>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka Premier League 1.09.-2.09.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
4. kolejka

Kursy od: Fortuna

Liverpool, Chelsea oraz Watford to trójka drużyn z kompletem punktów po 3. kolejkach. Nie zaciekawie wygląda sytuacja Czerwonych Diabłów, którzy wczoraj ulegli 0:3 z Tottenhamem. Gdy spojrzymy na ofertę to na papierze widać, że wszyscy faworyci powinni mieć łatwą przeprawę, czy jednak tak będzie?
Zapraszam do dyskusji.​
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
✅ Brighton - Fulham 1X
⛔ Crystal Palace - Southampton 1X
⛔ West Ham - Wolves, West Ham strzeli
⛔ @2.30
To ako zaatakowałem już wczoraj w obawie, że kursy spadną.
Brighton dobry ostatni występ vs LFC, wcześniej odprawili u siebie Czerwone Diabły, dlatego u siebie nie powinni dostać od beniaminka, myślę, że podzielą się punktami.
Crystal Palace - jeszcze mocniejsza ekipa własnego podwórka. Ostatnio porażka w Watford i z Liverpoolem, więc pora na jakieś punkty, choć Soton będzie mocno walczył, bo tragicznie rozpoczęli sezon, dlatego podpieram się remisem.
West Ham typowo na przełamanie. Wahałem się między 1X, ale czuję bardziej overowy mecz, więc idę w gola Młotów. Każda seria się kończy, i ta dobra i ta zła, i liczę na to ze strony WHU, gola powinni włożyć na miękko.
Analizuje mecze Liverpool i Cardiff, chyba pora na stratę/strzelenie gola...
 
rafgames 0

rafgames

Użytkownik
Luźne przemyślenia ode mnie na sobotę ;) :
Leicester -Liverpool Lisy bardzo ładne wejście w sezon sporo bramek zwycięstwa jedna porażka tylko z man utd raczej nie spuszczaja nogi z gazu , co do liverpoolu również bramkostrzelna ekipa póki co bez straty gola , alisson na medal czy to będzie mecz w którym stracą pierwszego gola ? To się okaże jednak ja proponuję zagrać over 2,5 gola po kursie 1.65 na totolotku.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
BTTS (Leicester-Liverpool) x Arsenal
AKO: 2.95/unibet

Jak do tej pory chyba najlepsze AKO jakie można rzucić na Premier League. Po trzech kolejkach wiemy już trochę o lidzę. Cardiff to ewidentny faworyt do spadku i nawet 2 pkt nie powinny nam zasłaniać tego obrazu. Beniaminek jest tragiczny i zupełnie nie ma pomysłu na grę z przodu. Oba punkty zdobyte tylko dzięki bezbramkowym remisom. Arsenal ma dopiero 3 punkty jednak dwie porażki na początku sezonu są spowodowane spotkaniami z Chelsea oraz City. Mecz z mistrzem Anglii do zapomnienia, ale pierwsza połowa spotkania z Chelsea oraz powrót z 0:2 do 2:2 pokazał, że Kanonierzy potrafią grać w piłkę. Do tego dochodzi dość pewna wygrana z West Hamem i wydaję się, że 1.6 nawet na wyjazd do Cardiff powinno fajnie siąść. Do tego dorzucam BTTS &quot;The Reds&quot;. Jako jedyni w lidze nie stracili do tej pory bramki jednak wydaję się, że ta passa powinna zostać przełamana właśnie w sobotę na King Power Stadium. LFC na Anfield nie traci bramek i tam BTTS&#39;y będę omijał, ale na wyjazdach wygląda to już bardzo różnie. W spotkaniu z Crystal Palace mimo, że wygranym 2-0 mieli dość sporo problemów w obronie. Z jednej strony poprzeczka Towsenda, obrona świetnego strzału z rzutu wolnego przez Alissona oraz parę groźnych wrzutek, którym brakowało wykończenia. Lisy nadal bez Vardyego, który był katem LFC jednak wydaję się, że w tym sezonie grają oni lepiej bez niego. Iheanacho czy Maddison mogą pokusić się o bramkę. O gola ze strony LFC się nie martwię, bo są w tak wysokiej formie, że powinni wygrać to spotkanie 2/3-1.
LFC/BTTS x Arsenal (-1.5)
AKO: 8.67/unibet
Delikatnie, ale myślę, że warto ;)
 
K 0

kosiarz94

Użytkownik
Panowie co myślicie, że całą kolejkę angielską pójść w kartki do których mam większe szczęście niż do wyników.
Czerwona się liczy jako 2.
W każdym meczu over 1.5 kartki. Kursy wychodzi 3.70.
Cała kolejka over 2.5 kartki kurs 42.
W meczach liverpool, fulham, chelsea, city, tottenham over 1.5 reszta over 2.5 kurs prawie 10.
W co by tu grubo wjechać o to jest pytanie.
 
K 0

kosiarz94

Użytkownik
Pierwsze dwie kolejki tylko po 1 meczu nie było over 1.5 gdzie w southampton 1 a u totków 0 ale trafiło na sędziów co może nie chcieli szastać od początku.
Ostatnia kolejka już wszędzie over 1.5 pokryte tylko liverpool - brighton 2 kartki a tak to 3 lub więcej.
Teraz sędziują goście, którzy mają statystyki na ten over. Trzech ma 2.5 kartki na mecz reszta 3, 5 czy 8 jak sędziowali tylko jeden mecz.
Dlatego właśnie coś kminie na te kartki ????
Edit. Sędziowie na poszczególne mecz:
Lei - Liver Tierney, 2 mecze - 7 żk
Bright - Ful Probert, 1 mecz - 3 żk, 2 czerw
Chel - Bourn Mason, 1 mecz - 5 żk
Crys - Soton Atkinson, 3 mecze - 9 żk
Eve - Huder Attwell, 1 mecz - 8 żk
WHU - Wolv Kavanagh, 2 mecze - 5 żk
City - Newc Friend, 2 mecze - 4 żk
Car - Ars Taylor, 3 mecze - 9 żk
Burn - UTD Moss, 2 mecze - 6 żk, 1 czerw
Watf - Totki Marriner, 2 mecze - 5 żk
 
kristoff14 24

kristoff14

Użytkownik
Cardiff - Arsenal Typ: 2 i obie strzelą: 3,25 expekt ✅ o zgrozo bardziej zagrożony win niż bts
Arsenal pod wodzą Emery&#39;ego zaczął sezon od dwóch porażek (0-2 vs City, 2-3 vs Chelsea), następnie odwrócił losy meczu z West Hamem i zwyciężył u siebie 3-1. Mimo zmiany trenera w stylu gry ciężko zauważyć większe zmiany. Kanonierzy praktycznie cały czas grają wysoko ustawioną linią obrony, boczni obrońcy zaś większość czasu spędzają w obrębie pola karnego przeciwnika. Odległości między zawodnikami poszczególnych formacji są bardzo duże i zespół bardzo łatwo naraża się na kontrataki rywali. W środku pola mimo obiecujących występów młodego Guenduziego, ciężko doszukać się większego wsparcia szeregów obronnych. Wszystko to sprawia że Arsenal bardzo łatwo dopuszcza przeciwników do całej masy okazji pod własną bramką (w której cały czas oglądamy niepewnego już od większej części zeszłego sezonu Petra Cecha). W pierwszych trzech kolejkach Arsenal dopuścił rywali średnio do aż 18 strzałów/mecz, tylko Huddersfield ma pod tym względem gorszy bilans w PL. Beniaminek z Cardiff do tej pory co prawda gola nie strzelił, a w swoich meczach nie wyróżnił się niczym szczególnym, niemniej pod względem oddanych strzałów mieści się w środku stawki po 3 kolejkach (12/mecz). Uważam, że ta niemoc strzelecka musi się skończyć zwłaszcza, że po meczu z Arsenalem czekają drużynę z Walii mecze z Chelsea (a) i Man City (h) w których o gole może być jeszcze trudniej. Składając to wszystko razem wychodzi mi, że Arsenal mając dużo większe umiejętności przywiezie z Walii zwycięstwo, ale nie zachowa czystego konta. Kurs 3,25 jest dla mnie wart ryzyka i widzę w nim dobre value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Jedziemy z 4 kolejka panowie, do której mam dziwne przeczucia dlatego nie szaleje ze stawkami. Jedno ako jest u góry strony, drugie rozpoczęła mi Voundrusova, a kończy się tak:
✅ Huddersfield over 2.5 rogów
✅ Lester - Liverpool over 1.5
⛔ Watford - Tottenham X2
✅ Wolves strzeli
wychodzi około ⛔ @2.50
Dałem jeszcze 2 duble
✅ Brighton - Fulham BTTS
⛔ West Ham - Wolverhampton BTTS
⛔ @2.79
⛔ Crystal Palace win
⛔ Chelsea - Bournemouth over 2.5
⛔ @2.85
O meczu Lisów z The Reds dużo już zostało napisane, Tottenham nie powinien wtopić, a w meczu Młotów z Wilkami zapowiada się bramkostrzelna bitwa o punkty.
W Brighton spodziewam się 1X i odważnego występu Fulham, które wpakowało 4 gole przeciw Burnley, grubo.
Pewniakiem wydaje się wygrana Crystal Palace, wszystko wskazuje na nich, no może oprócz h2h. Mam dziwne przeczucia co do tego meczu, może nudne 0-0 albo fartownie 1-0 dla Świętych, zobaczymy, ale po kursie @2 muszę spróbować na gospodarzy w dublu z overkiem na Stamford Bridge, gdzie niebiescy mają porachunki do wyrównania i powinny padać gole.
Tak jak wspomniałem w meczu West Hamu z Wolves spodziewam się otwartej gry z wiadomych powodów. Gospodarze 0 pkt po 3 meczach, Wilki 2 pkt po 3 spotkaniach i da się zauważyć ofensywny styl gry watahy, dlatego lekko pograłem:
over 3.5 + over 8.5 rogów ⛔ @4.57
Oby tam nie było 0-0 bo zawali 4 kwity ????
Gra ktoś na Cardiff lub Burnley ? ????
Powodzenia
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja gram na Arsenal, a mam również dziwne wrażenie, że United pokona Burnley. Obie ekipy w słabej formie, ale kurs na United za niski żeby próbować. Za to mam jeszcze dwie propozycje.
City (-4.5 RR) x Everton
AKO: 2.32/forbet (po odjęciu podatku)

Rożne City to chyba będzie mój klasyk w tym sezonie Premier League. Ultraofensywnie ustawiony Mendy, który sam nabija sporo rzutów rożnych + autobusy ustawione przez drużyny przyjeżdżające na Etihad muszą się równać rzutami rożnymi. Benitez to dość wybitny murarz, więc nie zdziwi mnie 0:0 do przerwy, a to może przynieść nam sporo rzutów rożnych. City w każdym spotkaniu tego sezonu nabijało odpowiednio 10, 10, 9 korków. Newcastle, które piłkę będzie miało około w 20% czasu spotkania nie powinno nabić raczej więcej niż 3 RR. Mecz z Huddersfield również pokazał, że Pep nie odpuszcza wygranych spotkań i jego drużyna próbuję realizować inne zagrania ćwiczone na treningu, więc o grę i nabijanie rzutów rożnych do końca jestem spokojny. Do tego dorzucam Everton, odmienionę ekipę Silvy, która naprawdę dobrze weszła w sezon. 5 pkt w 3 kolejkach i mega efektowna gra, która przyniosła im do tej pory aż 6 bramek. Połowa jest autorstwa brazylijczyka Richarlisona, który za dość kontrowersyjną czerwoną kartkę musiał opuścić plac gry w spotkaniu z Bournemouth. Mimo, że atak Evertonu wygląda dobrze to nie można tego powiedzieć o ich obronie, która dopuszcza do wielkiej ilości sytuacji, a te przynoszą bramki dla rywali. W każdym ze spotkań tego sezonu stracili oni przynajmniej jedną bramkę co jest słabym wynikiem jak na drużynę, która ma walczyć o europejskie puchary. Na Goodison Park przyjeżdża jednak Huddersfield, które na swoim koncie ma zaledwie jeden punkt, bo bezbarwnym, bezramkowym, bezpolotnym spotkaniu z Cardiff. Ekipa Wagnera wydaję się, że musi spaść, bo niewzmocniona kadra z poprzedniego sezonu raczej nie da rady się utrzymać przy takich beniaminkach jak Wilki czy Fulham. W jutrzejszym spotkaniu spodziewam się otwartej gry Evertonu, który musi wypunktowywać takie słabe drużyny jak Huddersfield jeżeli chce walczyć o najwyższe cele w tym sezonie.
Kun Aguero strzeli gola, a City wygra - 4/uninbet!!! (specjal)
1.53 w normalnej zakladce, a 4 w specjalu. Strasznie wielka dysproporcja, którą trzeba wykorzystać, bo to jest po prostu Value. Kun póki co na swoim koncie 3 bramki z czego właśnie 3 na Etihad przeciwko słabemu Huddersfield. W sobotnie popołudnie będzie miał okazję powtórzyć wyczyn sprzed dwóch tygodni. Newcastle będzie murowało, ale po tym jak wpadnie pierwsza bramka powinni się otworzyć i dostać kolejną. W meczach Newcastle widzieliśmy już dwa rzuty karne, a gdyby takiego dostało City to właśnie Argentyńczyk dostanie go do wykonywania. Ogromne Value, więc polecam.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: Liverpool i obie strzelą
Kurs: 2.87
Bukmacher: fortuna
Analiza: Mecz otwierający 4 kolejkę Premier League, do Leicester przyjeżdża aktualny lider, czyli drużyna Liverpoolu. Gospodarze po porażce na inaugurację z Manchesterem United wygrali dwa kolejne mecze z Wolves i Sothampton, natomiast goście wygrali wszystkie 3 spotkania, w dodatku jako jedyni nie stracili nawet bramki. Faworytem jest oczywiście drużyna Kloppa, również uważam, że LFC zgarnie dzisiaj komplet punktów, ale wątpię, żeby po raz czwarty udało im się zagrać na zero z tyłu, w ekipie Lisów zabraknie ich asa Vardy&#39;ego, co z pewnością jest dużym osłabieniem jeśli chodzi o ofensywę gospodarzy, tym bardziej, że ma on patent na zespół Liverpoolu, bowiem strzelił 7 z 9 ostatnich goli jakie Leicester zdobył przeciwko dzisiejszym rywalom, ja jednak wierzę w bramkę Lisów, raz, że grają u siebie, a dwa, że w obecnej kampanii na 5 bramek jakie do tej pory strzelili Vardy zdobył &quot;tylko&quot; jedną, w przegranym meczu z United, o ofensywie LFC nie ma co się rozpisywać, takie nazwiska jak Salah, Mane czy Firmino są gwarancją emocji pod bramką każdego rywala. Jeżeli miałbym stawiać dokładny wynik to byłoby to 1:2 w stronę dzisiejszych gości, oczywiscie wszystko zweryfikuje boisko, a jak będzie dowiemy się już wczesnym popołudniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
dla grajacych w UK znalazlem cos takiego w SKY BET:
2+ corners taken by each team in each half of each game @ 1501.00
Premier League Specials - Sat 1st Sep - 3pm Matches
To tylko 5 meczy, zdarzenie nie wydaje sie az tak nierealne zeby dawac na nie kurs az @1501.
Zagralem za symbolicznego 1 funta.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
czysto statystycznie na gola Leciester, a dokladniej na to, ze Liverpool straci gola. Bez jakiejs doglebnej analizy -4 mecze pod rzad bez straconej bramki w Premier League? To sie raczej nie zdarza. Tym bardziej, ze Leciester jest zawsze grozne na swoim stadionie i gra raczej otwarta pilke. Dlatego moim zdaniem warto:
Leicester over 0,5 goals @1,57
BTTS @1,9

kursy z Betfair
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
Tydzień temu stawiałem przełamanie Arsenalu, w tej kolejce zaryzykuję i zagram West Ham. Ekipa Młotów obecnie zamyka tabelę Premier League z zerowym dorobkiem punktowym. O ile można usprawiedliwić ich wyjazdowe porażki z Liverpoolem i Arsenalem, o tyle przegrana na własnym stadionie z Bournemouth była już sporym zaskoczeniem i nie powinna mieć miejsca. Pellegrini to doświadczony trener i zdaje sobie sprawę z tego, że 3pkt w meczu z Wolverhampton są obowiązkiem. Wolverhampton tydzień temu urwało punkty City w dość kontrowersyjnych okolicznościach. Wcześniej udało im się także zdobyć punkt na swoim stadionie w meczu z Evertonem. Trudno ocenić ich grę na wyjeździe po zaledwie jednym meczu z Leicester, jednak spotkanie to przegrali 2:0. Moim zdaniem West Ham stoi na podobnym poziomie co Leicester i w dzisiejszym meczu niesiony dopingiem odniesie pierwsze ligowe zwycięstwo.
West Ham win 2,53

Kolejnym gospodarzem, który nie powinien mieć dziś większych problemów ze zgarnięciem 3pkt. jest Everton. Obecnie ich bilans meczowy, to 1-2-0 ze stosunkiem bramkowym 6:5. Problemem The Toffees jest defensywa, bowiem strata czterech bramek w meczach z Wolves i Bournemouth kosztowała ich 4pkt. Dziś jednak na ich stadion przyjeżdża ekipa, w której grze ciężko dopatrzeć się jakichkolwiek pozytywów. 6 goli wlepiło im City, 3 Chelsea, a zwyciężyć nie udało im się nawet na własnym stadionie z najsłabszym z trzech beniaminków - Cardiff. Nie widzę tutaj innego scenariusza, niż pewne zwycięstwo Evertonu. Dorzucam także bramkę Walcotta, który jest w świetnej formie i powinien wykorzystać dzisiaj co najmniej jedną z okazji.
Everton -1 2,47
Walcott strzeli 3,0

Oprócz tego można pograć coś w stronę Burnley. Wszyscy wiedzą, że zwolnienie Mourinho to kwestia czasu. Nie chce mi się wierzyć w nagłe przebudzenie United po takiej porażce. Doskonale pamiętam jak wyglądał trzeci sezon Jose w Chelsea.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Wiem, że już mecze się zaczynają ale chciałem tylko napisać, że West Ham nie jest na podobnym poziomie co Leicester. Po tym jak grają zaryzykowałbym tezę, że Młoty walczyć będą o utrzymanie, natomiast Wilki nawet z City pokazywały, że potrafią na prawdę dobrze grać piłką i w tym spotkaniu skłaniałbym się ku wygranej gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom