>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. Grand Prix Hiszpanii [12-14.05.2017]

Status
Zamknięty.
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Alonso ukończy 2.25 WH ✅✅✅uff dotyczył się xd

Fajny kurs na Hiszpana mamy w WH.Bardzo dobre kwalifikacje, Poki co w tym sezonie jeszcze żadnego z 4 wyścigów nie ukończył,ale dziś tak na przełamanie myślę ze dojedzie do końcaa dać szanse y zaufać Hiszpanowi,delikatnie 1/10 próbuje
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
heros123 1K

heros123

Użytkownik
niedziela - wyścig
Sebastian Vettel - Max Verstappen @ 1.20✅
Kevin Magnussen - Lance Stroll @ 1.60✅ W końcówce przebita opona u Kevina, ale udało się dojechać przed Strollem
AKO: 1.92✅✅✅ forbet

Chciałem wybrać coś ciekawego i muszę przyznać, że poza tym dublem, nie widzę nic fajniejszego na dzisiejszy wyścig. Panowie już podali ciekawe typy na dzisiaj, więc i ja coś dorzucę od siebie. Seb był wczoraj bardzo bliski zdobycia PP, ale ten błąd z zablokowanym kołem okazał się kluczowy, dzięki czemu to Lewis wystartuje dzisiaj z PP. Po tych poprawkach, które zespoły przywiozły do Hiszpanii możemy zauważyć, że Red Bull mocno się zbliżył do Ferrari i Mercedesów, bo już nie tracą w granicach sekundy, tylko już parę dziesiątych raptem. Mimo wszystko uważam, że dzisiaj walka o zwycięstwo rozegra się między Lewisem i Sebem, obaj walczą o tytuł mistrzowski i żaden na pewno nie odpuści. Bolid i pozycja startowa są na korzyść Seba i myślę, że jeśli na starcie nic się nie wydarzy, to Seb spokojnie dojedzie przed Maxem.
Magnussen wczoraj pojechał całkiem niezłą czasówkę i wykręcił 11 czas, niewiele zabrakło, a wszedłby do Q3. Porównując formę obu kierowców przez cały weekend, wyraźnie widać, że Kevin bije na głowę Lance&#39;a, który jak na realia F1, to jest po prostu mega słaby. Wszyscy doskonale wiemy, że gdyby tatuś nie wyłożył 80 baniek, to ten chłopak o F1 mógłby co najwyżej pomarzyć. Ja wiem, że ktoś może powiedzieć, że to debiutant, że jest młody, że dajmy mu jeszcze czas itd., ale przypomnijcie sobie pierwszy sezon Maxa albo Lewisa(Lewis może trochę złe porównanie, bo od początku miał bolid, którym mógł wygrywać). Od początku ich kariery w F1 było widać, że mają mega papiery na jazdę w F1, a Stroll jest tak słaby, że to szkoda gadać. Jest wielu wielu innych kierowców, którzy byliby dużo lepsi od niego, ale nie mają tyle kasy, aby sobie kupić fotel. Stroll ani w piątek, ani w sobotę nie wszedł do top 15 i nic nie wskazuję na to, aby dzisiaj miał to zrobić, a nawet jak mu się to uda, to nie dogoni Kevina, bo za duża różnica ich dzieli.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Czy oba bolidy Toro Rosso zostaną sklasyfikowane? Nie. @2.10 (bet365 / lvbet)
⛔
Kvyat ma wielkie problemy od początku weekendu, wszystkie treningi i kwalifikacje, w każdej sesji problemy z bolidem. Sam wypowiada się, że samochód nie da się prowadzić, mają wprowadzić liczne usprawnienia przed dzisiejszym startem, ale to wszystko nie będzie przetestowane w warunkach wyścigowych. I on i Sainz startują z takich pozycji, że będą chcieli przebijać się do przodu, a że środek stawki jest bardzo wyrównany, to walki nie powinno zabraknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom