>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka La Liga [19.09 - 21.09.2017r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
5. kolejka La Liga

Kursy od: bah
4. kolejka jeszcze nie dobiegła końca, a już jutro startujemy z kolejną. W ostatniej kolejce swoje zwycięstwa zanotowały Barcelona, Atletico oraz Real Madryt. W derbach Walencji padł remis 1:1. Niespodziewanie punkty zgubił Athletic, który uległ z Las Palmas.
Czas na kolejne ciekawie zapowiadające się spotkania.
Zapraszam do dyskusji oraz do pisania analiz.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Valencia -Malaga zwyciestwo gospodarzy 1,55 iforbet
Valencia po poprzenim sezonie wykonala spory krok do przodu graja dosc wywazony futbol. Od czterech meczy sa bez porazki po dwoch ciezkich meczach z Atletico i Levante w ktorych remis byl do przyjecia po meczu z Malaga nikt w klubie nie wyobraza sobie braku zwyciestwa. Zaza i Soler poszaleja.
Malaga jedna bramka w czyterech ostatnich meczach co przelozylo sie na 4 porazki. Druzyna slabo wyglada w koncowkach spotkan licze ze skupia sie na obronie swojej bramki i zminimalizowaniu rozmiaru porazki
dokladam under 3,5 1,35 iforbet
 
F 5

fazi83

Użytkownik
Podzielam zdanie kolegi wyżej. Valencia powinna dzisiaj wygrać.Mieli trudny początek ale dzisiaj rywal typowy na przełamanie. Od początku sezonu Valencia gra niezłą piłkę i myślę że ograją Malagę. Jednak nie liczyłbym na okazałe zwycięstwo, Malaga poza meczem z Las Palmas traciła tylko po jednej bramce więc zaryzykowałbym under 2.5 (1.95 forbet)
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Dla mnie w oko wpadlo inne dzisiejsze spotkanie, a mianowicie konfrontacja pomiedzy Barcelona, a Eibarem. Chyba kazdy dobrze wie jak Barca sobie dobrze radzi w tym sezonie. Az sam nie sadzilem, ze bwda tak dobrze ulozeni taktycznnie. Graja nie tylko dobrze w ofensywie, gdzie strzelaja duza ilosc bramek. W dpdatku po odejsciu Neymara. Ale i w defensywje nie popelbjoaja bledow. W LaLiga stracona zaledwoe jedna bramka do tej pory. Czyste konto z Juve. Robi to wrazenie.
Eibar trudno nie przewidziec tego, ze dzisiaj beda przede wszystkim sie bronic. I trzdba prsyznac, ze jest to ich glowny atut. A swoich szans beda szukac z kontr i atalych fragmentow gry. Jednak i z nich raczej nic nie powinni uciulac, bo w ataku bardzo slabo to wyglada.
Barca- Eibar @1.75 totoletek.
Bts Nie
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
\Tryplet
20:00 Valencia - FC Malaga 1 @ 1.56
22:00 FC Sevilla - Union Deportiva Las Palmas 1 @ 1.46
20:00 FC Villarreal - RCD Espanyol Barcelona 1 @ 1.76
AKO: 3.96
buk: bah
&#39;&#39;Papierowi faworyci&#39;&#39;

Jestem zdania, że ten kupon może wejść, a nawet musi. Pierwszym argumentem ale dość słabym jest to, że obie ekipy, które na papierze są faworytem grają u siebie. Stadion trzech gospodarzy zawsze były ciężkimi terenami i punkty tu gubiły nawet najlepsze ekipy. Valencia, Sevilla jak i Villarreal to kluby, które zaraz obok Athletic, Eibaru i Celty będą się bić o miejsca 4-7. Dlatego jestem zdania, że nie ma tutaj czasu na potknięcia, tym bardziej, że cała trójka potwierdza swoją dobrą dyspozycję. Malaga jak i Espanyol to obecnie najsłabsze zespoły La Liga, które bardzo słabo weszły w ten sezon. Espanyol wczoraj może i wygrał, ale w spotkaniu z Żółtą Łodzią Podwodną będzie miał niezwykle ciężko. Las Palmas niespodziewanie w ostatniej kolejce wypunktował Athletic. Jednak gdy spojrzymy na Las Palmas co wyprawiało w ostatnim sezonie na wyjazdach to na stadionie Sevilli raczej nie mają czego szukać. Gram na faworytów i mam nadzieje, że żaden nie zawiedzie.
Dublet
22:00 Barcelona - Eibar Messi strzeli @ 1.33
20:45 Real Madryt - Betis Ronaldo strzeli @ 1.30
AKO: 1.73
buk: unibet
&#39;&#39;Rywalizacja o Pichichi niech się zacznie na dobre&#39;&#39;

Leo Messi znakomicie rozpoczął sezon. Argentyńczyk w siedmiu spotkaniach zdobył osiem goli, z czego pięć w Primera División, dwa w Lidze Mistrzów i jednego w Superpucharze Hiszpanii. Dziś myślę, że zobaczymy przynajmniej jedno trafienie Argentyńczyka, który jest w gazie. Ronaldo natomiast powraca po zawieszeniu i myślę, że będzie mocno zmotywowany aby po raz kolejny udowodnić światu, że to on jest najlepszy. Portugalczykowi nigdy nie brakuje ambicji i chęci do gry. Jutro zapewne będzie podobnie, a jego trafienie powinno być kwestią minut.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
ibis
W żadnym wypadku nie neguje Twoich typów odnośnie CR i Messiego. Szansa na ich strzelenie jest spora. O umiejetnoecisch jednego czy drugiego nie ma sensu pisać, bo każdy je zna. Lecz takie kursy według mnie to troche przesada. Jak to bywa w kopanej czasami można bic glowa o mur, a ona i tak nie trafi.
Nie mniej jednak życzę Ci powodzenia! ????
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Ja polecam mecz La Coruna - Alaves 1 @1.9
Deportivo po 4 kolejkach tylko z 1 punktem, ale nie odzwierciedla to tego co pokazują na boisku. Odniosę się do ich meczu na własnym boisku z RSSS. Pomimo szybkiej straty dwóch bramek grali swoje, bardzo groźni w ofensywie. Szybkie konstruowanie akcji bez męczenia buły i podawania od obrońcy do obrońcy. Gdy oglądałem ten mecz bliżej moim zdaniem było to zwycięstwa Deportivo a nie, RSSS. Drużyna z charakterem która bez względu na wynik robi swoje i gra fajną dla oka piłkę. Myślę, że Tytonia po meczu z RSSS już przez dłuższy czas nie zobaczymy w ich bramce, a to na +. Liczę na to że w tym meczu zobaczymy z przodu duet Perez z Andone, a Adrian który gra jak nigdy zostanie przesunięty na skrzydło. O Deportivo można powiedzieć tyle, że monolit drużyny z poprzedniego sezonu się rozpadł. Odejście Theo, Kiko, Feddal, Llorente, Deyverson, Mendez i inni. W ich miejsce nie sprowadzono m.in. nie chcianych nigdzie Bojana(kontuzja) i Haddadiego. 0 pkt i bilans 0-7 po 4 kojekach nie dziwi mnie i jest to wg. mnie pierwszy kandydat do spadku w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Coś mi się wydaję, że bezbarwna Malaga po ciężkim przetarciu na nowym obiekcie w Madrycie, nie rozłoży nóg przed Nietoperzami. Idzie masówa, i choć daleki jestem od teorii spiskowych, to czasami lubię sobie skontrować takie zdarzenia.
X/Malaga @2,53 (STS)
Malaga +1 Handi @1,5 (STS)
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
również widzę dzisiaj sporą szansę dla Deportivo za pierwsze punkty w meczu u siebie. po pierwsze należy zauważyć że dwie porażki jak dotychczas na własnym stadionie nie mogą dziwić patrząc na to z kim przyszło im grać. Real im nigdy nie leżał natomiast drużyna z San Sebastian gra po prostu pięknie w tym sezonie widać zwietrzyli szansę na top4 i bezposrednią grę w LM z resztą nie tylko oni mają na nią chrapkę. co do meczu to Pepe Mel raczej będzie chciał u siebie grać dwójką napstników mając kogoś takiego jak Lucas Perez Andone czy też Adrian w obwodzie. pokazują to też ostatnie spotkania gdzie zabrakło miejsca dla kogos takiego jak Emre Colak i to chyba on może najbardziej ucierpieć na grze w takim ustawieniu. grają u siebie ze słabym rywalem więc trzeba grać offensywnie i takiej gry dzisiaj można się spodziewać ze strony Depor.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ziomeczek napisał: &quot;... Real im nigdy nie leżał...&quot;
Tak tylko na marginesie:
&quot;... Real im nigdy nie leżał...&quot;
W latach 1993 - 2008 na de Riazor Real Madryt ani razu nie pokonał gospodarzy. W tych (dla większości użytkowników tego forum) prehistorycznych czasach La Coruna z 1/dnb/1x to był standard na kuponach ???? kiedy odwiedzali ich królewscy.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Depor dziś powinien wygrać, bo Alaves to nie ta drużyna co przed rokiem. Bardzo nad tym ubolewam, bo Alaves dał zarobić i fajnie się ich oglądało.
Coś jednak mi ten mecz śmiedzi, bo będzie masówka. A goście zamurują bramkę i nastawią się na kontry. Intuicja podpowiada mi że strzelą w koncu bramkę, więc może być niespodzianka. Alaves będzie walczyć o byt, ale jak ma się uchronić przed spadkiem, to właśnie z takimi drużynami jak Depor musi punktować. Ja nie ruszam tego meczu.
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Alaves będzie walczyć o byt, ale jak ma się uchronić przed spadkiem, to właśnie z takimi drużynami jak Depor musi punktować. Ja nie ruszam tego meczu.
Idąc tym tokiem myślenia Depor też musi punktować na takich meczach, jak z Alaves, chcąc się utrzymać... Na papierze La Coruna jest dużo lepszym zespołem. Fakt, póki co nie popisali się w lidze ale ich gra na pewno wygląda lepiej niż w Alaves. Dodatkowo wraca Perez, który z Andone może stworzyć na prawdę mocny duet w ataku.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja dzisiaj szedłbym w paru meczach w kartki.
Mecze Athletic - Atletico o dziwo zawsze ostatnimi czasy były dość spokojne i tych kartek brakowało. Myślę, że tym razem będzie podobnie.

Sędzia http://pl.soccerway.com/referees/javier-estrada-fernandez/60734/ Javier Estrada ostatnio nie przekracza granicy 6 żk.
Tak jak już wspomniałem tych kartek brakuje w meczach h2h w ostatnich 4 meczach nie przekroczyli, a nawet specjalnie się nie zbliżyli do tej granicy. To okres kiedy Raul Garcia przeszedł z Atleti do Los Leones. Jakoś mniej agresji pomiędzy tymi ekipami.
Athletic - Atleti under 6.5 kartek @1.60 uni

Leganes - Girona
W takich meczach zawsze gram na 0-0 HT, bo to głównie mecze walki i nikt nie chce przegrać meczów o 6 punktów. Wiadomo, że te drużyny mają za cel utrzymanie i te wyniki są niezwykle ważne, bo liczy się bilans bezpośrednich spotkań w sytuacji gdy drużyny mają tyle samo punktów. Drużyny nie popisują się skutecznością ofensywną, więc to dodatkowy plus. Będzie dużo walki, być może również będą kartki, ale ja idę w stronę undera.
poniżej 0.5 gola w 1 połowie @2.43 uni

Jeszcze wracając do kartek, to zdecydowanie idę w meczu Sevilla - Las Palmas na over kartkowy.
Kibice z pewnością zgotują piekło Vitolo w okolicznościach w jakich opuścił Sevillę. Szukałem kartki na Vitolo, ale nie znalazłem. Dlatego gram o5.5 kartek, ale też spróbuję podwyższonych linii.

o5.5 kartek @2.12 uni
o6.5 żk @ 4.20 1xbet *
o7.5 żk @8.5 1xbet *
Tylko żk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Celta - Getafe
Celta @ 1.75
buk: bah
&#39;&#39;Wejść na ścieżkę zwycięstw&#39;&#39;

Zespół z Madrytu niespodziewanie prowadził po pierwszej połowie spotkania z Barceloną, ale ostatecznie przegrał 1:2. Getafe podobnie jak Celta spisują się słabo od początku tego sezonu i oba kluby są w takiej samej formie. Goście na pewno będą chcieli sprawić duże problemy Celcie i zagrają raczej otwarty futbol, niż mieli by postawić autobus. Getafe w takich spotkaniach jak to dzisiejsze musi szukać punktów i to nie jeden tylko trzy. Trener Juan Carlos Unzue nie zmienił ani jednego zawodnika względem jedenastki, która rozegrała wygrany 1:0 mecz z Alaves i dziś myślę, że będzie podobnie. Unzue cały czas szuka formy u kluczowych graczy, którzy mają dawać Celcie trzy punkty. W poprzednim sezonie takim graczem był Aspas, lecz teraz gość jest po za formą z poprzedniego sezonu. Jestem zdania, że Celta w końcu odpali i zacznie punktować. Dziś jest do tego dobra okazja, bowiem rywal na papierze nie jest wymagający.​
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Villarreal - Espanyol
over 2.5 @1.96 uni

Villarreal ma problem z bramkarzami. Asenjo cały czas wraca do zdrowia po zeszłosezonowej kontuzji, a Fernandez też nie wystąpi kilka miesięcy. Do tego wszystkiego w ostatnim meczu wstrząs mózgu doznał Barbosa (4 dni temu), wczoraj trenował na spokojnie, ale może być problem z jego interwencjami.
Gospodarze i goście mają mocne linie ognia, ale zdarzają się problemy w defensywie. Liczę na dobre strzelanie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Levante-Real Sociedad over 2,5+BTS @ 2,00 forBet
Są już składy na mecz:
Levante: Raul; Pedro Lopez, Postigo, Chema, Tono; Rober, Campana; Bardhi, Jason, Morales; Alex Alegria
Real Sociedad: Rulli; Gorosabel, D.Llorente, Aritz Elustondo, De la Bella; Illarramendi, Zubedia; Xabi Prieto, Vela, Juanmi i Willian Jose
Są zatem roszady w obu ekipach, ale mnie najbardziej cieszy, że defensywa Realu Sociedad mega przemeblowana, więc pewnie będzie tam kompletny bałagan. W ofensywie prawie najmocniejsze zestawienie, a do tego na ławce Zurutuza czy Januzaj, więc jest kim rotować tam w czasie meczu. Wśród gospodarzy najbardziej liczę na tercet za Alexem Alegrią, w którym ciekawi mnie Enes Bardhi, bo Macedończyk ma niezłe wejście do LaLiga i niech strzela dalej.
Real Sociedad w dobrej formie, dużo goli pada w ich meczach, a Levante też w fajnej formie na początku sezonu, więc liczę na otwarty mecz i bramki z obu stron.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom