest pomocnika, &#39;10&#39; i napastnika na rezerwę.
Piast natomiast podobnie jak Śląsk nie zachwyca 1 punkt w 3 spotkaniach to słaby wynik, jednak patrząc z kim grali - Cracovia i Lech wyjazd, to już nie wygląda aż tak źle. Przede wszystkim średnio wygląda Vassiljew, który oczywiście miał ciągnąć grę Piasta, niestrzelony karny w pierwszym spotkaniu i potem 2 średnie występy pokazują, że jeszcze musi wkomponować się w zespół, ale na pewno nie ma koło siebie takich kolegów jak w Jagiellonii, tutaj wypadł Badia co na pewno też jest problemem.
Dodatkowo weźmy pod uwagę, że obrona nie wygląda dobrze, tracone bramki w głupi sposób po indywidualnych błędach jak choćby w mecz w Krakowie - Szmatuła, który moim zdaniem jest bardzo przeciętny. Słabo bronią SFG, co Śląsk może wykorzystać - Lechia się przekonała ;).
Dodatkowo para stoperów Piasta nie potrafiła sobie poradzić w spotkaniu z Lechem z Gytkjaerem, gościu jest w miarę silny, potrafił się przepychać, podobnie gra Robak, parametry wagowe i wzrostowe są w miarę podobne, zobaczymy czy wyciągnęli wnioski.
Obie drużyny tracą bramki w każdym swoim dotychczasowym spotkaniu, H2H wskazuje podobnie, moim zdaniem Over 2.5 i BTS wpadnie. Zarówno Piast i Śląsk muszą walczyć o 3 punkty, ja wiem, to początek ligi itd, ale przypominam, że nie dzielimy już punktów i każda zdobycz się liczy, nie można zostać w tyle zwłaszcza, że przy ewentualnej wygranej gości - Piast zostaje na dole z 1 punktem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Liczba rzutów rożnych w 4 kolejce Ekstraklasy
Over 80.5 @ 1.8
⛔
STS
Ponownie proponuję typ długoterminowy na rzuty rożne. W tym momencie rozgrywek to chyba najlepsze rozwiązanie. Wygrane, bramki czy kartki to jak na razie loteria.
1 kolejka - 75 rożnych
2 kolejka - 81 rożnych
3 kolejka - 84 rożne
Jak widać tendencja jest wzrostowa i mam nadzieję, że w tej kolejce zostanie podtrzymana i te 81 rożnych spokojnie zobaczymy.
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Over 29,5 fauli @ 1,8 ✅ 33 (17-16)
Totolotek
Po raz kolejny pomimo wcześniejszych niepowodzeń wybieram typ na ilość fauli w meczu z udziałem Piasta.
Żarty się skończyły, po zaledwie 3 kolejkach Piast zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Teraz mecz ze Śląskiem a za chwilę wyjazd do Warszawy. Tylko wygrana w najbliższym spotkaniu da trochę oddechu drużynie.
Po ostatnim blamażu w Poznaniu w zespole Piasta miał nastąpić &quot;wstrząs&quot;. Sztab szkoleniowy został wezwany na tzw. &quot;dywanik&quot;.
&quot;Od swoich piłkarzy szef klubu oczekuje przede wszystkim większej agresji w grze&quot; - to słowa prezesa
&quot;W tym spotkaniu trzeba €žpojechać na charakterze, a mniej na umiejętnościach&quot; - to z kolei wypowiedź trenera Wdowczyka
Po tych wypowiedziach mam nadzieję, że zobaczę zaangażowanie w grze Piasta jak w poprzednim sezonie, grającego z charakterem, agresywnie, walczącego o każdą piłkę.
W ostatnich 4 rozegranych spotkaniach w Gliwicach statystyki wyglądał następująco:
11.04.2015 - 19-12 / 31
08.03.2016 - 14-20 / 34
26.09.2016 - 15-20 / 35
06.05.2017 - 14-19 / 35
Za każdym razem linia została pokryta.
Śląsk w dotychczasowych meczach też jakoś &quot;delikatnie&quot; nie grał:
Arka (w) - 19-16 / 35
Zagłębie (w) - 15-16 / 31
Lechia (d) - 14-13 / 27
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
PIAST GLIWICE - 2.50 ⛔
Dzisiaj o 18.00 inauguracja 4 kolejki Ekstraklasy. Do Gliwic przyjeżdża ekipa ze stolicy Dolnego Śląska. Piast zamyka tabele z 1 oczkiem, natomiast Śląsk plasuje się na 13 miejscu z 3 punktami. Ostatnich 5 meczy w Gliwicach między tymi zespołami to 3 zwycięstwa gospodarzy i 2 remisy. W ostatnich 5 meczach między tymi drużynami - 4 zwycięstwa Piasta i 1 remis. Licząc lata od 2010 do dnia dzisiejszego, drużyny mierzyły się ze sobą w Ekstraklasie 13 razy - z czego Śląsk wygrał z Piastunkami tylko raz! Padło 5 remisów, a Piast był górą aż 7 razy. Dlaczego więc obstawiam czystą 1 w tym meczu, a nie remis? Dlatego, że gra Piasta poza meczem z Lechem od 40 minuty wygląda nieźle. Remis w 1 kolejce z Cracovią, gdzie Piast przeważał, powinien zdobyć 3 punkty, ale zmarnował wiele sytuacji, w tym Vassiljev nie wykorzystał karnego. Mecz z Pogonią u siebie, gdzie Pogoń grała głównie z kontry, Piast chciał zdobyć 3 punkty, a musiał uznać wyższość rywali, którzy skarcili go za grę do przodu w ostatnich minutach spotkania. Podsumowując, PIAST musi się w końcu przełamać, a że jego gra nie wygląda źle, to kiedy jak nie u siebie i z kim, jak nie z przeciwnikiem, z którym ma aż tak dobrą serie? Do boju Piastunki, po 3 punkty, po zwycięstwo!
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
PIAST GLIWICE - 2.50
Dzisiaj o 18.00 inauguracja 4 kolejki Ekstraklasy. Do Gliwic przyjeżdża ekipa ze stolicy Dolnego Śląska. Piast zamyka tabele z 1 oczkiem, natomiast Śląsk plasuje się na 13 miejscu z 3 punktami. Ostatnich 5 meczy w Gliwicach między tymi zespołami to 3 zwycięstwa gospodarzy i 2 remisy. W ostatnich 5 meczach między tymi drużynami - 4 zwycięstwa Piasta i 1 remis. Licząc lata od 2010 do dnia dzisiejszego, drużyny mierzyły się ze sobą w Ekstraklasie 13 razy - z czego Śląsk wygrał z Piastunkami tylko raz! Padło 5 remisów, a Piast był górą aż 7 razy. Dlaczego więc obstawiam czystą 1 w tym meczu, a nie remis? Dlatego, że gra Piasta poza meczem z Lechem od 40 minuty wygląda nieźle. Remis w 1 kolejce z Cracovią, gdzie Piast przeważał, powinien zdobyć 3 punkty, ale zmarnował wiele sytuacji, w tym Vassiljev nie wykorzystał karnego. Mecz z Pogonią u siebie, gdzie Pogoń grała głównie z kontry, Piast chciał zdobyć 3 punkty, a musiał uznać wyższość rywali, którzy skarcili go za grę do przodu w ostatnich minutach spotkania. Podsumowując, PIAST musi się w końcu przełamać, a że jego gra nie wygląda źle, to kiedy jak nie u siebie i z kim, jak nie z przeciwnikiem, z którym ma aż tak dobrą serie? Do boju Piastunki, po 3 punkty, po zwycięstwo!
Mieszkam w Gliwicach, jestem kibicem Piasta i dzisiaj (tak jak zawsze) będę na meczu. Pomimo tego nie mogę niestety podzielić Twojego optymizmu. Mogę się zgodzič, że gra Piasta do pewnego momentu nie wygląda źle. Ale piłka nożna polega na strzelaniu goli a Piast niestety nie ma napastnika. Vasiliew to kawał grajka, przerastający tą ligę o conajmniej klasę ale niestety nie ma z kim grać. Śląsk po wzmocnieniach wygląda naprawdę dobrze. Kwestią czasu jest tylko zgranie się tej ekipy. Pierwsze oznaki, że coś zaczyna trybić były już w meczu z Lechią. Obawiam się, że niestety Piast nie da rady dzisiaj i remis to wszystko,na co możemy liczyć.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Wisła Płock - Wisła Kraków (piątek godz. 20:30)
Typ: Wisła Kraków (remis = zwrot) ✅
Kurs: 1.63
Bukmacher: Fortuna
W piątkowy wieczór zobaczymy pojedynek Wisły Płock z krakowską Wisłą. Powiem szczerzę, że nie mogę doczekać się tego meczu, aby zobaczyć czy Biała Gwiazda wyciągnęła wnioski po porażce z Górnikiem. Całkiem dobrze punktuje zespół Jerzego Brzęczka. Remis wywieziony z Gdyni, wygrana z Lechem napawają optymizmem co może się przełożyć na większą pewność siebie.
4 kolejka spotkań a drużyna &quot;Furmana&quot; rozegra dzisiaj 3 mecz u siebie w tym sezonie. Gdzie jak gdzie, ale u siebie punktować to podstawa. Trener Brzęczek po obejrzeniu meczu Górnik - Wisła K. może wyciągnąć dużo wniosków co do gry Białej Gwiazdy. Płocczanie powinni od początku usiąść na Wiśle, nie dać im na własnej połowie metra przestrzeni. W Gdyni trener Brzęczek wystawił ku mojemu zdziwieniu 2 napastników, ale już po 45min. zdjął Piątkowskiego. Dziś sądzę, że wyjdą Bilińskim, niestety już bez Szymińskiego który powędrował do Palermo. Ogólnie trudno coś powiedzieć jak będzie wyglądała gra. Z jednej strony powinni postawić na posiadanie piłki, kontrolowanie meczu i uważanie na kontrataki drużyny z Krakowa, z drugiej danie piłki krakowianom i czekanie co oni z nią zrobią może przynieść negatywne efekty.
Kiko Ramirez ma niemały ból głowy po meczu z Górnikiem. Indywidualne błędy szczególnie Ivana Gonzaleza, który po meczu na tt zamieścił wpis z przeprosinami to dowód na to, że po prostu wg mnie nie dali piłkarsko rady Górnikowi. Przegrali środek pola, nic nie wynikało z ataków skrzydłami. Jedyną mocną stroną Wisły w tym meczu były stałe fragmenty gry - dobrze bite i brakowało zawsze szczęścia. Zdanie wcześniej wspomniałem o beznadziejnych skrzydłach. Małecki nie wiem dlaczego w ogóle gra jeszcze, Boguś jakoś się nie rzuca w oczy tak bardzo. Gra do bliższego, nie ma z jego strony gry 1 na 1, szuka miejsca ale to za mało. Mały mam wrażenie że bardzo chce, ale nic z tego nie wynika. Dałbym szanse Kośtalowi, Dostawiłbym Brożka obok Carlitosa, niestety Wojtkowski musiałby zejść, on jednak nawet dobrze zagrał. Wiadomo, że Wisła Płock nie zagra tak jak Górnik. Daje to większą szanse Białej Gwiazdy na wywiezienie choćby punktu z Płocka. Porażka w tym meczu może mieć zły wpływ na atmosferę drużynie, a nie zapominajmy że za tydzień derby Krakowa.
Konkluzja: Bukmacherzy dają każdej z drużyn równe szanse. Kursy odpowiednio 3.05 3.2 2.3 odrobinę faworyzują Krakowian, ale jak dla mnie zakład bez remisu w stronę gości jest do grania.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Mieszkam w Gliwicach, jestem kibicem Piasta i dzisiaj (tak jak zawsze) będę na meczu. Pomimo tego nie mogę niestety podzielić Twojego optymizmu. Mogę się zgodzič, że gra Piasta do pewnego momentu nie wygląda źle. Ale piłka nożna polega na strzelaniu goli a Piast niestety nie ma napastnika. Vasiliew to kawał grajka, przerastający tą ligę o conajmniej klasę ale niestety nie ma z kim grać. Śląsk po wzmocnieniach wygląda naprawdę dobrze. Kwestią czasu jest tylko zgranie się tej ekipy. Pierwsze oznaki, że coś zaczyna trybić były już w meczu z Lechią. Obawiam się, że niestety Piast nie da rady dzisiaj i remis to wszystko,na co możemy liczyć.
Zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o Vassiljewa, brakuje mu kolegów, którzy choć trochę pomogli by mu w graniu jak to było w Jadze. Problemem jest kontuzja Badii, bo do momentu jego kontuzji, gra i ich współpraca wyglądała bardzo dobrze. A teraz te 2 miesiące mogą być ciężkie dla ekipy, no ale zobaczymy co trener wymyśli.
Co do Śląska, to też to kolorowo nie wygląda, Celeban bez formy, Wrąbel na bramce się uczy i popełnia błędy.
Kosecki, Robak, Pich itd, fajnie są nazwiska, ale jeszcze nie ma zgrania, pewnie jeszcze z miesiąc i będzie już dobrze, ale jeszcze nie to co mogą grać.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Lechia Gdańsk vs Górnik Zabrze
Over 2.5 @ 1.80 ⛔
Over 3.5 @ 2.90 ⛔
LVbet

Znowu Górnik , znowu over ;), gram póki kursy nie spadną jeszcze. Ostatni mecz z Wisłą opisałem tutaj:
https://forum.bukmacherskie.com/f344/3-kolejka-lotto-ekstraklasy-28-07-31-07-2017-a-147217.html#post6473549
Lechia, szkoda mi tej ekipy, tak jak rozmawiałem z Grac45, niestety jawi się początek końca drużyny w tym kształcie, duże pensje, dużo długów, jak ktoś nad tym nie zapanuje to Lechia zacznie od jakiejś tam 4 ligi za sezon lub dwa. Ale nie o tym, ale o meczu.
Kuciak bez formy, obrona średnia - podarowali Śląskowi ostatnio 3 punkty, co poradzić, Lechia traci sporo bramek, ale nadal ma mocną ofensywę Marco Paixao - jeden z najlepszych o ile nie najlepszy napastnik w lidze, strzela regularnie, ale on sam nic nie zdziała, ale może się to zmienić, wraca Peszko, możliwe, że gra ruszy, ale Sławek jako zbawca ;), no nie bardzo. Będę się upierał cały czas, że z tym trenerem Lechia nic nie wygra, przykro mi, Nowak słaby taktyk, a to nie MLS, gdzie gramy do przodu, a obrona to jak się uda. No i 8 razy może się udać 2 razy się nie uda i punkty są tracone.
Dla mnie Nowak poleci pierwszy ze stanowisko, no chyba, że Bjelica ???? , ale jeśli nie będą punktować, a do tego odpadną 20 września z Lechem z PP, to będzie koniec Nowaka, pod warunkiem, że przejdą Bytovię. W ogóle ten mecz Lech - Lechia w PP o ile do niego dojdzie może być pożegnaniem jednego z trenerów ;).
Jeśli chodzi o Górnika, jako beniaminek spisują się znakomicie, szkoda spotkania z Jagą, tam powinni mieć przynajmniej punkt, no ale drugi karny i koniec w &#39;9&#39; i koniec marzeń. Angulo, świetna forma, 5 bramek, ma dobrą passę, kończy prawie wszystko co ma. Jak widać 1 liga, a Ekstraklasa nie wiele różnicy zwłaszcza jak się strzela bramki Legii i Jagiellonii. Jeśli chodzi o statystyki, nie ma co patrzeć na H2h, bo Górnik jako beniaminek zmienił się dość mocno, wcześniejsze pokazują, że padał często BTS.
Dodatkowo nie przekonuje mnie obrona Górnik - para Wieteska - Suarez, jakoś tak wygląda to &quot;sztywno&quot; - nie umiem inaczej tego zaargumentować :p, takie moje odczucie zwłaszcza widać to było przy 1 bramce dla Wisły ostatnio, stoją każdy się patrzy na siebie i zero reakcji, dodatkowo Koj na lewej obronie, to moim zdaniem też średni pomysł. A jak mówię przy ofensywnie grającej u siebie Lechii, gdzie na skrzydle zagra w zależności od potrzeb Flavio, Peszko, może być słabo.
Lechia musi w końcu wygrać, w każdym meczu grają bardzo ofensywnie - innego wyjścia nie mają, bo obrona kuleje, strzelają bramki. I tutaj z pomocą przychodzi Angulo - mowa o słabszej obronie. Także znowu mecz Górnika kandydatem do &quot;hokeja&quot; w mojej ocenie, sądzę, że takie 3:2 jak w meczu z Wisłą może się powtórzyć.
A i najważniejsze, raport pogodowy na sobotę:
Między 15 , a 18 temperatura 22-23 stopnie, lekkie zachmurzenie, także żadnych upałów. Fajna pogoda do grania.

Wisła Płock vs Wisła Kraków
Over 4.5 żółte @ 1.90 ⛔
LVBET
Bezjajeczny mecz, słaba postawa obu drużyn.

Przyznam szczerze nie miałem pomysłu na to spotkanie, ale do momentu, aż nie podano, kto posędziuje. A mianowicie Bartosz &quot;lubię dać kartkę&quot; Frankowski
Co prawda w pierwszym swoim meczu w tym sezonie pokazał tylko 1 kartkę, ale mecz Sandecja vs Arka, był słaby, mało walki, kopanie się po czole, ale jedyna warta akcja to to, żę powinien być karny dla Arki, obrońca zagrywa piłkę ręką w polu karnym sędzia widzi rzut wolny ???? , no ale cóż.
W kolejnym swoim meczu tym razem w el. LE Bartosz już trzyma poziom i pokazuje 6 kartek.
A dlaczego sądzę, że tutaj będzie co kartkować?
Piłkarze tych ekip nogi nie odstawiają co pokazują statystyki kartkowe z tego sezonu:
Wisła Płock -&gt; 2 z Arką, 4 z Lechem, 2 z Lechią - także raczej spokojnie, chociaż wszystkie spotkania sędziowali ludzie, którzy nie rozdają kartek tak bardzo.
Wisła Kraków -&gt; 4 z Górnikiem, 7 z Niecieczą, 2 z Pogonią - jak widać Wisła nie próżnuje ;).
Także według moich przewidywań biorąc pod uwagę sędziego to takie dwa do dwóch w kartka powinno być na luzie, a ktoś tą trzecią dołoży ;).
W tabeli obie ekipy stoją w miarę dobrze, chociaż dzisiaj przydałoby się wygrać gospodarzom, jednak sam nie wiem co sądzić o tym spotkaniu, moim zdaniem lepiej iść w kartki.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła Płock vs Wisła Kraków
Over 4.5 celnych strzałów gości @1.60 Totolotek⛔

Krakowska Wisła po porażce w Zabrzu jedzie do Płocka z zamiarem zdobycia 3 pkt z miejscową Wisłą, z którą zawsze grało jej się dobrze.Gospodarze jak do tej pory zdobyli 4pkt, przegrali na inaugurację z Lechią u siebie 0-2, zrehabilitowali się jednak kolejkę później na Lechu również u siebie 1-0 w ostatniej kolejce remisując w Gdyni 1-1.Wisła Kraków w pierwszym swoim meczu wygrała w Szczecinie, w kolejnym zaś u siebie z Termaliką.Obie ekipy może szału nie grają ale to powinien być dla nich sygnał na odważną grę i na to też liczę.H2H obu ekip jest zdecydowanie korzystniejszy dla krakowian, ostatni bezpośredni mecz gracze z Płocka wygrali w 2003 roku, do tego czasu obie ekipy grały ze sobą 13x, 9x wygrywała Wisła Kraków (4wyjazdy) 3x padł remis, wcześniejsze mecze nie poprawiają statystyk Wiślakom z Płocka.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Vasiliew to kawał grajka, przerastający tą ligę o conajmniej klasę ale niestety nie ma z kim grać.
Jak na razie to chyba największy nieudacznik tego sezonu w całej lidze. Jedyne, co zrobił, to podarował punkty swoim rywalom. Nie róbcie z niego drugiego Messiego, bo zagrał jeden świetny sezon w najgorszej lidze Europy. Jestem pewny na więcej niż 100%, że przy ewentualnym transferze do pierwszej lepszej przeciętnej zachodniej ligi, wróciłby po pół roku z podkulonym ogonem do naszej klapy jak inne tego typu pseudogwiazdki. Transferem do Piasta zakończył poważną karierę i już widać efekty, bo momentalnie dopasował się do żałosnego poziomu swoich nowych kolegów.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
JJestem pewny na więcej niż 100%, że przy ewentualnym transferze do pierwszej lepszej przeciętnej zachodniej ligi, wróciłby po pół roku z podkulonym ogonem do naszej klapy jak inne tego typu pseudogwiazdki.
Dokąd?
On już ma wiek emerytalny, żaden poważny klub nie ściągnie takiego zawodnika na długi kontrakt jaki sobie życzył Cesarz.
Nawet Jaga nie dała mu roku więcej.
Musiał mieć pewność od Piasta, że go zakontraktują bo tak by zaraz przystał na ofertę Jagiellonii, nie ma opcji.
Na dzisiaj ruchanek Piasta jest taki, że zamiast 2 wygranych mają 2 remisy.
PS. Czekam na któregoś z ziemniorów i zakład:
&quot;Czy Cesarz podejdzie do kolejnej 11stki Piasta?&quot;
TAK 2,5 NIE 1,6
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Dokąd?
On już ma wiek emerytalny, żaden poważny klub nie ściągnie takiego zawodnika na długi kontrakt jaki sobie życzył Cesarz.
Miał całą karierę na taki transfer. Nie bez powodu tylko u nas zaczął błyszczeć, jak wielu innych tego typu grajków. Mówię tylko, że wcale nie jest taki dobry, jak próbują nam wmówić wszyscy pseudoeksperci. Historia uczy, że dużo różnorodnego szrotu robiło furorę w naszej lidze i nie oznacza to wcale ich dużej wartości sportowej.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Miał całą karierę na taki transfer. Nie bez powodu tylko u nas zaczął błyszczeć, jak wielu innych tego typu grajków. Mówię tylko, że wcale nie jest taki dobry, jak próbują nam wmówić wszyscy pseudoeksperci. Historia uczy, że dużo różnorodnego szrotu robiło furorę w naszej lidze i nie oznacza to wcale ich dużej wartości sportowej.

Większych głupot dawno nie czytałem.
Są dwa wytłumaczenia tych bzdur. Pierwsze to takie, że stawiałeś na wygraną Piasta i nie strzelona przez Vassiliewa jedenastka zawaliła ci kupon. To jeszcze by cię jakoś tłumaczyło. I drugie rozwiązanie - jesteś kompletnym laikiem i dyletantem jeśli chodzi o piłkę nożną i to rozwiązanie ja obstawiam.
Vassiliew to grajek, który jest o niebo lepszy od pozostałych kopaczy biegających po polskich boiskach. Gdyby Zivec wykorzystał jedną z dwóch dwusetek to nie byłoby tej całej bezsensownej paplaniny o Vassiliewie. A pisząc o Vassiliewie &quot;szrot&quot; skompromitowałeś się dogłębnie i ostatecznie.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Większych głupot dawno nie czytałem.
Są dwa wytłumaczenia tych bzdur. Pierwsze to takie, że stawiałeś na wygraną Piasta i nie strzelona przez Vassiliewa jedenastka zawaliła ci kupon. To jeszcze by cię jakoś tłumaczyło. I drugie rozwiązanie - jesteś kompletnym laikiem i dyletantem jeśli chodzi o piłkę nożną i to rozwiązanie ja obstawiam.
Vassiliew to grajek, który jest o niebo lepszy od pozostałych kopaczy biegających po polskich boiskach. Gdyby Zivec wykorzystał jedną z dwóch dwusetek to nie byłoby tej całej bezsensownej paplaniny o Vassiliewie. A pisząc o Vassiliewie &quot;szrot&quot; skompromitowałeś się dogłębnie i ostatecznie.
Akurat kolego nie napisałem, że jest szrotem, tylko, że w naszej lidze różnego rodzaju szrot co jakiś czas robił furorę. Przypomnij sobie choćby Quintanę, Demjana, nawet bracia Paixao, co pokazał wypad Marco do Sparty, gdzie kompletnie się nie przebił i wrócił z płaczem po pół roku. Nawet Ljuboja, który nigdy wybitnym piłkarzem nie był, przyszedł pod koniec kariery do Legii i był największą gwiazdą ligi. Ci ludzie na zachodzie byli niczym, a u nas byli niekwestionowanymi gwiazdami. Piszesz o tym, że Vassiliew przerasta naszą ligę o klasę. To trochę tak, jak w tym powiedzeniu: &quot;wśród ślepców jednooki jest królem&quot;. Tak to mniej więcej wygląda w naszej lidze.
Co do mojej znajomości piłki nożnej, to ocenianie kogoś w kontekście nic nie znaczącej ligi i nic nie znaczącego grajka jest co najmniej śmieszne. Ty zapewne masz tak bogatą wiedzę jak te wszystkie wąsate Janusze, które siedzą całymi dniami w STSie i debatują nad Ekstraklasą, bo akurat STS ma to na swoich ekranach. Oni tez dużo wiedzą o naszej lidze. Jeśli jednak zapytasz ich o Premiership czy La Liga, to powiedzą Ci tylko, kto jest na 1 miejscu w tabeli, bo to jest w gazetkach. Pozdrawiam.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Nawet Ljuboja, który nigdy wybitnym piłkarzem nie był, przyszedł pod koniec kariery do Legii i był największą gwiazdą ligi.
To zdanie mnie najbardziej rozśmieszyło, skończ kolego z tymi bredniami, bo jeśli twierdzisz, żę Ljuboja był dnem na Zachodzi to powinieneś udać się do psychiatryka ????
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Akurat kolego nie napisałem, że jest szrotem, tylko, że w naszej lidze różnego rodzaju szrot co jakiś czas robił furorę. Przypomnij sobie choćby Quintanę, Demjana, nawet bracia Paixao, co pokazał wypad Marco do Sparty, gdzie kompletnie się nie przebił i wrócił z płaczem po pół roku. Nawet Ljuboja, który nigdy wybitnym piłkarzem nie był, przyszedł pod koniec kariery do Legii i był największą gwiazdą ligi. Ci ludzie na zachodzie byli niczym, a u nas byli niekwestionowanymi gwiazdami. Piszesz o tym, że Vassiliew przerasta naszą ligę o klasę. To trochę tak, jak w tym powiedzeniu: &quot;wśród ślepców jednooki jest królem&quot;. Tak to mniej więcej wygląda w naszej lidze.
Co do mojej znajomości piłki nożnej, to ocenianie kogoś w kontekście nic nie znaczącej ligi i nic nie znaczącego grajka jest co najmniej śmieszne. Ty zapewne masz tak bogatą wiedzę jak te wszystkie wąsate Janusze, które siedzą całymi dniami w STSie i debatują nad Ekstraklasą, bo akurat STS ma to na swoich ekranach. Oni tez dużo wiedzą o naszej lidze. Jeśli jednak zapytasz ich o Premiership czy La Liga, to powiedzą Ci tylko, kto jest na 1 miejscu w tabeli, bo to jest w gazetkach. Pozdrawiam.
Oceniasz naszą ligę jako żałosną i nie wartą straty czasu na oglądanie to oszczędź sobie czasu na wypowiedzi. Nikt nie zmusza do interesowania się rodzimą piłką.
Twoje wypowiedzi na temat piłkarzy grających w Polsce i podnoszących poziom naszej piłki, typu Ljuboja, o tym że&quot; [...] byli na Zachodzi niczym&quot; świadczą, że jesteś impertynentem, albo i frustratem.
Nie obrażaj ludzi, zwłaszcza tych których nie znasz i którzy mogli/mogą osiągnąć w życiu więcej niż Ty. Nie obrażaj również fanów ligi polskich, czy mają wąsy czy nie i niezależnie od czasu jaki spędzają w STS.

Termalica - Legia Poniżej 2,5 goli w meczu kurs 1,92 ✅
Legia po nieudanej przygodzie w LM, morale słabe zapewne rotacja w składzie. Już de facto w najsilniejszej 11-stce nie potrafili strzelić Astanie więcej niż po 1 golu w meczu, a i z Sandecją męczyli się z przodu okrutnie.
Termalica u siebie zapewne zagra solidnie i z kontry, co już nie raz dowiodło że jest najlepszą taktykę na Legię. Do tej pory przyjezdnym z Warszawy nie wiodło się tutaj i obstawiam że mecz będzie przeciętny i nie padnie dużo bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom