>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

45 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Daavid5 chodziło chyba o to jaka jest roznica w premiach za awans z 1. i 2. miejsca w tabeli ... jak dokładnie nie wiem ale mysle ze roznica nie jest duża i nie bedzie to mialo przelozenia na motywacje w meczu z Charltonem, tam bardziej bym pytal jak Charlton podejdzie do tego spotkania, radzilbym poczekac na sklady i to o wszystkim zadecyduje.
 
M 5

michal3

Użytkownik
Wie ktoś, co się liczy w przypadku identycznej liczby punktów, bilans bramek, czy bezpośrednie spotkania i czy za pierwsze miejsce w tych niższych ligach(a zwłaszcza championship) jest jakiś puchar, czy coś(coś jak mistrz w pierwszych ligach), czy tylko awans?
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Wie ktoś, co się liczy w przypadku identycznej liczby punktów, bilans bramek, czy bezpośrednie spotkania i czy za pierwsze miejsce w tych niższych ligach(a zwłaszcza championship) jest jakiś puchar, czy coś(coś jak mistrz w pierwszych ligach), czy tylko awans?
W przypadku takiej samej liczby punktów decyduje bilans bramkowy, a w dalszej kolejności większa liczba strzelonych bramek.

Zwycięzca każdej ligi dostaje puchar. Zwycięzca play-offów też dostaje puchar.
 
M 5

michal3

Użytkownik
W przypadku takiej samej liczby punktów decyduje bilans bramkowy, a w dalszej kolejności większa liczba strzelonych bramek.
Zwycięzca każdej ligi dostaje puchar. Zwycięzca play-offów też dostaje puchar.
Dzięki za odpowiedź, czyli normalnie zdobywa się tytuł mistrza i puchar jako zwycięzca np. ligi championship, tak jak w pierwszych ligach?
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Trzy ciekawe wnioski co do awansu:
Burnley jest w najlepszej sytuacji, gra z druzynami o nic nie walczacymi ze srodka tabeli max i ze spadkowiczem. Mozna zalozyc ze juz awansowali. Do awansu wystarcza im 4 punkty

Druga pozycja do awansu rozstrzygnie sie miedzy Middlesbrough a Brighton. Boro awansuje i tak jesli wygra swoj ostatni mecz, NAWET JAK DZIS PRZEGRA

To samo sie dotyczy Brighton. Moga dzis przegrac a wygraja ostatni mecz i awansuja

Wnioski:
dzisiejszy i jutrzejszy mecz sa bez znaczenia dla Middlesbrough i Brighton. Wygrana nie zapewni awansu, porazka nie przekresli szans
I tak jest zgadza sie wszystko prawda ????

Ostatni mecz to pojedynek trenera geniusza z zoltodziobem.
Zdrowa druzyna, budowana rozsadnie przez lata, mieszanka doswiadczenia i mlodzienczego polotu kontra klebek nerwow, konflikty zamiatane pod dywan i olbrzymia presja.
Rozsadna polityka finansowa kontra przeplacony przez lata, choc takze bardzo dobry, sklad.
No i &#39;swiezy&#39; teamm, ktory dawno nie gral w pierwszej dywizji kontra sepy ktore tylko chca sie rzucic na zer i nic od siebie nie wnosza, byle sie utrzymac i kolejne sto baniek skasowac baniek skasowac.

Czyli Brighton awansuje. Wczoraj mogli wygrac, starczyl by im remis wtedy, teraz jada po wygrana i wygraja.

Jedynym argumentem przeciw jest ze to jest druzyna wlasnego boiska, u siebie maja specyficzny klimat i mloca, na wyjazdach traca duzo ale Middlesbrough = frajerstwo
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Napisałeś, sprawdziło się, gratulacje.
Niemniej mogłeś to trochę doprecyzować. Bowiem cofnijmy się do ostatniej kolejki i Boro wygrywa mecz, a Brighton przegrywa. Dodajemy zatem także w bilansie +1 gol dla Boro (zakładając, że wygrali 1 golem), a Brighton -1 gol za porażkę.
Bilans na korzyść Middlesbrough +4, więc mogliby NAWET przegrać jedną bramką. W przypadku dwubramkowej porażki to Brighton miałby więcej strzelonych bramek i to oni przeskoczyliby rywali.
Dla mnie to głupota Brighton (ok, postawiłem - przegrałem), że wiedzieli, iż Boro stracili punkty i mogą pojechać na ciężki teren z pewnością, że mogą też zremisować to duży handicap. Jeśli awansują to spoko, jeśli padnie remis, to dla mnie się po prostu sfrajerzyli (oczywiście z całym szacunkiem dla Derby, bo też walczą o jak najlepsze rozstawienie w barażach).
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
No detali mozna sie czepiac oczywiscie, ale tak z grubsza bylo

Chodzilo tak naprawde o to, ze nie warto grac ani na Middlesbrough, ani Brighton bo porazka wcale ich nie zaboli, remis w wypadku szczegolnie Middlesbrough spokojnie mogl byc, oni maja wirusa kleski wszczepionego, no i wczoraj cuda zaczely sie dziac przed meczem Brighton kursowe.

Tak jest Brighton nie wygrali, to musza jechac po wygrana. W wypadku zwyciestwa z Derby starczalby im remis wiec jakies konsekwencj poniesli.

Z tymi barazami to bedzie wojna, kazda druzyna jest megamocna i ma argumenty zeby awansowac. Bardzo ciezko wytypowac kogos kto wygra playoffy albo jest yraznie lepszy. Hull cieniuje, ale moze to zaslona dymna, Derby cieniowali ale sciagneli fachowcow (Redknapp) , Middlesbrough potezny sklad, Sheffield tez pieniadze i fachowcy pierwszorzedni, mega ciezcy do ubicia.

Wszystkie druzyny czekaja i ostrza sobie zabki, to nie piata liga ze ktos wiadomo chce awansowac ma pieniadze to bedzie awans (Salford City). W tym roku konia z rzedem temu kto wytypuje poprawnie wynik playoffow. Dla mnie Middlesbrough sie spali jak Piotrek Zyla
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja uważam że Boro kolejny raz będzie miało ogromne problemy, fakt że w ostatnim spotkaniu Brighton także nie pokazał nic ciekawego nie świadczy o ich słabości wystarczy spojrzeć na Knockaert i Skalaka którzy demolują każdą defensywę a ich stałe fragmenty gry będą robić furorę mam nadzieje w Premier League, już przy okazji którejś analizy wspominałem że Karanka padł ofiarą swojego samego systemu grają mozolnie, zbyt defensywnie i mało agresywnie. Brighton marzy o Premier League i myślę że Mewy tam polecą. Temat baraży zostawmy na osobny Temat który zostanie utworzony po ostatniej kolejce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom