>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka SPL

Status
Zamknięty.
michauek 233

michauek

Forum VIP
Dundee Utd. - Falkirk FC 1.84 3.28 3.86 01.09.2007 - 16.00
Hibernian - Caledonian Thistle 1.47 3.80 6.06 01.09.2007 - 16.00
Kilmarnock FC - Aberdeen FC 2.30 3.20 2.77 01.09.2007 - 16.00
Glasgow Rangers - Gretna 1.15 6.35 13.05 01.09.2007 - 16.00
St. Mirren - Celtic Glasgow 7.36 4.20 1.37 02.09.2007 - 15.00
Motherwell FC - Hearts of Midlothian 2.52 3.16 2.55 03.09.2007 - 20.45

Zapraszam do pisania analiz.

 
bociek666x 0

bociek666x

Użytkownik
St. Mirren - Celtic Glasgow
Celtic traci 2 pkt do Rengers&#39;ów... Z ostatnich 4 meczów wynika ze Celtic lepiej radził sobie na wyjezdzie bo zainkasował tam 6pkt a u siebie 4 punkciki. W ostatnim meczu ligowym The Bhoys wygrali wysoko 5-0 z Hearts. W LM po cieżkiej walce wygrali z Spartakiem po karnych i to zapewne podniosło im morale... St Mirren ostatni mecz ligowy (wyjazdowy) przegrali 1-0. Mają 2 wygrane i 2 porażki. Przeciwnik średni... Według mnie nie jest to drużyna która powstrzyma Celtic Glasgow przed zdobyciem 3pkt w walce o mistrzostwo.

TYP: 2 (Celtic)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Znowu (moim zdaniem) trudna kolejka do typowania. :;/: Zarówno Celtic i Rangers grają z outsiderami ligi, ale ja nie gram przeciwko Gretnie. ;-) Imponowali mi w niższych ligach i miałem nadzieję na trochę lepszą postawę. Z Rangersami to sukcesu nie odniosą i pewnie sami chyba nie wierzą w odniesienie korzystnego rezultatu. Trener Irons stara się zrobić wszystko aby zespół grał jak najlepiej. Ostatnio wypożyczył nawet środkowego obrońce Evana Horwooda z Sheffield United.
Celtic po sukcesach w LM powinien odnieść kolejne, tym razem w SPL. Mecz wyjazdowy z St. Mirren to powinna być wycieczka po kolejne trzy pkt. Mam nadzieję, że w defensywie między Borucem i Naylorem będzie układała się dobra współpraca. Co do innych spotkań to... Dundee gra z dobrym Falkirk i w tym meczu wynik to wielka niewiadoma. Oglądałem mecze obu drużyn w ostatnim sezonie i obecnym i muszę przyznać, że poczynili duże postępy. Możliwe, że niespodzianką kolejki będzie remis Hibsów... ;-) Nie wiem dlaczego ale ta drużyna mnie jeszcze nie przekonała, a Inverness prędzej, czy później zdobędzie jakieś pkt. Po cichu liczę też na pierwsze zwycięstwo Heartsów, którzy fatalnie zaczęli obecny sezon. Ostatnie dwa mecze w Motherwell pomiędzy tymi drużynami wygrała drużyna Hearts. Może po raz kolejny uda się wywieść trzy pkt.
Mimo wszystko uważam, że kolejka trudna do typowania. Szkocka liga stała się bardziej wyrównana, stąd coraz częściej o kosmiczne ;-) rezultaty. Ja czekam na szóstą kolejkę a z piątą chyba daje sobie spokój. ;-)
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Glasgow Rangers - Gretna (0-1,5)
typ 1
kurs 1,40

Rangersi są na fali. Tak rozpisują się gazety w Szkocji. Celtic wkońcu ma godnego rywala który może zamieszać w walce o mistrzostwo. Wyniki Rangersów mówią same za siebie, 4 kolejki - 4 wygrane (2-1 z Kilmarnock, 7-2 z Falkirk, 2-0 z St. Mirren, 3-0 z Caledonian Thistle). Gretna przyjeżdza na Ibrox Park w jednym celu - bronić się jak najdłużej i stracić jak najmniej bramek. Trzeba przyznać iż beniaminek jeszcze nie wszedł w rytm ligowy i aktualnie po 4 kolejkach mają oni zaledwie 1 punkt na koncie (remis 1-1 z Hearts oraz 3 porażki 2-1 z Motherwell, 4-0 z Falkirk, 4-2 z Hibernianem). Mecz ten powinien być tylko formalnością dla zespołu gospodarzy ale jak wiemy takie mecze lubią sprawiać niespodzianki. Nie będę się dużo rozpisywał na temat tego meczu bo jest on dla mnie bardzo klarowny - takie gwiazdy Rangersów jak Novo, Boyd, Darcheville czy Ferguson. Trzy punkty powinny zostać na terenie Rangersów, teraz pytanie brzmi ile piłek będzie wyciągał bramkarz Gretny z siatki ? Kadry obu drużyn na te mecze:

Rangers: McGregor (B), Hutton, Papac, Weir, Cuellar, Beasley, Novo, Thomson, Ferguson, Whittaker, Cousin, Darcheville, Boyd, Carroll (B), Broadfoot, Emslie, Shinnie, Fleck, Faye

Gretna: Fleming (B), Barr, Skelton, Innes, Collin, Jenkins, Buscher, Osman, McMenamin, Deverdics, Yantorno, Graham, Mathieson (B), Horwood, Grainger, McLaren, Paartalu, Murray


Glasgow Rangers - Gretna 4-0 ✅
 
bociek666x 0

bociek666x

Użytkownik
No Rangersi wygrali wczoraj pewnie 4-0. no no no dzisiaj Celtic choćby dlatego powinien wygrać!!! Jasna sprawa 3 pkt są im potrzebne--&gt; Do boju The Bhoys!!! ;-)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Mi również wydaje się że Celtic dziś zdobędzie 3 pkt, choć ich mecze wyjazdowe w tym sezonie często trzymały w niepewności do ostatnich minut. ;-) Co ciekawe w drużynie St. Mirren nie wystąpią: napastnik Craig Dargo, obrońcy Eddie Malone, Ian Maxwell i pomocnik Craig Molloy. Celtic nie ma problemów kadrowych choć Gordon prawdopodobnie da odpocząć niektórym zawodnikom, którzy grali w LM. Mimo wszystko ciężko oczekiwać aby nieco osłabione St. Mirren mogło zdobyć chociażby punkt. Osobiście też stawiam na Celtic. ;-)
 
frosty 0

frosty

Użytkownik
[center:ab5f8ae7f9] Motherwell - Hearts [/center:ab5f8ae7f9]

W ostatnim meczu piątej kolejki Scottish Premier League Motherwell zmierzy się na swoim stadionie z Hearts. W tym sezonie gospodarze spisują się póki co znacznie i to oni będą faworytami, chociaż nie wygrali z Hearts siedmiu kolejnych spotkań. W poprzednim sezonie drużyna z Edynburga wygrała wszystkie mecze, a wcześniej zwyciężała jeszcze dwukrotnie. W dwóch pozostałych pojedynkach zanotowano remisy. Ostatni raz Well byli górą w lutym 2005 roku, gdy wygrali na swoim stadionie 2:0. Gospodarze przystąpią do tego meczu w najmocniejszym składzie, już z wypożyczonym z Leicester Ciyt Stephenem Hughesa i pozyskanym z Crystal Palace napastnikiem Lewisem Grabbanem. Z kolei drużyna ze stolicy Szkocji zagra bez Romana Bednara, Bruno Aguiara i Mauricio Pinilli, a wątpliwy jest występ Andrew Drivera i Audriusa Ksanaviciusa.

Motherwell: G Smith (B), Quinn, Paterson, Reynolds, Craigan, Lasley, O&#39;Donnell, Fitzpatrick, McGarry, Porter, Clarkson, McCormack, Meldrum, McLean, Corrigan, D Smith, Molloy, Murphy, Grabban, Hughes

Hearts: Banks (B), Neilson, Tall, Berra, Zaliukas, Wallace, Mikoliunas, Kingston, Jonsson, Stewart, Driver, Velicka, Elliot, Palazuelos, Ksanavicius, Ivaskevicius, Kurskis, Karipidis, Goncalves, Cesnauskis

W obecnych rozgrywkach Motherwell grają bardzo dobrze i odnieśli trzy zwycięstwa, a przegrali jedynie, dosyć niespodziewanie, z Kilmarnock 1:2. Z kolei Hearts po czterech spotkaniach mają na koncie ledwie dwa punkty i już osiem straconych bramek. Na Fir Park w spotkaniach pomiędzy tymi drużynami pada średnio 2,87 bramki. Myślę, że dziś również możemy spodziewać się więcej niż dwóch.


[center:ab5f8ae7f9] TYP [/center:ab5f8ae7f9]
[center:ab5f8ae7f9] OVER [/center:ab5f8ae7f9]
 
B 0

bloodpet

Użytkownik
Motherwell FC - Hearts of Midlothian - 1
Kurs: 2.65 @ Expekt ⛔

W meczu kończącym piątą kolejkę Scottish Premier League Motherwell podejmuje na własnym stadionie Hearts. Gdyby cofnąć się do poprzedniego sezonu, nie miałbym żadnych wątpliwości co do wygranej gości. Natomiast w tegorocznych rozgrywkach Hearts prezentuje się bardzo kiepsko (LDDL) i zajmuje dopiero 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 2 punktów - remis z Gretną u siebie i z Aberdeen na wyjeździe.

Drużyna z Fir Park ma bardzo dobry początek sezonu. Po 4 kolejkach mają na swoim koncie 9 punktów i zajmują 5. pozycję (WWLW). Jedyną, jak na razie, wpadką była przegrana na własnym stadionie z Kilmarnock (bramka stracona w 90. minucie).

Powiem tak - jeżeli nie jest się w stanie wygrać u siebie z tak słabą drużyną jak Gretna, to nie ma mowy o jakichkolwiek punktach z drużyną, która z tym samym przeciwnikiem zdobywa komplet punktów.

Ostatnie 6 meczy między obiema drużynami:

Motherwell FC Hearts of Midlothian 0:2
Hearts of Midlothian Motherwell FC 4:1
Motherwell FC Hearts of Midlothian 0:1
Hearts of Midlothian Motherwell FC 3:0
Motherwell FC Hearts of Midlothian 1:1
Hearts of Midlothian Motherwell FC 2:1

W ostatnich 6 meczach 5 razy górą byli piłkarze Hearts, natomiast jak juz wspomniałem - to nie jest ta sama drużyna, która w poprzednim sezonie walczyła o mistrzostwo..

Nie zagrają:
Motherwell: ---- (najmocniejszy skład)
Hearts: Bruno Aguiar, Roman Bednar, Mauricio Pinilla, Andrew Driver (?) i Audrius Ksanavicius (?)
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Piąta kolejka bez remisu. Hearts w końcu przełamali złą passę bez zwycięstwa, wygrywając 2:0. Zgodnie z przewidywaniami Rangers i Celtic zdobywają kolejne trzy pkt. Inverness wciąż bez punktów, choć było bardzo blisko...

Wyniki:
Dundee United 2 - 0 Falkirk
Hibernian 1 - 0 Inverness C.T.
Kilmarnock 0 - 1 Aberdeen
Rangers 4 - 0 Gretna
St. Mirren 1 - 5 Celtic
Motherwell 0 - 2 Hearts
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom