>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka LOTTO Ekstraklasy (11.08-15.08.2017)

Status
Zamknięty.
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Ze spotkania Lech - Zagłębie czyli już za 20 minut próbuję tak:

Zagłębie strzeli @1,46 ✅
Under 3,5 @1,33 ✅
Fortuna

Meczu Sandecjii z Wisłą nawet nie ruszałem, tutaj szczerze mówiąc też nie mam pomysłu. Z ostatnich meczy jak dla mnie tutaj Zagłębie może powalczy chociażby o 1 punkt. Zagłębie awans do 1/8 PP, oprócz tego zwycięstwo z Pogonią 3-0 są na fali i gra wygląda nieźle, mam tu tylko pomysł aby zagrać ich gola, myślę że tu spokojnie strzelą chociażby jednego gola. Prócz tego do taśmy dorzuciłem sobie under 3,5 który widzę tutaj bardzo pewnie. Jeżeli chodzi o H2H powyżej trzech goli w meczu między sobą strzelili ostatni raz 6 lat temu w 2011 roku. Jeżeli tu któraś drużyna wygra to według mnie minimalnie jednym golem i sądze że to takie dwa dosyć pewne typy, fakt kursy nie zachwycają ale dorzucić do kuponu można. Analiza tak na szybko bo zaraz mecz, oby na plus. Powodzenia !

Na Derby Krakowa gram:

BTS @1,74 ✅
Over 0,5 gola do przerwy @1,35 ✅
Over 4,5 żółtych kartek @1,60 ⛔
Fortuna

O 20:30 jak dla mnie zdecydowanie najciekawszy mecz z Ekstraklasy dnia dzisiejszego. Tak jak lubię je ze względów kibicowskich, tak też ze względów piłkarskich, bo ci wiedzą jakie są to ważne mecze dla kibiców. Tu zawsze potwierdza się teza że derby rządzą się swoimi prawami. Na przestrzeni lat można było zauważyć że Wisła potrafiła wygrać mimo że nie była w formie, ale Cracovia również potrafiła być w dołku a w derbach zdobyć punkt lub 3. Mecze w 1/16 PP obydwie drużyny wygrały. Wisła pokonała imienniczkę z Płocka 2-1. Pasy wyeliminowały po rzutach karnych drużynę GKS Tychy. W lidze już widać przepaść. Wisła 2 w tabeli, 3 zwycięstwa i 1 porażka. Natomiast Cracovia na pozycji 14 z 4 punktami, po zwycięstwie z Lechią i remisem z Piastem 1-1. Ostatnie mecze z Koroną czy Lechem które przegrali widać było że Probierz szybko nie zrobi z drużyny Cracovii drugiej Jagi, niestety ale to nie ten poziom piłkarzy, ale jak dla mnie derby to derby, obie drużyny wiedzą że dla kibiców to jest ważniejszy mecz niż inne i mam nadzieję że tak jak co każdy mecz derbowy pokazywał, oba zespoły będą walczyły i nie odstawiały nogi. BTS w ostatnich czterech meczach między nimi padał i myślę że to fajny typ który powinien dzisiaj wejść bez problemu. Zawsze co ogladałem derby widziałem że obie drużyny dążą do zdobycia szybko gola i potrafili go strzelić jedni i drudzy już po 2 czy 3 minutach meczu. Dlatego over 0,5 do połowy jak dla mnie spokojnie tu siądzie, kurs znowu nie duży zaledwie 1,35, na Live jak poczekamy i będzie 0-0 to może będzie można złapać po wyższym kursie. Jeszcze próbuję typ na kartki, linia 4,5 w całym meczu pokrywała Wisłą z Cracovią w derbach od 3 lat. Są to mecze ważne, nerwy mogą puszczać, chociażby bo jakimś błędzie sędziego czy zaczepce i tu jak dla mnie spokojnie 5 kartek ugrają.

EDIT: Szkoda bo brakło 1 kartki
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
W meczu Lech - Zagłębie pada under i wynik 1:1 , mecz ciekawy.
Jednak pogratulować chciałem jednemu piłkarzowi - M. Makuszewski, naprawdę głupszego piłkarza niż on dawno nie widziałem. Przy stanie 1:0, jest okazja do kontry 3 na 3 dla Lecha, trzeba tylko wyrzucić szybko piłkę z autu, ktorą piłkarz ma w rękach. Makuszewski gra na czas bo mają 1:0, kij, że mogło być 2:0, brawo, brawo brawo, kilka minut później pokarało. To pokazuje różnicę między Europejską piłką, a Polską Ekstraklasą i drużyną, która mieni się jako jedna z lepszych.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Już nie przesadzaj. Taka nasza liga i 90% zawodników właśnie tak by się zachowało. Po drugie nie masz pewności że by padła bramka. A gol dla Zagłębia to prezent od obrony Lecha bo spokojnie można było się ustawić i wybronic tą centre.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Już nie przesadzaj. Taka nasza liga i 90% zawodników właśnie tak by się zachowało. Po drugie nie masz pewności że by padła bramka. A gol dla Zagłębia to prezent od obrony Lecha bo spokojnie można było się ustawić i wybronic tą centre.
Po tym 0-0 w Holandii, które miało dać awans to wiedziałem, że jak Lech strzeli gola z Zagłębiem, mecz się skończy, niestety miałem racje. MINIMALIZM, Bjelica wychodzi z takiego założenia i już2 raz się przejechał, ile razy jeszcze musi stracić tak punkty, żeby się przekonać, że to jest złe?
A bramka zgadzam się, prezent od obrony, ale jednak, byłoby 2:0 , nie byłoby tematu.
I właśnie dlatego, że 90% zawodników zrobiłoby to samo, świadczy o jakości ligi niestety. Co do akcji, mogli nie strzelić, ale jakby ruszyli z kontrą coś nie pykło, zawsze można utrzymać piłkę, cofnąć nawet do bramkarza. Dlatego o to mam do niego pretensje.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Po tym 0-0 w Holandii, które miało dać awans to wiedziałem, że jak Lech strzeli gola, mecz się skończy, niestety miałem racje. MINIMALIZM, Bjelica wychodzi z takiego założenia i już2 raz się przejechał, ile razy jeszcze musi stracić tak punkty, żeby się przekonać, że to jest złe?
A bramka zgadzam się, prezent od obrony, ale jednak, byłoby 2:0 , nie byłoby tematu.
I właśnie dlatego, że 90% zawodników zrobiłoby to samo, świadczy o jakości ligi niestety. Co do akcji, mogli nie strzelić, ale jakby ruszyli z kontrą coś nie pykło, zawsze można utrzymać piłkę, cofnąć nawet do bramkarza. Dlatego o to mam do niego pretensje.
Zgadzam się w 100%. Zwłaszcza takie drużyny jak Lech powinny &quot;dobijać&quot; rywali jak tylko będzie akurat ku temu okazja. A sytuacja Makuszewskiego dokładnie taką była. Zamiast mieć spokojne 2:0 skończyło się na remisie. Podobnie w Utrechcie było. I podobnie Jaga w rewanżu z Azerami -mieli ich &quot;na tacy&quot; przecież. Minimalizm... Taka liga niestety...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Typ: 1
Kurs: 2.00
Buk: Fortuna
Wynik: 1:1 ⛔

Kolejne starcie gdzie wybieram zwycięstwo Zabrzan. Chyba mało kto się spodziewał, że po tak trudnych czterech kolejkach Górnik będzie miał na swoim koncie siedem punktów. Wygrana z Legią i Wisłą nie były przypadkowe. Szkoda punktów w Białymstoku, gdzie Zabrzanie powinni wywieźć przynajmniej remis, i ostatniego remisu z Lechią, gdzie ekipa z Zabrza zasługiwała na wygraną. Teraz podejmować będą u siebie Arkę, zespół Ojrzyńskiego, który zapewne będzie chciał coś udowodnić. Co można zaobserwować w grze gospodarzy?. Na pewno to gra na jeden czy dwa kontakty, która wychodzi im bardzo dobrze. Na dodatek nie wiem czy zauważyliście, ale Górnik większość swoich bramek zdobył dzięki prostopadłym podaniom. Widać, że ten aspekt jest trenowany na treningach i ciągle doskonalony. Przy świetnej dyspozycji Angulo jest wręcz to perfekcyjne. Robson ostatnio pisałeś, że obrona Górnika pozostawia wiele do życzenia i z meczu na mecz będzie wyglądała coraz lepiej. Zgadzam się, i w spotkaniu z Lechią cały środek jak i lewa strona wyglądały solidnie. Od reszty odstawał trochę Wolniewicz, który miał problemy z Peszkinem. Obie ekipy w tygodniu rozegrały mecz w ramach PP. Obie wyszły ze swoich pojedynków zwycięsko co jeszcze bardziej napędza oba kluby przed dzisiejszym meczem. Ja jednak idę w stronę Górnika, który ma świetny początek sezonu i nie zanosi się na to aby miało się to zmienić w najbliższym czasie. U siebie Górnik na dodatek jest bardzo mocny i każdej ekipie będzie ciężko wywieźć stąd jakiekolwiek punkty. Arka mnie nie przekonuje od samego początku. W spotkaniu z Koroną mieli dużo szczęścia i sami oddali tylko jeden celny strzał na bramkę rywala. Na dodatek Jurado, który miał być wzmocnieniem na razie rozczarowuje. Górnik na pewno musi się obawiać Siemaszki, który potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu. Na koniec chcę dodać, że dziś w Zabrzu po raz trzeci z rzędu zobaczymy komplet widzów co jest kolejnym świetnym wynikiem jeśli chodzi o kibiców!.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Obejrzałem wczoraj mecz Lecha i Wisły, a ostatnio zdarzyło mi się obejrzeć też parę innych spotkań z naszej ligi i ubolewam, że wszyscy bez wyjątku ciągle podnoszą piłkę. Od czasu do czasu uda się zawiązać akcję podaniami po ziemi ale generalnie przeważa wysoka piłka. Mecz jest przez to brzydki, ciągle auty faule i brak składności. Już nie wspominam, że duża część tych piłek jest grana do nikogo. Jak już nawet zagrają po ziemi, to uciekają do skrzydeł, gdzie dobrych dośrodkowań jest mało.
Ciekawą rzecz w postaci pressingu pokazała wczoraj Cracovia, ale nie wiem dlaczego nie pociągnęli tego do końca. Sił brakło? Cracovia wyszła świetnie ustawiona i Wiślacy nawet trzech podań nie mogli sklecić. Drudzy trochę odpuścili to i Wisła doszła do głosu. Bramki też trochę z dupy, komentatorzy zachwycali się Carlitosem a tak na prawdę to nieudolność obrońców spowodowała, że w pięciu mu nie dali rady. Druga to już efekt lawinowy, Craxa pogubiła w 10ciu koncepcję gry i wpadło fartem trochę na 2:1. Cracovia nie umiała dociągnąć, Wisła wykorzystała słabość rywala.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Jak z d..y?Wisła przez pewien okres wgniatala Cracovię do bramki i taki był efekt, to ze Carlitos zrobił co zrobił nazywac mozesz nieudolnością ligowej obrony, niech w takim razie kluby kupują podobnych graczy do Carlitosa to będzie na co popatrzeć.Lopez nie tylko w tej akcji osmieszal obronę Cracovii, tak wiec to tez nie był jakiś przypadek wynikający z tego ze głęboko zanurkował.
Cracovia włożyła w mecz sporo energii od pierwszej minuty, Wisła dopiero po czerwonej kartce, wczesniej nawet nie mieli jak tych pokładów uwolnić bo im Cracovia nie dala.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Korona-Jagiellonia
Korona over 4,5 rożnych @1.75 sts ⛔

Korona zajmuje po 4 kolejkach 9 miejsce, jedyne zwycięstwo odnieśli u siebie z Cracovią zdobywając 4 golę, na inaugurację przegrali u siebie z Zagłębiem 0-1, zdołali jeszcze zremisować z Legią w Warszawie 1-1 i bezbramkowo w Gdyni z Arką.Jagiellonia plasuje 3 pozycję, sezon zaczęli wybornie od 3 zwycięstw, na wyjeździe w Szczecinie i Niecieczy i u siebie z Górnikiem Zabrze, w ostatniej kolejce jednak Jaga zawiodła nieoczekiwanie przegrywając u siebie z beniaminkiem z Nowego Sącza.
Myślę że będzie to jedno ze spotkań gdzie nikt się nie będzie bał rywala, każdy sobie założy zwycięstwo, taka sytuacja obu zespołów po 4 kolejkach.Jagiellonia zechce nadrobić straty do Wisły która odskoczyła od nich o 3pkt po wygranych Derbach, zrekompensować porażkę z Sandecją, Korona natomiast ma taki dorobek punktowy, gdzie zadowoleni być raczej nie mogą, w takich meczach na własnym terenie Kielczanie muszą celować w komplet.Korona to ekipa która lubi atakować bokami, gdy gra się układa notują stałe fragmenty, z Cracovią u siebie mieli ich aż 10 rożnych, z Arką w Gdyni 5, w Warszawie na Legii 7, na inaugurację z Zagłębiem u siebie tylko 4, ale myślę że w meczu z Jagą powinni mieć luźniejszy wachlarz w ofensywie.W ostatnim między tymi drużynami Korona zdobyła aż 10 rożnych, więc myślę że można spróbować z tej korzystnej linii.
 
G 0

gang-rympalka

Użytkownik
pełna zgoda ztyper36,nie ma co naduzywac swojej pozycji panie tomy. Wisła zagrała najgorszy mecz.
1 połowa to było dno,nie wychodziła z połowy....
az dziw bierze czemu tak craxa tak nisko.
bramka Carlitosa to przypadek....
nie wynikała przewagi,rozegrania tylko bałaganu
tak było z ofoe z legii,jeden typ najpierw biegł jego brzuch,potem on,i nikt w tej sielskiejlidze nie potrafił go zatrzymac....
czekam az w Olympiakosie trafi nastałe na ławe,bo tam bedzie nikim...
typ na dzis to Arka x2,bo nie wejdzie 1 gdy wszyscy tak mysla..
że czego ja nadużywam?;) pisze że Wisła zaczęła grać kwadrans przed końcem po czerwonej kartce, odniosłem się także do akcji Carlitosa.Kto na co zasłużył to odrębna kwestia, w Derbach mało istotna.Kolejna kwestia to twoje multikonto pewnego kosmity,
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Zabrze - Arka Gdynia

Over 30,5 fauli @ 1,8
✅ 32
Totolotek
Over 4,5 żółtych kartek @ 1,9
⛔ 4 (jak zwykle zabrakło 1)
STS
Krótko i na temat, nie ma co się tutaj rozpisywać.
Spotykają się dzisiaj dwie najbardziej faulujące drużyny w Ekstraklasie.
Górnik na 4 meczy popełnił 81 fauli, średnia 20. Piłkarze Arki natomiast do tej pory faulowali 76 razy co daje średnią 19 fauli na mecz.
Zawodnicy Arki zapewne czują jeszcze w nogach czwartkowy mecz w PP w którym dodatkowo musieli zagrać dogrywkę.
Gospodarze u siebie mocni, jak na razie dwie wygrane z Legią i Wisłą K. i dzisiaj będą chcieli podtrzymać tą serię.
Dzisiaj spodziewam się dużo twardej gry z obu stron. Goście w drugiej połowie mogą opaść trochę z sił i ratować się przewinieniami zwłaszcza na szybkim Angulo.
Można jeszcze spróbować zagrać na żółte kartki w tym spotkaniu.
Górnik na razie 14 żk, średnia 3,5 na mecz. Arka 10 żk, średnia 2,5 na mecz.
Jeżeli mój scenariusz się sprawdzi to przy dużej ilości fauli powinniśmy też zobaczyć parę kartoników.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Niedługo rozpocznie się mecz Górnika z Arką, ale jeszcze zdążę podzielić się swoimi przemyśleniami. Zacznę od tego, że nie rozumiem zachwytów nad Arką, która jest po prostu słaba i w ogóle nie przekonuje mnie swoją grą. Samo zaangażowanie nie wystarczy nawet w Lotto Ekstraklasie, a zgraja rzemieślników typu Sołdecki (co on robi w Ekstraklasie?!) nie zapewni nic poza - być może - walką o utrzymanie. Górnik w tym momencie jest na innym biegunie. Grają mega fajną piłkę, jeszcze fajniej, że stawiają na swoich młodych chłopaków, którzy po prostu robią różnicę. W 4 jak dotąd meczach błyszczą i grają fantastycznie (nie oglądałem meczu z Jagiellonią). I co ważne, w tym zespole widać, że chłopcy myślą (Wolsztyński przewodzi swoją przebojowością), a nie jak w Arce cały mecz jazda &quot;na dupie&quot; i wyjazd w przód. W Górniku dobrze funkcjonuje wszystko, i defensywa i ofensywa, a mecz z Arką powinni spokojnie wygrać, tym bardziej, że grają u siebie. O Arce nie ma co się rozwodzić, bo o tym zespole świadczą wyniki: 0-0 z Koroną, 1-1 z Wisłą P. i 0-0 z Sandecją. Grają tak żeby nie stracić bramki, a z przodu jakoś to będzie. Z przodu Arka nie istnieje, biega tam ten półinteligent Siemaszko, więc to już samo świadczy o sile ognia Arki. Zresztą trener Ojrzyński robi z nich drugą Koronę, gdzie oprócz twardej walki nie było NIC. Zero pomysłu na grę, zero przemyślanych akcji. Po prostu gramy kolejny mecz, pokażmy, że jesteśmy mega ambitni. Nie o to chodzi. Jak dla mnie Górnik ten mecz wygra dość gładko.
Górnik Zabrze - Arka Gdynia / 1 - 2,00 - STS ⛔
Górnik Zabrze - Arka Gdynia / Arka nie strzeli - 2,50 - STS ⛔
Górnik Zabrze - Arka Gdynia / Górnik -1 - 3,60 - STS ⛔
Górnik Zabrze - Arka Gdynia / Górnik wygra 1 połowę - 2,50 - STS ⛔
Górnik Zabrze - Arka Gdynia / Arka więcej żółtych kartek - 2,20 - STS ✅ 1-3
ew.
Górnik Zabrze - Arka Gdynia / Górnik strzeli pierwszego gola - 1,65 - STS
⛔
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Ja osobiście próbuję z meczu Górnik - Arka jeden typ:

Podwójna szansa:1-1 @1,67 czyli Górnik wygra I połowę lub cały mecz. ⛔
Fortuna

Arka ambitna co mecz, Ojrzyński jako trener zawsze miał to do siebie że chciał wszczepić w drużynę którą prowadził wolę walki i zwycięstwa, mecz ze Śląskiem w 1/16 PP pokazał że mimo 0-2 podnieśli się na 2-2 i po 2 meczach więcej które grali w LE i zostawili tam na prawdę sporo sił byli stroną dominującą. W dogrywce również całkowicie zdominowali Wrocławian i zwyciężyli. Górnik na Puchar Polski wystawił samych rezerwowych, na dzisiaj najmocniejszy skład z Angulo który wiemy co robi od początku, czy Kurzawą który też sprawia dobre wrażenie i gra solidnie. Też typuje tu wygraną Górnika, ale dla pewności próbuję właśnie ten typ bo jeżeli Arka ma powalczyć i ugrać remis, to starczy mi tylko żeby Zabrzanie wygrali 1 połowę.

Z meczu Korona - Jagiellonia gram:

1X (Korona lub remis) @1,43 ⛔
Korona DNB @1,83 ⛔
Over 2,5 gola @1,8 ✅
Fortuna

E: Korona sama siebie porobiła, karnego nie strzelili przed przerwą i jeszcze samobój na 2-3 2 min przed końcem

Dzisiaj o 18:00 zmierzą się Korona z Jagiellonią. Gospodarze póki co zdobyli 5 punktów i zajmują 9 pozycję w tabeli natomiast Jaga uzyskała 9 oczek i jest na 3 miejscu. Bilans goli obie drużyny mają taki sam czyli 5:4. Korona ostatnio awansowała do 1/8 PP pokonując po dogrywce Zagłębie Sosnowiec 1-2. Jaga już takiego szczęscia nie miała i odpadła po porażce z Zagłębiem Lubin 1-2. Na pewno atmosfera w Kielcach jest o wiele lepsza, dzisiaj grają u siebie i to kolejny plus. Kursy są wyrównane i powiem szczerze że dla mnie to również 50/50. Jaga od początku miała dużo szczęścia, z Górnikiem mogła przegrać mimo że grała w przewadze, ale piłkarze drużyny z Zabrza nie wykorzystywali swoich szans. Z Pogonią mecz był typowo na 0-0, obie nie pokazały nic, ale po błędzie Fojuta, Jaga strzeliła gola i wygrała minimalnie 1-0. Ostatnia porażka z Sandecją pokazała że Jaga w tym sezonie nie będzie robiła takich wyników jak w poprzednim sezonie. To nie ta sama drużyna co za Probierza i brakuje Góralskiego w środku który walczył, odbierał piłki i był jednym z filarów Jagi. Prócz tego brakuje oczywiście Vassiljeva który w Jadze robił świetną robotę i jest odczuwalny jego brak. Korona natomiast grą na prawdę zachwyca od początku, Gino Lettieri czyli trener Korony obecnie robi świetną robotę, tylko to niestety nie przekłada się na punkty. Porażka z Zagłębiem w której piłkarze Kieleckiej druzyny prezentowali się o wiele lepie, następnie remis z Legią, ostatnio nie wykorzystanych mnóstwo sytuacji i przewagi i remis 0-0 z Arką Gdynia. Prawy obrońca Korony Rymaniak jest w świetnej formie, prócz tego prezentuję sie również dobrze Możdżeń czy Cebula. Cała drużyna fajnie jest poukładana, i tak jak pisałem wyżej do tej dobrej gry drużyny brakuje tylko punktów, bo tracili je na własne życzenie. Dzisiaj są u siebie, podbudowani awansem do 1/8 PP na pewno nie wyjdą z jakąś presją do meczu z Jagą tylko postawią się jak równi z równym bo drużyna z Białegostoku wcale nie jest już taka niebezpieczna jak kilka miesięcy temu. H2H jest za Jagą która nie przegrała z Koroną od 2 lat, ale myślę że dzisiaj może być właśnie ten czas w którym drużyna z Kielc zdoła wygrać z Jagą i dopisać sobie 3 punkty, ale nie sądzę że Jaga odda łatwo mecz i na pewno powalczy, w meczach między tymi drużynami padało zawsze trochę goli, w tym sezonie strzelili po 5 ale też stracili po 4 i dzisiaj nie widzę aby skończyło się tu na 2 golach.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie chciałem Carlitosowi ani Wiśle specjalnie umniejszyć tylko zauważyłem, że bramki nie padły po wypracowanych dobrych akcjach (druga prędzej ale tam też trochę farta było) tylko po błędach obrony Cracovii.
Z tym wgniataniem też bym nie przesadzał. Mieli później przewagę, spychali do obrony przeciwnika i na tym koniec. Sytuacji jako takich aż tak wiele nie było. Kilku obrońców puściło Carlitosa, potem całkiem zgubili krycie i tak wyszło.
Oczywiście trzeba napastnikowi oddać, że umiał się znaleźć w sytuacji i szedł na przebój, nie odmawiam mu chęci i umiejętności.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Pogoń - Lechia
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.65
buk: Fortuna
Wynik: 0-0​

Pogoń z meczu na mecz wygląda coraz solidniej, a ich gra w końcu nabiera rumieńców. Piłkarze coraz lepiej rozumieją się na boisku i przekładają z teorii w praktykę grę na boisku. W tygodniu odprawili z kwitkiem Lech Poznań w ramach Pucharu Polski wygrywając z Kolejorzem 3:0. Teraz tak dobrą grę trzeba przełożyć na rozgrywki ligowe. Wyróżniającą się postacią był Dawid Kort, który zaliczył dwa trafienia. Na swoją ulubioną pozycję wrócił Adam Frączczak, który czeka na swoje premierowe trafienie w lidze w tym sezonie. &quot;Portowcy&quot; nie mogą liczyć na dwóch piłkarzy: Spasa Delewa oraz Łukasza Zwolińskiego (urazy), z tego co widzę to chyba nie zagra jeszcze Fojut. Postawa piłkarzy Lechii jest jednym z największych rozczarowań pierwszej części sezonu.Biało-Zieloni wygrali na inaugurację sezonu, ale później były już tylko dwa remisy oraz porażka. Co gorsze w tygodniu odpadli z Pucharu Polski po porażce z pierwszoligową Bytovią Bytów 0:2. Nastroje w klubie nie mogą być dobre, a i sytuacja kadrowa nie jest najlepsza. Z powodu kontuzji nadal pauzują Łukasz Haraslin i Milos Krasić. Nie wiadomo co z Grzegorz Kuświkiem i Marco Paixao. Lechia jest w małym dołku, a teren w Szczecinie nie należy dla nich do najłatwiejszych. Ostatni raz na stadionie przy ul. Twardowskiego gdańszczanie wygrali w maju 2015 roku. Pogoń pomimo słabego początku w tym sezonie w spotkaniu z Lechem pokazała jakie możliwości ma ta drużyna. Zła passa meczów u siebie musi zostać w końcu przerwana, bowiem przyjeżdża do nich drużyna, która również jest lekko rozbita, a takich sytuacji nie można zmarnować. Kurs bardzo wysoki i ja to pobieram.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Podłączę się do tego co pisze Ibis. Pogoń nie miała łatwego terminarza oprócz meczu z Piastem Gliwice, który wygrali i ostatnio dość niespodziewana wygrana z Lechem Poznań na własnym terenie. Natomiast Lechia to taki pompowany balonik nie tlenem jednak pieniędzmi i jak widać te pieniądze nie przynoszą wyników a ostatnia katastrofalna porażka z Bytovią teamowi z Gdańska nie przynoszą chluby. Mogę również dodać iż Pogoń ma patent na zawodników z Lechii i przed własną publicznością mają korzystny bilans. Podsumowująć Pogoń po ostatnim przełamaniu z Lechem Poznań może uwierzyć w swoje umiejętności i ograć bądź co bądź rozbity zespół z Gdańska.
Mecz: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Typ: Pogoń ⛔ m
Ako: 2.70
Buk: Totolotek
Stawka: 4/10
 
marti55 4,9K

marti55

BOSS
Pogoń - Lechia
Typ: 1 DNB @1,90 ub
ZWROT

Gospodarz na fali, Lechia w dołku. Liczę na wygraną Pogoni, która moim zdaniem podniosła morale po wygranej z Lechem. Z Jagą u siebie ostanio 0-1 u siebie...bład obroncy w ostatnich sekundach meczu no i stało się. Przyszedł PP i Pogoń pokazała moc. Dla bezpieczeństwa podpieram się opcja DNB bo kurs mnie satysfakcjonuje.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Pogoń - Lechia

Over 2,5 @1,84 Fortuna ⛔
BTS @1,62 Fortuna ⛔

Dzisiaj o 18:00 zmierzą drużyny z dolnej części tabeli. Pogoń aktualnie jest w fatalnej sytuacji 3 punkty i 15 miejsce, Lechia nie wiele lepiej, ma jeden punkt więcej i zajmuje 11 miejsce. Kursy są wyrównane i dla mnie to sytuacja zrozumiała. Pogoń prezentuję się średnio. Ich gra nie wygląda aż tak fatalnie, z Zagłębiem przy odrobinie szczęścia mogli zdobyć gola lub 2, ale tak się nie stało i dostali 0-3. Z Jagą mecz na remis, ale po błędzie obrońcy Fojuta padł gol na 0-1 i stracili cenny punkt. Pokazali klasę z Lechem w PP, byli zdeterminowani i wygrali wysoko aż 3-0. Jednak wtedy drużyna Lecha jak dla mnie zagrała bardzo słabo i Pogoń wykorzystała to, więc wcale nie przekonuje mnie ta wygrana. Lechia natomiast można powiedzieć że jest w kryzysie. Na pewno sezon poprzedni który był dla nich bardzo dobry i mogli nawet być w europejskich pucharach podziałał na psychikę piłkarzy i być może to odbija się na nowym sezonie. Nie jestem pewny czy tak jest, ale dla mnie tak to wygląda, porażka ze Śląskiem, tego się na prawdę nie spodziewałem, mnóstwo błędów, w tym głównie tak doświadczonego bramkarza jakim jest Kuciak. Porażka z Cracovią która prezentuje się przeciętnie. Ostatnio remis z Górnikiem co można by powiedzieć że to nawet sukces, bo w jakiej formie od początku był Górnik każdy wie. Ostatnia porażka w PP i odpadnięcie na pewno znów źle podziała na piłkarzy, ale teraz została liga i muszą na niej właśnie się skupić. Dołączył do Lechii właśnie Lipski, który myślę że może być ciekawym wzmocnieniem, prócz tego bracia Paixao którzy ciągle grają nieźle, Krasić niedługo będzie gotowy do gry. Czytałem gdzieś też że Nowak dostał szansę od prezesa i musi w 2 spotkaniach czyli tym z Pogonią i kolejnym zdobyć 6 punktów. Myślę że piłkarze oczyszczą głowy i dzisiaj powalczą z Pogonią, a gospodarz jest na pewno podbudowany zwycięstwem w 1/16 PP i powalczy tu o pełną pulę, bo sytuacja może być coraz gorsza w lidze. Widzę tu dzisiaj mecz w którym obie drużyny nie odstawiają nogi i walczą o 3 punkty, a liczba goli może być duża. Ostatnie 2 mecz między nimi to pokazały kiedy Pogoń wygrała 3-1 a Lechia miesiąc później 4-0.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Over 30,5 fauli @ 1,8
✅ 32 (13-19 tym razem to Lechia postarała się o pokrycie linii)
Totolotek
Jak wygląda sytuacja drużyn i ich aktualna gra opisano w kilku postach powyżej dlatego nie będę tego powtarzał. Gospodarze nadal walczą na dwóch frontach, goście mogą się już skupić tylko i wyłącznie na rozgrywkach o Mistrzostwo Polski.
Ciężko wskazać dzisiaj zwycięzce tego spotkania, ja standardowo podaję typ na przewinienia.
Poniżej staty z pojedynków ligowych tych drużyn ale tylko tych rozgrywanych w Szczecinie:
15.09.2013 / 16-22 / 1-1
10.05.2014 / 23-12 / 0-2
13.03.2015 / 28-20 / 0-1
09.05.2015 / 19-9 / 1-3
02.12.2015 / 22-10 / 1-0
22.04.2017 / 18-17 / 3-1
Jak widać Pogoń za każdym razem niezależnie od wyniku trzyma wysoki poziom jeżeli chodzi o ilość przewinień. Z Lechią różnie to bywa ale myślę, że dzisiaj po ostatnim blamażu w PP nie zabraknie u nich woli walki.
Co ciekawe w meczach w Gdańsku już jest o wiele spokojniej i zawodnicy rzadko kiedy zbliżają się do takiej linii.
Mecze w Szczecinie obfitują jeszcze w dużą ilość kartek, ale w tej kolejce jakoś niespecjalnie te typy wchodzą i jak widać po wcześniejszych typach zawsze braknie tego 1 kartonika, także ja dzisiaj proponuję typ tylko na ilość fauli.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Śląsk - Termalica
Typ: 1
Kurs: 1.90
buk: Fortuna
Wynik: 1:1 ⛔

Tym samym to właśnie na Dolnym Śląsku zakończy się piąta kolejka rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Ostatni mecz we Wrocławiu okazał się prawdziwym widowiskiem. Gospodarze po pełnym emocji spotkaniu pokonali Lechię Gdańsk 3-2. Myślę, że można napisać śmiało, że tamto spotkanie było jedno z lepszych jak nie najlepszych w obecnym sezonie ekstraklasy. Śląsk grał szybko, stosował pressing i był bardzo zdeterminowany do wygrania tamtego meczu. Tydzień później zremisowali 1:1 z Piastem i również mogą być zadowoleni z tego wyniku. W środku tygodnia ulegli Arce 4:2 w Pucharze Polski. Przy stanie 0:2 dla Śląsk coś pękło i Arka zdołała wyrównać aby potem w dogrywce dobić rywala. Urban na pewno ma problem z bramkarzem bo ani Wrąbel ani Pilarz mnie nie przekonują. Gospodarze w spotkaniach u siebie spisują się ostatnio wyśmienicie. Wygrali sześć ostatnich spotkań aplikując rywalom łącznie 21 bramek i tracąc tylko cztery!. Termalica to zespół, którego do mnie nie przemawia. Chcę nawiązać tu do spotkania z Zagłębiem Lubin. W tamtym spotkaniu Rumak jak i jego zespół nie zrobili nic aby ugrać jeden punkt. Bramka padła w doliczonym czasie gry i to po błędzie Polacka. Jednak sama gra była bardzo słaba i nie napawa optymizmem. Racja, że tydzień temu udało im się wygrać 1:0 z słabą Legią, ale ta wygrana do mnie nie przemawia. Śląsk jeśli wyjdzie tak mocno zmotywowany jak w meczu z Lechią czy Arką w PP to o ich zwycięstwo jestem spokojny. Zespół gospodarzy ma duży potencjał w ataku i z meczu na mecz zgranie chłopaków wygląda coraz to lepiej. W obu ekipach zabraknie paru zawodników: Czterech zawodników będzie poza składem wrocławian. To Sito Riera, Robert Pich, Kamil Dankowski i Adam Kokoszka. U &quot;Słoni&quot; nie zobaczymy Romana Gergela, Bartłomieja Smuczyńskiego czy Przemysława Szarka. Pomimo braku Riery i Picha, Śląsk jest w stanie dziś wygrać pewnie by przypisać sobie kolejne trzy oczka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom