>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [21.11.2017]- wtorek

Status
Zamknięty.
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Hej. Dzis z LM jak dla mnie do gry -
Kartka dla De Bruyne po 2.00 - chetnie sie wykartkuje przed 1/16 a City awans ma zapewniony. ✅
W tym samym meczu under 4.5. Jak wspomnialem City pewny awans a w weekend derby z United wiec nie ma co sie wysilac. Gladkie 2-3 gole City i do spania. W to ,ze Feye strzeli na tak trundnym terenie nie wierze. ;) ✅
Napoli - Szachtar BTS Napoli jeden z najlepszych atakow w Europie, strzelaja mase bramek. Szachtar doswiadczona druzyna, jak dla mnie promo po 1.65. ⛔
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Bez większych analiz, bo kilkanaście minut do meczów.
Spartak vs Maribor
Handicap - 1,5 bramki na Spartak z kursem 1,55 w Totolotku

Jeżeli Rosjanie chcą się jeszcze włączyć do walki o awans, muszą ten mecz wygrać. Po strzeleniu pierwszej bramki na pewno się tym nie zadowolą i będą chcieli strzelić drugą bramkę, by uniknąć nerwowej końcówki. Skład mają zdecydowanie silniejszy, a do tego w Rosji każdej drużynie przyjezdnej gra się ciężko.
Besiktas vs Porto
Powyżej 4,5 rzutów rożnych gospodarza z kursem 1,60 w Totolotku

Gospodarze wychodzą zarówno z Quaresmą, Taliscą, Babelem i Tosunem. Myślę, że taka czwórka z przodu zapewni sporo sytuacji pod bramką Portugalczyków i linia zostanie pokryta. Zwłaszcza pierwsza dwójka powinna mieszać.

AKO 2,48 po odliczeniu podatku.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Jakie derby z United? City w weekend gra z Huddersfield na wyjeździe, co Ty tworzysz xD
Chodzi, o mecz po następnej kolejce LM...
Napoli - Szachtar
Napoli jakie ma nastawienie do obecnej LM pisałem w 4 kolejce. Kto jest bardziej dociekliwy ten wie jak sprawdzić, powtarzać mi się nie chce. Dzisiaj zagrają bez zawieszonego Koulibaly&#39;iego, ogromna wyrywa w defensywie. W duecie Albiol - Chiriches jedno co jest niemalże pewne to strata bramki. Albo przynajmniej dopuszczenie do 2-3 dobrych szans dla przeciwników. A jak jeszcze dołożymy do tego na lewej stronie starego dziada Maggio i po drugiej Hysaja, który zatrzymał się w rozwoju i do przodu za nic już go nie ciągnie (a jak już to zrobi to wygląda to fatalnei) to robi się mały problem dla Neapolitańczyków. Zakładam podobnie jak włoskie dzienniki, że Sarri znowu zrobi rotację w środku pola. Na ten moment w środku mają grać Diawara z Zielińskim za podstawowych Jorginho i Allana. Zostaje Il Capitano Hamsik i święta trójca z przodu.
Szachtar to nie jest Feyenoord i oni swoich szans mając tych wszystkich Brazylijczyków w ofensywie nie powinni zmarnować. A o takie sytuacje jestem pewny widząc ten blok defensywny + Zielińskiego w środku. On nie lubi pracy z tyłu, a sam Diawara nie jestem pewien czy wystarczy. Z resztą marne @1,45 na bramkę Szachtaru już nam wiele mówi.
Oczywiście może być pewne zwycięstwo i 3 punkty zostaną w Neapolu, robiąc przy okazji z 70% posiadania jak to mają w zwyczaju, ale ja nie widzę tego. Nikt głupi nie jest i nawet przy 6 punktach teraz w tych dwóch meczach nie mają pewności awansu którą gdyby mieli to myślę, że ten mecz byłby inaczej rozpatrywany.
Wybrałem najbezpieczniejsze warianty.
Handi w miarę po dobrym kursie, bramkę Szachtaru na zwrot jestem spokojny a czy będzie wyżej zobaczymy.
Szachtar +1,5 @1,80 1xbet
Szachar over 1 @2,34 (1 gol = zwrot) 1xbet

i totalny luzak Obydwie drużyny zdobędą bramki w obydwu połowach @10,50 Uni
Zgadzam się z tym wszystkim, ja znalazłem CHYBA perełkę, Szachtar over 2,5 RR @1,50 (jednak perełka ✅ szybko ✅ )do dubla jak znalazł
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Kursy takie, bo Totki mają już zapewniony awans i wątpie, żeby Pochettino wystawiał w tym meczu najmocniejszy skład i męczył najważniejszych zawodników, gdzie w ciągu najbliższych 12 dni zagrają 4 mecze (wliczając dzisiejszy): 25.11 - West Brom, 28.11 - Leicester, 2.12 - Watford. Jedyne o co walczą to o wyjście z grupy z pierwszego miejsca i nawet jak zgubią punkty z BVB to zostaje im &quot;domowy&quot; mecz z APOELem. Oczywiście wystawiając rezerwy w postaci Llorente, Sona, Dembele, Winksa, na wahadłach Aurier i Rose są w stanie wygrać mecz z obecnie strasznie mierną Borussia, ale nie liczyłbym na powtórkę z rozrywki z meczu z Realem i tak grający Tottenham, no chyba że Borussia zagra totalne dno i sama sobie przegra ten mecz. Sam czekam na ogłoszenie oficjalnych składów, bo taki kursik zachęca do gry, nawet jak wyjdą ci &quot;rezerwowi&quot; zawodnicy.
A jednak Pochettino wychodzi najmocniejszą jedenastką. Obrona mnie nie dziwi, że gra cała podstawa, bo na ławce zmienników brak i tak czy siak by musieli grać, ale od początku i Kane, Eriksen i Ali? Jadą po 3 punkty. BVB jakiś pokombinowany skład. Pobieram Totki WIN po @3.60 w bet563 póki cieplutkie. /edit: Kurs już 3.40 ✅✅✅
 
lukas88 279,1K

lukas88

Forum VIP
21.11.2017 g. 20.45 Borussia Dortmund- Tottenham Londyn
Typ: goście over 1,5 gola
Kurs: 2,07
eFortuna
Stawka 7 j

Tottenham wychodzi pierwszą &quot;11&quot;. Jest Kane, Alli, Eriksen i spółka. To co wyprawia BVB w obronie woła o pomstę do nieba. W meczu z Hannoverem, przynajmniej 2 bramki zawalone przez obronę, ostatniej kolejce, ze Stuttgartem również kabaret we własnym polu karnym. Najpierw Bartra się &quot;zesrakakał&quot; w prostej sytuacji i nastrzelił Burkiego, a druga sytuacja, to Schmelzer zapomniał o tym że jest obrońca i zostawił wolnego zawodnika. Owszem BVB stwarza masę sytuacji, ale bez poprawy gry w obronie nie mają co liczyć na korzystny wynik. Jeśli nic w defensywie zespołu się nie zmieniło to o typ jestem spokojny.
----------------------------------------------------------------------------
21.11.2017 g. 20.45 Borussia Dortmund- Tottenham Londyn
Typ: 1 (-1) HT
Kurs: 1,74
5Dimes
Stawka 6 j

Guardiola wcale nie odpuszcza dzisiejszego spotkania, mocno ofensywne ustawienie zespołu z Aguero, Silvą i Sterlingiem z przodu. Za nimi Yaya, Gundogan i De Bruyne.
Feyenord po fenomenalnym poprzednim sezonie w obecnym zawodzi dosyć mocno. Porażki w lidze z PSV, Ajaxem, Bredą co powoduje że po 12 kolejkach mają 14 punktów straty do lidera. City to lider Premier League, do tego atut własnego boiska, a jak trudno gra się na Etihad, przekonują się kolejni rywale od kilku sezonów. Jeśli tylko piłkarze z Manchesteru nie zlekceważą rywala to wynik może być hokejowy.​
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ronaldo✅
Mertens✅
Falcao✅
Kane✅
Aguero⛔
@14.02
Uni⛔
Dziękówa Panie Aguero:mad:

Zabawię się w strzelców bramek. Ronaldo daleki od swojej najlepszej formy, ale dziś powinien mieć kilka okazji do zdobycia bramki. W klasyfikacji strzelców prowadzi, czas coś pokazać mimo, że przeciwnik nie jest z najwyższej półki.
Mertens, to ten piłkarz który dziś ma poprowadzić Napoli do zwycięstwa. Bardzo dobrze zastąpił Higuaina. We Włoszech bardzo skuteczny.
Falcao wraca i ma bardzo trudne zadanie. Musi pociągnąć zespół aby liczyć się w walce o fazę pucharową. Znakomity zawodnik, który strzela jak tylko nadarzy się okazja.
Kane również powinien mieć swoje szansę przeciwko słabiutkiej Borussi. Widać po składzie, że Totki nie odpuszczą.
Aguero może forma już nie ta, ale to równie groźny napastnik. Przyjeżdża drużyna słabsza, więc to City będzie kontrolować spotkanie i powinni mieć więcej okazji, niż rywal.
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Besiktas - FC Porto ⛔
Obie strzelą a ilość bramek będzie większa niż 2,5 TAK @2,45
Besiktasowi co prawda do szczęścia wystarczy tylko remis, ale Turkowie bardzo dobrze wiedzą, że jeżeli będą próbowali się tylko bronić, to Porto i tak coś wciśnie - goście strzelali bramki we wszystkich dotychczasowych spotkaniach LM. Liczę dzisiaj na kawał ofensywnego futbolu.
Spartak - Maribor ⛔⛔
Handicap 0:2 wygra Spartak @2,49
Spartak wie, że tylko wygrana pozwoli im z optymizmem patrzeć na drugi mecz tej grupy i na następną kolejkę. Nie ma się co rozwodzić, po wpadce z pierwszej kolejki moim zdaniem rozbiją Maribor.
Borussia - Tottenham ✅✅
Obie strzelą a ilość bramek będzie większa niż 2,5 TAK @2,45
Typ podobny jak w w meczu Besiktasu. Ciężko stwierdzić co się wydarzy - Borussia gra słabo ale może się zmotywuje na ostatni mecz u siebie i zapewni sobie Ligę Europy. Z drugiej strony Tottenham może dzisiaj zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie co też nie jest dla nich bez znaczenia. Stawiam na otwarty mecz i przynajmniej 3 bramki.
Apoel - Real Madryt ⛔
Asensio strzeli bramkę TAK @2,20
Real potrzebuje coś udowodnić krytykom, chociaż nie uważam by ewentualna wygrana z outsiderem grupy miałaby zamknąć usta krytykom. Asensio ma dzisiaj wspomagać najgorszy duet snajperski tego roku jeżeli chodzi o 5 najsilniejszych lig. Nie wiem kto, jak nie młodzieniaszek miałby wpakować dzisiaj piłkę do siatki przeciwników.
Sevilla - Liverpool ✅✅✅
Remis @3,40
Moim zdaniem żaden z zespołów nie przechyli szali zwycięstwa na swoją korzyść. Z jednej strony mamy Sevillę która świetnie radzi sobie u siebie ale w tym sezonie nie wszystko układa się w ich grze tak jak należy. Z drugiej strony Liverpool którego tak dobra postawa jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, jednak wydaje mi się że dzisiaj w gościach nie zagrają aż tak otwartego futbolu. W pierwszym meczu padł wynik 2:2, tutaj stawiałbym bardziej na 0:0.
AS Monaco - RB Lipsk ✅✅
Falcao strzeli @1,90
Końcowy wynik w tym meczu jest dla mnie sprawą otwartą, natomiast Monaco ma nóż na gardle i czołowy gracz tego zespołu (na dodatek w formie) będzie chciał moim zdaniem coś udowodnić. Mimo, że wolałbym wygraną gości, to zdecydowanie typ na bramkę Falcao jest tutaj dla mnie numerem jeden.
Napoli - Szachtar ⛔
1 połowa/koniec Napoli/Napoli @1,96
Nie wyobrażam sobie, by z takim składem Włosi nie mieli w przekonującym stylu pokonać gości żeby zostawić sobie resztki szans na awans. Ostatni mecz będzie z Feyenoordem, być może na koniec Napoli i Szachtar będą miały po tyle samo punktów więc będą się liczyły bezpośrednie pojedynki. Pierwszy mecz Napoli przegrało 1:2 i powinno zrobić wszystko, żeby wygrać lepszym wynikiem. Myślę, że strzelanie rozpocznie się dosyć szybko.

Wszystkie kursy pochodzą z fortuny.
Manchester City - Feyenoord odpuszczam, nie znalazłem żadnych ciekawych dla mnie kursów.
Z tych co nie weszły
⛔⛔ Spartak - Maribor, mój najgorszy typ z dzisiaj, nie spodziewałem się (podobnie jak większość) tak nieskutecznych Rosjan na własnej murawie.
⛔Besiktas - FC Porto obie strzeliły i tutaj celnie, jednak skończyło się na 2 bramkach a nie minimum trzech. Taki wynik też dopuszczałem do myśli, ale liczyłem bardziej na 2:1 dla którejś z drużyn bądź remis 2:2.
⛔Apoel - Real Madryt no tutaj trochę pecha, Real rozstrzelał przeciwnika a Asensio nie strzelił żadnej z sześciu bramek, no cóż, bywa.:confused:
⛔Napoli - Szachtar znowu celna analiza, jeżeli chodzi o końcowy wynik, Napoli wygrało wyżej niż w pierwszym meczu Ukraińcy. Nie spodziewałem się jednak, że na pierwszą bramkę będzie trzeba czekać tak długo.
????Manchester City - Feyenoord nie typowałem tego meczu, coś czułem że tutaj handicapy mogą zawieść ????
✅✅Borussia - Tottenham weszło w punkt i nie ma co się nad tym rozwodzić
✅✅AS Monaco - RB Lipsk mimo że Monaco przerżnęło solidnie, to zgodnie z oczekiwaniami Falcao się postawił przed własną publicznością.
✅✅✅Sevilla - Liverpool najwyższy kurs w moich typach i wszedł, chociaż przebieg meczu, a zwłaszcza jego początku nie zapowiadał sukcesu.
Koniec końców, przy postawieniu po 100zł na każdy typ z osobna wyszło 282zł czystego zysku✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom