>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka LOTTO Ekstraklasy (4.08-7.08.2017)

Status
Zamknięty.
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Nie obrażaj ludzi, zwłaszcza tych których nie znasz i którzy mogli/mogą osiągnąć w życiu więcej niż Ty. Nie obrażaj również fanów ligi polskich, czy mają wąsy czy nie i niezależnie od czasu jaki spędzają w STS.
A Ty nie bądź taki przewrażliwiony, bo stres jest bardzo niezdrowy. &quot;Janusz&quot; to bardziej skrót myślowy niż chęć obrażenia kogokolwiek. Chyba, że jesteś jednym z nich i Cię to dotknęło, w takim wypadku, sory.
A to, że pojadę po polskich grajkach, to jakoś to przeżyją. Mają w końcu swoje pensje, które są niewspółmiernie wysokie do jakości usług, jakie oferują. To, że ktoś osiągnął więcej niż ja, nie oznacza, że mam mu bić pokłony.
Ja jako abonent platformy, która płaci klubom tak duże pieniądze i tym samym pozwala grajkom na tak duże zarobki, które są pośrednio współfinansowane z naszych kieszeni, mam prawo ich oceniać. Jeśli komuś się to nie podoba, niech wprowadzi cenzurę na forum, która jest tak modna w ostatnim czasie we wszelkiego rodzaju mediach i na portalach.
Sory za offtop.
Żeby nie było, że tylko gadka o niczym to na dziś over w Gdańsku.
Lechia u siebie to zupełnie inny zespół, zwrot o 180 stopni. Grają otwarty ofensywny futbol. Górnik wydaje się, że będzie w tym sezonie również dostarczał sporo gotówki za overy. Zaskakująco mocny w ofensywie i nie boi się grać w piłkę. Po nudnym piątku zapowiada się niezły mecz i może w końcu zobaczymy parę goli, co w ostatnim czasie nie zdarzało się zbyt często.
Lechia - Górnik over 2,5 1,75 Forbet ⛔
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze (sobota 15:30)
Typ: Górnik Zabrze strzeli bramkę ✅
Kurs: 1.59
Bukmacher: Fortuna
Beniaminek póki co robi niesamowitą furorę w ekstraklasie, wszystko za sprawą Igora Angulo. On jest wybierany najczęściej jako piłkarz do fantasy, jest wybierany do tytułów piłkarza meczu oraz jest królem strzelców jak dotąd z 6 trafieniami. Lechia natomiast dostała gonga na Śląsku w meczu przyjaźni. Na boisku była walka, determinacja i zaangażowanie. Czy dziś uda się pokonać rozpędzonego Górnika?
Powiem szczerzę, że nie wiem co myśleć o Lechii. Pojawiają się informację o pobranych kredytach na bieżącą działalność, nie ma szaleństwa z przeszłości na rynku transferowym (co pochwalam) czy 2 porażki w 3 kolejkach. Trener Nowak będzie miał do dyspozycji Sławka Peszko, nadal będzie brakować Wolskiego, Haraslima oraz Krasicia. Jednak pod kątem meczu z Górnikiem cofnijmy się do rywalizacji z Cracovią. Mam wrażenie, że każdy myślał &quot;przyjechała Cracovia, która mało co nie przegrała z Piastem więc ją spokojnie pykniemy&quot;. Otóż z całym szacunkiem, ale dziś przyjeżdża według mnie lepsza drużyna niż Cracovia co pokazała w meczu z Jagiellonią. Lechia musi się sprężyć, by nie powtarzać błędów ze Śląska. Dali się raz zaskoczyć stałym fragmentem, dodatkowo m.in. błędy Kuciaka przełożyły się na porażkę. Póki co defensywa jest największym problemem Lechii.
Górnik Zabrze dziś jest na ustach kibiców w całej Polsce. Niesamowita atmosfera w meczach domowych, dobra gra na wyjeździe z wicemistrzem kraju sprawiają wrażenie drużyny doskonale poukładanej. Już wcześniej pisałem o dobrym środkiem pola, oczywiście niesamowitym Angulo, stabilnej obronie (3 mecze bez czystego konta) grającej bez większych błędów. Siłą Górnika w przeciwieństwie do drugiego beniaminka jest to, że oni chcą prowadzić grę. Nie dać przeciwnikowi na choćby sekundę oddechu, wiedzą kiedy stonować, kiedy przyspieszyć. Każdy kto oglądał mecz z Jagą ten wie, że 1 punkt dla Górnika to było naprawdę minimum. Jednak po 2 karnych wyjechali bez żadnego punktu. Górnik jak wcześniej wspomniałem stracił bramkę w każdym meczu oraz w każdym meczu strzelił. Dziś fortuna wystawiła kurs 1.59 na to, że Górnik choć raz trafi do siatki. Biorąc pod uwagę słabą postawę Lechii oraz wyrafinowaną grę Górnika, jest to bet godny zagrania.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Zaczne odtego ze na stadionie w Gdansku niopojawiaja sie niestety kibice Gornika co odrazu jest na minus dla pikarzy Gornika.
Jednak stawiam ze Gornicy zagraja tak ja w 3 poprzednich spotkaniach i jak niewygraja to choc remis wywioza. Ostanie mecze pomiedzy obiema ekipami konczyly sie remisami ,dzis podejrzewam ze tez bededzie na remis. Choc licze na Angulo ze dzis trafi.
Moje typy na ten mecz:

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 2x @ 1,91 iforbet ✅
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze over 2,5 @ 1,80 ⛔
Przypuszczalne sklady:
Lechia Gdańsk: Kuciak - Vitoria, Nalepa, Wawrzyniak - Kovacević, Matras - Stolarski, Łukasik, F. Paixao, Peszko - M. Paixao.
Górnik Zabrze: Loska - Wolniewicz, Suarez, Wieteska, Koj - Ambrosiewicz, Żurkowski, Kądzior, Kurzawa, Ł. Wolsztyński - Angulo.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Over 4,5 żk @ 1,98 ✅
STS
Bardzo ciekawy mecz nam się dzisiaj zapowiada w Gdańsku.
Nie do końca wiadomo co dzisiaj najlepiej zagrać: bramki, rożne, faule a może kartki.
Ja decyduję się na typ na żółte kartki.
W poprzednim sezonie Lechia otrzymała najwięcej żółtych kartoników, w tym jak na razie tego nie potwierdzają bo zaledwie 1 z Wisłą P, 1 z Cracovią i już trochę lepiej bo 3 ze Śląskiem.
Górnik jak do tej pory 2 z Legią, 6(2 czerwone) z Jagiellonią i 0 z Wisłą. Najwięcej kartek goście zobaczyli właśnie w meczu wyjazdowym.
Dzisiaj obrona Lechii będzie miała bardzo dużo pracy z szybkim napastnikiem gości Angulo. Jakąś kartkę dla zawodnika defensywnego zapewne zobaczymy. W Lechii do gry wraca Peszko, który sam może szybko wyłapać jakiś kartonik.
Co do Górnika to spodziewam się, że goście nie powtórzą wyczynu z meczu z Wisłą i wrócą do swojej gry opartej na dużej ilości fauli i zobaczą przynajmniej 2-3 kartoniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Over 4,5 żk @ 1,98
STS

Kartek w tym meczu może nie być dużo, sędziuje Daniel Stefański, on nie szasta zbytnio kartkami. W tym sezonie:
Arka - Śląsk 4 ŻK
Legia - Korona 2 ŻK
Lech - Piast 1 ŻK
W poprzednim sezonie owszem, zdarzały się mecze, gdzie ten over 4,5 wchodził, ale były to hitowe spotkania Lechia - Legia, Lech - Legia, gdzie waga spotkań i prestiż były bardzo duże i sezon był w dalszej fazie. Stefański więcej kartek zdecydowanie dawał, gdy sędziował mecze w europejskich pucharach.
Widzę ten mecz overowo, jeśli chodzi o bramki, dużo technicznej gry (jak na ekstraklasę :jezora: ), mało fauli, tak więc:
Under 4,5 żółtych kartek
Kurs: 1,70 w lvbet ⛔
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz (6 sierpnia 15:30)
Zakład: Spotkanie/Ilość Bramek
Typ: 1/-3,5 ⛔
Kurs: 2,4
Bukmacher: Fortuna

Zakład: Obie drużyny strzelą
Typ: Nie ⛔
Kurs: 1,96
Bukmacher: Fortuna

Spotkanie jak do tej pory dwóch dobrych defensyw, obie drużyny w 2z3 meczów zagrały na 0 z tyłu.
W kwestii ofensyw Sandecja jeszcze nie zdobyła bramki a Jagielloni udawało się mieć o jedną więcej od rywala
kończąc wszystkie 3 mecze z kompletem punktów. Dzisiejszy mecz jest to wyśmienita okazja dla Jagielloni do powrotu na pozycję lidera
i utrzymanie passy. W drużynie Sandecji dzisiaj nie zagra pauzujący za czerwoną kartkę Baran, bezpośrednich pojedynków brak.
Jagiellonia już po europejskich pucharach może się całkowicie skupić na krajowych rozgrywkach. Cele na ten sezon dla Jagielloni
są co najmniej podiumowe, brak podziału punktów po 30 kolejkach sprawia, że każdy mecz jest tak samo ważny. W związku z tym, że
główni rywale Legia i Lech tracą punkty w lidze skupiając się na europejskich pucharach jest szansa na zrobienie przewagi przed &quot;pucharem maja&quot;
i jeśli się chce walczyć o mistrza to trzeba je wykorzystywać zawsze na 100%. Z kolei Sandecja jako główny cel będzie chciała się utrzymać.
Obie drużyny 9 sierpnia zagrają w Pucharze Polski, obie chcą jak przypuszczam przejść dalej, więc mogą grać dziś w pewnym sensie zachowawczo.
Jagiellonia będzie grać z równie dobrze prezentującym się Zagłębiem Lubin.
Sandecją, pierwszoligową Miedzią Legnica. Spodziewam się dziś taktycznego meczu, ale też w odważnymi atakami.
Myślę, że Jagiellonia powinna wygrać ten mecz, choć nie będzie łatwo. Przy wygranej Jagi przewiduję możliwe wyniki na 1:0 2:0 2:1,
więc stawiam bramkową granicę na -3,5 bramki. Dodatkowo asekuracyjnie typ na bez BTS na wypadek 0:0.
Cracovia - Lech Poznań (6 sierpnia 18:00)
Zakład: Hit Dnia 1X2
Typ: 2 ✅
Kurs: 2,25
Bukmacher: Fortuna

Lechowi w tym sezonie została już tylko jedna możliwość iść w kierunku mistrza.
W ostatnich meczach obu drużyn nie padły dla nich korzystne wyniki.
Cracovia ostatio dała sobie wbić aż 4 gole Koronie a Lech zremisował i odpadł z Ligi Europy.
W ofensywie teoretycznie remis 2:2, ale Cracovia to nie Utrecht,
więc nie spodziewam się strzelenia przez nich dziś więcej niż 1 bramki.
Natomiast Lech pokazał, że walczy do końca, potrafi atakować, jednak sytuacjękomplikuję brak Tetteha oraz
przede wszystkim intensywność rozgrywania spotkań 3 mecze w 7 dni.
Po meczu z Utrechtem będą zmęczeni a czeka ich jescze mecz Pucharu Polski Pogonią Szczecin.
Dzisiejszy mecz wydaje się mieć najmniejszy priorytet, więc rotacje kadrowe są spodziewane.
Rywale a szczególnie Jagiellonia nie będą czekać i tracić punktów a dodatkowo można odjechać Legii,
która jak myślę do wrześniowej przerwy na reprezentecję nie da rady się ułożyć, bo nie ma kiedy.
Cracovia też będzie częściowo miała w głowie Puchar.
Typuję wygraną Lecha, mają po prostu lepszy atak i nawet jak Cracovia trafi to są w stanie odpowiedzieć wiecej niż jedną bramką jak w meczu z Piastem.
Mają duży potencjał ofensywny jak na warunki Polskie. Myślę, że najdalej po przerwie na reprezentację Lech zacznie grać jak w lutym/marcu 2017 gdy wygrywał seryjnie po 3:0.
Cracovia potrzebuje czasu aż działania trenera Probierza zaczną przynosić jakieś większe sukcesy i dziś remis byłby dla nich do wzięcia w ciemno.
Dlatego stawiam dziś na Lecha.
Z Jagą to popłynąłem, ale dzięki Leszek za uratowanie dnia
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Cracovia-Lech
over 4,5 rożnych Cracovii @2.0 totolotek⛔

Z racji że faworytem pojedynku są goście (na zwycięstwo Cracovii jest do 3.5) warto czegoś poszukać pod gospodarzy jeśli chodzi o statystyki meczowe.Cracovia w trzech kolejkach zdobyła 4pkt wygrywając w Gdańsku z Lechią, remisując u siebie z Piastem i przegrywając w Kielcach z Koroną po zaciętym boju.Pasy są nieobliczalne jeśli chodzi o wyniki meczowe, jednak Lechowi nosa ucierali, w czterech ostatnich spotkaniach Cracovia u siebie ma z Lechem bilans 2-2-0.
Lech w ekstraklasie również dotąd nie błyszczy, Kolejorz zremisował na inaugurację z Sandecją, kolejne spotkanie przegrali w Płocku 1-0, ostatnie spotkanie wygrali 5-1 z Piastem ale to nie jest żadnym gwarantem na dzisiejszą jakość Lecha.
Myślę że Cracovia specjalnie odstawać Lechowi nie będzie, Kolejorz może jeszcze odczuwać trudy pojedynku z Utrechtem, a zwłaszcza jego efekt końcowy.Linia kusząca tak samo jak kurs, co prawda w jedynym meczu u siebie nie potrafili pokryć tej linii, ale zrobili to Gdańsku i Kielcach.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz
Over 27,5 fauli @ 1,7 ⛔ 27 (15-12 - zabrakło fauli Sandecji w I połowie - tylko 2)
STS
Trudno było mi się dzisiaj na coś zdecydować w tym meczu, ostatecznie wybrałem ponownie typ na ilość fauli.
Goście jak na razie bez strzelonej bramki i zapewne jak w dotychczas rozegranych meczach z rywalami z &quot;wyższej półki&quot; cofną się do defensywy i będą wyczekiwać na kontry.
W meczu z Lechem zremisowanym 0-0 popełnili 15 fauli, w meczu z Legią przegranym 0-2 popełnili 19 fauli (tu mecz ustawiła szybko pokazana czerwona kartka zawodnikowi Sandecji).
Jedynie w meczu u &quot;siebie&quot; z Arka faulowali tylko 11 razy ale ogólnie ten mecz był bardzo słaby w wykonaniu obu drużyn.
Z kolei gospodarze przed szansą zdobycia kolejnych 3 punktów i z kompletem zwycięstw powrót na fotel lidera.
W ich przypadku na razie u siebie rozegrany jeden mecz z Górnikiem gdzie popełnili 16 fauli. W pozostałych dwóch meczach wyjazdowych odpowiednio: 9 z Termalicą i 12 z Pogonią.
Liczę, że dzisiaj Sandecja zrobi swoje i te 16-17 przewinień popełni a resztę dorzucą gospodarze, którzy zapewne będą chcieli zgarnąć komplet punktów za wszelką cenę.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Arka vs Korona
do przerwy / na koniec: X / 2
forBET: @6.50⛔
Imponująca jest forma fizyczna prezentowana przez Kielczan. Przeciw Cracovii pokazali, że są świetnie przygotowani pod tym względem i mogą w końcówkach spotkań wypracowywać w ten sposób przewagę nad rywalami. Być może w tym leży sposób na Arkę...? Gdynianie mają w nogach jeszcze mecz wyjazdowy z Duńczykami więc myślę, że wytrzymają tempo pierwszych 45 minut ale po końcowym gwizdku to goście mają szansę, w mojej opinii, większe na wywiezienie kompletu punktów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom