>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Bundesligi (22.09 - 24.09.2023)

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Stuttgart - Dartmstadt
Bukmacher: Fuksiarz
Typ: gol Darmstadt
Kurs: 1.60


Stuttgart w tym sezonie zachwyca, co idealnie obrazuje wysokie miejsce w tabeli ( 4 ) i bilans 3 zwycięstw, 0 remisów i 1 porażki. Co prawda jest to dopiero początek sezonu i tutaj forma może się zmienić na przestrzeni zaledwie 2-3 kolejek, jednak trudno przejść obojętnie obok wysokich wygranych Stuttgartu m. in. z Freiburgiem ( 5 - 0 ) czy z Bochum ( 5 - 0 ). W przypadku Dartmstadt, czyli beniaminka bardziej można mówić o pojedynczych przebłyskach, ale warto odnotować cenny punkt po remisie 3 - 3 z Borussią M' Gladbach czy skromnej porażki z Eintrachtem z zaznaczeniem, że mieli sporo swoich szans, poza tym wysokie porażki z Bayerem czy Unionem ale okraszone golem honorowym. Na takiego przynajmniej jednego gola gości liczę także w rywalizacji z Stuttgartem. Przedmeczowe kursy nie pozostawiają wątpliwości i Stuttgart jest wskazywany jako murowany faworyt do zdobycia kompletu punktów. Piłka nożna byłaby jednak zbyt łatwa i oczywista, gdyby zawsze takie pewniaczki z kursami 1.40 robiły swoje i gładko wygrywały mecze. Prawda jest taka, że gospodarze najpewniej nie utrzymają wysokiej formy przez dłuższy czas i prędzej czy później pojawi się gorszy okres - niewykluczone że już jutro. Gol gości nie wydaje się głupią opcją, bo mimo przeciętnej kadry potrafią kreować sytuacje i w praktycznie w każdym z dotychczasowych meczów byli bardzo bliscy lub po prostu strzelili gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1814
lukas88 325,9K

lukas88

Forum VIP
Bayer Leverkusen- Heidenheim
Sukcesywnie pobieram spotkanie "Aptekarzy", którzy ostatnio dają zarobić, oby tak dalej. Spotkanie dopiero w niedzielę ale jest kilka kursów, które pewnie polecą do czasu spotkania, ale po kolei. Leverkusen gra bardzo przyjemną dla oka piłkę, świetnie rozgrywają akcje w środku pola i prostymi metodami stwarzają sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich (13 sytuacji na Alianaz Arena z Bayernem czy dzisiaj w LE 22 sytuacje z Hacken), drużyna gości bez kompleksów wkroczyła do Bundesligi i po pierwszym meczu na przetarcie zanotowała trzy niezłe występy: porażka z Wieśniakami ale 2 strzelone gole, remis z BVB 2-2 i ostatnio pierwsza wygrana z Werderem 4-2. Także pokazali że bramki strzelać potrafią, zatem pobieram bardzo wysoki jak na Bundesligę kurs:
obie drużyny strzelą gola @ 1,80
za drobne próbujemy zagrać również:
obie drużyny strzelą gola w obu połowach @ 12,50
idąc tym tropem warto zagrać też over 1,5 HT @ 1,95
Heidenheim gol do 72 minuty @ 2,05

Niewątpliwie faworytem spotkania są gospodarze, ale kurs marny, dlatego w obliczu bardzo dobrej formy strzeleckiej "Bonifacego" ciekawie wygląda zakład:
Leverkusen wygra, a Boniface strzeli gola @ 1,92
Analizując grę zespołu gości natrafiłem na statystyki rzutów rożnych nabijanych przez Heidenheim:
7 z Wolfsburgiem
10 z Hoffenheim
6 z BVB
10 z Werderem
a także ile pozwala nabijać Leverkusen:
Lipsk 5
M`Gladbach 5
Darmstadt 2
Bayern 7
czy dzisiaj Hacken 4
kursy na rzuty rożne wyglądają obiecująco:
Heidenheim over 2,5 RR@ 1,57
Heidenheim over 3,5 RR@2,44
over 9,5 RR @ 1,95

I jeszcze dwa combo:

B Leverkusen wygra, Powyżej 3.5 goli i Powyżej 9.5 rzuty rożne @ 4,00
za drobne:

Victor Okoh Boniface pierwszy strzeli gola , Powyżej 3.5 goli i Powyżej 9.5 rzuty rożne @11,00
Post automatycznie złączony:

Stuttgart- Darmstadt
Zespół gospodarzy imponuje formą strzelecką od początku sezonu, 4 mecze, 3 okazałe zwycięstwa aż 14 strzelonych bramek przy dwa wysokie zwycięstwa przy 6 straconych (w tym 5 z Lipskiem).
Goście 4 mecze i tylko 1 punkcik ale udało się strzelić 5 bramek. Jutro uważam że faworytem są gospodarze, ale goście widać że rozkręcają się z meczu na mecz i spokojnie stać ich na "ugryzienie" rywala, stąd przy niezłych kursach na bramki proponuję:
BTS @ 1,75
BTS + over 2,5 @ 2,12
Stuttgart + BTS@ 2,76
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1886
lukas88 325,9K

lukas88

Forum VIP
BAYERN- BOCHUM
Pojedynek mistrza Niemiec z murowanym kandydatem do spadku. Bochum gra marny futbol, Bayern z kolei w gazie, podrażniony sobotnią stratą punktów z Leverkusen zapewne będzie chciał przekonująco pokonać dużo niżej notowanego rywala. Nie mam tutaj watpliwości że gospodarze nacisną od pierwszej minuty chcąc szybko rozstrzygnąć losy meczu, zatem moje propozycje są następujące:
Bayern(-1) HT @ 1,73
Bayern(-1,5) HT @ 2,44
Bayern (-2,5) @ 1,83

Bayern(-3) @ 2,27
Post automatycznie złączony:

BVB- WOLFSBURG
Tutaj pobieram zwycięstwo gospodarzy z uwagi na przyzwoity kurs proponowany przez buka. Wolfsburg jakoś mnie nie przekonuje, mimo trzech wygranych w 4 meczach, grali w końcu z beniaminkiem Heidenheim, Koeln, Wieśniakami i Unionem gdzie byli zespołem gorszym, ale mieli więcej szczęścia. BVB jak narazie nie zachwyca, remis z Bochum czy Heidenheim chwały nie przynoszą bo to w końcu dwóch kandydatów do spadku, jednak mam wrażenie że z meczu na mecz się rozkręcają. Wilki latem straciły dwóch ważnych zawodników Nmecha i Van den vena. BVB dziurę po Bellinhgamie zasypała Sabitzerem i wspomnianym Nmechą oraz ściągnęli Fulkruga z Werderu do formacji ataku.
W ostatnich latach BVB gładko sobie radziło z Wilkami i myślę że jutro będzie podobnie.
BVB @ 1,73
BVB HT @ 2,13
BVB (-1,5) @ 2,56
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: VfB Stuttgart vs SV Darmstadt
Typ: Serhou Guirassy strzeli przynajmniej 2 gole
Kurs: 4.20 ✅
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Pamiętamy poprzednie sezony i Stuttgart rzutem na taśmę utrzymywał się w 1. Bundeslidze. Kampania 2021/2022 to gol Wataru Eundo w końcowych minutach ostatniej kolejki w meczu z FC Köln a rozgrywki 2022/2023 to wygrane baraże z Hamburger SV. VfB przez pandemię miał spore problemy finansowe i wydaje się, że ten najcięższy czas jest już za tym klubem. Udało się sprzedać wielu zawodników, niestety kluczowych, ale budżet musiał być dopięty przed kolejnymi wyzwaniami. Opłacało się stawiać na młodzież, która za chwilę przyniesie kolejne zyski. Enzo Millot, Silas czy niesamowity Serhou Guirassy Ci piłkarze za chwilę mogą opuścić Stuttgart w poszukiwaniu kolejnych wyzwań. W tym wszystkim jest były trener Hoffenheim Sebastian Hoeneß i menadżer ten świetnie odnalazł się w nowym środowisku. Najpierw utrzymał VfB w niemieckiej ekstraklasie, a teraz ważne jest ustabilizowanie pozycji tego projektu. Być może będziemy gospodarzy oglądać nieco wyżej w tabeli, niż to było w poprzednich latach. Czy piątkowi faworyci staną na wysokości zadania?

Darmstadt samo sobie jest winne remisu w poprzedniej kolejce z Borussią Mönchenglabach. Popularne Lilie świetnie weszły w mecz, strzelając 3 gole.
Źrebaki zaprezentowały się beznadziejnie w pierwszych 45 minutach i trudno było usprawiedliwić działania tego klubu. Po przerwie wszystko się zmieniło. Nieco kontrowersyjny karny i czerwona kartka dla Mateja Maglicy dała tlen przeciwnikowi. Ostatecznie remis można było wziąć w ciemno, niemniej jednak każdy punkt jest dla beniaminka na wagę złota. Trudno będzie dzisiaj cieszyć się z przynajmniej jednego oczka, ale niedawna postawa podopiecznych Torsten Lieberknechta może dać fanom nadzieję na kolejne tygodnie. Darmstadt tworzy sobie pojedyncze sytuacje i ma swoje problemy w defensywie. Do tej pory przyjezdni stracili już 13 bramek na 4 rozegrane spotkania. Czy w ten piątek uda się poprawić w tym elemencie gry?

Faworyt jest jeden i warto iść w stronę VfB. Zdecydowałem się jednak na typ, który mówi o tym, że Serhou Guirassy strzeli Doppelpacka. Napastnik Stuttgartu znajduje się w życiowej formie. Do tej pory zaliczył 8 trafień na 4 rozegrane spotkania, co robi wrażenie. Gwinejczyk do tej pory w każdym meczu zapisał się na listę strzelców, a w poprzedni weekend miał hat-tricka. Nasz typ był pokryty w 3/4 spotkaniach z udziałem tego snajpera. W przeszłości mocno na niego stawiałem, mam nadzieję, że dzisiaj nas również nie zawiedzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2505
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Union - Hoffenheim
Typ: Union
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 46.5%
Szansa wg. analizy: 57%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.1376140351

Szczęście Hoffenheim w pierwszych kolejkach sezonu powinno rozłożyć się na cały rok. Na ten moment ich gra, a ich wyniki to zupełna rozbieżność i same statystyki mogą dać mylny obraz. Union buduje kolejny sezon na europejskie puchary i widać jak zespół rozwija się na przestrzeni lat. Drużyna z Berlina będzie u siebie zdecydowanym faworytem i powinna pokazać wyższość w starciu z Hoffenheim. Przy kursie powyżej 2 stawianie na Union ma jak największy sens.

Dortmund - Wolfsburg
Typ: X (Remis)
Kurs: 4.5
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 22.2%
Szansa wg. analizy: 27%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.2645084996

Borussia wygląda na połączenie sukcesu i porażki w jednym. Po fantastycznym sezonie wydawało się, że podrażniony zespół z Dortmundu zacznie rozgrywki śpiewająca, szczególnie przy tak dobrym kalendarzu. Ich dyspozycja jest jak na razie bardzo męcząca w odbiorze, nie mają wielkich problemów z tworzeniem sobie sytuacji bramkowych, ale liczba błędów jakie popełniają sprawia, że każdy ich mecz jest nerwowy i o wynik trzeba walczyć do końca. Dobrze dysponowany zespół z Wolfsburga. Wind i Svanberg wyglądają wyjątkowo dobrze i mogą namieszać w niepewnych szykach defensywy Borussi.

Monchengladbach - RB Lipsk
Typ: X (Remis)
Kurs: 4.8
Bukmacher: STS
Szansa wg. Bukmachera: 20.8%
Szansa wg. analizy: 24.1%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.07289995849

Nie planowałem grać przeciwko RB, które jest świetnie dysponowane, a Gladbach wprost przeciwnie, wyciągnięcie remisu z Darmstadt i tak pokazało Borussię jako bezradną, bo bez pomocy sędziego prawdopodobnie przegraliby sromotnie z beniaminkiem. Głównym powodem jest kurs, według mnie Borussia u siebie postawi się bardziej i kurs 4.8 na remis jest jak najbardziej do przyjęcia i warty ryzyka. Nie obędzie się to jednak przy lepszej dyspozycji gospodarzy i wyjściu z obecnego dołka.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Union Berlin vs TSG Hoffenheim
Typ: Maximilian Beier strzeli gola
Kurs: 4.10✅
Bukmacher: BETFAN
Post w dziale:
Analiza:


Meldujemy się w stolicy i tutaj miejscowy Union podejmie Hoffenheim. Gospodarze mieli sporo szczęścia, ale też pecha w Madrycie. Przez dłuższy czas utrzymywał się wynik remisowy i byłby to spory sukces, aby urwać punkty Realowi. Niestety ostatnia akcja zdecydowała i na inaugurację w Lidze Mistrzów stołeczni przegrali swoje spotkanie. Nie ma co się jednak załamywać, ponieważ jak na swoje możliwości Union zaprezentował się nieźle i należy szukać wygranych w kolejnych meczach. Czas skupić się też na Bundeslidze, bo tutaj po niedawnych niepowodzeniach nie jest kolorowo. Przeciwnikiem będzie Hoffenheim, a więc jedna z rewelacji tego młodego sezonu. O TSG mówi się mało, a szkoda, bo jest to zespół, który znów przyjemnie się ogląda. 3 wygrane z rzędu dają nadzieję na udaną kampanię w wykonaniu przyjezdnych. Przede wszystkim świetnie spisuje się ofensywa i ona regularnie przynosi po minimum 3 trafienia. Czy dzisiaj również ujrzymy gole ze strony gości?

Powiem szczerze, że miałem dylemat czy nie zagrać trafienie i tym samym przełamanie Wouta Weghorsta po kursie około @3.50 (można się zastanowić, bo w barwach Wilków Union był ulubionym jego rywalem), ale ostatecznie zdecydowałem się na młodego Baiera. Jest to wychowanek Hoffenheim, który wrócił z wypożyczenia z Hannoveru i odkąd strzelił bramkę i wywalczył rzut karny wchodząc z ławki w spotkaniu przeciwko Heidenheim, to Pellegrino Matarazzo wystawia go od pierwszego składu. Jest to napastnik kompletny, który oddaje wiele strzałów z lewej, prawej nogi oraz z głowy. Popisał się świetnym trafieniem przeciwko FC Köln w poprzednim meczu i dzisiaj również wybiegnie od pierwszych minut. Chłopak ten podejmuje odważne decyzje na boisku i jestem zdania, że Hoffenheim nie jest bez szans w Berlinie. Union zmienił nieco nastawienie swojej gry z defensywnej na ofensywą, dlatego też w spotkaniach z ich udziałem pada więcej goli. Nasz bohater notuje serię 3 meczów z minimum 1 golem, mam nadzieję, że w stolicy przedłuży swoją passę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1519
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Bayern -2,5 goli (ha) + Bayern over 7,5 RR + Bochum więcej fauli 4,81
Bayern to Bayern tamto. Bayern jest na tapecie wszystkich kibiców, nie tylko tych w Niemczech oraz oczywiście na uwadze typerów. Przed nimi można powiedzieć w teorii dość łatwe i formalnościowe spotkanie z Bochum. Szykuje się wysoki wynik? Nigdy tak naprawdę nie wiadomo? Ale według praw logiki i wiedzy sportowej Bayern powinien pokazać dziś klasę i szkołę. Co do rzutów rożnych. Póki co bodajże over 8,5 RR na mecz u siebie, więc może pokryją. Ze słabszym przeciwnikiem powinno być na pewno łatwiej. Poszedłem jeszcze w zdarzenie, kto popełni więcej fauli. No zdecydowanie wydaje się, że to goście popełnią tych fauli więcej, by próbować oczyszczać pole, a także w geście ewentualnej bezradności i oby nie frustracji. No nic. Typ nie taki prosty, bo złożony, no i czekamy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2122
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Borussia Dortmund - WfL Wolfsburg

Borussia Dortmund mimo, że w Bundeslidze nie przegrała jeszcze spotkania to zdecydowanie lepiej mogli rozpocząć ten sezon. Przytrafił im się remis u siebie z Heidenheim 2:2 gdzie prowadzili już 2:0, zremisowali 1:1 z Bochum a więc widać, że spokojnie mogli by mieć tutaj po 4 meczach komplet punktów. W lidze mistrzów nie mieli za wiele do powiedzenia w starciu w Paryżu, gdzie przegrali 0:2.
Jeśli chodzi o Wolfsburg to wygrali Oni 3 z 4 meczów, 2:1 z Union Berlin, 2:1 z Koln i 2:0 z Heidenheim. Przegrali jedynie z Hoffenheim 1:3.
Wolfsburg w każdym meczu strzelał co najmniej gola, tracili w 3 z nich. Dortmund również w każdym meczu strzelał gola i również tylko w 1 nie stracił gola.
Gospodarze tego meczu są faworytem grając u siebie to nie jest żadną tajemnicą ale liczę, że goście zagrają otwarte spotkanie i zobaczymy w tym meczu kilka goli.

Dortmund + obie strzelą 2,76 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen vs Heidenheim
Typ: Victor Boniface strzeli przynajmniej 2 gole
Kurs: 4.75✅
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Bayer bez większych problemów pokonał Hacken w ramach spotkania Ligi Europy. Nie tylko ofensywa spisała się świetnie, zdobywając 4 gole, ale też defensywa, która zachowała czyste konto. Widoczna była różnica klas i ekipa z Leverkusen to jeden z głównych faworytów, aby sięgnąć po LE. Teraz czas jest na ligowe obowiązki i tutaj gospodarzy czeka starcie z beniaminkiem. Xabi Alosno ma do dyspozycji szeroką kadrę i to pozwoli z pewnością rywalizować na kilku frontach o najwyższe cele. Warto wspomnieć, że do treningów wraca powoli Patrik Schick, co będzie kolejnym wzmocnieniem. O Bayerze pisałem w samych superlatywach już wielokrotnie w poprzednich tekstach i nic się tutaj nie zmienia. Czy maszyna z Leverkusen dalej będzie dobrze naoliwiona?

Heidenheim zaskakuje pozytywnie. Debiutant w 1. Bundeslidze szybko odnalazł się w nowych realiach i remis z Borussią na Signal Iduna Park oraz pokonanie u siebie Werderu Brema należy do sporych sukcesów. Te wyniki pozwoliły nieco odskoczyć od strefy spadkowej, ale nie wolno się zatrzymywać. Dzisiaj przed outsiderem bardzo trudne zadanie, niemniej jednak podobnie było przecież z BVB i urwanie punktów faworytowi stało się faktem. Bardzo szanuję pracę wykonywaną przez Franka Schmidta, ale nie tylko ja również kibice doceniają tego trenera. Jest to przecież menadżer, który w małej mieścinie nad rzeką Brenz pracuje od 2007 roku i tydzień temu pękło mu już 16 lat. Pomimo trudniejszych momentów zaufanie do tego szkoleniowca jest ogromne i to procentuje. Czy Heidenheim ma szansę w przyszłości stać się takim Unionem Berlin? Takiego potencjału jak w stolicy Niemiec nie ma, ale kto wie, różne rzeczy w futbolu widzieliśmy.

W czwartek ponownie stawiałem na gola Victora Boniface i się nie zawiodłem, trzeba wykorzystać świetną dyspozycję Nigeryjczyka i na singla pobieram jego dwa trafienia. Nowy napastnik Bayeru świetnie odnajduje się w Bundeslidze i tworzy sobie wiele szans w każdym meczu. Gdyby jego celownik w spotkaniu z Bayernem Monachium był lepiej ustawiony, to moglibyśmy mówić o wygranej dzisiejszych gospodarzy nad dominatorem niemieckich boisk. 2 września celowałem w dwa trafienia Victora w meczu z Darmstadt i kurs 7.00 został trafiony. Dzisiaj jego Bayer zmierzy się z innym beniaminkiem i myślę, że gospodarze są w stanie strzelić 2-3 bramki. Heidenheim regularnie tyle goli traci, ale też coś strzela, więc możemy spodziewać się interesującego starcia. Victor oddaje wiele strzałów i robi różnicę na boisku. Poza tym gra jego kolegów jest ustawiona przez Xabiego Alosno, aby jak najwięcej piłek trafiało właśnie do Nigeryjczyka. Doppelpack z jednym beniaminkiem się powiódł, czas na kolejny, bo Patrik Schick za chwilę wraca i Boniface może otrzymywać już mniej minut.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1735
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Bayer Leverkusen vs Heidenheim: powyżej 3.5 kartek @1.42🟥
Eintracht Frankfurt vs Freiburg: powyżej 3.5 kartek @1.60
AKO @2.27 Superbet🟥

Bayer Leverkusen vs Heidenheim: Victor Boniface strzeli gola + BTTS @2.82 BETFAN ✅


Do AKO proponuje oczywiście karteczki. Pobieram linie 3.5. Bayer do tej pory otrzymywał 1, 3, 3, 3 kartki a Heidenheim 1, 1, 0, 3. Sędzia Christian Dingert sięgał do kieszonki w tym sezonie 3, 5, 8, 9, 5 razy. Spodziewam się sporej walki ze strony beniaminka i tym samym pokrycie tego niskiego progu. Liczę również na beniaminka, który preferuje ofensywny styl gry. Tylko w starciu z Wolfsburgiem outsider nie cieszył się z gola. Myślę, że w Leverkusen ta sztuka powiedzie się przyjezdnym.

Zamieniamy Leverkusen na Frankfurt i w stolicy banków czeka nas rywalizacja Eintrachtu z Freiburgiem. Udało się pokonać Aberdeen w pierwszym spotkaniu w ramach Ligi Konferencji. Triumf przyszedł do Orłów nie bez problemu, ale liczy się to, co jest w tabeli. Niestety gra SGE od dłuższego czasu nie przekonuje, ale nowy trener Dino Toppmöller dostał czas, aby poukładać ten projekt na nowo. Widzimy wiele młodych twarzy w zespole z Frankfurtu i zawodnicy przejmują powoli stery od tych doświadczonych. Niestety kontuzji doznał kapitan Sebastian Rode i pomocnik ten będzie pauzował przez około miesiąc. Jest to szansa dla innych piłkarzy. Czy gospodarze wykorzystają atut własnego stadionu?

Freiburg także rywalizował w europejskich pucharach w środku tygodnia i przyjezdni mierzyli się z Olympiakosem w Pireusie. Pomimo wymagającego przeciwnika udało się sięgnąć po zwycięstwo i tym samym dopisać sobie 3 punkty do tabeli Ligi Europy. W niemieckiej ekstraklasie nie idzie już tak kolorowo i dwie porażki z rzędu to potwierdzają. Szkoda przede wszystkim przegranej z Borussią Dortmund, bo była szansa, aby wrócić na zwycięskie tory. Samo starcie było mocno wyrównane. Wydaje się, że dzisiaj jest dobra okazja do przełamania, ponieważ Eintracht nie przekonuje swoją grą. Czy stać Freiburg na wygraną?

Kolejne spotkanie i znów zaproponuje karteczki. Odkąd pamiętam to starcia Eintrachtu z Freiburgiem należy do ostrych i pamiętam jeszcze kilka lat temu, jak David Abraham, a więc były obrońca i kapitan SGE popchnął trenera Christiana Streicha przy linii bocznej. Dzisiaj z pewnością będzie wiele nerwów na boisku i mam nadzieję, że atmosfera przełoży się na kartki. Eintracht do tej pory oglądał 1, 1, 7, 2 upomnienia, a Freiburg 2, 5, 1, 0. Bezpośrednie rywalizacje to już 6, 6, 3, 4 kartoniki. Sędzią tego meczu będzie mój ulubieniec z Niemiec, a więc Felix Zwayer i jego liczby z tej kampanii to 4, 4, 5, 3, 5. Stabilnie i liczę, że utrzyma swoją średnią.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom