>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka Primera Division 21-23 września 2010r.

Status
Zamknięty.
K 23

kajzer

Użytkownik
Valencia - Atl. Madrid

Typ:1
Kurs:2.05

Ze wszystkich spotkań czwartej kolejki hiszpańskiej Premier Division najciekawiej zapowiada się pojedynek pomiędzy znajdującą się w znakomitej formie Valencii a Atletico Madryt. Jak wiadomo obydwie drużyny mają w swoim składzie naprawdę znakomitych zawodników ale w ostatnich dwóch meczach goście zagrali niespodziewanie dość słabo przegrywając najpierw w lidze europejskiej z zdecydowanie niżej notowanym rywale a następnie w lidze. Przegrana w lidze europejskiej jest znakomitym dowodem na to, że Atletico nieco słabiej radzi sobie w meczach wyjazdowych i myślę, że to będzie miało dzisiaj decydujące znaczenie i Valencia odniesie swoje czwarte zwycięstwo w lidze dzięki znakomitej publiczności.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Primera Division - Kontuzje oraz wykluczenia

Atletico Bilbao

  • Kontuzjowani: Gaizka Toquero, Koikili
  • Nieobecni za kartki:

Atletico Madryt
  • Kontuzjowani: Sergio Asenjo, F
  • Nieobecni za kartki: Tomas Ujfalusi

Getafe
  • Kontuzjowani: Ibrahim Kas, Gavilan
  • Nieobecni za kartki:

Malaga
  • Kontuzjowani: Duda, Rosario, Javier Malagueno, Manolo Gaspar
  • Nieobecni za kartki:

Valencia
  • Kontuzjowani: Ever Banega
  • Nieobecni za kartki: David Navarro

Deportivo La Coruna
  • Kontuzjowani: Juan Dominguez
  • Nieobecni za kartki:

Barcelona
  • Kontuzjowani: Lionel Messi
  • Nieobecni za kartki:

Sevilla

  • Kontuzjowani: Serio Sanchez, Ivica Dragutinovic, Arouna Kone , Jesus Navas , Renato
  • Nieobecni za kartki:

Hercules
  • Kontuzjowani: Francisco Farinos, Oliver Thomert
  • Nieobecni za kartki:

Osasuna

  • Kontuzjowani: Josetxo, Sergio
  • Nieobecni za kartki:

Racing Santander
  • Kontuzjowani: Oscar Serrano
  • Nieobecni za kartki:

Espanyol
  • Kontuzjowani: Felipe, Osvaldo , Raul Baena , IVan De La Pena
  • Nieobecni za kartki: Chica

Real Madryt
  • Kontuzjowani: Albiol, Garay, Kaka, Gago, Sergio Canales
  • Nieobecni za kartki:

Real Mallorca
  • Kontuzjowani: Adrover Tuni . Martin, Dudu Aouate
  • Nieobecni za kartki: Nunez

Real Sociedad

  • Kontuzjowani: Diego Ifran
  • Nieobecni za kartki:

Real Zaragoza
  • Kontuzjowani: I. Uche, Cisneros Laguardia, Leonardo Ponzio
  • Nieobecni za kartki:

Almeria

  • Kontuzjowani: Pellerano, Perez Miguel
  • Nieobecni za kartki:


ŹRÓDŁO : Privscore.com






 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Myślę, że tej kolejce śmiało można postawić na zwycięstwa Realu i Barcelony z handi. Obie drużyny grają w silnych składach. Katalończycy co prawda będą musieli radzić sobie bez Leo Messiego, ale nawet bez niego potencjał tej drużyny jest niesamowity. W ataku zobaczymy zapewne Iniestę lub Bojana. Real z kolei zagra z mocno osłabionym Espanyolem, w którego szeregach zabraknie Javiego Marqueza, Jesusa Datolo, Daniela Osvaldo i Ivana Alonso. Szczególnie trudno będzie zastąpić tego trzeciego, bo właśnie w nim fani &quot;Papużek&quot; upatrują nowego supersnajpera po odejściu Raula Tamudo.
Kursy w bwin wyglądają następująco:
Barcelona (-1) | 1,42
Real (-1) | 1,50
 
M 19

manyolo

Użytkownik
Valencia- Atletico X2
kurs 1.65
Valencia na Fali, w lidze komplet punktów + wygrana 4-0 z Bursasporem w lidze mistrzów, Atletico 2 zwyciestwa w lidze i jedyna porażka z Barcą+ wygrana w superpucharze europy z Interem , oraz porażka w lidze europy której jednak nie brał bym pod uwagę typując najbliższe ligowe spotkanie. Faworyt tego pojedynku to oczywiście zespół gospodarzy, więc czemu ubzdurałem sobie aby grać przeciwko Valencii ? powiedzenie że wszystko co dobre kiedyś się kończy raczej nie wystarczy aby odpowiedzieć na to pytanie. Myśle że mocnym argumentem jest fakt iż to bedzie pierwszy powazny sprawdzian Valencii w tym sezonie i dopiero ten mecz pokaże nam na co stać Valencię w obecnym sezonie, Hercules, Santander czy Malaga a juz napewno Bursaspor nie są zespołami z górnej półki , a takim zespołem niewątpliwie jest Atletico Madryt które nie stoi wg. mnie na straconej pozycji. W ubiegłym sezonie druzyny spotykały się aż czterokrotnie( 2 mecze w lidze europy + 2 w lidze) 3 razy padł remis , raz góra byli gracze z Madrytu
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Dzisiejsza oferta bukmachera Bet365


* * *

VS
Estadio Mestalla -- godz. 22:00

Wg mnie zdecydowany hit tej kolejki. Dwie drużyny , które na pewno nie dadzą za wygraną. Można by o nich pisać wiele pozytywnych rzeczy. Obie preferują ofensywny futbol i na pewno nie może zabraknąć goli. Przejdźmy jednak do analizy drużyny Valencii. Drużyna gospodarzy niewątpliwie radzi sobie do tej pory świetnie biorąc pod uwagę jak bardzo zostali osłabieni po odejściu kilku ważnych graczy m.in. Villi i Silvy. Jak przyznaje trener gospodarzy , życie w drużynie jest takie samo jak wcześniej. Drużyna Valencii to mocny i ambitny zespół. Co prawda Aduriz to nie Villa ale również bardzo mocne ogniwo. Valecia wygrała 6 ostatnich meczów włączając w to towarzyskie spotkania. Wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania w ramach PD oraz rozgromili Bursapor w ramach LE na wyjeździe w Turcji.
Trzeba jednak przyznać , że bardzo wielu zawodników ostatnio w drużynie Valencii strzela gole. Od defensywnych pomocników, ofensywnych kończąc na napastniku. Jednak ostatnio to pomocnicy przejmują inicjatywę i biorą na siebie ciężar gry.
Drużyna gospodarzy zdaje sobie sprawę z osłabień Atletico czyli Aguero oraz Ujfalusi’ego. Nie mniej Atletico po meczu z Barceloną czuje ogromny niedosyt a możliwe tez , że duże zmęczenie. Atletico ostatnio zanotowało dwie porażki. Było to oczywiście z Barceloną oraz wcześniej z Aris&#39;em Thessaloniki w ramach LE. Inaczej się jendak gra zawodnikom po tradycyjnym „spacerku” a inaczej bo wielkim stoczonym boju przeciwko mistrzom a wcześniej po niefortunnej przegranej w ramach rozgrywek pucharowych. Drużyna gospodarzy wyjdzie na mecz prawdopodobnie w ustawieniu 4-2-3-1. Niełatwe zadanie będą mieli dzisiaj Aduriz i jego koledzy za plecami zwłaszcza po tym jak widzieliśmy w jakiej obecnie formie jest młodziutki bramkarz Atletico , David de Gea.
Trener Valencii Unai Emery podkreślił ogromny potencjał zawodników Atletico a zwłaszcza formacji ofensywnej . Od pierwszych minut Soldado raczej ujrzymy na ławce , w związku z tym nie pomoże swojemu koledze Aduriz’owi . Joaquin również nie zagra od pierwszych minut. Atletico wyjdzie oczywiście w swoim obecnie najmocniejszym składzie dlatego sądzę, że na bramki nie będziemy musieli długo czekać i powinniśmy ujrzeć świetne widowisko. Jednakże jako minimalnego faworyta mimo wszystko upatruję drużynę Valencii ale osobiście stawiam na podział punktów w tym meczu po wielkich emocjach.


Typy:
Remis - @ 3.50 ✅
Gol przed 27:00 min. -- @ 1.83 ✅
Powyżej 3.5 gola -- @ 2.62 ⛔

Bet365​
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja osobiście w dzisiejszym meczu polecam grę na bramkę ze strony Davida Villi. Jak wiemy wszyscy, dziś po stronie Barcy zabraknie Leo Messiego, a przecież pod jego nieobecność ktoś grę musi pociągnąć. Ja takiego zawodnika widzę właśnie w Villi. Co do samego meczu, to uważam, że Barca wygra go gładko, i bramki posypią się - przynajmniej 3-4 po stronie Barcy. Villa jest snajperem, który lubi strzelać wiele bramek w meczu ,więc do przemyślenia jest także typ , że strzeli on ponad 1.5 bramki po kursie ~3.3.
Typ: David Villa strzeli? TAK @ 1.60 Tobet ✅
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Wg mnie dziś na listę strzelców w meczu Barcy wpisze się Pedro. Piłkarz z Wysp Kanaryjskich w tym sezonie nie zdobył jeszcze gola, ale nie grał na swojej ulubionej pozycji, czyli na prawym skrzydle. Wszystko wskazuje na to, że dziś pod nieobecność Leo Messiego otrzyma taką szansę, a jak groźny jest grając właśnie na prawym skrzydle, wszyscy przekonaliśmy się w poprzednim sezonie.

Typ: Pedro strzeli | 1,80 | bwin
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
piłka nożna, Primera Division , godz. 20.00
Spotkanie: FC Barcelona - Sporting de Gijón
Typ: FC Barcelona -1 (1 polowa - Handicap)
Kurs: 2,55
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Mając co świeżo w pamięci kompromitację z Herculesem piłkarze Barcelony dzisiaj przystąpią do meczu w pełni skoncentrowani. Myślę, że jak to często bywa w meczach Barcy ekipa Josepa Guardioli już do przerwy zapewni sobie komplet punktów stąd mój typ na handicap -1.0 po pierwszych czterdziestu pięciu minutach.
Barca co prawda bez Lionela Messiego ale co ciekawe w poprzednim sezonie w meczu z Sporting de Gijón również zabrakło Argentyńczyka a mimo to &quot;Duma Katalonii&quot; wygrała 3-0. Zresztą Barca regularnie wygrywa z tą ekipą i naprawdę musiały stać się kataklizm by dzisiaj nie zdołali wygrać.
Gości zagrają dzisiaj bez Carmelo, Nacho Novo i Ayoze co ciekawe media w Hiszpanii sugerują, że w ekipie z Gijón ma nastąpić 8 zmian w porównaniu z ostatnim meczem. Według mnie taka zmiana tuż przed wizytą na Camp Nou nie jest dobrym pomysłem i myślę, że już do przerwy wszystko będzie rozstrzygnięte.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
VS
La Romareda - godz. 20:00


Drużyna gospodarzy bardzo skoncentrowana przed meczem. Ostatnie dwie porażki oraz remis nie świadczą o dyspozycji piłkarzy zbyt dobrze. Aż dziw bierze jak mogli przegrać na własnym stadionie z Malaga 3:5 i w przeciągu niespełna 30min doprowadzić się do autodestrukcji . Malaga potrafiła wpakować gospodarzom 4 gole w przeciągu 29min. Piłkarze pomimo fatalnego występu w tym meczu i konieczności zrewanżowania się kibicom liczyli na skromny zarobek w postaci 1 pkt
na El Sardinero. Niestety tam również polegli. Co zatem dzieje się z drużyną Saragossy ? Trener gospodarzy zapowiedział , że w tym meczu przede wszystkim piłkarze będą starać się nie stracić gola a potem dopiero stopniowo myśleć o akcjach ofensywnych i strzałach na bramkę. Gdy ostatnio chcieli ruszyć szturmem na bramkę Malagi wszyscy wiemy jak się to skończyło. W związku z tym, takie posunięcie trenera jest jak najbardziej uzasadnione.
Drużyna gości po wygranej z Barceloną niestety nie podołała drużynie Valencii , która dzisiaj stoczy bój z Atletico. Trzeba jednak przyznać , że Hercules nie zagrał źle w meczu z Valencią. Dzisiaj nie wystapi Valdez co jest zdecydowanie osłabieniem drużyny ale być może Trezegeuet pokaż się z dobrej strony. Ponadto nie wystąpią Farina , Thomert oraz Juanra Cabrero i Sergio Rodriguez. Dla obu drużyn to bardzo ważne spotkanie i nikogo tutaj 1 pkt na pewno nie zadowoli.
Typy :

Hercules lub remis -- @ 1.57 ✅
Under 2.5 -- @ 1.80 ✅

Bet365​
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Gijon
Typ: over 3,5 gola
kurs: 2,00
buk: Bwin
Analiza: Spotkanie 4. kolejki hiszpańskiej Primera Division pomiędzy 7. aktualnie w tabeli FC Barceloną, a 12. Sportingiem Gijon. Różnica tylko 5 miejsc w tabeli nie oddaje różnicy jaka istnieje pomiędzy oboma zespołami, bo jak wiadomo jest to spotkanie Dawida z Goliatem. Barcelona zawiodła już raz w tym sezonie, doznając fatalnej porażki z Herculesem (0-2) na własnym stadionie i myślę, że limit jak na razie wyczerpał się. Katalończycy będą chcieli odzyskać zaufanie własnych kibiców po ostatniej dotkliwej porażce ligowej na własnym stadionie. Myślę, że ten mecz zakończy się więc wysokim zwycięstwem Barcelony, pomimo tego, że zabraknie Messiego (ma go jednak kto zastąpić, podajmy chociażby nazwiska Iniesta czy Bojan). Gijon w tym sezonie swój jedyny wyjazdowy mecz przegrał 0-4 z Atletico, co też o czymś świadczy. Barcelona ma coś do udowodnienia, a że Barcelona podrażniona = Barcelona nie do zatrzymania pokazała bezpośrednio po porażce z Harculesem, ogrywając w Lidze Mistrzów Panathinaikos 5-1. Stawiam na over 3,5 gola w tym spotkaniu.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Barcelona - Sporting Gijon
Przypomina się sytuacja sprzed meczu z Herculesem. Na Camp Nou znowu przyjeżdża drużyna, która jest powszechnie skazywana na pożarcie. Czy możemy liczyć na powtórkę z historii? Myślę, że raczej nie. Guardiola drugi raz nie pozwoli swoim piłkarzom zlekceważyć rywala. Jak zapowiada sam Pep, gospodarze wyjdą dzisiaj na boisko zdeterminowani, aby zmazać plamę z ostatniego meczu przed własną publicznością. Jak wiadomo, nie zagra Messi. Argentyńczyk będzie pauzował dwa tygodnie po bezmyślnym faulu Czecha Ujfalusiego. Może przemilczę zachowanie obrońcy Atletico w ostatnim meczu. Do składu wskoczy prawdopodobnie Bojan. Pedro powędruje na prawe skrzydło a na przeciwległej flance zostanie ustawiony właśnie Krkic. Dosyć specyficzny mecz czeka dzisiaj Davida Villę. Raz, że zagra przeciwko klubowi, w którym zaczynał kopać piłkę. Dwa: dzisiaj to on ma pociągnąć grę ofensywną Dumy Katalonii. Jako ciekawostkę podam też fakt, że dzisiejsza wiktoria gospodarzy będzie pięćdziesiątą od kiedy na ławce Barcelony zasiada Pep. Goście po trzech meczach mają na swoim koncie 4 zdobyte punkty. Najpierw polegli w Madrycie z Atletico (0:4), potem odprawili u siebie Mallorcę (2:0) a w ostatniej kolejce na własnych śmieciach podzielili się punktami z Baskami z Bilbao (2:2). Na kogo dzisiaj powinni zwrócić uwagę obrońcy gospodarzy? Z pewnością na doświadczonego Nacho Novo a także na Argentyńczyka Sangoya. Dzisiejsi rywale grali przeciwko sobie dotąd 4 razy. Wyniki? Cztery zwycięstwa Barcelony, w tym dwa przekonujące na Camp Nou (3:0 i 3:1). Blaugrana będzie chciała zrehabilitować się swoim kibicom za sensacyjną porażkę z Herculesem i dzisiejszy mecz pewnie wygra. Nie wykluczam, że różnicą 3,4 bramek.
Barcelona (-1.0) 1,40
 
P 95

piotrek_

Forum VIP


Bet365
Typy na dzisiejsze mecze 4 kolejki.
Zdecydowanie bardzo ciekawie zapowiada się mecz Sevilli , na którą kurs jest nawet niczego sobie . Villarreal również powinno sobie poradzić. Bardziej może również innych zainteresować kurs X2 na Malagę choć Getafe nie da taryfy ulgowej swoim przeciwnikom .
A może znów wszyscy gospodarze będą górować?
O meczach więcej napiszę koło południa.​
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie: Getafe - Malaga
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betsson
Analiza: Spotkanie hiszpańskiej Primera Division pomiędzy 9. w tabeli Getafe, a 16. Malagą. Getafe w tym sezonie w 3 spotkaniach zdobyło 4 punkty z bilansem bramek 7-6, co daje średnio 4,33 bramek na mecz w meczach tej drużyny. Z kolei Malaga zgobyła 3 punkty, z bilansem bramek 7-8, co daje jeszcze lepszą średnią, bo 5 bramek na mecz. Jak więc widać drużyny te strzelają dużo bramek, ale dużo też tracą. Wszystkie 3 mecze ligowe obu drużyn w tym sezonie kończyły się wynikiem over 2,5 gola. A bilans ostatnich spotkań tych drużyn między sobą to:
08/05-10 Primera Division Getafe vs. Malaga 2:1
13/01-10 Copa del Rey Getafe vs. Malaga 5:1
08/03-09 Primera Division Getafe vs. Malaga 1:2
27/11-05 Primera Division Getafe vs. Malaga 3:2
13/11-04 Primera Division Getafe vs. Malaga 1:0
Co też świadczy, że powinien paść tu over, ja biorę ten typ po tym kursie z pocałowaniem ręki :smile:
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dzisiaj uwaga na Seville, nie spodziewajcie się jakiegoś pogromu, handi itp.:

Sevilla
  • Kontuzjowani: Serio Sanchez, Ivica Dragutinovic, Arouna Kone , Jesus Navas , Renato
Seville czekają ciężkie mecze. Wyjazdowy mecz za 3 dni z Herculesem, a potem Borussia Dortmund w pucharach...

Racing Santander jedzie do Sevilli niemal całą paką! Ostatnio w lidze wygrali z Saragossą nie tracąc bramki. Wydaje się że zaczynają wchodzić na dobre tory.

Moja propozycja:
X do przerwy - (2,20) 1:0 ⛔
under 2,5 gola - (1,98 ) 1:1 ✅
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Dzisiaj Sevilla bez Fabiano za to będziemy mogli oglądać Kanoute , który w poprzednim meczu zagrał kilka minut a dzisiaj powinien zagrać o wiele dłużej i wspomóc swoją drużynę. Ponadto na prawej stronie obrony ujrzymy Konko.
Trener podkreśla , że nie mogą w takim meczu u siebie tracić jakichkolwiek punktów i jeżeli chcą myśleć o walce w TOP 4 muszą wygrywać takie mecze bez najmniejszego problemu. Alvarez również zapowiedział , że możliwe, iż zobaczymy w końcu na boisku Diego Capel&#39;a. Ngeredo to może nie tak mocna siła rażenia jak Fabiano ale potrafi pozytywnie zaskoczyć.
Racing to nie jest jakaś bardzo wymagająca drużyna ale na pewno nie można ich zlekceważyć. Ja bym raczej odpuścił stawianie under/over. Równie dobrze Sevilla może uciułać 2:0 a równie dobrze może być nawet 3,4 :1 . Bardzo sympatycznie wygląda typ Sevilla Over 1,5 gola i sądzę, że ten typ jest naprawdę godny polecenia . Kurs oscyluję w granicach @ 1.66 na Bet365.
Drużyna wystąpi w następującym składzie: Palop, Javi Varas, Konko, Dabo, Escudé, Alexis, Caceres, Fernando Navarro, Romaric, Zokora, Guarente, Cigarini, José Carlos Alfaro, Acosta, Kanouté, Negredo i Perotti.
Jeżeli komuś to pomoże to wiadomo , że w drużynie gości nie wystąpi Iván Bolado z powodu bardzo wysokiej gorączki. Miguel Portugal dodał, że przez ten tydzień bardzo ciężko jest wypocząć gdy mecze gra się tak często ( 3 dni temu Zaragoza , teraz Sevilla i za 3 dni z Getafe) ale zapowiedział, że nie jadą się bronić. Niewątpliwe jest to , że piłkarze Sevilli muszą dobrze działać w defensywie i uważać na Rosenberga.
A oto wyjściowe jedenastki :
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzisiaj uwaga na Seville, nie spodziewajcie się jakiegoś pogromu, handi itp.:

Seville czekają ciężkie mecze. Wyjazdowy mecz za 3 dni z Herculesem, a potem Borussia Dortmund w pucharach...

Racing Santander jedzie do Sevilli niemal całą paką! Ostatnio w lidze wygrali z Saragossą nie tracąc bramki. Wydaje się że zaczynają wchodzić na dobre tory.

under 2,5 gola - (1,98 )
VS
SEVILLA - RACING SANTANDER
Typ : Poniżej 2,5gola @ 2,02 Unibet ✅1:1
Sevilla jakoś nigdy mi się nie podoba jak gra u siebie i jest na nią kurs w okolicach @ 1,50 ... Mam zawsze pecha jak na nich postawie i wtedy nie wygrywają więc już sa na mojej czarnej liście od dawna hehe;)
A co do tego meczu to też uważam, że dzisiaj będzie im ciężko wygrac. Braki są spore. Szczególnie pomoc wygląda blado. Brak Renato, Jesusa Navasa czy Capela to spore straty. Nie widac takich zawodników na wskroś ofensywnych, bo porpsotu pauzują w dzisiejszym spotkaniu. Ponadto brak Luisa Fabiano i od początku na ławce Kanoute. Widziałem tą Seville w meczu z PSG w LE to grali tak nieco bez pomysłu. Dlatego też wobec tych absencji w dzisiejszym meczu ten under wygląda ciekawie trzeba przyznac. Racing jak chce to dobrze w tyłach potrafi zagrac. Na Mestalla tylko gola stracili. Przyznam się, że ten kurs daje mi do myślenia i chyba go wezme i zagram!

Podobnie też myślałem o meczu na El Madrigal w kontekście undera bo Deportivo dobrze w tyłach się organizuje, a z przodu nie ma poprostu żądeł. A Villareal potrafi grac nieskutecznie strasznie. Na to zdarzenie kurs @ 1,75 więc mniejszy, ale może równie dobry? W sumie Villareal może też wygrac więc jeszcze się zastanowie jak to zagrac i którą z opcji wybrac.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Getafe - Malaga | X (wygrana Getafe = zwrot) | 1,72 | bwin
Nie rozumiem, dlaczego wszyscy tak bardzo faworyzują Getafe, nie dając szans Maladze. Moim zdaniem goście z pewnością są w stanie wywalczyć tu remis. W ostatnich 5 spotkaniach obu drużyn Malaga wygrała aż 3. Goście dzisiejszej rywalizacji po 3 kolejkach mają na koncie 3 punkty, ale należy też wziąć pod uwagę rywali, z jakimi miała okazję się już mierzyć. Porażki z Atletico i Sevillą nie są miarodajne, jeśli dokonujemy analizy formy tego zespołu. Malaga strzeliła natomiast 5 bramek na wyjeździe w meczu z Saragossą, wygrywając 3:5. Getafe miało znacznie mniej wymagających przeciwników, a przegrało z Espanyolem i zremisowało z Deportivo. Moim zdaniem padnie dziś remis w meczu Getafe z Malagą, jednak zabezpieczam typ zwrotem w razie wygranej gospodarzy, bo na triumf gości raczej nie liczę, choć na pewno takie rozstrzygnięcie nie będzie dla mnie żadną sensacją.
___
Sevilla - Santander | under 3,5 | 1,34 | bwin
Zgadzam się z wami i także nie spodziewam się tu gradu bramek. Kurs 1,34 na under 3,5 jest niezły i warto go wziąć do jakiegoś kuponu. Santander spisuje się ostatnio coraz lepiej i nie zdziwię się, jeśli dziś strzeli bramkę Sevilli. Gospodarze zagrają zaś mocno osłabieni, bo bez 2 czołowych postaci zespołu: Fabiano i Navasa. Bez nich to już nie ta sama Sevilla, co nie jest trudno zauważyć oglądając ich grę. Nie ryzykowałbym jednak z under 2,5 i wybrałbym bezpieczniejsze rozwiązanie, czyli under 3,5.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Ponoć Fabiano jednak zagra to prawda?:}
Tak . Info z ostatniej chwili. Fabiano jeżeli nie zagra od początku meczu to na pewno ujrzymy go w 2 połowie. Kanoute prawdopodobnie nie wystąpi w meczu . 33-letni Malijczyk boryka się z jakimś wirusem , który dał o sobie znać niedawno i uniemożliwi mu dzisiejszy występ.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
PODSUMOWANIE 4 KOLEJKI PRIMERA DIVISION



Największą niespodzianką definitywnie można ogłosić mecz Sevilli , która rozegrała przez pewien czas bardzo dobrą piłkę a potem z biegiem czasu zaczęło się coś psuć i to Racing był bliżej wygranej niż Sevilla.
Niestety nawet Fabiano, który wszedł na ostatnie 15min nie był w stanie nic zrobić gdyż nieporadność innych piłkarzy a zwłaszcza formacji ofensywnej była zastraszająca.
Remis zdecydowanie nie wpłynie pozytywnie na piłkarzy a przed nimi przecież w następnym tygodniu walka w LE i już w niedziele z Herculesem.
Barcelona zdołała wyłącznie wpakować do bramki Sportingu 1 gola. Widać brak Messiego jakoś wpłynął na drużynę ale jak widać podołali.
Malaga zanotowała drugą pewną wygraną w sezonie. Poprzednio roznieśli na wyjeździe Zaragozę a teraz Getafe. Wszystko idzie po ich myśli ale następny mecz z Villarrealem więc będzie na pewno ciężko.
Atletico dzielnie walczyło z Valencią i na pewno zasłużyli co najmniej na
1 pkt.
Skróty :
Valencia - Atletico
http://www.footytube.com/video/valencia-atletico-madrid-sep22-57055

Sevilla - Racing
http://www.footytube.com/video/sevilla-racing-santander-sep23-57151

Barcelona - Sporting Gijon
http://www.footytube.com/video/barcelona-sporting-gijon-sep22-57036



Po strzelonym golu przez Davida Villę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom