>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. kolejka PGE Ekstraligi + mecz zaległy 05.05 - 07.05.2017

Status
Zamknięty.
rachek 18

rachek

Użytkownik
nie podpalajcie się z graniem na Spartę. kurs niski i tak jak niespodziewanie wygrali w Lesznie, tak dzisiaj nie zdziwię się, jak przegrają z Gorzowem. we Wrocławiu ciągle pochmurno, przed chwilą padało. mokry, nowy tor to wcale nie jest atut gospodarzy. może i juniorzy na plus po stronie gospodarzy, ale praktycznie każdy z seniorów z Gorzowa jest w stanie zrobić minimum 10pkt. pamiętam jak w tamtym sezonie jechałem napalony do Poznania, że Wrocław Gorzów pyknie, a wtedy srogie lanie dostali, ja kasę przegrałem, na stadionie przemokłem i wkurwiony wróciłem.

mój typ:

Gorzów +6.5 ✅✅✅

kurs 1.75 (Betgun, Iforbet)

dodatkowo podobają mi się typy:

Pedersen under 8.5 ✅
Przemek Pawlicki over 8.5 ⛔


taki dubel grałem z rana i skorzystam z typu na

MJJ z Pająkiem ✅
Madsen over 9.5 ZWROT

-------------------------------------------

w STSie ciekawie wygląda

under 1.5 zwycięstw Hampela 1.80 ZWROT

i chyba warto próbować

Holder over 9.5 obecnie 1.75 ⛔


Jarek 3 pierwsze swoje biegi jedzie w parze z dobrym Dudkiem, plus rywale też będą walczyć. później 13ty bieg z Karpovem, Jonssonem i Zagarem. formą Jarek raczej też nie grzeszy.

w Toruniu już chyba mają presję na wynik. Holder powoli wybudza się z zimowego snu, w ubiegłym sezonie dobre wyniki na Motoarenie, więc sądzę, że te 10pkt jest w stanie ogarnąć dzisiaj.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Kołodziej over 10,5 ⛔
@2,15
iforBet
Apator - Unia Leszno - 2 ✅✅✅
@1,75
iforBet
Kołodziej i Sajfutdinow obecnie są w najlepszej formie w Unii. Do tego obaj świetnie radzą sobie na MotoArenie i żadna modyfikacja toru, czy inne sztuczki nie zrobią na nich wrażenia. Jeden wyjazd na tor i we wszystkim się połapią. Obstawiam, że obaj zakręcą się w okolicach 11-12 pkt., a z racji, że linia na Janusza niższa i kurs dobry, to stawiam na niego.
Do tego daję zwycięstwo gości. Mecz powinien być dość wyrównany. Stawiam tu na wygraną gości 43:47. U Byków są obecnie solidniejsi seniorzy, juniorka również mocna. Wśród torunian niepokoi przede wszystkim niepewny Holder czy Przedpełski. Ich punktów obecnie brakuje najbardziej. MJJ, Hancock i Miedziak powiedzmy, że jadą na normalnym poziomie. Juniorzy trochę powyżej oczekiwań. Jednak to wszystko może okazać się za mało, bo Leszno po przegranej w piątek będzie szukać punktów za wszelką cenę.
 
zuzlopiotrek 30

zuzlopiotrek

Użytkownik
Przemek Pawlicki over 8.5 @1.5 forBet
Przemek w tym sezonie naprawde w gazie, praktycznie wszedzie gdzie startuje robi dobry wynik. Linia niska jak na taka forme, dodatkowo w 12 biegu jedzie przeciwko dwom juniorom.
Torun (+2.5) - Leszno 2 @2.1 efortuna
Wiele czynnikow wskazuje, ze to jednak Leszno wywiezie dzis komplet punktow z Motoareny. Przede wszystkim pogoda i ostatnie wyniki obydwu druzyn. Leszno napewno podraznione po porazce z Wroclawiem na swoim torze. Chociaz swoim to chyba za duzo powiedziane, przez opady stracili handicap toru, do tego doszla slabsza dyspozycja przede wszystkim Pitera Pawlickiego, ktory drugi raz z rzedu takiej wpadki nie powinien powtorzyc. Ciagle w odwodzie zostaje Zengota, wiec jak Kildemand czy Pedersen powtorza gorszy wynik to napewno ktorys z nich wyleci ze skladu, wiec motywacja powinna byc odpowiednia. W Toruniu rowniez nastroje bojowe, po tym jak przegrali wszystkie dotychczasowe mecze, jednak same nastroje raczej nie wystarcza, zawodnicy sa pod forma i ciezko bedzie przeciwko tak mocnej druzynie o przelamanie. W Toruniu tez podobno caly dzien pada, wiec toru nie przygotuja tak jakby chcieli, bedzie on dla nich pewnie taka sama niespodzianka jak dla gosci. Poza tym Leszno ostatnimi czasy radzi sobie naprawde dobrze na Motoarenie. Dodatkowo juniorzy Leszna wydaja sie byc mocniejsi od miejscowych i rowniez powinni zrobic przewage.
 
J 0

jakwaj

Użytkownik
J.HAMPEL L.Madsen 2 1.67 zwrot
C.HOLDER J.KOLODZIEJ 2 1.62 +++
AKO 2.71 STS

Janusz Kołodziej bardzo dobre wejscie w sezon obecnie najwyzsza srednia w lidze co prawda dwa mecze u siebie ale dobra forma i nie wydaje mi sie ze bedzie mial problemy z nierównym Holderem
Leon Madsen lider Częstochowskiej drużyny dwa dobre mecze w jego wykonianiu rowna wysoka forma.Natomiast Jarek Hampel jak narazie slabiutko i nie widze jego szans z Madsenem.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Raczku rok temu z Gorzowem w RZ w Poznianiu był remis ????
http://rlach.republika.pl/dmp/2016/wrgo_1.htm
No chyba żę mowisz o PO ale to co innego bo nie było Drabola
W tym sezonie sytuacja wygląda troche inaczej. Bo tor mimo że nowy jest na miejscu i można na nim trenować kiedy się chce. Gorzów ma swoję mankamenty i problemy pomijając juniorke.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Toruń - Leszno 1 po 2,02 iforbet 3/10

Jak dla mnie piękny kurs na Anioły. Leszno nigdy na Motoarenie nie błyszczało, jeden raz chyba tylko wygrali na tym obiekcie. Fakt Apator jest mega cienki w tym sezonie, czeka ich w tym sezonie walka o utrzymanie jedynie. Do tego nawet liderzy jak Holder czy Herbie, dominatorzy tego toru zawodzą. Miedziak jak to Miedziak pod deklem się gotuje ale swoje punkty robi. Druga linia słabiutka, MJJ od lat zawodzi w lidze polskiej, Pawełek widać ma problemy po przejściu w wiek seniora. Ale to jednak ich tor, prawdziwa twierdza, gdzie mało kiedy oddają punkty rywalom. Wygrał tu Gorzów ale moim zdaniem Holder powoli łapie formę a Grin już tak słabo nie pojedzie. Juniorzy Torunia słabowaci, niby na papierze Byki mocniejsze ale jak pokazał mecz z Betardem, też mają swoje problemy. O ile Emil i Janek w formie, to jednak tu wcale nie muszą tak wymiatać jak na Smoku. Nicki dalej jakiś dziwny, wolny, kryzys trwa. Piter to samo, na swoim torze cieniuje a co dopiero wyjazd. Pająk też nie gwarantuje puntków, juniorka Leszna lekko może lepsza a Toruniaki u siebie powalczą. Moim zdaniem mecz jednak przechyli się na stronę gospodarzy. Leszno ma spore dziury w składzie, Toruń jest na musiku, musi zdobyć jakieś punkty a z tym składem to tylko u siebie mogą powalczyć. Myślę, że magia Motoareny, spasowanie z torem i awersja byków do tego toru da im pierwszą wygraną w tym sezonie.
 
piokaka 0

piokaka

Użytkownik
postawiłęm na forbet (T.Jędrzejak-K.Kasprzak) (handicap -2.5/+2.5) na kasprzaka, jak to zostanie rozliczone jak kris nie odjechał biegu??
Objechał bieg. Wystartował a później był nie zdolny do jazdy więc w protokole będzie że wykluczony. Także raczej rozliczone.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
W sts jest zakład na liczbę podwójnych zwycięstw. Częstochowa u/o 0,5 1.90 - 1.70
Nie wiem czy dobrze to rozumiem ale chyba chodzi o to że w przynajmniej jednym biegu zawodnicy Włókniarza przyjadą na dwóch pierwszych miejscach. Niby Falubaz wielkim faworytem ale nie wierzę że goście nie wygrają jednego z 15 biegów
 
P 991

parodia

Użytkownik
W sts jest zakład na liczbę podwójnych zwycięstw. Częstochowa u/o 0,5 1.90 - 1.70
Nie wiem czy dobrze to rozumiem ale chyba chodzi o to że w przynajmniej jednym biegu zawodnicy Włókniarza przyjadą na dwóch pierwszych miejscach. Niby Falubaz wielkim faworytem ale nie wierzę że goście nie wygrają jednego z 15 biegów
Ale w tym zakładzie muszą wygrać podwójnie czyli 5:1..
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
W sts jest zakład na liczbę podwójnych zwycięstw. Częstochowa u/o 0,5 1.90 - 1.70
Nie wiem czy dobrze to rozumiem ale chyba chodzi o to że w przynajmniej jednym biegu zawodnicy Włókniarza przyjadą na dwóch pierwszych miejscach. Niby Falubaz wielkim faworytem ale nie wierzę że goście nie wygrają jednego z 15 biegów
Dobrze rozumiesz Czewa musi miec 5-1 w jakimś wyścigu. Żużlowcom Falubazu w tym sezonie zdarzają się wpadki praktycznie w każdym meczu, a taktyczne ze strony czewy i pary Holta, Madsen, Zagar mogą dać to 5-10 w którymś z biegów, na Aj szczególnie nie liczę mimo że, kiedyś zdobywał pokaźne punkty przy w69. W sumie to się nie zdziwię jak w biegu juniorskim to nie zostanie wykonane, dlatego gram też win biegu juniorskiego gości w sts gdzie w przypadku remisu jest zwrot
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
ForBet: Jacob Thorssell vs Andreas Jonsson -&gt; Jacob Thorssel @2.00 (zwrot)
Ciutek jestem zdziwiony. Dokładnie wiem, że Jonsson na torze w Zielonej Górze spędził sporo sezonów, zna tor i tak dalej, jest faworytem tej rywalizacji, ale w tym sezonie jest cieniem samego siebie. Średnia 1,267, na wyjazdach całe 1,000. Ale dobrze, mecz jest w Zielonej Górze. Jonsson wykręcał tam domowe średnie na poziomie ~2,0 punktów na bieg. W ostatnim swoim sezonie w ZG (2015) było to ledwo 1,417. W zeszłym sezonie AJ w meczu Falubaz - ROW Rybnik zdobył 9 &quot;oczek&quot;. Moim zdaniem - w ten sezon AJ nie wszedł najlepiej, słabe występy w Częstochowie, słabo na wyjazdach, nie jest to przypadek. Co do Thorssella, wydaje mi się, że będzie dziś podwójnie zmotywowany. Raz, że to jego pierwszy mecz w barwach Falubazu, na pewno będzie dobrze przygotowany (na SF wywiad, że ma nowiutki silnik) i zmotywowany, żeby wywalczyć miejsce na stałe w zespole. Dwa - jego poprzednim klubem był.. Włókniarz. Jak zatem nie udowodnić byłemu pracodawcy, że był wartościowym zawodnikiem, jak nie zdobywając przeciwko niemu sporej liczby oczek? Decydująca może być kwestia startów. Thorssell nie jest głównym faworytem do nominowanych, ale AJ także nie jest. Wydaje mi się, że młodzieńcza werwa i chęć Thorssella będzie dziś górą, ponad doświadczenie AJ. A kurs ciekawy.
Ciekawią mnie również kursy na bieg juniorski, ktoś się pokusi na coś w stronę Włókniarza?
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
ForBet: Jacob Thorssell vs Andreas Jonsson -&gt; Jacob Thorssel @2.00
Ciutek jestem zdziwiony. Dokładnie wiem, że Jonsson na torze w Zielonej Górze spędził sporo sezonów, zna tor i tak dalej, jest faworytem tej rywalizacji, ale w tym sezonie jest cieniem samego siebie. Średnia 1,267, na wyjazdach całe 1,000. Ale dobrze, mecz jest w Zielonej Górze. Jonsson wykręcał tam domowe średnie na poziomie ~2,0 punktów na bieg. W ostatnim swoim sezonie w ZG (2015) było to ledwo 1,417. W zeszłym sezonie AJ w meczu Falubaz - ROW Rybnik zdobył 9 &quot;oczek&quot;. Moim zdaniem - w ten sezon AJ nie wszedł najlepiej, słabe występy w Częstochowie, słabo na wyjazdach, nie jest to przypadek. Co do Thorssella, wydaje mi się, że będzie dziś podwójnie zmotywowany. Raz, że to jego pierwszy mecz w barwach Falubazu, na pewno będzie dobrze przygotowany (na SF wywiad, że ma nowiutki silnik) i zmotywowany, żeby wywalczyć miejsce na stałe w zespole. Dwa - jego poprzednim klubem był.. Włókniarz. Jak zatem nie udowodnić byłemu pracodawcy, że był wartościowym zawodnikiem, jak nie zdobywając przeciwko niemu sporej liczby oczek? Decydująca może być kwestia startów. Thorssell nie jest głównym faworytem do nominowanych, ale AJ także nie jest. Wydaje mi się, że młodzieńcza werwa i chęć Thorssella będzie dziś górą, ponad doświadczenie AJ. A kurs ciekawy.
Ciekawią mnie również kursy na bieg juniorski, ktoś się pokusi na coś w stronę Włókniarza?
z całym szacunkiem do typu grałbym odwrotnie .Jonsoon i Therssell to koledzy z rospigarny i można było im się przyjrzeć we wtorkowym meczy gdzie jechali w motali.Jonsson pojechał jak za dawnych lat i widać że jest bliski optymalnej formy .W 15 biegu na trasie połknął na trasie Hancooka miedzy innymi.Jeśli dziś bedzie tor do walki to moze 6 razy pojechać więc typ słabiutki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom