>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Plusligi ( 17-18.10.2017 )

Status
Zamknięty.
kryysstu 56

kryysstu

Użytkownik
Kolejka dla osoby nie interesującej się zbytnio tylko grającej &quot;po kursach&quot; wydaje się łatwą do obstawienia i ma wyraźnych faworytów, ale czy tak będzie? Oczywiście, że może.. no ale właśnie. O ile SKRA i ZAKSA i pewnie JSW nimi są(faworytem), to Radom już nie jest tą twierdzą co w poprzednim sezonie. Ich gra wygląda fatalnie. Kucharczyk odpowiedziałby, że sam jestem fatalny ;) ale męki z Kielcami i ostateczna przegrana i wciry od Espadonu u siebie? (Nie umniejszając oczywiście ekipie ze Szczecina) No proszę.. B-B póki co w lidze urwała TYLKO seta z Resovią, seta z Lubinem i seta w Olsztynie. To dlaczego nie miałaby tego zrobić w Radomiu. Jak dla mnie mogą pokusić się tutaj o walkę jak równy z równym i nawet zwycięstwo. Co myślicie?
( @1.3 ) Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała ( @2.92 )
2 + 2.5seta @1.33 Fortuna (do ako)
2 + 1.5seta @2.03


_____________________________________________________

( @1.2 ) ONICO Warszawa - Espadon Szczecin ( @ 3.6 )
Czy tylko dla mnie kurs @1.2 na Warszawę to przesada? Po mękach z Będzinem?? Espadon bardzo pozytywnie zaskakuje. Jak dla mnie secika mogą spokojnie ukąsić.
2 + 2.5seta @1.46 ✅ 0:3
spodziewany secik wpadł aż nadto :eek:


_____________________________________________________

Bydgoszcz - Kielce
W tym spotkaniu upatrywał bym zagrania w +3.5 seta. Słabsze ekipy, nieobliczalne.. gdyż nie wiadomo, która zagra gorzej ???? Oczywiście Łuczniczce bliżej do faworyta, ale @1.25 - @3.2 ??? Hm...
+3.5 seta @1.5

_____________________________________________________

Grubiej chciałbym zagrać ZAKSA(-6,5)+SKRA(-6.5)+JW(-7.5) @5.46

Co myślicie? Wiadomo, że nie liczę wszędzie na trzysetowe lanie. No ale drużyny te posiadają mocniejsze ekipy. Czy Olsztyn i Lubin zrobią twierdze i ściany swojej hali pomogą?​
[OFF]Chciałbym żeby w tym temacie ujawnili swoje możliwości fachowcy siatkarscy z mojego ostatniego nieudanego typu na JSW, którzy tak wielce mieli dużo do powiedzenia po fakcie a ich karta aktywności na forum wręcz zerowa. Podajcie typy przedmeczowe. Każdy z użytkowników chce mieć zielono jak wy. Po to jest forum aby się dzielić spostrzeżeniami i wyprowadzać kogoś z błędu jeśli coś przeoczył.

Dziękuję za miłe słowa w moim prywatnym temacie i czekam na dyskusję w tym.
Pozdrawiam!!
//edit// BLAMAŻ typów
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Generalnie to do powyższych typów nie mam jakichś zastrzeżeń, prawie wszystkie moim zdaniem mają duże szanse powodzenia. Aczkolwiek ja mam inne zdanie na temat meczu JW - Gdańsk. Ostatnia wpadka Gdańska 0-3 z Katowicami, ale dotąd GKS grał poniżej swoich możliwości. Może już złapał wreszcie formę i zaskoczył tym Gdańsk? Gdańsk ma pakę jak dla mnie nawet na finał ligi. To nie będzie łatwy mecz dla JW. Zresztą z tego co pamiętam to Gdańskowi dobrze się tam grało w Jastrzębiu. Ja stawiam że Gdańsk wywiezie jakieś pkt z hali JW.
JW - Gdańsk
2 +1,5seta @2,30 totolotek
//Ostatnie dwa mecze w hali w Jastrzębiu to wyniki 2-3 i 3-2, czyli dobrze pamiętałem. Tu widzę podobny scenariusz.
 
kryysstu 56

kryysstu

Użytkownik
Gdańsk ma pakę jak dla mnie nawet na finał ligi. To nie będzie łatwy mecz dla JW. Zresztą z tego co pamiętam to Gdańskowi dobrze się tam grało w Jastrzębiu. Ja stawiam że Gdańsk wywiezie jakieś pkt z hali JW.
Oczywiście. Zdecydowanie się z tym zgadzam. Przed sezonem z kolegami Gdańsk stawialiśmy w top3. Te peryferie miały duży wpływ myślę na okres przygotowawczy. Może być gładkie 3:0 ale Twój scenariusz też może wpaść. Chyba odpuszczę
[Edit]Tylko, że właśnie to jest ich wyjazd i tu upatrywalem takiego handi
 
W 0

wafelinio2115

Użytkownik
Mecz: Onico Warszaw-Espadon Szczecin
Typ:Będa przynajmniej 4 sety-Tak
Kurs:1.55
Obie drużyny mają za sobą ciezkie mecze (Espadon ze Skra oraz Warszawa z Olsztynem). Oba zespoły grały na wyjeździe oraz pokazały klasę. Są to dwie podobnie grające drużyny. Warszawa stoi wyżej w tabeli ponieważ mają za soba mecze z zespołami z dolnej części ligi. Myślę że typ jak najbardziej na +
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
To i ja dorzucę parę słów na temat 5 kolejki...
GKS Katowice - MKS Będzin 3:0
1
1,40 eFortuna
Katowice -1,5 seta 1,89 eFortuna
Katowice -4,5 1,65 Etoto
Będzin początek sezonu nie miał najlepszego, porażka 0:3 z Cuprum Lubin i 1:3 z Czarnym Radom ale potem było już dużo dużo lepiej, pierw zwycięstwo 3:0 z Bydgoszcz a potem niespodzianka i zwycięstwo 3:2 z Warszawą a przypomnę, że prócz atakującego Araujo to nie ma tam siatkarzy bardzo dobrych.. Są oczywiście tacy siatkarze jak Waliński, Yordanov czy Grzechnik ale są to co najwyżej siatkarze średniego poziomu.
Katowice również 2 zwycięstwa i 2 porażki...ale najbardziej zaskakuje ostatnie zwycięstwo na wyjeździe z Gdańskiem aż 3:0 i to ich na pewno napędzi jeszcze bardziej do jeszcze lepszej gry.
Można powiedzieć, że są to małe derby ale to Spodek będzie za Katowicami a doskonale wiemy jak się tam gra.
Katowice mają dużo lepszych siatkarzy i jestem pewny, że pokażą to właśnie na parkiecie.
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 2:3
Jastrzębski -1,5 seta
1,60 eFortuna

Jastrzębski Węgiel u siebie jest mega mocne, moim zdaniem poza ZAKSA najmocniejsi u siebie, w zespole jest świetna atmosfera co pokazują od 2 lat wyniki. W poprzednim sezonie Jastrzębski Węgiel wygrali oba spotkania a to drużyna Gdańska w poprzednim sezonie była lepszą ekipą niż jest w tym czasie. Mika jeszcze nie doszedł do swojej optymalnej formy, musi minąć trochę czasu aby wszedł na 100% swojej formy.
Gospodarze są faworytem w tym meczu i myślę, że za 3 punkty powinni wygrać.
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
ZAKSA
1,45 Totolotek
ZAKSA -1,5 seta 1,85 eFortuna
1:3 3,45 eFortuna
Mimo, że Cuprum póki co same wygrane to jeszcze nie zagrali z jakimś poważnym rywalem a i tak mieli już spore problemy ze Szczecinem wygrywając 3:2. Cuprum to przede wszystkim atakujący Ł. Kaczmarek i R. Taht, Ci dwaj robią świetną robotę w zespole ale jeśli już pierwszy albo drugi zagra trochę gorzej to już są problemy.
ZAKSA przede wszystkim to zespół.. Nie ma tam słabego punktu i nie wyobrażam sobie aby nie wygrali tego spotkania... Liczę tutaj na 3:1 dla gości.
Bez analizy:
Bydgoszcz (-11,5) - Kielce 2 1,70 Totolotek 3:0 Niestety jednego oczka brakowało... Przegrali 12 punktami
Olsztyn - SKRA Bełchatów (-2,5 seta) 1 1,40 Etoto 3:2
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Co do Gdanska to okres przygotowawczy mimo wszystko przepracowali jak trzeba. Mamy początek sezonu więc forma wielu ekip faluje a w Gdańsku jakoś po tej kontuzji nie może wrócić Mika i to przede wszystkim on nie gra tego co trzeba. Anastasi mega wkurwiony po meczu z Katowicami, dawno nie słyszałem żeby tak bluzgał na zawodników. Gdańsk na pewno dzisiaj się postawi i nie zagra takiego słabego spotkania jak z Katowicami. Także overy i +1.5seta Gdansk dla mnie ok
Kedzierzyn -1.5seta wyglada dobrze. Lubin prezentuje się przeciętnie, środek średni, libero słaby. Pupart narazie pokazuje słabą forme. Masny gra głównie Kaczmarkiem. I też wygląda jakby trochę obniżył poziom. Kedzierzyn stabilny porównując ich do Lubina to wychodzi że nie mają słabych stron. Torres powinien z meczu na mecz wyglądać lepiej.
Ciekawie powinno być też w Olsztynie. Bełchatów dzisiaj bez Lisiniaca i wyjdą z Penchevem na przyjęciu zamiast Ebadipoura. Na pewno Skra dużo straci na środku bez Lisinaca. Olsztyn u siebie może powalczyć chociaż Skrze dobrze zawsze gra się z Olsztynem. Myślę ,że tutaj będą 4 sety, jakiś over typu 180/182 wygląda sensownie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Jastrzębie-Zdrój - Trefl Gdańsk ✅✅✅ 2:3✅✅✅
Gdańsk @ 3.47 STS

Dwa równe sobie zespoły, a kursy mega rozbieżne. Między tymi zespołami rozstrzygnie się walka o podium PL.
Przed sezonem Trefl mega wzmocniony plejadą polskich reprezentantów jak i dobrymi zagranicznymi siatkarzami. Jastrzębie natomiast skład w zasadzie ten sam co w zeszłym roku.
Porównanie:
Trefl Gdańsk - Jastrzębski
atak: Schulz - Muzaj tutaj remisowo, w zeszłym sezonie jeden jak i drugi top ligi wśród atakujących
rozegranie : Sanders - Kampa przewaga po stronie Niemca
Srodek: Pit, Grzyb - Kosok, Boruch - mega siła po stronie Gdańska
Przyjęcie : Szalpuk,Mika - Oliva, Quiroga - wg mnie dwaj podstawowi reprezentanci lepsi od przecietnego Argentyńczyka i Olivy, albo torpeda albo nic
Libero : Olenderek - Popiwczak dwóch solidnych libero
Składy mega wyrównane z minimalnym wskazaniem na Pomorzan. Jak dla mnie to oni biorą ten mecz. Na pewno wyjdą mega naładowani po ostatnim blamażu z Katowicami.
Lubin-Zaksa @ 1.45 STS ✅✅✅ 1:3 ✅✅✅
Zaksa mega mocna, top 2 naszej ligi. Idą jak burza, chociaż mieli ciężkich rywali na drodze. Lubin niby komplet punktów, a prawda jest taka, że grali z dołem tabeli i w każdym meczu mieli spore problemy i kryzysy. Zaksa lepsza na każdej pozycji. Najwyższy czas na porażkę Lubinian.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majster1x2 401

majster1x2

Użytkownik
Dzisiaj Skra wygrywa mecz dwoma setami. Jest to bardzo pewna informacja, o której napiszę w swoim temacie w dziale &quot;kupony&quot;. Otrzymałem dzisiaj informację, od osoby, która jest bardzo ściśle związana z drużyną z Bełchatowa. Kurs aż się prosi o solidne pobranie. Osobiście mam limity na to spotkanie u praktycznie wszystkich polskich bukmacherów, więc ratuje się takimi markami jak 1xbet.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Podziekowales juz/znajomemu;) Albo Cie wyrobił albo wsadziles kit zeby nieswiadomych ludzi wyrolować. Takie posty powinny byc usuwane po 10minutac. To tak jakbym sobie napisal, ze jestem znajomym jakiegos siatkarza Skry i mi powiedzial, ze biora mecz minimum 3-1 i grajcie ludzie za 500zl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom