>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5 kolejka Ligue 1 [8 - 10 września 2017 r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Bah
Po czterech kolejkach z kompletem zwycięstw zostały tylko dwa zespoły - PSG i Monaco. Czy przerwa reprezentacyjna wybije z rytmu oba zespoły?. Kto dotrzyma kroku obu klubom i włączy się do walki o mistrzostwo?.
Zapraszamy do dyskusji na temat najbliższej kolejki we Francji.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Metz +2,75 1,84 sbobet
Dla mnie ta linia jest warta gry, a przekonują mnie do tego:
- zbliżający się wyjazdowy mecz PSG z Celticiem w LM,
- udział wielu graczy PSG w kwalifikacjach do MŚ,
- h2h, Metz rok temu przegrało u siebie 2-3 z PSG,
- wyniki gospodarzy, mimo 4 porażek nie przegrali do tej pory więcej niż dwoma golami,
- podobna sytuacja do meczu Metz - Monaco, które po 7 golach w pierwszych dwóch meczach strzeliło tylko gola Metz
- PSG we wcześniejszych meczach linie na handicapy pokrywało dopiero golami pod koniec meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
08.09.2017 g. 20.45 Metz- PSG
Typ: 1 (+2,5)
Kurs: 2,07
Marathonbet
6/10

Jak najbardziej podpisuję się pod tym co napisał &quot;Szef Elity&quot;, zresztą o spotkaniu pomiędzy tymi drużynami pod koniec ubiegłego sezonu pisałem tutaj: https://forum.bukmacherskie.com/threads/33-kolejka-ligue1-14-16-kwietnia-2017-zalegly-metz-psg-18-04-2017.144926/page-2
Gra na PSG na wyjeździe po kursach 1,10 to jakieś nieporozumienie, tym bardziej że liga francuska jest jedną z najbardziej zwariowanych i zakręconych lig. Owszem PSG ma silny skład, jest rekordowy Neymar, który robi różnicę, ale to tylko woda na młyn dla takich ogórków jak Metz, którzy postawią autokar we własnym polu karnym i będą bronić jak Jarek krzyża.
Jak ktoś obserwuje moje typy to wie że lubie grywać na przerwanie serii, a taką mają oba zespoły:
- Metz 4 porażki w 4 kolejkach i bramki 1-7
- PSG 4 zwycięstwa w 4 kolejkach i brami 14-2
Warto dodać że Metz mocno walczyło z Moncao, które strzeliło zwycięską bramkę w ostatnim kwadransie.
Poza tym większość zawodników PSG po meczach reprezentacji (Neymar, Cavani, Di Maria, Marqinios, Pastore, Alves, Silva) ci zawodnicy musieli przemierzyć samolotem kilkanaście tysięcy kilometrów, aby rozegrać spotkania w Ameryce południowej- większość z nich, dopiero dziś wsiadła do samolotów aby wrucic do Europy, nie wspominając o zawodnikach grających w Europie. Metz z kolei mogło 2 tygodnie przygotowywać się w spokoju do piątkowego &quot;ugoszczenia&quot; zespołu z Paryża.
Dla zwolenników PSG, którzy uważają że zespół z paryża wygra to spotkanie polecam taki zakład:
under 4 @ 1,70 Marthonbet 6/10 - mogą wygrać 3-0 i tak wchodzi, a przy 4 bramkach mamy zwrot, także ciekawa opcja.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 17:00
Spotkanie Lyon-Guingamp
Typ: 1/1 połowa koniec
Kurs 1.95
Buk Totolotek
Analiza: Gospodarze w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, ich rywalem będzie ekipa Guingamp, który jest na razie zespołem bezkompromisowym zagrał cztery spotkania z których dwa wygrał oraz 2 przegrał , Lyon natomiast ma tych punktów o dwa więcej bowiem nie zanotował jeszcze ani jednej porażki w tym sezonie. Ogólnie przed własną publicznością nie przegrał ani jednego spotkania od kwietnia roku bieżącego gdzie został ograny przez Monaco, goście natomiast w spotkaniach wyjazdowych nie radzą sobie dobrze, w poprzednich 10 kolejkach zdołali ugrać zaledwie 6 ligowych punktów. Myślę że w tym meczu będzie zespołowi Guingamp niezwykle ciężko zdobyć ligowe punkty ,ale liczę na bramki z obu stron i spotkanie ofensywne jak to miało miejsce nie jednokrotnie w latach poprzednich . Mój typ to wygrana Lyonu oraz wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji, stawiam że Lyon zdobędzie tutaj co najmniej over 1.5 gola a goście dołożą jedno trafienie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom