>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka Serie A !

Status
Zamknięty.
E 0

escolate

Użytkownik
Spotkanie: Udinese vs Reggina
Typ: Over
Kurs: 2,00
Analiza:

Ciekawie spisujące się w tym sezonie Udinese podejmować będzie na Stadio Friuli Regginą. Bianconeri sprawili w trzech dotychczasowych kolejkach swoim fanom trzy niespodzianki, ciekawe jak będzie tym razem przeciwko Amaranto? Udine na wyjeździe zdołało zremisować już z Interem Mediolan i pokonać Juventus Turyn! Z kolei na własnym obiekcie po fatalnym meczu przegrało 0:5 z Napoli i na pewno będzie chciało zrehabilitować się przed swoimi kibicami. W znakomitej dyspozycji znajduje się obecnie Antonio Di Natale i to reprezentant Włoch mający u swego boku Quagliarellę oraz Asamoah powinien poprowadzić gospodarzy do sukcesu. Wraz z kolegami będzie musiał radzić sobie bez Obodo, Boudianskiego, Sivoka, ale właściwie jedynie brak tego pierwszego może być widoczny w drugiej linii. Reggina ma bardzo udaną passę spotkań z Bianconeri - wygrała trzy z ostatnich pięciu spotkań, zremisowała dwa i na pewno nie stoi na straconej pozycji. Zagra praktycznie w najsilniejszym zestawieniu, bowiem jedynie Valdez osłabił swój zespół czerwoną kartką w poprzednim meczu.

Inter Milan - Udinese 1:1
Udinese - Napoli 0:5
Juventus - Udinese 0:1

Reggina - Atalanta Bergamo 1:1
Torino AC - Reggina 2:2
Reggina - Roma AS 0:2
 
simons 646

simons

Forum VIP
MILAN - PARMA 1 ⛔ 1-1 :?

MIlan gra u siebie. A patrzac po wypowiedziach trenera - Di Carlo - ze za pomoca szczescia moga cos dzdzialac daje juz IMO do myslenia :p sam ocenia swoje szanse. Druzyna Milanu podejrzewam ze zmotywowana, wygrana w LM i chociazby Cafu mowi ze chca tez w lidze cos zdzialac. Jak lepiej poprawic passe jak nei z &quot;przecietna&quot; (teoretycznie) druzyna?
Milan nie wystapi w pelni ale wiadomo z taka kadra to problemem nie jest.
W Parmie nei zagra Morfeo i Gasbarroni ... tu juz gorzej bo uwazam ze to spora strata dla zespolu, zwlaszcza 1wszy zawodnik.

UDINESE - REGGINA 1 ✅ 2-0

Udiense gra u siebie, juz poprawili swoj zly start ktory mial miejsce na poczatku sezonu. Teraz graja znowu u siebie i chca odegrac sie kibicom za 0-5 z Napoli u siebie. Udiense wystapi full sklad bez Garcia i Pettinari. To jest 100 wystep w serie A dla Di Natalego takze mysle ze ten swoja droga neizly zwdonik chcialby jakos to uczcic na boisku , czy z kibicami w swoj sposob tzw gol ;) Regginy jeszcze nie widze skldu podanego... ale nie wystapia Miguel Garcia i Valdez, graja na wyjezdzie, nie prezentuja sie zla formale mysle ze Udine bedzie mialo przewage.
utaj jezeli ktos sie &quot;boi&quot; mozna dac podporke x

EDIT: MOzna bylo sie tego spodziewac sztuk 2 Di Natale
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Udinese - Reggina
Piłkarze Udinese po dobrym ligowym starcie jakim niewątpliwie był remis na San Siro w meczu z Interem, kompletnie rozczarowali w spotkaniu z Napoli, w którym to zostali rozgromieni przez beniaminka aż 0-5. W poprzedniej kolejce tą porażkę odbili sobie wygrywając dosyć szęścliwie 1-0 w wyjazdowym spotkaniu z Juventusem, ale podstawą jest dobra gra na własnym stadionie tak więc dziś gospodarze powinni wygrać. Nalezy jednak wziać pod uwagę fakt iż Reggina w ostatnich latach była niewygodnym przeciwnikiem dla Udinese, ale mam nadzieję, że dziś ta zła ostatnio statystyka mezów z Regginą się zmieni. W ataku Udinese zapewne ujrzymy dziś &quot;magiczne trio Udine&quot; Quagiarella - Asamoah - Di Natale, które moim zdaniem powinno dziś być gwarancją bramek. Stawiam na wygraną Udinese.
Mój typ: Udinese - 1,75 w Unibet
Stawka: 6/10


AC Milan - AC Parma
W ostatnich latach &quot;starczy wyjadacze&quot; jakimi można nazwać piłkarzy Milanu mieli sporo problemów z pokonaniem niewygodnej Parmy jednakże ostatecznie rokrocznie z nią Mediolańczycy wygrywali. Nie inaczej będzie zapewne w tym sezonie. Milan nie może sobie pozwolić na straty punktów w domowych meczach z nizej notowanymi rywalami, dlatego tez dziś powinien zainkasować trzy punkty.
Mój typ: AC Milan - 1,23 w Unibet
Stawka: 7/10
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Polecam Milan. Wprawdzie zagrają bez Gatusso, ale z Parmą muszą wygrać, gdyż zanotowali w lidze już dwa remisy. Parma nie imponuje w lidze, mają perspektywiczny zespół, ale na razie wg mnie stać ich tylko na środek tabeli. Dodatkowo problemem trenera Di Carlo jest szereg absencji w zespole. Z powodu kontuzji nie zagrają na San Siro - Cardone, Morfeo, Budan, Gasbarroni oraz Paci. Innego wyniku niż zwycięstwo Milanu naprawdę ciężko jest szukać. Choć Milan lubi &quot;zaskakiwać&quot; w lidze, mają często problemy z mobilizacją w meczach o niskie stawki, to myślę że czas na 1 zwycięstwo Milanu u siebie.....
 
seneka 0

seneka

Użytkownik
Roma - Juventus
typ : 1 ( -1 )
kurs : 3.50
buk: expekt

Roma w najsilniejszym skladzie podejmuje przecietnie spisujacy sie zespol z turynu ktory nie pokazal w tym sezonie nic nadzwyczajnego , ledwie wygrywajac z cagliari strzelajac gola na 3-2 w 90&#39; , po tym spotkaniu przyszla porazka z udine na wlasnym boisku , a na dodatek kontuzji doznal jeden z czolowcych zawodnikow lini pomocy , Mauro Cammoranessi. Roma natomiast jest na fali i sadze ze rozniesie juve ktory nie jest tym samym zespolem co rok temu :]
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Innego wyniku niż zwycięstwo Milanu naprawdę ciężko jest szukać.Choć Milan lubi &quot;zaskakiwać&quot; w lidze, mają często problemy z mobilizacją w meczach o niskie stawki, to myślę że czas na 1 zwycięstwo Milanu u siebie.....
Tak to właśnie jest z tym Milanem. Nie potrafię tego naprawdę logicznie uzasadnić. Świetne mecze w lidze mistrzów, gdzie ogrywają zespoły o klasę lepsze od Parmy przeplatają beznadziejnymi. Starzy wyjadacze mobilizują się ale tylko wtedy, kiedy jest o co grać.....
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Myśle podobnie jak Seneka tzn że Juve przegra mecz z Romą. Ale z handi to nie wiem. Gospodarze w tym sezonie grają rewelacyjnie. Wygrywając mecz za meczem, obojętnie w jakich rozgrywkach. W klubie zostały dokonane dobre transfery: Giuly oraz Juan. Do gry wracają David Pizarro, Christian Panucci i Simone Perrotta. Rzymianie obecnie są liderami Seria A. Wcale się nie zdziwię jak po zakończeniu rozgrywek zwyciężą. Goście z Turyna po awansie z Seria B nie spisują się najlepiej ostania porażka z Udinese jest tego najlepszym przykładem. Według mnie Juve ma za słabą obrone. Myśle, że na Stadio Olimpico Roma zaikasuje komplet puktów.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Roma - Juventus
kurs 2.0
typ 1


Niewątpliwie jest to hit 4 kolejki Serie A. Czy włodarze ze Starej Damy podniosą się po ostatniej porażce? Z tego co widziałem ze skrótów meczowych Juventus nie gra tak samo jak 2 lata temu czy 3 lata temu. Czy spowodowane jest to strata Camoranesiego ? Byc moze ale jedno trzeba powiedziec iz dla Starej Damy brakuje już tej &quot;świeżości&quot; gry. Dzisiaj na Stadio Olimpico Roma wystąpi w roli faworyta. Nie trzeba ukrywać iż Totti i spółka maja poważne szanse na zdobycie mistrzostwa w tym sezonie. Póki co wygrywaja wszedzie - czy do Liga Mistrzów czy to liga, sa nie do zatrzymania. Czy coś w dzisiejszym spotkaniu przemawia za drużyną Juventusu ? Według mojej opini linia ofensywna jak i defensywna jest lepsza po stronie piłkarzy z Rzymu.

Spotkania H2H nie są napewno zadowalające dla ekipy gospodarzy. Roma bowiem nie wygrała ze Stara Dama na własnym stadionie od 2002 roku ale nei zapominajmy iż dzisiejsze ekipy prezentują zupełnie inna forme. Roma w dotychczasowych 3 kolejkach odniosła 3 zwyciestwa bez straty gola. Juventus natomiast po dwóch szczesliwych zwyciestwach w ostatniej kolejce doznali porazki na wlasnym stadionie. Dobra wiadomoscia przed meczem dla gospodarzy jest to iz do gry wracaja, tak jak wspominal rafalre, wracaja: David Pizarro, Christian Panucci i Simone Perrotta. Dochodzac do meritum to w dzisiejszym meczu oprocz wynikow h2H wszystko przemawia za pilkarzami z Rzymu i miejmy nadzieje iz potwierdza to w grze na boisku.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Zgodze sie z przedmowca. Roma jest w tej chwili na fali ,niszczy wszystkich kto stanie im na drodze ,strzela w kazdym meczu po kilka bramek nie tracac przy tym zadnej (na 4 mecze ,w tym 3 w lidze i 1 w LM). Juventus przed sezonym kupil bardzo duzo nowych pilkarzy i moim zdaniem nie sa jeszcze ze soba zgrani ,na to potrzeba kilkunastu spotkan ,aby pilkarze rozumieli sie ze soba na boisku. Zobaczymy po meczu jak to wszystko bedzie wygladac ale mysle ze Roma powinna wygrac na własnym boisku.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
spotkanie: Roma - Juventus
typ: 1
kurs: 1.9
Expekt
analiza: Spotkanie &quot;na szczycie&quot; SerieA z beniaminkiem w roli głównej? Widac nie tylko w naszej polityce wszystko jest możliwe :mrgreen: Turyńczycy przyjeżdżają do stolicy na spotkanie z rewelacyjnie grającą Romą k tóra w 3 meczach uzbierała 9 komplet punktów i bilans bramkowy 9-0 nie tracąc bramki. Reggina, Sienaq, Palermo to nie są drużyny które liczą się w walce o mistrzostwo Włoch ale napewno nie są to ekipy słabe. Następnie wygrana 2-0 na inaugurację LM tylko potwierdza wysoką dyspozycję Romy. Juventus na 4 mecze 3 razy wygrał [Livorno, Parma w pucharze Włoch, Cagliari] i ostatnio sprawił niepodziankę przegrywając u siebie z Udinese Calcio.
Spotkania obu ekip rozgrywane w Rzymie kończyły się różnymi wynikami - Roma wygrałą 4 razy Juve 4 a remis padł 6 razy. W ostatnich 3 meczach Juve było górą 3 razy pod rząd. Do składu Romy wracają David Pizarro i Christian Panucci. W Juve zabraknie Camoranesiego, Zebiny, Jean-Alaina Boumsonga i Marco Marchionniego. Typuję pewną wygraną gospodarzy i over 2.5
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja też dziś gram na Rome :p ;)

AS Roma - Juventus Turyn
Juventus po powrocie do Serie A jeszcze niczym specjalnym nie zachwycił, a oglądając mecz Juve z Cagliari widoczne było, że najważniejszymi piłkarzami dla Starej Damy nadal pozostają Del Piero, Nedved czy Camoranesi. Co ważne odnośnie dzisijeszego spotkania tego ostatniego w nim zabraknie. Kto więc będzie prowadził grę Juve ? Osobiście uważam iż faworytem dzisiejszego spotkania są piłkarze Romy, którzy bardzo dobrze rozpoczeli sezon i nadal utrzymują tą wysoką dyspozycję. W mojej opinii piłkarze Romy dziś powinni poradzić sobie z Juve, a to zwycięstwo na pewno doda im jeszcze większej wiary w siebie... jeszcze większej wiary w sukcesy jakie na pewno są wstanie osiągnąc.
Mój typ: AS Roma - 1,90 w Unibet
Stawka: 7/10
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
spotkanie: Roma - Juventus 2-2
typ: 1
kurs: 1.9
Expekt
????

Dużo osób obstawiało Romę - a wszystkim nam w 88&#39; minucie Iaquinta zepsuł typik. Oglądałem meczyk i Totti szalał 2 bramki wcisnął ale co z tego jak obrona nie koncentrowała się do końca. A no i Del Piero i jego karny... - normalnie drugi Beckham [aż się łezka w oku kręci]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom