>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka PGE Ekstraligi + mecz zaległy 05.05 - 07.05.2017

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP


Piątek: Row Rybnik - GKM Grudziądz i Unia Leszno - Sparta Wrocław
Niedziela: Falubaz ZG - Włókniarz Częstochowa
Sparta Wrocław - Stal Gorzów
KS Toruń - Unia Leszno

Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Max Fricke over 10 @1,93 Betsson✅

Fricke w formie w dodatku u siebie rywal nie jest dzisiaj wymagajacy. Jesli mecz się odbędzie powinien zrobic 10pkt +

Tai Woffindem over 11,5 @1,85 iforbet
⛔ ehh wykluczenie
Tutaj na dobra sprawę liczę na 6 startów Tajskiego rywal bardzo wymagający ale to jest zawodnik, który nigdy nie zawodzi i ciągnie ten zespół

Bartosz Smektała - Maksym Drabik 2:0 typ: 2 @2 Betsson zwrot Szkoda bo to był mój bet dnia a wyszlo jak Baron nie potrafi robić zmian ???? edit: Póki co rozliczyli mi na plus✅ ???? Zobaczymy czy będzie korekta ???? No i zostało rozliczone jupi ! ???? ✅✅✅

Oczywiscie juniorzy z Leszna jadą wyśmienicie ale jeśli nikt w Unii nie zawiedzie to Bartek zaliczy 3 starty w porównaniu do 6 Drabik

W Lesznie jest nowa nawierzchnia w tym sezonie, czy jest ona taka sama jak we Wrocławiu? Pytam bo nie wiem na 100%. Jeśli tak to myśle ze gosci tak nie zaskoczą jak Falubaz.

edit:

Grigorij Łaguta - Artiom Łaguta 2 @1,96 Betsson
⛔

rózwnież jak koledzy niżej widze tutaj value

Peter Kildemand - Adrzej Lebedevs 0:4 typ: 2 @1,85 Betsson ✅

Dorzucam za drobne, uważam że Andrzej to mega talent i to nie jest chłop do bicia i coś zapunktuje. Oboje jada z numerem 2 i maja dobrych kolegów z pary. Wg programu pojadą ze sobą dwa razy.To handi jest troche za wysokie w strone dunczyka.

Wiem, że jako kibic z Wrocławia może mało obiektywnie ale nie spodziewam się pogromu jak w przypadku Falubazu. Odstawał będzie najprawdopodobnie Ogór dlatego pomimo że jest kapitanem postawił bym na Szymka. Dlatego również za drobne:

Unia Leszno - Sparta Wrocław -14.5/+14.5 typ:2 @1,9 iforbet✅✅✅ SPARTA !
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
2,55 na artioma w parze z grisza. Mega value patrzac na forme obu braci. Artem moze jechac 6 razy
Unil
Bez szalenstwl bo tor niespodzianka po ulewach
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Vaclav Milik over 7,5 @ 1,95 forBet
Podobny zakład jest w STS, ale tam niższy kurs, a poza tym liczą tylko pięć biegów. Dzisiaj liczę, że Vaclav pojedzie 6 razy, a początek meczu z KS pokazał, że naprawdę jest nieźle. Potem trochę gorzej, ale mi to wystarcza, żeby znowu zaufać Czechowi. Jeśli pojedzie swoje biegi plus taktyczna, to ogarnięcie tego progu punktowego powinno być formalnością, bo wystarczają jedynki i jakaś dwójka, a wiadomo, że stać go na wygrywanie biegów. Liczę również, że w biegu 4 nie będzie jeszcze opcji taktyka, to wtedy pojedzie z Dróżdżem zamiast Drabikiem, a to zawsze jakiś plus. W biegu 13 ma Ogóra obok siebie, więc też dobrze dla niego, bo Ogór na wyjazdach dużo gorszy niż u siebie.
Grigorij Łaguta-Artiom Łaguta(+0,5) 2 @ 2,02 forBet
Artiom ładnie rozpoczął od meczu w Grudziądzu i dzisiaj liczę, że będzie jednym z liderów GKM-u, wszak na wyjazdach dużo gorzej radzi sobie środkowa para oraz Lindbaeck, a zatem 6 startów możliwe, a raczej pewne, bo wiadomo jak GKM jeździ na wyjazdach. Do tego omija w programie Worynę, choć wiadomo, że ten może być dokoptowany gdzieś w ramach rezerwy zwykłej. Jedzie z juniorami, na nich nie będzie tracił, do tego łatwy bieg 13, więc fajnie to wygląda.
Grisza w obu meczach zawiódł i na pewno gdzieś ślad mu w głowie po tym został. Słaba dyspozycja na początku sezonu, fury nie jadą i jest kłopot. Na plus dla niego dwa biegi z Chmielem w parze, ale ma też dwa trudne z Woryną i Lindgrenem, na których będzie tracił.
Przewaga startów po stronie Tiomki, do tego łatwiejsze biegi i lepsza forma, więc myślę, że spokojnie można na niego spróbować.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Lindgren (-3) : Pieszczek, @ 1.75 Fortuna 14:7 ✅
Nie chce mi się wierzyć aby Pieszczek stał się nagle liderem zespołu na wyjazdach skoro w tamtym sezonie często nie radził sobie w biegach juniorskich. Dzisiaj w parze z Antonio, który jest w stanie zabierać mu punkty. Krycha wielokrotnie w ostatnich latach zaliczał klapy wyjazdowe a tutaj z ,,2&#39;&#39; na plastronie będzie mu strasznie ciężko. Lindgren wydaje się w świetnej dyspozycji. Jedzie z Szombierskim, który zawsze jest wielką niewiadomą (póki co negatywną).
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Lindgren (-3) : Pieszczek, @ 1.75 Fortuna

Nie chce mi się wierzyć aby Pieszczek stał się nagle liderem zespołu na wyjazdach skoro w tamtym sezonie często nie radził sobie w biegach juniorskich. Dzisiaj w parze z Antonio, który jest w stanie zabierać mu punkty. Krycha wielokrotnie w ostatnich latach zaliczał klapy wyjazdowe a tutaj z ,,2&#39;&#39; na plastronie będzie mu strasznie ciężko. Lindgren wydaje się w świetnej dyspozycji. Jedzie z Szombierskim, który zawsze jest wielką niewiadomą (póki co negatywną).
Za Szombierskiego jedzie Baliński!
 
M 32

molpl

Użytkownik
Lindgren (-3) : Pieszczek, @ 1.75 Fortuna
Nie chce mi się wierzyć aby Pieszczek stał się nagle liderem zespołu na wyjazdach skoro w tamtym sezonie często nie radził sobie w biegach juniorskich. Dzisiaj w parze z Antonio, który jest w stanie zabierać mu punkty. Krycha wielokrotnie w ostatnich latach zaliczał klapy wyjazdowe a tutaj z ,,2&#39;&#39; na plastronie będzie mu strasznie ciężko. Lindgren wydaje się w świetnej dyspozycji. Jedzie z Szombierskim, który zawsze jest wielką niewiadomą (póki co negatywną).
Sportungbull jest 1.8 na Lindgren -1,5. JA gram do tego Leszno za 1.1 w ako
LOl o 20min nie działa;//
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
ROW Rybnik - GKM Grudziądz
GKM +12,5 1,95 iforBet
⛔
Całkiem wysoka linia na zawodników z Grudziądza, a do tego jeszcze nawet na niej otrzymujemy lepszy kurs niż na gospodarzy. Powiem tak, wiadomo, że Grudziądz to drużyna własnego toru i ich różnica jazdy pomiędzy meczami domowymi a wyjazdowymi jest największa spośród wszystkich ekip Ekstraligowych. Jednak GKM jedzie do Rybnika, czyli w teorii drugiej najsłabszej ekipie E-ligi. Poza rewelacyjnym juniorem Woryną ROW jedzie średnio. Wyjazdowe niewysokie porażki z Włókniarzem i Stalą ratował głównie on. Do tego fajnie jedzie Fricke i Lindgren, ale to tylko 3/7. O ile G. Łaguta troche punktuje, to jest jak na kreowanego lidera ekipy mało i nie wiem czy nagle się z tego dołka wyrwie. Polska seniorka tragicznie, Baliński z Musielakiem cudów nie wytworzą. Nie przecze, że to wystarczy do zwycięstwa, ale do wygranej co najmniej 13 punktami potrzebna jest dobra jazda wszystkich żużlowców. A w Grudziądzu ma kto ciułać punkty. Młodszy Artiom Łaguta radzi sobie raczej wszędzie, Lindbaeck nie jest zawodnikiem tylko grudziądzkiego twardego owalu, do tego Buczkowski, a szczególnie Pieszczek wydają się być w naprawdę dobrej dyspozycji. Raczej na wygraną będzie do zbyt małą, ale ROW nie jest na tyle mocną ekipą, żeby wygrać aż 13 punktami przy obenej formie seniorskiej formacji. Z ciemno stawiałbym wygraną 6,8 punktami, więc linia +12,5 przy takim kursie jest jak najbardziej do pobrania.
 
A 0

axe

Użytkownik
Tutaj się nie zgodzę. Szumina u siebie jest w stanie zdobyć pare oczek na wyżej notowanych rywalach. Bardzo waleczny i do tego swój tor, który bardzo dobrze zna. Już w Czewie pokazał, że gdyby miał lepszy sprzęt mógłby coś ugrać. Pomimo miernej punktacji jego jazda wyglądała dobrze. Dla mnie Szumina &gt; Balina Groźniejszy zwłaszcza u siebie jest ten pierwszy.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Szumina u siebie jest w stanie zdobyć pare oczek na wyżej notowanych rywalach.
Dla mnie podobnie Szumina&gt;Baliński. Bardziej chodziło mi, że bez różnicy dla mojego typu - a może nawet na delikatny (+) skoro Lindgren pojedzie z Balińskim w parze. ;)
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Ja obstawiłem tak samo i nie zamierzam im tego darować jeśli nie zaliczą, przecież rezerwa taktyczna to tylko dodatek, nikt nie ma na to wpływu czy ktoś go pojedzie czy nie, poza tym jeśli liczyło by się tylko 5 pierwszych biegów to należy o tym informować, tu nie było żadnych dogrywek itp wszystko odbyło się w regulaminowym meczu, to tak jakby w koszykówce nie zaliczyli mi punktów zawodnika bo rzucał wolne za faul techniczny
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
Ano wlasnie, ale trzeba wejsc w oznaczenia I tam jest napisane ze bez jokerow I w pierwszych pieciu startach bez punktow binusiwych. Czyli jak?wygrany czy nie?
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
KL
Który z wymienionych żużlowców uzyska w meczu więcej punktów w pierwszych pięciu startach (bez punktów bonusowych)
UWAGA! Zakład jest ważny, jeśli obaj wymienieni zawodnicy wystartują w co najmniej jednym wyścigu

PKT
Należy wytypować, ile punktów (bez punktów bonusowych) w pierwszych pięciu startach zdobędzie dany żużlowiec, gdzie:
1 - oznacza zdobycie mniejszej ilości punktów od określonej liczby
2 - oznacza zdobycie większej ilości punktów od określonej liczby
UWAGA! Zakład jest ważny, jeśli wymieniony zawodnik wystartuje w co najmniej pięciu wyścigach (liczy się pierwszych pięć)

UWAGA! Dla rozstrzygnięć zakładów KL i PKT nie będą brane pod uwagę punkty bonusowe i tzw. &quot;jokery&quot;

IWB
Należy wytypować, ile biegów wygra dany żużlowiec w pierwszych pięciu startach gdzie:
1 - oznacza wygranie mniejszej ilości biegów od określonej liczby
2 - oznacza wygranie większej ilości biegów od określonej liczby
UWAGA! Zakład jest ważny, jeśli wymieniony zawodnik wystartuje w co najmniej pięciu wyścigach (liczy się pierwszych piec)

Tojl jest caly regulamin totomixu na temat zuzla I ligi polskiej. Wiec co z tego wynika?
 
B 32,1K

bosky

Użytkownik
oczywiście, że nie weszło i nie wiem czego im nie chcesz darować. Jak byk masz napisane &quot;liczone w pierwszych pięciu startach&quot;... Nawiasem mówiąc taktyczną dało się przewidzieć.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
To sobie przeczytaj co masz napisane w Uwadze , masz jak byk napisane że punkty z bonusów i jokerów nie będą wliczane
 
B 32,1K

bosky

Użytkownik
a rezerwa taktyczna to bonus czy joker? Wy żużlem interesujecie się od przedwczorajszego wieczoru?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Dla mnie to jednoznaczne że liczymy tylko 5 podstawowych biegów , bez dodatków, no ale zobaczymy
Niby czytałeś regulamin a nie rozumiesz.
Pierwsze 5 startów to nie koniecznie podstawowe starty ;)
 
H 13

harper

Użytkownik
Rezerwa taktyczna to nie bonus ani joker. Przy okazji bieg nominowany też nie jest planowy (że go liczysz z automatu)

Przegrałeś hajs to nie płacz jak baba bo w Mixie będa mieli z ciebie ubaw ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom