>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka Primera Division 25-27 września 2010r.

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster






Oferta kursowa: Expekt
Przed nami 5 kolejka Hiszpańskiej La Liga. W tej kolejce mamy dużo interesujących spotkań i fajnymi kursami. W Sobotę Barcelona jedzie do Bilbao, które radzi siebie w tym sezonie obiecująco. Przed tygodniem pokonali, aż 3-0 Mallorkę. Wicelider Valencia zagra w Gijonie. Kurs 2.25 wysoki, ale czy warto ryzykować? Podobnie 2.10 na Seville, która gra w Herculesie i wydaje się faworytem.

Zachęcam do analizowania i dyskusji na temat najbliższych spotkań Primera Division.​


Dodam wyniki poprzedniej kolejki:​

 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Sevilla w obecnej formie nie nadaje się na walkę o TOP4. Niestety ale tak jest prawda. Zawodnicy z tego co zauważyłem sprawiają wrażenie zagubionych , są zniechęceni, tak jakby brakowało im już ambicji i ochoty do gry. Na chwilę obecną drużyna w dołku i nie zapowiada się na wygraną zwłaszcza, że Hercules ostatnio nie gra najgorzej, poza tym wygrali przecież z Barcą, z Zaragozą cenny remis na wyjeździe i u siebie na pewno nie odpuszczą . Hercules naprawdę ma teraz niezły skład i sądzę, że w tym sezonie na pewno nie zadowolą się miejscem w granicach 15-20. Wczoraj Sevilla również wykazywała straszną nieskuteczność, posyłali piłki wysoko ponad bramką chociaż mogli spokojnie wykonać mierzony strzał.
To jest kolejny dowód na to, że z jakichś powodów nie chce im się grać w miarę skutecznie. Nie wiem , być może drużyna się wypaliła albo w końcu dotknął ich kryzys , który potrwa trochę czasu. Fabiano wczoraj pomimo 15min gry kompletnie niewidoczny. Owszem Sevilla była osłabiona ale nawet osłabiona Sevilla nigdy nie grała tak fatalnej piłki. Zauważyłem , że jedyny piłkarz który się tam wyróżniał wczoraj to był Jose Carlos, wykonał wiele ciekawych podań i rajdów w stronę pola karnego przeciwników nie czekając na zryw kolegów.
Po meczu nawet Palop zaczął krzyczeć do kibiców za bramką i na pewno nie było to nic pozytywnego zwłaszcza, że kibice sprawiali wrażenie bardzo rozwścieczonych.
W każdym razie teraz w tym meczu warto upolować typ na 1X po kursie 1.61 na Bet365 lub bądź też OBIE STRZELĄ po kursie 1.72.
 
E 0

ein4r

Użytkownik
ciekawie zapowiada sie mecz Mallorca - Real Sociedad. Real podchodzi do tego meczu po dwoch porazkach z rzedu - najpierw u siebie z &quot;imiennikiem&quot; z Madrytu 1:2 a we wtorek wyjazdowa przegrana z Osasuna 3:1. Mallorca rowniez w ostatniej kolejce polegla na wyjezdzie i to az 3:0 jednak bardzo dobrze spisuje sie na razie w meczach u siebie- zwyciestwo z Osasuna i remis z Realem Madryt na inauguracje. Zwyciestwo gospodarzy po kursie 2.00 wydaje sie byc dobrym typem
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Espanyol- Osasuna
Typ: X2
Kurs: 1,57( bet365)
Mecz dwoch druzyn ze srodka tabeli. Espanyol jak do tej pory wygral obydwa spotkania domowe( z Almeria i Getafe). Osasuna natomiast biorac pod uwage jeszcze zeszly sezon kontynuuje serie 10 kolejnych przegranych wyjazdow. Jednak po ich ostatnim zwyciestwie, dokumentujacym dobra gre nad Realem Sociedad 3-1, licze na przelamanie i zakonczenie tej zlej passy.
Ostatnie spotkanie Espanyolu i Osasuny wygrali gospodarze 2-1. Bramki dla Katalonczykow strzelili wowczas Osvaldo i Forlin. Co ciekawe obu tych graczy zabraknie w sobotnim spotkaniu( Osvaldo-kontuzja, Forlin- zawieszenie za czerwona kartke). Ponadto w ekipie gospodarzy nie zagra inny podstawowy defensor, Galan( rowniez kara za czerwona kartke).
Sadze, ze wobec takich okolicznosci, druzyne Osasuny stac na wywiezienie chocby punktu z Barcelony.
 
kuba_rmcf91 0

kuba_rmcf91

Użytkownik
Levante - Real Madryt
Typ: Real Madryt -1
Kurs: 1.72
Buk: Tobet


Real Madryt w gazie, Cristiano się odblokował strzelając swoją pierwszą bramkę w tym sezonie, podobno zresztą jak Higuain. Ofensywnie Real spisuje się bez zarzutu, mogliby jednak częściej wykorzystywać sytuacje podbramkowe, ale teraz nadarza się najlepsza okazja ku festiwalowi strzeleckiemu. Levante nie za specjalnie zaczęło sezon, 3 sromotne porażki i jedna wyjazdowa wygrana z Almerią nie napawają optymizmem i w pojedynku z Realem stawia się ich na przegranej pozycji. Inny wynik niż wygrana Realu 2-3 bramkami różnicy będzie wielką niespodzianką po tym co prezentują gracze Levante.
Na bramce Realu jak zwykle niezawodny, najlepszy bramkarz świata Iker Casillas. W obronie po czerwonej kartce Pepego zajdą pewne zmiany, ale i tu nie mamy się o co martwić - formacja utworzona z Arbeloi, Ramosa, Carvalho i Marcelo jest jedną z najlepszych w lidze i zarazem obroną która straciła najmniej bramek w całej lidze. pomocy ujrzymy standardowo 5 pomocników z włączającym się do ataku Ronaldo. Formacja zapewne będzie składała się z dwóch pivotów Khedira - Alonso, dalej Di Maria, Ronaldo i Ozil a przed nimi Higuain bądź Benzema.


Wyniki Realu Madryt: (4 wygrane, 1 remis)

Mallorca 0-0 Real
Real 1-0 Osasuna
Real 2-0 Ajax
Sociedad 1-2 Real
Real 3-0 Espanyol


Wyniki Levante:
(1 wygrana, 3 porażki)

Levante 1-4 Sevilla
Getafe 4-1 Levante
Levante 1-2 Villarreal
Almeria 0-1 Levante


Mecze pomiędzy Levante a Realem:

Rozegrane zostały 3 mecze: w 2005 roku, 2006 roku i w 2008 roku.
W meczu granym w 2008 roku padł wynik 2:0 dla Realu.

W Madrycie natomiast drużyna Levante dostała w stosunku 5:2 w meczu z 2008 roku.





Jak dla mnie granie handicapu jest bardzo sensowną opcją, nawet bardziej, niż typ na over 3,5 na który to kurs wynosi tylko 1.60 lub over 2,5 w granicach 1.40.





Bilbao - Barcelona
Typ: Barcelona
Kurs: 1.60
Buk: Tobet


Do stolicy Baskonii przyjeżdża drużyna FC Barcelony - aktualny mistrz Hiszpanii. Barcelona w tym sezonie nie spisuje się tak jakby chcieli wszyscy jej kibice, bezbarwne mecze wygrywane przewagą 1 gola ze Sportingiem Gijon mogą przerażać i dawać powody do myślenia czy ta Barca dalej będzie zadziwiać i czarować. Ja uważam, jednak, że w tymże spotkaniu Blaugrana pokaże pazury i że nie sa zależni tylko od Leo Messiego, który pauzuje z powodu kontuzji odniesionej w meczu z Atletico Madryt. Na bramce standardowo zagra Valdes, w obronie zapewne Daniel Alves, Pique, Puyol i Abidal(bądź Maxwell). W pomocy Busquets Xavi i Iniesta, a w ataku Pedro, Bojan i Villa. Barcelona w ubiegłym sezonie wygrała na San Memes w Superpucharze Hiszpanii z Bilbao. Uważam, że jutro Barcelona pokaże się z dużo lepszej strony i poprawi swój dorobek strzelecki.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Trudne zadanie przed Barceloną, San Mames nie należy do gościnnych stadionów, a Bilbao spisuje się całkiem ok. Barcelona widać ma problemy, ale poza mega wpadką z Hercules potrafi je przetrwać. Teraz kontuzja Messiego na pewno odbiła się na grze w ostatnim meczu z Gijon. Barca ma ciągle olbrzymią przewagę w posiadaniu piłki, ale nie kreuje tak dużej liczby sytuacji. W Bilbao może być jeszcze trudniej. Osobiście nie będę zdziwiony utratą punktów przez Katalończyków, ale nie typuję tego meczu.
Popieram typ na Real Madryt. Wydaje się, że Levante jest najsłabszym beniaminkiem. Ekipa z Walencji przegrywała już w tym sezonie na własnym stadionie z Villarreal i Sevillą, a zdobyła jedyne punkty w wyjazdowym meczu ze słabą na początku sezonu Almerią. Wydaje się, że Królewscy pewnie powinni wygrać ten mecz. Drużyna małymi kroczkami idzie w górę i ten rywal nie powinien stanowić dla nich wielkiej przeszkody. Real Madryt dwójka lub z handi -1.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Mnie w tej kolejce PD zacheca mecz Valencii.
Kurs 2.25 oczywiscie zacheca, w dodatku ta druzyna w ostatnim czasie udowadnia ze jest w formie. Ostatnie zwyciestwo w lidze a w dodatku 3 pkt w Champions League mowia same za siebie.
Moze minusem tego typu jest fakt ze graja na wyjezdzie, ale ja o tak zdecyduje sie postawic 2 w tym meczu.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Zgadzam się z wami, że Levante w tym sezonie to najsłabszy z beniaminków, przynajmniej na razie. Myślę, że Real bez problemów wysoko pokona ten zespół i pokryje handicap -2 po świetnym kursie 3,10. Seville i Getafe w bieżących rozgrywkach potrafiły już aplikować beniaminkowi po 4 gole i myślę, że Real wygra ten mecz 0:3 lub 1:4.
Typ: Real (-2) | 3,10 | bwin
___
Bardzo ciekawie zapowiada się wizyta Barcelony na San Mames. Nie od dziś wiadomo, że Bilbao to nie chłopiec do bicia i potrafi na swoim obiekcie postawić trudne warunki faworytom. Katalończycy są jest bardzo zmobilizowani na ten mecz. Każdy w Barcelonie zdaje sobie sprawę, że przeciwko Gijon drużyna nie zachwyciła. Pep zapowiadał poprawę gry i skuteczności w kolejnym meczu. O ile kibice Realu są w stanie tolerować skromne, nieprzekonywujące zwycięstwa swego klubu, o tyle w Katalonii każdy oczekuje najpiękniejszego futbolu na świecie. Barca do Bilbao leci bez Messiego i Abidala, jednak atak złożony z Iniesty, Villi i grającego na swej ulubionej prawej stronie Pedro jest znakomity.
Typ: Barcelona (-1) | 2,50 | bwin
___
Warto też wyselekcjonować kilka innych meczów z tej kolejki i zagrać przeciw faworytom. Wybrałem kilka typów z wysokimi kursami, które mają szansę powodzenia.

Espanyol - Osasuna | 2 DNB | 2,45 | bwin

Atletico - Saragossa | 2 (+2) | 1,45
Hercules - Sevilla | 1 DNB | 2,35
Deportivo - Almeria | 2 DNB | 2,50
Szczególnie polecam pierwszą i ostatnią propozycję, które można zagrać w jakimś kuponie lub jako single po niewielkich stawkach.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Mecz: Levante - Real Madryt
Typ: Real (-1,5)
Kurs: 1,75
Buk: Expekt
Wydaje mi się że jakakolwiek analiza teoretycznie jest tu nie potrzebna. Real bez problemu powinien wygrać różnicą przynajmniej 2 bramek nawet na boisku rywala. I większość by się z tym zgodziła. Ale znajdą się zapewne ludzie którzy odpowiedzą &quot;Real z Mourinho na ławce nie gra przekonująco do tej pory, i nie strzela rywalom tyle bramek co w zeszłym sezonie&quot;. No i tu musiał bym się zgodzić, ale ten mecz zapowiada się zupełnie inaczej.
Oto ważna informacja na temat składu gospodarzy:
Drużyna z mającego ponad 25 000 miejsc stadionu Ciutat de València podchodzi do dzisiejszego spotkania z Królewskimi z aż siedmioma osłabieniami. Z różnych powodów na pewno nie zagrają dzisiaj wypożyczony z Manchesteru City ekwadorski napastnik Felipe Caicedo, były zawodnik Villarrealu, Javi Venta, doświadczony Juanfran, Vicente Iborra, Héctor Rodas, wychowanek Realu Madryt, Valdo oraz Miguel Pérez. Trener Luis García wyrobił się tym samym na styk z podaniem 18-osobowej kadry powołanych zawodników.
www.realmadrid.pl
Biorąc pod uwagę znaczne osłabienia ligowego beniaminka oraz to że w składzie Realu 4 mecz z rzędu zobaczymy praktycznie ta sama wyjściowa 11 (Jedyna zmiana do poprzedniego meczu to brak Pepe po czerwonej kartce, co oznacza przesuniecie Ramosa do środka obrony. Co w moim przekonaniu na pewno osłabieniem nie jest) kurs wydaje się być prezentem. Jose daje ogrywać się tej samej jedenastce, co z meczu na mecz przynosi rezultaty i widać poprawę gry Królewskich.
Warto też przytoczyć słowa trenera Levante:
Wielu naszych piłkarzy jest bardzo zmęczonych. Wnioskuję to jednak na podstawie intuicji, ponieważ my nie mamy żadnych programów, które liczą, ile kilometrów przebiegł dany piłkarz w meczu. Zastosowanie takiej technologii to 3000 euro na mecz.
Zawodnicy Realu mieli 4 dni przerwy od ostatniego meczy (przeciwnicy tylko 3), więc będą w pełni sił aby &quot;rozgromić&quot; dzisiaj beniaminka, a kurs rzędu 1,75 - 1,80 na zwycięstwo przynajmniej 2 bramkami wydaje mi się niezła okazją do zarobku. ????
Obym się nie mylił i Królewscy mnie nie zawiedli, jeśli dzisiaj będzie choć ciute lepiej ze skutecznością niż w poprzednich meczach to wysoki wynik gwarantowany. :p
Polecam również typ kolegi wyżej, Real (-2), z oczywistych względów (niestety u mnie w buku nie ma takiego zakładu bo po takim kursie żal nie zagrać).
Edit: O, pojawił się i w Expekcie kurs na Real (-2), 2,90
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Valencia - Gijon (wynik po pierwszej połowie)
Typ:1
Kurs:2.95
Buk: unibet
Analiza:
Nietoperze to mocny zespół, po perypetiach finansowych, które przechodzili w ostatnich kilku latach, przez co nie widzieliśmy ich w lidze mistrzów, zaczynają łapać drugi oddech i wydają się nawet silniejsi mentalnie niż drużyna z Aimarem czy Morientesem. Poukładany zespół gości, złożony w większości z wychowanków (ze względu na owe problemy finansowe), popisać się może moim mniemaniem jednak dość trafionym transferem, jakim bez wątpienia było sprowadzenie Aduriza, który udowodnił swoją wartość w pierwszej kolejce Champions Leuge, gdzie w wygranym 4:0 meczu nad Bursasporem, zdobył jedną z bramek. Stawiam na duet napastników Mata i Aduriz i myślę, że poradzą sobie ze sportingiem Gijon, nawet jeśli w grę wchodzi mecz wyjazdowy. Jeśli się myśli o samej czołówce tabeli, albo nawet o mistrzostwie, a myślę że Valencia ma takie aspiracje, to takie mecze jak ze sportingiem, trzeba po prostu wygrywać, stawiam na nich już do przerwy gdyż uważam, że są w stanie szybko strzelić gola, a w drugiej połowie może być nerwowo i przypadkowo, więc typ do przerwy wydaje mi się pewniejszy, niż ten na cały mecz, choć z większym kursem, ale w końcu to nie kursy grają na boisku.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Nie mogę zrozumieć tej nieskuteczności zawodników Realu ... Fatalnie to wygląda, normalnie rzygać mi się chcę jak patrze na te wykończenie akcji. W poprzednim sezonie za kadencji Pelegriniego zazwyczaj bramka padała szybko, w 15-20min juz było prowadzenie królewskich i wtedy mecze kończyły się po 4:0, 5:0. A teraz? Dobre okazje są, frustracja po ich niewykorzystaniu rośnie, minuty uciekają a presja rośnie.
Obecnie 64min i 0:0 ale bądźmy dobrej myśli ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie ma co ukrywać bukmacherzy dziś sobie zarobili i to nieźle. Kto by się spodziewał, że Real tylko zremisuje z Levante. Nic się na to nie zapowiadało. Levante kompletnie było bez formy, za to Real wręcz przeciwnie. Wygrywali dość pewnie. Sporo osób z tego co zauważyłem nawet grało handi. Szkoda po prostu tego remisu.
Kolejna sprawa to mecz Barcy. Kolejne bardzo poważne osłabienie Barcelony. Villa dostał czerwoną kartkę, a jak wiemy Messi jest kontuzjowany, to nie wróży najlepiej na najbliższe mecze. Chociaż Barcelona ma szeroką ławkę, to myślę, że trudno będzie zastąpić takie uznane marki jak Messi czy Villa.
Bardzo w tym sezonie pozytywnie zaskakuje Valencia. Grają skutecznie, tracą mało bramek, są aktualnie liderami. Na prawdę w tym sezonie mogą namieszać w La Liga. Do tego w LM wysoko wygrali na wyjeździe 0:4, teraz czeka ich trudne spotkanie z Manchesterem United, choć Manchester nie jest w jakiejś super formie to coś mi się wydaje, że Valencia może ograć United.
 
M 19

manyolo

Użytkownik
Oj , nie wiem AKA SHAKAL na jakiej podstawie uważasz że Real był w formie? Chyba ze oglądałeś tylko pojedynek Realu w LM gdzie z tego co wyczytałem te zagrał bardzo dobrze. Oczywiście mogę zostać źle odebrany pisząc po fakcie czyli po stracie punktów z Levante więc dodam ze ja również nie oczekiwałem niespodzianki w meczu z głównym kandydatem do spadku. O meczach Realu które oglądałem czyli z Mallorcą, Osasuną oraz Espanyolem można tylko napisać ze wyniki były lepsze niż gra i wielkim szczęściem Realu jest fakt iż nie musiał grac z takimi zespołami jak Villareal, Atletico, Valencia, Barca czy nawet grzesząca nieskutecznością Sevilla. Dla mnie mecze które Real rozegrał w lidze były po prostu nudne jak flaki z olejem , godne polecenia osobom cierpiącym na bezsenność . Co do Valencii to się z Tobą zgadzam w 100 procentach i jak sie okazuje odejście Villi czy Silvy wcale nie osłabiło tej drużyny a spowodowało to ze Valencia zaczęła grać bardziej zespołowo i wyniki nie są już uzaleznione od formy w/w zawodników . Tak więc wypada się cieszyć z aktualnej dyspozycji tej drużyny i trzymac kciuki za to by tak wysoka forma utrzymało się jak najdłużej bo jeśli o mnie chodzi to mam dosyć dominacji Realu i Barcy w lidze i chciałbym aby w walkę o mistrzostwo było zaangażowanych więcej drużyn.
Jeśli chodzi o typ na dzisiaj to widzi mi się zwycięstwo Atletico Madryt z Saragossą po kursie 1.50. Saragossa bez formy, ostatnie miejsce w lidze przeciwko drużynie która powinna wywalczyć miejsce gwarantujące udział w lidze mistrzów. Ostatni mecz -test Atletico z Valencia pokazał że Atletico jest w na tyle dobrej dyspozycji że powinno to spotkanie roztrzygnąć na swoją korzysc
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Dokładnie jak sie ogląda teraz mecze Realu to taka kiszke graja że masakra.Tacy gracze jak są w składzie Realu powinni wjeżdzać w takie Levante jak tylko by chcieli.Wogóle źle sie ten Real ogląda.W tamtym sezonie grali fajnie ładnie ofensywnie teraz widać juz ręce trenera Mourinho.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Ja przestrzegałem przed grą na Real. Real nie jest jeszcze drużyną taką jaką powinna być. Efekty pracy Mourinho przyjdą z czasem. Bardzo trudno jest piłkarzom się przestawić i przystosować i w tym tkwi problem.
Sądzę, że bardzo ciekawym na dziś typem wydaje się być wygrana Mallorcii. Bardzo przyzwoity kurs a co więcej w całej drużynie ogromna mobilizacja. Już wcześniej pisałem o tym, że trener chcę znów zrobić ze swojego stadionu nie zdobytą twierdzę. Wyraźnie widać, że piłkarze maximum swoich możliwości wykorzystywać będą na własnym stadionie. W ataku MAllorci ujrzymy Cavenaghi&#39;ego oraz Victora. Dwóch nawet nieźle spisujących się zawodników. Pod znakiem zapytania stoi występ Emilio Nsue ale nie sądzę, żeby bez niego gospodarze zaprzepaścili szansę wygranej.
Sociedad również ustawiony bardziej ofensywnie z Llorente i Tamudo z przodu. Wydawałoby się , że warto postawić na over 2.5 Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, iż próbując robić ze swojego stadionu niezdobytą twierdzę nie da się strzelać dużo bramek. Tyczy się to oczywiście drużyny Mallorci , która w poprzednim sezonie spełniła to zadanie ale ich wgrane oscylowały w granicach 1:0 lub 2:0. Także zamiast ryzykować warto postawić na WIN gospodarzy . Ponadto, trener Mallorciu Laudrup dodał, że trzeba się podnieść po dotkliwej porażce z Athletic Bilbao i dzisiaj muszą dopiąć swego. Kurs świetny i sądzę, że warto pobierać.

Typy:
Mallorca Win -- @ 2.00 Bet365
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Wieczorem dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Atletico Madryt a Realem Saragossa.pięknie fajnie ładnie transmisja w Canal Plus Sport a wiec na pewno obejrzę ????
Znalazłem wydaje mi się dosyć fajny i w miarę pewny typ na to spotkanie.Otóż wydaje mi się że Atletico wygra a suma bramek wyniesie więcej niż 2,5.Ostatni mecz Valencia - Atletico(1-1 sam remis stawiałem) oglądałem i przyznaje że Atletico w drugiej połowie nie grało nic.Pierwsza połowa była natomiast dobra w wykonaniu Atletico.Zespół z Madrytu nie wygrał już od trzech spotkań.Myślę że dzisiaj się przełamie bo przeciwnik co najmniej mizerny.Saragossa okupująca ostatnie miejsce na 4 mecze ma tylko lub aż 2 pkt.Myślę że w Madrycie punktów nie maja co szukać więc kwestia pierwszego typu czyli winu była by jasna.Zajmijmy się teraz overem.
Atletico w tym sezonie już 3 overy (liga+puchary) u siebie dwa a w tamtym sezonie 66% spotkań kończyło się overowo.Saragossa w tym sezonie tylko jeden over więc czas chyba na drugi.W tamtym sezonie 55% meczy Saragossy to overy.Czemu więc w tym spotkaniu nie miało by być overa??Wydaje mi się że trzy bramki to spokojny limit do osiągnięcia.Na dodatek 7 z 14 ostatnich pojedynków pomiędzy tymi zespołami kończyło się overem.Dzis liczę na wynik 2-1,3-1.Kurs na typ : Atletico i over 2,5 to 2,35 polecam!!A wy co o tym sądzicie??
 
R 0

rapatapa

Użytkownik
Wydaje mi się, że typ na over 2,5 w meczu Atletico to bardzo dobry pomysł. ten zespół zawsze słynął z dużej ilości bramek. A i Zaragosa może ukąsić w tym meczu. Gole powinny się posypać. Myślę, ze to może być taki mecz typu 4:2 4:3. Warto zagrać nawet na over 3,5. Atletico potrafi zagrać taki mecz. W zeszłym sezonie aż 13 razy padło over 3,5 w tym na razie zaledwie raz. Dzisiaj świetna okazja żeby postrzelać.
 
Baqu 789,3K

Baqu

Forum VIP
Raport z La Liga - 5. kolejka

Za nami piąta kolejka spotkań hiszpańskiej La Liga. Tym razem nie obyło się bez zaskakujących rozstrzygnięć. Kolejny raz pretendentowi do tytułu dużo kłopotów sprawił beniaminek. Jako pierwszy do sensacji na Camp Nou doprowadził Hérculés Alicante, który wygrał z Barceloną 2:0. W trzeciej kolejce, kolejny z outsiderów, Real Sociedad San Sebastián, był bliski urwania punktów Królewskim z Madrytu, jednak mecz zakończył się szczęśliwym zwycięstwem podopiecznych José Mourinho 2:1. W piątej kolejce, ostatni z klubów, które w zeszłym sezonie wywalczyły awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii, Levante Unión Deportiva, skutecznie zatrzymało gwiazdy Realu Madryt, remisując 0:0 i zdobywając tym samym cenny punkt na Stadionie Miejskim w Walencji.

San Mamés zdobyte przez Barcelonę

W piątej serii spotkań, na podopiecznych Pepa Guardioli czekało jedno z większych wyzwań w całym sezonie - wyjazd na niezwykle trudny teren do stolicy prowincji Vizcaya, gdzie na Barçę czekały baskijskie Los Leones. Spotkanie to zapowiadało się na jeszcze trudniejszą przeprawę, wziąwszy pod uwagę absencję Lionela Messiego i Érica Abidala. Pomimo fatalnego stanu murawy na San Mamés oraz agresywnej gry piłkarzy Joaquína Caparrósa (w pierwszej połowie czerwoną kartką ukarany Amorebieta), Duma Katalonii zakończyła misję powodzeniem, wygrywając 3:1 po bramkach: Keity, Xaviego oraz debiutanckim trafieniu w Primera División Sergio Busquetsa.

Zwycięstwo w Gijón - Valencia liderem

Real Madryt tylko przez cztery dni cieszył się pozycją lidera ligi hiszpańskiej, potknięcie Los Blancos w Walencji wykorzystał inny zespół z Lewantu, Valencia, która w wyjazdowym spotkaniu ze Sportingiem bardzo szybko rozstrzygnęła losy spotkania i wygrała 2:0. Już w 10. minucie meczu wynik ustalił Roberto Soldado. Pierwszą bramkę dla podopiecznych Unaia Emery&#39;ego trzy minuty wcześniej zdobył inny z nowych zawodników Valencii - turecki pomocnik, Mehmet Topal.

Víctor Sánchez strzela dla Getafe

Do ciekawego spotkania dwóch zespołów z ligowego zaplecza doszło na Riazor, gdzie lokalne Deportivo podejmowało przedostatnią przed tą kolejką spotkań - Almeríę. Mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych z Andaluzji, a ważne punkty swojej drużynie dwoma trafieniami zapewnił znany polskim kibicom z występów w Wiśle Kraków, Kalu Uche. Warto dodać, że od 41. minuty Deportivo grało w dziesiątkę, po tym jak z boiska wyrzucony został Colotto. Ważne punkty na El Sardinero zdobyło Getafe, a bohaterem gości został wypożyczony z FC Barcelony, Víctor Sánchez, który w 16. minucie zdobył jedynego gola w tym spotkaniu. Na chwilę przed ostatnim gwizdkiem sędziego, po otrzymaniu drugiej żółtej kartki, boisko musiał opuścić napastnik Racingu, Markus Rosenberg. Zwycięstwa w meczach na własnych boiskach odniosły również drużyny Espanyolu Barcelona oraz Mallorki. Pierwsi pokonali 1:0 Osasunę Pampelunę, natomiast drudzy dzięki dwóm bramkom Fernando Cavenaghiego uporali się z Realem Sociedad.

Sensacja w Alicante i skromne zwycięstwo Atlético

Hérculés Alicante po raz kolejny sprawił nie lada sensację. Tym razem ofiarą zespołu prowadzonego przez Estebana Vigo padła Sevilla, która przegrała na Estadio José Rico Pérez 0:2. Katem andaluzyjskiego zespołu był strzelec obu bramek oraz największa gwiazda drużyny z Alicante - David Trezeguet. W ostatnim niedzielnym spotkaniu, Atlético Madryt na Estadio Vicente Calderón pokonało ostatni w tabeli Real Saragossa 1:0, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył Diego da Silva Costa, który wykorzystał podanie Filipe Luísa Kasmirskiego. Spotkanie stało pod znakiem wielu fauli i niesportowych zachowań, co zaowocowało tym, że sędzia Muñíz Fernández pokazał dziesięć żółtych kartek oraz wyrzucił z boiska José Antonio Reyesa.

Ostatni mecz piątej kolejki, w którym Malaga zmierzy siły z Villarrealem, zostanie rozegrany jutro o 21:00.

autor: thuglife
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś zagrałem lekko na Malage z podpórka do kuponu ako. Kurs 1,50 jest przyzwoity, widać że Malaga w tym sezonie gra fajną piłkę. Jak na razie u siebie bez punktów, ale grali z Valencią i Sevilla więc silnymi rywalami. Villarreal jest także silnym rywalem, ale do ogrania przez teoretycznie słabsze zespoły, pokazał to Real Sociedad w pierwszej kolejce. Mecz może oscylować w granicach remisu, ale zwycięstwo Malagi bardzo prawdopodobne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom