>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4 kolejka Premier League (09.09-11.09 2017)

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W forBET !
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Długo musieliśmy czekać na kolejną kolejkę Premier League jednak na taką serię spotkań chyba było warto. 3 serię spotkań zaczynamy na Etihad szlagierem kolejki: City-Liverpool. Poza tym spotkają się również dwaj poprzedni mistrzowie Anglii, a lider z Manchesteru pojedzie do Stoke, gdzie nigdy nie gra się łatwo. Jakie są wasze typy na 3 kolejkę spotkań? Zapraszam do dyskusji!​
 
areck 213

areck

Użytkownik
Wiem, że modowie nie wstawiają z dużym wyprzedzeniem kursów, ale na 4 kolejkę mamy perełkę:
Burnley - Crystal Palace
Burnley win
Kurs 2,48 1xbet, 2,4 unibet
1 DNB 1,7
Burnley bardzo, bardzo solidnie, z tyłu grają niemalże bezbłędnie, a z przodu również idzie coś stworzyć. W dodatku grają u siebie - w zeszłym sezonie świetny bilans 10-3-6.
Crystal Palace obok Brighton jest na ten moment najsłabsze w tej lidze. Z przodu bez Zahy (kontuzja) jakości zero, Benteke, nawet jak już piłka do niego trafi jest bardzo nieskuteczny, ogólnie straszliwa bryndza. A w obronie jeszcze gorzej - oni praktycznie sami strzelają sobie bramki.
Spodziewałem się kursu maksymalnie 2,1, od 2,2 chciałem grać. Mamy u ruska prawie 2,5. W dniu meczu wyżej niż 2,15 nie uświadczycie. Bardzo do gry.
 
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
09.09.2017 g. 13.30 Manchester City- Liverpool
Typ: 2 DNB⛔
Kurs: 3,00
UNIBET
Stawka 6/10

4 kolejka Premier League rozpoczyna Nam sie od szlagieru na Etihad Stadium. The Citizens podejmują The Reds. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest zespół gospodarzy co moim zdaniem jest niezrozumiałe. Zespół Guardioli mimo wielomilionowych transferów w każdym okienku nie może wskoczyć na najwyższy poziom. Jedynym atutem gospodarzy w tym spotkaniu, który ja dostrzegam to fakt że zagrają przed własną publicznością, gdzie przegrywają rzadko. Jednak idę w kierunku Liverpoolu, który zdecydowanie lepiej spisuje się z silnymi zespołami niż z ogórami, pewnie problem tkwi w motywacji i koncentracji, której brakuje w meczach ze słabszymi rywalami, spójrzmy na wyniki LFC w poprzednim sezonie z topowymi zespołami na wyjazdach:
Chelesa- LFC 1-2
Tottenham- LFC 1-1
City- LFC- 1-1
Arsenal- LFC 3-4
United- LFC 1-1
Everton- LFC 0-1
Southampton- LFC 0-0
Jak widać nie przegrali spotkania wyjazdowego z zespołami, które znalazły się w TOP 8 na koniec sezonu.
Przechodząc do składów, to City musi sobie radzić bez zawieszonego Sterlinga, który dużo daje tej drużynie w ofensywie, miesza na skrzydle niesamowicie.
Z kolei Jurgen Klop nie może skorzystać z usług Clyne`a i Lallany. Jednak Niemiec sukcesywnie buduje potężny skład, przed obecnym sezonem dołączył do składu Salah, który jest niebywale szybki i w parze z Mane tworzą niesamowite skrzydła, jeśli do tego dodamy na szpicy Firmino lub Sturrige`a a za ich plecami Coutinho mamy świetną siłę ofensywną, która przede wszystkim działa. Co z tego że City ma D.Silve, B. Silve, De Bruyne, Aguero jak mają problemy ze zdobywaniem bramek.
Uważam że bukmacherzy nieco przeceniają Manchester i dlatego próbuję na tym skorzystać idąc w kierunku gości.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Cieszy mnie, że od razu po wrzuceniu posta pojawiły się dwie bardzo dobre analizy. Zapewne jest to spowodowane tym, że przerwa na reprezentację nie jest lubiana przez nikogo, a może dlatego że 4 kolejka Premier League zapowiada się fantastycznie?
City-Liverpool
Everton-Tottenham
Leicester-Chelsea
Stoke-United
Cztery fantastyczne spotkania, które odbędą się w jedną sobotę. Osobiście nie będę mógł tego obejrzeć co mnie strasznie smuci jednak Ci, którzy będą mieli czas to powinni to zrobić. Koledzy wyżej podali dwa bardzo ciekawe bety, które poparli ciekawymi analizami. Burnley w tym sezonie wygląda bardzo solidnie choć Turf Moor zostało w tym sezonie bardzo szybko zdobyte przez WBA. Jednak Crystal Palace to nie ekipa Pullisa. Wyglądają tragicznie, a brak Zahy odbija się na Benteke jak i całej ofensywie. 0 bramek po 3 kolejkach to żenada. Obrona w ostatnim dniu została fajnie wzmocniona jednak tam nie ma kto strzelać bramek. Dla mnie 1DNB jak najbardziej do pobrania choć pomyślałbym jeszcze o jakimś underze choć kursy nie kuszą.

Hit na Etihad dostanie ode mnie osobną analizę, bo trzeba poczekać na to jak rozwinie się sytuacja z Cou. Dzisiaj wszyscy Brazylijczycy grający w Premier League wrócili odrzutowcem wynajętym przez kluby i mają trenować z kolegami przed weekendem. Cou wydawał się uśmiechnięty i mam dziwne wrażenie, że wróci do składu na sobotni hit. Na pierwszy rzut oka grałbym przeciwko Arsenalowi, bo nie toleruję kursów 1.3 na faworytów w takiej lidze jak Premier League. W szczególności, że podopieczni Wengera są słabi w tym sezonie. Porażka na Stoke i Anfield oraz wymęczona wygrana z Leicester. Wisienki do tej pory w lidze bez punktów jednak mecz z City może napawać optymizmem, bo grali tam dobrze. Polecam zastanowić się nad graniem Arsenalu po takim kursie.
 
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
Kontynuujmy wątek 4 kolejki PL, która zapowiada się naprawdę ciekawie, pomijając opisany powyżej szlagier będzie na czym zawiesić oko, mianowicie:
09.09.2017 g. 16.00 Arsenal- Bournemouth ✅✅✅
Typ: Arsenal strzeli w obu połowach
Kurs: 1,82
Marathonbet
Stawka 7/10

Arsenal mimo całkiem pozytywnego okienka transferowego jak narazie zawodzi, jednak uważam że mają na tyle solidny skład że w końcu to zaskoczy na odpowiednie tryby. Przede wszystkim strzałem w &quot;10&quot; było pozyskanie Lacazetta, takiego snajpera od czasów Henry`ego brakowało Kanonierom, Giroud miewa przebłyski ale nie jest gwarantem takiej intensywności i dynamiki w polu karnym rywala jak Lacazette. Swoje na lewej flance robi też Kolasinac, który w parze z Bellerinem stworzą fajny duet bocznych obrońców/ czy też skrzydłowych bo Wenger kombinuje nieco z ustawieniem.
Jak do tej pory mało szans dostawał Walcot, który potrafi swoją szybkością odstawić rywali, jeśli dodamy do tego Ozila, Alexisa czy szalonego Welbecka w ofensywie i solidnego Ramseya z Xhaką w defensywie to Arsenal powinien powalczyć o TOP 4.
Jednak jak do tej pory pierwsze 3 kolejki to rozczarowanie, na otwarcie wymęczone zwycięstwo z Leiceterem 4-3 gdzie przegrywali do 80 minuty, w tamtym meczu obrona nie istniała. Póxniej wpadka ze Stoke na wyjeździe 0-1 i ostatnio blamaż z Liverpoolem 0-4. Najwyższa pora na przekonujące przełamanie, tym bardziej że rywal nie jest z najwyższej półki i powinni ich odpalić na 2-3 bramki, przez co liczę na gola w obu połowach, w szczególności że defensywa pozostawia wiele do życzenia.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
09.09.2017 g. 16.00 Everton- Tottenham ⛔
Typ: 1X
Kurs: 1,83
Pinnacle
Stawka 4/10

Kolejny mecz gdzie moim zdaniem zbyt mocno faworyzują teoretycznie silniejszy zespół, rozumiem że Tottenham to v-ce mistrz kraju, ale Everton na Goodison Park potrafi zagrać świetne spotkanie i nie straszne mu są zespoły z Top 4. W ubiegłym sezonie poległo tu City 0-4, Arsenal 1-2, nie dał rady wygrać właśnie Tottenhami i United- oba spotkania zakończyły się 1-1. Warto zaznaczyć że Everton w ubiegłym sezonie na własnym podwórku przegrał tylko 2 z 19 spotkań.... (z Chelsea i Liverpoolem).
Tottenham owszem piekielnie silne, mają potencjał ofensywny: Alli, Eriksen, Kane, Son, Jansen, jednak początek sezonu pozostawia wiele do życzenia, o ile porażkę z Chelsea można dopuścić to remis z przecietnym Burnley na własnym stadionie to spora klapa.
Everton po kilku roszadach w składzie, przede wszystkim strata Lukaku, jednego z bohaterów letniego okienka, jednak włodarze rozsądnie spożytkowali gotówkę z jeg sprzedaży i zatrudnili: Sigurdsona, Pickforda, Klassena, Keane`a, czy za darmo powrócił Rooney. Jednak od wielu lat siłą Everonu jest kolektyw, mimo mega nazwisk w zespole potrafią stworzyć problemy najlepszym zespołom na Wyspach o czym boleśnie przekonało się City, które nie potrafiło ograć Evertonu na Etihad.
Na koniec warto przytoczyć historię spotkań pomiędzy tymi zespołami, która świetnie obrazuje to co wyżej opisałem:
13.08.16 PL Everton Tottenham 1 : 1
03.01.16 PL Everton Tottenham 1 : 1
24.05.15 PL Everton Tottenham 0 : 1
03.11.13 PL Everton Tottenham 0 : 0
09.12.12 PL Everton Tottenham 2 : 1
10.03.12 PL Everton Tottenham 1 : 0
05.01.11 PL Everton Tottenham 2 : 1
06.12.09 PL Everton Tottenham 2 : 2
09.05.09 PL Everton Tottenham 0 : 0
30.01.08 PL Everton Tottenham 0 : 0
Także delikatnie można próbować:
Remis + under 2,5 @ 4,55 Marsthonbet 2/10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
09.09.2017 g. 16.00 Leicester- Chelsea ✅✅✅
Typ: 2
Kurs: 1,84

Marathonbet
Stawka 7/10

Pojedynek mistrzów kraju z dwóch ubiegłych sezonów, jednak sensacyjny zwycięzca ligi z przed 2 lat nie potrafił kontynuować dobrych wyników w kolejnym sezonie, gdzie przez wiele miesięcy okupował dolne rejony tabeli.
Chelsea z roku na rok coraz mocniejszy skład, Conte, mimo konfliktu z zarzadem, któy myśli o zmianie na stanowisku trenerskim wykonuje świetną robotę. Znakomicie poukładał zespół, ściągną latem kilku cennych zawodników jak: Morata, Bakayoko, Drinkwater, Rudiger, Zappacosta, Caballero. Szczególnie Alvaro Morata pozyskany z Realu już zaczął się spłacać strzelając 2 bramki w trzech kolejkach. Gdyby nie konflikt Conte z Diego Costą to mieliby całkiem fajny duet napastników. Chelsea po falstarcie z Burnley rozpędza sie z meczu na mecz, najpierw 2-1 z Tottenhamem, a następnie weszła w sezon, 2-0 z Evetronem. Uważam że Leicester nie będzie miał zbyt wiele argumentów przeciwko zespołowi ze Stamford Bridge.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
09.09.2017 g. 16.00 Stoke- Manchester United
Typ: 1 (+1) ✅✅✅
Kurs: 2,05
UNIBET
Stawka 5/10

United z kopyta rozpoczeli sezon, bilans 3 mecze, 3 zwycięstwa, i imponujący bilans bramkowy 10-0. Lukaku i spółka pokazali że będą mocni w tym sezonie. Jednak w sobotni wieczór czeka ich ciężka przeprawa na Britannia Stadium, gdzie punkty zdobywa się niezwykle cięzko. Gospodarze potrafią doskonale bronić się całym zespołem, co zdecydowanie utrudnia sytuację. United mimo mocnego początku, w końcu stracą punkty i uważam że pierwsza poważna szansa już w sobotę. Alternatywnie polecam zagranie jakiegoś undera.
H2H:
21.01.17 PL Stoke Manchester Utd 1 : 1
26.12.15 PL Stoke Manchester Utd 2 : 0
01.01.15 PL Stoke Manchester Utd 1 : 1
01.02.14 PL Stoke Manchester Utd 2 : 1
18.12.13 CC Stoke Manchester Utd 0 : 2
14.04.13 PL Stoke Manchester Utd 0 : 2
24.09.11 PL Stoke Manchester Utd 1 : 1
24.10.10 PL Stoke Manchester Utd 1 : 2
26.09.09 PL Stoke Manchester Utd 0 : 2
26.12.08 PL Stoke Manchester Utd 0 : 1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 30

szejk89

Użytkownik
09.09.2017 g. 13.30 Manchester City- Liverpool
Typ: 2(+1)
Kurs:1.64


Popieram typ w stronę Liverpoolu. Goście są ostatnio na fali po okazałych zwycięstwach z Hoffenheim i Arsenalem. Natomiast City w sezon weszło średnio, patrząc przez pryzmat gry. Wymęczone zwycięstwa z dwoma zespołami które będą się bronić przed spadkiem i remis z średnim Evertonem. Do tego jak kolega wyżej napisał, Liverpool ma bardzo dobry bilans z czołówka w Anglii i w poprzednim sezonie nie przegrał ani jednego takiego spotkania. Spodziewam, że podopieczni Kloppa bedą niemiłosiernie karcić City po zabójczych kontrach przeprowadzanych przez ultra szybkich Mane i Salaha.
 
polofcb 92

polofcb

Użytkownik

Ja tradycyjnie LFC, rzadko mam czuja na 99% (100 jak wiemy nie istnieje), ale tak jest tym razem. X2 z kursem 1,95 to możliwość podwojenia wkładu, wszyscy wiemy jak wyglada ich gra. City się męczą a LFC walczy i wygrywa. Mógłby jeszcze Cou dołączyć ale to chyba nie takie pewne. Do tego dodać Sroki X2 i mamy ako3. Sroki po wygraniu 3-0 ostatnio liczę że ruszą z Benitezem w stronę 7-8 miesjca. Co jeszcze czuję to Everton nie przegra (jeśli przegra) więcej niż jedną bramą, Pozdro
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Manchester City - Liverpool
Wynik : 5:0
Typ : 2DNB / 3,00
10/10

Betfred
Tak jak koledzy wyżej, też widzę tutaj faworyta w drużynie The Reds, potrafią zgubić punkty z gorszymi drużynami, ale gdy przychodzi im się zmierzyć z zespołem z czołówki, to można na nich liczyć. Dodatkowo City, niemrawo wchodzi w sezon, wygrana z beniaminkiem, remis u siebie z Evertonem plus ostatnie zwycięstwo wyszarpane w ostatniej minucie meczu z The Cherries, dodajmy do tego czerwoną kartkę Sterlinga, jednym słowem nie imponują.

Stoke City - Manchester United
Wynik : 1:1 / 2:2
Typ : United więcej bramek w II połowie / 2,3
6/10

Betfred
Mourinho i spółka świetnie weszli w sezon, jak na razie w 3 meczach Czerwone Diabły więcej goli strzelały w drugich połowach. Uważam, że w tym meczu może być podobnie, Stoke powinno raczej bronić się niżeli atakować i szukać swoich szans w kontratakach. Transfery United okazały się strzałem w dziesiątkę, Lukaku od początku sezonu zaczyna się spłacać, i pokazywać, że idealnie tutaj pasuje, zna tą ligę doskonale, więc jeżeli w Evertonie strzelał, to tutaj tym bardziej będzie to robił. Do tego ławka rezerwowych, na 10 bramek strzelonych, aż 4 bramki to bramki zawodników wpuszczanych z ławki, to też na plus dla typu, co doskonale pokazuje ostatni mecz, w 67 minucie wchodzi Rashford, 3 minuty później strzela bramkę. W 74 wchodzi Fellaini, w 76 Lingard, a w 82 bramkę strzela Fellaini, asystuje Lingard. Kiedy przeciwnicy już mają po godzinę meczu w nogach, wchodzą zawodnicy głodni gry i pokazują swoją siłę. Jak dla mnie kurs warty pogrania
 
qn7 159

qn7

Użytkownik
Pytanko. Orientuje się ktoś czy któryś bukmacher dostępny w Polsce oferuje zakład na kartkę dla danego zawodnika ?
Wiem, że jeśli już to zakład będzie dostępny dopiero dzień przed lub w dniu meczu, ale ogólnie chciałbym wiedzieć czy ktoś taki zakład w swojej ofercie ma ?
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
STS powinien mieć ofertę na kartki dla poszczególnego zawodnika, ale w tym sezonie jeszcze nie patrzyłem. Unibet posiada najlepszą ofertę i kursy na karteczki. Sam niedługo będę na nie polował, bo już trochę wiem kto może w tym sezonie zbierać kartoniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qn7 159

qn7

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Bliżej meczu sprawdzę ofertę STS&#39;u. Co do Unibetu to wiem, że tam najlepsza oferta jeśli chodzi o kartki, ale od jakiegoś czasu nie mogę wejść na ich stronę internetową.

E: Pozmieniałem ustawienia i już Uni śmiga ????
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
Wiem, że modowie nie wstawiają z dużym wyprzedzeniem kursów, ale na 4 kolejkę mamy perełkę:
Burnley - Crystal Palace
Burnley win
Kurs 2,48 1xbet, 2,4 unibet
1 DNB 1,7
Burnley bardzo, bardzo solidnie, z tyłu grają niemalże bezbłędnie, a z przodu również idzie coś stworzyć. W dodatku grają u siebie - w zeszłym sezonie świetny bilans 10-3-6.
Crystal Palace obok Brighton jest na ten moment najsłabsze w tej lidze. Z przodu bez Zahy (kontuzja) jakości zero, Benteke, nawet jak już piłka do niego trafi jest bardzo nieskuteczny, ogólnie straszliwa bryndza. A w obronie jeszcze gorzej - oni praktycznie sami strzelają sobie bramki.
Spodziewałem się kursu maksymalnie 2,1, od 2,2 chciałem grać. Mamy u ruska prawie 2,5. W dniu meczu wyżej niż 2,15 nie uświadczycie. Bardzo do gry.
Witam, zgadzam się z typem kolegi wyżej, sam zagram na zwycięstwo Burnley po takim kursie, drużyna Seana Dyche&#39;a zagra u siebie po raz drugi w tym sezonie, w debiucie przed własną publicznością przegrali 0:1 z bardzo solidnym West Bromem. W niedzielę stoją przed szansą poprawienia humorów swoim kibicom i myślę że to im się uda, piłkarze są niezwykle zmotywowani po zwycięstwie nad Chelsea i remisem z Kogutami na Wembley, wiadomo, że będzie to ciężki mecz jak na Premier League przystało ale kiedy jak nie w takich spotkaniach muszą szukać trzech punktów. Słaba forma przyjezdnych i kilka osłabień spowodowanych urazami(prawdopodobnie nie zagrają Mamadou Sakho, Ruben Loftus-Cheek, Bakary Sako, Wilfried Zaha, Connor Wickham) oraz wysoki kurs, skłaniają mnie do zagrania na Burnley.
Burnley @ 2,30

 
qn7 159

qn7

Użytkownik
Everton - Tottenham
Ciekawie zapowiadające się spotkane na Goodison Park, gdzie Evrton podejmie V-ce mistrza Anglii z ubiegłego sezonu - Tottenham. Goście są faworyzowani przez buka i w sumie nic dziwnego w tym nie ma, gdyż Londyńczycy w ubiegłym sezonie po raz kolejny udowodnili, że są ścisłą czołówką w Premier League. Gospodarze to solidna ekipa, przede wszystkim bardzo groźna u siebie co pokazali w poprzednim sezonie. Mimo iż dla mnie Tottenham również jest lekkim fowortyem w tym spotkaniu powstrzymam się od typowania wyniku.
Wybieram u buka opcję na kartkę dla danego zawodnika - Rooneya.
Dlaczego ? Już piszę.
W poprzednim sezonie Rooney zobaczył żółty kartonik 8 razy, z tego 4 w ważniejszych spotkaniach - 2x przciwko Leicester, raz przeciwko Aresenalowi i raz w meczu.... MANU z TOTTENHAMEM.
W tym sezonie Wayne zobczył żółtko już dwa razy, a za nami dopiero 3 kolejki w dodatku dostał je w meczach z czołowymi drużynami - City oraz Chelsea. Tottenham również jest czołówka o czym już wcześniej pisałem i na taki mecz z pewnością piłkarze w tym Rooney będą inaczej naastawieni i nie zabraknie walki. Dodatkowo uważam, że Goście mają lepszą ekipę i to oni przeważać w tym spotkaniu. Tottenham stać na to żeby szybko strzelić gola i prowadzić w tym spotkaniu. Może być również tak, że gospodarzom nie będzie szło w tym spotkaniu, co by sprzyjało typowi, bo Rooney już w meczu z Chelsea pokazał swoją flustracje gdy gra nie wychodzi.
Warto jeszcze wspomnieć o sytuacji podanej przed kilkoma dniami przez media, a więc porwadzenie auta prze Rooneya pod wypływem i bawienie się z jakąś małolatką. Kto wie co Wayne ma teraz w głowie, bo z pewnością między innym jego żona z tego powodu zadowolona nie jest i podejrzewam, ze w życiu prywatnym po tym &quot;incydencie&quot; zbyt wesołej atmosfery nie ma.
Pytanie jeszcze czy Rooney wystąpi w tym spotkaniu. Jednak ja postanowiłem zagrać ten typ już teraz.
Rooney otrzyma kartkę - TAK @ 3.50 Uni ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Czołem Panowie,
Moje propozycje na weekend:
x2 - @1,98 - City vs Liverpool ⛔
x2 - @1,51 - Brighton vs WBA ⛔
1x - @2,71 - Stoke vs ManUtd ✅
1 - @2,38 - Burnley vs Palace✅
rożne gości (-1.5) - @2,13 - Leicester vs Chelsea✅
1xbet
O hicie tej kolejki napisaliście już wystarczająco wyżej ????
Gracze WBA zaczęli sezon naprawdę obiecująco. Klub dokonał dość dobrych wzmocnień. Myślę, że są oni w stanie nawet otrzeć się o Ligę Europy jeśli tylko wszystko zatrybi. Brighton to beniaminek natomiast, który póki co przynajmniej nie prezentuje poziomu BPL. Nie przewiduję scenariusza, w którym gospodarz zgarnia komplet punktów.
Gracze z bet365 Stadium są cholernie niewygodną ekipą u siebie. United mają z kolei piękne liczby na starcie sezonu ale kwestią czasu jest spotkanie z drużyną, która wykorzysta ich błędy (Swansea mogli już w pierwszych minutach wyjść na prowadzenie). Jestem fanem Diabłów i na grę duetu Matic-Pogba patrzę z wypiekami na twarzy ale sądzę, że mogą się w weekend potknąć. Po takim kursie warto - moim zdaniem - spróbować.
Nie jestem fanem de Boera i po tym jak nie wykorzystał potencjału w Mediolanie tak teraz myślę, że będzie &quot;walczył o spadek&quot; z Crystal Palace. Goście mają naprawdę dobre nazwiska w składzie ale gry to tam w tym sezonie póki co nie ma za grosz. Burnley z kolei to drużyna własnego stadionu. Oprócz tego warto pamiętać jak pokazali w pierwszej kolejce, że do ogórów nie należy ich w ciemno zaliczać.
Lisy postawiły autobus w meczu z Diabłami i sądzę, że tak samo zrobią w ten weekend. Chelsea ma gigantyczny potencjał w ofensywie a takie sytuacje składają się na masę rogów nabijanych przez &quot;silniejszy&quot; skład.
 
P 0

pankleks92

Użytkownik
Cześć wszystkim:
Man. City - Liverpool over 2,5 @1,5 ✅
Leicester-Chelsea over 2,5 @1,8 ✅
AKO 2,7
Wszystkie drużyny ofensywne, wszystkie drużyny z mniejszymi bądź większymi problemami w obronie.
Dobry dubelek!
PS
Czy zna ktoś stronę, gdzie podani są sędziowie w najważniejszych ligach? The 3rd Team w tym sezonie się zepsuło i nie podają sędziów meczów ligowych. Ma ktoś jakąś alternatywę? Chodzi przede wszystkim o Anglie Włochy Niemcy i Hiszpanie.
Z fartem ;)
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
Cześć wszystkim:
Man. City - Liverpool over 2,5 @1,5
Leicester-Chelsea over 2,5 @1,8
AKO 2,7
Wszystkie drużyny ofensywne, wszystkie drużyny z mniejszymi bądź większymi problemami w obronie.
Dobry dubelek!
PS
Czy zna ktoś stronę, gdzie podani są sędziowie w najważniejszych ligach? The 3rd Team w tym sezonie się zepsuło i nie podają sędziów meczów ligowych. Ma ktoś jakąś alternatywę? Chodzi przede wszystkim o Anglie Włochy Niemcy i Hiszpanie.
Z fartem ;)
http://www.soccerbase.com/referees/home.sd
 
simon696 11

simon696

Użytkownik
Leicester-Chelsea Brak Drinkwatera zaszkodzi lisom
Chelsea over 1.5 @1,8
Chelsea @1,8
City-Liverpool Tu poszła masówka na Lfc, są ku temu powody ale ja idę w kierunku rożnych.
Klopp podejdzie z respektem do Guardioli, nie będzie aż tak ryzykownego pressingu na połowie rywala i lekko cofnie zespół. City będzie przeważać ale Ameryki nie odkryłem i rożne powinny wejść.
Ostatni mecz to ewenement, 17
City więcej RR @1,5
Over 9,5 @1,52
 
V 216

viewer12

Użytkownik
City - Liverpool 1 1.85

Obie drużyny w tyłach nie wyglądają solidnie i będzie to raczej starcie sił ofensywnych, w którym to skłaniam się ku gospodarzom. Liverpool posiada trio w formie z przodu, ale też The Citizens mają kim postraszyć i owa absencja Sterlinga absolutnie w niczym nie przeszkadza - z przodu spodziewam się ujrzeć znów duet Aguero - Jesus. Argentyńczyk w każdym swoim meczu domowym przeciwko The Reds strzelał bramkę, zatem jest szansa na kontynuowanie tej passy. Liverpool może i nie przegrał wyjazdowego meczu z Top8 w poprzednim sezonie, ale to nie znaczy, że nie przegra nigdy i jutro ku temu jest chyba najbardziej prawdopodobna okazja - po takim kursie City na własnym stadionie trzeba grać. Można dorzucić 1/BTS, jeśli ktoś chce wyższy kurs.
Leicester - Chelsea BTS 1.75
Leicester osłabione, natomiast ten zespół nawet w poprzednim fatalnym sezonie potrafił na własnym boisku trzymać fason i ciułać punkty, notując fantastyczne mecze z takim Liverpoolem czy też Manchesterem City. Mogą mieć problem w środku pola, jeśli jednak skrzydła zagrają oraz zatrybi szybka piłka do przodu, to Vardy powinien mieć sporo okazji, a Lisy powinny coś z kontry wstrzelić. U gości natomiast strzelb może i mało, bo wiadomo że wyjdzie trójca Pedro - Morata - Willian (Hazard ma być oszczędzany po kontuzji i od pierwszej minuty zagra prawdopodobnie za kilka dni w Lidze Mistrzów), o tyle Alonso w formie oraz wzmocniony środek pola powinni wyprodukować na tyle akcji, by coś wpadło. Intryguje mnie, czy już jutro zobaczymy nowy nabytek na prawe wahadło Davide Zappacoste, który to w poprzednim sezonie zanotował blisko 150 (?) crossów, a zatem w angielskiej lidze dałoby mu to drugi wynik - jego umiejętnośc połączona z ofensywną grą Alonso może naprawdę stworzyć problem wielu klubom, jako że zagrożenie celnej wrzutki będzie z obu stron wysokie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom