>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

??

Status
Zamknięty.
Baqu 863K

Baqu

Forum VIP
tematy zostały usuniete, gdyż zostały zaliczone do tych niewartościowych.

w dziale jest stworzony temat do dywagacji i wolnej amerykanki pisemnej i słownej w temacie Boks - ogólna dyskusja ▶ http://forum.bukmacherskie.com/f201/boks-ogolna-dyskusja-3189.html i tam zapraszam do zgłaszania swoich typów na najładniejszego boksera, najpiękniejsze walki, najlepiej uczesanego mistrza wagi ciężkej i inne tego typu podobne dywagacje oraz rozmowy. to jest w głównej mierze forum bukmacherskie i tym się stricte zajmujemy, dlatego jeden temat odnoszący się do konwersacji pozabukmacherskiej w tym dziale wystarczy, tym bardziej, że istnieje coś takiego jak kącik ogólnosportowy gdzie można sobie o takich wszelakich fantazjach porozmawiać.

pozdr,
Baqu
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Jakich fantazjach?
Widziałes jak ten dział kuleje?
W HD sa o gorszych pierdolach dyskusje a to jest wkoncu forum sportowe wiec co to za argumenty. Sadze , ze poprze mnie w tym wielu uzytkownikow.
I twoja sarkastyczna wypowiedz dla mnie tylko pokazuje ograniczenie co niektórych.
Zakladanie takich tematow myslalem ze bedzie sluzyc nauce o dyscyplinie , wymiana doswiadczen czy opinii. Niektore osoby , co dopiero zaczely sie interesowac owa dyscyplina moglby sie wiele z tych tematow dowiedziec. Jesli to ty usunales temat a zreszta kto by tego nie zrobil, forum upada w moich oczach.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Tak samo było w dziale Primera Division, gdzie użytkownik założył temat z najpiekniejszymi zdjęciami z meczów. Temat został zamknięty
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ale chyba mnie popierasz?
Trzeba z tym skonczyc jak forum ma sie rozwijac jak glowna dyskusja poza dzialami ligowymi toczy sie w HP?
Rozumiem forum bukmacherskie ale jest wiele osob ekspertow w danych dziedzinach , a takze wielu , ktorzy lubia boks lub od niedawna sie nim interesuja. Jesli ten temat byl bezwartosciowy , to ja juz nie pytam o wartosci tematu &#39; jakiej sluchasz muzyki&#39; czy &#39; prawo jazdy&#39; naprawde elokwentne.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To nie jest forum sportowe, a bukmacherskie, to zdecydowana różnica.

HP to HP, dział generalnie do dyskusji o pierdołach, więc tam możesz zakładać takie tematy.
Idąc Twoim tokiem myślenia ten temat też powinien być w dziale o sportach walki. No i ten i ten w działach piłkarskich.
A dlaczego ich tam nie ma:?:
Odpowiedź jest banalnie prosta, wprowadzałyby burdel w działach. W działach mają być tematy o charakterze bukmacherskim, a nie sportowym. Proste.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Z boksem jest tak, że te większe gale odbywają się raz na kilka tygodni. Dlatego ciężko jest o dyskusję gdzie taka piłka jest co tydzień lub na moim przykładzie F1 co dwa tygodnie. Zresztą dział boks jest nisko na forum zamieszczony i ciężko na prawdę o jakąś sensowną dyskusję.
Myślę, że najlepiej przed jakąś walką zaraz w założonym temacie przedstawić wszystkie ciekawostki (filmiki, zdjęcia) i zacząć tym spamować w HP ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
To nie jest forum sportowe, a bukmacherskie, to zdecydowana różnica.

HP to HP, dział generalnie do dyskusji o pierdołach, więc tam możesz zakładać takie tematy.
Idąc Twoim tokiem myślenia ten temat też powinien być w dziale o sportach walki. No i ten i ten w działach piłkarskich.
A dlaczego ich tam nie ma:?:
Odpowiedź jest banalnie prosta, wprowadzałyby burdel w działach. W działach mają być tematy o charakterze bukmacherskim, a nie sportowym. Proste.

Ale jaki burdel?
W tym dziale nie ma żadnej dyskusji jest moze z 10 tematow polowa zamknieta wiec taki jeden do dyskusji by dzial zasmiecal? Świetnie.
A nie uważasz, że rozmowy ściśle sportowe rozwijają wlaśnie umiejetnosci bukmacherskie przeciez jedno wywodzi sie z drugiego.
Tak samo obstawiaajac mecze przeciez, najlepiej idzie tym co nie dosc , że sledza na bierzaco to znaja historie spotkan, sa miejsca gdzie danej ekipie nie idzie. Tak samo boks ...a zreszta niewazne zamknij ten temat juz wiele osob radzilo ze to nic nie da.
PZDR
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ale jaki burdel?
W tym dziale nie ma żadnej dyskusji jest moze z 10 tematow polowa zamknieta wiec taki jeden do dyskusji by dzial zasmiecal? Świetnie.
A nie uważasz, że rozmowy ściśle sportowe rozwijają wlaśnie umiejetnosci bukmacherskie przeciez jedno wywodzi sie z drugiego.
Tak samo obstawiaajac mecze przeciez, najlepiej idzie tym co nie dosc , że sledza na bierzaco to znaja historie spotkan, sa miejsca gdzie danej ekipie nie idzie. Tak samo boks ...a zreszta niewazne zamknij ten temat juz wiele osob radzilo ze to nic nie da.
PZDR

Tylko jakoś nikt poza Tobą nie widzi jaki związek z obstawianiem boksu mają najlepsze nokauty, przykro mi.
To tak samo jak najlepsze dunki nie mają żadnego wpływu na typowanie koszykówki.
Wydaje mi się to bardzo oczywiste i łatwe do zrozumienia jak przebieg procesu elucji w chromatografii cienkowarstwowej TLC w układzie faz odwróconych RP.
I jak widać nie tylko mi, skoro już kilku modów pisało, że to bez sensu, a administrator usunął tematy.


A ten temat faktycznie zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom