>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Premier League (15.09.-17.09.2018)

Status
Zamknięty.
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Kursy z Unibet
Piąta kolejka rozpocznie się od razu hitowo - Tottenham podejmie u siebie Liverpool. Koguty w spotkaniu na szczycie tabeli przegrały z Szerszeniami z Watford 2:1. Zatem wciąż jeszcze trzy drużyny mają komplet punktów - Liverpool, Chelsea i dość niespodziewanie właśnie Watford. Na drugim biegunie West Ham, jako jedyni bez choćby jednego zdobytego punktu, a wyjazdowa potyczka z Evertonem do łatwych na pewno nie będzie należeć.
Wydaje się, że Chelsea i Man City powinny bez większych problemów odnieść zwycięstwa. Watford natomiast podejmie u siebie Manchester United. Czy Deeney i koledzy podtrzymają świetną passę?
Ze względu na przerwę reprezentacyjną, jest sporo czasu na analizy. Tak więc polecam rzucić okiem na:​

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Co tak cicho Panowie? Ja rozumiem, że przerwa reprezentacyjna nas znudziła, a wyniki osiągają Polscy siatkarze, a nie piłkarze jednak już w sobotę o 13.30 zobaczymy miejmy nadzieję piękny mecz pomiędzy Tottenhamem, a Liverpoolem. Ja poźniej przyjrzę się temu spotkaniu jednak dziś rano pojawiły się informację na Twiterze, które mówią o braku Alliego oraz Llorisa w sobotnim spotkaniu. To moim zdaniem przechyla troszeczkę szalę w strone gości z The Reds. Może warto spróbować X2/BTTS po fajnym kursie 1.87 (już po podatku) w totalbecie.
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Chłopaki chyba na urlopach :movember:. Ja myślałem nad meczem Diabłów. Kurs na 1x ( 1,9 sts ) zachęca, a gospodarze bardzo dobrze sobie radzą w tym sezonie. Drugą sprawą jest fakt, że niedługo rusza LM. Myślałem również nad btts, po kursie 1,85.
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Koledzy wyżej myślą podobnie jak ja fajne mecze nas czekają bts-y fajnym rozwiązaniem na te oba spotkania Man udt ma Lukaku w składzie podoba mi się ten zawodnik i Totki z Harym Watford na fali grają u siebie nawet porażka nie popsuje im humorow bo kto liczyl na to ze beda mieli komplet ponktow takrze wyjda na luzie tak to odbieram Man Utd przegra aut trenera mozliwy ?? Ale nie zaglebiahmt sie ale Totenham - Liverpool to już perełka i tez liczę na to że The reds będą poziom wyżej i powalczą o majstra może over 1,5 gola Liverpool?? Co wy na to
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Ja nie chce wszystkiego podpierać ligą mistrzów, ale wiadomo, ze są to dla tych klubów bardzo ważne rozgrywki. Zwłaszcza, ze przeciwnicy obu drużyn nie należą to tych słabszych. Mi się wydaje, że w spotkaniu Totków z Redsami nie padnie aż tak dużo bramek, dlatego w tym meczu nie ryzykowałbym takiego typu. Bardziej bym się skłonił ku 2dnb, ale to luźne spostrzeżenia, nie stawiam nic na to spotkanie akurat. ????
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Bournemouth - Leicester
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Statystyki po 4-rech kolejkach
Bournemouth
- zespół ma jeden z najwyższych współczynników Expected Goals (xGF) na poziomie 8,1 (tylko drużyny Man City i Liverpoolu mają ten współczynnik lepszy)
- mało tego zespół ma także jeden z lepszych współczynników (xGA) czyli goli straconych – na poziomie 4,7 (jest to czwarty najlepszy wynik w lidze)
Co oznaczają oba współczynniki? A no to że zespół tworzy sobie naprawdę dogodne sytuacje bramkowe a przy tym dość dobrze zachowuje się w defensywie. Jest drużyną zbilansowaną.
Mogę to tylko potwierdzić na bazie moich obserwacji czyli po obejrzeniu oficjalnych skrótów ze wszystkich dotychczasowych kolejek:
- zespół stworzył sobie 17 bardzo dobrych i 100% sytuacji bramkowych (ósmy wynik w lidze) w tym aż 9 tzw. „setek” (piąty wynik w lidze). Strzelili dotychczas 5 bramek z tych sytuacji oraz jedną z rzutu karnego. Co ważne tak jak pokazuje współczynnik (xGF) zespół zdobywał bramki po akcjach zespołowych lub po dośrodkowaniach z rzutów różnych/wolnych.
- kolejna ważna statystyka to ilość sytuacji do jakich dopuściła obrona Wisienek przeciwników w dotychczasowych 4-rech kolejkach. Otóż dopuściła do 11-stu sytuacji bdb lub 100% (co jest drugim najlepszym wynikiem w lidze) oraz dotychczasowi przeciwnicy czyli Cardiff, West Ham, Everton czy Chelsea nie potrafili stworzyć ani jednej sytuacji 100% na zdobycie bramki. Oczywiście że drużyna Howe’a traciła gole (cztery z gry i jeden z rzutu karnego) ale były to sytuacje po których mógł oczywiście paść gol ale przy odrobinie szczęścia przeciwnik mógł nie trafić w bramkę.
Leicester
- zespół ma jeden z najniższych współczynników Expected Goals (xGF) na poziomie 3,6 (tylko drużyna Huddersfield ma gorszy współczynnik czemu w sumie nie ma się co dziwić skoro grali już takimi potęgami jak Chelsea i Man City). Biorąc pod uwagę skalę przeciwników uważam ze właśnie Lisy mają najsłabszy współczynnik goli przewidywanych.
- jeśli chodzi o współczynnik goli straconych to jest w tym całym moich opisie jedyne światełko w tunelu gdyż maja taki jak Bournemouth czyli 4,7
Moje obserwacje:
- drużyna Leicester strzeliła do tej pory 6 bramek (3 bramki wynikły z chaosu lub przypadku, dwie kolejne po indywidualnych błędach przeciwników a jeden strzelili w 93 min z dystansu gdzie piłka jednego minęła tuż obok nogi a drugiemu przeleciał między nogami). Tak drużyna Lisów dotychczas zdobywała gole. Jak odmiennie od ekipy Howe’a.
- ilość sytuacji do jakich dopuściła obrona Leicester przeciwników w dotychczasowych 4-rech kolejkach – 18 (jest to trzeci najgorszy wynik, częściej rywale zagrażali bramce drużyny West Ham –co nie dziwi- oraz Arsenalu –no tutaj Arsenal tez w początkowej fazie ligi miał bardzo trudnych przeciwników- )
Popatrzcie jak zespół Bournemouth ma te bramki zdobyte w jakiś tam sposób zaplanowany natomiast Leicester liczy głównie na przypadek lub błąd przeciwnika. Biorąc pod uwagę dotychczasową grę w obronie Wisienek o ich błędy powinno być jednak trudno. Reasumują spodziewam się ciężkiej przeprawy Lisów w tym spotkaniu i myślę że więcej niż remis z tego nie wyciągną. Szczęście nie może wiecznie przy nich być. Myślę że Leicester nie jest aż tak dobrą drużyną żeby wygrać dwa spotkanie wyjazdowe z rzędu.
Jeśli chodzi o sytuacje kadrową obu ekip. Wraca Vardy do ataku po 3-meczowej banicji w Leicester. Po za tym raczej nie powinno być żadnych zmian w składzie. Z podstawowych graczy Wisienek jedynie problem dotyczy lewej obrony z której to prawdopodobnie wypadnie Fraser. Oczywiście kontuzjowany jest nadal Junior Stanislas jeden z podstawowych graczy Wisienek ale on jeszcze w tym sezonie nie zagrał więc tak czy owak bez niego również radzą sobie bardzo dobrze.
Expected goals czyli gole przewidywane – warto o tym przeczytać w sieci.
Wynik: 4-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Tottenham - Liverpool
Meczyk, na który wszyscy czekamy. Niestety Totki będą &quot;krótsze&quot; o dwóch podstawowych zawodników. Llorisa i Alliego. Nie jest to może tragedia ale skutecznie odwiodła mnie od mojego pierwotnego pomysłu na ten mecz. Mimo, że to dopiero początek sezonu tak nie ma mowy o odpuszczaniu. Jest to bardzo ważny mecz ponieważ rywalizacja w tym roku będzie bardzo zaciekła a mecze z top6 są warte kilkukrotnie. Spodziewam się pełnego zaangażowania z obu stron. Przed Liverpoolem cholernie ciężki terminarz dlatego trzeba dobrze korzystać z każdej okazji. Myślę, że w polu będzie walka o każdy centymetr a przecież jedni i drudzy mają &quot;faulogennych&quot; zawodników. To jednak Totki przegrały ostatni mecz a mając po drugiej stronie takie strzały jak Salah czy Mane ze wsparciem odpowiednio Roberstona i Arnolda będzie im ciężko utrzymać te skrzydła tylko czystą grą. Niezależnie jaką formacją wyjdą to na Salaha najpewniej zagra Davies. Rose nie wykorzystał swojej szansy w meczu z United - popełniał błędy i ewidentnie nie jest przygotowany fizycznie do sezonu. Dlatego jest to moim zdaniem najlepszy kąsek na kartkę indywidualną. Sędziuje Olivier czyli aktualnie najlepszy sędzia w Anglii i jeden z topów światowych. Nie boi się pokazywać kartek a z podgrzaną atmosferą radzi sobie doskonale.
Ben Davies kartka @4.25 Óni dla porónania Lvbet daje tu @2.5 ZWROT
Totki over 2.5 kartki @2.70 Óni ⛔
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Witam wszystkich, dziś pod lupę biorę sobotnie spotkania mojej ulubionej ligii czyli Premier League. Mam dla was jeden singiel z przyjemnym kursem oraz trebelek, który wydaję się ciekawy przy bardzo dobrym AKO.
Tottenham - Liverpool
Typ: Liverpool lub remis oraz obie strzelą - 1.87/totalbet
(po odjęciu podatku) ✅
Ten typ chodzi mi po głowie od poprzedniej kolejki, gdzie oglądałem obie drużyny w akcji. Liverpool otwierał kolejkę i wygrał ciężkie spotkanie na King Power Stadium z miejscowym Leicester 2:1. Pierwsza połowa w wykonaniu gości była po raz kolejny fantastyczna i wydaję się, że ustawiła całe spotkanie. Pełna kontrola i 2:0 po bramkach Mane oraz Firmino. W drugiej połowie Lisy wyszły dużo bardziej zmotywowane i prowadziły grę. Swoją okazję miał Morgan czy Maddison lecz bramka padła dopiero po fatalnym błędzie Allisona, który wykorzystał duet Iheanacho/Ghezzal. Od tego momentu Lisy próbowały jednak to The Reds spokojnie dowieźli wygraną do końca spotkania. Z zupełnie innym nastrojem z Vicarage Road wyjeżdżała ekipa Pochettino, która po świetnej wygranej 3:0 z United uległa miejscowym Szerszeniom 2:1. Pierwsza połowa była nudna, potem samobója wbiła ekipa gospodarzy, a następnie dzięki stałym fragmentom gry wygrała tamto spotkanie. Pochettino po spotkaniu powiedział, że jest wściekły i jego ekipa nie może pozwalać sobie na takie porażki. Trudno się nie zgodzić, bo nie wypada przegrywać spotkania, w którym się prowadzi. Jutrzejsze spotkanie jest bardzo ważne dla układu tabeli, bo przegrana Kogutów spowoduje, że będą oni mieli 6 pkt straty do Liverpoolu oraz prawdopodobnie Chelsea. Poche nie będzie mógł skorzystać z usług Llorisa oraz Alliego. Wydaję się, że brak Anglika da się jeszcze jakoś zatuszować rotacjami w środku pola, tak brak Francuza na bramce może być mocno odczuwalny. Vorm, który bronił z Watford co prawda nie miał dużo do powiedzenia to również nie wykazał się niesamowitą interwencją, która uratowała by jego zespół. Przy fenomenalnej ofensywie The Reds oraz ilości sytuacji, które stwarzają wydaję się, że powinni strzelić gola, a nawet dwa. Mimo, że stracili oni zaledwie jedną bramkę to pozwalają rywalom do oddawania strzałów i strwarzania sytuacji. Kane, Lucas czy Eriksen powinni dać również jedną bramkę ekipe gospodarzy. BTTS dla mnie pewny, podparty bramkiem porażki gości, którzy po prostu w tym sezonie wyglądają bardzo dobrze. Wyczuwam świetny mecz. Jakbym miał typować wynik to 2:2 lub 1:2 to coś co widzę w tym spotkaniu.
Powyżej 3 gola (azjan, City-Fulham) x Chelsea wygra do 0 x Arsenal lub remis
Typ: 2.98 -&gt; wzrost o 10% do 3.17/unibet ⛔

Zaczynam od overku na Etihad Stadium. W spotkaniach obu ekip w tym sezonie padło odpowiednio 14 oraz 16 bramek. W każdym przypadku daję to średnią powyżej 3. Szczerze to spodziewam się tutaj strzelaniny, gdzie możemy zobaczyć nawet 5 albo 6 bramek. Goście z Fulham pokazali, że mogą strzelać każdemu zdobywając bramkę chociażby na Wembley przeciwko Tottenhamowi. Ich obrona to póki co żart i pokazać to mogą chociażby dwie bramki Burnley czy Crystal Palace. City jak do tej pory nie straciło gola tylko z... Arsenalem (zepsuli mi wtedy kupon). Strzelały im za to takie tuzy jak Newcastle, Huddersfield czy Wolverhamtpon. Dlaczego nie miałby tego zrobić Mitrovic, który do tej pory strzelił już 4 gole? Jestem zdania, że Fulham strzeli gola, ale BTTS używam w innym kuponie. Tutaj daję overek, gdzie 3 bramki dają zwrot. 3 gole powinno strzelić samo City. Dalej mam wygraną Chelsea do 0. Szczerze jestem mocno zaskoczony tym jak świetnie weszli w sezon. Spodziewałem się, że Sarri będzie potrzebował troszeczkę więcej czasu na wprowadzenie swojego systemu jednak się myliłem. The Blues grają od początku sezonu konsekwentnie tak jak chce ich trener i dzięki temu posiadają komplet punktów. W sobotę przed nimi wydaję się najprostsze spotkanie z całej czołówki, a mianowicie ogranie Cardiff. Co dziwne, ale ekipę gośći oglądałem w tym sezonie w aż 3 spotkaniach i mimo tego, że dali radę strzelić Arsenalowi 2 bramki to jestem pewien, że spadną i to z hukiem. Ta ekipa nie ma piłkarzy na miano Premier League, a także nie są jakimś twardym murem, którego nie da się zburzyć. Fakt, że Etheridge przez wielu był uznawany pilkarzem sierpnia w Premier League pokazuję, że oni nie mają szans na awans. Najważniejsze dla fanów londyńskiej ekipy powinien być fakt, że Hazard naprawdę świetnie wszedł w sezon i to właśnie on dzięki swoim umiejętnością powinien jutro dwoma magicznymi dotknięciami zrobić bramkę dla CFC, która powinna nam otworzyć worek z bramkami. Do tego czasu Cardiff będzie stać na własnej połowie i próbować kontrować. Dla mnie jedynie jakiś przypadkowy karny albo stały fragment może im dać gola jednak wydaję się to mało prawdopodobne. Wyczuwam 2/3-0 dla gospodarzy. I na koniec leci podpóreczka na Arsenal. Wydaję mi się, że Emery w końcu zrozumiał, że duet Laca/Aubama na boisku to jedyne rozwiązanie dla jego ofensywy. Mimo, że Kanonierzy grali fatalnie w defensywie przeciwko Cardiff to właśnie ta dwójka dała im 3 punkty strzelając 2 z 3 bramek. Newcastle póki co gra tragicznie i widać brak transferów o których mówił Benitez. Hiszpan jest genialnym trenerem i tylko dzięki temu Sroki się utrzymają. Remisik to minimum, który wywiezie Emery i jego koledzy z St James Park.

Czutki (nie gram, ale warto się przyjrzeć):
-Salah gol, LFC wygra - 5/unibet (specjal)
-Powyżej 1 bramki w meczu, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych (Tottneham-Liverpool) - 2.7/forbet
-Powyżej 4.5 (City-Fulham) - 2.6/unibet
-BTTS (City-Fulham) - 1.96/unibet
-Rzut Karny w meczu (City-Fulham) - 2.8/unibet
-Arsenal win - 1.93/unibet
-Watford lub remis i obie strzelą - 3.05/milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Popieram typ Analyses, choć sam gram 1x - Bournemouth gra po prostu dużo lepiej od Leicester i do tego mecz będą grali właśnie u siebie.
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Ja również się skłaniam ku gospodarzom w tym meczu. I również gram 1x na bournemouth. Ale piękna analiza od kolegi wyżej. Muszę poczytać o tych expected goals.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Ja 4fun sobie pogram dla zabawy,
Tottenham - Liverpool / BTS @1,60
Newcastle - Arsenal / BTS @1,65
City - Fulham / 2 (+3,5) @1,40
dodatkowo Sociedad +2,5 handi i AKO się robi @4,69
Newcastle nie gra źle, zwłaszcza u siebie, a Arsenal gra padakę na wyjazdach niestety... Strzelić strzelą (oby wygrali), ale z tyłu jest parodia więc raczej stracą też. W pierwszym meczu tej kolejki - Kurczaki zagrają z LFC i trochę zdziwiły mnie kursy i sądzę że jak się postarają to gospodarze mogą zgarnąć trzy punkty, nie mniej jednak armaty z jednej i drugiej strony, powinna być wymiana ciosów i kilka bramek. Oby tylko nie było szachów i 0:0 bądź przypadkowa bramka i 1:0 dla którejś ze stron.
Następnie mamy City, które niszczy ligę. Huddersfield zniszczyli 6:1, natomiast potem tylko 1:1 z Wolves i wymęczone 2:1 z Newcastle. Teraz jeszcze za 3 dni zmierzą się w LM więc wątpię aby chcieli grać na 110% i walczyć o każdy skrawek trawy. Faworytem niezaprzeczalnie są aczkolwiek żeby wygrali znowu 4-0 czy 5-1 to się nie spodziewam. Owszem 3-0 / 3-1 może być ale kolejnego pogromu się nie spodziewam, tym bardziej, że może wystąpić &quot;wirus FIFA&quot;. A przypomnijmy, że Fulham potrafi walczyć. Z Brighton wywieziony punkt, a zabrakło parę minut do kompletu, natomiast na Wembley długo utrzymywał się remis aby ostatecznie polec 3-1. Z mocnym Burnley u siebie 4-2. No po prostu nie spodziewam się pogromu, a takie handi wydaje się być pozornie spokojne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Siemano na dzisiaj proponuję takie 3 typy:
1) Tottenham - Liverpool X2 @1.36 ✅
Większość idzie w bttsa i nie jest to zły pomysł, ale kurs słaby. Delle chyba leczy jeszcze uraz, a Lloris chyba nie zagra, bo dał plamę na herbie Spurs - 2 spore osłabienia. Gospodarze będą próbowali prowadzić grę, bo The Reds zagrają pewnie głębokim pressingiem i któraś z konter powinna ujrzeć światło bramki. LFC wie jak grać z top 6 i dzisiaj nie wróżę im porażki.
2) Bournemouth - Leicester BTTS @1.66 ✅
Moim zdaniem to 55/45 i widzę value w Lisach. H2H nie skłania, ale ostatnie mecze obu ekip już tak. Wisienki na własnym stadionie = szukanie bttsa i tego się trzymam od dłuższego czasu.
3) Newcastle - Arsenal BTTS @1.66 ✅
Czas na pobudkę czarno-białych i dobra ku temu okazja, bo Kanonierzy tracą bramki z każdym... Pierw myślałem nad golem Srok, ale skusiłem się na bttsa, bo sporo ludzi idzie w Arsenal ????
Ako @3.75 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
mfl 439

mfl

Użytkownik
UWAŻAĆ NA LISY!
Fajnie kolega Analyses zapodał nam tu trochę statystyk, analizę,włożył w to trochę pracy, ale...
dla mnie to trochę wygląda tak jakby był pomysł gry na wisienki, ale te argumenty trochę przekłamane.
Po 1. Współczynniki, które podałeś są po 4 kolejkach. Czy po tak krótkim czasie, można dojść do jakiś poważnych wniosków?
Po 2. Jak podałeś Bournemouth ma jeden z najwyższych współczynników Expected Goals.
Więc sprawdźmy z kim grali do tej pory: 1 kolejka Cardiff (beniaminek, pierwszy mecz po awansie).
Wiśnie oddały 4 celne strzały na bramkę, 6 niecelnych.
Dla porównania w ostatniej kolejce w Cardiff gościł Arsenal i oddał 11 strzałów celnych, 4 niecelne, posiadanie piłki 72 %.
Wiśnie grały też z żenującym ostatnio West Hamem, fajny mecz z silnym Evertonem i ostatnio z Chelsea, gdzie oddali 1 celny strzał na bramkę przez cały mecz. Zagrali z poważną drużyną i porażka.
Dla porównania zauważ że Lisy miały lepszych rywali. Poprzegrywali po 2-1 z Liverpoolem i Manchesterem United, ale coś pokazali, strzelili bramki, nie przegrali wysoko.
Wygrali z silnymi moim zdaniem wilkami, i wyjazd na Southampton.
Wraca żądło Vardy.
Dużo typerów podejdzie do tego spotkania z nastawieniem: drużyny wyrównane, dobre kursy to grają w stronę gospodarza, a z doświadczenia wiem, że wtedy lubi wygrać gość, którym dziś będzie ekipa Leicester.
 
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
15.09.2018 g. 16.00 Newcastle- Arsenal
Typ: 1X
Kurs: 2,07
Pinnacle
Stawka 6/10

Lokowanie pieniędzy w Kanonierów grających to samobójstwo. Sroki jak do tej pory jedynie 1 punkt po remisie z beniaminkiem z Cardiff. Jednak kalendarz mieli bardzo trudny, City, Chelsea i Tottenham. Wszystkie mecze przegrane, jednak styl gry wcale na to nie zasługiwał. Arsenal pod wodzą nowego trenera bez błysku, Porażki z City i Chelsea oraz zwycięstwa z WH i Cardiff. jednak oba wygrane mecze wcale nie przyszły łatwo. Dziś Newcastle zapewne zmotywowane by w końcu odnieść zwycięstwo. Benitez zapewne zacznie od utrzymania zera z tyłu, i Sroki będą czekać na swoją szansę. Defensywa Kanonierów monolitem nie jest więc jest spora szansa na zdobycie 3 pkt na własnym stadionie, aczkolwiek podpieram się remisem, gdyż dawno nie było remisu pomiędzy tymi zespołami.
Alternatywnie:
Newcastle strzeli gola w przedziale 1-72 min @ 1,66 Fortuna 5/10
Under 3 @ 1,80 Pinnacle 4/10
-------------------------------------------------------------------------------
15.09.2018 g. 18.30 Watford- Man. Utd
Typ: Watford strzeli w przedziale 1-72 min

Kurs: 1,80
Fortuna
Stawka 6/10

Watford bardzo solidnie w ofensywie, stwarzają sobie wiele okazji do zdobycia bramki. United przeciętny początek sezonu, sporo kontuzji, i co ważne słaba forma De Gei w ostatnich miesiącach. Większość strzałów w światło bramki ląduje w siatce. Skoro gospodarze potrafili strzelić dwie bramki Tottkom i wygrać spotkanie to uważam że w starciu z United również nie stoją na straconej pozycji​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
15.09.2018 g. 16.00 Newcastle- Arsenal
Typ: 1X
Kurs: 2,07
Pinnacle
Stawka 6/10

Lokowanie pieniędzy w Kanonierów grających to samobójstwo. Sroki jak do tej pory jedynie 1 punkt po remisie z beniaminkiem z Cardiff. Jednak kalendarz mieli bardzo trudny, City, Chelsea i Tottenham. Wszystkie mecze przegrane, jednak styl gry wcale na to nie zasługiwał. Arsenal pod wodzą nowego trenera bez błysku, Porażki z City i Chelsea oraz zwycięstwa z WH i Cardiff. jednak oba wygrane mecze wcale nie przyszły łatwo. Dziś Newcastle zapewne zmotywowane by w końcu odnieść zwycięstwo. Benitez zapewne zacznie od utrzymania zera z tyłu, i Sroki będą czekać na swoją szansę. Defensywa Kanonierów monolitem nie jest więc jest spora szansa na zdobycie 3 pkt na własnym stadionie, aczkolwiek podpieram się remisem, gdyż dawno nie było remisu pomiędzy tymi zespołami.
Alternatywnie:
Newcastle strzeli gola w przedziale 1-72 min @ 1,66 Fortuna 5/10
Under 3 @ 1,80 Pinnacle 4/10
-------------------------------------------------------------------------------
15.09.2018 g. 18.30 Watford- Man. Utd
Typ: Watford strzeli w przedziale 1-72 min
Kurs: 1,80
Fortuna
Stawka 6/10

Watford bardzo solidnie w ofensywie, stwarzają sobie wiele okazji do zdobycia bramki. United przeciętny początek sezonu, sporo kontuzji, i co ważne słaba forma De Gei w ostatnich miesiącach. Większość strzałów w światło bramki ląduje w siatce. Skoro gospodarze potrafili strzelić dwie bramki Tottkom i wygrać spotkanie to uważam że w starciu z United również nie stoją na straconej pozycji​
Kanonierzy będą cisnąć, a Sroki z kontry coś wpakują ???? pytanie czy Arsenal złamie defence gospodarzy... Watford z Utd to jest wielka niewiadomka, jeśli gospodarze strzelą to będzie się działo, ale 0-0 czy 0-1 też nie zdziwi ????
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Wolverhampton win @1.75 etoto✅
Ja tutaj upatruję łatwe zwycięstwo gospodarzy, głównie z racji tego że Burnley nie kojarzy mi się kompletnie z drużyną z zeszłego sezonu, a nawet i wtedy generalnie byli groźni u siebie. Wolves muszą szukać punktów, póki co 5 punktów na 4 mecze, na sucho to marnie wygląda, ale fakt że zremisowali z City i Evertonem już wygląda bardzo przyzwoicie, porażka z Leicester też jak dla mnie nie mają czego się wstydzić, bo jest to nieprzewidywalna, ale mocna ekipa i ograli West Ham, który stanowi generalnie kopalnie punktów na chwilę obecną. Co zauważyłem w grze beniaminka, to z pewnością to że nie stoją jak te ćmoki i nie czekają aż dostaną gola tylko próbują brać sprawy we własne ręce, raz lepiej, raz gorzej, ale przynajmniej walczą. Uważam, że utrzymanie jest jak najbardziej w ich zasięgu, a kluczem jest żeby czerpać korzyści z własnego boiska, bo co jak co, ale pozostają póki co niepokonani i widać w ich grze, że lepiej walczą przed własną publiką. Burnley też chyba trochę opadło psychicznie po odpadnięciu z LE, co na chwilę obecną stawia ich w roli prawdopodobnego spadkowicza obok West Hamu, jednak West Ham może zmienić swój styl gry, a oni wg mnie nie mają odpowiednich zawodników, żeby nagle zyskać jakiś błysk.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Southampton-Brighton
Typ: bts
Kurs 1.95
Godz: 21:00
Buk Fortuna
Analiza: Spotkanie na zakończenie 5 kolejki Angielskiej Premier League. Southampton na swoim stadionie podejmuję drużynę Brighton. Po 4 rozegranych oba zespołu zdobyły po tyle samo punktów z identycznym bilansem 1 wygranej 1 remisu oraz dwóch porażek. Gospodarze mają lepszy bilans bramkowy i dlatego też sa wyżej w ligowej klasyfikacji. Goście jednak mieli moim zdaniem mocniejszym rywali w dotychczasowych spotkaniach i dlatego nie będzie to łatwe spotkanie dla świetych , którzy przecież też nie mają żelaznej defensywy. Goście strzelili 3 bramki ekipie Manchesteru United , więc myślę że minimum jeden raz zdołają pokonać bramkarza gospodarzy, natomiast o ekipę gospodarzy się nie martwię bowiem potrafią sobie podczas 90 minut spotkania stworzyć kilka dogodnych sytuacji na zdobycie bramek. Uważam że nie ma co tutaj grać na czystą jedynkę czy dwójkę , bowiem obie ekipy są nieobliczalne, dlatego jak poszedłbym tutaj w stronę bramek . Odnośnie osłabień to w ekipie gospodarzy nie zagra Long a w ekipie przyjezdnych Andone, Izquierdo, Saltor.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Everton - West Ham
Typ: X2
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Dziś Manuel Pellegrini obchodzi 65. Urodziny – wiadomo o jakim prezencie marzy. Teraz się wszystko okaże czy piłkarze są ze swoim managerem czy jednak wiedzą już że nic z nim nie wskórają i wyczekują na zwolnienie i nową miotłę
Spojrzałem sobie na noty zawodników po 4-rech kolejkach Premier League i jak się okazuje dwóch najwyżej ocenianych zawodników czyli Keane oraz Richarlison dziś nie zagrają. Kolejny który był wysoko oceniany i jest ważną postacią w drużynie, kapitan reprezentacji Irlandii, Coleman jest kontuzjowany. Walcott i Gueye ostatnio przechodzili drobne kontuzje ale są gotowi do gry. Łącznie z siedmiu zawodników najwyżej ocenianych – trzech nie zagra a dwóch jest po urazach. Oczywiście Everton ma kim ich zastąpić ale jednak jeśli chodzi o sam początek sezonu forma wyżej wymienionych zawodników pokazała jak ważnymi postaciami są w drużynie.
Jagielka, Coleman, Keane – trzech z czterech najlepszych obrońców Evertonu dziś nie zagra!
Listopad 2017 - Ostatni raz, kiedy drużyna prowadzona przez Marco Silvę nie straciła gola. Optymistyczna statystyka dla mojego typu.
Liczę również na Łukasz Fabiańskiego. Do tej pory zawsze był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny. Nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Liczę na to że choć trochę koledzy się dostosują i remis jest w miarę realny w tym spotkaniu.
Everton - aktualny współczynnika goli przewidywanych po 4 kolejkach – 4,4 xGF
West Ham – ten sam współczynnik – 4,1 xGF
Są to trzeci i czwarty najgorszy wynik w lidze więc jeśli tak samo słabo będą oba zespoły tworzyć sobie sytuacje bramkowe w dzisiejszym spotkaniu to możemy nie obejrzeć zbyt wielu goli.
West Ham natomiast ma kiepski współczynnik goli straconych – 9,0 xGA jest najgorszym w lidze co oznacza ze rywale najczęściej do tego pory zagrażali bramce Fabiańskiego w dotychczasowych meczach. Mniej więcej w połowi stawki znajduje się drużyna Evertonu 6,6 xGA czyli przewidywanych goli straconych.
Jeśli chodzi o moje obserwacje to rzeczywiście drużyna Evertonu i West Hamu stworzyła sobie po 10 bardzo dobrych lub 100% okazji strzeleckich co daje czwarty i piąty najgorszy wynik w lidze.
Brak najlepszych zawodników Evertonu plus jednak większa motywacja zawodników West Hamu żeby przerwać tą fatalną serię powoduje że gram typ ze wskazaniem na gości.
Wynik: 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
W tripelku za niedużą stawkę pograłem BTTS w meczu Wolverhampton - Burnley @2.10 ⛔
Panowie z Burnley wypoczęli przez ostatnie 2 tygodnie, a było im to bardzo potrzebne po kampanii remisów i porażek w PL i lidze Europy. Liczę na dobry występ przyjezdnych, w zeszłym sezonie znakiem firmowym Bordowych były wyszarpane zwycięstwa 1:0, ale biorąc pod uwagę ofensywny styl Wilków, idę w BTTS. Goście nie powinni bardzo kalkulować, jak to mają w zwyczaju, bo trzeba zacząć wreszcie punktować. Krótko podsumowując, widzę duże value @5.50 na Burnley win, a BTTS to równowaga pomiędzy przeczuciem, a masą ????
W meczu Evertonu wszystko może się dzisiaj zdarzyć. Co prawda wszystko przemawia za gospodarzami, ale kontuzje powodują że odpuszczam to spotkanie, może BTTSa wcisne do taśmy. Młoty mają tragiczne staty w obecnym sezonie, a jeszcze gorsze przeciw The Toffees! ale motywacja będzie dzisiaj po ich stronie, bo przegrywając 5 raz z rzędu na otwarcie sezonu, zapiszą się na kartach niechlubnej historii klubu, a w 2 kolejnych meczach podejmą Chelsea i Man Utd... W kartki możnaby pójść, ale kursy słabe. Będzie się działo w Liverpoolu, no bet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom