>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka 1. Bundesligi (21-22.09.2010r.)

Status
Zamknięty.
K 246

krysti24

Użytkownik
Co do dzisiejszego BVB z Kaiserslautern , to mecz z pozoru wydaję się być łatwym , ale tylko pozornie ..
Takie mecze z teoretycznie słabszymi rywalami decydują o końcowym sukcesie w lidze , tak więc dla piłkarzy Borussi będzie to prawdziwy sprawdzian , zobaczymy jak potrafią się zmobilizować do takich meczy.
Jak pisali już moi poprzednicy , piłkarze K&#39;Lautern ustawią się defensywnie i będą liczyli na kontry , a zawodników ku takiej grze mają , więc podsumowując mecz nie będzie taki łatwy jak pokazują nam to wystawione kursy przez buki , ale mimo tego licze na 3 pkt po zaciętym spotkaniu !
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Wiesz w piłce nie wszystko jest takie oczywiste.. Mówisz o grze i wynikach BVB. A co powiesz o przykładzie Monchengladbach. W mocnym Leverkusen wygrali 6-3. Widziałeś, żeby ktoś na stadionie aptekarzy trafił do siatki 6 razy?? A potem nagle baty 0-4 z Frankfurtem i 0-7 z Stuttgartem..
Wspominając Barcelonę przesłanie było takie: BVB nie ma w składzie wariatów typu Messi i nie stać ich na seryjne zwycięstwa mecz w mecz.
FCK coś tam grają, mają w miarę ciekawy zespół. Myślę, że stać ich na wynik bliski remisu. Ewentualna porażka 1 bramką sprawia, że zdarzenie wchodzi. Kurs 1.6 przy takim zdarzeniu dla mnie wygląda nieźle.
Co do własnego boiska pewnie masz rację, choć nie musi to być atut. BVB się odkryje a Kaiserslautern podobnie jak inne średniaki lubi grać z kontry.
Może być różnie....
Tak racja ale ja patrze z perspektywy paru spotkań a nie jednego tak jak mówisz o Gladbach :razz: Dobrą formę pokazali jak dla mnie w ostatnich 3 meczach i to mnie bardzo przekonuje co do dzisiejszego typu właśnie na BVB. Z Schalke nic nie będe kombinował-nie wiadomo czego po nich się spodziewać , jeśli chodzi o Gladbach to samo- raz wygrywają wysoko z nie byle kima a raz baty 7:0. Jak to ktoś kiedyś pisał &quot; najprostsze rozwiązania są najlepsze&quot; więc nie ma co kombinować. Transmisja meczu BVB na Eurosporcie 2 więc będzie miejmy nadzieję miły wieczór i wpadnie coś w kieszeń . Powodzenia :razz:
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dobrze , że jest gorąco w temacie ????
Jakoś nie widziało mi się żeby odpuścić ten mecz , żal było nie zagrać a kurs 1,5 był spoko bynajmniej dla mnie.Dziś się udało zobaczymy co będzie dalej :grin:.Piłkarze BVB zagrali na bardzo wysokim poziomie choć na początku Kaiserslautern trochę stawiało opór ale potem już poszło gładko. Cieszy również już drugi gol Lewandowskiego i to , że Polacy mogą grać w jednej z najlepszych lig. Schalke jak i Leverkusen przechylili zwycięstwo na swoją korzyść dopiero w końcówce meczu tak samo jak i wczoraj Bayern ale w końcu mecz trwa 90 minut i tyle trzeba grać ;).Zaskoczeniem może być porażka Gladbach z Pauli 1:2.Mimo , że to był NO BET jak dla mnie to po cichu liczyłem , że sobie poradzą z beniaminkiem ale cóż nie dali rady. VFB też łatwego meczu nie miało ale grając w przewadze zdołali zremisować 1:1 no i przegrać 2:1 , chłopaki mają talent ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom