>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

44 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP


Kursy zapożyczone z Forbet
Mewy zapewniły już sobie awans do Championship, czekamy czy Newcastle osiągnie ten cel jest bardzo blisko chodź ostatnio ie zachwycają swoją grą czy w tej kolejce zwyciężą :?:. czy Fulham zdoła wywalczyć baraże po tej kolejce będziemy wiedzieć więcej.
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
X 24

xavery84

Użytkownik
Punktów jak ryba wody potrzebuje Wigan. Gra z Cardiff, które właściwie już ma wakacje. Miły kurs, który może wejść. Innym moim typem na sobotę jest Sheffield, który gra również z mającym wakacje Derby. Gospodarze walczą o baraże wiec na własnym terenie muszą punktować bo inaczej może widmo awansu sie oddalić.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Newcastle-Preston
Typ: 1/1
Buk Unibet
Kurs 2.14
Analiza: Newcastle będące wiceliderem na zapleczu Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w tej 44 kolejce podejmowało będzie drużynę Preston, goście na chwile obecną zajmują 10 pozycję w ligowej klasyfikacji, spaść z ligi już nie spadnę , mają również strasznie marne szanse na zajęcie 6 pozycji bowiem tracą do niego w tym momencie 12 punktów, czyli jest to praktycznie awykonalne . W tym spotkaniu oczywiście faworytem do zdobycia kompletu punktów jest ekipa gospodarzy , która jest bardzo blisko powrotu do Premier League, ma kilka punktów przewagi i spotkanie na swoim stadionie z zespołem, który nie dośc iż ogólnie zanotował 3 porazki z rzędu to jeszcze na wyjeździe nie potrafił zdobyć kompletu punktów od stycznia roku bieżącego, od tamtej pory goście rozegrali 9 meczy na wyjeździe, we wszystkich albo ponosili porażkę ,albo dzielili się punktami z rywalem, te dwie drużyny na tym stadionie spotykali się ze sobą dwukrotnie do tej pory gospodarzy w obu przypadkach wygrywali wysoko , w pierwszym 3:0 w drugim 6:0 , myślę że jutro nie zaprzepaszczą swojej szansy i przybliża się do awansu zdobywając kolejne 3 oczka z będącym ostatnio w bardzo słabej dyspozycji zespołem z Preston, mój typ na koncowy wynik tego spotkania to wygrana Newcastle 3:0 , myślę że gospodarze nie stracą tutaj bramki.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
NEWCASTLE - PRESTON
Powyższej analizy komentował nie będę, bo to tylko rozbudowana analiza tabeli nie wnosząca za wiele do meczu.
Do końca Championship pozostały 2 kolejki + powyższy mecz.
Newcastle ma 6 punktów przewagi nad trzecim Reading, fakt jest więc prostu: gospodarzom wystarczy 1 punkt do awansu (chociaż pewnie i bez tego by awansowali bramkami).
Ostatnio są pod formą i to bardzo. Nie gra najlepszy strzelec Gayle i od razu wszystko siadło. Nie wiadomo czy dziś wróci do składu, nawet jeśli to pewnie nie od pierwszej minuty. Nie grał ostatnio też Clark i nie wiadomo czy dziś go zobaczymy, zresztą jest po dłuższej przerwie.
Co do przeciwnika: Preston gra o pietruszkę i przegrało ostatnio 3 mecze ale nic nie trwa wiecznie, szczególnie w tej lidze. Na pewno tą drużynę stać na wyciągnięcie chociaż jednego punktu i przerwanie złej passy.
Trzeba też wziąć pod uwagę, że te trzy ostatnie mecze były bardzo ciężkie: Leeds, Norwich, Huddesfield.
Wg mnie granie na gospodarzy po kursie ~1.40 nie ma sensu. W każdym meczu Newcastle są faworytami i w każdym kursy na nich spadają, a jednak potrafią zawodzić.
Ja osobiście poczekam na live ale raczej zagrałbym tu REMIS lub UNDER 2.5 (na przełamanie, Preston ma 4 overy z rzędu). Szczególnie jeśli nie zagra Gayle.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zupełnie inaczej oceniam dzisiejsze spotkanie, pamiętaj że kibice dzisiaj na St James Park mają zamiar świętować awans i to w pięknym stylu czyli w obliczu zwycięstwa, co prawda nie gra Gayle ale spójrz że w Prestonie zabraknie Baptiste i Pearsona którzy pauzują za kartki. Do tego kontuzje Clarka czy Cunninghama wcale nie stawiają Prestonu w dobrym świetle. Jest Ayoze, Murphy czy Atsu piekielnie szybki do tego wspomagani będą Shevleyem czy Ritchiem. Benitez będzie chciał zrobić sobie na spóźnione urodziny prezent który ucieszy również fanów dziś będzie wielka feta i zwycięstwo uwierz mi ;) w dodatku Preston planuje wystawić graczy drugiego planu.
Zwycięstwo Newcastle @@ 1,37 ✅
Handicap 0:1 @@ 1.90 ✅
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
NEWCASTLE - PRESTON



Newcastle ma 6 punktów przewagi nad trzecim Reading, fakt jest więc prostu: gospodarzom wystarczy 1 punkt do awansu (chociaż pewnie i bez tego by awansowali bramkami).
1 pkt nie wystarczy im dzisiaj do awansu ale 3 punkty już tak.
Powód jet prosty. Huddersfield jutro gra zaległy mecz i jeśli go wygra będzie miało 81 punktów a Newcastle przy dzisiejszym remisie 86.
Jak dla mnie to Newcastle wygrywa ten mecz i u siebie dzisiaj świętuje awans.
Preston o nic już nie gra. Na pewno większa mobilizacja w Newcastle.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wolves - Huddersfield
Na Molineux Stadium dojdzie do konfrontacji pomiędzy Wolverhampton a Huddersfield, gospodarze tak na prawdę sezon już zakończyli. Udało im się wywalczyć utrzymanie i dziś tak na prawdę będą sprawdzać przydatność graczy na następny sezon, Lambert dzisiaj będzie musiał zestawić skład bez swojego pierwszego bramkarz Ikeme, najlepszego strzelca drużyny Heldera Costy, Dohertego, Battha czy Ronana. Na pewno na placu gry nadal nie zobaczymy naszego rodaka Żyry który wraca do zdrowia po poważnej kontuzji, gościom z Huddersfield będzie dzisiaj zależało na zwycięstwie ponieważ tuż za ich plecami znajduje się Leeds z 5pkt stratą, jednak ta strata może wzrosnąć do 8 oczek i tak na prawdę zapewnić baraże ekipie Wagnera warunek jest jeden muszą dzisiaj zwyciężyć. Ich forma w ostatnim czasie nie wskazuje na łatwe spotkanie w ostatniej kolejce ulegli Fulham 4:1. Medycy Huddesfield robią wszystko by dzisiaj mógł wystąpić Kachunga najlepszy strzelec drużyny z 12 bramkami na koncie. Reszta jest zdolna do gry i wystąpią dzisiaj. Drużyna jest nastawiona na zwycięstwo czy im się to uda :?:.
Zwycięstwo Huddersfield @@ 2,40 Forbet ✅ ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom