>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4 kolejka Premier League (09.09-11.09 2017)

Status
Zamknięty.
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Arsenal - Bournemouth

Emirates Stadium , godz:16:00
Nie zamierzam się tutaj rozczulać nad przełamaniem ,czy statystykami.To jest Premier League i to jest Arsenal , nie ma sensu patrzeć na miejsca w tabeli ,nawet sam bukmacher sugeruję nam to niskimi kursami za gołą 1 –nkę.Drużyna z Londynu z Wengerem nie ma czasu ,na zgrywanie się czy ogrywanie.Zresztą sedno już opisał powyżej kolega lukas88 ,kwestia tylko jak odpali to spotkanie Arsenal. Co do gości ,to jak na razie trzy porażki z czego dają sobie wyrwać wyniki w końcówkach (dosłownie) spotkań...Spodziewam się wygrany gospodarzy bezpieczną różnicą bramek z francuskim akcentem Lacazette.
Typ: handicap 0:1 , 1 za 1.75 @ Fortuna ✅
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
To ja dodam moj kupon (troche szalony) ktory pogralem na ta kolejka
Man City v Liverpool/ obie strzela i nie bedzie remisu @ 2.1 WH ⛔
Kursy na gole w tym meczu sa wyjatkowo niskie, na BTS tez, wiec znalalzlem cos co moim zdaniem ma w sobie male value. Obie ekipy w ataku mocna, w obronie przecietne wiec szansa na strzelanine doskonala.
Everton v Tottenham / Kane strzeli @ 2 WH ✅
Nowy miesiac sie zaczal, wiec Kane powinine zaczac strzelac. W reprezentacji strzelil, w poprzednich 3 meczach PL obijal slupki wiec widac, ze sytuacje sa. Dzisiaj na wyjezdzie Tottenham powinien ograc Everton wiec licze, ze Kane bramke strzeli.
Brighton v West Brom / West Brom DNB @ 2 WH ⛔
Tutaj po prostu nie widze zwyciestwa Gospodarzy. West Brom jest zbyt solidna ekipa, ktora nie otworzy sie zbyt szybko a swoje okazje pod bramka gospodarzy tez beda mieli. West Brom na papierze silniejszy, bardziej doswiadczony w PL i punkty z Brighton powinni wywiezc.
Stoke v Man United / Man United strzeli bramke w przedziale od 76min. do FT @ 2.5 WH ⛔
Jedna rzecz do United, widac chec do gry. jak poczuja krew to ida za ciosem. Na lawce zmiennicy ktorzy idealnie pasuja do szybkich kontr. Do tego im blizej konca tym przeciwnik moze sie bardziej otwierac co United wykorzystalo z West Hamem (2 bramki), ze Swansea (3 bramki) i z Leicester (1 bramka) w ostanich 15 minutach.
Southampton v Watford / BTS @ 2 WH ⛔
Na dokladne wrzucam BTSa w meczu Southampton z Watford. Tak na przeczucie. Watford solidnie zaczeli sezon, graja lepiej w ataku niz w poprzednich latach. Southampton u siebie gra tak jak zawsze, czyli z naciskiem na atak. Moim zdaniem Swieci wygraja i oba zespoly strzela bramke.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Czołem Panowie,
Moje propozycje na weekend:
x2 - @1,98 - City vs Liverpool
x2 - @1,51 - Brighton vs WBA
1x - @2,71 - Stoke vs ManUtd
1 - @2,38 - Burnley vs Palace
rożne gości (-1.5) - @2,13 - Leicester vs Chelsea
1xbet
O hicie tej kolejki napisaliście już wystarczająco wyżej ????
Gracze WBA zaczęli sezon naprawdę obiecująco. Klub dokonał dość dobrych wzmocnień. Myślę, że są oni w stanie nawet otrzeć się o Ligę Europy jeśli tylko wszystko zatrybi. Brighton to beniaminek natomiast, który póki co przynajmniej nie prezentuje poziomu BPL. Nie przewiduję scenariusza, w którym gospodarz zgarnia komplet punktów.
Gracze z bet365 Stadium są cholernie niewygodną ekipą u siebie. United mają z kolei piękne liczby na starcie sezonu ale kwestią czasu jest spotkanie z drużyną, która wykorzysta ich błędy (Swansea mogli już w pierwszych minutach wyjść na prowadzenie). Jestem fanem Diabłów i na grę duetu Matic-Pogba patrzę z wypiekami na twarzy ale sądzę, że mogą się w weekend potknąć. Po takim kursie warto - moim zdaniem - spróbować.
Nie jestem fanem de Boera i po tym jak nie wykorzystał potencjału w Mediolanie tak teraz myślę, że będzie &quot;walczył o spadek&quot; z Crystal Palace. Goście mają naprawdę dobre nazwiska w składzie ale gry to tam w tym sezonie póki co nie ma za grosz. Burnley z kolei to drużyna własnego stadionu. Oprócz tego warto pamiętać jak pokazali w pierwszej kolejce, że do ogórów nie należy ich w ciemno zaliczać.
Lisy postawiły autobus w meczu z Diabłami i sądzę, że tak samo zrobią w ten weekend. Chelsea ma gigantyczny potencjał w ofensywie a takie sytuacje składają się na masę rogów nabijanych przez &quot;silniejszy&quot; skład.
Generalnie popieram prawie wszystkie typy. Prawie bo uważałbym na Palace. Tak jak o United piszesz, że kiedyś muszą zgubić punkty -tak samo ja uważam, że Palace musi kiedyś zdobyć punkty. Oczywiście teoretycznie wszystko przemawia za Burnley, ale coś po prostu czuję, że Palace tego nie przegra.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Everton - Tottenham
Harry Kane strzeli gola @ 1.95 William Hill
Ciekawostka: 3 kolejki PL i Harry wciąż nie wpisał się na listę strzelców.
W pracy zacząłem sobie żartować z kolegi -Anglika, kibica Tottenhamu, który stara się porównywać Harrego do naszego Roberta ???? .
Odpowiedział mi: *spokojnie Harry tak ma, nigdy nie strzelił w sierpniu gola dla Kogutów w oficjalnym meczu. To nie jego miesiąc.*
Sprawdziłem, rzeczywiście: drugi strzelec sezonu 2014/15, król strzelców sezonów: 2015/16, 2016/2017 nigdy nie strzelił bramki w sierpniowych meczach PL!. Mijał sierpień, Harry się rozkręcał i pojawiały się bramki.
1 wrzesień 2017 Harry Kane w wyjazdowym meczu z Maltą celebruje koniec sierpnia i strzela 2 bramki ;)
Obydwie ekipy raczej kiepsko weszły w sezon jeśli chodzi o zdobycz punktową, stąd liczę na otwarty mecz i pazerne ataki z dwóch stron.
Harry Kane wykonuje rzuty karne dla Spurs
Na Harrym nie ciąży jakaś klątwa Evertonu, potrafi im strzelać bramki.
Liczę też po prostu na odwrócenie złej passy 3 meczów bez gola. Dla tej klasy napastnika 3 mecze bez bramki to wystarczająco dużo i dzis już zacznie nową serię meczów z golem.
Southampton - Watford
over 2.5 gola @ 2.00 William Hill
w 3 kolejce obydwie ekipy zanotowały wynik 0-0. Nikt takich wyników nie lubi, szczególnie kibice. Motywacja będzie by strzelać. Ostatni ich mecz: Watford- Southampton 3-4. Drużyny od tamtego czasu jakoś znacząco się nie zmieniły. Mecz średniaków, po przerwie na mecze międzynarodowe wrócą i myślę, że troche postrzelają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dziwnie się ustawiają w tym roku w Anglii większość z klubów na siłę próbuje 3-5-2... przykład Everton wychodzi 3-5-2 z dwoma nominalnymi ŚO. Moim zdaniem mecze będą obfite zarówno w kartki jak i bramki, dlatego bardzo ciekawe wydaje się pogranie kogoś z pary środkowych pomocników z Lisów w meczu przeciwko Chelsea. Lisy straciły Drinkwatera i opiera środek będa na James - Ndidi. Jakbym mial gdzie to grałbym na kartkę dla tego drugiego. W meczu Evertonu czuje kartkę dla Sigurdssona, który ustawiony jest dziś na wahadle a po jego flance szaleć będzie Erikssen.
Bardzo ciekawie prezentuje się ekipa West Brom i kursy na nich są zawyżone w moim odczuciu, DNB jak najbardziej do gry. To tyle z moich luźnych przemyśleć.
W meczu Stoke-United stawiałbym na kartkę dla Zoumy. Wiadomo wydał filar obrony The Potters i na pewno będzie to dla nich odczuwalne, na bank Stoke postawi się ostro i będzie to ciężki mecz, w którym zadecyduje fakt kto kogo pierwszy przełamie. Czy Stoke zabije kontrą United, czy Diabły skruszą zasieki gospodarzy. W tym spotkaniu upatrywałbym się undera.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Wiem, że modowie nie wstawiają z dużym wyprzedzeniem kursów, ale na 4 kolejkę mamy perełkę:
Burnley - Crystal Palace
Burnley win
Kurs 2,48 1xbet, 2,4 unibet
1 DNB 1,7
Burnley bardzo, bardzo solidnie, z tyłu grają niemalże bezbłędnie, a z przodu również idzie coś stworzyć. W dodatku grają u siebie - w zeszłym sezonie świetny bilans 10-3-6.
Crystal Palace obok Brighton jest na ten moment najsłabsze w tej lidze. Z przodu bez Zahy (kontuzja) jakości zero, Benteke, nawet jak już piłka do niego trafi jest bardzo nieskuteczny, ogólnie straszliwa bryndza. A w obronie jeszcze gorzej - oni praktycznie sami strzelają sobie bramki.
Spodziewałem się kursu maksymalnie 2,1, od 2,2 chciałem grać. Mamy u ruska prawie 2,5. W dniu meczu wyżej niż 2,15 nie uświadczycie. Bardzo do gry.
Witam ciężko mi sie zgodzić z takim stwierdzeniem ze CP jest dziś bez szans.Punktów co prawda nie zdobywają ale zagrali przyzwoite dwa ostatnie mecze i mieli w nich trochę pecha(kto oglądał to wie o czym mowie)Pamiętajcie ze to dziś na papierze to Burnley jest faworytem a CP może zagrać to co lubi najbardziej czyli szybka kontra.ja oceniam szanse 50/50
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Burnley - Crystal Palace 1 2.35

Na szybko - Orły jeszcze nie za bardzo wiedzą, czego trener od nich chce i wymaga. Muszą zacząć punktować, jakimś wyjściem może być częśćiowy powrót do ich korzeni (długie piłki na Benteke), natomisat w takiej grze to właśnie gospodarze brylują i na swoim stadionie stawiają każdemu trudne warunki, w dodatku Orły bez Zahy, a Loftus po kontuzji wraca. W Burnley interesuje mnie występ Chrisa Wooda, który dobrze wszedł do zespołu i powinien dostać coraz więcej minut, bo z Tottenhamem w ostatnim kwadransie siał zagrożenie i zdołał wyrwać punkt na wyjeździe.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Niedziela gospodarzy

Burnley- Crystal Palace 1 @ 2.30 William Hill
Ktoś powie, że może to czas na przełamanie dla Palace. Nie sądze...
Wyjaśnijmy pewne sprawy.
Frank de Boer. Czy jest on właściwą osobą na stanowisku coacha Palace?? Włodarze londyńskiego klubu zatrudnili go w ciemno, po nazwisku. 4x zdobył słabą ligę holenderską, po czym wyruszył w Europę. Europa póki co dość brutalnie weryfikuje go jako trenera i jego holenderską myśl szkoleniową.
Inter Mediolan bilans 4-2-5 w SERIE A. Zwolniony po niespełna 3 miesiacach pracy.
Crystal Palace bilans 0-0-3 w PL
Palace nie raz pokazywali, że potrafią się odbić od dna i zagrać dobry futbol. Ale gdy to robili zawsze dowodził ktoś obeznany , bardzo doświadczony w klimatach Premier League jak: Pulis, Pardew czy Allardyce. Przy nich holender to kotek. Nie jestem przekonany czy jest w stanie ulepić coś z tej wypalonej na ten moment ekipy.
Burnley wygląda dużo lepiej jako team. Sean Dyche ciągle doskonali tę drużynę. Dotychczas poprowadził ją w 222 meczach. Ciekawy zespół, ciekawe wzmocnienia, m.in Chris Wood. Przyszedł i od razu bramka przeciw Spurs. To buduje drużynę.
Burnley u siebie mocne, przegrali pierwszy domowy mecz, teraz czas na win.
Swansea- Newcastle 1 DNB @ 1.65
Nie ufam Srokom. Już 2 sezony temu zawiedli mnie na finiszu remisując lub przegrywając mecze o życie nawet rozgrywane u siebie. Od tego czasu jakoś nie widze wielkich zmian w tym klubie. Na ten moment Newcastle kojarzy mi się z dziadostwem. Gram przeciw nim
Swansea po sprzedaży Sigurdsona wygrała w Londynie z Crystal Palace. Mam nadzieję, że to znak, że drużyna się nie posypie, wręcz przeciwnie, kryzysowa sytuacja scementuje ich. Niedzielny mecz w Walii nie przegrają.
Swansea bardzo dobrze radzi sobie w meczach z Newcastle. H2H z ostatnich lat zdecydowanie na korzyść łabędzi
 
B 16

bartipsk

Użytkownik
Witam, Moim zdaniem obydwa mecze nie będą tak jednostronne jak niektórzy przedmówcy zapowiadają.
Burnley VS CP
BTS - 1.95
bet365

Moim zdaniem CP powalczy o punkty w tym meczu, są w dołku owszem ale w swojej kadrze posiadają ciekawych i głodnych goli piłkarzy którzy potrafią od czasu do czasu zaskoczyć nieszablonowym zagraniem. Widzę dziś gola kogoś z trójki Benteke, Puncheon lub Towsend. Co do Burnley solidnie od początku sezonu, dodatkowo podkupili za 15 milionów funtów Wooda z Leeds, który już punktuje. O wturlanie jednej bramki też jestem spokojny. Na chłodno wychodzi BTS po 1.95 w B365. Dodam tylko że wg. mnie liga angielska lubi przedmeczowe tygodniowe dmuchanie balonów a później zupełnie inny efekt. Wydaje mi się że właśnie tak jest z tym spotkaniem, dlatego odpuszczam typowanie tego spotkania 1 x 2, aczkolwiek wymęczony remis lub 1: 2 dla CP mnie nie zaskoczy.
Swansea - Newcastle
BTS - 1.95
bet365

Podobny mecz obie drużyny weszły w sezon niezbyt ciekawie. Jednak nie jest to zaskoczeniem o ile po Swansea nie można było spodziewać się brylowania w topie ligi ( ledwo udało im się pozostać w PL w poprzednim sezonie) to po Newcastle można było oczekiwać trochę więcej oczek już na początku sezonu. Na usprawiedliwienie tych drugich dodam tylko tyle że trafili na dobrze dysponowane Hudds i Totki z którymi odniosły porażki. Trzy punkty złapali z West Hamem który jest w dołku, aczkolwiek wg mnie 3-0 z tego spotkania nie oddaje jego przebiegu. Swansea to nie jest monolit defensywy a to co widziałem w 3 ostatnich meczach ze strony Newcastle także pozwala mi stwierdzić że na zero z tyłu nie zagrają. Dodatkowo narzekania Beniteza o braku oczekiwanych wzmocnień wyciekające do prasy ograniczają mój zapał do typowania 1 x 2. Dochodzi do tego stres słabego początku i obcowanie z dołem tabeli, które powinno wpłynąć pozytywnie na ochotę do strzelania więc również stawiam na BTS.
Celowo pominąłem absencje, owszem sprawdziłem je jednak wg mnie nie mają większego wpływu na moje typy, na wynik 1 x 2 już mogą mieć ale nie to mnie w tych spotkaniach dziś interesuje.
Luźny typ, który zagrałbym gdybym miał więcej drobnych ???? to over 1.5 gola Newcastle po 3.25 w bet365

Edit 1 porażająca nieskuteczność w dogodnych sytuacjach
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Masówka na Burnley się udała i wielu zarobiło. Strasznie mnie to cieszy, ale szczęścia było sporo. Crystal Palace po stracie bramki grało fantastyczny futbol jednak skuteczność tej drużyny jest tragiczna. Frustracja Benteke jest widoczna w każdym spotkaniu co zresztą pokazuje kolejna żółta kartka dla belgijskiego napastnika. Dyche i Burnley będą mocne w tym sezonie. Środek tabeli i progres w tym sezonie to coś co wróżę ekipie z Turf Moor. Nie mniej jednak Crystal Palace mi się dzisiaj podobało i myślę, że jak wróci Sakho, Zaha i Loftus Cheek to wyjdą na właściwą drogę.
 
areck 213

areck

Użytkownik
Wiem, że modowie nie wstawiają z dużym wyprzedzeniem kursów, ale na 4 kolejkę mamy perełkę:
Burnley - Crystal Palace
Burnley win
Kurs 2,48 1xbet, 2,4 unibet

1 DNB 1,7
Burnley bardzo, bardzo solidnie, z tyłu grają niemalże bezbłędnie, a z przodu również idzie coś stworzyć. W dodatku grają u siebie - w zeszłym sezonie świetny bilans 10-3-6.
Crystal Palace obok Brighton jest na ten moment najsłabsze w tej lidze. Z przodu bez Zahy (kontuzja) jakości zero, Benteke, nawet jak już piłka do niego trafi jest bardzo nieskuteczny, ogólnie straszliwa bryndza. A w obronie jeszcze gorzej - oni praktycznie sami strzelają sobie bramki.
Spodziewałem się kursu maksymalnie 2,1, od 2,2 chciałem grać. Mamy u ruska prawie 2,5. W dniu meczu wyżej niż 2,15 nie uświadczycie. Bardzo do gry.
✅✅✅
Piękny kurs 2,48 złapany, ale średnio cieszy, dużo łatwiejszego meczu się spodziewałem
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Masówka na Burnley się udała i wielu zarobiło. Strasznie mnie to cieszy, ale szczęścia było sporo. Crystal Palace po stracie bramki grało fantastyczny futbol jednak skuteczność tej drużyny jest tragiczna. Frustracja Benteke jest widoczna w każdym spotkaniu co zresztą pokazuje kolejna żółta kartka dla belgijskiego napastnika. Dyche i Burnley będą mocne w tym sezonie. Środek tabeli i progres w tym sezonie to coś co wróżę ekipie z Turf Moor. Nie mniej jednak Crystal Palace mi się dzisiaj podobało i myślę, że jak wróci Sakho, Zaha i Loftus Cheek to wyjdą na właściwą drogę.
Crystal Palace to obecnie syf, a jeszcze większy stoi koło ławki.
Frank De Boer prezentuje taki poziom jak Holandia w ostatnim meczu z Francją.
Podsumowaniem ich gry było pudło z kilku metrów pod koniec meczu,
gdyby coś takiego miało miejsce w Ekstraklasie od razu by się z tego śmiano.
Należy się śmiać i z De Boera i jego drużyny, która w 4 meczach w lidze nie strzeliła gola.
 
kamil18afc 55

kamil18afc

Użytkownik
20:45 | London Stadium
West Ham United - Huddersfield
Typ: Wygrana West Hamu i +1.5 bramki
Kurs: 2.53 (Fortuna)

Źle się dzieje w West Hamie. Przed startem nowej kampanii ligowej na angielskich boiskach myślałem, że drużyna Slavena Bilicia, która obdarzona jest sporym potencjałem może spokojnie zaatakować pozycje, które uprawniają do gry w europejskich pucharach. Transfery takich zawodników jak Marko Arnautović, Javier Hernandez czy nawet zbliżający się do końca swojej kariery Pablo Zabalety pokazują, że włodarze &#39;The Hammers&#39; dobrze przepracowali okienko transferowe. Coś jednak nie funkcjonuje jak należy.
Motywacja na dzisiejsze starcie z beniaminkiem Premier League jest ogromna. Slaven Bilić zapowiada, że w dzisiejszym meczu jego ekipa wyjdzie w dosyć ofensywnym zestawieniu, gdyż Chorwat nie przewiduje innego rezultatu niż zainkasowanie kompletu punktów. Po cichu czuję, że pewne tryby w projekcie zwanym &#39;West Ham United&#39; mogą dzisiaj zapracować jak należy. Dodając do tego fakt, że dokładnie 49 lat temu na świat przyszedł menadżer &#39;Młotów&#39; może zmotywować jego piłkarzy do osiągnięcia korzystnego wyniku. Dodając do tego fakt, że dzisiejszy mecz będzie setnym spotkaniem Bilicia w roli szkoleniowca londyńskiego klubu sprawia, że piłkarze Huddersfield sami powinni z grzeczności strzelać sobie swojaki ???? Odkładając żarty na bok, wydaje mi się, że słowa kapitana West Hamu, Marka Noble&#39;a, który oznajmił, że jego drużyna musi dzisiaj zainkasować komplet punktów pokazują, jakie jest parcie na wygraną i ucieczkę ze strefy spadkowej.
Coś o drużynie Huddersfield? Jestem w niemałym szoku jak ta drużyna weszła w ten sezon. Menadżer Wagner, który świetną pracą zapewnił sobie nagrodę Menadżera Sierpnia w Premier League odwala kawał dobrej roboty. Niektóre starcia będą jednak zdecydowanie za trudne i ekipie beniaminka może zabraknąć tego zwyczajnego doświadczenia i ogrania na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Anglii.
Absencje? W ekipie gospodarzy zabraknie Marko Arnautovicia, który nadal pauzuje za czerwoną kartkę po tym gdy odcięło mu myślenie. Nie zagra także Manuel Lanzini, który zmaga się z urazem kolana. W ekipie przyjezdnych obyło się bez absencji.
Podsumowując, do tej pory West Ham w nowym sezonie zagrał cztery mecze - wszystkie na wyjeździe. Trzy porażki w lidze i wygrana w Pucharze Ligi to kiepskie rezultaty umówmy się. Pierwszy mecz nowego sezonu na własnym obiekcie, urodziny trenera, który zaliczy swój setny mecz na ławce trenerskiej West Hamu, chęć odbicia się od dna w tabeli Premier League i zapowiedzi Bilicia, o wytoczeniu swoich największych dział na to starcie sprawia, że z chęcią zagram w stronę gospodarzy. Mimo iż jestem kibicem Arsenalu, dzisiaj z chęcią zacisnę kciuki za rywali zza miedzy i mam nadzieję, że znane na całym świecie &quot;I&#39;m forever blowing bubbles (...)&#39; zmotywuje Chicharito i spółkę na tyle, że rozniosą dzisiaj beniaminka ligi. Powodzenia! ;)
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
WHU vs Huddersfield. WHU 2.10 Fortuna 2:0 WHU.
WHU musi w koncu mecz wygrac. Jest to ekipa,ktora co rok jest w 1 klasie rozgrywkowej i co rok potrafi sie spiąć,by nie spaść. Idę w WHU bo jak nie z beniaminkiem to z kim ? maja sie przelamac. W koncu trener i zarzad musza ich zmotywowac a pilkarze wiedzą,ze spadek bylby blamazem. Na razie WHU gra dno ale dzis powinni walczyc jak lwy kibice pomogą i widzę tutaj 2:0 na spokojnie. Teraz albo nigdy po pierwsze punkty. Bilic tez pod presją wiec muszą ruszyc zadki i to wygrac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom