>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Premier League (15.09.-17.09.2018)

Status
Zamknięty.
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Everton - West Ham / Everton wygra dowolną połowę @1,45
Dziś tylko to podam, bo to gram tylko w AKO (Sevilla, Juve i Belgia w siatę jeszcze) ale na szybko bo nie mam czasu. Everton gra u siebie i wg mnie jest trochę lepszy niż West Ham. Oglądałem dwa ich ostatnie mecze i no nie wygląda to dobrze, być może jeszcze nie zatrybiło. Everton wygląda ciekawie, póki co u siebie 4/6 pkt, natomiast Młoty u siebie regularnie punktują od lat i zawsze przynajmniej tę jedną z połów wygrywają. Wciąz zabraknie Richarlisona, ale jest szereg innych dobrych graczy, którzy są w stanie przechylić szalę zwycięstwa na korzyść The Toffees. Wczoraj ładnie siadł kuponik oby dziś było podobnie ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Everton nie dał rady pokonać tragicznego Huddersfield w poprzedniej kolejce, bo brakowało właśnie lidera, którym aktualnie jest Richarlison. Wydaję się, że Pellegrini miał sporo czasu na dopracowanie taktyki swojej drużyny podczas przerwy reprezentacyjnej i dziś powinno to już zacząć skutkować. Obie drużyny mają strasznie dziurawe obrony, więc BTTS to pewniaczek. Tak naprawdę ciężko cokolwiek wywróżyć, bo obie ekipy są wielkimi niewiadomymi. Ja jednak jestem zdania, że taki potencjał kadrowy + świetny trener Pellegrini muszą dać w końcu wyniki. Dziś wyczuwam to przełamanie.
BTTS - 1.57/unibet ✅
BTTS i X2 - 2.76/milenium ✅
DW: 1-1 - 6.75/unibet ⛔
 
hazardzista007 2

hazardzista007

Użytkownik
Witam
Tym postem właśnie tracę dziewictwo i mam nadzieję,że typ zostaie trafiony ;)
Mianowicie ostatni mecz kolejki czyli Southampton-Bringhton
Sporo się zastanawiałem i postanowiłem zagrać tutaj remis.
Widzę value po stronie chłopców z nad morza.Wyniki które osiągneli do tej pory są przyzwoite patrząc z jakimi przeciwnikami się mierzyli.Ciężej to samo powiedzieć o świętych którzy zaskoczyli mnie wygrywając z Palace ale orły wtedy bez swojego najlepszego gracza a wiemy jak potrafi on zmienić oblicze drużyny.
Co tutaj dużo gadać
jak dla mnie BTTS 2.0 totolotek ✅

Remis pinnacle 3.32 ✅
Ogólnie chciałem z kopyta ruszyć i spróbować swoich sił w prowadzeniu tematu ze statystykami ale niestety nie mogę tworzyć jeszcze tematów ???? .Nieoficjalnie jednak zaczynam dziś i typ będzie tak czy tak przeniesiony do wątku i podliczony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom