>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Eredivisie/6. Jupiler Pro League (9.9 - 11.9)

Status
Zamknięty.
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Belgia

Holandia

Jeżeli chodzi o Eredivisie to będzie to moim zdaniem trochę spokojniejsza kolejka. Na pierwszy rzut oka nie widać jakiś wielkich perełek. Raczej na pewno zagram na jakiś over bramkowy lub obie strzelą w Heerenveen, zwycięstwo Ajaksu w Almelo, ponieważ ciekawy kurs jak na spotkanie Ajaksu, oraz dobrze się zastanowię nad jakimś X2 na NEC Nijmegen. Ale to tak na pierwszy rzut oka, na dniach się okażę co i jak.
Zapraszam do dyskusji oraz podawania swoich typów ????
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
AZ - Vitesse ✅
Faworytem w tym spotkaniu jest zdecydowanie AZ i tak też będę stawiał. Często piszę pozytywnie o Vitesse, lecz poza bardzo silną linią ofensywy drużyna z Arnhem ma jeszcze problemy, przede wszystkim w defensywie. Przegrać 1-4 z Ajaksem nie jest wstydem, lecz 6-6 z Volendamem, kiedy prowadzi się 6-2? To wyglądało gorzej niż beznadziejnie. Najpierw ładne bramki dobry futbol, a ostatnie 30 min to inna twarz.
AZ gra obecnie bardzo dobry futbol i jest największym kandydatem do zdobycia 4 miejsca w Eredivisie, bo raczej nie ma co liczyć na to, że TOP-3 będzie inaczej wyglądał niż Ajax,PSV i Twente. Drużyna z Alkmaar jest szczególnie u siebie bardzo niebezpieczna, więc nie liczę tutaj na żadną niespodziankę. Vitesse może strzeli jakąś bramkę, dlatego over bramkowy też będzie ciekawą opcją. W poprzednim sezonie było 3-1 dla AZ. Myślę, że jest to wynik który może być powtórzony. W obydwu drużynach w tym sezonie 3/4 spotkań kończyły się overami.
- AZ Alkmaar - Vitesse Arnhem 1 @ 1.48 ✅
- AZ Alkmaar - Vitesse Arnhem over 2,5 @ 1.55
✅
Heracles - Ajax ✅
2-2 na wyjeździe z Venlo ciągle chodzi mi po głowie. Ajax miał w pierwszej połowie dobre okazje na strzelenie bramek. Dużo w obronie zawalił młody Blind, który w ostatnim spotkaniu zajął miejsce na ławie i obrona Ajaksu wyglądała dużo lepiej. Heracles nie jest zbyt wygodnym rywalem u siebie, lecz dla Ajaksu nie jest to też aż taki problem, ponieważ ostatnie statystyki wyglądają tak:
30/10-10 Eredivisie Almelo vs. Ajax 1 : 4 30/08-09 Eredivisie Almelo vs. Ajax 0 : 3
29/10-08 Eredivisie Almelo vs. Ajax 1 : 3

Heracles w tym sezonie jest u siebie ciut słabszy niż rok temu. Owszem jest niebezpieczny w ataku Plet, jest ciągle świetnie sobie radzący Everton, lecz na Ajax to trochę za mało. Drużyna z Amsterdamu nikogo nie straciła pod koniec letniego okna transferowego a zyskała najlepszego strzela ADO z poprzedniego sezonu - Bulykina. Ajax pokazał w meczu z Vitesse, że potrafi grać bardzo ładny futbol i ponownie dużo będzie zależało od pierwszej bramki. Jeżeli padnie ona szybko, to worek z bramkami pęknie i posypią się one. Będzie zwycięstwo, a kurs mnie jeszcze bardziej zachęca do gry na podopiecznych Franka de Boera.
- Heracles - AFC Ajax 2 @ 1.50 ✅
sc Heerenveen - FC Groningen
Pierwsze co rzuca mi się w oczy w tym spotkaniu to obie strzelą, lecz kurs 1,35 nie rozpieszcza tak więc trzeba szukać dalej. 1.40 na over 2,5 też nie robi wielkiego szału, tak więc spróbuję troszkę ryzykowniej - over 3,5. W poprzednim sezonie Groningen pokonał Heerenveen we Fryzji aż 4-1. W tym roku nie spodziewam się takiego wyniku, no chyba że w drugą stronę. Obie drużyny sporo strzelają u sporo tracą. Heerenveen przede wszystkim, ta drużyna ma wielkie kłopoty w obronie. Zresztą, zwróćmy tylko uwagę na ostatnie 5 spotkań Heerenveen:
28/08-11 Eredivisie Feyenoord vs. Heerenveen 2 : 2
20/08-11 Eredivisie Heerenveen vs. Fc Twente 1 : 5
14/08-11 Eredivisie Ajax vs. Heerenveen 5 : 1
06/08-11 Eredivisie Heerenveen vs. Nijmegen 2 : 2
31/07-11 Club Friendly Games Heerenveen vs. Olympiakos 5:4
Heerenveen tak w skrócie to: cholernie niebezpieczna ofensywa, ofensywa marzeń dla wielu klubów bym powiedział nawet: Nasrigh - Dost - Aissaidi oraz bardzo słaba defensywa i wiele błędów.
Groningen to drużyna, która dobrze zaczyna i wiele strzela a później wpada w problemy i traci bramki. Groningen straciło też swojego najlepszego strzelca - Matavza, co stawia Heerenveen w roli faworyta. Dlatego zagram tak:
- Heerenveen - Fc Groningen over 3,5 @ 2.00 ⛔
- Heerenveen - Fc Groningen DNB 1 @ 1.54
✅
Excelsior - FC Utrecht ✅
Perełka, która mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie bo najciekawszy kurs i z tym spotkaniem wiąże wiele nadziei oraz szans na dobry zarobek. Excelsior jest kandydatem nummero 1 do spadku i zapewne tak się stanie. W poprzednim sezonie drużyna z Rotterdamu dobrze sobie radziła m.in. dzięki świetnemu trenerowi (Alex Pastoor) oraz bardzo ciekawej selekcji. W tym sezonie jest inaczej. Klub opuścili tacy piłkarze jak; Fernandez, Clasie, Gudde, Koolwijk, Zeegelaar czy Bergkamp. W ostatnich godzinach do tej listy dołączył Bovenberg. Excelsior to obecnie drużyna bez ładu i składu i myślę, że Utrecht, który zaczął bardzo słabo lecz powoli powoli buduje formę, wykorzysta to.
Do składu utrechtu wrócił jakiś czas temu Mulenga, kilka dni temu dołączył również Rodney Sneijder, który już w debiucie pokazał jak ważnym piłkarzem będzie. Do drużyny dołączył również właśnie sprowadzony z Excelsioru Bovenberg. Utrecht ma jeszcze spore problemy kadrowe, lecz jest to bardzo waleczna drużyna i jestem pewien, że z czasem powróci na właściwe tory. Mam również nadzieję, że wykorzysta w niedzielę słabą formę Excelsioru i 3 punkty pojadą do Utrechtu. Jest to dla mnie takie 5/10 jeżeli chodzi o typowanie, lecz bardzo fajna stawka oraz przeczucie mówią mi by zaryzykować.
- Excelsior - FC Utrecht 2 @ 2.15 ✅

Na razie to by było tyle, w tygodniu pojawią się też pewnie strzelcy więc będę śledził kursy na m.in Sightorssona, Janko, Mulengę, Mertensa czy Altidore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
AZ - Vitesse
Odnośnie tego meczu, jestem podobnego zdania co Ajax, AZ dobry początek sezonu (nie licząc zasłużonej porażki z Twente). Na własnym obiekcie AFAS Stadion, są faworytami w przeważającej większości spotkań ligowych. Jak na razie świetnie prezentuje się nowy nabytek Jozy Altidore i na niego wszyscy liczą jutro w kontekście zdobywania bramek. Spokojny jestem, że AZ coś ustrzeli, ale także skory jestem postawić, że goście również pokuszą się o gola. Vitesse jest jeszcze mocniejsze. W ostatnim dniu okienka transferowego do Arnhem trafili Annan i Piiroja. Działacze z Arnhem zapowiadają walkę o europejskie puchary. Tak więc należy wymagać piłkarzy chociażby bramek w przegranych spotkaniach. Dla mnie najrozsądniej zagrać tutaj ten oto typ:
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.48
Buk: Tobet


Na ostatnich 7 spotkań pomiędzy tymi drużynami 5-krotnie notowano over 2.5 gola. To tak na marginesie.

Roda Kerkrade - Twente Enschede
Co tutaj dużo pisać. Roda w tym sezonie raczej będzie oscylować w rejonach dolnej części tabeli. Głównie przez straty kadrowe (Willem Janssen, Anouar Hadouir, Pa-Modou Kah, czy Nasz Przemek Tytoń) zespół nie potrafi się odnaleźć i sezon zaczął bardzo kiepsko. Przed tym meczem nie należy spodziewać się jakiejś diametralnej metamorfozy. Lider z Enschede idzie na razie jak burza, duet Janko-de Jong radzi sobie świetnie. Sprzedanego do Fulham Ruiza ma zastąpić Leroy Fer, pozyskany z Feyenoordu. Dla mnie Twente tutaj faworytem, bardzo dobrze w ofensywnie i bardzo pewnie w tyłach. Należy się im 5 kolejna wygrana w sezonie.
Typ: Twente Win
Kurs: 1.57
Buk:Tobet
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Heracles - Ajax ✅
W tym spotkaniu zagram jeszcze over bramkowy. Wybranie tego typu jest bardzo proste i logiczne, wydaję mi się. Ajax gra bardzo ofensywny i otwarty futbol jak Heracles. Drużyna z Amsterdamu w dotychczasowych 4 spotkaniach wszędzie traciła minimum jedną bramkę. Jest to spowodowane małymi eksperymentami w obronie kiedy nie mógł grać Vertonghen czy Boilessen. Obrona jest teraz kompletna, ale sztuczna trawa w Almelo nigdy nie jest łatwym terenem dla Ajaksu, jak i dla nikogo zresztą.
Zakładam, że Heracles strzeli pierwszy jakąś bramkę. Ajax strzeli w tym przypadku minimum 2 bramki. Jeżeli to Amsterdamczycy rozpoczną spotkanie od gola, to z biegiem spotkania posypią się kolejne gole.
Obie drużyny potrafią grać świetnie z kontry - będzie to ofensywny mecz. Heracles nie będzie się bronił, a będzie starał się o niespodziankę. Do tego przekonała mnie jeszcze wypowiedź trenera Bosza:
&quot;Spodziewam się bardzo interesującego spotkania z wieloma bramkami. Obie drużyny grają bardzo ryzykownie i ofensywnie. Nie zamierzamy się bronić, a spróbujemy przejąć inicjatywę. Damy z siebie wszystko, by było to świetne widowisko.&quot;
- Heracles - Ajax over 2,5 @ 1.53 ✅
 
brimbok 29

brimbok

Użytkownik
Cercle Brugge – Germinal Beerschot

Przeglądając ofertę na dziś na pierwszy rzut oka myślałem, że zagram na St. Liege z ligi belgijskiej. Lecz jak zacząłem „studiować” ich wyniki i poczynania jakie przyniósł rynek transferowy to w sumie nie dziwie się, że ich wyniki nie są rewelacyjne, choć nie mówię, że złe. St. Liege zajmuję aktualnie 8 pozycję z bilansem 2 2 1 (bramki 9:7). Od nowego sezonu muszą radzić sobie bez:
- Axel Witsel – do Benfica za 8.000.000 euro
- Mehdi Carcela – Gonzalez – do Anzhi Makhachkala za 5.700.000 euro
- Steven Defour – do FC Porto za 6.000.000 euro
- Eliaquim Mangala – do FC Porto za 6.500.000 euro

To tylko te najważniejsze wg mnie twarze. Chyba filar drużyny z tego co wiem. Dlatego mimo, że grają z ostatnią drużyną to jakoś nie mam przekonania grania na nich po słabym kursie (1,35 buk: sts). Lecz wcale nie twierdze również, że nie mają szans bo uważam, że z ostatnią drużyną mają spore szanse lecz kursu takiego nie gram. Wprawdzie wzmocnili się w zamian ale nie o tym chciałem pisać.

Dzisiaj spróbuję zagrać na Cercle Brugge po znacznie lepszym kursie. Zajmują aktualnie 2 pozycję w tabeli po 5-ciu kolejkach z bilansem 3 1 1 (bramki: 8-6). Dotychczasowe mecze Cercle Brugge:

30.07 KAA Gent – Cercle Brugge KSV - 0:1
06.08 Cercle Brugge KSV – RAEC Mons – 1:1
13.08 KV Kortrijk – Cercle Brugge KSV – 2:0
20.08 Cercle Brugge KSV – KRC Genk – 3:2
27.08 KVC Westerlo – Cercle Brugge KSV – 1:3

Cercle Brugge zmierzy się dziś z GB Antwerp. Zajmują oni aktualnie 10 pozycję z dorobkiem 6 pkt i bilansem 1 3 1 (bramki: 8:8). Dotychczasowe mecze GB Antwerp:

30.07 KRC Genk – GB Antwerp – 3:1
06.08 GB Antwerp – KAA Gent – 2:2
13.08 GB Antwerp – KVC Westerlo – 3:1
19.08 Lierse SK – GB Antwerp – 1:1
28.08 GB Antwerp – St. Liege - 1:1

Jeśli chodzi o mecze rozgrywane między tymi druzynami to wygląda to następująco:

02-03-2011 20:30 FA Cup 2010/2011 Germinal B. - Cercle Bruges 1-1
26-01-2011 20:30 FA Cup 2010/2011 Cercle Bruges - Germinal B. 2-0
27-11-2010 20:00 Jupiler League 2010/2011 Cercle Bruges - Germinal B. 1-1
08-08-2010 20:30 Jupiler League 2010/2011 Germinal B. - Cercle Bruges 0-0
17-01-2010 18:00 Jupiler League 2009/2010 Germinal B. - Cercle Bruges 1-4
19-09-2009 20:00 Jupiler League 2009/2010 Cercle Bruges - Germinal B. 1-2
14-02-2009 18:00 Jupiler League 2008/2009 Germinal B. - Cercle Bruges 1-1
20-09-2008 20:00 Jupiler League 2008/2009 Cercle Bruges - Germinal B. 1-0
02-03-2008 18:00 Jupiler League 2007/2008 Germinal B. - Cercle Bruges 3-0
22-09-2007 20:00 Jupiler League 2007/2008 Cercle Bruges - Germinal B. 1-1


Natomiast jeśli chodzi o kontuzję to w drużynie gospodarzy zabraknie Hansa Cornelisa.
Taką informację znalazłem na oficjalnej stronie klubu.
Podsumowując stawiam dziś na drużynę gospodarzy po dobrym kursie 1.9 (buk:sts).
Cercle Brugge win! 1.9 (sts). 2:1 ???? ✅ ✅ ✅
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gen_maciek 10

gen_maciek

Użytkownik
LIERSE - LOKEREN
Witam, dzisiaj mam do zaproponowania dwa spotkania. Oto pierwsze z nich. Lierse kontra Lokeren. Gospodarze dzisiejszego spotkania cały czas czekają na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Zaczyna robić się nie ciekawie dla nich. W ostatnim sezonie udało im się utrzymać. Jednak w tym jeśli nie nauczą się utrzymywać korzystnego rezultatu dla siebie do końca nadal będą tracić punkty. Stracili już w taki sposób 3 pkt. Z Germinalem gdzie wygrywali do ponad 80` min, jednak stracili bramkę i podczas przegranego meczu z Mechelen, gdzie także stracili gola w +80`min. Przez takie głupie straty. Gospodarze do tej pory ugrali zaledwie 3 remisy na 5 meczy. Grają także dosyć chaotycznie w ataku. Jednak powinno się to zmienić gdyż prawdopodobnie do gry ma powrócić weteran belgijskiej piłki Sonck. Teraz przyjrzyjmy się ich rywalą. Lokeren do tej pory zgromadził 4 pkt. Wygrana na wyjeździe z najsłabszym w gronie rywali w lidze St.Trudiren, a także zremisowali z Waregem na inauguracje sezonu. Cóż tu wiecej napisać. Nie są oni dobrymi wyjazdowiczami. O czym może świadczyć ich wyjazdowy bilans gramek 3-3 (wygrana 2:0 z St.Trudiren i jedna bramka strzelona Standardowi, reszta to przegrane mecze). Podsumujmy ogólnie. Ważny mecz dla obu ekip. Może być znaczący dla dalszych losów, może nie warto już mówić o tym że może decydować on o utrzymaniu lub nie, jednak obu zespołom potrzebne są punkty. Wierze w Lierse i bedą im mocno dzisiaj kibicował. Warto zwrócić jeszcze uwagę, że Lierse nie przegrało jeszcze w tym sezonie u siebie. Jednak wg najważniejsze jest, że Lierse nie przegrało meczu z Lokeren u siebie od 10 lat !
Typ: Lierse 0 (dnb) Kurs: 1.7 Buk: bet365 =
OH-LEUVEN - MONS Drugi tym na dziś. Rewelacja początku sezonu dzisiaj zagości na terenie zespołu OH-Leuven. Gospodarze dzisiejszego meczu sprawili nie lada niespodziankę na swoją inauguracje w tym sezonie, a mianowicie pokonali Anderlecht u siebie 2:1. Jak do tej pory jest to ich jednyna wygrana u siebie. Jednak zdołali jeszcze pokonać na wyjeździe Lokeren. Poniesli do tego 3 porażki w tym dwie wyjazdowe i silnymi drużynami oraz u siebie z Mechelen, który jest dobrym zespołem. Mons zaś jak już wspomniałem, rewelacyjnie rozpoczęło ten sezon. Do tej pory nie przegrali, dwa razy wygrali i trzy razy zremisowali. Oba zespoły jeszcze w tamtym sezonie grały w II. lidze belgijskiej. Do tej pory rozegrały ze sobą w odpowiedni ustawieniu (gość-gospodarz) 3 mecze. Raz wygrali gracze z OH raz padł remis a raz wygrało Mons (0:5). Mecz powinien być zacięty. Także liczę na gole.
Typ: over 2.5 Kurs: 1.8 Buk: bet365 ✅
Typ: x/Mons Kurs: 1.53 Buk: bet365 ⛔
 
duo 303

duo

Użytkownik
-


AZ Alkmaar - Vitesse Arnheim

Spotkanie 5 kolejki holenderskiej Eredivisie. Naprzeciw siebie stają Alkmaar, który regularnie walczy o najwyższe lokaty oraz Vitesse - zespół, który po wzmocnieniach zamierza zakończyć sezon wyżej niż tuż nad strefą spadkową. Vitesse pokazało już, że rzeczywiście trzeba się będzie z nimi liczyć jednakże... tylko na ich stadionie. Na wyjeździe do tej pory zaliczyli lanie od Ajaksu (4:1) oraz remis ze słabiutkim Den Haag (0:0). Stadion w Alkmaarze to prawdziwa twierdza. Ostatni raz w meczu o stawkę 1 punkt dała tam radę urwać Breda (było to na początku kwietnia). Od tej pory Alkmaar ma komplet zwycięstw u siebie 9/10 razy wygrywając z handicapem. W tym sezonie na AFAS Stadium poległo już choćby PSV przegrywając 3:1. Dziś gospodarze powinni pewnie sięgnąć po 3 punkty.

TYP: AZ Alkmaar -1.5 gola✅✅✅
KURS: @2.29
STAWKA:7/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ajax 2K

ajax

Forum VIP
VVV Venlo - PSV
Będzie to najprawdopodobniej spotkanie z polskim akcentem od początku meczu, ponieważ wiele źródeł podaje, że dziś w bramce PSV zadebiutuje Przemysław Tytoń. Nie ma jeszcze oficjalnych składów, ale myślę, że jest na to spora szansa. Co do samego spotkania to PSV jest oczywiście wielkim faworytem. Bardzo dobre transfery w letnim okienku zaczynają nareszcie funkcjonować jak kolektyw, a w ostatnich godzinach okienka dołączył jeszcze znakomicie się spisujący w ostatnich sezonach Matavz.
PSV z takimi piłkarzami w ofensywie jak; Martens, Lens, Matavz, Toivonen czy Strootman jest postrachem dla każdej ekipy w Eredivisie. W szczególności ten pierwszy co spotkania pokazuje swoją wyśmienitą formę i stara się o masę zagrożenia pod bramką rywala.
VVV Ma ciekawy atak, jest to drużyna naprawdę silna ofensywnie, lecz z kulawą obroną.
W tym spotkaniu spodziewam się kilku bramek i pewną wygraną PSV. W poprzednim sezonie PSV dwukrotnie odprawiało VVV 3-0 z kwitkiem, a myślę, że dzisiejsze PSV jest jeszcze mocniejsze. Dlatego zagram następujące typy:
- VVV - PSV (1-0) 2 @ 1.54 ⛔
- VVV - PSV over 3,5 @ 1.90 ✅
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Ajax
Jak widzisz dalszą grę Groningen po stracie najlepszego napastnika?
Dadzą radę,dalej będą podobnie grać ultra ofens od początku?
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Ja dziś bym się grubo zastanowił nad zagraniem na Venlo bądź remis w meczu z Psv...Sam to zagrałem, ale nie potrafie jakoś konkretnie uzasadnić tego typu. Myśle że może dadzą odpocząć podstawowym zawodnikom przed meczem z Legia, a Venlo takie słabe nie jest, o czym świadczy chociażby remis z Ajaxem. Dodatkowy atut to własne boisko. A kurs spory ????
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Venlo nie ma absolutnie żadnych argumentów by pokonać PSV,oczywiście jeśli Philips SV poważnie podejdzie do meczu,a podejrzewam,że podejdzie.
Przepaść pomiędzy Ajaxem,PSV, Twente i AZ pozostałe kluby mogą starać się niwelować tylko ambicją i wolą walki.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Myśle że może dadzą odpocząć podstawowym zawodnikom przed meczem z Legia
Mecz jest dopiero za 5 dni (licząc dzisiaj). PSV nie wyjeżdża z Holandii, ponieważ grają u siebie. Ja sobie nie wyobrażam by znowu odpadli w walce o mistrza kraju, a właśnie w takich małych meczach przegrywa się najczęściej walkę.
Ja dzisiaj zagrałem PSV, ale spokojnie bez handicapu. Służy mi w dublu z jednym meczem Bundesligi. Niemniej odradzam szukanie niespodzianki w tym meczu, lepiej poczekać na takową &#39;realniejszą&#39; :p
E1: A jednak, PSV też chciało zaistnieć i nie ustąpili Barcelonie wczorajszego popisu :roll:
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Ja jednak &quot;poszukałem&quot; niespodzianki i ładny ✅ dzięki temu ???? Niemniej kierowałem się przeczuciem i żadnych poważnych argumentów za VVV nie było więc czysto szczęśliwe trafienie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Venlo nie przegrało dość szczęśliwie.
Bramki dla nich w 49,52,53 minucie.Rzadko się zdarza,ale i tak gratulacje za super typ a przede wszystkim wyczucie.
Właśnie owe wyczucie jest nieraz ważniejsze niż argumenty.Ważne ,żeby kasa z tego była.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Weekend udany muszę przyznać. W typach 7/9 i nie trafiony jedynie over 3,5 co było bardzo blisko oraz pechowe PSV, które do przerwy powinno rozstrzygnąć wynik spotkania, bo 0-2 to była chyba najmniejsza kara dla VVV do przerwy.
Co do Groningen... spodziewałem się, że nie poradzą sobie w Heerenveen. Bez Matavza ta drużyna dużo straciła w ofensywie. Nie twierdzę, że stała się teraz średniakiem i regularnie będzie gubić punkty, ale bez Matavza to jednak mniejsza siła ataku.
Pozytywnie zaskoczył mnie Feyenoord. Nie doceniałem tej drużyny a jak widać radzi sobie dobrze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom