>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. kolejka Seria A [15.09 - 17.09.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Fortuna

Ostatnia kolejka przyniosła nam kilka ciekawych wyników. Cieszy forma Piątka, który ma na swoim koncie już trzy trafienia. Ronaldo dalej bez gola i pytanie kiedy Portugalczyk odpali?. Kto dotrzyma kroku Juventusowi?
Zapraszam do dyskusji.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Inter - Parma typ 1 kurs 1.30 forBET

Kurs może i nie powala na kolana, ale do jakiegoś dubelka w sam raz. Inter po dwóch nie korzystnych wynikach w końcu ostatnio zwycięży bardzo pewnie trzema bramkami. Ostatnie wyniki to remis z Torino oraz porażka z Sassuolo. Inter ma bardzo dobry skład. Wyróżniajacymi graczami są na pewno m.in: Keita,Nainggolan,Perisic,Asamoah oraz znakomity bramkarz Handanovic. Parma niczym nie zachwyciła gdzie przegrała na trzy mecze dwa z nich oraz jeden zremisowała. Co prawda rozegrała jedno spotkanie z Juventusem gdzie przegrała zaledwie jedna bramka na swoim obiekcie. Mimo to Inter gra przed własną publicznością na pewno z remisu nie będą zadowoleni muszą gonić czołówkę i wygrać to spotkanie. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
dudi1031 19

dudi1031

Użytkownik
Genoa-Bologna -typ. Genoa strzeli w obu połowach kurs 3,35 forBet
Witam wszystkich ja na tą kolejkę próbuje iść w stronę Genoi i typu że strzelą w obu połowach ładnie zaczęli sezon ostatni mecz na wyjeździe może nie wyszedł ale ta druzyna wkońcu ma w przodzie zawodników którzy strzelają , dodatkowy atut to własne boisko , myślę że kurs wart przemyślenia. Pozdrawiam
 
misiasty99 86

misiasty99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cagliari-AcMilan
Typ: 2/+1,5
Kurs: 2,15
Bukmacher: lv bet

Analiza:
Witam, na weekend wybrałem mecz 4 kolejki Serii A: Cagliari-Ac Milan. Zgodnie z przewidywaniami w poprzednim meczu Ac Milan ograł Romę na swoim terenie, co według mnie maksymalnie podkręci zawodników przed wyjazdowym spotkaniem. Jeżeli chodzi o nieobecności to w w Milanie pod znakiem zapytania stoi występ Cutrone, który podczas przerwy na reprezentacje doznał skręcenia kostki i na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy zdąży wrócić o niedzieli. Jeżeli chodzi o H2H nie ma sensu brać tego pod uwagę ponieważ, Milan przez dwa lata jest przebudowywanym zespołem, chociaż over 1,5 bramkowy jest praktycznie zawsze pokrywany. I tak jak pisałem w poprzednich analizach: w Mediolanie panuje hurra-optymizm, w końcu jest klasyczna 9 Higuain, który w meczu z Romą wykonał tytaniczną pracę, a 95 min zaliczył genialną asystę, czas na pierwsze trafienie tego zawodnika w nowych barwach. Uważam, że po strzeleniu dwóch bramek w Neapolu, wygranej z Romą, stać Milan na wyjazdowe zwycięstwo, liczę na wynik 0-2, 1-2. Powodzenia.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy -Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Frosinone - Sampdoria
Typ: 2-3 bramki na mecz
Kurs: 1.95
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Słabe wyjazdy Sampdorii

Sampdoria we wszystkich meczach wyjazdowych w tym sezonie nie wygrała , ani nie zremisowała żadnego spotkania . Dodatkowo , tydzień temu przegrała w meczu towarzyskim z drugoligową Spezią , co może już napawać obawami o to , czy Blucerchiati będą w stanie ugrywać jakiekolwiek punkty na nieswoim boisku i ( według mnie ) mecz z drużyną , która nie wygrała żadnego spotkania w tym sezonie jest dla biało - niebieskich ostatnią szansa na udowodnienie przed samym sobą , a także swoim kibicom , że wygrane w tym sezonie nie będą wydarzały się tylko na swoim stadionie , ale także drużynom przeciwnym na ich terenie będzie udawało się ucierać nosa !
Jednakże o zwycięstwo w tej akurat kolejce będzie dość trudno , obydwa zespoły będą chciały zwyciężyć , jednak ja osobiście nie grałby wygranej żadnych z drużyn , swój typ kierowałbym raczej w stronę remisu oraz tego , że obydwoje drużyny strzelą po jednej bramce na mecz , co powinno przełożyć się na naprawdę ciekawe widowisko i tym samym na gładkie wejście powyższego typu .
 
plasskii 0

plasskii

Użytkownik
Genoa - Bologna
@1,54 goście powyżej 0,5 gola

Bologna, podobnie jak Frosinone, w tym sezonie nie zdołała strzelic jeszcze ani jednego gola. W meczach ze Spal i Interem były ku temu okazję, jednak zabrakło szczęścia i skuteczności. Mimo że gra zawodników Inzaghiego nie napawa optymizmem, to nie wygląda ona tragicznie i moim zdaniem kwestią czasu jest kiedy wrócą na właściwe tory. Mecz z Genoa to dobra okazja do pierwszej w tym sezonie bramki a nawet zapunktowania, 4 bramki stracone w pierwszej połowie w meczu z Sassuolo mówią jasno że obrona Rossoblu ma spore problemy. Liczę na przełamanie Bologni. Myślałem również nad overem bramkowym i Btts-em w tym spotkaniu. W końcu Genoa w ataku ma naprawdę dobrych graczy, Krzysiu jest w formie więc widzę szansę również w tych typach.
@1,97 BTTS
@1,73 over 2.0
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Spotkanie Juventus-Sassuolo
typ: Przedział bramek 4-5
Kurs 2.83
Buk Fortuna
Analiza: Niespodziewanie po 3 kolejkach obie drużyny są sąsiadami w ligowej klasyfikacji. Ekipa Juventusu z dorobkiem 9 oczek na swoim koncie jest liderem Serie A. Juventus przed tym spotkaniem mierzył się z takimi ekipami jak: Chievo, Lazio oraz Parma, zdobył 7 bramek ale stracił aż 3 w tym dwie z Chievo więc trener musi delikatnie popracować nad defensywą mistrza Włoch w obecnym sezonie . Goście natomiast mają 7 punktów w tym dwie wygrane z Interem oraz Genoaą oraz remis z zespołem Cagliari. Widać iż lepiej pasuje im gra z zespołami które prowadzą grę żeby mogli ograniczać się do gry z kontry , tutaj na pewno będzie podobnie bowiem wiadomo że to &quot; Stara Dama &quot; będzie prowadziła grę i mysle że ponad 70% posiadania również będzie po stronie ekipy gospodarzy , goście w ostatnich spotkaniach często grali overovo i uważam że w tym meczu również mogą coś strzelić , tym bardziej jak wspomniałem wcześniej obrona Juve nie jest monolitem. W obu zespołach nie są przewidziane jakieś wielkie osłabienia więc myślę że to po stronie gospodarzy jest zdecydowana przewaga, Mój typ to 4:1 po 90 minutach tego spotkania.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Juve-Sassuolo✅
AH -2.5 typ 2 wynik 2:1 ✅
Kurs 1.52 @ bet365
Biala Dama przed meczem LM z Valencia juz w srode.Glowami beda przy tym wyjezdzie.Serie A maja czas jescze ogarnac,a tu maja niby latwy kasek w postaci Sassuolo,lecz uwazam ,ze goscie sa w fajnej formie juz dluzszy czas,mniej wiecej od marca graja dosc rowno na plus i gdy dobrze sie ustawia,to wiecej niz 3 bramkami nie przegraja.Juve nikogo ostatnio w lidze nie mieli wiecej niz 3 golami,a goscie maja interesujaca forme.
Juz Inter pokazal jak sie szykuja do LM wiec mozna dawac doadatnie hc.
Pozdrawiam
 
O 133

oszo

Użytkownik
Juventus - Sassuolo typ BTS kurs 2,05 BET365
Co za kurs ! Rozumiem , ze Stara Dama na własnych śmieciach nie odpuści , że geniusz Cristiano musi odpalić i ze padł kiedyś wynik 7:0, fajnie .
Po tej porażce jeszcze tylko dwukrotnie pokonani schodzili z murawy grając jako gość wiec myśle , ze nie ulegną presji trybun i zagrają swoje bo tak na prawdę do stracenia nic nie maja. Słusznie ktoś wspomniał , ze z tylu głowy Juwentusu jest liga mistrzów , dokładając generalny minimalizm Włochów i fakt , ze takie drużyny jak Parma i Chievo pokonywały w tym sezonie Wojtka Szczesnego to ide w ten zakład , Boateng , Beradi będą zawsze groźni .
Ciekawostka taka, ze w dotychczasowych meczach Sassuolo zawsze byliśmy świadkami jakiegoś gorącego zdarzenia tzn padała bramka samobójcza lub po karnym bądź ukazywała się czerwona kartka . Jeżeli taka tendencja się zachowa to kto wie czy przypadkiem gospodarze nie podarują jakiegoś miłego prezentu , przecież nie jednokrotnie widzieliśmy z jakim uporem i determinacja gonili wynik mistrzowie Włoch . Tak wiec , wchodzę w to !
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
imperial-fox 95

imperial-fox

Użytkownik
Juventus - Sassuolo | Ronaldo powyżej 1,5 bramek | 2,50 [STS]
Na dzisiaj proponuję taki właśnie zakład. Kurs na zwycięstwo Juventusu nie powala, dodatkowo czeka ich starcie z Valencią w Lidze Mistrzów - nie do końca mnie to przekonuje. Zdarza się też defensywie Starej Damy lekko przysnąć co może zaowocować straconą bramką. Jednak mimo to są oni zdecydowanym faworytem i powinni wygrać. Motywacji z pewnością nie zabraknie szczególnie jednemu zawodnikowi. Z pewnością nie tak wyobrażał sobie start sezonu Cristiano Ronaldo. Miało być wejście z buta i korona króla strzelców w kolejnej lidzie. Oczywiście to dopiero pierwsze kolejki i Portugalczyk wciąż może spokojnie sięgnąć po ten tytuł jednak z każdym kolejnym meczem okazji do strzelenia bramek będzie coraz mniej. Mimo świetnego startu rozgrywek zespół Sassuolo wydaje się być idealną ofiarą dla CR7 - zrezygnował on z ostatnich spotkań w reprezentacji aby lepiej przygotować sie do sezonu w Juventusie. Dzisiaj mam nadzieję, że to właśnie Cristiano poprowadzi gospodarzy do wygranej. Kurs zachęca. Liczę na przełamanie Ronaldo. Pierwsza strzelona bramka powinna tylko dodatkowo go nakręcić więc zakładam, że jeśli trafi raz to nie poprzestanie i dorzuci kolejną bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
20maciek03 73K

20maciek03

Użytkownik
Przestrzegałbym dzisiaj przed graniem na Juventus. Zwłaszcza patrząc na kursy jakie są wystawione. W środę Juve ma ważny inauguracyjny mecz w LM. Także dzisiaj na pewno będą roszady. Sassuolo w tym sezonie dokonało ciekawych wzmocnień co ma swoje odbicie w grze. A patrząc na historie spotkań pomiędzy tymi ekipami bardzo często coś się odwalało, jakieś samobóje itd.. Obrona Juve jakaś taka niepewna. Początek sezonu. Przeważnie w tej części kalendarza Juve jest strasznie chwiejne. Allegri ewidentnie co sezon celuje z formą na drugą połówkę rozgrywek.
Sassuolo 2x @4.50
Sassuolo +1.5 @2.23
Sassuolo +2.5 @1.46

Drużyna gości zdobędzie bramkę z rzutu karnego @12.00
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus i poniżej 4.5 gola @1.6✅✅
lv

Kurs może nie jest za wysoki, ale powodzenie powyższego typu jest bardzo duże i pograłem odważniej. Juventus na własnym stadionie spisuje się bardzo dobrze. Może jeszcze nie weszli na właściwe tory, dziś pewnie też nie zobaczymy pięknej gry, ponieważ możemy spodziewać się zmian w Starej Damie przed zbliżającym się z spotkaniem w Lidze Mistrzów z Valencią.
Sassuolo sezon rozpoczęło bardzo bardzo dobrze od zwycięstwa na Interem Mediolan. Zerkając na ostatnie bezpośrednie spotkania, to Juventus kończył mecz już w pierwszej połowie. Dziś może być podobnie, strzelić bramkę i kontrolować spotkanie, mając w głowach nadchodzący pojedynek z Valencią oraz żeby nie nabawić się żadnych kontuzji.
Juve nie powinno przegrać tego meczu, patrząc na to jak rzadko przegrywają przed własną publicznością.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Juventus - Sassuolo | Ronaldo powyżej 1,5 bramek | 2,50 [STS]
Na dzisiaj proponuję taki właśnie zakład. Kurs na zwycięstwo Juventusu nie powala, dodatkowo czeka ich starcie z Valencią w Lidze Mistrzów - nie do końca mnie to przekonuje. Zdarza się też defensywie Starej Damy lekko przysnąć co może zaowocować straconą bramką. Jednak mimo to są oni zdecydowanym faworytem i powinni wygrać. Motywacji z pewnością nie zabraknie szczególnie jednemu zawodnikowi. Z pewnością nie tak wyobrażał sobie start sezonu Cristiano Ronaldo. Miało być wejście z buta i korona króla strzelców w kolejnej lidzie. Oczywiście to dopiero pierwsze kolejki i Portugalczyk wciąż może spokojnie sięgnąć po ten tytuł jednak z każdym kolejnym meczem okazji do strzelenia bramek będzie coraz mniej. Mimo świetnego startu rozgrywek zespół Sassuolo wydaje się być idealną ofiarą dla CR7 - zrezygnował on z ostatnich spotkań w reprezentacji aby lepiej przygotować sie do sezonu w Juventusie. Dzisiaj mam nadzieję, że to właśnie Cristiano poprowadzi gospodarzy do wygranej. Kurs zachęca. Liczę na przełamanie Ronaldo. Pierwsza strzelona bramka powinna tylko dodatkowo go nakręcić więc zakładam, że jeśli trafi raz to nie poprzestanie i dorzuci kolejną bramkę.
Na lvbet masz @3.50, na fortunie @3.00
 
imperial-fox 95

imperial-fox

Użytkownik
Juventus - Sassuolo | Ronaldo powyżej 1,5 bramek | 2,50 [STS]
Na dzisiaj proponuję taki właśnie zakład. Kurs na zwycięstwo Juventusu nie powala, dodatkowo czeka ich starcie z Valencią w Lidze Mistrzów - nie do końca mnie to przekonuje. Zdarza się też defensywie Starej Damy lekko przysnąć co może zaowocować straconą bramką. Jednak mimo to są oni zdecydowanym faworytem i powinni wygrać. Motywacji z pewnością nie zabraknie szczególnie jednemu zawodnikowi. Z pewnością nie tak wyobrażał sobie start sezonu Cristiano Ronaldo. Miało być wejście z buta i korona króla strzelców w kolejnej lidzie. Oczywiście to dopiero pierwsze kolejki i Portugalczyk wciąż może spokojnie sięgnąć po ten tytuł jednak z każdym kolejnym meczem okazji do strzelenia bramek będzie coraz mniej. Mimo świetnego startu rozgrywek zespół Sassuolo wydaje się być idealną ofiarą dla CR7 - zrezygnował on z ostatnich spotkań w reprezentacji aby lepiej przygotować sie do sezonu w Juventusie. Dzisiaj mam nadzieję, że to właśnie Cristiano poprowadzi gospodarzy do wygranej. Kurs zachęca. Liczę na przełamanie Ronaldo. Pierwsza strzelona bramka powinna tylko dodatkowo go nakręcić więc zakładam, że jeśli trafi raz to nie poprzestanie i dorzuci kolejną bramkę.
✅✅✅ 2:1 , 2x Ronaldo
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
2013-Bergamo
Poniedzialek ,godz.20.30
Wynik 2-0
Zawodnicy z Ferrary w dobrej formie zwlaszcza u siebie, na wiosne z Bergamasca 1-1 wiec dup. nie dali.
Atalanta znana z dobrych wyjazdow,jednak cos sie zacielo ostatnio_Odpadli z LE,mysle,ze chca.powalczyc o jak.najwyzszy wynik w Serie A w tym sezonie,a walka na 2 fronty to zbyt duze obciazenie.
Czuje,ze na Paolo Mazza bedzie wyrownany pojedynek i 1x to fajny typ przy kursie ok.1.9 bwin i bet365.Porownujac 1.8 na gosci lepiej brac 1x za podobny przelicznik.✅
Warto sobie jutro obejrzec ten pojedynek,jezeli ktos lubi ogladac Cionka,ma wystapic na lewej stronie defensywie u gospodarzy.
Spal ma pare brakow ale radza sobie z tym.
Typ poboczny bts kurs 1.8 ⛔oraz podwojna szansa remis kurs ok 1.7✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom