>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [22.11.2017]- środa

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
CSKA bardzo ważny mecz u siebie. Benfica oprócz Anderlechtu z najgorszym bilansem. 4 porażki, 1-10 w bramkach, wygląda to tragicznie. Basel fajny meczu u siebie z United.
Chelsea wycieczka do Azerbejdżanu, jak tam zgarną 3 punkty to meldują się już w fazie pucharowej, traktując sobie przy tym mecz z Atletico w ostatniej kolejce jako sparing. Roma ta sama historia im do awansu potrzebne jest zwycięstwo w ostatniej kolejce u siebie z...Qarabachem. Ateltico bez szans.
Barcelona potrzebuje punktu w dwóch meczach. Juventus zakładając ewentualny remis bądź porażkę z Barceloną będzie musiał i tak wygrać w Grecji (o ile Sporting ogarnie u siebie Oly).
Grupa B to PSG i Bayern i tyle widzieli.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
dommus 0

dommus

Użytkownik


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
CSKA bardzo ważny mecz u siebie. Benfica oprócz Anderlechtu z najgorszym bilansem. 4 porażki, 1-10 w bramkach, wygląda to tragicznie. Basel fajny meczu u siebie z United.
Chelsea wycieczka do Azerbejdżanu, jak tam zgarną 3 punkty to meldują się już w fazie pucharowej, traktując sobie przy tym mecz z Atletico w ostatniej kolejce jako sparing. Roma ta sama historia im do awansu potrzebne jest zwycięstwo w ostatniej kolejce u siebie z...Qarabachem. Ateltico bez szans.
Barcelona potrzebuje punktu w dwóch meczach. Juventus zakładając ewentualny remis bądź porażkę z Barceloną będzie musiał i tak wygrać w Grecji (o ile Sporting ogarnie u siebie Oly).
Grupa B to PSG i Bayern i tyle widzieli.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
Ciekawy jestem, jak włoskie drużyny (kadrowicze) podejdą do najbliższych meczów ligowych (stawiać na teoretycznie słabsze drużyny z podpórkami?) oraz przede wszystkim w LM.
Moim zdaniem ROMA na wyjeździe przegra z Atletico, najciekawiej mimo wszystko zapowiada się Juventus-Barcelona oraz CSKA - Benfica (na pewno będzie mroźno i pierwsza połowa dla CSKA ;-) )
Dlaczego przegra?, dlaczego pierwsza połowa dla CSKA?.
 
dommus 0

dommus

Użytkownik
Ciekawy jestem, jak włoskie drużyny (kadrowicze) podejdą do najbliższych meczów ligowych (stawiać na teoretycznie słabsze drużyny z podpórkami?) oraz przede wszystkim w LM.
Moim zdaniem ROMA na wyjeździe przegra z Atletico, najciekawiej mimo wszystko zapowiada się Juventus-Barcelona oraz CSKA - Benfica (na pewno będzie mroźno i pierwsza połowa dla CSKA ;-) )
Dlaczego przegra?, dlaczego pierwsza połowa dla CSKA?.
Generalnie chodziło mi o temperaturę... Benifca zagra zapewne młodym składem... zanim młodzi zaaklimatyzują się z otoczeniem i temperatura, która już może sięgnąć zdecydowanie poniżej zera... CSKA zdąży strzelić jedną lub dwie bramki. Pamieta, jak inne drużyny odczuwały skutki pierwszych wczesnych mrozów... np Bayern w ubiegłym roku....
Może dziwny argument, ale tak na pewno będę grał w tym spotkaniu do przerwy 1,5 bramki lub zwycięstwo CSKA w pierwsze połowie.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Chyba raczej Roma bez szans...
Nie ładnie urywać sam koniec zdania. Nie wiem czego nie zrozumiałeś, ale wystarczy że Chelsea i Roma wygrają z Qarabachem i meldują się w fazie pucharowej, więc jakie szanse ma Atletico?
Juve po dzisiejszym meczu:mad: szkoda, że ulubiona drużyna gra taką padakę. Ten mecz to nie będzie nawet 50/50.
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
jakie sa zasady z kartkami w playoffach kasuja sie po grupie czy zostaja ?
i po ilu jest pauza ? 3 ?
Zostaja i pauze ma sie po 3 5 7 . 5 kolejka to jest ta, W ktorej sie kartkuja przed playofami. Zawodnicy ktorzy przed tymi meczami maja 2 kartki zolte.
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Moje typy na środe :
Jak sie bawić to sie bawić a co tam , leci czysta dwójeczka na Rome z tego wzgledu , ze wszystko we Włoskiej lidze wygrywają i są na fali! Pokazali to nawet ostatnio w meczu u sibeie z Lazio. Athletico bez pojęcia na gre. Obrona dziurawa , problem przy stałych fragmentach gry. Ataku ?? Nie widać.. Griezmann bez formy jak i reszta zespołu. Kurs 4 zł na Rome wiec warto może sie pofatygować .
Pozdrawiam
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Z środowych meczy pewniakami dla mnie są Chelsea i PSG.
1,40 jak dla mnie przesadzony kurs na Chelsea. Ok, co prawda Qarabag urwał dwa razy punkty Atletico, ale Atletico w tym sezonie to chyba zapomniało jak się strzela bramki. Ostatni mecz, w którym strzelili 2 bramki był 23 września! A Chelsea jak wiadomo w pierwszym meczu rozgromiła Qarabag aż 6:0. Po wpadce z Romą chyba wracają na właściwe tory, wygrana z Manchesterem i West Bromem. Wrócił Kante, Morata strzela na zawołanie, Hazard też w formie. A pewni awansu jeszcze nie są. W przypadku jutrzejszej wygranej Atletico i ewentualnej wpadki Chelsea sprawa awansu by im się mocno skomplikowała. Nie powinno być żadnego oszczędzania i od początku powinniśmy widzieć napór Chelsea. Myślę, że można pograć Chelsea z handicapem po kursie ok.1,9. Jedyna rzecz, która mnie trochę niepokoi to mecz z Liverpoolem w sobotę, ale tak jak pisałem, nie sądzę, że Chelsea odpuści i będzie chciała grać o wszystko z Atletico w ostatniej kolejce (w razie wygranej Atleti z Romą)
PSG - tu chyba nic nie trzeba pisać. Ciśnienie ogromne na Ligę Mistrzów. Po 4 meczach bilans 17:0 mówi sam za siebie. To, że wygrają jest pewne, ale ja osobiście odpuszczam ten mecz. W niedzielę ważny mecz z Monaco, chociaż i tak myślę, że zaczną się oszczędzać dopiero przy wyniku około 4:0.
CSKA - Benfica - tak jak Grac45 napisał, CSKA bardzo ważny mecz, ale mam dylemat czy grać 1, bo nie najwyższa forma CSKA, a Benfica myślę, że też będzie miała ciśnienie, żeby coś ugrać, w końcu to Liga Mistrzów i takiej drużynie nie wypada tak się prezentować.
Jeszcze dwa słowa o meczu Andelecht - Bayern. Teoretycznie Bayern powinien łatwo wygrać, tylko pytanie czy będą mieli odpowiednią motywację? W sobotę mecz z Moenchengladbach, a w Lidze Mistrzów tak czy siak drugie miejsce. Być może będzie minimalna wygrana Bayernu.
Edit: fajnym typem wydaje się under 3,5 gola w meczu. Myślę, że Anderlecht pierwszej bramki poszuka w meczu z Celticiem, a w środe będzie chciał uniknąć kolejnego pogromu, natomiast Bayern jest skazany na drugie miejsce w grupie.
Co myślicie o tym?
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Qarabag to ekipa z dość głębokiego wschodu a potwierdzone przez amerykańskich naukowców jest, że jeśli drużyna &quot;zachodnia&quot; gra o aktualnej porze roku w Kazachstanie czy innym Azerbejdżanie to ich szanse pokaźnie maleją. Czy Chelsea nie wygra? Nie twierdzę, że tak będzie. Czy max. wygra nie więcej jak jedną bramką? To już jest mi łatwiej wyobrazić.
Podobne rozumowanie (+ sytuację w tabeli) można przełożyć na mecz CSKA z Benficą. Wygrana Moskwian to dla mnie opcja do zagrania.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Właśnie z CSKA jest taki problem, że oni raczej średnio potrafią konstruować pozycyjny. 6 punktów zdobyli na wyjazdach, u siebie żadnego. Dosyć wymowny był dwumecz z Basel, najpierw Szwajcarzy zdobyli super łatwo Moskwę, by u siebie oddać z nawiązką zwycięstwo CSKA.
Benfica w normalnej dyspozycji też by mogła ich spokojnie załatwić, ale tu jest problem, że ta ekipa ma 4 porażki i 1-10 w bilansie. I pytanie jak oni podejdą do tego spotkania. Żeby chociaż zawalczyć o Ligę Europy potrzebne jest minimum 2-0 z Moskwy albo 3-1. Takie 2-1 nic nie da bo później decyduje ilość bramek a tutaj wiadomo jaki bilans mają Portugalczycy. Mecz do grania tylko na live moim zdaniem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
  • Jeżeli w jutrzejszym spotkaniu Ligi Mistrzów z Juventusem Nélson Semedo otrzyma od sędziego Milorada Mažicia żółtą kartkę, nie będzie mógł wystąpić w ostatnim meczu fazy grupowej ze Sportingiem.

Jeśli ktoś gdzieś znajdzie typ na Semedo niech poda buka.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
  • Jeżeli w jutrzejszym spotkaniu Ligi Mistrzów z Juventusem Nélson Semedo otrzyma od sędziego Milorada Mažicia żółtą kartkę, nie będzie mógł wystąpić w ostatnim meczu fazy grupowej ze Sportingiem.

Jeśli ktoś gdzieś znajdzie typ na Semedo niech poda buka.
W 365 stoi po 1.66, w ónibecie go nawet nie wrzucili w oferte, a betfair w ogóle jeszcze kartek nie wystawił i to chyba na tyle. Gdybym miał gdzieś polować to właśnie w betfair, bo tam chyba dają najlepsze opcje na kartki i kursy są mega spoko w porównaniu do innych.
 
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
W 1xbet jest wystawiona dobra oferta na żółte kartki zawodników, ale akurat na mecz Barcelony nie ma jeszcze oferty na zawodników mimo, że chyba we wszystkich pozostałych jest. Może do jutra jeszcze i na ten mecz wystawią.
 
jeremyjanot 36

jeremyjanot

Użytkownik
Z pośród środowych meczy wybieram:
CSKA - Benfica BTS 1,75
W zimnej Rosji zawsze ciężko gra się drużyną z &quot;ciepłych krajów&quot; jednak siła ofensywna Benfica jest dosyć spora. Dodając do tego nie najlepszą dyspozycję defensywną CSKA zrobi nam się ciekawy mecz gdzie obydwie drużyny strzelą bramkę. W pierwszym meczu CSKA wygrała 2:1 na wyjeździe.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Z środowych meczy pewniakami dla mnie są Chelsea i PSG.
1,40 jak dla mnie przesadzony kurs na Chelsea. Ok, co prawda Qarabag urwał dwa razy punkty Atletico, ale Atletico w tym sezonie to chyba zapomniało jak się strzela bramki. Ostatni mecz, w którym strzelili 2 bramki był 23 września! A Chelsea jak wiadomo w pierwszym meczu rozgromiła Qarabag aż 6:0. Po wpadce z Romą chybawracają na właściwe tory, wygrana z Manchesterem i West Bromem. Wrócił Kante, Morata strzela na zawołanie,Hazard też w formie.
Nie deneguje tego w żadnym wypadku. Owszem Chelsea na papierze jest znacznie mocniejsza, pod wzgledem podtencjału czy doświadczenia również.
Jednak nie wiem czy to taka &quot;peffka&quot; jak to nazzywasz. Ze wzgledu na teren. Wszystkim tam ciezko sie gra i Chelsea też będzie nie łatwo. Kazachowie bardzo dobrze umieją wykorzystać atut własnego boiska i bym nie sugerował sie tym, że ich rozjechali w pierwszym meczu. Teraz bedzie to zupełnie inny popjedynek i jestem przekonany, że The Blues będą sporo się meczyć.
 
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
Kazachowie bardzo dobrze umieją wykorzystać atut własnego boiska
Chelsea gra jutro w Azerbejdżanie, a nie Kazachstanie. Azerowie mają naturalną murawę, ładna pogoda, ciepełko więc to nie są żadne warunki kazachstańskie ze sztuczną murawą i minusową temperaturą.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Lingard żółta
@2.48
1xbet

Jak ktoś szuka żółtych, to Rusek wystawił.
Sytuacja jak z De Brujne oraz Carvajalem. Oboje nie zagrają w ostatniej kolejce, żeby mieć czyste konto na fazę pucharowa. Diabły pewny awans, a Lingard ma juz dwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom