>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [21.11.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Beskitas - Porto
obie strzelą
@1.85
Uni✅✅

Beskitas bardzo dobrze sobie radzi i jedną nogą są w fazie pucharowej. W pierwszym meczu pewne zwycięstwo 3:1. Dla mnie ten pojedynek nie ma wyraźnego faworyta. W tym spotkaniu nikt nie odpuści. Beskitas będzie chciał zapewnić sobie awans, a Porto jest świadom że porażka może skomplikować im awans do fazy pucharowej. Porto dużo strzela, ale potrafią mieć problemy z zachowaniem czystego konta. Mecz jest w Turcji, to znaczy że wszystkie gardła sympatyków Beskitasu będą zdarte i poniosą swoją ukochaną drużynę do zdobycia gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Tottenham
Godzina: 20:45
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,5
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Najciekawsze spotkanie dzisiejszego dnia, Dortmund musi liczyć już tylko na cud... Nie tylko musi wygrać dzisiejsze spotkanie ale też liczyć, że APOEL nie przegra z Realem - mało realne ale nie takie cuda się zdarzały w świecie futbolu. Tottenham można powiedzieć, że ma wywalone już na ten mecz bo awans ma już zapewniony a i 1 miejsce praktycznie w kieszeni.
Do składu Dortmundu wraca Aubameyang ale w dalszym ciągu jest sporo kontuzji...
Dortmund jest w kryzysie i to widać ale jeśli chcą zatrzymać Bosza na ławce trenerskiej to muszą zwyciężyć to spotkanie i chociaż w małym stopniu pokazać, że nadal potrafią grać w piłkę.
Oczywiście obie drużyny są bardzo ofensywne dlatego stawiam, że obie drużyny strzelą bramki ale w ostateczności stawiam, że to gospodarze wygrają. Stawiam póki kurs jest bardzo dobry.
Powodzenia
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
@1,95 Totolotek
Borussia powyżej 5,5 roga.
Tak patrzę na grę Borussi i jedyne co mi wpada w oko to rożne. Borussia w każdym meczu LM miała więcej niż 6 rogów, a dziś wystarczy 6.
z Kogutami 8
z Realem 7
z Apoelem 11 i 9
Pozdro
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nie widzę sensu w kursach Dortmund-Tottenham. Dlaczego Tottenham, grający w sobotę dobry mecz z nie pamiętam kim, przegrany po farciarskich golach ze spalonych miałby nie wygrać z nieistniejącym praktycznie Dortmundem? Przecież oni nie umieli nawet ograć cypryjskich cieniasów a teraz jeszcze im gwiazdę zawiesili i zespołu nie ma.
Wziąłem Tottenham lub remis dla spokoju za 1.98 w sts. Tak samo Besiktas, bo remis im starczy ale wygrać mogą spróbować. A ślepe liczenie na Monaco &quot;bo to dobry klub jest&quot; jest głupie. Nieprzypadkowo są gdzie są. Są słabi a że Lipsk też, to tylko brać mało goli. Ja mam -3,5 za 1,55.
Kursy takie, bo Totki mają już zapewniony awans i wątpie, żeby Pochettino wystawiał w tym meczu najmocniejszy skład i męczył najważniejszych zawodników, gdzie w ciągu najbliższych 12 dni zagrają 4 mecze (wliczając dzisiejszy): 25.11 - West Brom, 28.11 - Leicester, 2.12 - Watford. Jedyne o co walczą to o wyjście z grupy z pierwszego miejsca i nawet jak zgubią punkty z BVB to zostaje im &quot;domowy&quot; mecz z APOELem. Oczywiście wystawiając rezerwy w postaci Llorente, Sona, Dembele, Winksa, na wahadłach Aurier i Rose są w stanie wygrać mecz z obecnie strasznie mierną Borussia, ale nie liczyłbym na powtórkę z rozrywki z meczu z Realem i tak grający Tottenham, no chyba że Borussia zagra totalne dno i sama sobie przegra ten mecz. Sam czekam na ogłoszenie oficjalnych składów, bo taki kursik zachęca do gry, nawet jak wyjdą ci &quot;rezerwowi&quot; zawodnicy.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Napoli - Szachtar
Napoli jakie ma nastawienie do obecnej LM pisałem w 4 kolejce. Kto jest bardziej dociekliwy ten wie jak sprawdzić, powtarzać mi się nie chce. Dzisiaj zagrają bez zawieszonego Koulibaly&#39;iego, ogromna wyrywa w defensywie. W duecie Albiol - Chiriches jedno co jest niemalże pewne to strata bramki. Albo przynajmniej dopuszczenie do 2-3 dobrych szans dla przeciwników. A jak jeszcze dołożymy do tego na lewej stronie starego dziada Maggio i po drugiej Hysaja, który zatrzymał się w rozwoju i do przodu za nic już go nie ciągnie (a jak już to zrobi to wygląda to fatalnei) to robi się mały problem dla Neapolitańczyków. Zakładam podobnie jak włoskie dzienniki, że Sarri znowu zrobi rotację w środku pola. Na ten moment w środku mają grać Diawara z Zielińskim za podstawowych Jorginho i Allana. Zostaje Il Capitano Hamsik i święta trójca z przodu.
Szachtar to nie jest Feyenoord i oni swoich szans mając tych wszystkich Brazylijczyków w ofensywie nie powinni zmarnować. A o takie sytuacje jestem pewny widząc ten blok defensywny + Zielińskiego w środku. On nie lubi pracy z tyłu, a sam Diawara nie jestem pewien czy wystarczy. Z resztą marne @1,45 na bramkę Szachtaru już nam wiele mówi.
Oczywiście może być pewne zwycięstwo i 3 punkty zostaną w Neapolu, robiąc przy okazji z 70% posiadania jak to mają w zwyczaju, ale ja nie widzę tego. Nikt głupi nie jest i nawet przy 6 punktach teraz w tych dwóch meczach nie mają pewności awansu którą gdyby mieli to myślę, że ten mecz byłby inaczej rozpatrywany.
Wybrałem najbezpieczniejsze warianty.
Handi w miarę po dobrym kursie, bramkę Szachtaru na zwrot jestem spokojny a czy będzie wyżej zobaczymy.
Szachtar +1,5 @1,80 1xbet ⛔⛔ 3-0
Szachar over 1 @2,34 (1 gol = zwrot) 1xbet ⛔

i totalny luzak Obydwie drużyny zdobędą bramki w obydwu połowach @10,50 Uni ⛔
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Sevilla - Liverpool
Kursiki mocno spadły. W weekend to jeszcze na Liverpool był wyższy kurs. Spadki byle wiadome, bo &quot;The Reds&quot; w końcu grają tak jak Klopp chciał, a do tego udaję im się wykańczać akcje i strzelać gole. Od bezbramkowego spotkania z United rozegrali oni 6 spotkań w których strzelili 31 bramek co daje niesamowitą średnią 3.5 bramki na mecz! Co prawda ta średnia mocno zawyżona 10 bramkami w dwumeczu z Mariborem jednak to nadal przeciwnik, który zakwalifikował się do Ligi Mistrzów i nawet zdobył punkt w fazie grupowej. &quot;The Reds&quot; pojechali do Sevilli po 3 pkt i mówił o tym Klopp na konferencji prasowej. Wygrana dzisiaj zapewnia im przejście do kolejnej rundy, a perspektywa ostatniego spotkana na Anfield przeciwko Spartakowi nawet 1 miejsce w grupie. Wrócił Mane i Coutinho dzięki czemu kwartet ofensywny może grać razem. W spotkaniu ze Southampton funkcjonowało to fenomenalnie, a Klopp pod koniec dał odpocząć każdemu poza Firmino. Dziś wychodzą oni znów razem i moim zdaniem będą mocno atakować bramkę Sevilli. Hiszpańska ekipa u siebie jest fenomenalna co pokazuje seria meczów porażki Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Nie mniej jednak nie grali oni z drużyną takiej klasy jak goście z Anglii. Sevilla również dzisiaj nie powinna siedzieć na własnej połowie, więc można spodziewać się mocno ofensywnego spotkania.
LFC over 1.5 gola - 1.98/unibet ✅
Liverpool lub remis - 1.46/unibet ✅

Kursy na Real niby niezbyt super, ale tutaj nie ma nad czym się zastanawiać. Real w lidze, a w LM to zupełnie dwie różne bajki. Do tego jeżeli wygrają dzisiaj to nie muszą patrzeć na BVB i awansują dalej do kolejnej rundy. APOEL u siebie źle nie gra, ale oni głównie skupiają się na obronie. Dzisiaj będą musieli się trochę otworzyć, bo wyczuli możliwość awansu na 3 miejsce i sprawienia wielkie sensacji wyrzucając niemiecką ekipę. Poza tym Real w starciu z Atletico źle nie wyglądał i znów zabrakło szczęścia lub lepszych decyzji sędziego. Dla mnie Real dziś gładko.
Real (-1.5) - 1.4/unibet ✅
Pep dzisiaj wychodzi rezerwowym składem. W City nie ma co się pchać, a kursy na overki mocno zawyżone. Feyenoord niby lepiej atakuje niż strzela, ale dzisiaj to raczej będzie klepanie piłki po całym boisku przez City niż jakieś super hura akcje. Oglądałem spotkanie City z Wolves w Pucharze Ligii i tam właśnie tak to wyglądało. Dzisiaj uważam, że może być podobnie, więc polecam underek.
Under 4.5 - 1.45/unibet ✅
Na koniec chyba najciekawsze spotkanie dzisiaj. Napoli ma jeszcze szansę i musi dziś zagrać bardzo dobre spotkanie. Na przeciw wychodzi jednak Shahtar, który wygląda na najlepszą ukraińską drużynę od czasu tego Shahtara z Willianem. Awans z takiej grupy będzie już wielkim sukcesem, a to przecież może być jeszcze nie koniec. Ja dziś wyczuwam potężną wymianę ciosów i sporo bramek. Szczerze myślę, że wygra Napoli ale odpuściłem 1 na rzecz BTTS, który moim zdaniem jest pewniejszy przy tak ofensywnie grających ekipach.
BTTS - 1.6/unibet ⛔
LM
Sevilla - Liverpool
Typ: Liverpool powyżej 1.5 gola - 1.98/Unibet
Stawka: 150zł
✅
LM Taśma
Spartak x LFC/remis x Real (-1.5) x Tottenham (+1.5) x under 4.5 gola (City-Feyenoord) x BTTS (Napoli-Shahtar) x Monaco/remis
AKO: 11.48/Unibet
Stawka: 50zł
⛔
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
@1,95 Totolotek
Borussia powyżej 5,5 roga.
Taki kurs to jest na PONIŻEJ 5,5 rzutów rożnych dla BVB. Ale typ jako tako popieram i sam to pobieram właśnie na totolotku po kursie 1,60. Dortmund będzie miał dzisiaj na pewno parę szans, wraca Aubameyang do składu. W meczu w Londynie 8 rzutów rożnych, później z Madrytem 7, z APOEL&#39;em nie ma sensu tego brać pod uwagę mimo, że pokryli podwójnie dzisiejszą linię wystawioną przez buka. Myślę, że na Signal Iduna Park 6 rożnych nie powinno stanowić dla nich większego problemu. Nawiasem mówiąc to żal mi trochę w tym sezonie BVB, bo grają poniżej oczekiwań, a mogą naprawdę kręcić znacznie lepsze wyniki.
BVB powyżej 5,5 rożnych @1,60 Totolotek ✅

Monaco z nożem na gardle. Lipsk w tygodniu zagrał z Aptekarzami na wyjeździe w Bundeslidze, gdzie zremisował 2:2 zdobywając oba gole z rzutów karnych, a przy stanie 1:2 dla Red Bulla i graniu przeciwko 10 zawodnikom Leverkusen stracili gola i gospodarze dowieźli remis do końca meczu. Falcao wrócił po kontuzji, przez weekend zagrał pełne 90 minut z Amiens na wyjeździe. Goście dzisiejszego spotkania po trudnym meczu, dodatkowo mieli jeden dzień mniej odpoczynku. Można wrócić też uwagę na to, że drużyna z Lipska średnio radzi sobie w meczach wyjazdowych w ostatnim czasie, natomiast Monaco w LM co prawda do tej pory 2 porażki u siebie i bramki 1 strzelona oraz aż 5 straconych, ale to jest nadal ich stadion, gdzie są naprawdę mocną drużyną, a w Ligue 1 do tej pory nie przegrali ani jednego meczu na Stade Louis. Uważam, że dzisiaj gospodarze z nożem na gardle wygrają ten pojedynek.
Monaco @2,40 Totolotek ⛔ co to było w ich wykonaniu? o_O


I ostatni mój typ na dzisiaj z meczu na Cyprze. Real w LM gra zupełnie inaczej, oczywiście można im teraz wypomnieć mecz z Tottenhamem, ale tak czy inaczej grają dużo lepiej niż w La Liga (mówię o stylu ich gry). Dzisiaj wyjazd do outsidera grupowego, w Madrycie zwycięstwo 3:0, dzisiaj widzę to podobnie jeżeli chodzi o zdobycz bramkową APOEL&#39;u. W weekend podopieczni Zidana grali derby z Atletico, padł bezbramkowy remis, wiem, że teraz mogą zlekceważyć przeciwnika, ale nadal mają szanse na zajęcie 1 miejsca w grupie, co daje im lepsze rozstawienie w play offach LM. Myślę, że mecz wygrają na 100%, a do tego zagrają na zero z tyłu. Gospodarze strzelili 2 gole w obecnej edycji Ligi Mistrzów, oba gole padły przeciwko Borussi. Dzisiaj nie widzę, żeby mieli nawet jakąś dobrą okazję do zdobycia bramki.
Real wygra do zera @2,07 Totolotek ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Monaco - RB Lipsk
Monaco @ 2.30
buk: BAH

Piłkarze jak i kibice gospodarzy nie tak wyobrażali sobie tą edycję Ligi Mistrzów. Dziś jest to dla nich spotkanie o być albo nie być w europejskich pucharach w trwającym sezonie. Monaco dzisiejszego wieczora potrzebuje tylko i wyłącznie zwycięstwa aby przeskoczyć trzeci w tabeli Lipsk i być może powalczyć o drugie miejsce w grupie w ostatniej kolejce. Jestem zdania, że Monaco jest na tyle doświadczoną drużyną, która powinna poradzić sobie w tym spotkaniu. Nie oczekujmy od nich pogromu, ale zwycięstwa 1:0 czy 2:0 jest w ich zasięgu ręki. Na dodatek gospodarze przystąpią w miarę optymalnym składzie, zabraknie Lemara czy też Sidibe. Reszta graczy jest do dyspozycji trenera Na dodatek goście przyjeżdżają w nie najlepszej dla siebie ostatnio dobrej dyspozycji. Niemiecka ekipa nie wygrała na wyjeździe od trzech spotkań notując dwie porażki i remis. Mam nadzieję, że Monaco udowodni dziś swoją wyższość nad rywalem i nie będą myślami przy niedzielnym meczu przeciwko PSG. Dla Monaco jest to naprawdę ważny tydzień, który może zweryfikować tegoroczne rozgrywki.
Monaco skład:
GOALKEEPERS

Subasic - Benaglio
DEFENDERS
Glik - Jemerson - Jorge - Kongolo - N&#39;Doram - Nguinda - Raggi - Toure
MIDFIELDERS
Fabinho - Ghezzal - Moutinho - Rony Lopes - Tielemans
FORWARDS
Balde - Carrillo - Diakhaby - Falcao

20:45 Sevilla - Liverpool
over 2.5 gola @ 1.60
over 9.5 rzutów rożnych @ 1.60
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 2.00

buk: BAH

Mecz o zajęcie pierwszego miejsc w grupie. Sevilla znajdzie się w najlepszej szesnastce jeśli wygra spotkanie z Liverpoolem, do którego w tej chwili traci tylko punkt. Wtedy w ostatniej kolejce będzie tylko zależna od siebie czy zajmie pierwsze miejsce w grupie czy drugie. W weekend przed własną publicznością po dość niezłym spotkaniu pokonali Celtę 2:1. Sevilla miewa czasami duże problemy w obronie, ale nadrabia to wszystko strzelonym golom. Mają w swoim składzie doświadczonego Nolito, który bardzo dobrze zna Anglików. Obok Hiszpana jest N&#39;Zonzi, Muriel czy też Ben Yedder. Liverpool jest obecnie w świetnej dyspozycji w ofensywie. W sześciu ostatnich spotkaniach zaaplikowali łącznie rywalom 24 gole, tracąc przy tym zaledwie pięć bramek z czego cztery w spotkaniu z Tottenhamem. Na gwiazdę The Reds wyrasta nam sprowadzony latem Salah. Oprócz tego pana można dodać Mane, Firmino, Hendersona czy Coutinho. Oba kluby lubią atakować dlatego też i dziś spodziewam się paru bramek. To spotkanie tak naprawdę potwierdzi czy Liverpool poprawił swoją grę w obronie, czy dalej trzeba nad czymś popracować. Kolejnymi typami na to spotkanie są rzuty rożne. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem obie ekipy nabijają ich całkiem sporo. Sevilla w ostatnich pięciu spotkaniach domowych nabiła ich kolejno: 1,8,5,4,14. Liverpool nie jest w cale gorszy, gdyż nabija ich podobnie co Sevilla: 3,5,9,5,5. Tak jak wspomniałem wyżej obie ekipy lubią ofensywny futbol, dlatego oprócz zdobytych bramek spodziewam się dużej ilości rzutów rożnych.​
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
@Wojttekkk
Aż musiałem spojrzeć w Totolotku. Niestety nie mam screena, ale dałbym sobie rękę odciąć, że kurs wynosił 1,95. Nawet rozmawiałem z Panią on-line, lecz niestety nie ma możliwości sprawdzenia historii kursów... Szkoda, że nie zdążyłem postawić.
No ale cóż jest 1.60 i tego się trzymajmy.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Real wygra i więcej rożnych✅
Szachtar strzeli⛔
@2.10
Uni⛔

Można mieć wiele zastrzeżeń do obecnego Realu. Brak formy Ronaldo oraz bezproduktywny Benzema, złe rotacje trenera. Mimo wszystko, to jest Real, drużyna, która takie mecze musi wygrywać. Faktem, jest że na papierze wygląda to kilka klas różnicy między zespołami. Pierwszy mecz, to pewne zwycięstwo Realu i dziś będzie podobnie.
Szachtar na pewno nie usiądzie na boisku i nie odda awansu tak łatwo. Przyjeżdżają po awans i taki mają cel. Przed Napoli bardzo ciężki mecz. Mimo, że Napoli w Serie A traci mało bramek, to przed ich defensywą napastnicy nie mają pełnych spodenek. Maggio to taki sabotażysta. Na pewno na duży minus zasługuje brak Koulibal&#39;ego, co powinno ułatwić sprawę dla ofensywy ukraińskiego zespołu.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
@Wojttekkk
Aż musiałem spojrzeć w Totolotku. Niestety nie mam screena, ale dałbym sobie rękę odciąć, że kurs wynosił 1,95. Nawet rozmawiałem z Panią on-line, lecz niestety nie ma możliwości sprawdzenia historii kursów... Szkoda, że nie zdążyłem postawić.
No ale cóż jest 1.60 i tego się trzymajmy.
Na Milenium złapałem po 1.80 z 20 minut temu to możliwe że takie kursy były na fortunie
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Besiktas - FC Porto
Obie strzelą a ilość bramek będzie większa niż 2,5 TAK @2,45
Besiktasowi co prawda do szczęścia wystarczy tylko remis, ale Turkowie bardzo dobrze wiedzą, że jeżeli będą próbowali się tylko bronić, to Porto i tak coś wciśnie - goście strzelali bramki we wszystkich dotychczasowych spotkaniach LM. Liczę dzisiaj na kawał ofensywnego futbolu.
Spartak - Maribor
Handicap 0:2 wygra Spartak @2,49
Spartak wie, że tylko wygrana pozwoli im z optymizmem patrzeć na drugi mecz tej grupy i na następną kolejkę. Nie ma się co rozwodzić, po wpadce z pierwszej kolejki moim zdaniem rozbiją Maribor.
Borussia - Tottenham
Obie strzelą a ilość bramek będzie większa niż 2,5 TAK @2,45
Typ podobny jak w w meczu Besiktasu. Ciężko stwierdzić co się wydarzy - Borussia gra słabo ale może się zmotywuje na ostatni mecz u siebie i zapewni sobie Ligę Europy. Z drugiej strony Tottenham może dzisiaj zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie co też nie jest dla nich bez znaczenia. Stawiam na otwarty mecz i przynajmniej 3 bramki.
Apoel - Real Madryt
Asensio strzeli bramkę TAK @2,20
Real potrzebuje coś udowodnić krytykom, chociaż nie uważam by ewentualna wygrana z outsiderem grupy miałaby zamknąć usta krytykom. Asensio ma dzisiaj wspomagać najgorszy duet snajperski tego roku jeżeli chodzi o 5 najsilniejszych lig. Nie wiem kto, jak nie młodzieniaszek miałby wpakować dzisiaj piłkę do siatki przeciwników.
Sevilla - Liverpool
Remis @3,40
Moim zdaniem żaden z zespołów nie przechyli szali zwycięstwa na swoją korzyść. Z jednej strony mamy Sevillę która świetnie radzi sobie u siebie ale w tym sezonie nie wszystko układa się w ich grze tak jak należy. Z drugiej strony Liverpool którego tak dobra postawa jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, jednak wydaje mi się że dzisiaj w gościach nie zagrają aż tak otwartego futbolu. W pierwszym meczu padł wynik 2:2, tutaj stawiałbym bardziej na 0:0.
AS Monaco - RB Lipsk
Falcao strzeli @1,90
Końcowy wynik w tym meczu jest dla mnie sprawą otwartą, natomiast Monaco ma nóż na gardle i czołowy gracz tego zespołu (na dodatek w formie) będzie chciał moim zdaniem coś udowodnić. Mimo, że wolałbym wygraną gości, to zdecydowanie typ na bramkę Falcao jest tutaj dla mnie numerem jeden.
Napoli - Szachtar
1 połowa/koniec Napoli/Napoli @1,96
Nie wyobrażam sobie, by z takim składem Włosi nie mieli w przekonującym stylu pokonać gości żeby zostawić sobie resztki szans na awans. Ostatni mecz będzie z Feyenoordem, być może na koniec Napoli i Szachtar będą miały po tyle samo punktów więc będą się liczyły bezpośrednie pojedynki. Pierwszy mecz Napoli przegrało 1:2 i powinno zrobić wszystko, żeby wygrać lepszym wynikiem. Myślę, że strzelanie rozpocznie się dosyć szybko.

Wszystkie kursy pochodzą z fortuny.
Manchester City - Feyenoord odpuszczam, nie znalazłem żadnych ciekawych dla mnie kursów.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Taki kurs to jest na PONIŻEJ 5,5 rzutów rożnych dla BVB. Ale typ jako tako popieram i sam to pobieram właśnie na totolotku po kursie 1,60. Dortmund będzie miał dzisiaj na pewno parę szans, wraca Aubameyang do składu. W meczu w Londynie 8 rzutów rożnych, później z Madrytem 7, z APOEL&#39;em nie ma sensu tego brać pod uwagę mimo, że pokryli podwójnie dzisiejszą linię wystawioną przez buka. Myślę, że na Signal Iduna Park 6 rożnych nie powinno stanowić dla nich większego problemu. Nawiasem mówiąc to żal mi trochę w tym sezonie BVB, bo grają poniżej oczekiwań, a mogą naprawdę kręcić znacznie lepsze wyniki.
BVB powyżej 5,5 rożnych @1,60 Totolotek

Monaco z nożem na gardle. Lipsk w tygodniu zagrał z Aptekarzami na wyjeździe w Bundeslidze, gdzie zremisował 2:2 zdobywając oba gole z rzutów karnych, a przy stanie 1:2 dla Red Bulla i graniu przeciwko 10 zawodnikom Leverkusen stracili gola i gospodarze dowieźli remis do końca meczu. Falcao wrócił po kontuzji, przez weekend zagrał pełne 90 minut z Amiens na wyjeździe. Goście dzisiejszego spotkania po trudnym meczu, dodatkowo mieli jeden dzień mniej odpoczynku. Można wrócić też uwagę na to, że drużyna z Lipska średnio radzi sobie w meczach wyjazdowych w ostatnim czasie, natomiast Monaco w LM co prawda do tej pory 2 porażki u siebie i bramki 1 strzelona oraz aż 5 straconych, ale to jest nadal ich stadion, gdzie są naprawdę mocną drużyną, a w Ligue 1 do tej pory nie przegrali ani jednego meczu na Stade Louis. Uważam, że dzisiaj gospodarze z nożem na gardle wygrają ten pojedynek.
Monaco @2,40 Totolotek

I ostatni mój typ na dzisiaj z meczu na Cyprze. Real w LM gra zupełnie inaczej, oczywiście można im teraz wypomnieć mecz z Tottenhamem, ale tak czy inaczej grają dużo lepiej niż w La Liga (mówię o stylu ich gry). Dzisiaj wyjazd do outsidera grupowego, w Madrycie zwycięstwo 3:0, dzisiaj widzę to podobnie jeżeli chodzi o zdobycz bramkową APOEL&#39;u. W weekend podopieczni Zidana grali derby z Atletico, padł bezbramkowy remis, wiem, że teraz mogą zlekceważyć przeciwnika, ale nadal mają szanse na zajęcie 1 miejsca w grupie, co daje im lepsze rozstawienie w play offach LM. Myślę, że mecz wygrają na 100%, a do tego zagrają na zero z tyłu. Gospodarze strzelili 2 gole w obecnej edycji Ligi Mistrzów, oba gole padły przeciwko Borussi. Dzisiaj nie widzę, żeby mieli nawet jakąś dobrą okazję do zdobycia bramki.
Real wygra do zera @2,07 Totolotek
Jak widać widniał taki kurs
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Monaco - Red Bull Lipsk
Dosyć istotnym pytaniem odnoście meczu Monaco - RB Lipsk może być to, jak ewentualna wygrana Porto w Stambule wpłynie na morale zespołu z Księstwa - szkoda ostatecznie stracić szansę na dalszą grę w rozgrywkach niecałą godzinę przed rozpoczęciem swojego spotkania. Tak to się w tej kolejce ułożyło, po dwa mecze o 18:00 i dziś i jutro. Osobiście uważam, że Besiktas jednak swojego meczu nie przegra, a wtedy motywacja i full zaangażowanie pełne - nie zapominając że Red Bull w zasadzie niezależnie od wyniku pierwszego meczu też musi grać o pełną pulę. Dość konsekwentnie w tegorocznej LM szukam typów przeciwko drużynie niemieckiej i dzisiaj również myślę, że nie wytrzymają tempa jakie im narzuci Monaco na Stade Louis II. Francuzi z większą rotacją w składzie na wszystkie rozgrywki, Lipsk podejrzewam że wystąpi dziś w bardzo podobnym o ile nie identycznym zestawieniu jak trzy dni temu w Leverkusen gdzie dali sobie spokojnie wcisnąć dwie bramki - z czego jedną grając już w przewadze zawodnika. Myślę, że brak możliwości kalkulacji spowoduje że już w 1 połowie obejrzymy bramkę i na pewno na tym się nie skończy. Monaco dziś udowodni że do ostatniej kolejki poczekamy na rozstrzygnięcie awansu w tej grupie.
Typ : 1/+1,5 gola w meczu @2,85 | Fortuna

Spartak Moskwa - Maribor
Drugi typ, już troszkę bardziej na sucho bez wielkiego główkowania. Spartak u siebie bardzo groźny, przekonała się Sevilla, mimo przewagi na boisku nadział się też Liverpool. Jest Promes, który daje dużo jakości i robi szum, a dzisiaj naprzeciwko outsider można powiedzieć jakim jest Maribor. Nie idę tu w zwycięstwo, handicapy, overy bo kursy jak dla mnie są nie warte ryzyka. Natomiast chętnie skorzystam z typu na rzuty rożne. Maribor na wyjazdach dał nabić Liverpoolowi i Sevilli 31 cornerów (!!) przy okazji wykonując też kilka razy ten stały fragment gry - odpowiednio 2 i 4. Spartak w idealnej sytuacji żeby podgonić faworytów grupy na pewno będzie dziś grał mocno do przodu,a nie mający nic do stracenia Słoweńcy powinni też spróbować kilka razy odpowiedzieć. Spodziewam się utrzymania trendu i sporej ilości korków.
Typ : Powyżej 10,5 RR @2,20 | Totolotek
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
City -2 @ 2,00 expekt
City jest w świetnej formie, gromia każdego i to bez wyjątku. Wynika to przede wszystkim ze świetnej organizacji zespołu szczególnie w ofensywie. Każdy zawodnik wie doskonale co ma do zrobienia na boisku. Zajmują pierwsze miejsce w grupie jednak wciąż nie są pewni awansu z tego miejsca. Ten mecz będzie decydujący w tym kontekście moim zdaniem. Dlatego tez City na pewno nie odpuści. Myślę że nawet jesli byliby w lepszej sytuacji, ich nastawienie byłoby takie same. City nie odpuszcza żadnego meczu, w momencie kiedy wygrywają dużą roznica bramek, to wciąż starają sięzdominować rywala. Ławka rezerwowych jest na tyle mocna, że spokojnie sobie dzisiaj poradzą. Mecz powinien ułożyć się pod dyktandogospodarzy i sądze, że póki Manchester jest w tak wysokiej formie poty należy grać na nich. Nawet jeśli wystąpi drugi garnitur, który byłby wzmocnieniem dla każdej znaczacej ekipy w Anglii, to tak czy siak oni maja swoje 5 minut żeby chociaż w jakimś stopniu przekonać Guardiolę o więcej minut na boisku
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Moje typy wyglądają następująco.
Sevilla - Liverpool osobiście gram 2/bts a drugi typ bezpieczniejszy to over 1,5 na Live @1,89
Napoli - Szachtar BTS @1,65
City - Feyenoord na handi -2 City @1,85
AKO 5.77
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Anderlecht-Bayern
Typ: over 3.5 gola
Kurs 2.01
Buk Fortuna
Analiza: Anderlecht na swoim stadionie w tej 5 serii spotkań piłkarskiej Ligi Mistrzów podejmował będzie ekipę Monachijskiego Bayernu , ekipa gości oczywiście od samego początku jest stawiana w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, pomimo tego że nie będzie grała na swoim stadionie to Bayern jest zespołem co najmniej o dwie klasy lepszym od zespołu z Belgii i powinien spokojnie od samego początku do samego końca kontrolować przebieg tego spotkania. Anderlecht w tym momencie może jeszcze tylko powalczyć o 3 miejsce w tabeli , czyli o awans do piłkarskiej Ligi Europy,ale na pewno nie będzie to dla nich latwe zadanie bowiem Bayern dalej walczy o pierwsze miejsce w tabeli i w tym spotkaniu to mało prawdopodobne żeby zgubił punkty z tak słabym ostatnio Anderlechtem , który jest bardzo marnie zorganizowany w defensywie, stracił w sumie 9 bramek w dwóch spotkaniach z PSG. Stawiam tutaj na wysoką wygraną zespołu gości , oraz na to iż Anderlecht strzeli bramkę na swoim stadionie, Mój typ to wynik 1:3 po 90 minutach tej rywalizacji. Liczę że Bayern na finiszu przegoni PSG wygrywając wysoko w ostatnim spotkaniu.
 
D 26

donekd

Użytkownik
Spartak Moskwa - Maribor
Typ : Wynik meczu i więcej rzutów rożnych - Spartak/Spartak
Kurs : 1,70
Buk : Unibet
Tak na szybko bo za chwilę startują . Wpadł mi w oko taki zakład w tym meczu . Spartak , żeby myśleć o awansie do dalszej fazy LM musi dziś wygrać . Maribor kopciuszek tej grupy w dwóch wyjazdowych meczach Ligi Mistrzów z Liverpoolem i Sevillą miał grubo ponad 10 rożnych mniej od gospodarzy . Spartak murowany faworyt musi dziś &quot; cisnąć &quot; , a tam gdzie są faworytami spotkania potrafią nabić sporo rożnych . Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom